T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
15.04.2024 - 21.04.2024
Nazwa turnieju: BARCELONA OPEN BANC SABADELL
Lokalizacja: Barcelona
Termin turnieju: 15.04.2024 - 21.04.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 48 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: Dunlop ATP
Elektroniczny system sprawdzania piłek: N/A
Pula nagród pieniężnych: €2,782,960
Dyrektor turnieju: David Ferrer
Zwycięzca singla 2023: - Carlos Alcaraz
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: BMW OPEN
Lokalizacja: Monachium
Termin turnieju: 15.04.2024 - 21.04.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: Dunlop
Elektroniczny system sprawdzania piłek: N/A
Pula nagród pieniężnych: €579,320
Dyrektor turnieju: Patrik Kühnen
Zwycięzca singla 2023: - Holger Rune
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: TIRIAC OPEN
Lokalizacja: Bukareszt
Termin turnieju: 15.04.2024 - 21.04.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: Dunlop
Elektroniczny system sprawdzania piłek: IMG N/A
Pula nagród pieniężnych: €579,320
Dyrektor turnieju: Cosmin Hodor
Zwycięzca singla 2023: - -
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: BARCELONA OPEN BANC SABADELL
Lokalizacja: Barcelona
Termin turnieju: 15.04.2024 - 21.04.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 48 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: Dunlop ATP
Elektroniczny system sprawdzania piłek: N/A
Pula nagród pieniężnych: €2,782,960
Dyrektor turnieju: David Ferrer
Zwycięzca singla 2023: - Carlos Alcaraz
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: BMW OPEN
Lokalizacja: Monachium
Termin turnieju: 15.04.2024 - 21.04.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: Dunlop
Elektroniczny system sprawdzania piłek: N/A
Pula nagród pieniężnych: €579,320
Dyrektor turnieju: Patrik Kühnen
Zwycięzca singla 2023: - Holger Rune
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: TIRIAC OPEN
Lokalizacja: Bukareszt
Termin turnieju: 15.04.2024 - 21.04.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: Dunlop
Elektroniczny system sprawdzania piłek: IMG N/A
Pula nagród pieniężnych: €579,320
Dyrektor turnieju: Cosmin Hodor
Zwycięzca singla 2023: - -
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Barcelona - lista graczy do turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 2
Andrey Rublev 6
Casper Ruud 8
Rafael Nadal 9 [PR]
Alex de Minaur 10
Stefanos Tsitsipas 11
Ugo Humbert 15
Karen Khachanov 16
Sebastian Baez 19
Nicolas Jarry 23
Lorenzo Musetti 24
Jiri Lehecka 27
Alejandro Davidovich Fokina 28
Tomas Martin Etcheverry 30
Cameron Norrie 31
Borna Coric 33
Jordan Thompson 34
Arthur Fils 37
Matteo Arnaldi 38
Roman Safiullin 39
Sebastian Ofner 40
Daniel Evans 43
Alexei Popyrin 45
Emil Ruusuvuori 48
Zhizhen Zhang 49
Dusan Lajovic 52
Daniel Altmaier 54
Facundo Diaz Acosta 55
Fabian Marozsan 57
Tomas Machac 60
Flavio Cobolli 63
Roberto Carballes Baena 64
Pavel Kotov 67
Mackenzie McDonald 69
Yoshihito Nishioka 71
Jaume Munar 72
[WC] Kei Nishikori 351
[WC]
[WC]
[WC]
[WC] A+
(SE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Arthur Cazaux 74
2 Pedro Cachin 79
3 Luca Van Assche 80
4 Alexandre Muller 85
5 Hugo Gaston 89
6 Brandon Nakashima 92
7 Juan Pablo Varillas 95
8 Luca Nardi 96
9 Sumit Nagal 97
10 Aleksandar Kovacevic 98
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Monachium - lista graczy do turnieju głównego:
Alexander Zverev 5
Holger Rune 7
Jan-Lennard Struff 25
Felix Auger-Aliassime 36
Jack Draper 42
Dominik Koepfer 50
Marcos Giron 51
Yannick Hanfmann 56
Alexander Shevchenko 58
Andy Murray 62
Aleksandar Vukic 65
Christopher O'Connell 66
Jakub Mensik 70
Alex Michelsen 73
Botic van de Zandschulp 77
Taro Daniel 78
Daniel Elahi Galan 84
Dino Prizmic 6 (NG)
[WC] Dominic Thiem 90
[WC] Matteo Berrettini 142
[WC]
(SE)
(SE)
(LE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Hugo Gaston 89
2 Dominic Thiem 90
3 Jurij Rodionov 91
4 Brandon Nakashima 92
5 Constant Lestienne 93
6 Juan Pablo Varillas 95
7 Luca Nardi 96
8 Sumit Nagal 97
9 Aleksandar Kovacevic 98
10 Maximilian Marterer 102
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Bukareszt - lista graczy do turnieju głównego:
Adrian Mannarino 20
Francisco Cerundolo 21
Tallon Griekspoor 26
Sebastian Korda 29
Laslo Djere 35
Alejandro Tabilo 44
Miomir Kecmanovic 46
Gael Monfils 47
Lorenzo Sonego 53
Mariano Navone 59
Nuno Borges 61
Luciano Darderi 75
Thiago Seyboth Wild 76
Arthur Rinderknech 82
Stan Wawrinka 83
Marton Fucsovics 86
Federico Coria 87
Pedro Martinez 88
[WC]
[WC]
[WC]
(SE)
(SE)
(LE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Hugo Gaston 89
2 Jurij Rodionov 91
3 Brandon Nakashima 92
4 Juan Pablo Varillas 95
5 Luca Nardi 96
6 Sumit Nagal 97
7 Aleksandar Kovacevic 98
8 Thanasi Kokkinakis 101
9 Maximilian Marterer 102
10 Fabio Fognini 103
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Barcelona - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Luca Van Assche 80
Alexandre Muller 85
Luca Nardi 96
Albert Ramos-Vinolas 105
David Goffin 106
Corentin Moutet 107
Camilo Ugo Carabelli 112
Vit Kopriva 116
Duje Ajdukovic 117
Diego Schwartzman 122
Juncheng Shang 124
Facundo Bagnis 130
Hugo Grenier 137
Benoit Paire 138
Mikhail Kukushkin 139
Harold Mayot 141
Bernabe Zapata Miralles 145
Andrea Vavassori 148
Pablo Llamas Ruiz 152
Benjamin Hassan 156
[WC]
[WC]
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1 Pierre-Hugues Herbert 160
2 Marco Trungelliti 180
3 Hugo Dellien 183
4 Denis Yevseyev 184
5 Matteo Martineau 187
6 Stefano Travaglia 190
7 Nerman Fatic 200
8 Oriol Roca Batalla 207
9 Marc-Andrea Huesler 209
10 Daniel Rincon 211
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Monachium - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Jurij Rodionov 91
Brandon Nakashima 92
Constant Lestienne 93
Sumit Nagal 97
Maximilian Marterer 102
Borna Gojo 119
Lukas Klein 128
Hamad Medjedovic 135
Shintaro Mochizuki 143
Andrea Pellegrino 162
Jan Choinski 169
Leandro Riedi 170
Ivan Gakhov 176
Rudolf Molleker 177
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1 Denis Yevseyev 184
2 Matteo Martineau 187
3 Stefano Travaglia 190
4 Nerman Fatic 200
5 Marc-Andrea Huesler 209
6 Jozef Kovalik 213
7 Mate Valkusz 214
8 Marco Cecchinato 216
9 Ilya Ivashka 217
10 Lukas Neumayer 219
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Bukareszt - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Juan Pablo Varillas 95
Thanasi Kokkinakis 101
Cristian Garin 104
Gregoire Barrere 121
Gabriel Diallo 133
Giulio Zeppieri 144
Valentin Vacherot 146
Matteo Gigante 149
Titouan Droguet 154
Radu Albot 155
Damir Dzumhur 159
Stefano Napolitano 164
Filip Misolic 166
Benjamin Bonzi 168
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1 Hugo Dellien 183
2 Denis Yevseyev 184
3 Stefano Travaglia 190
4 Nerman Fatic 200
5 Marc-Andrea Huesler 209
6 Jozef Kovalik 213
7 Mate Valkusz 214
8 Marco Cecchinato 216
9 Filip Krajinovic 219 [PR]
10 Geoffrey Blancaneaux 220
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Barcelona - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[5] Stefanos Tsitsipas vs [3] Casper Ruud
1/2 finału:
[5] Stefanos Tsitsipas d. Dusan Lajovic 57 64 62 02:10 Nacho Forcadell
[3] Casper Ruud d. [13] Tomas Martin Etcheverry 76(6) 64 01:57 Mohamed Lahyani
1/4 finału:
[5] Stefanos Tsitsipas d. Facundo Diaz Acosta 46 63 76(8) 02:32 Carlos Bernardes
Dusan Lajovic d. [16] Arthur Fils 64 36 62 02:06 Manuel Messina
[3] Casper Ruud d. Matteo Arnaldi 64 63 01:32 Nacho Forcadell
[13] Tomas Martin Etcheverry d. [12] Cameron Norrie 76(4) 76(1) 02:29 Jaume Campistol
III runda:
Facundo Diaz Acosta d. [17] Fabian Marozsan 36 63 61 01:46 Manuel Absolu
[5] Stefanos Tsitsipas d. Roberto Carballes Baena 75 63 01:46 Mohamed Lahyani
[16] Arthur Fils d. [4] Alex De Minaur 75 62 01:34 Nacho Forcadell
Dusan Lajovic d. [11] Alejandro Davidovich Fokina 76(10) 36 61 02:30 Manuel Messina
Matteo Arnaldi d. [Q] Marco Trungelliti 63 60 01:24 Nacho Forcadell
[3] Casper Ruud d. [14] Jordan Thompson 61 64 01:12 Jaume Campistol
[12] Cameron Norrie d. [WC] Roberto Bautista Agut 64 63 01:24 Carlos Bernardes
[13] Tomas Martin Etcheverry d. Brandon Nakashima 36 76(5) 64 03:10 Jaume Campistol
II runda:
[17] Fabian Marozsan d. Luca Van Assche 60 32 RET 00:42 Raul Reales Rodríguez
Facundo Diaz Acosta d. [15] Borna Coric 62 75 01:37 Mohamed Lahyani
Roberto Carballes Baena d. [10] Lorenzo Musetti 76(4) 64 02:14 Manuel Absolu
[5] Stefanos Tsitsipas d. Sebastian Ofner 64 75 01:36 Nacho Forcadell
[4] Alex De Minaur d. [PR] Rafael Nadal 75 61 01:52 Carlos Bernardes
[16] Arthur Fils d. Daniel Altmaier 64 16 61 01:45 Mohamed Lahyani
[11] Alejandro Davidovich Fokina d. Tomas Machac W/O Mohamed Lahyani
Dusan Lajovic d. [6] Ugo Humbert 64 64 01:16 Manuel Franco Ojea
Matteo Arnaldi d. [8] Sebastian Baez 57 76(8) 62 02:50 Manuel Absolu
[Q] Marco Trungelliti d. [9] Nicolas Jarry 76(5) 63 01:59 Nacho Forcadell
[14] Jordan Thompson d. Jaume Munar 64 26 64 03:10 Manuel Messina
[3] Casper Ruud d. Alexandre Muller 63 64 01:27 Jaume Campistol
[WC] Roberto Bautista Agut d. [LL] Andrea Vavassori 46 63 61 02:05 Manuel Absolu
[12] Cameron Norrie d. [Q] Harold Mayot 76(3) 67(6) i krecz 02:09 Manuel Messina
[13] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Nick Hardt 75 62 01:44 Manuel Franco Ojea
Brandon Nakashima d. [2] Andrey Rublev 64 76(6) 01:53 Nacho Forcadell
I runda:
[17] Fabian Marozsan wolna runda
Luca Van Assche d. Zhizhen Zhang 75 62 01:34 Raul Reales Rodríguez
Facundo Diaz Acosta d. [WC] Daniel Rincon 61 64 01:29 Manuel Absolu
[15] Borna Coric wolna runda
[10] Lorenzo Musetti wolna runda
Roberto Carballes Baena d. [LL] Hugo Grenier 62 64 01:22 Carlos Bernardes
Sebastian Ofner d. Pavel Kotov 57 63 62 02:15 Nacho Forcadell
[5] Stefanos Tsitsipas wolna runda
[4] Alex De Minaur wolna runda
[PR] Rafael Nadal d. Flavio Cobolli 62 63 01:25 Mohamed Lahyani
Daniel Altmaier d. Alexei Popyrin 63 76(4) 01:43 Jaume Campistol
[16] Arthur Fils wolna runda
[11] Alejandro Davidovich Fokina wolna runda
Tomas Machac d. [Q] Juncheng Shang 64 64 01:28 Manuel Franco Ojea
Dusan Lajovic d. [Q] Diego Schwartzman 61 62 01:06 Jaume Campistol
[6] Ugo Humbert wolna runda
[8] Sebastian Baez wolna runda
Matteo Arnaldi d. Arthur Cazaux 55 RET 01:00 Nacho Forcadell
[Q] Marco Trungelliti d. [Q] Duje Ajdukovic 62 76(3) 01:32 Manuel Franco Ojea
[9] Nicolas Jarry wolna runda
[14] Jordan Thompson wolna runda
Jaume Munar d. Yoshihito Nishioka 63 61 01:20 Manuel Messina
Alexandre Muller d. [WC] Albert Ramos-Vinolas 76(4) 60 01:43 Carlos Bernardes
[3] Casper Ruud wolna runda
[7] Karen Khachanov wolna runda
[WC] Roberto Bautista Agut d. Roman Safiullin 63 76(8) 01:58 Carlos Bernardes
[Q] Harold Mayot d. Pedro Cachin 76(5) 26 63 02:24 Raul Reales Rodríguez
[12] Cameron Norrie wolna runda
[13] Tomas Martin Etcheverry wolna runda
[Q] Nick Hardt d. [WC] Martin Landaluce 26 64 63 02:20 Manuel Messina
Brandon Nakashima d. Daniel Evans 76(5) 62 02:09 Manuel Messina
[2] Andrey Rublev wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Monachium - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[3] Taylor Fritz vs [4] Jan Lennard Struff
1/2 finału:
[3] Taylor Fritz d. Cristian Garin 63 64 01:19 Adel Nour
[4] Jan Lennard Struff d. [2] Holger Rune 62 60 00:45 Richard Haigh
1/4 finału:
Cristian Garin d. [1] Alexander Zverev 64 64 02:00 Richard Haigh
[3] Taylor Fritz d. [6] Jack Draper 46 63 76(1) 02:15 Christian Rask
[4] Jan Lennard Struff d. [5] Felix Auger-Aliassime 75 64 01:43 Adel Nour
[2] Holger Rune d. [Q] Marc-Andrea Huesler 64 76(3) 01:41 Fergus Murphy
II runda:
[1] Alexander Zverev d. Jurij Rodionov 76(3) 62 01:40 Fergus Murphy
Cristian Garin d. Alex Michelsen 67(7) 62 61 02:26 Christoph Damaske
[3] Taylor Fritz d. [Q] Alejandro Moro Canas 63 61 01:13 Richard Haigh
[6] Jack Draper d. [WC] Rudolf Molleker 46 61 61 01:35 Adel Nour
[5] Felix Auger Aliassime d. Taro Daniel 63 62 01:24 Richard Haigh
[4] Jan Lennard Struff d. Botic Van De Zandschulp 76(0) 64 02:07 Fergus Murphy
[Q] Marc Andrea Huesler d. Yannick Hanfmann 62 64 01:31 Thea Finke
[2] Holger Rune d. Daniel Elahi Galan 64 62 01:39 Adel Nour
I runda:
[1] Alexander Zverev wolna runda
Jurij Rodionov d. Aleksandar Vukic 62 63 01:24 Thea Finke
Alex Michelsen d. [WC] Max Hans Rehberg 76(2) 63 01:42 Richard Haigh
Cristian Garin d. [7] Dominik Koepfer 76(3) 63 01:37 Richard Haigh
[3] Taylor Fritz wolna runda
[Q] Alejandro Moro Canas d. Dominic Thiem 64 64 01:49 Thea Finke
[WC] Rudolf Molleker d. [Q] Francesco Passaro 64 62 01:08 Fergus Murphy
[6] Jack Draper d. Vit Kopriva 61 57 64 02:12 Christoph Damaske
[5] Felix Auger Aliassime d. Maximilian Marterer 67(5) 76(6) 76(3) 03:24 Fergus Murphy
Taro Daniel d. Christopher O'Connell 63 64 01:27 Kai Koske
Botic Van De Zandschulp d. [Q] Ivan Gakhov 64 26 63 02:42 Christoph Damaske
[4] Jan Lennard Struff wolna runda
Yannick Hanfmann d. [8] Alexander Shevchenko 67(6) 63 75 02:29 Adel Nour
[Q] Marc Andrea Huesler d. [WC] Marko Topo 36 61 63 01:54 Christian Rask
Daniel Elahi Galan d. Camilo Ugo Carabelli 76(2) 64 02:14 Christian Rask
[2] Holger Rune wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Bukareszt - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[5] Mariano Navone vs Marton Fucsovics
1/2 finału:
[5] Mariano Navone d. [Q] Gregoire Barrere 63 64 01:36 Raluca Andrei
Marton Fucsovics d. [4] Alejandro Tabilo 64 64 01:24 Raluca Andrei
1/4 finału:
[5] Mariano Navone d. [1] Francisco Cerundolo 57 64 75 02:58 Raluca Andrei
[Q] Gregoire Barrere d. [8] Pedro Martinez 67(2) 63 64 02:53 Marijana Veljovic
[4] Alejandro Tabilo d. [WC] Joao Fonseca 46 76(5) 64 02:18 Arnaud Gabas
Marton Fucsovics d. Corentin Moutet 46 64 61 02:56 Raluca Andrei
II runda:
[1] Francisco Cerundolo d. Federico Coria 75 61 01:33 Lucian Stanciulescu
[5] Mariano Navone d. Thiago Seyboth Wild 63 26 75 02:51 Vlad Zdrentu
[Q] Gregoire Barrere d. [3] Sebastian Korda 64 64 01:16 Marijana Veljovic
[8] Pedro Martinez d. Miomir Kecmanovic 76(4) 36 63 02:41 Arnaud Gabas
[WC] Joao Fonseca d. [Q] Radu Albot 76(2) 62 01:37 Raluca Andrei
[4] Alejandro Tabilo d. Arthur Rinderknech 63 64 01:17 Lucian Stanciulescu
Corentin Moutet d. [7] Nuno Borges 62 67(3) 62 02:37 Lucian Stanciulescu
Marton Fucsovics d. [2] Tallon Griekspoor 75 61 01:31 Marijana Veljovic
I runda:
[1] Francisco Cerundolo wolna runda
Federico Coria d. [LL] Benjamin Bonzi 64 62 01:27 Raluca Andrei
Thiago Seyboth Wild d. Luca Nardi 63 67(5) 76(2) 03:16 Lucian Stanciulescu
[5] Mariano Navone d. Luciano Darderi 62 63 01:33 Marijana Veljovic
[3] Sebastian Korda wolna runda
[Q] Gregoire Barrere d. Thanasi Kokkinakis 75 63 01:46 Marijana Veljovic
Miomir Kecmanovic d. David Goffin 64 36 63 02:04 Raluca Andrei
[8] Pedro Martinez d. [Q] Carlos Taberner 61 36 63 02:40 Martina Baldi
[WC] Joao Fonseca d. [6] Lorenzo Sonego 76(5) 75 02:04 Lucian Stanciulescu
[Q] Radu Albot d. Aleksandar Kovacevic 76(4) 46 61 02:35 Vlad Zdrentu
Arthur Rinderknech d. Hugo Gaston 67(6) 64 75 02:45 Arnaud Gabas
[4] Alejandro Tabilo wolna runda
[7] Nuno Borges d. Stan Wawrinka 36 75 62 02:09 Arnaud Gabas
Corentin Moutet d. [WC] Denis Shapovalov 64 62 01:23 Marijana Veljovic
Marton Fucsovics d. [Q] Valentin Vacherot 76(8) 62 02:09 Raluca Andrei
[2] Tallon Griekspoor wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Barcelona - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
Hugo Nys / Jan Zielinski vs Maximo Gonzalez / Andres Molteni
1/2 finału:
Hugo Nys / Jan Zielinski d. [Q] Tomas Machac / Zhizhen Zhang 4-6 7-6(3) 10-4 01:42 Jaume Campistol
Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Marcelo Arevalo / Mate Pavic 3-6 6-3 11-9 01:22 Manuel Messina
1/4 finału:
[Q] Tomas Machac / Zhizhen Zhang d. [1] Marcel Granollers / Horacio Zeballos 7-6(7) 4-6 10-5 01:37 Mohamed Lahyani
Hugo Nys / Jan Zielinski d. [4] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin 6-3 3-6 10-3 01:22 Mohamed Lahyani
Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Wesley Koolhof / Nikola Mektic 6-3 7-6(1) 01:31 Manuel Franco Ojea
Marcelo Arevalo / Mate Pavic d. [2] Ivan Dodig / Neal Skupski 6-2 7-6(4) 01:30 Jaume Campistol
I runda:
[1] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. [WC] Daniel Rincon / Oriol Roca Batalla 6-3 5-7 10-5 01:36 Carlos Bernardes
[Q] Tomas Machac / Zhizhen Zhang d. [WC] Roberto Carballes Baena / Jaume Munar 6-4 6-4 01:04 Marc Sala
[4] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Alex de Minaur / Jordan Thompson 6-2 7-5 01:16 Manuel Absolu
Hugo Nys / Jan Zielinski d. Sebastian Baez / Tomas Martin Etcheverry 6-1 6-3 00:57 Manuel Franco Ojea
Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Simone Bolelli / Andrea Vavassori 6-2 7-5 01:15 Manuel Absolu
Wesley Koolhof / Nikola Mektic d. [3] Rajeev Ram / Joe Salisbury 7-5 6-4 01:30 Manuel Messina
Marcelo Arevalo / Mate Pavic d. Robin Haase / Stefanos Tsitsipas 6-2 6-4 01:02 Carlos Bernardes
[2] Ivan Dodig / Neal Skupski d. Jamie Murray / Michael Venus 6-4 7-6(4) 01:40 Manuel Franco Ojea
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Monachium - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[WC] Andreas Mies / Jan-Lennard Struff vs Yuki Bhambri / Albano Olivetti
1/2 finału:
[WC] Andreas Mies / Jan-Lennard Struff d. Theo Arribage / Victor Cornea 6-4 6-3 01:08 Fergus Murphy
Yuki Bhambri / Albano Olivetti d. Alexander Erler / Lucas Miedler 6-1 6(5)-7 10-7 01:32 Thea Finke
1/4 finału:
Theo Arribage / Victor Cornea d. [PR] Marcus Daniell / Philipp Oswald 6-3 7-6(1) 01:17 Christoph Damaske
[WC] Andreas Mies / Jan-Lennard Struff d. [4] Ariel Behar / Adam Pavlasek 6-3 7-6(3) 01:33 Christian Rask
Yuki Bhambri / Albano Olivetti d. Robert Galloway / Evan King 6-3 6-3 01:47 Kai Koske
Alexander Erler / Lucas Miedler d. [2] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 5-7 6-2 10-4 01:20 Christian Rask
I runda:
[PR] Marcus Daniell / Philipp Oswald d. [Alt] Jakob Schnaitter / Mark Wallner 6-4 6-4 01:11 Fergus Murphy
Theo Arribage / Victor Cornea d. Marcelo Demoliner / Marcelo Melo 6-3 6-2 00:59 Thea Finke
[4] Ariel Behar / Adam Pavlasek d. [WC] Henri Haupt / Marko Topo 6-3 6-4 01:07 Adel Nour
[WC] Andreas Mies / Jan-Lennard Struff d. Constantin Frantzen / Hendrik Jebens 3-6 6-2 11-9 01:20 Alexander Mühlberger
Robert Galloway / Evan King d. John Peers / John-Patrick Smith 6-3 6-4 01:20 Christoph Damaske
Yuki Bhambri / Albano Olivetti d. [3] Sander Gille / Joran Vliegen 4-6 7-6(5) 10-6 01:35 Richard Haigh
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Guido Andreozzi / Miguel Angel Reyes-Varela 6-3 6-2 01:06 Alexander Mühlberger
[2] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Yannick Hanfmann / Dominik Koepfer 7-6(5) 7-6(0) 01:28 Christian Rask
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Bukareszt - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[3] Harri Heliovaara / Henry Patten vs [2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul
1/2 finału:
[3] Harri Heliovaara / Henry Patten d. Sander Arends / Matwe Middelkoop 4-6 7-6(4) 10-8 01:47 Marijana Veljovic
[2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. [4] Nicolas Barrientos / Rafael Matos 6-3 6-2 01:12 Marijana Veljovic
1/4 finału:
Sander Arends / Matwe Middelkoop d. [1] Lloyd Glasspool / Jean-Julien Rojer 3-6 6-3 10-6 01:20 Lucian Stanciulescu
[3] Harri Heliovaara / Henry Patten d. Francisco Cabral / Aleksandr Nedovyesov 7-6(6) 6-4 01:37 Vlad Zdrentu
[4] Nicolas Barrientos / Rafael Matos d. Pedro Martinez / Alejandro Tabilo Arnaud Gabas
[2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Nuno Borges / Reese Stalder 4-6 6-3 10-7 01:38 Vlad Zdrentu
I runda:
[1] Lloyd Glasspool / Jean-Julien Rojer d. Fabrice Martin / Denys Molchanov 7-6(2) 6-2 01:19 Marijana Veljovic
Sander Arends / Matwe Middelkoop d. Nicolas Mahut / Arthur Rinderknech 6-3 7-6(6) 01:30 Lucian Stanciulescu
[3] Harri Heliovaara / Henry Patten d. [WC] Cezar Cretu / Filip Cristian Jianu 6-1 6-3 00:55 Martina Baldi
Francisco Cabral / Aleksandr Nedovyesov d. Nikola Cacic / Miomir Kecmanovic 6-3 6-3 01:10 Martina Baldi
Pedro Martinez / Alejandro Tabilo d. Romain Arneodo / Sam Weissborn 6-3 7-6(4) 01:21 Lucian Stanciulescu
[4] Nicolas Barrientos / Rafael Matos d. [Alt] Federico Coria / Mariano Navone 6-2 6-3 01:06 Arnaud Gabas
Nuno Borges / Reese Stalder d. [WC] Marius Copil / Bogdan Pavel 6-3 7-5 01:12 Martina Baldi
[2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Tallon Griekspoor / Bart Stevens 7-6(9) 6-4 01:33 Marijana Veljovic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Barcelona - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Juncheng Shang d. [11] Hugo Grenier 6-4 6-4 01:39 Manuel Messina
[2] Duje Ajdukovic d. Oriol Roca Batalla 6-4 6-4 01:49 Manuel Absolu
[3] Harold Mayot d. [9] Andrea Vavassori 6-4 6-3 01:24 Manuel Franco Ojea
[4] Diego Schwartzman d. Denis Yevseyev 6-2 6-0 00:54 Carlos Bernardes
[Alt] Nick Hardt d. [12] Hugo Dellien 4-6 7-6(0) 6-3 03:02 Marc Sala
Marco Trungelliti d. Gianluca Mager 6-3 6-1 01:05 Raul Reales Rodríguez
I runda:
[1] Juncheng Shang d. Abdullah Shelbayh 6-2 6-1 01:10 Manuel Absolu
[11] Hugo Grenier d. [WC] Nicolas Alvarez Varona 7-6(6) 6-2 01:57 Carlos Bernardes
[2] Duje Ajdukovic d. [WC] Max Alcala Gurri 6(7)-7 6-2 6-0 02:09 Javier Estevez Reguero
Oriol Roca Batalla d. [8] Pierre-Hugues Herbert 6-4 6-1 01:15 Carlos Bernardes
[3] Harold Mayot d. Nikolas Sanchez Izquierdo 6(2)-7 6-2 6-3 02:30 Raul Reales Rodríguez
[9] Andrea Vavassori d. [WC] David Jorda Sanchis 6-4 7-6(4) 02:00 Manuel Franco Ojea
[4] Diego Schwartzman d. [WC] Pol Martin Tiffon 7-5 6-1 01:17 Manuel Messina
Denis Yevseyev d. [10] Benjamin Hassan 6-2 3-6 6-3 01:29 Marc Sala
[Alt] Nick Hardt d. [5] Facundo Bagnis 6-4 2-6 6-3 02:37 Manuel Franco Ojea
[12] Hugo Dellien d. Matteo Martineau 6-2 3-6 6-1 02:00 Raul Reales Rodríguez
Gianluca Mager d. [6] Bernabe Zapata Miralles 6-2 6-1 00:53 Manuel Absolu
Marco Trungelliti d. [7] Pablo Llamas Ruiz 6-3 5-7 6-4 02:34 Marc Sala
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Monachium - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[5] Francesco Passaro d. [1] Andrea Pellegrino 6-3 6-4 01:48 Thea Finke
[6] Ivan Gakhov d. Henri Squire 6-3 6-4 01:18 Adel Nour
[7] Marc-Andrea Huesler d. [3] Jan Choinski 7-6(7) 6(4)-7 6-3 02:35 Alexander Mühlberger
[8] Alejandro Moro Canas d. [4] Nerman Fatic 6-4 6-2 01:27 Christoph Damaske
I runda:
[1] Andrea Pellegrino d. Michael Geerts 7-6(4) 6-4 01:43 Kai Koske
[5] Francesco Passaro d. [WC] Yannik Kelm 6-3 6-2 01:13 Fergus Murphy
Henri Squire d. [Alt] Hazem Naw 6-1 6-1 00:58 Alexander Mühlberger
[6] Ivan Gakhov d. Alexander Weis 7-6(4) 6-1 02:02 Kai Koske
[3] Jan Choinski d. [WC] Henri Haupt 6-1 6-1 01:05 Thea Finke
[7] Marc-Andrea Huesler d. Alessandro Giannessi 6-3 6-0 00:48 Christoph Damaske
[4] Nerman Fatic d. Edoardo Lavagno 6-4 6-2 01:19 Alexander Mühlberger
[8] Alejandro Moro Canas d. [Alt] Daniel Masur 6(5)-7 6-4 6-1 02:31 Christian Rask
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Bukareszt - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[Alt] Carlos Taberner d. Zdenek Kolar 62 63 01:29 Vlad Zdrentu
[2] Gregoire Barrere d. [WC] Lucas Pouille 64 75 01:39 Raluca Andrei
[3] Radu Albot d. [Alt] Filip Cristian Jianu 76(4) 64 02:13 Martina Baldi
[4] Valentin Vacherot d. [8] Benjamin Bonzi 63 64 01:50 Vlad Zdrentu
I runda:
[Alt] Carlos Taberner d. [1] Damir Dzumhur 63 30 i krecz (Left Knee) 01:04 Lucian Stanciulescu
Zdenek Kolar d. [5] Giulio Zeppieri 64 36 63 02:00 Lucian Stanciulescu
[2] Gregoire Barrere d. Nicholas David Ionel 64 63 01:42 Arnaud Gabas
[WC] Lucas Pouille d. [7] Filip Misolic 63 76(4) 01:38 Raluca Andrei
[3] Radu Albot d. [Alt] Cezar Cretu 63 64 01:29 Vlad Zdrentu
[Alt] Filip Cristian Jianu d. [6] Titouan Droguet 64 76(4) 01:52 Martina Baldi
[4] Valentin Vacherot d. Bogdan Pavel 61 64 01:23 Vlad Zdrentu
[8] Benjamin Bonzi d. [WC] Marius Copil 62 64 01:27 Martina Baldi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Barcelona - lista graczy do turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 2
Andrey Rublev 6
Casper Ruud 8
Rafael Nadal 9 [PR]
Alex de Minaur 10
Stefanos Tsitsipas 11
Ugo Humbert 15
Karen Khachanov 16
Sebastian Baez 19
Nicolas Jarry 23
Lorenzo Musetti 24
Jiri Lehecka 27
Alejandro Davidovich Fokina 28
Tomas Martin Etcheverry 30
Cameron Norrie 31
Borna Coric 33
Jordan Thompson 34
Arthur Fils 37
Matteo Arnaldi 38
Roman Safiullin 39
Sebastian Ofner 40
Daniel Evans 43
Alexei Popyrin 45
Emil Ruusuvuori 48
Zhizhen Zhang 49
Dusan Lajovic 52
Daniel Altmaier 54
Facundo Diaz Acosta 55
Fabian Marozsan 57
Tomas Machac 60
Flavio Cobolli 63
Roberto Carballes Baena 64
Pavel Kotov 67
Mackenzie McDonald 69
Yoshihito Nishioka 71
Jaume Munar 72
[WC] Kei Nishikori 351
[WC]
[WC]
[WC]
[WC] A+
(SE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Arthur Cazaux 74
2 Pedro Cachin 79
3 Luca Van Assche 80
4 Alexandre Muller 85
5 Hugo Gaston 89
6 Brandon Nakashima 92
7 Juan Pablo Varillas 95
8 Luca Nardi 96
9 Sumit Nagal 97
10 Aleksandar Kovacevic 98
Carlos Alcaraz 2
Andrey Rublev 6
Casper Ruud 8
Rafael Nadal 9 [PR]
Alex de Minaur 10
Stefanos Tsitsipas 11
Ugo Humbert 15
Karen Khachanov 16
Sebastian Baez 19
Nicolas Jarry 23
Lorenzo Musetti 24
Jiri Lehecka 27
Alejandro Davidovich Fokina 28
Tomas Martin Etcheverry 30
Cameron Norrie 31
Borna Coric 33
Jordan Thompson 34
Arthur Fils 37
Matteo Arnaldi 38
Roman Safiullin 39
Sebastian Ofner 40
Daniel Evans 43
Alexei Popyrin 45
Emil Ruusuvuori 48
Zhizhen Zhang 49
Dusan Lajovic 52
Daniel Altmaier 54
Facundo Diaz Acosta 55
Fabian Marozsan 57
Tomas Machac 60
Flavio Cobolli 63
Roberto Carballes Baena 64
Pavel Kotov 67
Mackenzie McDonald 69
Yoshihito Nishioka 71
Jaume Munar 72
[WC] Kei Nishikori 351
[WC]
[WC]
[WC]
[WC] A+
(SE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Arthur Cazaux 74
2 Pedro Cachin 79
3 Luca Van Assche 80
4 Alexandre Muller 85
5 Hugo Gaston 89
6 Brandon Nakashima 92
7 Juan Pablo Varillas 95
8 Luca Nardi 96
9 Sumit Nagal 97
10 Aleksandar Kovacevic 98
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T16: Barcelona, Monachium, Bukareszt 2024
Monachium - lista graczy do turnieju głównego:
Alexander Zverev 5
Holger Rune 7
Jan-Lennard Struff 25
Felix Auger-Aliassime 36
Jack Draper 42
Dominik Koepfer 50
Marcos Giron 51
Yannick Hanfmann 56
Alexander Shevchenko 58
Andy Murray 62
Aleksandar Vukic 65
Christopher O'Connell 66
Jakub Mensik 70
Alex Michelsen 73
Botic van de Zandschulp 77
Taro Daniel 78
Daniel Elahi Galan 84
Dino Prizmic 6 (NG)
[WC] Dominic Thiem 90
[WC] Matteo Berrettini 142
[WC]
(SE)
(SE)
(LE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Hugo Gaston 89
2 Dominic Thiem 90
3 Jurij Rodionov 91
4 Brandon Nakashima 92
5 Constant Lestienne 93
6 Juan Pablo Varillas 95
7 Luca Nardi 96
8 Sumit Nagal 97
9 Aleksandar Kovacevic 98
10 Maximilian Marterer 102
Alexander Zverev 5
Holger Rune 7
Jan-Lennard Struff 25
Felix Auger-Aliassime 36
Jack Draper 42
Dominik Koepfer 50
Marcos Giron 51
Yannick Hanfmann 56
Alexander Shevchenko 58
Andy Murray 62
Aleksandar Vukic 65
Christopher O'Connell 66
Jakub Mensik 70
Alex Michelsen 73
Botic van de Zandschulp 77
Taro Daniel 78
Daniel Elahi Galan 84
Dino Prizmic 6 (NG)
[WC] Dominic Thiem 90
[WC] Matteo Berrettini 142
[WC]
(SE)
(SE)
(LE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Hugo Gaston 89
2 Dominic Thiem 90
3 Jurij Rodionov 91
4 Brandon Nakashima 92
5 Constant Lestienne 93
6 Juan Pablo Varillas 95
7 Luca Nardi 96
8 Sumit Nagal 97
9 Aleksandar Kovacevic 98
10 Maximilian Marterer 102
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości