Forum fanów tenisa ziemnego, gdzie znajdziesz komentarze internautów, wyniki, skróty spotkań, statystyki, materiały prasowe, typery i inne informacje o turniejach ATP i WTA.
Alexei Popyrin 43
Arthur Fils 44
Daniel Altmaier 47
Yoshihito Nishioka 48
Sebastian Ofner 49
Roman Safiullin 50
Asłan Karacjew 52
Yannick Hanfmann 53
Aleksandar Vukic 54
Dusan Lajovic 55
Emil Ruusuvuori 56
Marton Fucsovics 57
Christopher O'Connell 58
Lorenzo Sonego 59
Roberto Carballes Baena 61
Jordan Thompson 62
Juan Pablo Varillas 65
Luca Van Assche 66
Botic Van de Zandschulp 67
Arthur Rinderknech 68
Bernabe Zapata Miralles 70
Pedro Cachin 71
Dominic Thiem 72
Gregoire Barrere 73
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
[1] Novak Djokovic d. [6] Holger Rune 7-5 6-7(3) 6-4 R. Lichtenstein [5] Andriej Rubliow d. [13] Alex de Minaur 4-6 6-3 6-1 G. Allensworth
Grigor Dimitrov d. [11] Hubert Hurkacz 6-1 4-6 6-4 M. Messina [7] Stefanos Tsitsipas d. [16] Karen Chaczanow 6-3 6-4 A. Tourte
III runda:
[1] Novak Djokovic d. Tallon Griekspoor 4-6 7-6(2) 6-4 A. Tourte [6] Holger Rune d. Daniel Altmaier 6-3 6-3 R. Haigh [13] Alex de Minaur d. [4] Jannik Sinner w/o (fatigue) [5] Andriej Rubliow d. [Q] Botic Van de Zandschulp 6-3 6-3 R. Lichtenstein
[11] Hubert Hurkacz d. Francisco Cerundolo 6-4 6-3 M. Absolu
Grigor Dimitrov d. Alexander Bublik 6-2 6-2 G. Allensworth [7] Stefanos Tsitsipas d. [10] Alexander Zverev 7-6(2) 6-4 M. Messina [16] Karen Chaczanow d. [Q] Roman Safiullin 4-6 6-4 6-2 A. Tourte
II runda:
[1] Novak Djokovic d. Tomas Martin Etcheverry 6-3 6-2 R. Haigh
Tallon Griekspoor d. Alejandro Davidovich Fokina 6-2 6-2 G. Allensworth
Daniel Altmaier d. [9] Taylor Fritz w/o (Abdominal strain) [6] Holger Rune d. [Q] Dominic Thiem 6-4 6-2 M. Messina
[4] Jannik Sinner d. Mackenzie McDonald 6-7(6) 7-5 6-1 M. Absolu [13] Alex de Minaur d. [LL] Dusan Lajovic 4-6 6-4 6-4 M. Absolu
[Q] Botic Van de Zandschulp d. [12] Tommy Paul 6-4 2-6 6-3 T. Janzen [5] Andriej Rubliow d. [Q] Yoshihito Nishioka 6-4 6-3 G. Allensworth
Francisco Cerundolo d. [8] Casper Ruud 7-5 6-4 R. Lichtenstein [11] Hubert Hurkacz d. Roberto Bautista Agut 6-3 6-2 M. Messina
Alexander Bublik d. Nicolas Jarry 7-6(3) 7-6(3) R. Haigh
Grigor Dimitrov d. [3] Daniił Miedwiediew 6-3 6-7(4) 7-6(2) R. Lichtenstein
[7] Stefanos Tsitsipas d. Felix Auger-Aliassime 6-3 7-6(4) A. Tourte [10] Alexander Zverev d. Ugo Humbert 6-4 6-7(3) 7-6(5) G. Allensworth [16] Karen Chaczanow d. Laslo Djere 6-4 7-5 A. Tourte
[Q] Roman Safiullin d. [2] Carlos Alcaraz 6-3 6-4 R. Lichtenstein
I runda:
[1] Novak Djokovic wolna runda
Tomas Martin Etcheverry d. Miomir Kecmanovic 4-6 7-6(6) 6-4 A. Rocha
Tallon Griekspoor d. Christopher Eubanks 6-7(2) 6-3 6-4 A. Rocha
Alejandro Davidovich Fokina d. [15] Ben Shelton 7-6(4) 5-7 6-3 M. Messina [9] Taylor Fritz d. Sebastian Baez 6-1 6-4 R. Lichtenstein
Daniel Altmaier d. Arthur Fils 6-2 6-4 R. Haigh
[Q] Dominic Thiem d. Stan Wawrinka 3-6 6-3 7-5 A. Tourte [6] Holger Rune wolna runda
[4] Jannik Sinner wolna runda
Mackenzie McDonald d. [Q] J.J. Wolf 1-6 6-4 6-2 F. Lutz
[LL] Dusan Lajovic d. [WC] Benjamin Bonzi 7-5 6-3 T. Janzen [13] Alex de Minaur d. Andy Murray 7-6(5) 4-6 7-5 G. Allensworth [12] Tommy Paul d. [WC] Richard Gasquet 0-6 6-2 7-6(6) R. Haigh
[Q] Botic Van de Zandschulp d. Adrian Mannarino 6-4 7-5 T. Janzen
[Q] Yoshihito Nishioka d. [LL] Jordan Thompson 7-6(5) 4-6 6-2 G. Allensworth [5] Andriej Rubliow wolna runda
[8] Casper Ruud wolna runda
Francisco Cerundolo d. [PR] Gael Monfils 4-6 7-6(2) 7-5 M. Messina
Roberto Bautista Agut d. Jiri Lehecka 6-4 6-2 R. Lichtenstein [11] Hubert Hurkacz d. Sebastian Korda 6-3 6-7(6) 6-3 M. Messina
Alexander Bublik d. [14] Frances Tiafoe 6-3 6-4 A. Tourte
Nicolas Jarry d. Alexei Popyrin 7-5 7-6(6) F. Lutz
Grigor Dimitrov d. Lorenzo Musetti 6-2 6-7(4) 6-3 M. Absolu [3] Daniił Miedwiediew wolna runda
[7] Stefanos Tsitsipas wolna runda
Felix Auger-Aliassime d. Jan-Lennard Struff 7-6(3) 6-4 A. Tourte
Ugo Humbert d. [Q] Marcos Giron 6-4 6-3 T. Janzen [10] Alexander Zverev d. [Q] Marton Fucsovics 4-6 7-5 6-4 M. Absolu [16] Karen Chaczanow d. Max Purcell 6-4 6-4 M. Absolu
Laslo Djere d. [WC] Luca Van Assche 6-7(6) 6-4 6-4 M. Messina
[Q] Roman Safiullin d. [WC] Alexandre Muller 7-6(4) 6-3 S. Noble [2] Carlos Alcaraz wolna runda
[7] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. [3] Rohan Bopanna / Matthew Ebden 6-2 5-7 10-7 G. Allensworth
1/2 finału:
[3] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. Harri Heliovaara / Mate Pavic 6-7(3) 6-4 10-6 M. Messina
[7] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. [4] Rajeev Ram / Joe Salisbury 6-3 6-3 R. Lichtenstein
1/4 finału:
Harri Heliovaara / Mate Pavic d. [1] Ivan Dodig / Austin Krajicek 6-4 6-4 G. Allensworth [3] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. [5] Marcel Granollers / Horacio Zeballos 6-3 6-2 R. Lichtenstein
[4] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 6-7(4) 7-6(6) 10-4 M. Messina [7] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. [2] Wesley Koolhof / Neal Skupski 6-4 6-4 A. Tourte
II runda:
[1] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. [WC] Sadio Doumbia / Fabien Reboul 3-6 6-3 10-4 T. Janzen
Harri Heliovaara / Mate Pavic d. [8] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 6-4 6-4 M. Absolu [3] Rohan Bopanna / Matthew Ebden d. Novak Djokovic / Miomir Kecmanovic w/o (Kecmanovic - Rt Wrist) A. Tourte [5] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. [Alt] Alexander Erler / Lucas Miedler 7-5 6-4 R. Haigh
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. [6] Maximo Gonzalez / Andres Molteni 7-5 7-6(5) G. Allensworth [4] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Felix Auger-Aliassime / Sebastian Korda w/o (Korda - Rt Wrist) [7] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Jamie Murray / Michael Venus 6-4 6-3 G. Allensworth [2] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. Karen Chaczanow / Andriej Rubliow 6-4 7-6(5) T. Janzen
I runda:
[1] Ivan Dodig / Austin Krajicek wolna runda
[WC] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. [Alt] Matwe Middelkoop / Andreas Mies 6-7(8) 6-4 12-10 M. Absolu
Harri Heliovaara / Mate Pavic d. Hugo Nys / Jan Zieliński 7-6(7) 6-4 A. Rocha [8] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer wolna runda
[3] Rohan Bopanna / Matthew Ebden wolna runda
Novak Djokovic / Miomir Kecmanovic d. [Alt] Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov 6-4 6-2 R. Lichtenstein
[Alt] Alexander Erler / Lucas Miedler d. Kevin Krawietz / Tim Puetz 7-6(5) 6-3 S. Noble [5] Marcel Granollers / Horacio Zeballos wolna runda
[6] Maximo Gonzalez / Andres Molteni wolna runda
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Marcelo Melo / Alexander Zverev 7-6(5) 5-7 10-5 S. Noble
Felix Auger-Aliassime / Sebastian Korda d. Sebastian Baez / Lorenzo Musetti 7-5 6-3 F. Lutz [4] Rajeev Ram / Joe Salisbury wolna runda
[7] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin wolna runda
Jamie Murray / Michael Venus d. Francisco Cerundolo / Tomas Martin Etcheverry 6-3 7-6(4) A. Rocha
Karen Chaczanow / Andriej Rubliow d. [Alt] w/o S. Noble [2] Wesley Koolhof / Neal Skupski wolna runda
[1] Roman Safiullin d. [11] Jordan Thompson 3-6 6-4 6-4 M. Absolu
[14] Botic Van de Zandschulp d. [2] Sebastian Ofner 7-6(7) 6-2 F. Lutz
[Alt] J.J. Wolf d. [13] Roberto Carballes Baena 6-3 6-4 S. Noble
[4] Yoshihito Nishioka d. [Alt] Yosuke Watanuki 6-4 6-4 M. Messina
[8] Marton Fucsovics d. Gregoire Barrere 7-5 6-2 R. Haigh
Dominic Thiem d. [12] Christopher O'Connell 6-4 6-3 T. Janzen
[10/Alt] Marcos Giron d. [7] Dusan Lajovic 7-5 5-7 7-6(4) A. Rocha
I runda:
[1] Roman Safiullin d. [WC] Arthur Cazaux 6-4 6-2 S. Noble [11] Jordan Thompson d. Thiago Seyboth Wild 6-4 6-1 T. Janzen
[2] Sebastian Ofner d. [WC] Terence Atmane 5-7 7-5 6-4 A. Rocha [14] Botic Van de Zandschulp d. Pedro Cachin 6-2 6-4 M. Absolu
[Alt] J.J. Wolf d. Bernabe Zapata Miralles 6-1 2-0 ret. M. Absolu [13] Roberto Carballes Baena d. Juan Pablo Varillas 6-4 6-2 F. Lutz
[4] Yoshihito Nishioka d. [WC] Titouan Droguet 3-6 7-6(4) 6-2 A. Rocha
[Alt] Yosuke Watanuki d. [WC] Giovanni Mpetshi Perricard 6-4 6-7(8) 6-3 E. Rungaldier
Gregoire Barrere d. [5] Yannick Hanfmann 6-4 6-7(3) 6-4 S. Noble [8] Marton Fucsovics d. Emil Ruusuvuori 6-4 6-2 T. Janzen
Dominic Thiem d. [6] Lorenzo Sonego 6-1 4-6 7-5 G. Allensworth [12] Christopher O'Connell d. Arthur Rinderknech 4-6 7-6(5) 6-3 M. Messina
[7] Dusan Lajovic d. Quentin Halys 3-6 7-5 7-6(0) M. Messina [10/Alt] Marcos Giron d. Dominik Koepfer 7-6(5) 6-3 F. Lutz
Novak Djokovic 1
Carlos Alcaraz 2
Daniił Miedwiediew 3
Jannik Sinner 4
Holger Rune 5
Stefanos Tsitsipas 6
Andriej Rubliow 7
Taylor Fritz 8
Casper Ruud 9
Alexander Zverev 10
Alex de Minaur 11
Tommy Paul 12
Frances Tiafoe 13
Karen Chaczanow 14
Felix Auger-Aliassime 15
Cameron Norrie 16
Hubert Hurkacz 17
Lorenzo Musetti 18
Pablo Carreno Busta 18 (PR)
Grigor Dimitrov 19
Ben Shelton 20
Francisco Cerundolo 21
Nicolas Jarry 22
Adrian Mannarino 23
Tallon Griekspoor 24
Alejandro Davidovich Fokina 25
Sebastian Korda 26
Jan-Lennard Struff 27
Borna Coric 28
Sebastian Baez 29
Jiri Lehecka 30
Tomas Martin Etcheverry 31
Christopher Eubanks 32
Daniel Evans 33
Ugo Humbert 34
Alexander Bublik 35
Gael Monfils 35 (PR)
Laslo Djere 36
Denis Shapovalov 37
Mackenzie McDonald 38
Andy Murray 39
Roberto Bautista Agut 40
Max Purcell 41
Matteo Arnaldi 42
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Alexei Popyrin 43
2 Arthur Fils 44
3 Miomir Kecmanovic 45
4 Stan Wawrinka 46
5 Daniel Altmaier 47
6 Yoshihito Nishioka 48
7 Sebastian Ofner 49
8 Roman Safiullin 50
9 J.J. Wolf 51
10 Asłan Karacjew 52
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy
Alexei Popyrin 43
Arthur Fils 44
Daniel Altmaier 47
Yoshihito Nishioka 48
Sebastian Ofner 49
Roman Safiullin 50
Asłan Karacjew 52
Yannick Hanfmann 53
Aleksandar Vukic 54
Dusan Lajovic 55
Emil Ruusuvuori 56
Marton Fucsovics 57
Christopher O'Connell 58
Lorenzo Sonego 59
Roberto Carballes Baena 61
Jordan Thompson 62
Juan Pablo Varillas 65
Luca Van Assche 66
Botic Van de Zandschulp 67
Arthur Rinderknech 68
Bernabe Zapata Miralles 70
Pedro Cachin 71
Dominic Thiem 72
Gregoire Barrere 73
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy