Forum fanów tenisa ziemnego, gdzie znajdziesz komentarze internautów, wyniki, skróty spotkań, statystyki, materiały prasowe, typery i inne informacje o turniejach ATP i WTA.
Miejsce rozgrywania turnieju: Nowy Jork
Czas rozgrywania turnieju: 28.08.2023 - 10.09.2023
Drabinka: Singiel - 128 osób, Debel - 64 pary
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: -
[1] Carlos Alcaraz d. Matteo Arnaldi 6-3 6-3 6-4 R. Lichtenstein [12] Alexander Zverev d. [6] Jannik Sinner 6-4 3-6 6-2 4-6 6-3 J. Keothavong [3] Daniił Miedwiediew d. [13] Alex de Minaur 2-6 6-4 6-1 6-2 K. Radwan-Cho [8] Andriej Rubliow d. Jack Draper 6-3 3-6 6-3 6-4 G. Allensworth
[10] Frances Tiafoe d. [WC] Rinky Hijikata 6-4 6-1 6-4 J. Keothavong
Ben Shelton d. [14] Tommy Paul 6-4 6-3 4-6 6-4 M. Veljovic [9] Taylor Fritz d. [Q] Dominic Stricker 7-6(2) 6-4 6-4 M. Bley [2] Novak Djokovic d. [Q] Borna Gojo 6-2 7-5 6-4 N. Forcadell
[3] Daniił Miedwiediew d. Sebastian Baez 6-2 6-2 7-6(6) A. Tourte [13] Alex de Minaur d. [23] Nicolas Jarry 6-1 6-3 6-2 E. Joseph
Jack Draper d. [WC] Michael Mmoh 6-4 6-2 3-6 6-3 K. Radwan-Cho [8] Andriej Rubliow d. Arthur Rinderknech 3-6 6-3 6-1 7-5 N. Forcadell
[7] Stefanos Tsitsipas d. Milos Raonic 6-2 6-3 6-4 A. Tourte
[Q] Dominic Stricker d. Alexei Popyrin 6-3 6-4 3-6 6-3 S. Noble
[WC] Benjamin Bonzi d. Quentin Halys 5-7 6-4 6-4 6-4 K. Radwan-Cho [28] Christopher Eubanks d. Soonwoo Kwon 6-3 6-4 0-6 6-4 R. Andrei
[Q] Titouan Droguet d. [18] Lorenzo Musetti 6-3 0-6 6-7(5) 6-3 6-2 C. Urban
[Q] Jakub Mensik d. Gregoire Barrere 6-4 4-6 7-6(1) 6-2 J. Brace
Juan Pablo Varillas d. Miomir Kecmanovic 1-6 7-5 7-5 6-4 S. Moore [9] Taylor Fritz d. [WC] Steve Johnson 6-2 6-1 6-2 R. Haigh
Mackenzie McDonald d. [15] Felix Auger-Aliassime 7-6(5) 4-6 6-1 6-4 J. Campistol
[Q] Borna Gojo d. Hugo Dellien 6-3 6-3 6-1 J. Pinoargote
Jiri Vesely d. [Q] Enzo Couacaud 5-7 6-3 6-2 3-6 6-4 N. Forcadell [20] Francisco Cerundolo d. [Q] Zachary Svajda 5-7 6-4 6-4 6-3 M. Franco Ojea [32] Laslo Djere d. Brandon Nakashima 7-5 6-4 6-4 R. Balmforth
[Q] Hugo Gaston d. [Q] Sho Shimabukuro 6-2 6-1 7-6(4) E. Asderaki Moore
Bernabe Zapata Miralles d. [WC] Ethan Quinn 6-4 6-4 6-3 M. Savic [2] Novak Djokovic d. Alexandre Muller 6-0 6-2 6-3 J. Blom
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać. Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
[3] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [6] Rohan Bopanna / Matthew Ebden 2-6 6-3 6-4 J. Zhang
1/2 finału:
[6] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. Nicolas Mahut / Pierre-Hugues Herbert 7-6(3) 6-2 G. Allensworth
[3] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [2] Ivan Dodig / Austin Krajicek 7-5 3-6 6-3 M. Veljovic
1/4 finału:
[6] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. [15] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 7-6(10) 6-1 A. Hughes
Nicolas Mahut / Pierre-Hugues Herbert d. Albano Olivetti / Robert Galloway 7-5 6-4 J. Campistol
[3] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [5] Maximo Gonzalez / Andres Molteni 6-4 6-3 L. Azemar Engzell [2] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. [9] Hugo Nys / Jan Zieliński 6-4 2-6 6-3 N. Helwerth
III runda:
[15] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. [1] Wesley Koolhof / Neal Skupski 7-6(2) 6-3 N. Forcadell [6] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. Julian Cash / Henry Patten 6-4 6-7(5) 7-6(6) S. Moore
Albano Olivetti / Robert Galloway d. [4] Jean-Julien Rojer / Marcelo Arevalo-Gonzalez 3-6 6-4 6-3 M. Veljovic
Nicolas Mahut / Pierre-Hugues Herbert d. [8] Marcel Granollers / Horacio Zeballos 7-6(0) 4-6 6-4 K. Radwan-Cho
[5] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Thanasi Kokkinakis / Tallon Griekspoor 7-6(4) 6-7(2) 6-3 C. Urban [3] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Mackenzie McDonald / Andreas Mies 6-3 3-6 6-2 A. Tourte [9] Hugo Nys / Jan Zieliński d. [7] Edouard Roger-Vasselin / Santiago Gonzalez 6-7(3) 6-4 6-2 S. Moore [2] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. [WC] Denis Kudla / Vasil Kirkov 5-7 6-4 7-5 D. Dumusois
II runda:
[1] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. Robert Farah / Juan Sebastian Cabal 7-6(2) 1-6 6-3 T. Janzen [15] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Ariel Behar / Adam Pavlasek 7-6(3) 6-4 J. Campistol
Julian Cash / Henry Patten d. Gregoire Barrere / Quentin Halys 7-6(3) 6-3 C. Urban [6] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. Andrey Golubev / Roman Safiullin 6-3 6-3 R. Balmforth
[4] Jean-Julien Rojer / Marcelo Arevalo-Gonzalez d. Bart Stevens / Matteo Arnaldi 6-2 6-3 N. Forcadell
Albano Olivetti / Robert Galloway d. [13] Harri Heliovaara / Lloyd Glasspool 7-6(7) 7-6(4) J. Blom
Nicolas Mahut / Pierre-Hugues Herbert d. [12] Michael Venus / Jamie Murray 6-4 6-4 G. Allensworth [8] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. Miomir Kecmanovic / Lloyd Harris 7-5 6-4 R. Haigh
[5] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Adrian Mannarino / Arthur Rinderknech 6-2 6-1 S. Moore
Thanasi Kokkinakis / Tallon Griekspoor d. Rafael Matos / Francisco Cabral 4-6 6-4 6-4 M. Bley
Mackenzie McDonald / Andreas Mies d. [16] Robin Haase / Nikola Mektic 6-4 6-3 J. Keothavong [3] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Yoshihito Nishioka / Ben McLachlan 6-3 7-6(4) N. Helwerth
[7] Edouard Roger-Vasselin / Santiago Gonzalez d. Nicolas Barrientos / Andre Goransson 5-7 7-6(1) 7-6(9) C. Urban [9] Hugo Nys / Jan Zieliński d. Laslo Djere / Marc-Andrea Huesler 6-3 7-6(4) N. Flentie
[WC] Denis Kudla / Vasil Kirkov d. [14] Matwe Middelkoop / Mate Pavic 6-3 4-6 6-4 L. Azemar Engzell [2] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. Stefanos Tsitsipas / Petros Tsitsipas 7-5 6-7(5) 6-4 R. Lichtenstein
I runda:
[1] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. Christopher Eubanks / Ben Shelton 7-5 7-6(5) M. Savic
Robert Farah / Juan Sebastian Cabal d. [WC] Ethan Quinn / Nicholas Godsick 6-4 2-6 6-3 N. Forcadell
Ariel Behar / Adam Pavlasek d. Philipp Oswald / Botic Van de Zandschulp 6-3 6-7(5) 7-6(8) J. Kaye [15] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Guillermo Duran / Tomas Martin Etcheverry 6-4 6-4 M. Franco Ojea
Gregoire Barrere / Quentin Halys d. [10] Kevin Krawietz / Tim Puetz 6-3 3-6 7-6(6) A. Ressaissi
Julian Cash / Henry Patten d. [WC] Steve Johnson / William Blumberg 7-5 6-1 t. Finke
Andrey Golubev / Roman Safiullin d. Nicolas Moreno de Alboran / Aleksandar Kovacevic 6-4 6-3 A. Hughes [6] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. Christopher O'Connell / Aleksandar Vukic 6-4 6-2 A. Ressaissi
[4] Jean-Julien Rojer / Marcelo Arevalo-Gonzalez d. [Alt] Denys Molchanov / David Pel 6-1 6-2 S. Cannavan
Bart Stevens / Matteo Arnaldi d. Luis David Martinez / Sebastian Baez 6-4 7-6(3) C. Urban
Albano Olivetti / Robert Galloway d. [WC] John Isner / Jack Sock 6-2 3-6 7-6(3) R. Balmforth [13] Harri Heliovaara / Lloyd Glasspool d. Marcelo Melo / John Peers 6-4 7-6(4) L. Laugero [12] Michael Venus / Jamie Murray d. Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov 7-6(3) 7-6(3) C. Preston
Nicolas Mahut / Pierre-Hugues Herbert d. Marton Fucsovics / Alexei Popyrin 6-3 6-2 J. Pinoargote
Miomir Kecmanovic / Lloyd Harris d. Jordan Thompson / Max Purcell 6-4 3-6 6-3 E. Joseph [8] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. Zhizhen Zhang / Daniel Elahi Galan 6-4 6-4 J. Brace
[5] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Juan Pablo Varillas / Pedro Cachin 6-4 6-2 N. Flentie
Adrian Mannarino / Arthur Rinderknech d. [WC] Tyler Zink / Eliot Spizzirri 6-3 7-5 J. Campistol
Thanasi Kokkinakis / Tallon Griekspoor d. [WC] Adhithya Ganesan / Alexander Frusina 6-4 6-4 R. Balmforth
Rafael Matos / Francisco Cabral d. [11] Sander Gille / Joran Vliegen 3-6 7-6(4) 6-4 C. Urban [16] Robin Haase / Nikola Mektic d. Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea 6-3 6-7(5) 7-6(6) S. Noble
Mackenzie McDonald / Andreas Mies d. Luca van Assche / Arthur Fils 7-6(4) 6-1 J. Blom
Yoshihito Nishioka / Ben McLachlan d. Lucas Miedler / Alexander Erler 6-7(5) 6-4 6-4 N. Flentie [3] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Simone Bolelli / Andrea Vavassori 6-3 7-6(2) Y. Halle
[7] Edouard Roger-Vasselin / Santiago Gonzalez d. Fabrice Martin / Maxime Cressy 6-4 4-6 6-0 F. Souza
Nicolas Barrientos / Andre Goransson d. Romain Arneodo / Tristan-Samuel Weissborn 7-6(5) 6-4 N. Flentie
Laslo Djere / Marc-Andrea Huesler d. [Alt] Aslan Karacjew / Saketh Myneni 6-7(4) 6-3 6-2 M. Franco Ojea [9] Hugo Nys / Jan Zieliński d. Marcelo Demoliner / Yuki Bhambri 6-3 7-5 L. Laugero [14] Matwe Middelkoop / Mate Pavic d. Fabien Reboul / Sadio Doumbia 6-2 6-7(4) 6-3 R. Balmforth
[WC] Denis Kudla / Vasil Kirkov d. Sebastian Ofner / Alexandre Muller 7-5 6-1 R. Andrei
Stefanos Tsitsipas / Petros Tsitsipas d. Miguel Angel Reyes-Varela / David Vega Hernandez 7-6(2) 6-4 E. Joseph [2] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. Roberto Carballes Baena / Bernabe Zapata Miralles 5-7 6-3 6-4 J. Brace
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać. Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Juncheng Shang d. [WC] Patrick Kypson 6-4 7-6(2) t. Finke [28] Otto Virtanen d. [WC] Michael Zheng 6-1 3-6 6-3 A. Ressaissi
[8] Borna Gojo d. Adrian Andreev 6-3 6-4 M. Franco Ojea [19] Tomas Machac d. [PR] Kevin Anderson 6-4 7-5 E. Joseph
Zdenek Kolar d. [9] Thiago Seyboth Wild 6-3 6-2 J. Keothavong
Jakub Mensik d. Leandro Riedi 6-7(5) 6-3 6-4 N. Flentie
[10] Liam Broady d. Jesper De Jong 0-6 7-5 7-5 N. Helwerth
Sho Shimabukuro d. Gauthier Onclin 6-4 7-6(0) A. Hughes
Stefano Travaglia d. [PR] John Millman 2-6 7-6(3) 6-2 M. Veljovic [17] Arthur Cazaux d. Shintaro Mochizuki 6-1 6-2 S. Moore
[12] James Duckworth d. Terence Atmane 3-6 6-4 7-6(8) J. Keothavong [23] Timofey Skatov d. Raul Brancaccio 6-4 6-3 A. Rocha
Joris de Loore d. [13] Maxime Cressy 6-7(11) 6-2 7-6(9) J. Pinoargote [25] Nicolas Moreno de Alboran d. Aziz Dougaz 7-6(5) 6-4 S. Noble
[WC] Aidan Mayo d. Giovanni Mpetshi Perricard 7-6(6) 7-6(8) Y. Halle
Yu Hsiou Hsu d. [20] Benoit Paire 6-3 3-6 7-5 M. Veljovic
Thiago Agustin Tirante d. Brandon Holt 7-6(4) 6-3 F. Souza [22] Dominic Stricker d. Pablo Llamas Ruiz 6-7(2) 6-4 7-6(11) G. Allensworth
Emilio Nava d. Andrea Vavassori 7-5 6-4 T. Janzen
[WC] Eliot Spizzirri d. [18] Aleksandar Kovacevic 6-4 6-4 M. Savic
I runda:
Enzo Couacaud d. [1] Jaume Munar 7-5 6-3 S. Moore
Michaił Kukuszkin d. Mattia Bellucci 6-4 7-6(4) A. Franke
Alessandro Giannessi d. Harold Mayot 7-6(7) 7-5 A. Hughes [30] Giulio Zeppieri d. Riccardo Bonadio 7-6(10) 6-7(3) 6-3 N. Helwerth
Titouan Droguet d. [2] Cristian Garin 6-4 6-2 A. Hughes
Tennys Sandgren d. Denis Kudla 7-6(6) 6-4 G. Allensworth
Filip Misolic d. Mark Lajal 3-6 6-4 6-3 J. Kaye
Kimmer Coppejans d. [27] Gabriel Diallo 6-4 5-7 7-6(9) A. Ressaissi
[3] Federico Coria d. Camilo Ugo Carabelli 6-3 6-1 J. Brace
[WC] Martin Damm d. Federico Delbonis 6-4 4-6 7-5 J. Keothavong
Felipe Meligeni Alves d. Dalibor Svrcina 2-6 6-2 6-3 Y. Halle [29] Facundo Bagnis d. [WC] Quinn Vandecasteele 6-1 6-2 M. Franco Ojea
[4] Taro Daniel d. Sumit Nagal 6-3 7-5 L. Laugero
Seongchan Hong d. Francesco Passaro 7-6(3) 6-4 R. Andrei
Francisco Comesana d. Jozef Kovalik 6-4 6-4 M. Veljovic
Federico Gaio d. [32] Hugo Grenier 3-6 6-3 6-2 J. Blom
[6] Hugo Gaston d. Antoine Escoffier 4-6 6-4 6-1 N. Helwerth
Yuta Shimizu d. [WC] Cannon Kingsley 7-5 3-6 7-6(7) J. Pinoargote
Lukas Klein d. Mariano Navone 6-1 6-2 A. Cinko [24] Maximilian Marterer d. Maximilian Neuchrist 7-5 7-6(1) S. Moore
[WC] Patrick Kypson d. [7] Jurij Rodionov 6-4 6-4 M. Franco Ojea
Juncheng Shang d. Genaro Alberto Olivieri 6-1 6-4 S. Noble
[WC] Michael Zheng d. Franco Agamenone 6-2 6-3 K. Radwan-Cho [28] Otto Virtanen d. Emilio Gomez 1-6 6-2 6-3 Y. Kahn
[8] Borna Gojo d. Hamad Medjedovic 7-5 6-7(2) 6-4 A. Franke
Adrian Andreev d. Nerman Fatic 6-3 6-4 G. Allensworth
[PR] Kevin Anderson d. Oleksii Krutykh 6-3 7-5 M. Absolu [19] Tomas Machac d. Laurent Lokoli 6-4 6-1 C. Urban
[9] Thiago Seyboth Wild d. Dimitar Kuzmanov 7-6(7) 6-7(4) 6-4 E. Joseph
Zdenek Kolar d. Gijs Brouwer 7-6(1) 6-4 K. Radwan-Cho
Jakub Mensik d. Fabio Fognini 1-6 6-1 6-1 J. Blom
Leandro Riedi d. [31] Flavio Cobolli 6-1 2-6 7-5 T. Finke
[10] Liam Broady d. Jelle Sels 4-6 6-1 6-2 T. Janzen
Jesper De Jong d. [WC] Tristan Boyer 6-3 6-3 S. Cannavan
Gauthier Onclin d. Marco Trungelliti 6-3 6-4 N. Flentie
Sho Shimabukuro d. [21] Jan Choinski 6-3 6-3 C. Urban
[PR] John Millman d. [11] Alejandro Tabilo 6-4 7-5 Y. Halle
Stefano Travaglia d. Norbert Gombos 6-7(1) 7-5 7-6(6) A. Franke
Shintaro Mochizuki d. [PR] Egor Gerasimov 4-6 7-6(8) 6-1 C. Preston [17] Arthur Cazaux d. Zizou Bergs 6-3 6-2 Y. Kahn
[12] James Duckworth d. Trevor Svajda 7-6(12) 6-2 T. Janzen
Terence Atmane d. Mate Valkusz 6-2 6-7(6) 6-3 M. Veljovic
Raul Brancaccio d. Vitaliy Sachko 7-6(5) 6-3 R. Haigh [23] Timofey Skatov d. Kaichi Uchida 6-2 6-2 S. Cannavan
[13] Maxime Cressy d. Vit Kopriva 6-3 6-3 J. Brace
Joris de Loore d. [PR] Pierre-Hugues Herbert 6-4 6-4 A. Rocha
Aziz Dougaz d. Edoardo Lavagno 7-5 3-6 7-5 R. Andrei [25] Nicolas Moreno de Alboran d. Elias Ymer 6-4 6-2 A. Hughes
Giovanni Mpetshi Perricard d. [14] Thiago Monteiro 6-7(11) 7-6(5) 7-6(8) A. Hughes
[WC] Aidan Mayo d. Frederico Ferreira Silva 3-6 6-1 6-4 R. Balmforth
Yu Hsiou Hsu d. Cem Ilkel 7-6(4) 6-1 A. Rocha [20] Benoit Paire d. Geoffrey Blancaneaux 6-2 6-3 E. Joseph
Thiago Agustin Tirante d. [15] Luca Nardi 6-4 6-4 M. Savic
Brandon Holt d. Alexander Ritschard 6-1 6-4 L. Laugero
Pablo Llamas Ruiz d. Andrea Collarini 6-3 6-3 C. Preston [22] Dominic Stricker d. Alexis Galarneau 3-6 6-2 6-0 E. Joseph
Emilio Nava d. [16] Marcelo Tomas Barrios Vera 7-5 6-2 M. Savic
Andrea Vavassori d. Damir Dzumhur 7-6(3) 6-4 R. Haigh
[WC] Eliot Spizzirri d. Matteo Gigante 6-4 6-7(3) 6-1 A. Cinko [18] Aleksandar Kovacevic d. Tung-Lin Wu 3-6 6-2 6-3 F. Souza
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać. Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
A. Danilina / H. Heliovaara d. [1] J. Pegula / A. Krajicek 6-3 6-4 A. Hughes
1/2 finału:
[1] J. Pegula / A. Krajicek d. T. Townsend / B. Shelton 6-7(5) 6-1 10-3 C. Urban
A. Danilina / H. Heliovaara d. E. Shibahara / M. Pavic 7-6(2) 6-4 S. Moore
1/4 finału:
[1] J. Pegula / A. Krajicek d. [5] E. Perez / J. Rojer 6-4 3-6 10-8 J. Kjendlie
T. Townsend / B. Shelton d. [7] D. Schuurs / H. Nys 6-4 6-2 L. Azemar Engzell
E. Shibahara / M. Pavic d. B. Strycova / S. Gonzalez 6-4 7-6(6) C. Urban
A. Danilina / H. Heliovaara d. Y. Xu / J. Vliegen 7-5 7-6(2) N. Flentie
II runda:
[1] J. Pegula / A. Krajicek d. [WC] B. Mattek-Sands / J. Murray 7-6(5) 7-5 N. Helwerth [5] E. Perez / J. Rojer d. [WC] R. Montgomery / A. Michelsen 6-4 6-4 J. Campistol
T. Townsend / B. Shelton d. A. Sutjiadi / R. Bopanna 6-2 7-5 J. Brace [7] D. Schuurs / H. Nys d. G. Olmos / T. Puetz 6-3 6-1 A. Hughes
B. Strycova / S. Gonzalez d. [8] Z. Yang / K. Krawietz 6-2 6-2 Y. Halle
E. Shibahara / M. Pavic d. [3] S. Hsieh / M. Arevalo 6-1 6-4 F. Souza
A. Danilina / H. Heliovaara d. [WC] A. Parks / D. Kudla 6-3 6-3 S. Cannavan
Y. Xu / J. Vliegen d. [WC] A. Krueger / E. Quinn 6-2 7-6(2) J. Kjendlie
I runda:
[1] J. Pegula / A. Krajicek d. L. Siegemund / S. Gille 2-6 6-3 10-4 F. Souza
[WC] B. Mattek-Sands / J. Murray d. K. Siniakova / M. Melo 7-6(4) 0-6 10-4 T. Janzen
[WC] R. Montgomery / A. Michelsen d. [WC] M. Mateas / M. McDonald 6-3 6-2 J. Kaye [5] E. Perez / J. Rojer d. H. Chan / L. Glasspool 7-6(2) 7-6(7) S. Moore
T. Townsend / B. Shelton d. [4] L. Stefani / J. Salisbury 6-4 7-6(5) A. Ressaissi
A. Sutjiadi / R. Bopanna d. V. Zvonareva / A. Mies 7-5 6-2 S. Moore
G. Olmos / T. Puetz d. L. Chan / I. Dodig 7-6(6) 7-6(4) S. Moore [7] D. Schuurs / H. Nys d. G. Dabrowski / N. Lammons 6-4 6-4 M. Savic
[8] Z. Yang / K. Krawietz d. L. Kichenok / J. Zielinski 2-6 6-1 10-5 Y. Ignatchenko
B. Strycova / S. Gonzalez d. S. Hunter / J. Peers 2-6 7-6(5) 11-9 I. Snyder
E. Shibahara / M. Pavic d. [Alt] L. Kichenok / M. Gonzalez 6-7 6-3 11-9 t. Finke [3] S. Hsieh / M. Arevalo d. [WC] D. Collins / R. Harrison 6-2 6-4 E. Asderaki Moore
A. Danilina / H. Heliovaara d. [6] N. Melichar-Martinez / M. Ebden 6-3 5-7 10-7 M. Franco Ojea
[WC] A. Parks / D. Kudla d. [WC] C. Gauff / J. Sock 6-2 7-6(2) A. Gabas
[WC] A. Krueger / E. Quinn d. [WC] A. Muhammad / J. Withrow 7-6(4) 6-4 I. Snyder
Y. Xu / J. Vliegen d. [Alt] A. Guarachi / A. Molteni 7-6(2) 4-6 10-6 J. Kaye
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać. Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.