T2: Adelaide, Auckland 2024
T2: Adelaide, Auckland 2024
31.12.2023 - 07.01.2024
ADELAIDE INTERNATIONAL
Nazwa turnieju: Adelaide International
Lokalizacja: Adelaide
Termin turnieju: 08.01.2024 - 13.01.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 24 par
Nawierzchnia: Hard / Greenset Cushion / Outdoors
Piłki: Dunlop Australian Open
Elektroniczny system sprawdzania piłek: BOLT 6 on all five (5) match courts
Pula nagród pieniężnych: $TBA
Dyrektor turnieju: TBC
Zwycięzca singla 2023: - Soonwoo Kwon
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
ASB CLASSIC
Nazwa turnieju: ASB Classic
Lokalizacja: Auckland
Termin turnieju: 08.01.2024 - 13.01.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Piłki: Dunlop Australian Open
Elektroniczny system sprawdzania piłek: Hawkeye Review on Centre Court only
Pula nagród pieniężnych: $TBA
Dyrektor turnieju: Nicolas Lamperin
Zwycięzca singla 2023: - Richard Gasquet
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
ADELAIDE INTERNATIONAL
Nazwa turnieju: Adelaide International
Lokalizacja: Adelaide
Termin turnieju: 08.01.2024 - 13.01.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 24 par
Nawierzchnia: Hard / Greenset Cushion / Outdoors
Piłki: Dunlop Australian Open
Elektroniczny system sprawdzania piłek: BOLT 6 on all five (5) match courts
Pula nagród pieniężnych: $TBA
Dyrektor turnieju: TBC
Zwycięzca singla 2023: - Soonwoo Kwon
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
ASB CLASSIC
Nazwa turnieju: ASB Classic
Lokalizacja: Auckland
Termin turnieju: 08.01.2024 - 13.01.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Piłki: Dunlop Australian Open
Elektroniczny system sprawdzania piłek: Hawkeye Review on Centre Court only
Pula nagród pieniężnych: $TBA
Dyrektor turnieju: Nicolas Lamperin
Zwycięzca singla 2023: - Richard Gasquet
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Adelaide - lista graczy do turnieju głównego:
Tommy Paul 13
Nicolas Jarry 19
Ugo Humbert 20
Tallon Griekspoor 23
Sebastian Korda 24
Lorenzo Musetti 27
Sebastian Baez 28
Tomas Martin Etcheverry 30
Jiri Lehecka 31
Alexander Bublik 32
Reilly Opelka 33 [PR]
Daniel Evans 38
Roman Safiullin 39
Alexei Popyrin 40
Mackenzie McDonald 41
Matteo Arnaldi 44
Lorenzo Sonego 46
Yoshihito Nishioka 47
Alexander Shevchenko 48
[WC]
[WC]
[WC]
(SE)
(SE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Yannick Hanfmann 51
2 Dusan Lajovic 52
3 Miomir Kecmanovic 54
4 Jordan Thompson 55
5 Marton Fucsovics 59
6 Jack Draper 61
7 Thanasi Kokkinakis 65
8 Pavel Kotov 67
9 Christopher O'Connell 68
10 Emil Ruusuvuori 69
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Auckland - lista graczy do turnieju głównego:
Ben Shelton 17
Cameron Norrie 18
Francisco Cerundolo 21
Adrian Mannarino 22
Jan-Lennard Struff 25
Felix Auger-Aliassime 29
Christopher Eubanks 34
Arthur Fils 36
Sebastian Ofner 43
Max Purcell 45
Botic van de Zandschulp 50
J.J. Wolf 53
Daniel Altmaier 56
Roberto Bautista Agut 57
Marcos Giron 60
Aleksandar Vukic 62
Roberto Carballes Baena 63
Fabian Marozsan 64
Nuno Borges 66
[WC]
[WC]
[WC]
(SE)
(SE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Emil Ruusuvuori 69
2 Borna Gojo 72
3 Benjamin Bonzi 73
4 Gael Monfils 74
5 Taro Daniel 75
6 Richard Gasquet 76
7 Dominik Koepfer 77
8 Tomas Machac 78
9 Thiago Seyboth Wild 79
10 Bernabe Zapata Miralles 80
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Adelaide - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Yannick Hanfmann 51
Dusan Lajovic 52
Marton Fucsovics 59
Jack Draper 61
Thanasi Kokkinakis 65
Pavel Kotov 67
Christopher O'Connell 68
Pedro Cachin 70
Rinky Hijikata 71
Borna Gojo 72
Tomas Machac 78
Thiago Seyboth Wild 79
Bernabe Zapata Miralles 80
Juan Pablo Varillas 83
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1 Matteo Berrettini 92
2 Facundo Diaz Acosta 95
3 Arthur Rinderknech 96
4 Alex Michelsen 97
5 Yosuke Watanuki 99
6 Quentin Halys 100
7 Flavio Cobolli 101
8 Liam Broady 108
9 Denis Shapovalov 109
10 James Duckworth 116
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Auckland - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Benjamin Bonzi 73
Taro Daniel 75
Richard Gasquet 76
Dominik Koepfer 77
Alexandre Muller 81
Cristian Garin 82
Gregoire Barrere 84
Alejandro Tabilo 85
Jaume Munar 86
Constant Lestienne 87
Luca Van Assche 90
Maximilian Marterer 91
Daniel Elahi Galan 93
Jiri Vesely 94 [PR]
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1 Arthur Rinderknech 96
2 Alex Michelsen 97
3 Yosuke Watanuki 99
4 Flavio Cobolli 101
5 Liam Broady 108
6 Denis Shapovalov 109
7 Arthur Cazaux 130
8 Adam Walton 177
9 Patrick Kypson 191
10 Tristan Schoolkate 260
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Adelaide - przebieg turnieju głównego:
Finał:
Jack Draper vs [7] Jiri Lehecka
1/2 finału:
Jack Draper d. [8] Alexander Bublik 76(2) 64 01:36 Renaud Lichtenstein
[7] Jiri Lehecka d. [3] Sebastian Korda 62 61 01:12 Mohamed Lahyani
1/4 finału:
Jack Draper d. [1] Tommy Paul 61 64 01:20 Mohamed Lahyani
[8] Alexander Bublik d. [4] Lorenzo Musetti 63 67(4) 75 02:38 Adel Nour
[3] Sebastian Korda d. [WC] Christopher O'Connell 64 64 01:29 Nacho Forcadell
[7] Jiri Lehecka d. [2] Nicolas Jarry 64 75 01:40 Renaud Lichtenstein
II runda:
[1] Tommy Paul d. [Q] Alex Bolt 63 62 01:09 Nacho Forcadell
Jack Draper d. Miomir Kecmanovic 57 76(9) 76(7) 03:39 Ana Carvalho
[4] Lorenzo Musetti d. Jordan Thompson 64 61 01:25 Mohamed Lahyani
[8] Alexander Bublik d. Daniel Evans 46 62 61 02:02 Renaud Lichtenstein
[WC] Christopher Oconnell d. Alexander Shevchenko 63 61 01:00 Luca Laugero
[3] Sebastian Korda d. Lorenzo Sonego 64 76(10) 01:44 Renaud Lichtenstein
[7] Jiri Lehecka d. Dusan Lajovic 75 46 63 02:19 Adel Nour
[2] Nicolas Jarry d. Matteo Arnaldi 67(5) 76(7) 64 03:27 Pablo Rodriguez
I runda:
[1] Tommy Paul wolna runda
[Q] Alex Bolt d. [LL] Thiago Seyboth Wild 63 62 01:12 Yamila Halle
Miomir Kecmanovic d. Mackenzie Mcdonald 64 62 01:13 Luca Laugero
Jack Draper d. [5] Sebastian Baez 61 63 01:18 Pablo Rodriguez
[4] Lorenzo Musetti wolna runda
Jordan Thompson d. [Q] Facundo Diaz Acosta 62 62 01:24 Renaud Lichtenstein
Daniel Evans d. [WC] Rinky Hijikata 63 64 01:38 Adel Nour
[8] Alexander Bublik d. [LL] James Mccabe 62 63 01:17 Mohamed Lahyani
Alexander Shevchenko d. [6] Tomas Martin Etcheverry 76(4) 46 75 02:56 Ana Carvalho
[WC] Christopher O'Connell d. [Q] Arthur Rinderknech 64 64 01:27 Nacho Forcadell
Lorenzo Sonego d. Yannick Hanfmann 75 26 76(9) 02:52 Adel Nour
[3] Sebastian Korda wolna runda
[7] Jiri Lehecka d. [Q] Adam Walton 61 63 01:10 Pablo Rodriguez
Dusan Lajovic d. [WC] Thanasi Kokkinakis 36 61 64 02:11 Mohamed Lahyani
Matteo Arnaldi d. [LL] Bernabe Zapata Miralles 64 63 01:41 Scott Noble
[2] Nicolas Jarry wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Auckland - przebieg turnieju głównego:
1/2 finału:
[1] Ben Shelton vs Taro Daniel
[6] Arthur Fils vs [Q] Alejandro Tabilo
1/4 finału:
[1] Ben Shelton d. Roberto Carballes Baena 64 63 01:40 Christian Rask
Taro Daniel d. [Q] Alexandre Muller 64 67(3) 63 02:39 Kelly Rask
[6] Arthur Fils d. Daniel Altmaier 76(2) 10 RET 01:14 Raluca Andrei
[Q] Alejandro Tabilo d. [2] Cameron Norrie W/O 00:00 Nico Helwerth
II runda:
[1] Ben Shelton d. Fabian Marozsan 63 64 01:11 Aurelie Tourte
Roberto Carballes Baena d. [7] Sebastian Ofner 75 63 01:41 Raluca Andrei
[Q] Alexandre Muller d. [3] Francisco Cerundolo 61 61 01:06 Raluca Andrei
Taro Daniel d. [8] Max Purcell 62 64 01:15 Scotty Moore
[6] Arthur Fils d. Nuno Borges 62 60 00:51 Christian Rask
Daniel Altmaier d. [4] Felix Auger-Aliassime 76(9) 75 02:34 Kelly Rask
[Q] Alejandro Tabilo d. Botic Van De Zandschulp 75 63 01:22 Aurelie Tourte
[2] Cameron Norrie d. [Q] Luca Van Assche 63 67(6) 61 02:28 Nico Helwerth
I runda:
[1] Ben Shelton wolna runda
Fabian Marozsan d. Gael Monfils 64 67(6) 76(4) 02:35 Nico Helwerth
Roberto Carballes Baena d. Roberto Bautista Agut 64 63 01:44 Raluca Andrei
[7] Sebastian Ofner d. [WC] Denis Shapovalov 64 62 01:08 Nico Helwerth
[3] Francisco Cerundolo wolna runda
[Q] Alexandre Muller d. Benjamin Bonzi 63 75 01:38 Christian Rask
Taro Daniel d. Aleksandar Vukic 75 75 01:39 Christian Rask
[8] Max Purcell d. [WC] Kiranpal Pannu 64 64 01:27 Kelly Rask
[6] Arthur Fils d. [WC] Richard Gasquet 63 64 01:09 Aurelie Tourte
Nuno Borges d. [Q] Alex Michelsen 06 76(6) 63 01:58 Raluca Andrei
Daniel Altmaier d. Marcos Giron 76(5) 62 01:32 Kelly Rask
[4] Felix Auger Aliassime wolna runda
Botic Van De Zandschulp d. [5] Christopher Eubanks 76(5) 62 01:36 Aurelie Tourte
[Q] Alejandro Tabilo d. Borna Gojo 16 63 62 01:31 Scotty Moore
[Q] Luca Van Assche d. J.J. Wolf 64 62 01:33 Raluca Andrei
[2] Cameron Norrie wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Adelaide - przebieg turnieju deblowego:
I runda:
[1] Ivan Dodig / [1] Austin Krajicek wolna runda
Andrew Harris / Harri Heliovaara vs Francisco Cabral / Henry Patten
Marcelo Melo / Matwe Middelkoop vs [WC] Blake Ellis / [WC] Calum Puttergill
[5] Hugo Nys / [5] Jan Zielinski wolna runda
[3] Rajeev Ram / [3] Joe Salisbury wolna runda
Ariel Behar / Adam Pavlasek vs Andreas Mies / John-Patrick Smith
Evan King / Reese Stalder vs Victor Vlad Cornea / Dusan Lajovic
[7] Lloyd Glasspool / [7] Jean-Julien Rojer wolna runda
[6] Kevin Krawietz / [6] Tim Puetz wolna runda
Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov vs Facundo Diaz Acosta / Tomas Martin Etcheverry
[WC] Alex Bolt / [WC] Luke Saville vs Constantin Frantzen / Hendrik Jebens
[8] Nicolas Mahut / [8] Edouard Roger-Vasselin wolna runda
[4] Santiago Gonzalez / [4] Neal Skupski wolna runda
Nicolas Barrientos / Rafael Matos vs Alexander Shevchenko / Bernabe Zapata Miralles
Andre Goransson / Albano Olivetti vs Nikola Cacic / Denys Molchanov
[2] Rohan Bopanna / [2] Matthew Ebden wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Auckland - przebieg turnieju deblowego:
I runda:
[1] Marcel Granollers / [1] Horacio Zeballos vs [WC] Marcus Daniell / [WC] Ben McLachlan
[WC] Artem Sitak / [WC] Rubin Statham vs Romain Arneodo / Sam Weissborn
[4] Nathaniel Lammons / [4] Jackson Withrow vs Yuki Bhambri / Robin Haase
Marcelo Arevalo / Mate Pavic vs Julian Cash / Rober Galloway
Sadio Doumbia / Fabien Reboul vs Fabian Marozsan / Sebastian Ofner
Sander Gille / Joran Vliegen vs [3] Jamie Murray / [3] Michael Venus
Wesley Koolhof / Nikola Mektic vs Alexander Erler / Lucas Miedler
Christopher Eubanks / Ben Shelton vs [2] Maximo Gonzalez / [2] Andres Molteni
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Adelaide - przebieg turnieju kwalifikacji:
I runda:
[8] Arthur Rinderknech d. James Mccabe 64 75 01:33 Luca Laugero
Adam Walton d. [5] Bernabe Zapata Miralles 63 62 01:26 Yamila Halle
[Alt] Alex Bolt d. [WC] Matthew Dellavedova 61 64 01:02 Adel Nour
[7] Facundo Diaz Acosta d. [4] Thiago Seyboth Wild 26 76(6) 76(3) 02:51 Pablo Rodriguez
I runda:
James McCabe d. [Alt] Mikalai Haliak 6-1 6-4 01:22 Mohamed Lahyani
[8] Arthur Rinderknech d. [WC] Jacob Bradshaw 6-3 6-4 01:30 Ana Carvalho
Adam Walton d. [2] Pedro Cachin 7-5 7-6(2) 01:53 Pablo Rodriguez
[5] Bernabe Zapata Miralles d. [Alt] Blake Ellis 6-3 6-2 01:11 Scott Noble
[Alt] Alex Bolt d. [3] Tomas Machac 6-1 6-1 00:47 Yamila Halle
[WC] Matthew Dellavedova d. [6] Juan Pablo Varillas 6-3 0-6 6-4 02:01 Kinuka Ota
[4] Thiago Seyboth Wild d. [Alt] Luke Saville 1-6 6-3 6-2 02:23 Adel Nour
[7] Facundo Diaz Acosta d. Yosuke Watanuki 4-6 7-6(4) 7-6(4) 03:16 Marko Savic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Auckland - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
Alex Michelsen d. [WC] Jack Loutit 6-3 6-3 01:20 Mariana Enguiça
[6] Alejandro Tabilo d. Patrick Kypson 7-6(3) 6-3 01:22 Philipp Simon
[3] Alexandre Muller d. [8] Constant Lestienne 6-4 2-6 6-4 02:35 Meruyert Kaukeyeva
Luca Van Assche d. [7] Jaume Munar 3-6 7-6(5) 6-2 02:49 Scotty Moore
I runda:
[WC] Jack Loutit d. [Alt] Blake Mott 7-5 6-2 01:31 Nikola Svarova
Alex Michelsen d. [5] Gregoire Barrere 6-2 6-2 01:10 Kairi Karpa
Patrick Kypson d. [Alt] Jake Delaney 6-1 6-4 01:16 Meruyert Kaukeyeva
[6] Alejandro Tabilo d. [WC] Isaac Becroft 6-0 6-1 00:51 Mariana Enguiça
[3] Alexandre Muller d. [Alt] Nino Serdarusic 6-3 6-4 01:28 Scotty Moore
[8] Constant Lestienne d. [Alt] Alexander Klintcharov 6-0 6-2 00:58 Philipp Simon
Luca Van Assche d. [Alt] Artem Sitak 6-1 6-1 00:53 Scotty Moore
[7] Jaume Munar d. [PR] Jiri Vesely 6-2 7-6(2) 01:40 Meruyert Kaukeyeva
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Adelaide - wstępne zgłoszenia:
Thanasi Kokkinakis
Lorenzo Musetti
https://adelaideinternational.com.au/20 ... l-january/
Auckland - wstępne zgłoszenia:
Cameron Norrie
Felix Auger-Aliassime
Arthur Fils
https://www.asbclassic.co.nz/news/norri ... his-grasp/
https://www.asbclassic.co.nz/news/excit ... ic-courts/
https://www.asbclassic.co.nz/news/frenc ... b-classic/
Thanasi Kokkinakis
Lorenzo Musetti
https://adelaideinternational.com.au/20 ... l-january/
Auckland - wstępne zgłoszenia:
Cameron Norrie
Felix Auger-Aliassime
Arthur Fils
https://www.asbclassic.co.nz/news/norri ... his-grasp/
https://www.asbclassic.co.nz/news/excit ... ic-courts/
https://www.asbclassic.co.nz/news/frenc ... b-classic/
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172128
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Półfinału broni tu Kokk, chyba trzeba będzie na jakiś czas odłożyć marzenia o #64.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Adelaide - lista graczy do turnieju głównego:
Tommy Paul 13
Nicolas Jarry 19
Ugo Humbert 20
Tallon Griekspoor 23
Sebastian Korda 24
Lorenzo Musetti 27
Sebastian Baez 28
Tomas Martin Etcheverry 30
Jiri Lehecka 31
Alexander Bublik 32
Reilly Opelka 33 [PR]
Daniel Evans 38
Roman Safiullin 39
Alexei Popyrin 40
Mackenzie McDonald 41
Matteo Arnaldi 44
Lorenzo Sonego 46
Yoshihito Nishioka 47
Alexander Shevchenko 48
[WC]
[WC]
[WC]
(SE)
(SE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Yannick Hanfmann 51
2 Dusan Lajovic 52
3 Miomir Kecmanovic 54
4 Jordan Thompson 55
5 Marton Fucsovics 59
6 Jack Draper 61
7 Thanasi Kokkinakis 65
8 Pavel Kotov 67
9 Christopher O'Connell 68
10 Emil Ruusuvuori 69
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Auckland - lista graczy do turnieju głównego:
Ben Shelton 17
Cameron Norrie 18
Francisco Cerundolo 21
Adrian Mannarino 22
Jan-Lennard Struff 25
Felix Auger-Aliassime 29
Christopher Eubanks 34
Arthur Fils 36
Sebastian Ofner 43
Max Purcell 45
Botic van de Zandschulp 50
J.J. Wolf 53
Daniel Altmaier 56
Roberto Bautista Agut 57
Marcos Giron 60
Aleksandar Vukic 62
Roberto Carballes Baena 63
Fabian Marozsan 64
Nuno Borges 66
[WC]
[WC]
[WC]
(SE)
(SE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Emil Ruusuvuori 69
2 Borna Gojo 72
3 Benjamin Bonzi 73
4 Gael Monfils 74
5 Taro Daniel 75
6 Richard Gasquet 76
7 Dominik Koepfer 77
8 Tomas Machac 78
9 Thiago Seyboth Wild 79
10 Bernabe Zapata Miralles 80
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Adelaide - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Yannick Hanfmann 51
Dusan Lajovic 52
Marton Fucsovics 59
Jack Draper 61
Thanasi Kokkinakis 65
Pavel Kotov 67
Christopher O'Connell 68
Pedro Cachin 70
Rinky Hijikata 71
Borna Gojo 72
Tomas Machac 78
Thiago Seyboth Wild 79
Bernabe Zapata Miralles 80
Juan Pablo Varillas 83
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1 Matteo Berrettini 92
2 Facundo Diaz Acosta 95
3 Arthur Rinderknech 96
4 Alex Michelsen 97
5 Yosuke Watanuki 99
6 Quentin Halys 100
7 Flavio Cobolli 101
8 Liam Broady 108
9 Denis Shapovalov 109
10 James Duckworth 116
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Auckland - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Benjamin Bonzi 73
Taro Daniel 75
Richard Gasquet 76
Dominik Koepfer 77
Alexandre Muller 81
Cristian Garin 82
Gregoire Barrere 84
Alejandro Tabilo 85
Jaume Munar 86
Constant Lestienne 87
Luca Van Assche 90
Maximilian Marterer 91
Daniel Elahi Galan 93
Jiri Vesely 94 [PR]
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1 Arthur Rinderknech 96
2 Alex Michelsen 97
3 Yosuke Watanuki 99
4 Flavio Cobolli 101
5 Liam Broady 108
6 Denis Shapovalov 109
7 Arthur Cazaux 130
8 Adam Walton 177
9 Patrick Kypson 191
10 Tristan Schoolkate 260
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2: Adelaide, Auckland 2024
Adelaide:
Opelka
Hanfmann
Adelaide Q:
Hanfmann
Diaz Acosta
Auckland Q:
Gasquet
Rinderknech
Opelka
Hanfmann
Adelaide Q:
Hanfmann
Diaz Acosta
Auckland Q:
Gasquet
Rinderknech
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości