T16: Barcelona, Monachium, Banja Luka 2023
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
T16: Barcelona, Monachium, Banja Luka 2023
17.04.2023 - 23.04.2023
Barcelona Open Banc Sabadell
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Barcelona Open Banc Sabadell
Miejsce rozgrywania turnieju: Barcelona
Czas rozgrywania turnieju: 17.04.2023 - 23.04.2023
Drabinka: Singiel - 48 osób
Nawierzchnia: Clay
Piłki:
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2022: Carlos Alcaraz
Zwycięzcy debla 2022: Kevin Krawietz /Andreas Mies
Barcelona Open Banc Sabadell
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Barcelona Open Banc Sabadell
Miejsce rozgrywania turnieju: Barcelona
Czas rozgrywania turnieju: 17.04.2023 - 23.04.2023
Drabinka: Singiel - 48 osób
Nawierzchnia: Clay
Piłki:
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2022: Carlos Alcaraz
Zwycięzcy debla 2022: Kevin Krawietz /Andreas Mies
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
17.04.2023 - 23.04.2023
BMW Open by American Express
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: BMW OPEN BY FWU AG
Miejsce rozgrywania turnieju: Monachium
Czas rozgrywania turnieju: 17.04.2023 - 23.04.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki:
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2022: Holger Rune
Zwycięzcy debla 2022: Kevin Krawietz /Andreas Mies
BMW Open by American Express
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: BMW OPEN BY FWU AG
Miejsce rozgrywania turnieju: Monachium
Czas rozgrywania turnieju: 17.04.2023 - 23.04.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki:
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2022: Holger Rune
Zwycięzcy debla 2022: Kevin Krawietz /Andreas Mies
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
17.04.2023 - 23.04.2023
Srpska Open
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: SRPSKA OPEN
Miejsce rozgrywania turnieju: Banja Luka
Czas rozgrywania turnieju: 17.04.2023 - 23.04.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki:
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Srpska Open
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: SRPSKA OPEN
Miejsce rozgrywania turnieju: Banja Luka
Czas rozgrywania turnieju: 17.04.2023 - 23.04.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki:
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Barcelona Open Banc Sabadell
Barcelona - lista graczy turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 1
Stefanos Tsitsipas 3
Casper Ruud 4
Daniił Miedwiediew 5
Jannik Sinner 11
Cameron Norrie 12
Rafael Nadal 13
Frances Tiafoe 14
Karen Chaczanow 16
Pablo Carreno Busta 17
Alex de Minaur 18
Lorenzo Musetti 21
Alejandro Davidovich Fokina 25
Sebastian Korda 26
Grigor Dimitrov 27
Roberto Bautista Agut 28
Daniel Evans 29
Denis Shapovalov 30
Francisco Cerundolo 31
Yoshihito Nishioka 34
Diego Schwartzman 38
Ben Shelton 39
Bernabe Zapata Miralles 41
David Goffin 42
Brandon Nakashima 45
Alexander Bublik 48
Albert Ramos-Vinolas 51
Mikael Ymer 53
Emil Ruusuvuori 54
Mackenzie McDonald 55
Nicolas Jarry 57
Pedro Cachin 63
Yibing Wu 64
Jaume Munar 66
Nuno Borges 68
Jason Kubler 70
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Tomas Martin Etcheverry 73
2 Soonwoo Kwon 75
3 Ilja Iwaszka 80
4 Daniel Elahi Galan 89
5 Emilio Gomez 96
6 Taro Daniel 97
7 Facundo Bagnis 100
8 Aleksandr Szewczenko 101
9 Attila Balazs 101 (PR)
10 Aleksandar Kovacevic 102
Barcelona - lista graczy turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 1
Stefanos Tsitsipas 3
Casper Ruud 4
Daniił Miedwiediew 5
Jannik Sinner 11
Cameron Norrie 12
Rafael Nadal 13
Frances Tiafoe 14
Karen Chaczanow 16
Pablo Carreno Busta 17
Alex de Minaur 18
Lorenzo Musetti 21
Alejandro Davidovich Fokina 25
Sebastian Korda 26
Grigor Dimitrov 27
Roberto Bautista Agut 28
Daniel Evans 29
Denis Shapovalov 30
Francisco Cerundolo 31
Yoshihito Nishioka 34
Diego Schwartzman 38
Ben Shelton 39
Bernabe Zapata Miralles 41
David Goffin 42
Brandon Nakashima 45
Alexander Bublik 48
Albert Ramos-Vinolas 51
Mikael Ymer 53
Emil Ruusuvuori 54
Mackenzie McDonald 55
Nicolas Jarry 57
Pedro Cachin 63
Yibing Wu 64
Jaume Munar 66
Nuno Borges 68
Jason Kubler 70
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Tomas Martin Etcheverry 73
2 Soonwoo Kwon 75
3 Ilja Iwaszka 80
4 Daniel Elahi Galan 89
5 Emilio Gomez 96
6 Taro Daniel 97
7 Facundo Bagnis 100
8 Aleksandr Szewczenko 101
9 Attila Balazs 101 (PR)
10 Aleksandar Kovacevic 102
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
BMW Open by American Express
Monachium - lista graczy do turnieju głównego:
Holger Rune 8
Taylor Fritz 10
Alexander Zverev 15
Matteo Berrettini 23
Botic Van de Zandschulp 32
Sebastian Baez 33
Maxime Cressy 37
Jack Draper 43
Marc-Andrea Huesler 47
Kyle Edmund 48 (PR)
Lorenzo Sonego 59
Constant Lestienne 60
Marcos Giron 71
Marton Fucsovics 74
Ugo Humbert 78
Quentin Halys 79
Thiago Monteiro 81
Cristian Garin 82
Jordan Thompson 83
(WC) Oscar Otte
(WC) Jan-Lennard Struff
(WC) Dominic Thiem
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Roberto Carballes Baena 84
2 Oscar Otte 85
3 Christopher O'Connell 86
4 Jeremy Chardy 88 (PR)
5 Daniel Elahi Galan 89
6 Emilio Gomez 96
7 Taro Daniel 97
8 Hugo Gaston 98
9 Facundo Bagnis 100
10 Aleksandr Szewczenko 101
Monachium - lista graczy do turnieju głównego:
Holger Rune 8
Taylor Fritz 10
Alexander Zverev 15
Matteo Berrettini 23
Botic Van de Zandschulp 32
Sebastian Baez 33
Maxime Cressy 37
Jack Draper 43
Marc-Andrea Huesler 47
Kyle Edmund 48 (PR)
Lorenzo Sonego 59
Constant Lestienne 60
Marcos Giron 71
Marton Fucsovics 74
Ugo Humbert 78
Quentin Halys 79
Thiago Monteiro 81
Cristian Garin 82
Jordan Thompson 83
(WC) Oscar Otte
(WC) Jan-Lennard Struff
(WC) Dominic Thiem
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Roberto Carballes Baena 84
2 Oscar Otte 85
3 Christopher O'Connell 86
4 Jeremy Chardy 88 (PR)
5 Daniel Elahi Galan 89
6 Emilio Gomez 96
7 Taro Daniel 97
8 Hugo Gaston 98
9 Facundo Bagnis 100
10 Aleksandr Szewczenko 101
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Srpska Open
Banja Luka - lista graczy do turnieju głównego:
Novak Djokovic 2
Andriej Rubliow 7
Borna Coric 20
Miomir Kecmanovic 35
Tallon Griekspoor 36
Richard Gasquet 40
Jiri Lehecka 44
Benjamin Bonzi 49
Alex Molcan 56
Laslo Djere 58
Gregoire Barrere 65
Federico Coria 67
Dusan Lajovic 76
Filip Krajinovic 77
Stan Wawrinka 87
Juan Pablo Varillas 88
Fabio Fognini 91
Alexei Popyrin 93
Marco Cecchinato 95
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Taro Daniel 97
2 Hugo Gaston 98
3 Facundo Bagnis 100
4 Aleksandr Szewczenko 101
5 Attila Balazs 101 (PR)
6 Aleksandar Kovacevic 102
7 Roman Safiullin 104
8 Juan Manuel Cerundolo 105
9 Asłan Karacjew 107
10 Luca Van Assche 108
Banja Luka - lista graczy do turnieju głównego:
Novak Djokovic 2
Andriej Rubliow 7
Borna Coric 20
Miomir Kecmanovic 35
Tallon Griekspoor 36
Richard Gasquet 40
Jiri Lehecka 44
Benjamin Bonzi 49
Alex Molcan 56
Laslo Djere 58
Gregoire Barrere 65
Federico Coria 67
Dusan Lajovic 76
Filip Krajinovic 77
Stan Wawrinka 87
Juan Pablo Varillas 88
Fabio Fognini 91
Alexei Popyrin 93
Marco Cecchinato 95
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Taro Daniel 97
2 Hugo Gaston 98
3 Facundo Bagnis 100
4 Aleksandr Szewczenko 101
5 Attila Balazs 101 (PR)
6 Aleksandar Kovacevic 102
7 Roman Safiullin 104
8 Juan Manuel Cerundolo 105
9 Asłan Karacjew 107
10 Luca Van Assche 108
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Barcelona Open Banc Sabadell
Barcelona - lista graczy turnieju kwalifikacji:
Tomas Martin Etcheverry 73
Soonwoo Kwon 75
Ilja Iwaszka 80
Emilio Gomez 96
Borna Gojo 113
Francesco Passaro 115
Matteo Arnaldi 116
Pavel Kotov 117
Pedro Martinez 121
Giulio Zeppieri 124
Raul Brancaccio 136
Otto Virtanen 139
Maximilian Marterer 144
Hugo Grenier 146
Ryan Peniston 151
Jozef Kovalik 153
Timofey Skatov 155
Oleksii Krutykh 167
Geoffrey Blancaneaux 169
Benoit Paire 170
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Nicolas Moreno De Alboran 188
2 Dimitar Kuzmanov 198
3 Matteo Gigante 199
4 Fernando Verdasco 211
5 Miljan Zekic 214
6 Arthur Cazaux 218
7 Lorenzo Giustino 219
8 Marco Trungelliti 227
9 Cem Ilkel 231
10 Michael Geerts 233
Barcelona - lista graczy turnieju kwalifikacji:
Tomas Martin Etcheverry 73
Soonwoo Kwon 75
Ilja Iwaszka 80
Emilio Gomez 96
Borna Gojo 113
Francesco Passaro 115
Matteo Arnaldi 116
Pavel Kotov 117
Pedro Martinez 121
Giulio Zeppieri 124
Raul Brancaccio 136
Otto Virtanen 139
Maximilian Marterer 144
Hugo Grenier 146
Ryan Peniston 151
Jozef Kovalik 153
Timofey Skatov 155
Oleksii Krutykh 167
Geoffrey Blancaneaux 169
Benoit Paire 170
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Nicolas Moreno De Alboran 188
2 Dimitar Kuzmanov 198
3 Matteo Gigante 199
4 Fernando Verdasco 211
5 Miljan Zekic 214
6 Arthur Cazaux 218
7 Lorenzo Giustino 219
8 Marco Trungelliti 227
9 Cem Ilkel 231
10 Michael Geerts 233
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
BMW Open by American Express
Monachium - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Roberto Carballes Baena 84
Christopher O'Connell 86
Daniel Elahi Galan 89
Asłan Karacjew 107
Daniel Altmaier 114
Dominic Stricker 118
Jurij Rodionov 131
Yannick Hanfmann 134
Vit Kopriva 165
Zdenek Kolar 174
Riccardo Bonadio 176
Flavio Cobolli 177
Zsombor Piros 185
Alexander Ritschard 186
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Matteo Gigante 199
2 Fernando Verdasco 211
3 Miljan Zekic 214
4 Michael Geerts 233
5 Harold Mayot 246
6 Nerman Fatic 254
7 Daniel Michalski 263
8 Nicolas Alvarez Varona 264
9 Marek Gengel 267
10 Robin Haase 269
Monachium - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Roberto Carballes Baena 84
Christopher O'Connell 86
Daniel Elahi Galan 89
Asłan Karacjew 107
Daniel Altmaier 114
Dominic Stricker 118
Jurij Rodionov 131
Yannick Hanfmann 134
Vit Kopriva 165
Zdenek Kolar 174
Riccardo Bonadio 176
Flavio Cobolli 177
Zsombor Piros 185
Alexander Ritschard 186
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Matteo Gigante 199
2 Fernando Verdasco 211
3 Miljan Zekic 214
4 Michael Geerts 233
5 Harold Mayot 246
6 Nerman Fatic 254
7 Daniel Michalski 263
8 Nicolas Alvarez Varona 264
9 Marek Gengel 267
10 Robin Haase 269
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Srpska Open
Banja Luka - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Hugo Gaston 98
Luca Van Assche 108
Arthur Fils 109
Radu Albot 110
Hugo Dellien 111
Fabian Marozsan 128
Luca Nardi 130
Norbert Gombos 133
Lukas Klein 141
Mattia Bellucci 148
Elias Ymer 149
Liam Broady 161
Francesco Maestrelli 171
Laurent Lokoli 172
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Hamad Medjedovic 192
2 Damir Dzumhur 195
3 Dimitar Kuzmanov 198
4 Matteo Gigante 199
5 Miljan Zekic 214
6 Arthur Cazaux 218
7 Michael Geerts 233
8 Harold Mayot 246
9 Nerman Fatic 254
10 Daniel Michalski 263
Banja Luka - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Hugo Gaston 98
Luca Van Assche 108
Arthur Fils 109
Radu Albot 110
Hugo Dellien 111
Fabian Marozsan 128
Luca Nardi 130
Norbert Gombos 133
Lukas Klein 141
Mattia Bellucci 148
Elias Ymer 149
Liam Broady 161
Francesco Maestrelli 171
Laurent Lokoli 172
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Hamad Medjedovic 192
2 Damir Dzumhur 195
3 Dimitar Kuzmanov 198
4 Matteo Gigante 199
5 Miljan Zekic 214
6 Arthur Cazaux 218
7 Michael Geerts 233
8 Harold Mayot 246
9 Nerman Fatic 254
10 Daniel Michalski 263
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Barcelona Open Banc Sabadell
Barcelona - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Carlos Alcaraz d. [2] Stefanos Tsitsipas 6-3 6-4 G. Allensworth
1/2 finału:
[1] Carlos Alcaraz d. [12] Daniel Evans 6-2 6-2 M. Messina
[2] Stefanos Tsitsipas d. [9] Lorenzo Musetti 6-4 5-7 6-3 N. Forcadell
1/4 finału:
[1] Carlos Alcaraz d. [10] Alejandro Davidovich Fokina 7-6(5) 6-4 N. Forcadell
[12] Daniel Evans d. [15] Francisco Cerundolo 2-6 7-5 6-3 J. Campistol
[9] Lorenzo Musetti d. [4] Jannik Sinner walkower (Illness) M. Messina
[2] Stefanos Tsitsipas d. [8] Alex de Minaur 6-4 6-2 G. Allensworth
III runda:
[1] Carlos Alcaraz d. [13] Roberto Bautista Agut 6-3 7-5 J. Campistol
[10] Alejandro Davidovich Fokina d. Emil Ruusuvuori 6-4 7-5 R. Haigh
[15] Francisco Cerundolo d. [3] Casper Ruud 7-6(5) 6-3 R. Haigh
[12] Daniel Evans d. [6] Karen Chaczanow 6-3 6-4 M. Messina
[9] Lorenzo Musetti d. [7] Cameron Norrie 3-6 6-4 6-1 G. Allensworth
[4] Jannik Sinner d. [16] Yoshihito Nishioka 6-1 4-6 6-3 N. Forcadell
[8] Alex de Minaur d. [11] Grigor Dimitrov w/o G. Allensworth
[2] Stefanos Tsitsipas d. [14] Denis Shapovalov 6-3 6-2 M. Messina
II runda:
[1] Carlos Alcaraz d. Nuno Borges 6-3 6-1 M. Messina
[13] Roberto Bautista Agut d. Bernabe Zapata Miralles 6-2 6-2 N. Forcadell
[10] Alejandro Davidovich Fokina d. Tomas Martin Etcheverry 6-3 6-3 R. Haigh
Emil Ruusuvuori d. [5] Frances Tiafoe 6-4 6-7(3) 6-4 J. Campistol
[3] Casper Ruud d. Ben Shelton 6-2 7-6(1) J. Campistol
[15] Francisco Cerundolo d. Francesco Passaro 6-2 6-2 M. Sala
[12] Daniel Evans d. [Q] Matteo Arnaldi 6-4 6-3 J. Campistol
[6] Karen Chaczanow d. Nicolas Jarry 6-4 6-4 R. Haigh
[7] Cameron Norrie d. [Q] Pavel Kotov 6-1 6-2 M. Messina
[9] Lorenzo Musetti d. Jason Kubler 6-3 6-1 G. Allensworth
[16] Yoshihito Nishioka d. David Goffin 6-1 7-5 J. Campistol
[4] Jannik Sinner d. Diego Schwartzman 6-2 6-4 R. Haigh
[8] Alex de Minaur d. Aleksandr Szewczenko 6-0 6-1 P. Ayala
[11] Grigor Dimitrov d. Emilio Gomez 6-3 6-1 M. Messina
[14] Denis Shapovalov d. [Q] Jozef Kovalik 6-4 6-3 G. Allensworth
[2] Stefanos Tsitsipas d. Pedro Cachin 6-4 6-2 N. Forcadell
I runda:
[1] Carlos Alcaraz wolna runda
Nuno Borges d. Ilja Iwaszka 6-2 6-3 J. Campistol
Bernabe Zapata Miralles d. [PR] Attila Balazs 6-2 6-2 R. Haigh
[13] Roberto Bautista Agut wolna runda
[10] Alejandro Davidovich Fokina wolna runda
Tomas Martin Etcheverry d. [WC] Pablo Andujar 6-2 7-5 N. Forcadell
Emil Ruusuvuori d. Alexander Bublik 6-0 6-3 M. Messina
[5] Frances Tiafoe wolna runda
[3] Casper Ruud wolna runda
Ben Shelton d. Mackenzie McDonald 7-5 6-4 N. Forcadell
Francesco Passaro d. [WC] Fernando Verdasco 6-1 6-1 R. Haigh
[15] Francisco Cerundolo wolna runda
[12] Daniel Evans wolna runda
[Q] Matteo Arnaldi d. Jaume Munar 6-3 6-4 N. Forcadell
Nicolas Jarry d. [Q] Marco Trungelliti 7-5 6-3 P. Ayala
[6] Karen Chaczanow wolna runda
[7] Cameron Norrie wolna runda
[Q] Pavel Kotov d. [Q] Oleksii Krutykh 6-7(5) 6-4 6-1 M. Franco Ojea
Jason Kubler d. [WC] Daniel Rincon 6-4 6-3 M. Sala
[9] Lorenzo Musetti wolna runda
[16] Yoshihito Nishioka wolna runda
David Goffin d. [WC] Feliciano Lopez 7-6(3) 6-7(4) 6-0 G. Allensworth
Diego Schwartzman d. Yibing Wu 6-2 6-2 G. Allensworth
[4] Jannik Sinner wolna runda
[8] Alex de Minaur wolna runda
Aleksandr Szewczenko d. [Q] Lorenzo Giustino 6-2 6-2 M. Franco Ojea
Emilio Gomez d. Albert Ramos-Vinolas 6-3 1-6 6-4 M. Messina
[11] Grigor Dimitrov wolna runda
[14] Denis Shapovalov wolna runda
[Q] Jozef Kovalik d. Pedro Martinez 7-5 2-6 7-5 M. Messina
Pedro Cachin d. Gijs Brouwer 6-3 7-5 P. Ayala
[2] Stefanos Tsitsipas wolna runda
Barcelona - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Carlos Alcaraz d. [2] Stefanos Tsitsipas 6-3 6-4 G. Allensworth
1/2 finału:
[1] Carlos Alcaraz d. [12] Daniel Evans 6-2 6-2 M. Messina
[2] Stefanos Tsitsipas d. [9] Lorenzo Musetti 6-4 5-7 6-3 N. Forcadell
1/4 finału:
[1] Carlos Alcaraz d. [10] Alejandro Davidovich Fokina 7-6(5) 6-4 N. Forcadell
[12] Daniel Evans d. [15] Francisco Cerundolo 2-6 7-5 6-3 J. Campistol
[9] Lorenzo Musetti d. [4] Jannik Sinner walkower (Illness) M. Messina
[2] Stefanos Tsitsipas d. [8] Alex de Minaur 6-4 6-2 G. Allensworth
III runda:
[1] Carlos Alcaraz d. [13] Roberto Bautista Agut 6-3 7-5 J. Campistol
[10] Alejandro Davidovich Fokina d. Emil Ruusuvuori 6-4 7-5 R. Haigh
[15] Francisco Cerundolo d. [3] Casper Ruud 7-6(5) 6-3 R. Haigh
[12] Daniel Evans d. [6] Karen Chaczanow 6-3 6-4 M. Messina
[9] Lorenzo Musetti d. [7] Cameron Norrie 3-6 6-4 6-1 G. Allensworth
[4] Jannik Sinner d. [16] Yoshihito Nishioka 6-1 4-6 6-3 N. Forcadell
[8] Alex de Minaur d. [11] Grigor Dimitrov w/o G. Allensworth
[2] Stefanos Tsitsipas d. [14] Denis Shapovalov 6-3 6-2 M. Messina
II runda:
[1] Carlos Alcaraz d. Nuno Borges 6-3 6-1 M. Messina
[13] Roberto Bautista Agut d. Bernabe Zapata Miralles 6-2 6-2 N. Forcadell
[10] Alejandro Davidovich Fokina d. Tomas Martin Etcheverry 6-3 6-3 R. Haigh
Emil Ruusuvuori d. [5] Frances Tiafoe 6-4 6-7(3) 6-4 J. Campistol
[3] Casper Ruud d. Ben Shelton 6-2 7-6(1) J. Campistol
[15] Francisco Cerundolo d. Francesco Passaro 6-2 6-2 M. Sala
[12] Daniel Evans d. [Q] Matteo Arnaldi 6-4 6-3 J. Campistol
[6] Karen Chaczanow d. Nicolas Jarry 6-4 6-4 R. Haigh
[7] Cameron Norrie d. [Q] Pavel Kotov 6-1 6-2 M. Messina
[9] Lorenzo Musetti d. Jason Kubler 6-3 6-1 G. Allensworth
[16] Yoshihito Nishioka d. David Goffin 6-1 7-5 J. Campistol
[4] Jannik Sinner d. Diego Schwartzman 6-2 6-4 R. Haigh
[8] Alex de Minaur d. Aleksandr Szewczenko 6-0 6-1 P. Ayala
[11] Grigor Dimitrov d. Emilio Gomez 6-3 6-1 M. Messina
[14] Denis Shapovalov d. [Q] Jozef Kovalik 6-4 6-3 G. Allensworth
[2] Stefanos Tsitsipas d. Pedro Cachin 6-4 6-2 N. Forcadell
I runda:
[1] Carlos Alcaraz wolna runda
Nuno Borges d. Ilja Iwaszka 6-2 6-3 J. Campistol
Bernabe Zapata Miralles d. [PR] Attila Balazs 6-2 6-2 R. Haigh
[13] Roberto Bautista Agut wolna runda
[10] Alejandro Davidovich Fokina wolna runda
Tomas Martin Etcheverry d. [WC] Pablo Andujar 6-2 7-5 N. Forcadell
Emil Ruusuvuori d. Alexander Bublik 6-0 6-3 M. Messina
[5] Frances Tiafoe wolna runda
[3] Casper Ruud wolna runda
Ben Shelton d. Mackenzie McDonald 7-5 6-4 N. Forcadell
Francesco Passaro d. [WC] Fernando Verdasco 6-1 6-1 R. Haigh
[15] Francisco Cerundolo wolna runda
[12] Daniel Evans wolna runda
[Q] Matteo Arnaldi d. Jaume Munar 6-3 6-4 N. Forcadell
Nicolas Jarry d. [Q] Marco Trungelliti 7-5 6-3 P. Ayala
[6] Karen Chaczanow wolna runda
[7] Cameron Norrie wolna runda
[Q] Pavel Kotov d. [Q] Oleksii Krutykh 6-7(5) 6-4 6-1 M. Franco Ojea
Jason Kubler d. [WC] Daniel Rincon 6-4 6-3 M. Sala
[9] Lorenzo Musetti wolna runda
[16] Yoshihito Nishioka wolna runda
David Goffin d. [WC] Feliciano Lopez 7-6(3) 6-7(4) 6-0 G. Allensworth
Diego Schwartzman d. Yibing Wu 6-2 6-2 G. Allensworth
[4] Jannik Sinner wolna runda
[8] Alex de Minaur wolna runda
Aleksandr Szewczenko d. [Q] Lorenzo Giustino 6-2 6-2 M. Franco Ojea
Emilio Gomez d. Albert Ramos-Vinolas 6-3 1-6 6-4 M. Messina
[11] Grigor Dimitrov wolna runda
[14] Denis Shapovalov wolna runda
[Q] Jozef Kovalik d. Pedro Martinez 7-5 2-6 7-5 M. Messina
Pedro Cachin d. Gijs Brouwer 6-3 7-5 P. Ayala
[2] Stefanos Tsitsipas wolna runda
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
BMW Open by American Express
Monachium - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Holger Rune d. [4] Botic Van de Zandschulp 6-4 1-6 7-6(3) I. Seefried
1/2 finału:
[1] Holger Rune d. Christopher O'Connell 6-3 6-2 F. Murphy
[4] Botic Van de Zandschulp d. [2] Taylor Fritz 6-4 7-6(2) M. Absolu
1/4 finału:
[1] Holger Rune d. Cristian Garin 6-2 6-4 M. Absolu
Christopher O'Connell d. [Q] Flavio Cobolli 7-6(5) 4-6 6-3 F. Murphy
[4] Botic Van de Zandschulp d. Marcos Giron 7-6(5) 6-3 I. Seefried
[2] Taylor Fritz d. Dominic Thiem 6-3 6-4 R. Concas
II runda:
[1] Holger Rune d. [WC] Yannick Hanfmann 6-3 6-4 F. Murphy
Cristian Garin d. [6] Lorenzo Sonego 6-3 7-6(3) I. Seefried
Christopher O'Connell d. [3] Alexander Zverev 7-6(2) 6-4 R. Concas
[Q] Flavio Cobolli d. Oscar Otte 6-0 3-6 6-3 M. Absolu
Marcos Giron d. [Q] Alexander Ritschard 4-6 6-3 6-3 K. Koske
[4] Botic Van de Zandschulp d. [Q] Asłan Karacjew 6-2 6-0 F. Murphy
Dominic Thiem d. [8] Marc-Andrea Huesler 5-7 6-4 6-4 I. Seefried
[2] Taylor Fritz d. Marton Fucsovics 4-6 6-3 6-3 L. Laugero
I runda:
[1] Holger Rune wolna runda
[WC] Yannick Hanfmann d. Thiago Monteiro 6-7(3) 7-6(5) 6-2 K. Koske
Cristian Garin d. [Q] Marko Topo 6-4 6-2 R. Concas
[6] Lorenzo Sonego d. Quentin Halys 3-6 7-6(5) 7-5 K. Koske
[3] Alexander Zverev wolna runda
Christopher O'Connell d. Ugo Humbert 6-4 6-4 R. Concas
[Q] Flavio Cobolli d. Jordan Thompson 7-5 6-1 F. Murphy
Oscar Otte d. [5] Sebastian Baez 6-3 7-5 F. Murphy
Marcos Giron d. [7] Roberto Carballes Baena 6-1 5-7 6-2 R. Concas
[Q] Alexander Ritschard d. Jan-Lennard Struff 7-5 7-5 M. Absolu
[Q] Asłan Karacjew d. [WC] Daniel Altmaier 4-6 7-6(2) 6-2
[4] Botic Van de Zandschulp wolna runda
[8] Marc-Andrea Huesler d. Kyle Edmund 7-6(3) 4-6 6-3 I. Seefried
Dominic Thiem d. Constant Lestienne 6-3 i krecz (Left calf) I. Seefried
Marton Fucsovics d. [WC] Max Hans Rehberg 4-6 7-6(6) 6-3 L. Laugero
[2] Taylor Fritz wolna runda
Monachium - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Holger Rune d. [4] Botic Van de Zandschulp 6-4 1-6 7-6(3) I. Seefried
1/2 finału:
[1] Holger Rune d. Christopher O'Connell 6-3 6-2 F. Murphy
[4] Botic Van de Zandschulp d. [2] Taylor Fritz 6-4 7-6(2) M. Absolu
1/4 finału:
[1] Holger Rune d. Cristian Garin 6-2 6-4 M. Absolu
Christopher O'Connell d. [Q] Flavio Cobolli 7-6(5) 4-6 6-3 F. Murphy
[4] Botic Van de Zandschulp d. Marcos Giron 7-6(5) 6-3 I. Seefried
[2] Taylor Fritz d. Dominic Thiem 6-3 6-4 R. Concas
II runda:
[1] Holger Rune d. [WC] Yannick Hanfmann 6-3 6-4 F. Murphy
Cristian Garin d. [6] Lorenzo Sonego 6-3 7-6(3) I. Seefried
Christopher O'Connell d. [3] Alexander Zverev 7-6(2) 6-4 R. Concas
[Q] Flavio Cobolli d. Oscar Otte 6-0 3-6 6-3 M. Absolu
Marcos Giron d. [Q] Alexander Ritschard 4-6 6-3 6-3 K. Koske
[4] Botic Van de Zandschulp d. [Q] Asłan Karacjew 6-2 6-0 F. Murphy
Dominic Thiem d. [8] Marc-Andrea Huesler 5-7 6-4 6-4 I. Seefried
[2] Taylor Fritz d. Marton Fucsovics 4-6 6-3 6-3 L. Laugero
I runda:
[1] Holger Rune wolna runda
[WC] Yannick Hanfmann d. Thiago Monteiro 6-7(3) 7-6(5) 6-2 K. Koske
Cristian Garin d. [Q] Marko Topo 6-4 6-2 R. Concas
[6] Lorenzo Sonego d. Quentin Halys 3-6 7-6(5) 7-5 K. Koske
[3] Alexander Zverev wolna runda
Christopher O'Connell d. Ugo Humbert 6-4 6-4 R. Concas
[Q] Flavio Cobolli d. Jordan Thompson 7-5 6-1 F. Murphy
Oscar Otte d. [5] Sebastian Baez 6-3 7-5 F. Murphy
Marcos Giron d. [7] Roberto Carballes Baena 6-1 5-7 6-2 R. Concas
[Q] Alexander Ritschard d. Jan-Lennard Struff 7-5 7-5 M. Absolu
[Q] Asłan Karacjew d. [WC] Daniel Altmaier 4-6 7-6(2) 6-2
[4] Botic Van de Zandschulp wolna runda
[8] Marc-Andrea Huesler d. Kyle Edmund 7-6(3) 4-6 6-3 I. Seefried
Dominic Thiem d. Constant Lestienne 6-3 i krecz (Left calf) I. Seefried
Marton Fucsovics d. [WC] Max Hans Rehberg 4-6 7-6(6) 6-3 L. Laugero
[2] Taylor Fritz wolna runda
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Srpska Open
Banja Luka - przebieg turnieju głównego:
Finał:
Dusan Lajovic d. [2] Andriej Rubliow 6-3 4-6 6-4 R. Andrei
1/2 finału:
Dusan Lajovic d. [4] Miomir Kecmanovic 4-6 7-6(5) 6-4 A. Gabas
[2] Andriej Rubliow d. Alex Molcan 6-2 6-4 C. Rask
1/4 finału:
Dusan Lajovic d. [1] Novak Djokovic 6-4 7-6(6) M. Veljovic
[4] Miomir Kecmanovic d. [6] Jiri Lehecka 7-5 6-0 R. Andrei
Alex Molcan d. Laslo Djere 6-2 4-6 7-5 C. Rask
[2] Andriej Rubliow d. [WC] Damir Dzumhur 7-5 6-3 A. Gabas
II runda:
[1] Novak Djokovic d. Luca Van Assche 6-7(4) 6-3 6-2 R. Andrei
Dusan Lajovic d. [8] Gregoire Barrere 6-3 6-0 R. Andrei
[4] Miomir Kecmanovic d. [Q] Abdullah Shelbayh 6-4 7-6(4) A. Gabas
[6] Jiri Lehecka d. [Q] Radu Albot 6-0 6-2 C. Rask
Alex Molcan d. Alexei Popyrin 7-6(4) 4-6 7-5 S. Svjetlanovic
Laslo Djere d. [3] Borna Coric 6-4 6-7(1) 6-4 A. Gabas
[WC] Damir Dzumhur d. [7] Richard Gasquet 6-4 1-6 7-6(3) C. Rask
[2] Andriej Rubliow d. Juan Pablo Varillas 6-2 6-2 M. Veljovic
I runda:
[1] Novak Djokovic wolna runda
Luca Van Assche d. Stan Wawrinka 1-6 7-6(4) 6-4 R. Andrei
Dusan Lajovic d. Filip Krajinovic 6-2 4-6 6-4 M. Veljovic
[8] Gregoire Barrere d. [WC] Hamad Medjedovic 7-6(6) 7-5 C. Rask
[4] Miomir Kecmanovic wolna runda
[Q] Abdullah Shelbayh d. [Q] Elias Ymer 6-1 7-5 C. Rask
[Q] Radu Albot d. Federico Coria 6-4 ret. F. Lutz
[6] Jiri Lehecka d. [WC] Gael Monfils 6-4 6-3 M. Veljovic
Alexei Popyrin d. [5] Tallon Griekspoor 7-6(4) 7-6(4) A. Gabas
Alex Molcan d. Taro Daniel 3-6 7-5 6-1 F. Lutz
Laslo Djere d. Roman Safiullin 6-4 6-2 S. Svjetlanovic
[3] Borna Coric wolna runda
[7] Richard Gasquet d. [Q] Dino Prizmic 6-3 6-1 R. Andrei
[WC] Damir Dzumhur d. [LL] Liam Broady 6-3 6-0 M. Veljovic
Juan Pablo Varillas d. Hugo Gaston 7-5 6-3 M. Savic
[2] Andriej Rubliow wolna runda
Banja Luka - przebieg turnieju głównego:
Finał:
Dusan Lajovic d. [2] Andriej Rubliow 6-3 4-6 6-4 R. Andrei
1/2 finału:
Dusan Lajovic d. [4] Miomir Kecmanovic 4-6 7-6(5) 6-4 A. Gabas
[2] Andriej Rubliow d. Alex Molcan 6-2 6-4 C. Rask
1/4 finału:
Dusan Lajovic d. [1] Novak Djokovic 6-4 7-6(6) M. Veljovic
[4] Miomir Kecmanovic d. [6] Jiri Lehecka 7-5 6-0 R. Andrei
Alex Molcan d. Laslo Djere 6-2 4-6 7-5 C. Rask
[2] Andriej Rubliow d. [WC] Damir Dzumhur 7-5 6-3 A. Gabas
II runda:
[1] Novak Djokovic d. Luca Van Assche 6-7(4) 6-3 6-2 R. Andrei
Dusan Lajovic d. [8] Gregoire Barrere 6-3 6-0 R. Andrei
[4] Miomir Kecmanovic d. [Q] Abdullah Shelbayh 6-4 7-6(4) A. Gabas
[6] Jiri Lehecka d. [Q] Radu Albot 6-0 6-2 C. Rask
Alex Molcan d. Alexei Popyrin 7-6(4) 4-6 7-5 S. Svjetlanovic
Laslo Djere d. [3] Borna Coric 6-4 6-7(1) 6-4 A. Gabas
[WC] Damir Dzumhur d. [7] Richard Gasquet 6-4 1-6 7-6(3) C. Rask
[2] Andriej Rubliow d. Juan Pablo Varillas 6-2 6-2 M. Veljovic
I runda:
[1] Novak Djokovic wolna runda
Luca Van Assche d. Stan Wawrinka 1-6 7-6(4) 6-4 R. Andrei
Dusan Lajovic d. Filip Krajinovic 6-2 4-6 6-4 M. Veljovic
[8] Gregoire Barrere d. [WC] Hamad Medjedovic 7-6(6) 7-5 C. Rask
[4] Miomir Kecmanovic wolna runda
[Q] Abdullah Shelbayh d. [Q] Elias Ymer 6-1 7-5 C. Rask
[Q] Radu Albot d. Federico Coria 6-4 ret. F. Lutz
[6] Jiri Lehecka d. [WC] Gael Monfils 6-4 6-3 M. Veljovic
Alexei Popyrin d. [5] Tallon Griekspoor 7-6(4) 7-6(4) A. Gabas
Alex Molcan d. Taro Daniel 3-6 7-5 6-1 F. Lutz
Laslo Djere d. Roman Safiullin 6-4 6-2 S. Svjetlanovic
[3] Borna Coric wolna runda
[7] Richard Gasquet d. [Q] Dino Prizmic 6-3 6-1 R. Andrei
[WC] Damir Dzumhur d. [LL] Liam Broady 6-3 6-0 M. Veljovic
Juan Pablo Varillas d. Hugo Gaston 7-5 6-3 M. Savic
[2] Andriej Rubliow wolna runda
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Barcelona Open Banc Sabadell
Barcelona - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[Q] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. [1] Wesley Koolhof / Neal Skupski 6-3 6-7(8) 10-4 J. Campistol
1/2 finału:
[1] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. Rohan Bopanna / Matthew Ebden 6-4 7-5 G. Allensworth
[Q] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara 7-5 4-6 10-7 J. Campistol
1/4 finału:
[1] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. Nicolas Mahut / Stefanos Tsitsipas 6-4 3-6 10-7 M. Messina
Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin 6-2 6-4 R. Haigh
[Q] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Rafael Matos / David Vega Hernandez 6-4 6-2 M. Franco Ojea
Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara d. [2] Rajeev Ram / Joe Salisbury 7-6(7) 7-5 P. Ayala
I runda:
[1] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. [WC] Simone Bolelli / Marcel Granollers 7-6(3) 6-2 N. Forcadell
Nicolas Mahut / Stefanos Tsitsipas d. Matwe Middelkoop / Andreas Mies 7-6(2) 6-4 P. Ayala
Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. [4] Nikola Mektic / Mate Pavic 7-6(4) 3-6 10-8 P. Ayala
Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Alex de Minaur / Jannik Sinner 6-4 7-6(3) M. Franco Ojea
[Q] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. [WC] Jaume Munar / Albert Ramos-Vinolas 6-1 7-6(6) J. Campistol
Rafael Matos / David Vega Hernandez d. [3] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 6-4 6-4 M. Sala
Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara d. Hugo Nys / Jan Zieliński 2-6 7-6(5) 10-0 M. Sala
[2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Ivan Dodig / Austin Krajicek 6-3 6-4 M. Franco Ojea
Barcelona - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[Q] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. [1] Wesley Koolhof / Neal Skupski 6-3 6-7(8) 10-4 J. Campistol
1/2 finału:
[1] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. Rohan Bopanna / Matthew Ebden 6-4 7-5 G. Allensworth
[Q] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara 7-5 4-6 10-7 J. Campistol
1/4 finału:
[1] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. Nicolas Mahut / Stefanos Tsitsipas 6-4 3-6 10-7 M. Messina
Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin 6-2 6-4 R. Haigh
[Q] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Rafael Matos / David Vega Hernandez 6-4 6-2 M. Franco Ojea
Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara d. [2] Rajeev Ram / Joe Salisbury 7-6(7) 7-5 P. Ayala
I runda:
[1] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. [WC] Simone Bolelli / Marcel Granollers 7-6(3) 6-2 N. Forcadell
Nicolas Mahut / Stefanos Tsitsipas d. Matwe Middelkoop / Andreas Mies 7-6(2) 6-4 P. Ayala
Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. [4] Nikola Mektic / Mate Pavic 7-6(4) 3-6 10-8 P. Ayala
Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Alex de Minaur / Jannik Sinner 6-4 7-6(3) M. Franco Ojea
[Q] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. [WC] Jaume Munar / Albert Ramos-Vinolas 6-1 7-6(6) J. Campistol
Rafael Matos / David Vega Hernandez d. [3] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 6-4 6-4 M. Sala
Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara d. Hugo Nys / Jan Zieliński 2-6 7-6(5) 10-0 M. Sala
[2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Ivan Dodig / Austin Krajicek 6-3 6-4 M. Franco Ojea
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
BMW Open by American Express
Monachium - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
Alexander Erler / Lucas Miedler d. [1] Kevin Krawietz / Tim Puetz 6-3 6-4 F. Murphy
1/2 finału:
[1] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. Robin Haase / Philipp Oswald 7-6(8) 6-2 M. Absolu
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Yuki Bhambri / Saketh Myneni 7-6(4) 6-3 I. Seefried
1/4 finału:
[1] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [WC] Oscar Otte / Jan-Lennard Struff 7-5 6-4 K. Koske
Robin Haase / Philipp Oswald d. [Alt] Christopher O’Connell / Albano Olivetti 6-4 7-5 R. Concas
Yuki Bhambri / Saketh Myneni d. Dustin Brown / Adam Pavlasek 5-2 i krecz (Brown - Back) L. Laugero
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Quentin Halys / David Pel 6-4 6-7(7) 10-7 R. Concas
I runda:
[1] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [Alt] Yannick Hanfmann / Daniel Masur 6-0 6-3 K. Koske
[WC] Oscar Otte / Jan-Lennard Struff d. Julian Cash / Henry Patten 6-4 3-6 10-5 M. Absolu
[Alt] Christopher O’Connell / Albano Olivetti d. [4] Marcelo Melo / John Peers 7-6(3) 6-3 L. Laugero
Robin Haase / Philipp Oswald d. [WC] Matthias Bachinger / Dominic Thiem 6-4 6-2 L. Laugero
Dustin Brown / Adam Pavlasek d. [PR] Jeremy Chardy / Ugo Humbert 3-6 6-3 10-8 I. Seefried
Yuki Bhambri / Saketh Myneni d. [3] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 6-3 7-6(4) K. Koske
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Guido Andreozzi / Guillermo Duran 6-2 6-4 K. Koske
Quentin Halys / David Pel d. [2] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah 6-1 6-2 M. Absolu
Monachium - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
Alexander Erler / Lucas Miedler d. [1] Kevin Krawietz / Tim Puetz 6-3 6-4 F. Murphy
1/2 finału:
[1] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. Robin Haase / Philipp Oswald 7-6(8) 6-2 M. Absolu
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Yuki Bhambri / Saketh Myneni 7-6(4) 6-3 I. Seefried
1/4 finału:
[1] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [WC] Oscar Otte / Jan-Lennard Struff 7-5 6-4 K. Koske
Robin Haase / Philipp Oswald d. [Alt] Christopher O’Connell / Albano Olivetti 6-4 7-5 R. Concas
Yuki Bhambri / Saketh Myneni d. Dustin Brown / Adam Pavlasek 5-2 i krecz (Brown - Back) L. Laugero
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Quentin Halys / David Pel 6-4 6-7(7) 10-7 R. Concas
I runda:
[1] Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [Alt] Yannick Hanfmann / Daniel Masur 6-0 6-3 K. Koske
[WC] Oscar Otte / Jan-Lennard Struff d. Julian Cash / Henry Patten 6-4 3-6 10-5 M. Absolu
[Alt] Christopher O’Connell / Albano Olivetti d. [4] Marcelo Melo / John Peers 7-6(3) 6-3 L. Laugero
Robin Haase / Philipp Oswald d. [WC] Matthias Bachinger / Dominic Thiem 6-4 6-2 L. Laugero
Dustin Brown / Adam Pavlasek d. [PR] Jeremy Chardy / Ugo Humbert 3-6 6-3 10-8 I. Seefried
Yuki Bhambri / Saketh Myneni d. [3] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 6-3 7-6(4) K. Koske
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Guido Andreozzi / Guillermo Duran 6-2 6-4 K. Koske
Quentin Halys / David Pel d. [2] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah 6-1 6-2 M. Absolu
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Srpska Open
Banja Luka - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[1] Jamie Murray / Michael Venus d. Francisco Cabral / Aleksandr Nedovyesov 7-5 6-2 M. Veljovic
1/2 finału:
[1] Jamie Murray / Michael Venus d. [Alt] Andrey Golubev / Denys Molchanov 6-3 7-6(1) R. Andrei
Francisco Cabral / Aleksandr Nedovyesov d. [2] Sander Gille / Joran Vliegen 6-7(2) 7-6(2) 10-8 C. Rask
1/4 finału:
[1] Jamie Murray / Michael Venus d. Gonzalo Escobar / Diego Hidalgo 6-4 4-6 13-11 S. Svjetlanovic
[Alt] Andrey Golubev / Denys Molchanov d. Andre Goransson / Ben McLachlan 6-3 6-1 C. Rask
Francisco Cabral / Aleksandr Nedovyesov d. [3] Sadio Doumbia / Fabien Reboul 7-6(5) 6-1 F. Lutz
[2] Sander Gille / Joran Vliegen d. Nikola Cacic / Miomir Kecmanovic 7-6(9) 6-4 M. Savic
I runda:
[1] Jamie Murray / Michael Venus d. Tallon Griekspoor / Bart Stevens 6-3 7-5 F. Lutz
Gonzalo Escobar / Diego Hidalgo d. Gregoire Barrere / Jonathan Eysseric 6-4 1-6 10-8 A. Gabas
Andre Goransson / Ben McLachlan d. [4] Nicolas Barrientos / Ariel Behar 7-6(7) 6-2 S. Svjetlanovic
[Alt] Andrey Golubev / Denys Molchanov d. Robert Galloway / Miguel Angel Reyes-Varela 7-6(4) 4-6 11-9 M. Savic
Francisco Cabral / Aleksandr Nedovyesov d. [WC] Ivan Sabanov / Matej Sabanov 6-4 6-4 S. Svjetlanovic
[3] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Roman Jebavy / Alex Molcan 6-2 6-1 M. Savic
Nikola Cacic / Miomir Kecmanovic d. Aisam-Ul-Haq Qureshi / Hunter Reese 7-6(5) 7-5 R. Andrei
[2] Sander Gille / Joran Vliegen d. [Alt] Aldin Setkic / Jason Taylor 6-4 6-2 F. Lutz
Banja Luka - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[1] Jamie Murray / Michael Venus d. Francisco Cabral / Aleksandr Nedovyesov 7-5 6-2 M. Veljovic
1/2 finału:
[1] Jamie Murray / Michael Venus d. [Alt] Andrey Golubev / Denys Molchanov 6-3 7-6(1) R. Andrei
Francisco Cabral / Aleksandr Nedovyesov d. [2] Sander Gille / Joran Vliegen 6-7(2) 7-6(2) 10-8 C. Rask
1/4 finału:
[1] Jamie Murray / Michael Venus d. Gonzalo Escobar / Diego Hidalgo 6-4 4-6 13-11 S. Svjetlanovic
[Alt] Andrey Golubev / Denys Molchanov d. Andre Goransson / Ben McLachlan 6-3 6-1 C. Rask
Francisco Cabral / Aleksandr Nedovyesov d. [3] Sadio Doumbia / Fabien Reboul 7-6(5) 6-1 F. Lutz
[2] Sander Gille / Joran Vliegen d. Nikola Cacic / Miomir Kecmanovic 7-6(9) 6-4 M. Savic
I runda:
[1] Jamie Murray / Michael Venus d. Tallon Griekspoor / Bart Stevens 6-3 7-5 F. Lutz
Gonzalo Escobar / Diego Hidalgo d. Gregoire Barrere / Jonathan Eysseric 6-4 1-6 10-8 A. Gabas
Andre Goransson / Ben McLachlan d. [4] Nicolas Barrientos / Ariel Behar 7-6(7) 6-2 S. Svjetlanovic
[Alt] Andrey Golubev / Denys Molchanov d. Robert Galloway / Miguel Angel Reyes-Varela 7-6(4) 4-6 11-9 M. Savic
Francisco Cabral / Aleksandr Nedovyesov d. [WC] Ivan Sabanov / Matej Sabanov 6-4 6-4 S. Svjetlanovic
[3] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Roman Jebavy / Alex Molcan 6-2 6-1 M. Savic
Nikola Cacic / Miomir Kecmanovic d. Aisam-Ul-Haq Qureshi / Hunter Reese 7-6(5) 7-5 R. Andrei
[2] Sander Gille / Joran Vliegen d. [Alt] Aldin Setkic / Jason Taylor 6-4 6-2 F. Lutz
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Barcelona Open Banc Sabadell
Barcelona - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Matteo Arnaldi d. [8] Timofey Skatov 7-6(1) 7-5 M. Franco Ojea
[2] Pavel Kotov d. [10] Benoit Paire 6-2 2-6 6-3 P. Ayala
Lorenzo Giustino d. [11] Geoffrey Blancaneaux 6-3 1-6 7-6(1) M. Sala
Marco Trungelliti d. [WC] Alex Marti Pujolras 6-7(4) 6-2 6-4 R. Lambours
[12] Oleksii Krutykh d. [5] Hugo Grenier 6-4 6-4 R. Haigh
[9] Jozef Kovalik d. [WC] Pol Martin Tiffon 6-3 5-7 6-2 R. Haigh
I runda:
[1] Matteo Arnaldi d. Nicolas Moreno De Alboran 7-5 6-3 P. Ayala
[8] Timofey Skatov d. Michael Geerts 6-0 6-4 R. Lambours
[2] Pavel Kotov d. Matteo Gigante 3-6 7-6(3) 6-4 M. Sala
[10] Benoit Paire d. Oriol Roca Batalla 6-4 6-4 R. Haigh
Lorenzo Giustino d. [3] Otto Virtanen 6-7(1) 6-4 6-4 M. Franco Ojea
[11] Geoffrey Blancaneaux d. [WC] Max Alcala Gurri 3-6 6-4 6-3 I. Yovchev
[WC] Alex Marti Pujolras d. [4] Giulio Zeppieri 7-5 6-4 P. Ayala
Marco Trungelliti d. [7] Maximilian Marterer 6-2 6-1 M. Sala
[5] Hugo Grenier d. [WC] Martin Landaluce 7-6(2) 2-6 6-2 M. Franco Ojea
[12] Oleksii Krutykh d. Miljan Zekic 6-4 4-6 6-1 R. Lambours
[WC] Pol Martin Tiffon d. [6] Raul Brancaccio 6-3 7-5 I. Yovchev
[9] Jozef Kovalik d. Marek Gengel 6-3 6-2 R. Haigh
Barcelona - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Matteo Arnaldi d. [8] Timofey Skatov 7-6(1) 7-5 M. Franco Ojea
[2] Pavel Kotov d. [10] Benoit Paire 6-2 2-6 6-3 P. Ayala
Lorenzo Giustino d. [11] Geoffrey Blancaneaux 6-3 1-6 7-6(1) M. Sala
Marco Trungelliti d. [WC] Alex Marti Pujolras 6-7(4) 6-2 6-4 R. Lambours
[12] Oleksii Krutykh d. [5] Hugo Grenier 6-4 6-4 R. Haigh
[9] Jozef Kovalik d. [WC] Pol Martin Tiffon 6-3 5-7 6-2 R. Haigh
I runda:
[1] Matteo Arnaldi d. Nicolas Moreno De Alboran 7-5 6-3 P. Ayala
[8] Timofey Skatov d. Michael Geerts 6-0 6-4 R. Lambours
[2] Pavel Kotov d. Matteo Gigante 3-6 7-6(3) 6-4 M. Sala
[10] Benoit Paire d. Oriol Roca Batalla 6-4 6-4 R. Haigh
Lorenzo Giustino d. [3] Otto Virtanen 6-7(1) 6-4 6-4 M. Franco Ojea
[11] Geoffrey Blancaneaux d. [WC] Max Alcala Gurri 3-6 6-4 6-3 I. Yovchev
[WC] Alex Marti Pujolras d. [4] Giulio Zeppieri 7-5 6-4 P. Ayala
Marco Trungelliti d. [7] Maximilian Marterer 6-2 6-1 M. Sala
[5] Hugo Grenier d. [WC] Martin Landaluce 7-6(2) 2-6 6-2 M. Franco Ojea
[12] Oleksii Krutykh d. Miljan Zekic 6-4 4-6 6-1 R. Lambours
[WC] Pol Martin Tiffon d. [6] Raul Brancaccio 6-3 7-5 I. Yovchev
[9] Jozef Kovalik d. Marek Gengel 6-3 6-2 R. Haigh
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
BMW Open by American Express
Monachium - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Asłan Karacjew d. Louis Wessels 6-2 6-2 R. Concas
[WC] Marko Topo d. [2] Vit Kopriva 6-4 4-6 6-3 L. Lugero
[6] Alexander Ritschard d. [3] Riccardo Bonadio w/o (Right ankle) A. Muhlberger
[5] Flavio Cobolli d. [4] Zdenek Kolar 6-2 6-2 K. Koske
I runda:
[1] Asłan Karacjew d. Robin Haase 6-2 3-6 6-0 L. Lugero
Louis Wessels d. [8] Daniel Masur 6-3 3-6 6-3 K. Koske
[2] Vit Kopriva d. Alvaro Lopez San Martin 6-7(3) 6-3 7-6(3) L. Lugero
[WC] Marko Topo d. [7] Shintaro Mochizuki 6-3 6-4 K. Schnabel
[3] Riccardo Bonadio d. [WC] Philip Florig 5-7 6-3 6-3 A. Muhlberger
[6] Alexander Ritschard d. Alexiej Watutin 5-7 6-4 7-5 R. Concas
[4] Zdenek Kolar d. Viktor Durasovic 6-4 6-7(5) 6-3 A. Muhlberger
[5] Flavio Cobolli d. Lukas Rosol 6-1 6-2 F. Murphy
Monachium - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Asłan Karacjew d. Louis Wessels 6-2 6-2 R. Concas
[WC] Marko Topo d. [2] Vit Kopriva 6-4 4-6 6-3 L. Lugero
[6] Alexander Ritschard d. [3] Riccardo Bonadio w/o (Right ankle) A. Muhlberger
[5] Flavio Cobolli d. [4] Zdenek Kolar 6-2 6-2 K. Koske
I runda:
[1] Asłan Karacjew d. Robin Haase 6-2 3-6 6-0 L. Lugero
Louis Wessels d. [8] Daniel Masur 6-3 3-6 6-3 K. Koske
[2] Vit Kopriva d. Alvaro Lopez San Martin 6-7(3) 6-3 7-6(3) L. Lugero
[WC] Marko Topo d. [7] Shintaro Mochizuki 6-3 6-4 K. Schnabel
[3] Riccardo Bonadio d. [WC] Philip Florig 5-7 6-3 6-3 A. Muhlberger
[6] Alexander Ritschard d. Alexiej Watutin 5-7 6-4 7-5 R. Concas
[4] Zdenek Kolar d. Viktor Durasovic 6-4 6-7(5) 6-3 A. Muhlberger
[5] Flavio Cobolli d. Lukas Rosol 6-1 6-2 F. Murphy
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Srpska Open
Banja Luka - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Radu Albot d. Dimitar Kuzmanov 6-3 6-3 C. Rask
[6] Elias Ymer d. Francesco Maestrelli 7-5 6-4 S. Svjetlanovic
[WC] Dino Prizmic d. [3] Liam Broady 7-5 6-3 M. Savic
[Alt] Abdullah Shelbayh d. [5] Lukas Klein 6-4 6-2 F. Lutz
I runda:
[1] Radu Albot d. [WC] Aldin Setkic 6-2 6-3 M. Veljovic
Dimitar Kuzmanov d. [8] Luca Nardi 6-4 6-4 A. Gabas
Francesco Maestrelli d. [2] Arthur Fils 6-7(3) 6-3 6-4 R. Andrei
[6] Elias Ymer d. Nerman Fatic 2-6 6-4 6-2 F. Lutz
[3] Liam Broady d. Valentin Vacherot 6-3 6-1 C. Rask
[WC] Dino Prizmic d. [7] Mattia Bellucci 6-3 6-0 S. Svjetlanovic
[Alt] Abdullah Shelbayh d. [4] Fabian Marozsan 7-5 1-6 6-3 M. Savic
[5] Lukas Klein d. Arthur Cazaux 6-4 6-4 S. Svjetlanovic
Banja Luka - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Radu Albot d. Dimitar Kuzmanov 6-3 6-3 C. Rask
[6] Elias Ymer d. Francesco Maestrelli 7-5 6-4 S. Svjetlanovic
[WC] Dino Prizmic d. [3] Liam Broady 7-5 6-3 M. Savic
[Alt] Abdullah Shelbayh d. [5] Lukas Klein 6-4 6-2 F. Lutz
I runda:
[1] Radu Albot d. [WC] Aldin Setkic 6-2 6-3 M. Veljovic
Dimitar Kuzmanov d. [8] Luca Nardi 6-4 6-4 A. Gabas
Francesco Maestrelli d. [2] Arthur Fils 6-7(3) 6-3 6-4 R. Andrei
[6] Elias Ymer d. Nerman Fatic 2-6 6-4 6-2 F. Lutz
[3] Liam Broady d. Valentin Vacherot 6-3 6-1 C. Rask
[WC] Dino Prizmic d. [7] Mattia Bellucci 6-3 6-0 S. Svjetlanovic
[Alt] Abdullah Shelbayh d. [4] Fabian Marozsan 7-5 1-6 6-3 M. Savic
[5] Lukas Klein d. Arthur Cazaux 6-4 6-4 S. Svjetlanovic
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Sarajewo 2023
Barcelona 22 F: Alcaraz d. Carreno-Busta
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172957
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T16: Barcelona, Monachium, Banja Luka 2023
Monachium 22 F: Rune d. Van de Zandschulp
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości