T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
24.07.2023 - 30.07.2023
Hamburg European Open
Nazwa turnieju: Hamburg European Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Hamburg
Czas rozgrywania turnieju: 24.07.2023 - 30.07.2023
Drabinka: Singiel - 32 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: Dunlop ATP
Pula nagród pieniężnych: €1,831,515
Dyrektor turnieju: Sandra Reichel
Zwycięzca singla 2022: - Lorenzo Musetti
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Atlanta Open
Nazwa turnieju: Atlanta Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Atlanta
Czas rozgrywania turnieju: 24.07.2023 - 30.07.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard
Piłki: Dunlop ATP
Pula nagród pieniężnych: $737,170
Dyrektor turnieju: Eddie Gonzalez
Zwycięzca singla 2022: - Alex de Minaur
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Plava Laguna Croatia Open Umag
Nazwa turnieju: Plava Laguna Croatia Open Umag
Miejsce rozgrywania turnieju: Umag
Czas rozgrywania turnieju: 24.07.2023 - 30.07.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: RS Tour Edition
Pula nagród pieniężnych: €562,815
Dyrektor turnieju: Tomislav Poljak
Zwycięzca singla 2022: - Jannik Sinner
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Hamburg European Open
Nazwa turnieju: Hamburg European Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Hamburg
Czas rozgrywania turnieju: 24.07.2023 - 30.07.2023
Drabinka: Singiel - 32 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: Dunlop ATP
Pula nagród pieniężnych: €1,831,515
Dyrektor turnieju: Sandra Reichel
Zwycięzca singla 2022: - Lorenzo Musetti
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Atlanta Open
Nazwa turnieju: Atlanta Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Atlanta
Czas rozgrywania turnieju: 24.07.2023 - 30.07.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard
Piłki: Dunlop ATP
Pula nagród pieniężnych: $737,170
Dyrektor turnieju: Eddie Gonzalez
Zwycięzca singla 2022: - Alex de Minaur
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Plava Laguna Croatia Open Umag
Nazwa turnieju: Plava Laguna Croatia Open Umag
Miejsce rozgrywania turnieju: Umag
Czas rozgrywania turnieju: 24.07.2023 - 30.07.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: RS Tour Edition
Pula nagród pieniężnych: €562,815
Dyrektor turnieju: Tomislav Poljak
Zwycięzca singla 2022: - Jannik Sinner
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Hamburg European Open
Hamburg - lista graczy do turnieju głównego:
Casper Ruud 4
Lorenzo Musetti 15
Francisco Cerundolo 19
Alexander Zverev 21
Jan-Lennard Struff 22
Tomas Martin Etcheverry 32
Alejandro Davidovich Fokina 34
Miomir Kecmanovic 41
Botic Van de Zandschulp 42
Sebastian Baez 44
Emil Ruusuvuori 45
Asłan Karacjew 47
Yannick Hanfmann 48
Richard Gasquet 49
Bernabe Zapata Miralles 50
Dusan Lajovic 52
Zhizhen Zhang 54
Laslo Djere 56
Arthur Fils 58
Juan Pablo Varillas 60
Mikael Ymer 61
Daniel Altmaier 65
Pedro Cachin 67
(WC)
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Hugo Dellien 73 (PR)
2 Guido Pella 75 (PR)
3 Luca Van Assche 79
4 Alex Molcan 81
5 Alexandre Muller 82
6 Daniel Elahi Galan 84
7 Arthur Rinderknech 85
8 Thiago Monteiro 96
9 Ilja Iwaszka 102
10 Tomas Machac 107
Hamburg - lista graczy do turnieju głównego:
Casper Ruud 4
Lorenzo Musetti 15
Francisco Cerundolo 19
Alexander Zverev 21
Jan-Lennard Struff 22
Tomas Martin Etcheverry 32
Alejandro Davidovich Fokina 34
Miomir Kecmanovic 41
Botic Van de Zandschulp 42
Sebastian Baez 44
Emil Ruusuvuori 45
Asłan Karacjew 47
Yannick Hanfmann 48
Richard Gasquet 49
Bernabe Zapata Miralles 50
Dusan Lajovic 52
Zhizhen Zhang 54
Laslo Djere 56
Arthur Fils 58
Juan Pablo Varillas 60
Mikael Ymer 61
Daniel Altmaier 65
Pedro Cachin 67
(WC)
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Hugo Dellien 73 (PR)
2 Guido Pella 75 (PR)
3 Luca Van Assche 79
4 Alex Molcan 81
5 Alexandre Muller 82
6 Daniel Elahi Galan 84
7 Arthur Rinderknech 85
8 Thiago Monteiro 96
9 Ilja Iwaszka 102
10 Tomas Machac 107
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Atlanta Open
Atlanta - lista graczy do turnieju głównego:
Fritz, Taylor 9
de Minaur, Alex 16
Bublik, Alexander 26
Nishioka, Yoshihito 27
Evans, Daniel 30
Shelton, Ben 35
Humbert, Ugo 38
Mannarino, Adrian 43
Wolf, J.J. 46
Nishikori, Kei 48 PR
Nakashima, Brandon 51
Cressy, Maxime 55
Wu, Yibing 59
Purcell, Max 62
Giron, Marcos 63
McDonald, Mackenzie 64
Borges, Nuno 68
Thompson, Jordan 71
Lestienne, Constant 73
Atlanta - lista graczy do turnieju głównego:
Fritz, Taylor 9
de Minaur, Alex 16
Bublik, Alexander 26
Nishioka, Yoshihito 27
Evans, Daniel 30
Shelton, Ben 35
Humbert, Ugo 38
Mannarino, Adrian 43
Wolf, J.J. 46
Nishikori, Kei 48 PR
Nakashima, Brandon 51
Cressy, Maxime 55
Wu, Yibing 59
Purcell, Max 62
Giron, Marcos 63
McDonald, Mackenzie 64
Borges, Nuno 68
Thompson, Jordan 71
Lestienne, Constant 73
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Plava Laguna Croatia Open Umag
Umag - lista graczy do turnieju głównego:
Holger Rune 6
Jiri Lehecka 36
Lorenzo Sonego 40
Roberto Carballes Baena 53
Sebastian Ofner 69
Christopher O'Connell 70
Albert Ramos-Vinolas 72
Matteo Arnaldi 78
Marc-Andrea Huesler 83
Stan Wawrinka 87
Marco Cecchinato 88
Dominic Thiem 90
Alexei Popyrin 92
Benjamin Bonzi 93
Fabian Marozsan 95
Aleksandr Szewczenko 97
Marin Cilic 100
Federico Coria 104
Taro Daniel 105
(WC) Dino Prizmic 294
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Tomas Machac 107
2 Jaume Munar 108
3 Juan Manuel Cerundolo 110
4 Zsombor Piros 112
5 Facundo Diaz Acosta 114
6 Pavel Kotov 116
7 Jurij Rodionov 118
8 Fabio Fognini 121
9 Pedro Martinez 122
10 Cristian Garin 124
Umag - lista graczy do turnieju głównego:
Holger Rune 6
Jiri Lehecka 36
Lorenzo Sonego 40
Roberto Carballes Baena 53
Sebastian Ofner 69
Christopher O'Connell 70
Albert Ramos-Vinolas 72
Matteo Arnaldi 78
Marc-Andrea Huesler 83
Stan Wawrinka 87
Marco Cecchinato 88
Dominic Thiem 90
Alexei Popyrin 92
Benjamin Bonzi 93
Fabian Marozsan 95
Aleksandr Szewczenko 97
Marin Cilic 100
Federico Coria 104
Taro Daniel 105
(WC) Dino Prizmic 294
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Tomas Machac 107
2 Jaume Munar 108
3 Juan Manuel Cerundolo 110
4 Zsombor Piros 112
5 Facundo Diaz Acosta 114
6 Pavel Kotov 116
7 Jurij Rodionov 118
8 Fabio Fognini 121
9 Pedro Martinez 122
10 Cristian Garin 124
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Hamburg European Open
Hamburg - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Luca Van Assche 75
Guido Pella 75 (PR)
Alex Molcan 83
Alexandre Muller 84
Daniel Elahi Galan 85
Thiago Monteiro 95
Pavel Kotov 105
Jaume Munar 109
Juan Manuel Cerundolo 111
Pedro Martinez 122
Cristian Garin 124
Thiago Seyboth Wild 131
Thiago Agustin Tirante 132
(WC)
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Ivan Gakhov 144
2 Jozef Kovalik 151
3 Jan Choinski 164
4 Elias Ymer 169
5 Hugo Dellien 171
6 Zdenek Kolar 173
7 Jesper de Jong 177
8 Kimmer Coppejans 188
9 Riccardo Bonadio 194
10 Andrea Collarini 195
Hamburg - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Luca Van Assche 75
Guido Pella 75 (PR)
Alex Molcan 83
Alexandre Muller 84
Daniel Elahi Galan 85
Thiago Monteiro 95
Pavel Kotov 105
Jaume Munar 109
Juan Manuel Cerundolo 111
Pedro Martinez 122
Cristian Garin 124
Thiago Seyboth Wild 131
Thiago Agustin Tirante 132
(WC)
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Ivan Gakhov 144
2 Jozef Kovalik 151
3 Jan Choinski 164
4 Elias Ymer 169
5 Hugo Dellien 171
6 Zdenek Kolar 173
7 Jesper de Jong 177
8 Kimmer Coppejans 188
9 Riccardo Bonadio 194
10 Andrea Collarini 195
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Atlanta Open
Atlanta - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Christopher Eubanks 43
Corentin Moutet 71
Dominik Koepfer 86
Aleksandar Vukic 87
Thanasi Kokkinakis 90
Ilja Iwaszka 102
Radu Albot 107
James Duckworth 110
Borna Gojo 112
Yosuke Watanuki 116
Michael Mmoh 119
Arthur Cazaux 139
Gabriel Diallo 140
Liam Broady 142
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Bradley Klahn 145 (PR)
2 Gijs Brouwer 153
3 Juncheng Shang 155
4 Hyeon Chung 159 (PR)
5 Sho Shimabukuro 162
6 Seongchan Hong 198
7 Brandon Holt 201
8 Zachary Svajda 202
9 Lloyd Harris 208
10 Shintaro Mochizuki 212
Atlanta - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Christopher Eubanks 43
Corentin Moutet 71
Dominik Koepfer 86
Aleksandar Vukic 87
Thanasi Kokkinakis 90
Ilja Iwaszka 102
Radu Albot 107
James Duckworth 110
Borna Gojo 112
Yosuke Watanuki 116
Michael Mmoh 119
Arthur Cazaux 139
Gabriel Diallo 140
Liam Broady 142
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Bradley Klahn 145 (PR)
2 Gijs Brouwer 153
3 Juncheng Shang 155
4 Hyeon Chung 159 (PR)
5 Sho Shimabukuro 162
6 Seongchan Hong 198
7 Brandon Holt 201
8 Zachary Svajda 202
9 Lloyd Harris 208
10 Shintaro Mochizuki 212
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Plava Laguna Croatia Open Umag
Umag - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Zsombor Piros 113
Giulio Zeppieri 125
Facundo Bagnis 126
Andrea Vavassori 128
Tomas Barrios Vera 133
Raul Brancaccio 135
Hugo Gaston 137
Timofey Skatov 138
Filip Misolic 141
Alejandro Tabilo 145
Francesco Maestrelli 149
Flavio Cobolli 150
Lukas Klein 152
Luca Nardi 154
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Damir Dzumhur 165
2 Zdenek Kolar 173
3 Franco Agamenone 175
4 Jesper de Jong 177
5 Kimmer Coppejans 188
6 Riccardo Bonadio 194
7 Andrea Collarini 195
8 Renzo Olivo 227
9 Aziz Dougaz 238
10 Alessandro Giannessi 241
Umag - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Zsombor Piros 113
Giulio Zeppieri 125
Facundo Bagnis 126
Andrea Vavassori 128
Tomas Barrios Vera 133
Raul Brancaccio 135
Hugo Gaston 137
Timofey Skatov 138
Filip Misolic 141
Alejandro Tabilo 145
Francesco Maestrelli 149
Flavio Cobolli 150
Lukas Klein 152
Luca Nardi 154
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Damir Dzumhur 165
2 Zdenek Kolar 173
3 Franco Agamenone 175
4 Jesper de Jong 177
5 Kimmer Coppejans 188
6 Riccardo Bonadio 194
7 Andrea Collarini 195
8 Renzo Olivo 227
9 Aziz Dougaz 238
10 Alessandro Giannessi 241
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Hamburg European Open
Hamburg - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[4] Alexander Zverev d. Laslo Djere 7-5 6-3 M. Lahyani
1/2 finału:
[4] Alexander Zverev d. Arthur Fils 6-2 6-4 M. Lahyani
Laslo Djere d. Zhizhen Zhang 6-3 6-2 T. Janzen
1/4 finału:
Arthur Fils d. [1] Casper Ruud 6-0 6-4 T. Janzen
[4] Alexander Zverev d. Luca Van Assche 6-3 6-4 M. Lahyani
Laslo Djere d. [3] Lorenzo Musetti 7-5 6-3 C. Rask
Zhizhen Zhang d. Daniel Altmaier 6-4 6-4 M. Absolu
II runda:
[1] Casper Ruud d. [Q] Cristian Garin 1-6 6-2 6-2 M. Lahyani
Arthur Fils d. Dusan Lajovic 7-5 7-5 T. Janzen
[4] Alexander Zverev d. [WC] Maximilian Marterer 6-3 7-5 T. Janzen
Luca Van Assche d. [7] Alejandro Davidovich Fokina 3-6 7-6(5) 6-4 T. Janzen
Laslo Djere d. [PR] Guido Pella 6-2 3-6 6-3 C. Rask
[3] Lorenzo Musetti d. [LL] Jozef Kovalik 3-6 6-2 6-4 C. Rask
Zhizhen Zhang d. Yannick Hanfmann 4-6 6-1 6-4 C. Rask
Daniel Altmaier d. [2/PR] Andriej Rubliow 6-2 6-2 M. Absolu
I runda:
[1] Casper Ruud d. Sebastian Baez 6-3 1-6 6-3 M. Absolu
[Q] Cristian Garin d. [PR] Hugo Dellien 6-7(3) 6-1 6-3 M. Franco Ojea
Arthur Fils d. [LL] Daniel Elahi Galan 7-5 7-5 C. Rask
Dusan Lajovic d. [8] Miomir Kecmanovic 3-6 6-4 6-3 M. Lahyani
[4] Alexander Zverev d. Alex Molcan 6-0 6-3 M. Absolu
[WC] Maximilian Marterer d. [WC] Rudolf Molleker 7-6(2) 6-2 A. Franke
Luca Van Assche d. Alexandre Muller 7-6(3) 6-4 C. Rask
[7] Alejandro Davidovich Fokina d. Pedro Cachin 2-6 7-5 6-2 T. Janzen
Laslo Djere d. [6] Tomas Martin Etcheverry 7-6(2) 6-3 T. Janzen
[PR] Guido Pella d. [LL] Thiago Monteiro 6-3 4-6 6-4 M. Absolu
[LL] Jozef Kovalik d. [Q] Thiago Seyboth Wild 7-6(6) 6-4 M. Lahyani
[3] Lorenzo Musetti d. [Q] Elias Ymer 6-4 6-1 T. Janzen
Yannick Hanfmann d. [5] Francisco Cerundolo 4-6 6-2 4-2 ret. M. Absolu
Zhizhen Zhang d. [Q] Jan Choinski 6-4 7-5 C. Alberti
Daniel Altmaier d. Richard Gasquet 7-5 6-4 M. Lahyani
[2/PR] Andriej Rubliow d. Bernabe Zapata Miralles 5-7 6-1 7-6(7) M. Lahyani
Hamburg - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[4] Alexander Zverev d. Laslo Djere 7-5 6-3 M. Lahyani
1/2 finału:
[4] Alexander Zverev d. Arthur Fils 6-2 6-4 M. Lahyani
Laslo Djere d. Zhizhen Zhang 6-3 6-2 T. Janzen
1/4 finału:
Arthur Fils d. [1] Casper Ruud 6-0 6-4 T. Janzen
[4] Alexander Zverev d. Luca Van Assche 6-3 6-4 M. Lahyani
Laslo Djere d. [3] Lorenzo Musetti 7-5 6-3 C. Rask
Zhizhen Zhang d. Daniel Altmaier 6-4 6-4 M. Absolu
II runda:
[1] Casper Ruud d. [Q] Cristian Garin 1-6 6-2 6-2 M. Lahyani
Arthur Fils d. Dusan Lajovic 7-5 7-5 T. Janzen
[4] Alexander Zverev d. [WC] Maximilian Marterer 6-3 7-5 T. Janzen
Luca Van Assche d. [7] Alejandro Davidovich Fokina 3-6 7-6(5) 6-4 T. Janzen
Laslo Djere d. [PR] Guido Pella 6-2 3-6 6-3 C. Rask
[3] Lorenzo Musetti d. [LL] Jozef Kovalik 3-6 6-2 6-4 C. Rask
Zhizhen Zhang d. Yannick Hanfmann 4-6 6-1 6-4 C. Rask
Daniel Altmaier d. [2/PR] Andriej Rubliow 6-2 6-2 M. Absolu
I runda:
[1] Casper Ruud d. Sebastian Baez 6-3 1-6 6-3 M. Absolu
[Q] Cristian Garin d. [PR] Hugo Dellien 6-7(3) 6-1 6-3 M. Franco Ojea
Arthur Fils d. [LL] Daniel Elahi Galan 7-5 7-5 C. Rask
Dusan Lajovic d. [8] Miomir Kecmanovic 3-6 6-4 6-3 M. Lahyani
[4] Alexander Zverev d. Alex Molcan 6-0 6-3 M. Absolu
[WC] Maximilian Marterer d. [WC] Rudolf Molleker 7-6(2) 6-2 A. Franke
Luca Van Assche d. Alexandre Muller 7-6(3) 6-4 C. Rask
[7] Alejandro Davidovich Fokina d. Pedro Cachin 2-6 7-5 6-2 T. Janzen
Laslo Djere d. [6] Tomas Martin Etcheverry 7-6(2) 6-3 T. Janzen
[PR] Guido Pella d. [LL] Thiago Monteiro 6-3 4-6 6-4 M. Absolu
[LL] Jozef Kovalik d. [Q] Thiago Seyboth Wild 7-6(6) 6-4 M. Lahyani
[3] Lorenzo Musetti d. [Q] Elias Ymer 6-4 6-1 T. Janzen
Yannick Hanfmann d. [5] Francisco Cerundolo 4-6 6-2 4-2 ret. M. Absolu
Zhizhen Zhang d. [Q] Jan Choinski 6-4 7-5 C. Alberti
Daniel Altmaier d. Richard Gasquet 7-5 6-4 M. Lahyani
[2/PR] Andriej Rubliow d. Bernabe Zapata Miralles 5-7 6-1 7-6(7) M. Lahyani
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Atlanta Open
Atlanta - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Taylor Fritz d. Aleksandar Vukic 7-5 6-7(5) 6-4 G. Allensworth
1/2 finału:
[1] Taylor Fritz d. [8] J.J. Wolf 6-3 7-5 S. Cannavan
Aleksandar Vukic d. [7] Ugo Humbert 3-6 7-6(2) 7-5 J. Pinoargote
1/4 finału:
[1] Taylor Fritz d. [PR] Kei Nishikori 6-4 6-2 J. Pinoargote
[8] J.J. Wolf d. Dominik Koepfer 6-2 6-3 J. Brace
Aleksandar Vukic d. [5] Christopher Eubanks 6-4 6-4 S. Cannavan
[7] Ugo Humbert d. [2] Alex de Minaur 7-6(4) 6-3 G. Allensworth
II runda:
[1] Taylor Fritz d. Yibing Wu 6-4 7-6(5) J. Brace
[PR] Kei Nishikori d. [Q] Juncheng Shang 6-4 7-6(3) S. Cannavan
Dominik Koepfer d. [3] Daniel Evans 2-6 7-6(3) 6-4 J. Pinoargote
[8] J.J. Wolf d. Maxime Cressy 7-6(7) 6-3 G. Allensworth
[5] Christopher Eubanks d. Brandon Nakashima 6-7(4) 6-4 7-5 S. Moore
Aleksandar Vukic d. [4] Yoshihito Nishioka 4-6 7-5 7-6(3) J. Brace
[7] Ugo Humbert d. [Q] Lloyd Harris 7-6(6) 6-4 J. Pinoargote
[2] Alex de Minaur d. Thanasi Kokkinakis 6-3 6-4 S. Cannavan
I runda:
[1] Taylor Fritz wolna runda
Yibing Wu d. Corentin Moutet 6-3 6-4 J. Pinoargote
[PR] Kei Nishikori d. Jordan Thompson 7-6(5) 7-6(5) G. Allensworth
[Q] Juncheng Shang d. [6] Ben Shelton 6-4 6-4 J. Pinoargote
[3] Daniel Evans wolna runda
Dominik Koepfer d. [SE] John Isner 3-6 7-6(4) 7-6(3) S. Cannavan
Maxime Cressy d. [SE] Alex Michelsen 6-3 6-3 G. Allensworth
[8] J.J. Wolf d. [Q] Jason Jung 6-2 6-1 S. Cannavan
[5] Christopher Eubanks d. [WC] Andres Martin 6-2 6-4 C. Urban
Brandon Nakashima d. Max Purcell 6-3 7-6(5) J. Brace
Aleksandar Vukic d. [WC] Ethan Quinn 7-6(5) 6-3 J. Pinoargote
[4] Yoshihito Nishioka wolna runda
[7] Ugo Humbert d. Constant Lestienne 4-6 7-5 7-5 S. Moore
[Q] Lloyd Harris d. [Q] James Duckworth 3-6 6-3 6-2 J. Brace
Thanasi Kokkinakis d. [WC] Gael Monfils 1-6 6-3 7-6(5) G. Allensworth
[2] Alex de Minaur wolna runda
Atlanta - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Taylor Fritz d. Aleksandar Vukic 7-5 6-7(5) 6-4 G. Allensworth
1/2 finału:
[1] Taylor Fritz d. [8] J.J. Wolf 6-3 7-5 S. Cannavan
Aleksandar Vukic d. [7] Ugo Humbert 3-6 7-6(2) 7-5 J. Pinoargote
1/4 finału:
[1] Taylor Fritz d. [PR] Kei Nishikori 6-4 6-2 J. Pinoargote
[8] J.J. Wolf d. Dominik Koepfer 6-2 6-3 J. Brace
Aleksandar Vukic d. [5] Christopher Eubanks 6-4 6-4 S. Cannavan
[7] Ugo Humbert d. [2] Alex de Minaur 7-6(4) 6-3 G. Allensworth
II runda:
[1] Taylor Fritz d. Yibing Wu 6-4 7-6(5) J. Brace
[PR] Kei Nishikori d. [Q] Juncheng Shang 6-4 7-6(3) S. Cannavan
Dominik Koepfer d. [3] Daniel Evans 2-6 7-6(3) 6-4 J. Pinoargote
[8] J.J. Wolf d. Maxime Cressy 7-6(7) 6-3 G. Allensworth
[5] Christopher Eubanks d. Brandon Nakashima 6-7(4) 6-4 7-5 S. Moore
Aleksandar Vukic d. [4] Yoshihito Nishioka 4-6 7-5 7-6(3) J. Brace
[7] Ugo Humbert d. [Q] Lloyd Harris 7-6(6) 6-4 J. Pinoargote
[2] Alex de Minaur d. Thanasi Kokkinakis 6-3 6-4 S. Cannavan
I runda:
[1] Taylor Fritz wolna runda
Yibing Wu d. Corentin Moutet 6-3 6-4 J. Pinoargote
[PR] Kei Nishikori d. Jordan Thompson 7-6(5) 7-6(5) G. Allensworth
[Q] Juncheng Shang d. [6] Ben Shelton 6-4 6-4 J. Pinoargote
[3] Daniel Evans wolna runda
Dominik Koepfer d. [SE] John Isner 3-6 7-6(4) 7-6(3) S. Cannavan
Maxime Cressy d. [SE] Alex Michelsen 6-3 6-3 G. Allensworth
[8] J.J. Wolf d. [Q] Jason Jung 6-2 6-1 S. Cannavan
[5] Christopher Eubanks d. [WC] Andres Martin 6-2 6-4 C. Urban
Brandon Nakashima d. Max Purcell 6-3 7-6(5) J. Brace
Aleksandar Vukic d. [WC] Ethan Quinn 7-6(5) 6-3 J. Pinoargote
[4] Yoshihito Nishioka wolna runda
[7] Ugo Humbert d. Constant Lestienne 4-6 7-5 7-5 S. Moore
[Q] Lloyd Harris d. [Q] James Duckworth 3-6 6-3 6-2 J. Brace
Thanasi Kokkinakis d. [WC] Gael Monfils 1-6 6-3 7-6(5) G. Allensworth
[2] Alex de Minaur wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Plava Laguna Croatia Open Umag
Umag - przebieg turnieju głównego:
Finał:
Alexei Popyrin d. [6] Stan Wawrinka 6-7(5) 6-3 6-4 R. Haigh
1/2 finału:
Alexei Popyrin d. [7] Matteo Arnaldi 6-7(2) 7-5 6-3 R. Haigh
[6] Stan Wawrinka d. [2] Lorenzo Sonego 6-3 6-4 A. Gabas
1/4 finału:
[7] Matteo Arnaldi d. [1] Jiri Lehecka 3-6 6-2 6-4 A. Drazic
Alexei Popyrin d. [WC] Dino Prizmic 7-6(2) 7-5 A. Gabas
[6] Stan Wawrinka d. [4] Roberto Carballes Baena 6-4 7-5 R. Haigh
[2] Lorenzo Sonego d. Jaume Munar 3-6 6-1 6-2 R. Concas
II runda:
[1] Jiri Lehecka d. Dominic Thiem 6-3 7-5 R. Haigh
[7] Matteo Arnaldi d. [Q] Flavio Cobolli 6-3 7-6(5) M. Savic
Alexei Popyrin d. [3] Sebastian Ofner 6-4 6-1 A. Drazic
[WC] Dino Prizmic d. Zsombor Piros 6-2 6-3 A. Gabas
[6] Stan Wawrinka d. Federico Coria 7-5 6-1 A. Gabas
[4] Roberto Carballes Baena d. Taro Daniel 6-3 6-1 A. Drazic
Jaume Munar d. Fabian Marozsan 6-4 6-3 R. Haigh
[2] Lorenzo Sonego d. Marco Cecchinato 6-1 7-6(7) R. Concas
I runda:
[1] Jiri Lehecka wolna runda
Dominic Thiem d. [Q] Facundo Bagnis 6-4 7-5 R. Haigh
[Q] Flavio Cobolli d. Marin Cilic 6-4 6-3 A. Gabas
[7] Matteo Arnaldi d. [Q] Jesper de Jong 6-3 6-2 A. Drazic
[3] Sebastian Ofner wolna runda
Alexei Popyrin d. Benjamin Bonzi 6-4 7-5 R. Concas
[WC] Dino Prizmic d. [WC] Duje Ajdukovic 6-1 6-2 A. Drazic
Zsombor Piros d. [5] Christopher O'Connell 6-3 6-4 R. Concas
[6] Stan Wawrinka d. [Q] Filip Misolic 6-3 6-2 R. Concas
Federico Coria d. Marc-Andrea Huesler 6-4 6-2 M. Kaukeyeva
Taro Daniel d. [WC] Martin Landaluce 1-6 7-5 6-2 M. Kaukeyeva
[4] Roberto Carballes Baena wolna runda
Jaume Munar d. [8] Albert Ramos-Vinolas 6-3 3-6 6-3 A. Gabas
Fabian Marozsan d. Juan Manuel Cerundolo 6-3 6-2 M. Savic
Marco Cecchinato d. Aleksandr Szewczenko 4-6 7-6(0) 6-3 R. Haigh
[2] Lorenzo Sonego wolna runda
Umag - przebieg turnieju głównego:
Finał:
Alexei Popyrin d. [6] Stan Wawrinka 6-7(5) 6-3 6-4 R. Haigh
1/2 finału:
Alexei Popyrin d. [7] Matteo Arnaldi 6-7(2) 7-5 6-3 R. Haigh
[6] Stan Wawrinka d. [2] Lorenzo Sonego 6-3 6-4 A. Gabas
1/4 finału:
[7] Matteo Arnaldi d. [1] Jiri Lehecka 3-6 6-2 6-4 A. Drazic
Alexei Popyrin d. [WC] Dino Prizmic 7-6(2) 7-5 A. Gabas
[6] Stan Wawrinka d. [4] Roberto Carballes Baena 6-4 7-5 R. Haigh
[2] Lorenzo Sonego d. Jaume Munar 3-6 6-1 6-2 R. Concas
II runda:
[1] Jiri Lehecka d. Dominic Thiem 6-3 7-5 R. Haigh
[7] Matteo Arnaldi d. [Q] Flavio Cobolli 6-3 7-6(5) M. Savic
Alexei Popyrin d. [3] Sebastian Ofner 6-4 6-1 A. Drazic
[WC] Dino Prizmic d. Zsombor Piros 6-2 6-3 A. Gabas
[6] Stan Wawrinka d. Federico Coria 7-5 6-1 A. Gabas
[4] Roberto Carballes Baena d. Taro Daniel 6-3 6-1 A. Drazic
Jaume Munar d. Fabian Marozsan 6-4 6-3 R. Haigh
[2] Lorenzo Sonego d. Marco Cecchinato 6-1 7-6(7) R. Concas
I runda:
[1] Jiri Lehecka wolna runda
Dominic Thiem d. [Q] Facundo Bagnis 6-4 7-5 R. Haigh
[Q] Flavio Cobolli d. Marin Cilic 6-4 6-3 A. Gabas
[7] Matteo Arnaldi d. [Q] Jesper de Jong 6-3 6-2 A. Drazic
[3] Sebastian Ofner wolna runda
Alexei Popyrin d. Benjamin Bonzi 6-4 7-5 R. Concas
[WC] Dino Prizmic d. [WC] Duje Ajdukovic 6-1 6-2 A. Drazic
Zsombor Piros d. [5] Christopher O'Connell 6-3 6-4 R. Concas
[6] Stan Wawrinka d. [Q] Filip Misolic 6-3 6-2 R. Concas
Federico Coria d. Marc-Andrea Huesler 6-4 6-2 M. Kaukeyeva
Taro Daniel d. [WC] Martin Landaluce 1-6 7-5 6-2 M. Kaukeyeva
[4] Roberto Carballes Baena wolna runda
Jaume Munar d. [8] Albert Ramos-Vinolas 6-3 3-6 6-3 A. Gabas
Fabian Marozsan d. Juan Manuel Cerundolo 6-3 6-2 M. Savic
Marco Cecchinato d. Aleksandr Szewczenko 4-6 7-6(0) 6-3 R. Haigh
[2] Lorenzo Sonego wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Hamburg European Open
Hamburg - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[3] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [4] Sander Gille / Joran Vliegen 7-6(4) 6-3 T. Janzen
1/2 finału:
[3] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea 6-1 6-4 M. Absolu
[4] Sander Gille / Joran Vliegen d. Alexander Erler / Lucas Miedler 6-3 6-4 T. Janzen
1/4 finału:
Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea d. [PR] Hugo Dellien / Guido Pella 6-3 6-4 M. Franco Ojea
[3] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. Juan Sebastian Cabal / Matwe Middelkoop 7-5 6-4 A. Carvalho
[4] Sander Gille / Joran Vliegen d. Robin Haase / Nikola Mektic 6-7(2) 7-5 11-9 M. Lahyani
Alexander Erler / Lucas Miedler d. [2] Ivan Dodig / Mate Pavic 7-6(5) 6-4 M. Absolu
I runda:
[PR] Hugo Dellien / Guido Pella d. [1] Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara 6-3 6-3 K. Schnabel
Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea d. [LL] Boris Arias / Federico Zeballos 7-6(5) 6-3 M. Franco Ojea
[3] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [Q] Marvin Moeller / Marko Topo 7-6(4) 6-3 K. Koske
Juan Sebastian Cabal / Matwe Middelkoop d. [WC] Rudolf Molleker / Max Hans Rehberg 6-3 6-2 C. Rask
Robin Haase / Nikola Mektic d. Sebastian Baez / Bernabe Zapata Miralles 6-4 6-4 M. Lahyani
[4] Sander Gille / Joran Vliegen d. [WC] Constantin Frantzen / Hendrik Jebens 6-2 6-4 C. Rask
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Fabrice Martin / Andreas Mies 4-6 6-2 13-11 M. Franco Ojea
[2] Ivan Dodig / Mate Pavic d. Francisco Cerundolo / Tomas Martin Etcheverry w/o
Hamburg - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[3] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [4] Sander Gille / Joran Vliegen 7-6(4) 6-3 T. Janzen
1/2 finału:
[3] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea 6-1 6-4 M. Absolu
[4] Sander Gille / Joran Vliegen d. Alexander Erler / Lucas Miedler 6-3 6-4 T. Janzen
1/4 finału:
Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea d. [PR] Hugo Dellien / Guido Pella 6-3 6-4 M. Franco Ojea
[3] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. Juan Sebastian Cabal / Matwe Middelkoop 7-5 6-4 A. Carvalho
[4] Sander Gille / Joran Vliegen d. Robin Haase / Nikola Mektic 6-7(2) 7-5 11-9 M. Lahyani
Alexander Erler / Lucas Miedler d. [2] Ivan Dodig / Mate Pavic 7-6(5) 6-4 M. Absolu
I runda:
[PR] Hugo Dellien / Guido Pella d. [1] Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara 6-3 6-3 K. Schnabel
Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea d. [LL] Boris Arias / Federico Zeballos 7-6(5) 6-3 M. Franco Ojea
[3] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [Q] Marvin Moeller / Marko Topo 7-6(4) 6-3 K. Koske
Juan Sebastian Cabal / Matwe Middelkoop d. [WC] Rudolf Molleker / Max Hans Rehberg 6-3 6-2 C. Rask
Robin Haase / Nikola Mektic d. Sebastian Baez / Bernabe Zapata Miralles 6-4 6-4 M. Lahyani
[4] Sander Gille / Joran Vliegen d. [WC] Constantin Frantzen / Hendrik Jebens 6-2 6-4 C. Rask
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Fabrice Martin / Andreas Mies 4-6 6-2 13-11 M. Franco Ojea
[2] Ivan Dodig / Mate Pavic d. Francisco Cerundolo / Tomas Martin Etcheverry w/o
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Atlanta Open
Atlanta - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[4] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Max Purcell / Jordan Thompson 7-6(3) 7-6(4) S. Cannavan
1/2 finału:
Max Purcell / Jordan Thompson d. [3] Marcelo Melo / John Peers 7-6(4) 6-3 G. Allensworth
[4] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Julian Cash / Robert Galloway 7-6(8) 6-4 G. Allensworth
1/4 finału:
Max Purcell / Jordan Thompson d. [WC] Trent Bryde / Ethan Quinn 6-4 6-7(2) 10-2 C. Urban
[3] Marcelo Melo / John Peers d. William Blumberg / Rajeev Ram 6-3 3-6 13-11 S. Cannavan
[4] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Yuki Bhambri / Saketh Myneni 3-6 6-3 10-8 C. Urban
Julian Cash / Robert Galloway d. Evan King / Constant Lestienne 7-5 3-6 10-7 S. Moore
I runda:
Max Purcell / Jordan Thompson d. [1] Jamie Murray / Michael Venus 6-4 6-2 J. Brace
[WC] Trent Bryde / Ethan Quinn d. [Alt] Aleksandar Vukic / Aleksandar Vukic 6-4 7-5 S. Moore
[3] Marcelo Melo / John Peers d. Luis David Martinez Reese Stalder 6-1 7-6(3) J. Brace
William Blumberg / Rajeev Ram d. Daniel Evans / John-Patrick Smith 6-2 1-6 10-4 G. Allensworth
Yuki Bhambri / Saketh Myneni d. [WC] Kevin King / Andres Martin 6-3 6-4 S. Moore
[4] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Ben McLachlan / Ben Shelton 3.06 - 1.34 C. Urban
Evan King / Constant Lestienne d. Andre Goransson / Miguel Angel Reyes-Varela 6-7(3) 7-6(2) 10-8 C. Urban
Julian Cash / Robert Galloway d. [2] Nicolas Mahut / Edouard Roger-Vasselin 7-6(7) 7-6(10) C. Urban
Atlanta - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[4] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Max Purcell / Jordan Thompson 7-6(3) 7-6(4) S. Cannavan
1/2 finału:
Max Purcell / Jordan Thompson d. [3] Marcelo Melo / John Peers 7-6(4) 6-3 G. Allensworth
[4] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Julian Cash / Robert Galloway 7-6(8) 6-4 G. Allensworth
1/4 finału:
Max Purcell / Jordan Thompson d. [WC] Trent Bryde / Ethan Quinn 6-4 6-7(2) 10-2 C. Urban
[3] Marcelo Melo / John Peers d. William Blumberg / Rajeev Ram 6-3 3-6 13-11 S. Cannavan
[4] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Yuki Bhambri / Saketh Myneni 3-6 6-3 10-8 C. Urban
Julian Cash / Robert Galloway d. Evan King / Constant Lestienne 7-5 3-6 10-7 S. Moore
I runda:
Max Purcell / Jordan Thompson d. [1] Jamie Murray / Michael Venus 6-4 6-2 J. Brace
[WC] Trent Bryde / Ethan Quinn d. [Alt] Aleksandar Vukic / Aleksandar Vukic 6-4 7-5 S. Moore
[3] Marcelo Melo / John Peers d. Luis David Martinez Reese Stalder 6-1 7-6(3) J. Brace
William Blumberg / Rajeev Ram d. Daniel Evans / John-Patrick Smith 6-2 1-6 10-4 G. Allensworth
Yuki Bhambri / Saketh Myneni d. [WC] Kevin King / Andres Martin 6-3 6-4 S. Moore
[4] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Ben McLachlan / Ben Shelton 3.06 - 1.34 C. Urban
Evan King / Constant Lestienne d. Andre Goransson / Miguel Angel Reyes-Varela 6-7(3) 7-6(2) 10-8 C. Urban
Julian Cash / Robert Galloway d. [2] Nicolas Mahut / Edouard Roger-Vasselin 7-6(7) 7-6(10) C. Urban
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Plava Laguna Croatia Open Umag
Umag - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[WC] Blaz Rola / Nino Serdarusic d. [1] Simone Bolelli / Andrea Vavassori 4-6 7-6(2) 15-13 R. Concas
1/2 finału:
[1] Simone Bolelli / Andrea Vavassori d. Sander Arends David Pel 6-4 7-6(5) F. Dierckx
[WC] Blaz Rola / Nino Serdarusic d. [2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul 7-6(5) 6-4 M. Savic
1/4 finału:
[1] Simone Bolelli / Andrea Vavassori d. Roman Jebavy / Jiri Lehecka 6-4 3-6 10-2 M. Savic
Sander Arends David Pel d. [3] Francisco Cabral / Rafael Matos 6-4 4-6 10-5 M. Kaukeyeva
[WC] Blaz Rola / Nino Serdarusic d. Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov 6-2 3-6 10-8 F. Dierckx
[2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Nicolas Barrientos / Guillermo Duran 7-5 6-7(2) 10-7 M. Plese
I runda:
[1] Simone Bolelli / Andrea Vavassori d. Andrey Golubev / Denys Molchanov 6-4 6-1 F. Dierckx
Roman Jebavy / Jiri Lehecka d. Romain Arneodo / Sam Weissborn 6-4 7-6(4) M. Plese
[3] Francisco Cabral / Rafael Matos d. Albano Olivetti / David Vega Hernandez 6-2 7-6(5) M. Plese
Sander Arends David Pel d. Marcelo Demoliner / Philipp Oswald 3-6 6-3 10-5 M. Plese
[WC] Blaz Rola / Nino Serdarusic d. Marco Bortolotti / Sem Verbeek 4-6 6-3 10-8 R. Concas
Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov d. [4] Ariel Behar / Adam Pavlasek 6-3 4-6 10-3 F. Dierckx
Nicolas Barrientos / Guillermo Duran d. [WC] Zvonimir Babic / Luka Mikrut 6-2 6-1 M. Savic
[2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. N.Sriram Balaji / Jeevan Nedunchezhiyan 6-0 6-3 F. Dierckx
Umag - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[WC] Blaz Rola / Nino Serdarusic d. [1] Simone Bolelli / Andrea Vavassori 4-6 7-6(2) 15-13 R. Concas
1/2 finału:
[1] Simone Bolelli / Andrea Vavassori d. Sander Arends David Pel 6-4 7-6(5) F. Dierckx
[WC] Blaz Rola / Nino Serdarusic d. [2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul 7-6(5) 6-4 M. Savic
1/4 finału:
[1] Simone Bolelli / Andrea Vavassori d. Roman Jebavy / Jiri Lehecka 6-4 3-6 10-2 M. Savic
Sander Arends David Pel d. [3] Francisco Cabral / Rafael Matos 6-4 4-6 10-5 M. Kaukeyeva
[WC] Blaz Rola / Nino Serdarusic d. Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov 6-2 3-6 10-8 F. Dierckx
[2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Nicolas Barrientos / Guillermo Duran 7-5 6-7(2) 10-7 M. Plese
I runda:
[1] Simone Bolelli / Andrea Vavassori d. Andrey Golubev / Denys Molchanov 6-4 6-1 F. Dierckx
Roman Jebavy / Jiri Lehecka d. Romain Arneodo / Sam Weissborn 6-4 7-6(4) M. Plese
[3] Francisco Cabral / Rafael Matos d. Albano Olivetti / David Vega Hernandez 6-2 7-6(5) M. Plese
Sander Arends David Pel d. Marcelo Demoliner / Philipp Oswald 3-6 6-3 10-5 M. Plese
[WC] Blaz Rola / Nino Serdarusic d. Marco Bortolotti / Sem Verbeek 4-6 6-3 10-8 R. Concas
Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov d. [4] Ariel Behar / Adam Pavlasek 6-3 4-6 10-3 F. Dierckx
Nicolas Barrientos / Guillermo Duran d. [WC] Zvonimir Babic / Luka Mikrut 6-2 6-1 M. Savic
[2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. N.Sriram Balaji / Jeevan Nedunchezhiyan 6-0 6-3 F. Dierckx
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Hamburg European Open
Hamburg - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[7] Jan Choinski d. [1] Daniel Elahi Galan 6-1 4-6 6-4 M. Franco Ojea
Elias Ymer d. Jozef Kovalik 6-3 6-3 C. Rask
[3] Cristian Garin d. Kimmer Coppejans 2-6 6-3 7-6(5) T. Janzen
[4] Thiago Seyboth Wild d. [5] Thiago Monteiro 6-4 6-3 A. Franke
I runda:
[1] Daniel Elahi Galan d. [WC] Max Hans Rehberg 4-6 7-6(5) 6-3 N. Srecec
[7] Jan Choinski d. [WC] Marvin Moeller 6-3 6-4 C. Rask
Jozef Kovalik d. [2] Pavel Kotov 6-3 5-7 6-4 M. Franco Ojea
Elias Ymer d. [8] Ivan Gakhov 6-3 6-2 A. Chitgar
[3] Cristian Garin d. [WC] Marko Topo 6-3 6-4 C. Rask
Kimmer Coppejans d. [6] Thiago Agustin Tirante 6-1 7-6(4) K. Schnabel
[4] Thiago Seyboth Wild d. Andrea Collarini 6-4 6-4 T. Janzen
[5] Thiago Monteiro d. [Alt] Renzo Olivo 7-6(2) ret. K. Koske
Hamburg - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[7] Jan Choinski d. [1] Daniel Elahi Galan 6-1 4-6 6-4 M. Franco Ojea
Elias Ymer d. Jozef Kovalik 6-3 6-3 C. Rask
[3] Cristian Garin d. Kimmer Coppejans 2-6 6-3 7-6(5) T. Janzen
[4] Thiago Seyboth Wild d. [5] Thiago Monteiro 6-4 6-3 A. Franke
I runda:
[1] Daniel Elahi Galan d. [WC] Max Hans Rehberg 4-6 7-6(5) 6-3 N. Srecec
[7] Jan Choinski d. [WC] Marvin Moeller 6-3 6-4 C. Rask
Jozef Kovalik d. [2] Pavel Kotov 6-3 5-7 6-4 M. Franco Ojea
Elias Ymer d. [8] Ivan Gakhov 6-3 6-2 A. Chitgar
[3] Cristian Garin d. [WC] Marko Topo 6-3 6-4 C. Rask
Kimmer Coppejans d. [6] Thiago Agustin Tirante 6-1 7-6(4) K. Schnabel
[4] Thiago Seyboth Wild d. Andrea Collarini 6-4 6-4 T. Janzen
[5] Thiago Monteiro d. [Alt] Renzo Olivo 7-6(2) ret. K. Koske
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Atlanta Open
Atlanta - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[8] Lloyd Harris d. [1] Michael Mmoh 6-2 6-7(5) 7-6(2) S. Cannavan
[2] James Duckworth d. [5] Gijs Brouwer 6-2 6-4 J. Pinoargote
Jason Jung d. [3] Gabriel Diallo 4-6 7-5 7-6(1) C. Urban
[6] Juncheng Shang d. [4] Arthur Cazaux 6-4 6-7(2) 6-1 S. Moore
I runda:
[1] Michael Mmoh d. Tennys Sandgren 4-6 7-6(8) 6-4 S. Moore
[8] Lloyd Harris d. [WC] Donald Young 6-1 6-2 J. Brace
[2] James Duckworth d. Mitchell Krueger 4-6 7-6(10) 6-3 C. Urban
[5] Gijs Brouwer d. [Alt] Kevin King 6-3 6-4 J. Brace
[3] Gabriel Diallo d. [PR] Bradley Klahn 6-3 6-2 S. Moore
Jason Jung d. [7] Shintaro Mochizuki 7-6(3) 6-4 J. Pinoargote
[4] Arthur Cazaux d. [WC] Keshav Chopra 6-0 6-3 S. Cannavan
[6] Juncheng Shang d. Yasutaka Uchiyama 7-6(4) 7-5 C. Urban
Atlanta - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[8] Lloyd Harris d. [1] Michael Mmoh 6-2 6-7(5) 7-6(2) S. Cannavan
[2] James Duckworth d. [5] Gijs Brouwer 6-2 6-4 J. Pinoargote
Jason Jung d. [3] Gabriel Diallo 4-6 7-5 7-6(1) C. Urban
[6] Juncheng Shang d. [4] Arthur Cazaux 6-4 6-7(2) 6-1 S. Moore
I runda:
[1] Michael Mmoh d. Tennys Sandgren 4-6 7-6(8) 6-4 S. Moore
[8] Lloyd Harris d. [WC] Donald Young 6-1 6-2 J. Brace
[2] James Duckworth d. Mitchell Krueger 4-6 7-6(10) 6-3 C. Urban
[5] Gijs Brouwer d. [Alt] Kevin King 6-3 6-4 J. Brace
[3] Gabriel Diallo d. [PR] Bradley Klahn 6-3 6-2 S. Moore
Jason Jung d. [7] Shintaro Mochizuki 7-6(3) 6-4 J. Pinoargote
[4] Arthur Cazaux d. [WC] Keshav Chopra 6-0 6-3 S. Cannavan
[6] Juncheng Shang d. Yasutaka Uchiyama 7-6(4) 7-5 C. Urban
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
Plava Laguna Croatia Open Umag
Umag - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[6] Filip Misolic d. Damir Dzumhur 6-4 6-3 M. Kaukeyeva
Jesper de Jong d. [2] Tomas Barrios Vera 6-2 6-4 M. Savic
Flavio Cobolli d. Zdenek Kolar 6-4 6-2 A. Drazic
[5] Facundo Bagnis d. [4] Timofey Skatov 5-7 6-4 6-2 F. Dierckx
I runda:
Damir Dzumhur d. [1] Alejandro Tabilo 6-4 4-6 7-6(4) M. Kaukeyeva
[6] Filip Misolic d. [Alt] Pablo Cuevas 7-5 6-2 A. Drazic
[2] Tomas Barrios Vera d. [WC] Nino Serdarusic 6-4 6-2 M. Kaukeyeva
Jesper de Jong d. [7] Raul Brancaccio 4-6 6-2 6-3 M. Plese
Zdenek Kolar d. [3] Andrea Vavassori 6-2 4-6 7-6(6) F. Dierckx
Flavio Cobolli d. [8] Luca Nardi 6-1 7-5 M. Savic
[4] Timofey Skatov d. [WC] Jerko Brkic 6-2 6-2 M. Savic
[5] Facundo Bagnis d. Francesco Maestrelli 6-4 6-1 A. Drazic
Umag - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[6] Filip Misolic d. Damir Dzumhur 6-4 6-3 M. Kaukeyeva
Jesper de Jong d. [2] Tomas Barrios Vera 6-2 6-4 M. Savic
Flavio Cobolli d. Zdenek Kolar 6-4 6-2 A. Drazic
[5] Facundo Bagnis d. [4] Timofey Skatov 5-7 6-4 6-2 F. Dierckx
I runda:
Damir Dzumhur d. [1] Alejandro Tabilo 6-4 4-6 7-6(4) M. Kaukeyeva
[6] Filip Misolic d. [Alt] Pablo Cuevas 7-5 6-2 A. Drazic
[2] Tomas Barrios Vera d. [WC] Nino Serdarusic 6-4 6-2 M. Kaukeyeva
Jesper de Jong d. [7] Raul Brancaccio 4-6 6-2 6-3 M. Plese
Zdenek Kolar d. [3] Andrea Vavassori 6-2 4-6 7-6(6) F. Dierckx
Flavio Cobolli d. [8] Luca Nardi 6-1 7-5 M. Savic
[4] Timofey Skatov d. [WC] Jerko Brkic 6-2 6-2 M. Savic
[5] Facundo Bagnis d. Francesco Maestrelli 6-4 6-1 A. Drazic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Hamburg, Atlanta, Umag 2023
https://www.tennisworldusa.org/tennis/n ... play-umag/Former champions Dominic Thiem, Marin Cilic sign up to play Umag
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości