T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Bratislava Open
Bratysława - wyniki kwalifikacji:
I runda:
Kym, Jerome d. [1] Valkusz, Mate 6-4 6-4
[8] Vrbensky, Michael d. [WC] Lanik, Tomas 3-6 6-3 7-6(3)
[2] Sachko, Vitaliy d. [Alt] Monzon, Ignacio 6-0 6-1
[WC] Karol, Milos d. [11] Blanch, Ulises 4-6 7-6(10) 6-4
[3] Fonio, Giovanni d. [Alt] Leite, Wilson 7-6(0) 6-1
Safwat, Mohamed d. [10] Ajdukovic, Duje 7-6(1) 2-1 i krecz (L foot)
[4] Neumayer, Lukas d. [WC] Palovic, Lukas 6-4 7-5
[7] Kachmazov, Alibek d. Kopp, Sandro 4-6 7-6(6) 7-5
[5] Stodder, Timo d. Karlovskiy, Evgeny 4-6 6-2 6-3
[12] Melzer, Gerald d. [WC] Krajci, Michal 3-6 6-3 6-2
[6] Dutra da Silva, Daniel d. Pichler, David 2-6 6-2 6-2
[9] Marchenko, Illya d. [PR] Rola, Blaz 4-6 7-5 6-3
II runda:
Kym, Jerome d. [8] Vrbensky, Michael 6-4 6-2
[2] Sachko, Vitaliy d. [WC] Karol, Milos 6-4 6-1
Safwat, Mohamed d. [3] Fonio, Giovanni 3-6 6-3 6-2
[4] Neumayer, Lukas d. [7] Kachmazov, Alibek 6-4 6-2
[12] Melzer, Gerald d. [5] Stodder, Timo 7-6(1) 6-3
[9] Marchenko, Illya d. [6] Dutra da Silva, Daniel 6-4 7-6(8)
Bratysława - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Molcan, Alex vs Burruchaga, Roman Andres
[WC] Privara, Peter Benjamin vs Coppejans, Kimmer
[Alt] Żuk, Kacper vs Kolar, Zdenek
Bonadio, Riccardo vs [5] Machac, Tomas
[4] Piros, Zsombor vs Nagal, Sumit
[Q] Melzer, Gerald vs Kuzmanov, Dimitar
[Q] Kym, Jerome vs Laaksonen, Henri
Svrcina, Dalibor vs [6] Gombos, Norbert
[8] Kovalik, Jozef vs [Q] Sachko, Vitaliy
Prizmic, Dino vs [Q] Marchenko, Illya
[Q] Safwat, Mohamed vs [WC] Pokorny, Lukas
Michalski, Daniel vs [3] Coria, Federico
[7] Klein, Lukas vs Barrios Vera, Tomas
Dzumhur, Damir vs [Q] Neumayer, Lukas
[WC] Verdasco, Fernando vs Ilkel, Cem
Mensik, Jakub vs [2] Shevchenko, Alexander
Bratysława - wyniki kwalifikacji:
I runda:
Kym, Jerome d. [1] Valkusz, Mate 6-4 6-4
[8] Vrbensky, Michael d. [WC] Lanik, Tomas 3-6 6-3 7-6(3)
[2] Sachko, Vitaliy d. [Alt] Monzon, Ignacio 6-0 6-1
[WC] Karol, Milos d. [11] Blanch, Ulises 4-6 7-6(10) 6-4
[3] Fonio, Giovanni d. [Alt] Leite, Wilson 7-6(0) 6-1
Safwat, Mohamed d. [10] Ajdukovic, Duje 7-6(1) 2-1 i krecz (L foot)
[4] Neumayer, Lukas d. [WC] Palovic, Lukas 6-4 7-5
[7] Kachmazov, Alibek d. Kopp, Sandro 4-6 7-6(6) 7-5
[5] Stodder, Timo d. Karlovskiy, Evgeny 4-6 6-2 6-3
[12] Melzer, Gerald d. [WC] Krajci, Michal 3-6 6-3 6-2
[6] Dutra da Silva, Daniel d. Pichler, David 2-6 6-2 6-2
[9] Marchenko, Illya d. [PR] Rola, Blaz 4-6 7-5 6-3
II runda:
Kym, Jerome d. [8] Vrbensky, Michael 6-4 6-2
[2] Sachko, Vitaliy d. [WC] Karol, Milos 6-4 6-1
Safwat, Mohamed d. [3] Fonio, Giovanni 3-6 6-3 6-2
[4] Neumayer, Lukas d. [7] Kachmazov, Alibek 6-4 6-2
[12] Melzer, Gerald d. [5] Stodder, Timo 7-6(1) 6-3
[9] Marchenko, Illya d. [6] Dutra da Silva, Daniel 6-4 7-6(8)
Bratysława - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Molcan, Alex vs Burruchaga, Roman Andres
[WC] Privara, Peter Benjamin vs Coppejans, Kimmer
[Alt] Żuk, Kacper vs Kolar, Zdenek
Bonadio, Riccardo vs [5] Machac, Tomas
[4] Piros, Zsombor vs Nagal, Sumit
[Q] Melzer, Gerald vs Kuzmanov, Dimitar
[Q] Kym, Jerome vs Laaksonen, Henri
Svrcina, Dalibor vs [6] Gombos, Norbert
[8] Kovalik, Jozef vs [Q] Sachko, Vitaliy
Prizmic, Dino vs [Q] Marchenko, Illya
[Q] Safwat, Mohamed vs [WC] Pokorny, Lukas
Michalski, Daniel vs [3] Coria, Federico
[7] Klein, Lukas vs Barrios Vera, Tomas
Dzumhur, Damir vs [Q] Neumayer, Lukas
[WC] Verdasco, Fernando vs Ilkel, Cem
Mensik, Jakub vs [2] Shevchenko, Alexander
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Open Sopra Steria
Lyon - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Novak, Dennis d. Gutierrez, Oscar Jose 6-0 3-6 6-3
Domingues, Joao d. [12] Jorda Sanchis, David 6-4 2-6 6-4
[WC] Paris, Tom d. [2] Sanchez Izquierdo, Nikolas 7-5 6-2
[7] Tabur, Clement d. [WC] Malige, Mae 6-3 6-1
[3] Marie, Jules d. [WC] Cornut-Chauvinc, Antoine 6-4 6-4
[Alt] Garcian, Axel d. Huertas Del Pino Cordova, Arklon 6-7(4) 6-4 6-1
[4] Guinard, Manuel d. Lama, Gonzalo 6-2 3-6 6-3
[Alt] Kravchenko, Georgii d. [9] Topo, Marko 6-4 4-6 6-2
[5] Hemery, Calvin d. [Alt] Huertas del Pino, Conner 6-3 6-7(2) 7-6(3)
[8] Bourgue, Mathias d. [WC] Gea, Arthur 4-6 6-3 6-2
[6] Janvier, Maxime d. Prihodko, Oleg 7-6(6) 3-6 6-4
[10] Vanshelboim, Eric d. Martinez, Mirko 6-4 4-6 7-6(3)
I runda:
[1] Novak, Dennis d. Domingues, Joao 7-5 6-0
[WC] Paris, Tom d. [7] Tabur, Clement 6-3 6-4
[3] Marie, Jules d. [Alt] Garcian, Axel 6-0 6-2
[4] Guinard, Manuel d. [Alt] Kravchenko, Georgii 6-0 6-1
[8] Bourgue, Mathias d. [5] Hemery, Calvin 4-1 i krecz (Right elbow)
[6] Janvier, Maxime d. [10] Vanshelboim, Eric 6-2 6-3
Lyon - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Halys, Quentin vs Llamas Ruiz, Pablo
Madaras, Dragos Nicolae vs Geerts, Michael
[WC] Blanchet, Ugo vs [LL] Tabur, Clement
Moro Canas, Alejandro vs [6] Uchida, Kaichi
[3] Diaz Acosta, Facundo vs [Q] Janvier, Maxime
Added, Dan vs [Q] Bourgue, Mathias
Mager, Gianluca vs Navone, Mariano
Pucinelli De Almeida, Matheus vs [8] Meligeni Alves, Felipe
[Q] Paris, Tom vs [Q] Marie, Jules
Mayot, Harold vs Ritschard, Alexander
Caruso, Salvatore vs Tseng, Chun-Hsin
Atmane, Terence vs [4] Skatov, Timofey
[5] Paire, Benoit vs [Q] Novak, Dennis
[WC] Pouille, Lucas vs Hardt, Nick
Gakhov, Ivan vs [Q] Guinard, Manuel
[WC] Debru, Gabriel vs [2] Martinez, Pedro
Lyon - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Novak, Dennis d. Gutierrez, Oscar Jose 6-0 3-6 6-3
Domingues, Joao d. [12] Jorda Sanchis, David 6-4 2-6 6-4
[WC] Paris, Tom d. [2] Sanchez Izquierdo, Nikolas 7-5 6-2
[7] Tabur, Clement d. [WC] Malige, Mae 6-3 6-1
[3] Marie, Jules d. [WC] Cornut-Chauvinc, Antoine 6-4 6-4
[Alt] Garcian, Axel d. Huertas Del Pino Cordova, Arklon 6-7(4) 6-4 6-1
[4] Guinard, Manuel d. Lama, Gonzalo 6-2 3-6 6-3
[Alt] Kravchenko, Georgii d. [9] Topo, Marko 6-4 4-6 6-2
[5] Hemery, Calvin d. [Alt] Huertas del Pino, Conner 6-3 6-7(2) 7-6(3)
[8] Bourgue, Mathias d. [WC] Gea, Arthur 4-6 6-3 6-2
[6] Janvier, Maxime d. Prihodko, Oleg 7-6(6) 3-6 6-4
[10] Vanshelboim, Eric d. Martinez, Mirko 6-4 4-6 7-6(3)
I runda:
[1] Novak, Dennis d. Domingues, Joao 7-5 6-0
[WC] Paris, Tom d. [7] Tabur, Clement 6-3 6-4
[3] Marie, Jules d. [Alt] Garcian, Axel 6-0 6-2
[4] Guinard, Manuel d. [Alt] Kravchenko, Georgii 6-0 6-1
[8] Bourgue, Mathias d. [5] Hemery, Calvin 4-1 i krecz (Right elbow)
[6] Janvier, Maxime d. [10] Vanshelboim, Eric 6-2 6-3
Lyon - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Halys, Quentin vs Llamas Ruiz, Pablo
Madaras, Dragos Nicolae vs Geerts, Michael
[WC] Blanchet, Ugo vs [LL] Tabur, Clement
Moro Canas, Alejandro vs [6] Uchida, Kaichi
[3] Diaz Acosta, Facundo vs [Q] Janvier, Maxime
Added, Dan vs [Q] Bourgue, Mathias
Mager, Gianluca vs Navone, Mariano
Pucinelli De Almeida, Matheus vs [8] Meligeni Alves, Felipe
[Q] Paris, Tom vs [Q] Marie, Jules
Mayot, Harold vs Ritschard, Alexander
Caruso, Salvatore vs Tseng, Chun-Hsin
Atmane, Terence vs [4] Skatov, Timofey
[5] Paire, Benoit vs [Q] Novak, Dennis
[WC] Pouille, Lucas vs Hardt, Nick
Gakhov, Ivan vs [Q] Guinard, Manuel
[WC] Debru, Gabriel vs [2] Martinez, Pedro
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Caribbean Open
Palmas Del Mar - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Copil, Marius d. [WC] Evans, Gabriel 5-7 7-6(3) 3-0 i krecz
[10] Heide, Gustavo d. Nam, JiSung 6-4 6-4
[2] Zhu, Evan d. McCormick, Tristan 4-6 6-3 7-5
[8] Rybakov, Alex d. Perez, Alfredo 5-7 6-1 6-2
[3] Chappell, Nick d. Boyer, Tristan 7-6(3) 6-2
[WC] Hallquist Lithen, John d. [11] Alves, Mateus 0-6 6-3 4-1 i krecz
[Alt] Uesugi, Kaito d. [Alt] Puttergill, Calum 6-3 6-1
[9] Sinclair, Colin d. [WC] Wiersholm, Henrik 6-2 6-1
Zheng, Michael d. [5] Ponwith, Nathan 6-4 7-6(6)
Rodrigues, Daniel d. [12] Boitan, Gabi Adrian 6-2 7-5
[6] Tomic, Bernard d. [WC] Young, Donald 6-4 6-2
[7] Kirchheimer, Strong d. Brymer, Gage 6-4 6-4
II runda:
[10] Heide, Gustavo d. [1] Copil, Marius 6-3 6-4
[2] Zhu, Evan d. [8] Rybakov, Alex 7-6(5) 4-6 6-3
[3] Chappell, Nick d. [WC] Hallquist Lithen, John 4-6 6-3 6-3
[9] Sinclair, Colin d. [Alt] Uesugi, Kaito 6-1 7-6(4)
Zheng, Michael d. Rodrigues, Daniel 6-3 6-1
[6] Tomic, Bernard d. [7] Kirchheimer, Strong 7-5 3-6 6-3
Palmas Del Mar - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Wu, Tung-Lin vs [WC] Draxl, Liam
[Q] Sinclair, Colin vs [WC] Bravo, Alexander
[Q] Zhu, Evan vs Durasovic, Viktor
Zhukayev, Beibit vs [6] Shimizu, Yuta
[4] Escoffier, Antoine vs [LL] Copil, Marius
Diez, Steven vs [Q] Copil, Marius
Yevseyev, Denis vs Reis Da Silva, Joao Lucas
Kypson, Patrick vs [8] Galarneau, Alexis
[7] Krueger, Mitchell vs Gojowczyk, Peter
Langmo, Christian vs [WC] Nishikori, Kei
[PR] Statham, Rubin vs [Q] Chappell, Nick
Walton, Adam vs [3] Polmans, Marc
[5] Sweeny, Dane vs Mansouri, Skander
[Q] Tomic, Bernard vs [PR] Bolt, Alex
[Q] Heide, Gustavo vs Schoolkate, Tristan
[LL] Rybakov, Alex vs [2] Moreno De Alboran, Nicolas
Palmas Del Mar - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Copil, Marius d. [WC] Evans, Gabriel 5-7 7-6(3) 3-0 i krecz
[10] Heide, Gustavo d. Nam, JiSung 6-4 6-4
[2] Zhu, Evan d. McCormick, Tristan 4-6 6-3 7-5
[8] Rybakov, Alex d. Perez, Alfredo 5-7 6-1 6-2
[3] Chappell, Nick d. Boyer, Tristan 7-6(3) 6-2
[WC] Hallquist Lithen, John d. [11] Alves, Mateus 0-6 6-3 4-1 i krecz
[Alt] Uesugi, Kaito d. [Alt] Puttergill, Calum 6-3 6-1
[9] Sinclair, Colin d. [WC] Wiersholm, Henrik 6-2 6-1
Zheng, Michael d. [5] Ponwith, Nathan 6-4 7-6(6)
Rodrigues, Daniel d. [12] Boitan, Gabi Adrian 6-2 7-5
[6] Tomic, Bernard d. [WC] Young, Donald 6-4 6-2
[7] Kirchheimer, Strong d. Brymer, Gage 6-4 6-4
II runda:
[10] Heide, Gustavo d. [1] Copil, Marius 6-3 6-4
[2] Zhu, Evan d. [8] Rybakov, Alex 7-6(5) 4-6 6-3
[3] Chappell, Nick d. [WC] Hallquist Lithen, John 4-6 6-3 6-3
[9] Sinclair, Colin d. [Alt] Uesugi, Kaito 6-1 7-6(4)
Zheng, Michael d. Rodrigues, Daniel 6-3 6-1
[6] Tomic, Bernard d. [7] Kirchheimer, Strong 7-5 3-6 6-3
Palmas Del Mar - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Wu, Tung-Lin vs [WC] Draxl, Liam
[Q] Sinclair, Colin vs [WC] Bravo, Alexander
[Q] Zhu, Evan vs Durasovic, Viktor
Zhukayev, Beibit vs [6] Shimizu, Yuta
[4] Escoffier, Antoine vs [LL] Copil, Marius
Diez, Steven vs [Q] Copil, Marius
Yevseyev, Denis vs Reis Da Silva, Joao Lucas
Kypson, Patrick vs [8] Galarneau, Alexis
[7] Krueger, Mitchell vs Gojowczyk, Peter
Langmo, Christian vs [WC] Nishikori, Kei
[PR] Statham, Rubin vs [Q] Chappell, Nick
Walton, Adam vs [3] Polmans, Marc
[5] Sweeny, Dane vs Mansouri, Skander
[Q] Tomic, Bernard vs [PR] Bolt, Alex
[Q] Heide, Gustavo vs Schoolkate, Tristan
[LL] Rybakov, Alex vs [2] Moreno De Alboran, Nicolas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Nottingham:
Vesely (Low back)
Lokoli
Perugia:
Cobolli
Travaglia
Vesely (Low back)
Lokoli
Perugia:
Cobolli
Travaglia
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Fantastysz Kei.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Bratislava Open
Bratysława - wyniki I rundy:
[1] Molcan, Alex d. Burruchaga, Roman Andres 4-6 6-2 6-3
Coppejans, Kimmer d. [WC] Privara, Peter Benjamin 1-6 7-6(4) 6-1
Kolar, Zdenek d. [Alt] Żuk, Kacper 4-6 7-5 6-2
[5] Machac, Tomas d. Bonadio, Riccardo 6-4 6-7(6) 6-2
[4] Piros, Zsombor d. Nagal, Sumit 6-2 7-5
Kuzmanov, Dimitar d. [Q] Melzer, Gerald 6-2 6-3
[Q] Kym, Jerome d. Laaksonen, Henri 6-2 7-6(3)
[6] Gombos, Norbert d. Svrcina, Dalibor 6-3 3-6 6-4
[Q] Sachko, Vitaliy d. [8] Kovalik, Jozef 7-6(1) 5-7 6-0
[Q] Marchenko, Illya d. Prizmic, Dino 6-2 6-4
[Q] Safwat, Mohamed d. [WC] Pokorny, Lukas 2-6 7-6(6) 6-4
[3] Coria, Federico d. Michalski, Daniel 6-0 6-2
Barrios Vera, Tomas d. [7] Klein, Lukas 1-6 7-5 6-0
[Q] Neumayer, Lukas d. Dzumhur, Damir 6-7(6) 6-1 6-4
[WC] Verdasco, Fernando d. Ilkel, Cem 7-5 6-4
Mensik, Jakub d. [2] Shevchenko, Alexander 6-4 3-6 6-1
Bratysława - wyniki I rundy:
[1] Molcan, Alex d. Burruchaga, Roman Andres 4-6 6-2 6-3
Coppejans, Kimmer d. [WC] Privara, Peter Benjamin 1-6 7-6(4) 6-1
Kolar, Zdenek d. [Alt] Żuk, Kacper 4-6 7-5 6-2
[5] Machac, Tomas d. Bonadio, Riccardo 6-4 6-7(6) 6-2
[4] Piros, Zsombor d. Nagal, Sumit 6-2 7-5
Kuzmanov, Dimitar d. [Q] Melzer, Gerald 6-2 6-3
[Q] Kym, Jerome d. Laaksonen, Henri 6-2 7-6(3)
[6] Gombos, Norbert d. Svrcina, Dalibor 6-3 3-6 6-4
[Q] Sachko, Vitaliy d. [8] Kovalik, Jozef 7-6(1) 5-7 6-0
[Q] Marchenko, Illya d. Prizmic, Dino 6-2 6-4
[Q] Safwat, Mohamed d. [WC] Pokorny, Lukas 2-6 7-6(6) 6-4
[3] Coria, Federico d. Michalski, Daniel 6-0 6-2
Barrios Vera, Tomas d. [7] Klein, Lukas 1-6 7-5 6-0
[Q] Neumayer, Lukas d. Dzumhur, Damir 6-7(6) 6-1 6-4
[WC] Verdasco, Fernando d. Ilkel, Cem 7-5 6-4
Mensik, Jakub d. [2] Shevchenko, Alexander 6-4 3-6 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Caribbean Open
Palmas Del Mar - wyniki I rundy:
[WC] Draxl, Liam d. [1] Wu, Tung-Lin 3-6 7-5 7-6(4)
[Q] Sinclair, Colin d. [WC] Bravo, Alexander 6-2 6-0
[Q] Zhu, Evan d. Durasovic, Viktor 7-6(4) 6-4
Zhukayev, Beibit d. [6] Shimizu, Yuta 6-3 6-4
[LL] Copil, Marius d. [4] Escoffier, Antoine 7-6(5) 6-4
[Q] Zheng, Michael d. Diez, Steven 6-3 6-0
Reis Da Silva, Joao Lucas d. Yevseyev, Denis 5-7 6-4 7-5
[8] Galarneau, Alexis d. Kypson, Patrick 6-3 6-0
[7] Krueger, Mitchell d. Gojowczyk, Peter 4-6 6-4 6-4
[WC] Nishikori, Kei d. Langmo, Christian 6-2 6-4
[PR] Statham, Rubin d. [Q] Chappell, Nick 6-1 6-7(4) 7-5
Walton, Adam d. [3] Polmans, Marc 7-6(1) 6-1
[5] Sweeny, Dane d. Mansouri, Skander 4-6 7-5 6-2
[Q] Tomic, Bernard d. [PR] Bolt, Alex 7-6(7) 6-4
[Q] Heide, Gustavo d. Schoolkate, Tristan 7-6(3) 6-3
[LL] Rybakov, Alex d. [2] Moreno De Alboran, Nicolas 7-6(4) 6-3
Palmas Del Mar - wyniki I rundy:
[WC] Draxl, Liam d. [1] Wu, Tung-Lin 3-6 7-5 7-6(4)
[Q] Sinclair, Colin d. [WC] Bravo, Alexander 6-2 6-0
[Q] Zhu, Evan d. Durasovic, Viktor 7-6(4) 6-4
Zhukayev, Beibit d. [6] Shimizu, Yuta 6-3 6-4
[LL] Copil, Marius d. [4] Escoffier, Antoine 7-6(5) 6-4
[Q] Zheng, Michael d. Diez, Steven 6-3 6-0
Reis Da Silva, Joao Lucas d. Yevseyev, Denis 5-7 6-4 7-5
[8] Galarneau, Alexis d. Kypson, Patrick 6-3 6-0
[7] Krueger, Mitchell d. Gojowczyk, Peter 4-6 6-4 6-4
[WC] Nishikori, Kei d. Langmo, Christian 6-2 6-4
[PR] Statham, Rubin d. [Q] Chappell, Nick 6-1 6-7(4) 7-5
Walton, Adam d. [3] Polmans, Marc 7-6(1) 6-1
[5] Sweeny, Dane d. Mansouri, Skander 4-6 7-5 6-2
[Q] Tomic, Bernard d. [PR] Bolt, Alex 7-6(7) 6-4
[Q] Heide, Gustavo d. Schoolkate, Tristan 7-6(3) 6-3
[LL] Rybakov, Alex d. [2] Moreno De Alboran, Nicolas 7-6(4) 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Puj vs Paire.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Rothesay Open
Nottingham - wyniki I rundy:
[1/WC] Murray, Andy d. [Q] De Loore, Joris 6-3 6-4
Grenier, Hugo d. Choinski, Jan 6-4 6-4
[Alt] Peniston, Ryan d. Bellucci, Mattia 6-2 6-1
[8] Stricker, Dominic d. Kudla, Denis 7-6(6) 6-2
[3] Borges, Nuno d. [PR] Chung, Hyeon 6-3 6-2
Yunchaokete, Bu d. Hong, Seongchan 7-6(4) 6-2
Broady, Liam d. [Q] Noguchi, Rio 5-7 6-1 6-2
Shimabukuro, Sho d. [7] Kovacevic, Aleksandar 6-4 1-6 6-4
[Q] Svajda, Zachary d. [6] Kokkinakis, Thanasi 4-6 6-2 7-6(5)
[Q] Cazaux, Arthur d. [Alt] Hsu, Yu Hsiou 6-4 6-3
Diallo, Gabriel d. Couacaud, Enzo 6-3 6-3
[Q] Michelsen, Alex d. [4] Vukic, Aleksandar 2-6 7-6(7) 6-4
[5] Koepfer, Dominik d. [LL] Lokoli, Laurent 6-2 6-4
[WC] Fery, Arthur d. Johnson, Steve 4-6 6-3 6-3
[WC] Loffhagen, George d. Virtanen, Otto 6-3 7-6(6)
[Q] Shang, Juncheng d. [2] Lestienne, Constant 7-6(5) 4-6 6-4
Nottingham - wyniki I rundy:
[1/WC] Murray, Andy d. [Q] De Loore, Joris 6-3 6-4
Grenier, Hugo d. Choinski, Jan 6-4 6-4
[Alt] Peniston, Ryan d. Bellucci, Mattia 6-2 6-1
[8] Stricker, Dominic d. Kudla, Denis 7-6(6) 6-2
[3] Borges, Nuno d. [PR] Chung, Hyeon 6-3 6-2
Yunchaokete, Bu d. Hong, Seongchan 7-6(4) 6-2
Broady, Liam d. [Q] Noguchi, Rio 5-7 6-1 6-2
Shimabukuro, Sho d. [7] Kovacevic, Aleksandar 6-4 1-6 6-4
[Q] Svajda, Zachary d. [6] Kokkinakis, Thanasi 4-6 6-2 7-6(5)
[Q] Cazaux, Arthur d. [Alt] Hsu, Yu Hsiou 6-4 6-3
Diallo, Gabriel d. Couacaud, Enzo 6-3 6-3
[Q] Michelsen, Alex d. [4] Vukic, Aleksandar 2-6 7-6(7) 6-4
[5] Koepfer, Dominik d. [LL] Lokoli, Laurent 6-2 6-4
[WC] Fery, Arthur d. Johnson, Steve 4-6 6-3 6-3
[WC] Loffhagen, George d. Virtanen, Otto 6-3 7-6(6)
[Q] Shang, Juncheng d. [2] Lestienne, Constant 7-6(5) 4-6 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Open Sopra Steria
Lyon - wyniki I rundy:
Llamas Ruiz, Pablo d. [1] Halys, Quentin 6-2 6-2
Geerts, Michael d. Madaras, Dragos Nicolae 7-5 6-2
[LL] Tabur, Clement d. [WC] Blanchet, Ugo 6-4 6-4
Moro Canas, Alejandro d. [6] Uchida, Kaichi 6-1 1-0 i krecz (Right elbow)
[Q] Janvier, Maxime d. [3] Diaz Acosta, Facundo 7-6(5) i krecz
[Q] Bourgue, Mathias d. Added, Dan 6-4 6-0
Mager, Gianluca d. Navone, Mariano 7-5 6-1
[8] Meligeni Alves, Felipe d. Pucinelli De Almeida, Matheus 3-6 6-3 6-4
[Q] Marie, Jules d. [Q] Paris, Tom 3-6 6-2 6-3
Ritschard, Alexander d. Mayot, Harold 6-7(1) 6-2 6-2
Caruso, Salvatore d. Tseng, Chun-Hsin 6-2 6-0
Atmane, Terence d. [4] Skatov, Timofey 6-2 6-1
[5] Paire, Benoit d. [Q] Novak, Dennis 4-6 7-6(2) 6-2
[WC] Pouille, Lucas d. Hardt, Nick 6-7(3) 6-4 6-4
Gakhov, Ivan d. [Q] Guinard, Manuel 6-4 7-5
[WC] Debru, Gabriel d. [2] Martinez, Pedro 6-1 5-7 6-4
Lyon - wyniki I rundy:
Llamas Ruiz, Pablo d. [1] Halys, Quentin 6-2 6-2
Geerts, Michael d. Madaras, Dragos Nicolae 7-5 6-2
[LL] Tabur, Clement d. [WC] Blanchet, Ugo 6-4 6-4
Moro Canas, Alejandro d. [6] Uchida, Kaichi 6-1 1-0 i krecz (Right elbow)
[Q] Janvier, Maxime d. [3] Diaz Acosta, Facundo 7-6(5) i krecz
[Q] Bourgue, Mathias d. Added, Dan 6-4 6-0
Mager, Gianluca d. Navone, Mariano 7-5 6-1
[8] Meligeni Alves, Felipe d. Pucinelli De Almeida, Matheus 3-6 6-3 6-4
[Q] Marie, Jules d. [Q] Paris, Tom 3-6 6-2 6-3
Ritschard, Alexander d. Mayot, Harold 6-7(1) 6-2 6-2
Caruso, Salvatore d. Tseng, Chun-Hsin 6-2 6-0
Atmane, Terence d. [4] Skatov, Timofey 6-2 6-1
[5] Paire, Benoit d. [Q] Novak, Dennis 4-6 7-6(2) 6-2
[WC] Pouille, Lucas d. Hardt, Nick 6-7(3) 6-4 6-4
Gakhov, Ivan d. [Q] Guinard, Manuel 6-4 7-5
[WC] Debru, Gabriel d. [2] Martinez, Pedro 6-1 5-7 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Internazionali di Tennis Città di Perugia
Perugia - wyniki I rundy:
[1] Cachin, Pedro d. [WC] Ferrari, Gianmarco 6-4 6-4
Collarini, Andrea d. [Q] Popko, Dmitry 6-3 3-6 6-3
Gigante, Matteo d. Giannessi, Alessandro 6-3 1-2 i krecz (left ankle)
[Q] Fatic, Nerman d. Zeppieri, Giulio 7-6(4) 2-6 6-1
[LL] Travaglia, Stefano d. [4/WC] Thiem, Dominic 2-6 7-6(6) 6-1
Maestrelli, Francesco d. [Q] Olivo, Renzo 6-4 7-5
[LL] Lopez San Martin, Alvaro d. Trungelliti, Marco 6-4 4-6 7-6(6)
[7] Marozsan, Fabian d. Agamenone, Franco 6-4 7-6(4)
[5] Muller, Alexandre d. Darderi, Luciano 6-4 3-6 6-1
Martin Tiffon, Pol d. Giustino, Lorenzo 6-3 6-3
Pellegrino, Andrea d. Passaro, Francesco 7-6(3) 6-3
[3] Munar, Jaume d. [Q] Arnaboldi, Andrea 6-0 6-4
[Q] Roca Batalla, Oriol d. [8] Bagnis, Facundo 6-3 6-4
[WC] Lavagno, Edoardo d. [Q] Weis, Alexander 6-3 7-6(4)
Brancaccio, Raul d. Ionel, Nicholas David 6-2 6-1
[2] Ramos-Vinolas, Albert d. Gaio, Federico 6-2 6-2
Perugia - wyniki I rundy:
[1] Cachin, Pedro d. [WC] Ferrari, Gianmarco 6-4 6-4
Collarini, Andrea d. [Q] Popko, Dmitry 6-3 3-6 6-3
Gigante, Matteo d. Giannessi, Alessandro 6-3 1-2 i krecz (left ankle)
[Q] Fatic, Nerman d. Zeppieri, Giulio 7-6(4) 2-6 6-1
[LL] Travaglia, Stefano d. [4/WC] Thiem, Dominic 2-6 7-6(6) 6-1
Maestrelli, Francesco d. [Q] Olivo, Renzo 6-4 7-5
[LL] Lopez San Martin, Alvaro d. Trungelliti, Marco 6-4 4-6 7-6(6)
[7] Marozsan, Fabian d. Agamenone, Franco 6-4 7-6(4)
[5] Muller, Alexandre d. Darderi, Luciano 6-4 3-6 6-1
Martin Tiffon, Pol d. Giustino, Lorenzo 6-3 6-3
Pellegrino, Andrea d. Passaro, Francesco 7-6(3) 6-3
[3] Munar, Jaume d. [Q] Arnaboldi, Andrea 6-0 6-4
[Q] Roca Batalla, Oriol d. [8] Bagnis, Facundo 6-3 6-4
[WC] Lavagno, Edoardo d. [Q] Weis, Alexander 6-3 7-6(4)
Brancaccio, Raul d. Ionel, Nicholas David 6-2 6-1
[2] Ramos-Vinolas, Albert d. Gaio, Federico 6-2 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Bratislava Open
Bratysława - wyniki II rundy:
[1] Molcan, Alex d. Coppejans, Kimmer 6-4 7-5
[5] Machac, Tomas d. Kolar, Zdenek 6-4 6-0
Kuzmanov, Dimitar d. [4] Piros, Zsombor 6-3 2-6 6-4
[Q] Kym, Jerome d. [6] Gombos, Norbert 6-3 6-7(6) 7-6(7)
[Q] Sachko, Vitaliy d. [Q] Marchenko, Illya 7-5 6-1
[3] Coria, Federico d. [Q] Safwat, Mohamed 6-7(3) 6-2 6-4
Barrios Vera, Tomas d. [Q] Neumayer, Lukas 5-7 6-3 6-3
Mensik, Jakub d. [WC] Verdasco, Fernando 6-1 6-4
Bratysława - wyniki II rundy:
[1] Molcan, Alex d. Coppejans, Kimmer 6-4 7-5
[5] Machac, Tomas d. Kolar, Zdenek 6-4 6-0
Kuzmanov, Dimitar d. [4] Piros, Zsombor 6-3 2-6 6-4
[Q] Kym, Jerome d. [6] Gombos, Norbert 6-3 6-7(6) 7-6(7)
[Q] Sachko, Vitaliy d. [Q] Marchenko, Illya 7-5 6-1
[3] Coria, Federico d. [Q] Safwat, Mohamed 6-7(3) 6-2 6-4
Barrios Vera, Tomas d. [Q] Neumayer, Lukas 5-7 6-3 6-3
Mensik, Jakub d. [WC] Verdasco, Fernando 6-1 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Rothesay Open
Nottingham - wyniki II rundy:
[1/WC] Murray, Andy d. Grenier, Hugo 6-3 7-5
[8] Stricker, Dominic d. [Alt] Peniston, Ryan 6-4 6-2
[3] Borges, Nuno d. Yunchaokete, Bu 6-3 3-6 6-3
Shimabukuro, Sho d. Broady, Liam 7-6(4) 6-4
[Q] Cazaux, Arthur d. [Q] Svajda, Zachary 7-6(3) 7-6(4)
Diallo, Gabriel d. [Q] Michelsen, Alex 3-6 7-5 6-3
[5] Koepfer, Dominik d. [WC] Fery, Arthur 6-4 6-2
[WC] Loffhagen, George d. [Q] Shang, Juncheng 6-4 5-7 6-3
Nottingham - wyniki II rundy:
[1/WC] Murray, Andy d. Grenier, Hugo 6-3 7-5
[8] Stricker, Dominic d. [Alt] Peniston, Ryan 6-4 6-2
[3] Borges, Nuno d. Yunchaokete, Bu 6-3 3-6 6-3
Shimabukuro, Sho d. Broady, Liam 7-6(4) 6-4
[Q] Cazaux, Arthur d. [Q] Svajda, Zachary 7-6(3) 7-6(4)
Diallo, Gabriel d. [Q] Michelsen, Alex 3-6 7-5 6-3
[5] Koepfer, Dominik d. [WC] Fery, Arthur 6-4 6-2
[WC] Loffhagen, George d. [Q] Shang, Juncheng 6-4 5-7 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Open Sopra Steria
Lyon - wyniki II rundy:
Llamas Ruiz, Pablo d. Geerts, Michael 7-6(2) 7-5
Moro Canas, Alejandro d. [LL] Tabur, Clement 6-2 6-3
[Q] Bourgue, Mathias d. [Q] Janvier, Maxime 6-3 6-4
[8] Meligeni Alves, Felipe d. Mager, Gianluca 6-4 3-6 6-2
Ritschard, Alexander d. [Q] Marie, Jules 6-3 6-2
Caruso, Salvatore d. Atmane, Terence 3-6 6-2 7-5
[5] Paire, Benoit d. [WC] Pouille, Lucas 3-6 7-6(6) 6-2
[WC] Debru, Gabriel d. Gakhov, Ivan 7-5 6-3
Lyon - wyniki II rundy:
Llamas Ruiz, Pablo d. Geerts, Michael 7-6(2) 7-5
Moro Canas, Alejandro d. [LL] Tabur, Clement 6-2 6-3
[Q] Bourgue, Mathias d. [Q] Janvier, Maxime 6-3 6-4
[8] Meligeni Alves, Felipe d. Mager, Gianluca 6-4 3-6 6-2
Ritschard, Alexander d. [Q] Marie, Jules 6-3 6-2
Caruso, Salvatore d. Atmane, Terence 3-6 6-2 7-5
[5] Paire, Benoit d. [WC] Pouille, Lucas 3-6 7-6(6) 6-2
[WC] Debru, Gabriel d. Gakhov, Ivan 7-5 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Internazionali di Tennis Città di Perugia
Perugia - wyniki II rundy:
[1] Cachin, Pedro d. Collarini, Andrea 6-1 3-1 i krecz
[Q] Fatic, Nerman d. Gigante, Matteo 4-6 7-6(4) 6-3
Maestrelli, Francesco d. [LL] Travaglia, Stefano 6-3 7-5
[7] Marozsan, Fabian d. [LL] Lopez San Martin, Alvaro 6-2 6-3
[5] Muller, Alexandre d. Martin Tiffon, Pol 6-3 6-1
[3] Munar, Jaume d. Pellegrino, Andrea 7-5 6-2
[WC] Lavagno, Edoardo d. [Q] Roca Batalla, Oriol 6-7(2) 7-5 7-5
Brancaccio, Raul d. [2] Ramos-Vinolas, Albert 5-7 7-6(4) 6-2
Perugia - wyniki II rundy:
[1] Cachin, Pedro d. Collarini, Andrea 6-1 3-1 i krecz
[Q] Fatic, Nerman d. Gigante, Matteo 4-6 7-6(4) 6-3
Maestrelli, Francesco d. [LL] Travaglia, Stefano 6-3 7-5
[7] Marozsan, Fabian d. [LL] Lopez San Martin, Alvaro 6-2 6-3
[5] Muller, Alexandre d. Martin Tiffon, Pol 6-3 6-1
[3] Munar, Jaume d. Pellegrino, Andrea 7-5 6-2
[WC] Lavagno, Edoardo d. [Q] Roca Batalla, Oriol 6-7(2) 7-5 7-5
Brancaccio, Raul d. [2] Ramos-Vinolas, Albert 5-7 7-6(4) 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Zaczyna odpalać Debru.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17849
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Caribbean Open
Palmas Del Mar - wyniki II rundy:
[WC] Draxl, Liam d. [Q] Sinclair, Colin 7-6(0) 6-3
Zhukayev, Beibit d. [Q] Zhu, Evan 4-6 7-5 6-2
[Q] Zheng, Michael d. [LL] Copil, Marius 6-1 6-3
[8] Galarneau, Alexis d. Reis Da Silva, Joao Lucas 7-6(2) 6-0
[WC] Nishikori, Kei d. [7] Krueger, Mitchell 4-6 6-3 6-2
Walton, Adam d. [PR] Statham, Rubin 6-2 6-0
[Q] Tomic, Bernard d. [5] Sweeny, Dane 6-4 7-6(3)
[Q] Heide, Gustavo d. [LL] Rybakov, Alex 6-3 6-4
Palmas Del Mar - wyniki II rundy:
[WC] Draxl, Liam d. [Q] Sinclair, Colin 7-6(0) 6-3
Zhukayev, Beibit d. [Q] Zhu, Evan 4-6 7-5 6-2
[Q] Zheng, Michael d. [LL] Copil, Marius 6-1 6-3
[8] Galarneau, Alexis d. Reis Da Silva, Joao Lucas 7-6(2) 6-0
[WC] Nishikori, Kei d. [7] Krueger, Mitchell 4-6 6-3 6-2
Walton, Adam d. [PR] Statham, Rubin 6-2 6-0
[Q] Tomic, Bernard d. [5] Sweeny, Dane 6-4 7-6(3)
[Q] Heide, Gustavo d. [LL] Rybakov, Alex 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T24: Perugia (125), Nottingham (125), Bratislava 1 (100), Lyon (100), Palmas Del Mar (75) 2023
Tomic vs Nishikori to byłoby coś.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: no-handed backhand i 1 gość