Forum fanów tenisa ziemnego, gdzie znajdziesz komentarze internautów, wyniki, skróty spotkań, statystyki, materiały prasowe, typery i inne informacje o turniejach ATP i WTA.
Nazwa turnieju: MIAMI OPEN PRESENTED BY ITAU
Miejsce rozgrywania turnieju: Miami, Floryda, USA
Czas rozgrywania turnieju: 20.03.2024 - 31.03.2024
Drabinka: Singiel - 96 osoby, Debel - 32 par
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród pieniężnych: - Zwycięzca singla 2023: - Daniił Miedwiediew Zwycięzcy debla 2023: - Santiago Gonzalez /Edouard Roger-Vasselin
[11] Grigor Dimitrov d. [1] Carlos Alcaraz 62 64 01:32 Jimmy Pinoargote [4] Alexander Zverev d. Fabian Marozsan 63 75 01:37 Greg Allensworth
[3] Daniil Medvedev d. [22] Nicolas Jarry 62 76(7) 01:41 Nacho Forcadell [2] Jannik Sinner d. Tomas Machac 64 62 01:31 Renaud Lichtenstein
IV runda:
[1] Carlos Alcaraz d. [23] Lorenzo Musetti 63 63 01:26 Greg Allensworth [11] Grigor Dimitrov d. [8] Hubert Hurkacz 36 63 76(3) 02:42 Jimmy Pinoargote [4] Alexander Zverev d. [15] Karen Khachanov 61 64 01:09 Renaud Lichtenstein
Fabian Marozsan d. [9] Alex De Minaur 64 06 61 01:43 Fergus Murphy
[22] Nicolas Jarry d. [7] Casper Ruud 76(3) 63 01:50 Aurelie Tourte [3] Daniil Medvedev d. Dominik Koepfer 76(5) 60 01:29 Nacho Forcadell
Tomas Machac d. Matteo Arnaldi 63 63 01:20 Greg Allensworth [2] Jannik Sinner d. Christopher O'Connell 64 63 01:51 Fergus Murphy
III runda:
[1] Carlos Alcaraz d. Gael Monfils 62 64 01:14 Jimmy Pinoargote [23] Lorenzo Musetti d. [16] Ben Shelton 64 76(5) 01:52 Nacho Forcadell [11] Grigor Dimitrov d. Yannick Hanfmann 61 60 00:46 Aurelie Tourte [8] Hubert Hurkacz d. [28] Sebastian Korda 76(5) 67(5) 63 02:15 Renaud Lichtenstein
[4] Alexander Zverev d. [31] Christopher Eubanks 76(4) 63 01:44 Carlos Bernardes [15] Karen Khachanov d. [20] Francisco Cerundolo 61 57 76(5) 02:48 Raluca Andrei [9] Alex De Minaur d. [24] Jan-Lennard Struff 76(3) 64 01:49 Fergus Murphy
Fabian Marozsan d. Alexei Popyrin 75 63 01:32 Alessandro Germani
[7] Casper Ruud d. [27] Alejandro Davidovich Fokina 63 64 01:36 Jimmy Pinoargote [22] Nicolas Jarry d. [Q] Thiago Seyboth Wild 67(1) 75 63 02:59 Nacho Forcadell
Dominik Koepfer d. [14] Ugo Humbert 36 64 63 02:14 Carlos Bernardes [3] Daniil Medvedev d. [30] Cameron Norrie 75 61 01:21 Aurelie Tourte
Tomas Machac d. Andy Murray 57 75 76(5) 03:28 Carlos Bernardes
Matteo Arnaldi d. [PR] Denis Shapovalov 63 76(7) 01:39 Aurelie Tourte
Christopher O'Connell d. [WC] Martin Damm 76(5) 76(5) 02:10 Fergus Murphy [2] Jannik Sinner d. [25] Tallon Griekspoor 57 75 61 02:23 Greg Allensworth
II runda:
[1] Carlos Alcaraz d. Roberto Carballes Baena 6-2 6-1 01:25 Nacho Forcadell
Gael Monfils d. [33] Jordan Thompson 6(3)-7 6-1 6-2 02:13 Joshua Brace [23] Lorenzo Musetti d. Roman Safiullin 7-5 6-1 01:33 Renaud Lichtenstein [16] Ben Shelton d. [WC] Martin Landaluce 6-3 6-4 01:15 Aurelie Tourte [11] Grigor Dimitrov d. Alejandro Tabilo 6(5)-7 7-6(5) 6-2 02:26 Fergus Murphy
Yannick Hanfmann d. [19] Adrian Mannarino 3-6 7-6(1) 6-4 02:44 Joshua Brace [28] Sebastian Korda d. [Q] Roberto Bautista Agut 6(2)-7 6-3 6-4 02:16 Alessandro Germani [8] Hubert Hurkacz d. Alexander Shevchenko 6-4 6(2)-7 6-3 01:59 Aurelie Tourte
[4] Alexander Zverev d. Felix Auger-Aliassime 6-2 6-4 01:16 Greg Allensworth [31] Christopher Eubanks d. Daniel Evans 7-6(3) 3-6 7-6(7) 02:40 Fergus Murphy [20] Francisco Cerundolo d. Sebastian Ofner 7-6(2) 6(2)-7 6-1 02:15 Ana Carvalho [15] Karen Khachanov d. Laslo Djere 6-2 6-4 01:27 Yamila Halle [9] Alex de Minaur d. [PR] Soonwoo Kwon 6-3 6-2 01:17 Jimmy Pinoargote [24] Jan-Lennard Struff d. Daniel Altmaier 6-3 6-3 01:20 Scotty Moore
Alexei Popyrin d. [26] Jiri Lehecka 6-4 6-4 01:12 Greg Allensworth
Fabian Marozsan d. [6] Holger Rune 6-1 6-1 00:59 Renaud Lichtenstein
[7] Casper Ruud d. Luca Van Assche 7-6(5) 1-6 6-1 01:59 Jimmy Pinoargote [27] Alejandro Davidovich Fokina d. [WC] Juncheng Shang 6-3 7-5 01:44 Joshua Brace [22] Nicolas Jarry d. Jack Draper 7-6(5) 4-6 7-6(2) 03:35 Ettore Russo
[Q] Thiago Seyboth Wild d. [12] Taylor Fritz 6-3 6-4 01:11 Fergus Murphy [14] Ugo Humbert d. Botic van de Zandschulp 6-4 6-3 01:26 Jimmy Pinoargote
Dominik Koepfer d. [18] Sebastian Baez 6-3 6-2 01:07 Scotty Moore [30] Cameron Norrie d. Flavio Cobolli 7-5 6(4)-7 6-2 02:34 Scotty Moore [3] Daniil Medvedev d. Marton Fucsovics 6-4 6-2 01:19 Carlos Bernardes
Tomas Machac d. [5] Andrey Rublev 6-4 6-4 01:06 Fergus Murphy
Andy Murray d. [29] Tomas Martin Etcheverry 7-6(0) 6-3 02:17 Nacho Forcadell
Matteo Arnaldi d. [17] Alexander Bublik 6-4 6-1 01:19 Renaud Lichtenstein
[PR] Denis Shapovalov d. [10] Stefanos Tsitsipas 6-2 6-4 01:43 Aurelie Tourte
[WC] Martin Damm d. [13] Tommy Paul 4-6 2-1 01:08 Greg Allensworth
Christopher O'Connell d. [21] Frances Tiafoe 7-5 7-6(5) 01:54 Carlos Bernardes [25] Tallon Griekspoor d. Alex Michelsen 7-6(5) 6(7)-7 6-4 02:41 Alessandro Germani [2] Jannik Sinner d. [Q] Andrea Vavassori 6-3 6-4 01:20 Raluca Andrei
I runda:
[1] Carlos Alcaraz wolna runda
Roberto Carballes Baena d. Aleksandar Vukic 76(2) 63 01:39 Nikola Srecec
Gael Monfils d. Dusan Lajovic 76(5) 64 01:32 Nacho Forcadell
(33)Jordan Thompson wolna runda [23] Lorenzo Musetti wolna runda
Roman Safiullin d. [Q] Diego Schwartzman 62 64 01:26 Aurelie Tourte
[WC] Martin Landaluce d. Jaume Munar 63 16 75 02:29 Fergus Murphy [16] Ben Shelton wolna runda [11] Grigor Dimitrov wolna runda
Alejandro Tabilo d. [Q] Brandon Nakashima 64 36 63 02:12 Aurelie Tourte
Yannick Hanfmann d. Emil Ruusuvuori 64 46 64 02:06 Joshua Brace [19] Adrian Mannarino wolna runda [28] Sebastian Korda wolna runda
[Q] Roberto Bautista Agut d. [Q] Emilio Nava 63 76(4) 01:53 Carlos Bernardes
Alexander Shevchenko d. Daniel Elahi Galan 67(4) 76(4) 75 02:56 Ettore Russo [8] Hubert Hurkacz wolna runda
[4] Alexander Zverev wolna runda
Felix Auger Aliassime d. [Q] Adam Walton 75 64 02:00 Fergus Murphy
Daniel Evans d. Lorenzo Sonego 16 63 64 02:23 Jimmy Pinoargote [31] Christopher Eubanks wolna runda [20] Francisco Cerundolo wolna runda
Sebastian Ofner d. [WC] Kei Nishikori 63 64 01:19 Carlos Bernardes
Laslo Djere d. [Q] Coleman Wong 75 76(3) 02:21 Renaud Lichtenstein [15] Karen Khachanov wolna runda [9] Alex De Minaur wolna runda
[PR] Soon Woo Kwon d. Alexandre Muller 76(3) 63 01:29 Alessandro Germani
Daniel Altmaier d. [Q] Harold Mayot 62 75 01:49 Jimmy Pinoargote [24] Jan Lennard Struff wolna runda [26] Jiri Lehecka wolna runda
Alexei Popyrin d. Facundo Diaz Acosta 62 62 01:16 Raluca Andrei
Fabian Marozsan d. [Q] Aleksandar Kovacevic 63 62 01:06 Nacho Forcadell [6] Holger Rune wolna runda
[7] Casper Ruud wolna runda
Luca Van Assche d. Pavel Kotov 63 75 01:39 Chase Urban
[WC] Juncheng Shang d. Miomir Kecmanovic 76(5) 46 76(5) 02:46 Nacho Forcadell [27] Alejandro Davidovich Fokina wolna runda [22] Nicolas Jarry wolna runda
Jack Draper d. Taro Daniel 63 62 01:09 Renaud Lichtenstein
[Q] Thiago Seyboth Wild d. Nuno Borges 64 75 01:42 Alessandro Germani [12] Taylor Fritz wolna runda [14] Ugo Humbert wolna runda
Botic Van De Zandschulp d. Rinky Hijikata 75 76(3) 01:53 Greg Allensworth
Dominik Koepfer d. Marcos Giron 46 61 64 01:49 Raluca Andrei [18] Sebastian Baez wolna runda [30] Cameron Norrie wolna runda
Flavio Cobolli d. [LL] Yoshihito Nishioka 16 61 64 01:52 Joshua Brace
Marton Fucsovics d. Max Purcell 62 61 01:01 Scotty Moore [3] Daniil Medvedev wolna runda
[5] Andrey Rublev wolna runda
Tomas Machac d. [WC] Darwin Blanch 64 62 01:20 Carlos Bernardes
Andy Murray d. [PR] Matteo Berrettini 46 63 64 02:48 Aurelie Tourte [29] Tomas Martin Etcheverry wolna runda [17] Alexander Bublik wolna runda
Matteo Arnaldi d. Arthur Fils 63 64 01:26 Joshua Brace
[PR] Denis Shapovalov d. Luciano Darderi 63 67(3) 64 02:27 Fergus Murphy [10] Stefanos Tsitsipas wolna runda [13] Tommy Paul wolna runda
[WC] Martin Damm d. Zhizhen Zhang 76(2) 76(3) 02:03 Fabio Souza
Christopher Oconnell d. [Q] Vit Kopriva 62 64 01:15 Ettore Russo [21] Frances Tiafoe wolna runda [25] Tallon Griekspoor wolna runda
Alex Michelsen d. [Q] Lukas Klein 76(5) 62 01:32 Jimmy Pinoargote
[Q] Andrea Vavassori d. Pedro Cachin 62 62 01:09 Greg Allensworth [2] Jannik Sinner wolna runda
[1] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. [2] Ivan Dodig / Austin Krajicek 6-7(3) 6-3 10-6 01:42 Nacho Forcadell
1/2 finału:
[1] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. [4] Marcel Granollers / Horacio Zeballos 6-1 6-4 00:53 Fergus Murphy
[2] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. [7] Kevin Krawietz / Tim Puetz 6-4 6(4)-7 10-7 01:49 Nacho Forcadell
1/4 finału:
[1] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. [Alt] John-Patrick Smith / Sem Verbeek 3-6 7-6(4) 10-7 01:41 Alessandro Germani [4] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. Lloyd Glasspool / Jean-Julien Rojer 7-6(4) 3-6 12-10 01:44 Jimmy Pinoargote
[7] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [3] Rajeev Ram / Joe Salisbury 6-3 6(5)-7 10-7 01:50 Renaud Lichtenstein [2] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. Marcelo Melo / Edouard Roger-Vasselin 7-6(1) 7-6(4) 01:51 Greg Allensworth
II runda:
[1] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. Hugo Nys / Jan Zielinski 7-5 7-6(3) 01:39 Jimmy Pinoargote
[Alt] John-Patrick Smith / Sem Verbeek d. [8] Wesley Koolhof / Nikola Mektic 6-3 6-3 01:17 Nacho Forcadell [4] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. Marcelo Arevalo / Mate Pavic 7-5 6-3 01:25 Renaud Lichtenstein
Lloyd Glasspool / Jean-Julien Rojer d. Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 7-6(4) 6-4 Carlos Bernardes
[7] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [WC] Sebastian Korda / Andy Murray 01:06 Fergus Murphy [3] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [WC] Thanasi Kokkinakis / Stefanos Tsitsipas 7-5 7-6(4) 01:40 Greg Allensworth
Marcelo Melo / Edouard Roger-Vasselin d. Christopher Eubanks / Ben Shelton 6(5)-7 7-5 10-8 01:52 Alessandro Germani [2] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. Max Purcell / Jordan Thompson 6-3 6-2 01:04 Greg Allensworth
I runda:
[1] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. Simone Bolelli / Andrea Vavassori 4-6 7-6(4) 10-4 01:40 Joshua Brace
Hugo Nys / Jan Zielinski d. Sander Gille / Joran Vliegen 7-6(5) 7-6(2) 01:54 Alessandro Germani
[Alt] John-Patrick Smith / Sem Verbeek d. Alexander Bublik / Sebastian Ofner 7-6(8) 4-6 10-5 01:31 Raluca Andrei [8] Wesley Koolhof / Nikola Mektic d. Alexander Erler / Lucas Miedler 6-2 6-2 01:09 Scotty Moore
[4] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. Sadio Doumbia / Fabien Reboul 3-6 6-3 10-5 01:25 Fabio Souza
Marcelo Arevalo / Mate Pavic d. Harri Heliovaara / John Peers 7-6(4) 7-6(6) 01:37 Raluca Andrei
Lloyd Glasspool / Jean-Julien Rojer d. Adrian Mannarino / Fabrice Martin 6-3 7-6(6) 01:22 Alessandro Germani [7] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. Francisco Cerundolo / Tomas Martin Etcheverry 2-6 6-3 10-7 01:19 Joshua Brace
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. [6] Maximo Gonzalez / Andres Molteni 4-6 7-6(6) 10-4 01:45 Fabio Souza
[WC] Sebastian Korda / Andy Murray d. Julian Cash / Tallon Griekspoor 7-5 6-4 01:20 Ettore Russo
[WC] Thanasi Kokkinakis / Stefanos Tsitsipas d. Alex de Minaur / Rinky Hijikata 6-3 6-4 01:03 Scotty Moore [3] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [WC] William Blumberg / Casper Ruud 7-6(5) 6-4 01:32 Alessandro Germani
Marcelo Melo / Edouard Roger-Vasselin d. [5] Santiago Gonzalez / Neal Skupski 6-4 6-4 01:27 Raluca Andrei
Christopher Eubanks / Ben Shelton d. Robin Haase / Andreas Mies 7-5 6-3 01:10 Yamila Halle
Max Purcell / Jordan Thompson d. Ariel Behar / Adam Pavlasek 6-4 7-5 01:15 Joshua Brace [2] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. Yuki Bhambri / Michael Venus 7-6(5) 6-4 01:40 Renaud Lichtenstein
NIech zbojkotuje Miami. Tam za dobrą wejściówkę na finał trzeba zapłacić jakieś półtorej do dwóch tysia dolarów. No chyba, że chcesz miejsce, z którego nic nie widać (jak lojalnie uprzedzają na stronie z biletami), wtedy to już po taniości jakieś trzysta papiera. Z resztą te korty są poskładane na arenie do futbolu amerykańskiego, jak się okazało, przy sprawdzaniu opcji wyjazdu na święta wilekanocne. Właściwie na Indian Wells jest chyba podobnie cenowo, bo też są pustki na trybunach w trakcie turnieju i jeszcze korty oddalone od Los Angeles, że bez wypożyczenia auta nie ma co startować.
Live Tennis Adventures 2023 X Sztokholm - (F) - ATP 250 Gael Monfils - Pawieł Kotow 2-1
2023 V Madryt - (3R,4R) - ATP Masters 1000Stefanos Tsitsipas - Sebastián Báez 2-1; Carlos Alcaraz - Alexander Zverev 2-0
- (4R,ĆF) - WTA 1000Iga Świątek - Jekatierina Aleksandrowa 2-1; Maria Sakkari - Irina-Camelia Begu 2-1
2022 XI Turyn - (PF) -ATP FinalsNovak Đoković - Taylor Fritz 2-0
2022 IV Barcelona - (F) - ATP 500Carlos Alcaraz - Pablo Carreño-Busta 2-0
Nadal po raz siódmy z rzędu nie został zgłoszony do turnieju Masters 1000 w Miami
Spoiler:
Zawodnik z Manacor zamierza skoncentrować się w tym sezonie na przygotowaniach do turnieju na kortach ziemnych, gdzie ma wyznaczonych kilka celów. Ponadto na horyzoncie są igrzyska, które zostaną rozegrane na kortach Philippe-Chatrier.
Siódmy rok z rzędu Rafa Nadal nie weźmie udziału w Miami Masters 1000. Lista zgłoszonych do turnieju została dziś upubliczniona, a Hiszpana na niej nie ma. Nadal zamierza wystąpić na Indian Wells. Następnie skupi się na kortach ziemnych, a jego wielkim celem będzie zdobycie 15. tytułu Rolanda Garrosa, a także udział w igrzyskach olimpijskich. Oczekuje się również, że zagra w Barcelonie i Madrycie.
Nadal nie rywalizował od czasu kontuzji w Brisbane w styczniu. Musiał wycofać się z Australian Open i był również nieobecny w Doha.
Kamileki pisze: ↑22 lut 2024, 13:02
Bez Rafy w Miami.
Szkoda, że w tym pustym potoku swoich gówno postów nie wspomniałem o tym. Ostatnio tak sobie pomyślałem, że pewnie zagra Netflix-IW i skupi się na przygotowaniach do swojej ulubionej części seoznu.
MTT - tytuły (27) 2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
Novak Djokovic 1
Carlos Alcaraz 2
Jannik Sinner 3
Daniil Medvedev 4
Andrey Rublev 5
Alexander Zverev 6
Holger Rune 7
Hubert Hurkacz 8
Alex de Minaur 9
Taylor Fritz 10
Stefanos Tsitsipas 11
Casper Ruud 12
Grigor Dimitrov 13
Tommy Paul 14
Frances Tiafoe 15
Ben Shelton 16
Karen Khachanov 17
Ugo Humbert 18
Nicolas Jarry 19
Adrian Mannarino 20
Alexander Bublik 21
Francisco Cerundolo 22
Cameron Norrie 23
Alejandro Davidovich Fokina 24
Jan-Lennard Struff 25
Lorenzo Musetti 26
Tomas Martin Etcheverry 27
Denis Shapovalov 27 [PR]
Tallon Griekspoor 28
Felix Auger-Aliassime 29
Sebastian Baez 30
Borna Coric 31
Jiri Lehecka 32
Sebastian Korda 33
Milos Raonic 33 [PR]
Christopher Eubanks 34
Laslo Djere 35
Arthur Fils 36
Sebastian Ofner 37
Roman Safiullin 38
Jordan Thompson 40
Matteo Arnaldi 41
Daniel Evans 42
Emil Ruusuvuori 43
Marcos Giron 44
Alexander Shevchenko 45
Alexei Popyrin 46
Nuno Borges 47
Zhizhen Zhang 48
Lorenzo Sonego 49
Andy Murray 50
Max Purcell 51
Alejandro Tabilo 52
Jack Draper 53
Miomir Kecmanovic 54
Daniel Altmaier 55
Yannick Hanfmann 56
Dominik Koepfer 57
Dusan Lajovic 58
Facundo Diaz Acosta 59
Fabian Marozsan 60
Mackenzie McDonald 61
Taro Daniel 62
Tomas Machac 63
Pavel Kotov 64
Christopher O'Connell 65
Roberto Carballes Baena 66
Stan Wawrinka 67
Gael Monfils 68
Flavio Cobolli 69
Botic van de Zandschulp 70
Luca Van Assche 71
Aleksandar Vukic 72
Jaume Munar 73
Alex Michelsen 74
Matteo Berrettini 74 [PR]
Alexandre Muller 75
Pedro Cachin 76
Luciano Darderi 77
[WC]
[WC]
[WC]
[WC]
[WC]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Daniel Elahi Galan 78
2 Rinky Hijikata 79
3 Marton Fucsovics 80
4 Soonwoo Kwon 80 [PR]
5 Hugo Gaston 81
6 Thiago Seyboth Wild 82
7 Arthur Cazaux 83
8 Yoshihito Nishioka 84
9 Federico Coria 85
10 Arthur Rinderknech 86
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy