T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Chengdu Open
Chengdu - drabinka turnieju deblowego:
[1] Sadio Doumbia / Fabien Reboul vs Robin Haase / Bart Stevens
[WC] Jie Cui / Aoran Wang vs John Peers / Roman Safiullin
[3] Marcelo Demoliner / Matwe Middelkoop vs Marcos Giron / Rubin Statham
Max Purcell / Jordan Thompson vs Ariel Behar / Patrik Niklas-Salminen
Nuno Borges / Arthur Rinderknech vs Nicolas Barrientos / Andre Goransson
[WC] Wenfu Li / Mingyuan Yang vs [4] Julian Cash / Robert Galloway
Daniel Elahi Galan / Juan Pablo Varillas vs Alexander Bublik / Miomir Kecmanovic
Christopher O'Connell / Aleksandar Vukic vs [2] Francisco Cabral / Rafael Matos
Chengdu - drabinka turnieju deblowego:
[1] Sadio Doumbia / Fabien Reboul vs Robin Haase / Bart Stevens
[WC] Jie Cui / Aoran Wang vs John Peers / Roman Safiullin
[3] Marcelo Demoliner / Matwe Middelkoop vs Marcos Giron / Rubin Statham
Max Purcell / Jordan Thompson vs Ariel Behar / Patrik Niklas-Salminen
Nuno Borges / Arthur Rinderknech vs Nicolas Barrientos / Andre Goransson
[WC] Wenfu Li / Mingyuan Yang vs [4] Julian Cash / Robert Galloway
Daniel Elahi Galan / Juan Pablo Varillas vs Alexander Bublik / Miomir Kecmanovic
Christopher O'Connell / Aleksandar Vukic vs [2] Francisco Cabral / Rafael Matos
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Zhuhai Championships
Zhuhai - drabinka turnieju deblowego:
[1] Sander Gille / Joran Vliegen vs Andrew Harris / Rinky Hijikata
Evan King / Reese Stalder vs [WC] Ye Cong Mo / Xiaofei Wang
[3] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow vs Toshihide Matsui / Yoshihito Nishioka
Anirudh Chandrasekar / Vijay Sundar Prashanth vs Arjun Kadhe / Aisam-Ul-Haq Qureshi
[PR] N.Sriram Balaji / Andre Begemann vs Sebastian Korda / Mackenzie McDonald
Miguel Angel Reyes-Varela / David Vega Hernandez vs [4] Alexander Erler / Lucas Miedler
[WC] Xin Gao / Zhe Li vs Asłan Karacjew / Luke Saville
Tomas Martin Etcheverry / Cristian Garin vs [2] Jamie Murray / Michael Venus
Zhuhai - drabinka turnieju deblowego:
[1] Sander Gille / Joran Vliegen vs Andrew Harris / Rinky Hijikata
Evan King / Reese Stalder vs [WC] Ye Cong Mo / Xiaofei Wang
[3] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow vs Toshihide Matsui / Yoshihito Nishioka
Anirudh Chandrasekar / Vijay Sundar Prashanth vs Arjun Kadhe / Aisam-Ul-Haq Qureshi
[PR] N.Sriram Balaji / Andre Begemann vs Sebastian Korda / Mackenzie McDonald
Miguel Angel Reyes-Varela / David Vega Hernandez vs [4] Alexander Erler / Lucas Miedler
[WC] Xin Gao / Zhe Li vs Asłan Karacjew / Luke Saville
Tomas Martin Etcheverry / Cristian Garin vs [2] Jamie Murray / Michael Venus
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Chengdu Open
Chengdu - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Pavel Kotov vs Rubin Statham
Mikalai Haliak vs [5] Omar Jasika
[2] Li Tu vs Wenfu Li
[PR] Alexey Zakharov vs [6] Alibek Kachmazow
[3] Jewgienij Donskoj vs [PR] Egor Gerasimov
Nick Chappell vs [7] Philip Sekulic
[4] Rio Noguchi vs Hiroki Moriya
[WC] Linang Xiao vs [8] Benjamin Lock
Chengdu - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Pavel Kotov vs Rubin Statham
Mikalai Haliak vs [5] Omar Jasika
[2] Li Tu vs Wenfu Li
[PR] Alexey Zakharov vs [6] Alibek Kachmazow
[3] Jewgienij Donskoj vs [PR] Egor Gerasimov
Nick Chappell vs [7] Philip Sekulic
[4] Rio Noguchi vs Hiroki Moriya
[WC] Linang Xiao vs [8] Benjamin Lock
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Zhuhai Championships
Zhuhai - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Marc Polmans vs [WC] Bohua Dong
Robert Strombachs vs [6] Arthur Weber
[2] Dane Sweeny vs Filip Peliwo
[WC] Chukang Wang vs [5] Dominik Palan
[3] Stefano Napolitano vs Omni Kumar
Stefanos Sakellaridis vs [7] Luke Saville
[4] Lorenzo Giustino vs Alex Bolt
Colin Sinclair vs [8] Antoine Bellier
Zhuhai - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Marc Polmans vs [WC] Bohua Dong
Robert Strombachs vs [6] Arthur Weber
[2] Dane Sweeny vs Filip Peliwo
[WC] Chukang Wang vs [5] Dominik Palan
[3] Stefano Napolitano vs Omni Kumar
Stefanos Sakellaridis vs [7] Luke Saville
[4] Lorenzo Giustino vs Alex Bolt
Colin Sinclair vs [8] Antoine Bellier
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Nic już ciekawszego w tym wątku się nie wydarzy.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172128
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Też mi się lekko warga uniosła.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
MTT - Tytuły (7)
2023:(1) Pune, 2022:(1) Melbourne, 2021:(5) Mallorca, Wimbledon, Toronto, Antwerpia, Sztokholm
MTT - Finały (5)
2022:(4) Dubaj, Estoril, Tokio, Paryż-Bercy 2021:(1) Wiedeń
MTT (DEBEL) - Tytuły (4) 2021:(2) US Open, Paryż-Bercy, 2023:(2) Indian Wells, Madryt, Finały (2) 2021:(1) Madryt, 2022:(1) Monte Carlo
2023:(1) Pune, 2022:(1) Melbourne, 2021:(5) Mallorca, Wimbledon, Toronto, Antwerpia, Sztokholm
MTT - Finały (5)
2022:(4) Dubaj, Estoril, Tokio, Paryż-Bercy 2021:(1) Wiedeń
MTT (DEBEL) - Tytuły (4) 2021:(2) US Open, Paryż-Bercy, 2023:(2) Indian Wells, Madryt, Finały (2) 2021:(1) Madryt, 2022:(1) Monte Carlo
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Zhuhai Championships
Zhuhai - plan gier na środę:
CENTER COURT:
(start o g. 05:00): [2] Dane Sweeny vs [5] Dominik Palan
(nie przed 08:00): Lloyd Harris vs [PR] Jiri Vesely
(bezpośrednio po): [8] Yoshihito Nishioka vs Terence Atmane
(nie przed 13:30): [WC] Zhe Li vs Dalibor Svrcina
COURT 1:
(start o g. 05:00): [3] Stefano Napolitano vs [7] Luke Saville
(bezpośrednio po): [1] Marc Polmans vs [6] Arthur Weber
COURT 2:
(start o g. 05:00): Alex Bolt vs [8] Antoine Bellier
Chengdu Open
Chengdu - plan gier na środę:
Center Court:
(start o g. 07:00): Taro Daniel vs [8] Aleksandar Vukic
(bezpośrednio po): Roman Safiullin vs Brandon Nakashima
(nie przed 10:30): [WC] Tao Mu vs Corentin Moutet
Court 1:
(start o g. 05:00): [2] Li Tu vs [6] Alibek Kachmazow
(bezpośrednio po): [3] Jewgienij Donskoj vs [7] Philip Sekulic
(nie przed 09:00): [WC] Wenfu Li / Mingyuan Yang vs [4] Julian Cash / Robert Galloway
Court 2:
(start o g. 05:00): [1] Pavel Kotov vs [5] Omar Jasika
(bezpośrednio po): [4] Rio Noguchi vs [8] Benjamin Lock
(nie przed 09:00): Daniel Elahi Galan / Juan Pablo Varillas vs Alexander Bublik / Miomir Kecmanovic
Zhuhai - plan gier na środę:
CENTER COURT:
(start o g. 05:00): [2] Dane Sweeny vs [5] Dominik Palan
(nie przed 08:00): Lloyd Harris vs [PR] Jiri Vesely
(bezpośrednio po): [8] Yoshihito Nishioka vs Terence Atmane
(nie przed 13:30): [WC] Zhe Li vs Dalibor Svrcina
COURT 1:
(start o g. 05:00): [3] Stefano Napolitano vs [7] Luke Saville
(bezpośrednio po): [1] Marc Polmans vs [6] Arthur Weber
COURT 2:
(start o g. 05:00): Alex Bolt vs [8] Antoine Bellier
Chengdu Open
Chengdu - plan gier na środę:
Center Court:
(start o g. 07:00): Taro Daniel vs [8] Aleksandar Vukic
(bezpośrednio po): Roman Safiullin vs Brandon Nakashima
(nie przed 10:30): [WC] Tao Mu vs Corentin Moutet
Court 1:
(start o g. 05:00): [2] Li Tu vs [6] Alibek Kachmazow
(bezpośrednio po): [3] Jewgienij Donskoj vs [7] Philip Sekulic
(nie przed 09:00): [WC] Wenfu Li / Mingyuan Yang vs [4] Julian Cash / Robert Galloway
Court 2:
(start o g. 05:00): [1] Pavel Kotov vs [5] Omar Jasika
(bezpośrednio po): [4] Rio Noguchi vs [8] Benjamin Lock
(nie przed 09:00): Daniel Elahi Galan / Juan Pablo Varillas vs Alexander Bublik / Miomir Kecmanovic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Zhuhai Championships
Zhuhai - wyniki turnieju kwalifikacji:
I runda:
[1] Marc Polmans d. [WC] Bohua Dong 6-0 6-2 F. Lutz
[6] Arthur Weber d. Robert Strombachs 4-6 6-1 7-6(4) J. Pinoargote
[2] Dane Sweeny d. Filip Peliwo 1-6 6-2 6-2 M. Petrovic
[5] Dominik Palan d. [WC] Chukang Wang 6-3 2-6 7-6(5) J. Blom
[3] Stefano Napolitano d. Omni Kumar 6-2 6-0 J. Pinoargote
[7] Luke Saville d. Stefanos Sakellaridis 7-5 6-7(6) 6-4 J. Yin
Alex Bolt d. [4] Lorenzo Giustino 6-4 6-3 F. Lutz
[8] Antoine Bellier d. Colin Sinclair 6-3 6-4 T. Sweeney
II runda:
[1] Marc Polmans d. [6] Arthur Weber 6-3 6-0 J. Yin
[2] Dane Sweeny d. [5] Dominik Palan 4-6 6-3 6-4 T. Sweeney
[7] Luke Saville d. [3] Stefano Napolitano 6-3 6-2 F. Lutz
Alex Bolt d. [8] Antoine Bellier 6-4 7-6(0) J. Pinoargote
Zhuhai - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Karen Chaczanow wolna runda
[Q] Alex Bolt vs Diego Schwartzman
Aleksandar Kovacevic vs Kimmer Coppejans
Juncheng Shang vs [6] Mackenzie McDonald
[4] Sebastian Korda wolna runda
Alexandre Muller vs Rinky Hijikata
[WC] Zhe Li vs Dalibor Svrcina
[Q] Luke Saville vs [5] Tomas Martin Etcheverry
[8] Yoshihito Nishioka vs Terence Atmane
Lloyd Harris vs [PR] Jiri Vesely
[WC] Yi Zhou vs Cristian Garin
[3] Jan-Lennard Struff wolna runda
[7] Andy Murray vs [WC] Ye Cong Mo
Matteo Arnaldi vs Asłan Karacjew
[Q] Marc Polmans vs [Q] Luke Saville
[2] Cameron Norrie wolna runda
Zhuhai - wyniki turnieju kwalifikacji:
I runda:
[1] Marc Polmans d. [WC] Bohua Dong 6-0 6-2 F. Lutz
[6] Arthur Weber d. Robert Strombachs 4-6 6-1 7-6(4) J. Pinoargote
[2] Dane Sweeny d. Filip Peliwo 1-6 6-2 6-2 M. Petrovic
[5] Dominik Palan d. [WC] Chukang Wang 6-3 2-6 7-6(5) J. Blom
[3] Stefano Napolitano d. Omni Kumar 6-2 6-0 J. Pinoargote
[7] Luke Saville d. Stefanos Sakellaridis 7-5 6-7(6) 6-4 J. Yin
Alex Bolt d. [4] Lorenzo Giustino 6-4 6-3 F. Lutz
[8] Antoine Bellier d. Colin Sinclair 6-3 6-4 T. Sweeney
II runda:
[1] Marc Polmans d. [6] Arthur Weber 6-3 6-0 J. Yin
[2] Dane Sweeny d. [5] Dominik Palan 4-6 6-3 6-4 T. Sweeney
[7] Luke Saville d. [3] Stefano Napolitano 6-3 6-2 F. Lutz
Alex Bolt d. [8] Antoine Bellier 6-4 7-6(0) J. Pinoargote
Zhuhai - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Karen Chaczanow wolna runda
[Q] Alex Bolt vs Diego Schwartzman
Aleksandar Kovacevic vs Kimmer Coppejans
Juncheng Shang vs [6] Mackenzie McDonald
[4] Sebastian Korda wolna runda
Alexandre Muller vs Rinky Hijikata
[WC] Zhe Li vs Dalibor Svrcina
[Q] Luke Saville vs [5] Tomas Martin Etcheverry
[8] Yoshihito Nishioka vs Terence Atmane
Lloyd Harris vs [PR] Jiri Vesely
[WC] Yi Zhou vs Cristian Garin
[3] Jan-Lennard Struff wolna runda
[7] Andy Murray vs [WC] Ye Cong Mo
Matteo Arnaldi vs Asłan Karacjew
[Q] Marc Polmans vs [Q] Luke Saville
[2] Cameron Norrie wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172128
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
10 lat temu skład tych kwali to co najwyżęj MD CH w Burnie było.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Chengdu Open
Chengdu - wyniki turnieju kwalifikacji:
I runda:
[1] Pavel Kotov d. Rubin Statham 6-3 6-4 R. Andrei
[5] Omar Jasika d. Mikalai Haliak 5-7 6-3 6-2 S. Banerjee
[2] Li Tu d. Wenfu Li 6-1 6-1 K. Ota
[6] Alibek Kachmazow d. [PR] Alexey Zakharov 7-6(2) 6-7(5) 6-3 N. Srecec
[3] Jewgienij Donskoj d. [PR] Egor Gerasimov 7-6(3) 4-6 7-6(4) S. Banerjee
[7] Philip Sekulic d. Nick Chappell 6-3 7-6(4) N. Srecec
[4] Rio Noguchi d. Hiroki Moriya 7-5 6-3 K. Ota
[8] Benjamin Lock d. [WC] Linang Xiao 6-4 4-6 6-3 L. Singh
II runda:
[1] Pavel Kotov d. [5] Omar Jasika 6-2 6-2 N. Srecec
[6] Alibek Kachmazow d. [2] Li Tu 6-4 6-2 L. Singh
[7] Philip Sekulic d. [3] Jewgienij Donskoj 6-2 4-6 6-2 K. Ota
[8] Benjamin Lock d. [4] Rio Noguchi 6-3 7-6(5) S. Banerjee
Chengdu - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Alexander Zverev wolna runda
Daniel Elahi Galan vs Pavel Kotov
[WC] Tao Mu vs Corentin Moutet
[Q] Benjamin Lock vs [7] Miomir Kecmanovic
[3] Grigor Dimitrov wolna runda
[WC] Jie Cui vs Juan Pablo Varillas
Christopher O'Connell vs [Q] Alibek Kachmazow
Taro Daniel vs [8] Aleksandar Vukic
[6] Max Purcell vs Jordan Thompson
[WC] Zizou Bergs vs Dusan Lajovic
Roman Safiullin vs Brandon Nakashima
[4] Daniel Evans wolna runda
[5] Alexander Bublik vs Marcos Giron
Arthur Rinderknech vs Emil Ruusuvuori
[Q] Philip Sekulic vs Nuno Borges
[2] Lorenzo Musetti wolna runda
Chengdu - wyniki turnieju kwalifikacji:
I runda:
[1] Pavel Kotov d. Rubin Statham 6-3 6-4 R. Andrei
[5] Omar Jasika d. Mikalai Haliak 5-7 6-3 6-2 S. Banerjee
[2] Li Tu d. Wenfu Li 6-1 6-1 K. Ota
[6] Alibek Kachmazow d. [PR] Alexey Zakharov 7-6(2) 6-7(5) 6-3 N. Srecec
[3] Jewgienij Donskoj d. [PR] Egor Gerasimov 7-6(3) 4-6 7-6(4) S. Banerjee
[7] Philip Sekulic d. Nick Chappell 6-3 7-6(4) N. Srecec
[4] Rio Noguchi d. Hiroki Moriya 7-5 6-3 K. Ota
[8] Benjamin Lock d. [WC] Linang Xiao 6-4 4-6 6-3 L. Singh
II runda:
[1] Pavel Kotov d. [5] Omar Jasika 6-2 6-2 N. Srecec
[6] Alibek Kachmazow d. [2] Li Tu 6-4 6-2 L. Singh
[7] Philip Sekulic d. [3] Jewgienij Donskoj 6-2 4-6 6-2 K. Ota
[8] Benjamin Lock d. [4] Rio Noguchi 6-3 7-6(5) S. Banerjee
Chengdu - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Alexander Zverev wolna runda
Daniel Elahi Galan vs Pavel Kotov
[WC] Tao Mu vs Corentin Moutet
[Q] Benjamin Lock vs [7] Miomir Kecmanovic
[3] Grigor Dimitrov wolna runda
[WC] Jie Cui vs Juan Pablo Varillas
Christopher O'Connell vs [Q] Alibek Kachmazow
Taro Daniel vs [8] Aleksandar Vukic
[6] Max Purcell vs Jordan Thompson
[WC] Zizou Bergs vs Dusan Lajovic
Roman Safiullin vs Brandon Nakashima
[4] Daniel Evans wolna runda
[5] Alexander Bublik vs Marcos Giron
Arthur Rinderknech vs Emil Ruusuvuori
[Q] Philip Sekulic vs Nuno Borges
[2] Lorenzo Musetti wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Cut Off bardzo oryginalny, choć niewiele brakowało aby był czterocyfrowy.DUN I LOVE pisze: ↑20 wrz 2023, 9:58 10 lat temu skład tych kwali to co najwyżęj MD CH w Burnie było.
Chengdu - 567
Zhuhai - 419
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17738
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Takie sobie to wejście szczebel wyżej Atmane.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172128
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
@no-handed backhand, zaczęliśmy od meczów środowych.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
Zhuhai Championships
Zhuhai - plan gier na czwartek:
CENTER COURT:
(start o g. 07:00): Matteo Arnaldi vs Asłan Karacjew
(bezpośrednio po): [Q] Alex Bolt vs Diego Schwartzman
(nie przed 11:00): [7] Andy Murray vs [WC] Ye Cong Mo
(nie przed 13:30): Juncheng Shang vs [6] Mackenzie McDonald
COURT 1:
(start o g. 07:00): [Q] Marc Polmans vs [Q] Dane Sweeny
(bezpośrednio po): Aleksandar Kovacevic vs Kimmer Coppejans
(bezpośrednio po): [Q] Luke Saville vs [5] Tomas Martin Etcheverry
(bezpośrednio po): Alexandre Muller vs Rinky Hijikata
COURT 2:
(start o g. 08:00): [3] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow vs Toshihide Matsui / Yoshihito Nishioka
(nie przed 11:00): [WC] Yi Zhou vs Cristian Garin
Chengdu Open
Chengdu - plan gier na czwartek:
Center Court:
(start o g. 07:00): [WC] Zizou Bergs vs Dusan Lajovic
(bezpośrednio po): [WC] Jie Cui vs Juan Pablo Varillas
(nie przed 10:30): [5] Alexander Bublik vs Marcos Giron
Court 1:
(start o g. 07:00): Arthur Rinderknech vs Emil Ruusuvuori
(bezpośrednio po): [Q] Philip Sekulic vs Nuno Borges
(bezpośrednio po): [Q] Benjamin Lock vs [7] Miomir Kecmanovic
(nie przed 10:00): [WC] Jie Cui / Aoran Wang vs John Peers / Roman Safiullin
Court 2:
(start o g. 07:00): Christopher O’Connell vs [Q] Alibek Kachmazow
(bezpośrednio po): [6] Max Purcell vs Jordan Thompson
(bezpośrednio po): Daniel Elahi Galan vs [Q] Pavel Kotov
(nie przed 10:00): [1] Sadio Doumbia / Fabien Reboul vs Robin Haase / Bart Stevens
Zhuhai - plan gier na czwartek:
CENTER COURT:
(start o g. 07:00): Matteo Arnaldi vs Asłan Karacjew
(bezpośrednio po): [Q] Alex Bolt vs Diego Schwartzman
(nie przed 11:00): [7] Andy Murray vs [WC] Ye Cong Mo
(nie przed 13:30): Juncheng Shang vs [6] Mackenzie McDonald
COURT 1:
(start o g. 07:00): [Q] Marc Polmans vs [Q] Dane Sweeny
(bezpośrednio po): Aleksandar Kovacevic vs Kimmer Coppejans
(bezpośrednio po): [Q] Luke Saville vs [5] Tomas Martin Etcheverry
(bezpośrednio po): Alexandre Muller vs Rinky Hijikata
COURT 2:
(start o g. 08:00): [3] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow vs Toshihide Matsui / Yoshihito Nishioka
(nie przed 11:00): [WC] Yi Zhou vs Cristian Garin
Chengdu Open
Chengdu - plan gier na czwartek:
Center Court:
(start o g. 07:00): [WC] Zizou Bergs vs Dusan Lajovic
(bezpośrednio po): [WC] Jie Cui vs Juan Pablo Varillas
(nie przed 10:30): [5] Alexander Bublik vs Marcos Giron
Court 1:
(start o g. 07:00): Arthur Rinderknech vs Emil Ruusuvuori
(bezpośrednio po): [Q] Philip Sekulic vs Nuno Borges
(bezpośrednio po): [Q] Benjamin Lock vs [7] Miomir Kecmanovic
(nie przed 10:00): [WC] Jie Cui / Aoran Wang vs John Peers / Roman Safiullin
Court 2:
(start o g. 07:00): Christopher O’Connell vs [Q] Alibek Kachmazow
(bezpośrednio po): [6] Max Purcell vs Jordan Thompson
(bezpośrednio po): Daniel Elahi Galan vs [Q] Pavel Kotov
(nie przed 10:00): [1] Sadio Doumbia / Fabien Reboul vs Robin Haase / Bart Stevens
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Chengdu, Zhuhai 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości