T41: Florencja, Gijon 2022
T41: Florencja, Gijon 2022
10.10.2022 - 16.10.2022
Firenze Open
Nazwa turnieju: Nature Valley International
Miejsce rozgrywania turnieju: Florencja
Czas rozgrywania turnieju: 10.10.2022 - 16.10.2022
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2021: - Nie rozegrano
Zwycięzcy debla 2021: - Nie rozegrano
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Gijon Open
Nazwa turnieju: Gijon Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Gijon
Czas rozgrywania turnieju: 10.10.2022 - 16.10.2022
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2021: - Nie rozegrano
Zwycięzcy debla 2021: - Nie rozegrano
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Firenze Open
Nazwa turnieju: Nature Valley International
Miejsce rozgrywania turnieju: Florencja
Czas rozgrywania turnieju: 10.10.2022 - 16.10.2022
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2021: - Nie rozegrano
Zwycięzcy debla 2021: - Nie rozegrano
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Gijon Open
Nazwa turnieju: Gijon Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Gijon
Czas rozgrywania turnieju: 10.10.2022 - 16.10.2022
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2021: - Nie rozegrano
Zwycięzcy debla 2021: - Nie rozegrano
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Firenze Open
Florencja - lista graczy do turnieju głównego:
Sinner, Jannik 11
Auger-Aliassime, Felix 13
Berrettini, Matteo 15
Musetti, Lorenzo 30
Rune, Holger 31
Monfils, Gael 32
Cressy, Maxime 34
Basilashvili, Nikoloz 36
Karatsev, Aslan 39
Krajinovic, Filip 41
Bublik, Alexander 44
Griekspoor, Tallon 48
Brooksby, Jenson 50
Ruusuvuori, Emil 51
Otte, Oscar 52
Nishioka, Yoshihito 54
Goffin, David 62
Lehecka, Jiri 63
Sonego, Lorenzo IT 64
Rezerwowi:
1. Monteiro, Thiago(2) 65
2. Djere, Laslo(1) 66
3. Martinez, Pedro(1) 67
4. Nakashima, Brandon(1) 68
5. Wolf, J.J.(2) 72
6. Carballes Baena, Roberto(2) 73
7. Galan, Daniel Elahi(1) 75
8. Lestienne, Constant(2) 76
9. Gasquet, Richard(1) 79
10. Zapata Miralles, Bernabe(2) 80
11. Kokkinakis, Thanasi(1) 81
12. Halys, Quentin(1) 82
13. Garin, Cristian(1) 83
14. Moutet, Corentin(1) 84
15. McDonald, Mackenzie(1) 86
16. Huesler, Marc-Andrea(1) 87
17. Etcheverry, Tomas Martin(2) 89
18. Popyrin, Alexei(2) 90
19. Fucsovics, Marton(1) 91
20. Lajovic, Dusan(1) 92
21. Borges, Nuno(2) 93
22. Kubler, Jason(2) 97
23. Ymer, Mikael(2) 98
24. Gombos, Norbert(1) 99
25. Safiullin, Roman(1) 104
26. Kudla, Denis(1) 105
27. van Rijthoven, Tim(1) 107
28. Machac, Tomas(1) 109
29. Andujar, Pablo(2) 113
30. Verdasco, Fernando(2) 115
Florencja - lista graczy do turnieju głównego:
Sinner, Jannik 11
Auger-Aliassime, Felix 13
Berrettini, Matteo 15
Musetti, Lorenzo 30
Rune, Holger 31
Monfils, Gael 32
Cressy, Maxime 34
Basilashvili, Nikoloz 36
Karatsev, Aslan 39
Krajinovic, Filip 41
Bublik, Alexander 44
Griekspoor, Tallon 48
Brooksby, Jenson 50
Ruusuvuori, Emil 51
Otte, Oscar 52
Nishioka, Yoshihito 54
Goffin, David 62
Lehecka, Jiri 63
Sonego, Lorenzo IT 64
Rezerwowi:
1. Monteiro, Thiago(2) 65
2. Djere, Laslo(1) 66
3. Martinez, Pedro(1) 67
4. Nakashima, Brandon(1) 68
5. Wolf, J.J.(2) 72
6. Carballes Baena, Roberto(2) 73
7. Galan, Daniel Elahi(1) 75
8. Lestienne, Constant(2) 76
9. Gasquet, Richard(1) 79
10. Zapata Miralles, Bernabe(2) 80
11. Kokkinakis, Thanasi(1) 81
12. Halys, Quentin(1) 82
13. Garin, Cristian(1) 83
14. Moutet, Corentin(1) 84
15. McDonald, Mackenzie(1) 86
16. Huesler, Marc-Andrea(1) 87
17. Etcheverry, Tomas Martin(2) 89
18. Popyrin, Alexei(2) 90
19. Fucsovics, Marton(1) 91
20. Lajovic, Dusan(1) 92
21. Borges, Nuno(2) 93
22. Kubler, Jason(2) 97
23. Ymer, Mikael(2) 98
24. Gombos, Norbert(1) 99
25. Safiullin, Roman(1) 104
26. Kudla, Denis(1) 105
27. van Rijthoven, Tim(1) 107
28. Machac, Tomas(1) 109
29. Andujar, Pablo(2) 113
30. Verdasco, Fernando(2) 115
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Gijon Open
Gijon - lista graczy do turnieju głównego:
Thiem, Dominic 6 PR
Rublev, Andrey 9
Carreno Busta, Pablo 14
Bautista Agut, Roberto 21
Cerundolo, Francisco 27
Davidovich Fokina, Alejandro 28
Paul, Tommy 29
Baez, Sebastian 37
Ramos-Vinolas, Albert 40
Mannarino, Adrian 47
Korda, Sebastian 49
Bonzi, Benjamin 53
Fognini, Fabio 55
Sousa, Joao 56
Munar, Jaume 57
Cachin, Pedro 58
Rinderknech, Arthur 59
Giron, Marcos 60
Ivashka, Ilya 61
Rezerwowi:
1. Monteiro, Thiago(1) 65
2. Martinez, Pedro(2) 67
3. Wolf, J.J.(1) 72
4. Carballes Baena, Roberto(1) 73
5. Galan, Daniel Elahi(2) 75
6. Lestienne, Constant(1) 76
7. Gasquet, Richard(2) 79
8. Zapata Miralles, Bernabe(1) 80
9. Halys, Quentin(2) 82
10. Moutet, Corentin(2) 84
11. McDonald, Mackenzie(2) 86
12. Huesler, Marc-Andrea(2) 87
13. Etcheverry, Tomas Martin(1) 89
14. Popyrin, Alexei(1) 90
15. Fucsovics, Marton(2) 91
16. Lajovic, Dusan(2) 92
17. Borges, Nuno(1) 93
18. Kubler, Jason(1) 97
19. Ymer, Mikael(1) 98
20. Gombos, Norbert(2) 99
21. Kudla, Denis(2) 105
22. van Rijthoven, Tim(2) 107
23. Machac, Tomas(2) 109
24. Andujar, Pablo(1) 113
25. Verdasco, Fernando(1) 115
26. Berankis, Ricardas(2) 120
27. Taberner, Carlos(1) 121
28. Zhang, Zhizhen(2) 122
29. Stricker, Dominic(2) 124
30. Bhambri, Yuki(2) 127 PR
Gijon - lista graczy do turnieju głównego:
Thiem, Dominic 6 PR
Rublev, Andrey 9
Carreno Busta, Pablo 14
Bautista Agut, Roberto 21
Cerundolo, Francisco 27
Davidovich Fokina, Alejandro 28
Paul, Tommy 29
Baez, Sebastian 37
Ramos-Vinolas, Albert 40
Mannarino, Adrian 47
Korda, Sebastian 49
Bonzi, Benjamin 53
Fognini, Fabio 55
Sousa, Joao 56
Munar, Jaume 57
Cachin, Pedro 58
Rinderknech, Arthur 59
Giron, Marcos 60
Ivashka, Ilya 61
Rezerwowi:
1. Monteiro, Thiago(1) 65
2. Martinez, Pedro(2) 67
3. Wolf, J.J.(1) 72
4. Carballes Baena, Roberto(1) 73
5. Galan, Daniel Elahi(2) 75
6. Lestienne, Constant(1) 76
7. Gasquet, Richard(2) 79
8. Zapata Miralles, Bernabe(1) 80
9. Halys, Quentin(2) 82
10. Moutet, Corentin(2) 84
11. McDonald, Mackenzie(2) 86
12. Huesler, Marc-Andrea(2) 87
13. Etcheverry, Tomas Martin(1) 89
14. Popyrin, Alexei(1) 90
15. Fucsovics, Marton(2) 91
16. Lajovic, Dusan(2) 92
17. Borges, Nuno(1) 93
18. Kubler, Jason(1) 97
19. Ymer, Mikael(1) 98
20. Gombos, Norbert(2) 99
21. Kudla, Denis(2) 105
22. van Rijthoven, Tim(2) 107
23. Machac, Tomas(2) 109
24. Andujar, Pablo(1) 113
25. Verdasco, Fernando(1) 115
26. Berankis, Ricardas(2) 120
27. Taberner, Carlos(1) 121
28. Zhang, Zhizhen(2) 122
29. Stricker, Dominic(2) 124
30. Bhambri, Yuki(2) 127 PR
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Firenze Open
Florencja - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Martinez, Pedro 68
Carballes Baena, Roberto 72
Kokkinakis, Thanasi 81
Garin, Cristian 82
Huesler, Marc-Andrea 87
Fucsovics, Marton 91
Ymer, Mikael 100
Gombos, Norbert 101
van Rijthoven, Tim 106
Safiullin, Roman 107
Berankis, Ricardas 123
Rezerwowi:
1 Zhang, Zhizhen(1) 124
2 Nardi, Luca(1) 143
3 Cobolli, Flavio(1) 150
4 Kovalik, Jozef(1) 155
5 Gojowczyk, Peter(1) 158
6 Kuzmanov, Dimitar(2) 163
7 Zeppieri, Giulio(1) 169
8 Maestrelli, Francesco(1) 178
9 Brancaccio, Raul(1) 181
10 Gojo, Borna(1) 183
11 Dzumhur, Damir(1) 192
12 Sels, Jelle(2) 196
13 Vavassori, Andrea(1) 207
14 Kukushkin, Mikhail(2) 214
15 Marcora, Roberto(2) 216 PR
16 Celikbilek, Altug(2) 220
17 Alvarez Varona, Nicolas(2) 225
18 Trungelliti, Marco(1) 227
19 Sanchez Izquierdo, Nikolas(2) 238
20 Rosol, Lukas(1) 239
21 Giustino, Lorenzo(1) 246
22 Seppi, Andreas(1) 249
23 Ferreira Silva, Frederico(2) PO 251
24 Hardt, Nick(2) 260
25 Wessels, Louis(4) 267
26 Caruso, Salvatore(1) 270
27 Vatutin, Alexey(1) 271
28 Nikles, Johan(2) 275
29 Serdarusic, Nino(1) 278
30 Haase, Robin(3) 281
Florencja - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Martinez, Pedro 68
Carballes Baena, Roberto 72
Kokkinakis, Thanasi 81
Garin, Cristian 82
Huesler, Marc-Andrea 87
Fucsovics, Marton 91
Ymer, Mikael 100
Gombos, Norbert 101
van Rijthoven, Tim 106
Safiullin, Roman 107
Berankis, Ricardas 123
Rezerwowi:
1 Zhang, Zhizhen(1) 124
2 Nardi, Luca(1) 143
3 Cobolli, Flavio(1) 150
4 Kovalik, Jozef(1) 155
5 Gojowczyk, Peter(1) 158
6 Kuzmanov, Dimitar(2) 163
7 Zeppieri, Giulio(1) 169
8 Maestrelli, Francesco(1) 178
9 Brancaccio, Raul(1) 181
10 Gojo, Borna(1) 183
11 Dzumhur, Damir(1) 192
12 Sels, Jelle(2) 196
13 Vavassori, Andrea(1) 207
14 Kukushkin, Mikhail(2) 214
15 Marcora, Roberto(2) 216 PR
16 Celikbilek, Altug(2) 220
17 Alvarez Varona, Nicolas(2) 225
18 Trungelliti, Marco(1) 227
19 Sanchez Izquierdo, Nikolas(2) 238
20 Rosol, Lukas(1) 239
21 Giustino, Lorenzo(1) 246
22 Seppi, Andreas(1) 249
23 Ferreira Silva, Frederico(2) PO 251
24 Hardt, Nick(2) 260
25 Wessels, Louis(4) 267
26 Caruso, Salvatore(1) 270
27 Vatutin, Alexey(1) 271
28 Nikles, Johan(2) 275
29 Serdarusic, Nino(1) 278
30 Haase, Robin(3) 281
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Gijon Open
Gijon - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Wolf, J.J. 73
Galan, Daniel Elahi 75
Lestienne, Constant 76
Zapata Miralles, Bernabe 80
Borges, Nuno 94
Andujar, Pablo 117
Taberner, Carlos 121
Stricker, Dominic 126
Brouwer, Gijs 146
Guinard, Manuel 152
Kopriva, Vit 154
Rezerwowi:
1 Kovalik, Jozef(2) 155
2 Gojowczyk, Peter(2) 158
3 Kuzmanov, Dimitar(1) 163
4 Zeppieri, Giulio(2) 169
5 Nava, Emilio(1) 173
6 Maestrelli, Francesco(2) 178
7 Brancaccio, Raul(2) 181
8 Gojo, Borna(2) 183
9 Dzumhur, Damir(2) 192
10 Sels, Jelle(1) 196
11 Kukushkin, Mikhail(1) 214
12 Celikbilek, Altug(1) 220
13 Alvarez Varona, Nicolas(1) 225
14 Trungelliti, Marco(2) 227
15 Sanchez Izquierdo, Nikolas(1) 238
16 Rosol, Lukas(2) 239
17 Giustino, Lorenzo(2) 246
18 Ferreira Silva, Frederico(3) 251
19 Hardt, Nick(1) 260
20 Wessels, Louis(3) 267
21 Vatutin, Alexey(2) 271
22 Nikles, Johan(1) 275
23 Serdarusic, Nino(2) 278
24 Haase, Robin(4) 281
25 Ionel, Nicholas David(2) 283
26 Hassan, Benjamin(2) 285
27 Karlovskiy, Evgeny(1) 286
28 Gakhov, Ivan(2) 288
29 Basic, Mirza(2) 293
30 Janvier, Maxime(2) 294
Gijon - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Wolf, J.J. 73
Galan, Daniel Elahi 75
Lestienne, Constant 76
Zapata Miralles, Bernabe 80
Borges, Nuno 94
Andujar, Pablo 117
Taberner, Carlos 121
Stricker, Dominic 126
Brouwer, Gijs 146
Guinard, Manuel 152
Kopriva, Vit 154
Rezerwowi:
1 Kovalik, Jozef(2) 155
2 Gojowczyk, Peter(2) 158
3 Kuzmanov, Dimitar(1) 163
4 Zeppieri, Giulio(2) 169
5 Nava, Emilio(1) 173
6 Maestrelli, Francesco(2) 178
7 Brancaccio, Raul(2) 181
8 Gojo, Borna(2) 183
9 Dzumhur, Damir(2) 192
10 Sels, Jelle(1) 196
11 Kukushkin, Mikhail(1) 214
12 Celikbilek, Altug(1) 220
13 Alvarez Varona, Nicolas(1) 225
14 Trungelliti, Marco(2) 227
15 Sanchez Izquierdo, Nikolas(1) 238
16 Rosol, Lukas(2) 239
17 Giustino, Lorenzo(2) 246
18 Ferreira Silva, Frederico(3) 251
19 Hardt, Nick(1) 260
20 Wessels, Louis(3) 267
21 Vatutin, Alexey(2) 271
22 Nikles, Johan(1) 275
23 Serdarusic, Nino(2) 278
24 Haase, Robin(4) 281
25 Ionel, Nicholas David(2) 283
26 Hassan, Benjamin(2) 285
27 Karlovskiy, Evgeny(1) 286
28 Gakhov, Ivan(2) 288
29 Basic, Mirza(2) 293
30 Janvier, Maxime(2) 294
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Firenze Open
Florencja - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Felix Auger-Aliassime d. J.J. Wolf 6-4 6-4 A. Nour
1/2 finału:
[1] Felix Auger-Aliassime d. [3] Lorenzo Musetti 6-2 6-3 R. Haigh
J.J. Wolf d. [Q] Mikael Ymer 6-4 6-4 R. Concas
1/4 finału:
[1] Felix Auger-Aliassime d. [8] Brandon Nakashima 6-3 6-4 R. Concas
[3] Lorenzo Musetti d. Mackenzie McDonald 6-3 6-2 A. Nour
J.J. Wolf d. [7] Alexander Bublik 3-6 7-5 6-1 R. Haigh
[Q] Mikael Ymer d. Roberto Carballes Baena 6-4 6-2 M. Messina
II runda:
[1] Felix Auger-Aliassime d. Oscar Otte 6-4 6-7(2) 6-2 R. Concas
[8] Brandon Nakashima d. [Q] Altug Celikbilek 6-3 6-4 M. Messina
[3] Lorenzo Musetti d. Bernabe Zapata Miralles 6-3 6-0 R. Haigh
Mackenzie McDonald d. [WC] Francesco Passaro 6-4 7-5 A. Nour
[7] Alexander Bublik d. Corentin Moutet 7-5 6-4 A. Nour
J.J. Wolf d. [4] Maxime Cressy 6-3 6-4 E. Russo
[Q] Mikael Ymer d. [5] Asłan Karacjew 6-1 6-7(6) 6-1 M. Messina
Roberto Carballes Baena d. [2] Matteo Berrettini 5-7 7-6(5) 7-5 R. Haigh
I runda:
[1] Felix Auger-Aliassime wolna runda
Oscar Otte d. Marton Fucsovics 36 64 62 M. Messina
[Q] Altug Celikbilek d. [WC] Giulio Zeppieri 63 62 R. Concas
[8] Brandon Nakashima d. Richard Gasquet 62 62 M. Messina
[3] Lorenzo Musetti wolna runda
Bernabe Zapata Miralles d. Lorenzo Sonego 64 64 R. Concas
[WC] Francesco Passaro d. [LL] Zhizhen Zhang 76(4) 76(6) R. Haigh
Mackenzie McDonald d. [6] Jenson Brooksby 64 46 61 R. Concas
[7] Alexander Bublik d. Cristian Garin 75 62 R. Haigh
Corentin Moutet d. [Q] Flavio Cobolli 46 75 64 R. Haigh
J.J. Wolf d. [WC] Francesco Maestrelli 46 62 61 M. Messina
[4] Maxime Cressy wolna runda
[5] Asłan Karacjew d. Tallon Griekspoor 63 21 ret. E. Russo
[Q] Mikael Ymer d. [Q] Tim van Rijthoven 61 62 R. Concas
Roberto Carballes Baena d. Daniel Elahi Galan 62 61 A. Mangione
[2] Matteo Berrettini wolna runda
Florencja - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Felix Auger-Aliassime d. J.J. Wolf 6-4 6-4 A. Nour
1/2 finału:
[1] Felix Auger-Aliassime d. [3] Lorenzo Musetti 6-2 6-3 R. Haigh
J.J. Wolf d. [Q] Mikael Ymer 6-4 6-4 R. Concas
1/4 finału:
[1] Felix Auger-Aliassime d. [8] Brandon Nakashima 6-3 6-4 R. Concas
[3] Lorenzo Musetti d. Mackenzie McDonald 6-3 6-2 A. Nour
J.J. Wolf d. [7] Alexander Bublik 3-6 7-5 6-1 R. Haigh
[Q] Mikael Ymer d. Roberto Carballes Baena 6-4 6-2 M. Messina
II runda:
[1] Felix Auger-Aliassime d. Oscar Otte 6-4 6-7(2) 6-2 R. Concas
[8] Brandon Nakashima d. [Q] Altug Celikbilek 6-3 6-4 M. Messina
[3] Lorenzo Musetti d. Bernabe Zapata Miralles 6-3 6-0 R. Haigh
Mackenzie McDonald d. [WC] Francesco Passaro 6-4 7-5 A. Nour
[7] Alexander Bublik d. Corentin Moutet 7-5 6-4 A. Nour
J.J. Wolf d. [4] Maxime Cressy 6-3 6-4 E. Russo
[Q] Mikael Ymer d. [5] Asłan Karacjew 6-1 6-7(6) 6-1 M. Messina
Roberto Carballes Baena d. [2] Matteo Berrettini 5-7 7-6(5) 7-5 R. Haigh
I runda:
[1] Felix Auger-Aliassime wolna runda
Oscar Otte d. Marton Fucsovics 36 64 62 M. Messina
[Q] Altug Celikbilek d. [WC] Giulio Zeppieri 63 62 R. Concas
[8] Brandon Nakashima d. Richard Gasquet 62 62 M. Messina
[3] Lorenzo Musetti wolna runda
Bernabe Zapata Miralles d. Lorenzo Sonego 64 64 R. Concas
[WC] Francesco Passaro d. [LL] Zhizhen Zhang 76(4) 76(6) R. Haigh
Mackenzie McDonald d. [6] Jenson Brooksby 64 46 61 R. Concas
[7] Alexander Bublik d. Cristian Garin 75 62 R. Haigh
Corentin Moutet d. [Q] Flavio Cobolli 46 75 64 R. Haigh
J.J. Wolf d. [WC] Francesco Maestrelli 46 62 61 M. Messina
[4] Maxime Cressy wolna runda
[5] Asłan Karacjew d. Tallon Griekspoor 63 21 ret. E. Russo
[Q] Mikael Ymer d. [Q] Tim van Rijthoven 61 62 R. Concas
Roberto Carballes Baena d. Daniel Elahi Galan 62 61 A. Mangione
[2] Matteo Berrettini wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Gijon Open
Gijon - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Andriej Rubliow d. Sebastian Korda 6-2 6-3 M. Lahyani
1/2 finału:
[1] Andriej Rubliow d. [PR] Dominic Thiem 6-4 6-4 A. Gabas
Sebastian Korda d. Arthur Rinderknech 7-6(2) 6-3 P. Rodriguez
1/4 finału:
[1] Andriej Rubliow d. [5] Tommy Paul 7-5 6-3 A. Gabas
[PR] Dominic Thiem d. [4] Francisco Cerundolo 6-4 6-3 P. Rodriguez
Sebastian Korda d. [WC] Andy Murray 6-4 1-6 6-1 A. Gabas
Arthur Rinderknech d. [2] Pablo Carreno Busta 4-6 6-3 7-6(16) M. Lahyani
II runda:
[1] Andriej Rubliow d. Ilja Iwaszka 6-3 5-7 6-4 A. Gabas
[5] Tommy Paul d. [Q] Nicolas Alvarez Varona 6-3 7-6(3) R. Andrei
[4] Francisco Cerundolo d. [Q] Manuel Guinard 7-6(5) 6-2 P. Ayala
[PR] Dominic Thiem d. Marcos Giron 3-6 6-4 6-0 M. Lahyani
[WC] Andy Murray d. Pedro Cachin 2-6 7-5 7-6(3) R. Andrei
Sebastian Korda d. [3] Roberto Bautista Agut 5-7 6-4 6-4 M. Lahyani
Arthur Rinderknech d. Constant Lestienne 6-4 6-2 M. Franco Ojea
[2] Pablo Carreno Busta d. Thiago Monteiro 6-4 7-6(3) A. Gabas
I runda:
[1] Andriej Rubliow wolna runda
Ilja Iwaszka d. [WC] Feliciano Lopez 63 67(5) 64 R. Andrei
[Q] Nicolas Alvarez Varona d. [Q] Marco Trungelliti 16 63 60 M. Franco Ojea
[5] Tommy Paul d. [WC] Martín Landaluce 63 60 M. Lahyani
[4] Francisco Cerundolo wolna runda
[Q] Manuel Guinard d. Fabio Fognini 46 60 20 ret P. Ayala
[PR] Dominic Thiem d. Joao Sousa 62 60 A. Gabas
Marcos Giron d. [8] Albert Ramos-Vinolas 46 64 62 A. Gabas
[WC] Andy Murray d. [6] Alejandro Davidovich Fokina 75 62 M. Lahyani
Pedro Cachin d. [Q] Alexiej Watutin 76(2) 60 P. Ayala
Sebastian Korda d. Jaume Munar 64 61 P. Rodriguez
[3] Roberto Bautista Agut wolna runda
Constant Lestienne d. [7] Sebastian Baez 76(5) 44 ret. P. Rodriguez
Arthur Rinderknech d. [LL] Carlos Taberner 63 63 R. Andrei
Thiago Monteiro d. Benjamin Bonzi 64 75 P. Ayala
[2] Pablo Carreno Busta wolna runda
Gijon - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Andriej Rubliow d. Sebastian Korda 6-2 6-3 M. Lahyani
1/2 finału:
[1] Andriej Rubliow d. [PR] Dominic Thiem 6-4 6-4 A. Gabas
Sebastian Korda d. Arthur Rinderknech 7-6(2) 6-3 P. Rodriguez
1/4 finału:
[1] Andriej Rubliow d. [5] Tommy Paul 7-5 6-3 A. Gabas
[PR] Dominic Thiem d. [4] Francisco Cerundolo 6-4 6-3 P. Rodriguez
Sebastian Korda d. [WC] Andy Murray 6-4 1-6 6-1 A. Gabas
Arthur Rinderknech d. [2] Pablo Carreno Busta 4-6 6-3 7-6(16) M. Lahyani
II runda:
[1] Andriej Rubliow d. Ilja Iwaszka 6-3 5-7 6-4 A. Gabas
[5] Tommy Paul d. [Q] Nicolas Alvarez Varona 6-3 7-6(3) R. Andrei
[4] Francisco Cerundolo d. [Q] Manuel Guinard 7-6(5) 6-2 P. Ayala
[PR] Dominic Thiem d. Marcos Giron 3-6 6-4 6-0 M. Lahyani
[WC] Andy Murray d. Pedro Cachin 2-6 7-5 7-6(3) R. Andrei
Sebastian Korda d. [3] Roberto Bautista Agut 5-7 6-4 6-4 M. Lahyani
Arthur Rinderknech d. Constant Lestienne 6-4 6-2 M. Franco Ojea
[2] Pablo Carreno Busta d. Thiago Monteiro 6-4 7-6(3) A. Gabas
I runda:
[1] Andriej Rubliow wolna runda
Ilja Iwaszka d. [WC] Feliciano Lopez 63 67(5) 64 R. Andrei
[Q] Nicolas Alvarez Varona d. [Q] Marco Trungelliti 16 63 60 M. Franco Ojea
[5] Tommy Paul d. [WC] Martín Landaluce 63 60 M. Lahyani
[4] Francisco Cerundolo wolna runda
[Q] Manuel Guinard d. Fabio Fognini 46 60 20 ret P. Ayala
[PR] Dominic Thiem d. Joao Sousa 62 60 A. Gabas
Marcos Giron d. [8] Albert Ramos-Vinolas 46 64 62 A. Gabas
[WC] Andy Murray d. [6] Alejandro Davidovich Fokina 75 62 M. Lahyani
Pedro Cachin d. [Q] Alexiej Watutin 76(2) 60 P. Ayala
Sebastian Korda d. Jaume Munar 64 61 P. Rodriguez
[3] Roberto Bautista Agut wolna runda
Constant Lestienne d. [7] Sebastian Baez 76(5) 44 ret. P. Rodriguez
Arthur Rinderknech d. [LL] Carlos Taberner 63 63 R. Andrei
Thiago Monteiro d. Benjamin Bonzi 64 75 P. Ayala
[2] Pablo Carreno Busta wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Firenze Open
Florencja - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
Altug Celikbilek d. [8] Andrea Vavassori 6-1 6-4 A. Mangione
[2] Mikael Ymer d. [7] Borna Gojo 4-6 6-4 6-4 E. Russo
[3] Tim van Rijthoven d. [WC] Gianmarco Ferrari 6-4 7-6(2) M. Messina
[5] Flavio Cobolli d. [4] Zhizhen Zhang 6-4 6-3 A. Germani
I runda:
Altug Celikbilek d. [1] Roman Safiullin 7-6(4) 6-1 A. Germani
[8] Andrea Vavassori d. Nino Serdarusic 7-6(2) 4-6 6-3 E. Russo
[2] Mikael Ymer d. Andreas Seppi 7-5 6-3 A. Germani
[7] Borna Gojo d. Marius Copil 6-3 6-7(5) 7-6(2) M. Messina
[3] Tim van Rijthoven d. Aziz Dougaz 6-4 6-4 A. Mangione
[WC] Gianmarco Ferrari d. [6] Damir Dzumhur 6-4 6-7(6) 6-0 R. Haigh
[4] Zhizhen Zhang d. [WC] Jacopo Berrettini 6-4 6-2 A. Mangione
[5] Flavio Cobolli d. Lucas Miedler 6-4 7-6(5) E. Russo
Florencja - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
Altug Celikbilek d. [8] Andrea Vavassori 6-1 6-4 A. Mangione
[2] Mikael Ymer d. [7] Borna Gojo 4-6 6-4 6-4 E. Russo
[3] Tim van Rijthoven d. [WC] Gianmarco Ferrari 6-4 7-6(2) M. Messina
[5] Flavio Cobolli d. [4] Zhizhen Zhang 6-4 6-3 A. Germani
I runda:
Altug Celikbilek d. [1] Roman Safiullin 7-6(4) 6-1 A. Germani
[8] Andrea Vavassori d. Nino Serdarusic 7-6(2) 4-6 6-3 E. Russo
[2] Mikael Ymer d. Andreas Seppi 7-5 6-3 A. Germani
[7] Borna Gojo d. Marius Copil 6-3 6-7(5) 7-6(2) M. Messina
[3] Tim van Rijthoven d. Aziz Dougaz 6-4 6-4 A. Mangione
[WC] Gianmarco Ferrari d. [6] Damir Dzumhur 6-4 6-7(6) 6-0 R. Haigh
[4] Zhizhen Zhang d. [WC] Jacopo Berrettini 6-4 6-2 A. Mangione
[5] Flavio Cobolli d. Lucas Miedler 6-4 7-6(5) E. Russo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Gijon Open
Gijon - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[7] Alexiej Watutin d. [1] Carlos Taberner 6-2 6-2 A. Gabas
[2] Manuel Guinard d. [8] Nikolas Sanchez Izquierdo 4-6 7-5 7-5 M. Franco Ojea
[5] Nicolas Alvarez Varona d. Lorenzo Giustino 6-2 6-2 R. Andrei
[6] Marco Trungelliti d. Titouan Droguet 6-3 6-2 I. Yovchev
I runda:
[1] Carlos Taberner d. Filip Cristian Jianu 7-5 6-7(6) 7-6(5) I. Yovchev
[7] Alexiej Watutin d. [WC] Alberto Barroso Campos 6-3 6-4 R. Andrei
[2] Manuel Guinard d. [Alt] Eduard Esteve Lobato 6-2 6-2 R. Andrei
[8] Nikolas Sanchez Izquierdo d. Johan Nikles 6-2 1-6 6-1 I. Yovchev
Lorenzo Giustino d. [3] Dimitar Kuzmanov w/o
[5] Nicolas Alvarez Varona d. Oriol Roca Batalla 4-6 6-3 6-2 M. Franco Ojea
Titouan Droguet d. [4] Raul Brancaccio 6-4 6-4 M. Franco Ojea
[6] Marco Trungelliti d. [WC] Daniel Merida 6-3 6-4 A. Gabas
Gijon - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[7] Alexiej Watutin d. [1] Carlos Taberner 6-2 6-2 A. Gabas
[2] Manuel Guinard d. [8] Nikolas Sanchez Izquierdo 4-6 7-5 7-5 M. Franco Ojea
[5] Nicolas Alvarez Varona d. Lorenzo Giustino 6-2 6-2 R. Andrei
[6] Marco Trungelliti d. Titouan Droguet 6-3 6-2 I. Yovchev
I runda:
[1] Carlos Taberner d. Filip Cristian Jianu 7-5 6-7(6) 7-6(5) I. Yovchev
[7] Alexiej Watutin d. [WC] Alberto Barroso Campos 6-3 6-4 R. Andrei
[2] Manuel Guinard d. [Alt] Eduard Esteve Lobato 6-2 6-2 R. Andrei
[8] Nikolas Sanchez Izquierdo d. Johan Nikles 6-2 1-6 6-1 I. Yovchev
Lorenzo Giustino d. [3] Dimitar Kuzmanov w/o
[5] Nicolas Alvarez Varona d. Oriol Roca Batalla 4-6 6-3 6-2 M. Franco Ojea
Titouan Droguet d. [4] Raul Brancaccio 6-4 6-4 M. Franco Ojea
[6] Marco Trungelliti d. [WC] Daniel Merida 6-3 6-4 A. Gabas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Witamy na pokładzie kolejne turnieje, które zostaną rozegrane w tygodniu zamiast Szanghaju.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Firenze Open
Florencja - lista graczy do turnieju głównego:
Sinner, Jannik 11
Auger-Aliassime, Felix 13
Berrettini, Matteo 15
Musetti, Lorenzo 30
Rune, Holger 31
Monfils, Gael 32
Cressy, Maxime 34
Basilashvili, Nikoloz 36
Karatsev, Aslan 39
Krajinovic, Filip 41
Bublik, Alexander 44
Griekspoor, Tallon 48
Brooksby, Jenson 50
Ruusuvuori, Emil 51
Otte, Oscar 52
Nishioka, Yoshihito 54
Goffin, David 62
Lehecka, Jiri 63
Sonego, Lorenzo IT 64
Rezerwowi:
1. Monteiro, Thiago(2) 65
2. Djere, Laslo(1) 66
3. Martinez, Pedro(1) 67
4. Nakashima, Brandon(1) 68
5. Wolf, J.J.(2) 72
6. Carballes Baena, Roberto(2) 73
7. Galan, Daniel Elahi(1) 75
8. Lestienne, Constant(2) 76
9. Gasquet, Richard(1) 79
10. Zapata Miralles, Bernabe(2) 80
11. Kokkinakis, Thanasi(1) 81
12. Halys, Quentin(1) 82
13. Garin, Cristian(1) 83
14. Moutet, Corentin(1) 84
15. McDonald, Mackenzie(1) 86
16. Huesler, Marc-Andrea(1) 87
17. Etcheverry, Tomas Martin(2) 89
18. Popyrin, Alexei(2) 90
19. Fucsovics, Marton(1) 91
20. Lajovic, Dusan(1) 92
21. Borges, Nuno(2) 93
22. Kubler, Jason(2) 97
23. Ymer, Mikael(2) 98
24. Gombos, Norbert(1) 99
25. Safiullin, Roman(1) 104
26. Kudla, Denis(1) 105
27. van Rijthoven, Tim(1) 107
28. Machac, Tomas(1) 109
29. Andujar, Pablo(2) 113
30. Verdasco, Fernando(2) 115
Florencja - lista graczy do turnieju głównego:
Sinner, Jannik 11
Auger-Aliassime, Felix 13
Berrettini, Matteo 15
Musetti, Lorenzo 30
Rune, Holger 31
Monfils, Gael 32
Cressy, Maxime 34
Basilashvili, Nikoloz 36
Karatsev, Aslan 39
Krajinovic, Filip 41
Bublik, Alexander 44
Griekspoor, Tallon 48
Brooksby, Jenson 50
Ruusuvuori, Emil 51
Otte, Oscar 52
Nishioka, Yoshihito 54
Goffin, David 62
Lehecka, Jiri 63
Sonego, Lorenzo IT 64
Rezerwowi:
1. Monteiro, Thiago(2) 65
2. Djere, Laslo(1) 66
3. Martinez, Pedro(1) 67
4. Nakashima, Brandon(1) 68
5. Wolf, J.J.(2) 72
6. Carballes Baena, Roberto(2) 73
7. Galan, Daniel Elahi(1) 75
8. Lestienne, Constant(2) 76
9. Gasquet, Richard(1) 79
10. Zapata Miralles, Bernabe(2) 80
11. Kokkinakis, Thanasi(1) 81
12. Halys, Quentin(1) 82
13. Garin, Cristian(1) 83
14. Moutet, Corentin(1) 84
15. McDonald, Mackenzie(1) 86
16. Huesler, Marc-Andrea(1) 87
17. Etcheverry, Tomas Martin(2) 89
18. Popyrin, Alexei(2) 90
19. Fucsovics, Marton(1) 91
20. Lajovic, Dusan(1) 92
21. Borges, Nuno(2) 93
22. Kubler, Jason(2) 97
23. Ymer, Mikael(2) 98
24. Gombos, Norbert(1) 99
25. Safiullin, Roman(1) 104
26. Kudla, Denis(1) 105
27. van Rijthoven, Tim(1) 107
28. Machac, Tomas(1) 109
29. Andujar, Pablo(2) 113
30. Verdasco, Fernando(2) 115
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Gijon Open
Gijon - lista graczy do turnieju głównego:
Thiem, Dominic 6 PR
Rublev, Andrey 9
Carreno Busta, Pablo 14
Bautista Agut, Roberto 21
Cerundolo, Francisco 27
Davidovich Fokina, Alejandro 28
Paul, Tommy 29
Baez, Sebastian 37
Ramos-Vinolas, Albert 40
Mannarino, Adrian 47
Korda, Sebastian 49
Bonzi, Benjamin 53
Fognini, Fabio 55
Sousa, Joao 56
Munar, Jaume 57
Cachin, Pedro 58
Rinderknech, Arthur 59
Giron, Marcos 60
Ivashka, Ilya 61
Rezerwowi:
1. Monteiro, Thiago(1) 65
2. Martinez, Pedro(2) 67
3. Wolf, J.J.(1) 72
4. Carballes Baena, Roberto(1) 73
5. Galan, Daniel Elahi(2) 75
6. Lestienne, Constant(1) 76
7. Gasquet, Richard(2) 79
8. Zapata Miralles, Bernabe(1) 80
9. Halys, Quentin(2) 82
10. Moutet, Corentin(2) 84
11. McDonald, Mackenzie(2) 86
12. Huesler, Marc-Andrea(2) 87
13. Etcheverry, Tomas Martin(1) 89
14. Popyrin, Alexei(1) 90
15. Fucsovics, Marton(2) 91
16. Lajovic, Dusan(2) 92
17. Borges, Nuno(1) 93
18. Kubler, Jason(1) 97
19. Ymer, Mikael(1) 98
20. Gombos, Norbert(2) 99
21. Kudla, Denis(2) 105
22. van Rijthoven, Tim(2) 107
23. Machac, Tomas(2) 109
24. Andujar, Pablo(1) 113
25. Verdasco, Fernando(1) 115
26. Berankis, Ricardas(2) 120
27. Taberner, Carlos(1) 121
28. Zhang, Zhizhen(2) 122
29. Stricker, Dominic(2) 124
30. Bhambri, Yuki(2) 127 PR
Gijon - lista graczy do turnieju głównego:
Thiem, Dominic 6 PR
Rublev, Andrey 9
Carreno Busta, Pablo 14
Bautista Agut, Roberto 21
Cerundolo, Francisco 27
Davidovich Fokina, Alejandro 28
Paul, Tommy 29
Baez, Sebastian 37
Ramos-Vinolas, Albert 40
Mannarino, Adrian 47
Korda, Sebastian 49
Bonzi, Benjamin 53
Fognini, Fabio 55
Sousa, Joao 56
Munar, Jaume 57
Cachin, Pedro 58
Rinderknech, Arthur 59
Giron, Marcos 60
Ivashka, Ilya 61
Rezerwowi:
1. Monteiro, Thiago(1) 65
2. Martinez, Pedro(2) 67
3. Wolf, J.J.(1) 72
4. Carballes Baena, Roberto(1) 73
5. Galan, Daniel Elahi(2) 75
6. Lestienne, Constant(1) 76
7. Gasquet, Richard(2) 79
8. Zapata Miralles, Bernabe(1) 80
9. Halys, Quentin(2) 82
10. Moutet, Corentin(2) 84
11. McDonald, Mackenzie(2) 86
12. Huesler, Marc-Andrea(2) 87
13. Etcheverry, Tomas Martin(1) 89
14. Popyrin, Alexei(1) 90
15. Fucsovics, Marton(2) 91
16. Lajovic, Dusan(2) 92
17. Borges, Nuno(1) 93
18. Kubler, Jason(1) 97
19. Ymer, Mikael(1) 98
20. Gombos, Norbert(2) 99
21. Kudla, Denis(2) 105
22. van Rijthoven, Tim(2) 107
23. Machac, Tomas(2) 109
24. Andujar, Pablo(1) 113
25. Verdasco, Fernando(1) 115
26. Berankis, Ricardas(2) 120
27. Taberner, Carlos(1) 121
28. Zhang, Zhizhen(2) 122
29. Stricker, Dominic(2) 124
30. Bhambri, Yuki(2) 127 PR
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Hej
Czy możesz podawać listy tak jak dotychczas od najwyższych do najniższych rankingow graczy zgłoszonych do turnieju
Nie zajmie ci to więcej niż 10 minut
Czy możesz podawać listy tak jak dotychczas od najwyższych do najniższych rankingow graczy zgłoszonych do turnieju
Nie zajmie ci to więcej niż 10 minut
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172953
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Bardzo przyjemna lista we Florencji. Liczę na fajny turniej.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Jutro, bo inne hobby chwilowo znalazłem.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Firenze Open
Florencja - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Martinez, Pedro 68
Carballes Baena, Roberto 72
Kokkinakis, Thanasi 81
Garin, Cristian 82
Huesler, Marc-Andrea 87
Fucsovics, Marton 91
Ymer, Mikael 100
Gombos, Norbert 101
van Rijthoven, Tim 106
Safiullin, Roman 107
Berankis, Ricardas 123
Rezerwowi:
1 Zhang, Zhizhen(1) 124
2 Nardi, Luca(1) 143
3 Cobolli, Flavio(1) 150
4 Kovalik, Jozef(1) 155
5 Gojowczyk, Peter(1) 158
6 Kuzmanov, Dimitar(2) 163
7 Zeppieri, Giulio(1) 169
8 Maestrelli, Francesco(1) 178
9 Brancaccio, Raul(1) 181
10 Gojo, Borna(1) 183
11 Dzumhur, Damir(1) 192
12 Sels, Jelle(2) 196
13 Vavassori, Andrea(1) 207
14 Kukushkin, Mikhail(2) 214
15 Marcora, Roberto(2) 216 PR
16 Celikbilek, Altug(2) 220
17 Alvarez Varona, Nicolas(2) 225
18 Trungelliti, Marco(1) 227
19 Sanchez Izquierdo, Nikolas(2) 238
20 Rosol, Lukas(1) 239
21 Giustino, Lorenzo(1) 246
22 Seppi, Andreas(1) 249
23 Ferreira Silva, Frederico(2) PO 251
24 Hardt, Nick(2) 260
25 Wessels, Louis(4) 267
26 Caruso, Salvatore(1) 270
27 Vatutin, Alexey(1) 271
28 Nikles, Johan(2) 275
29 Serdarusic, Nino(1) 278
30 Haase, Robin(3) 281
Florencja - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Martinez, Pedro 68
Carballes Baena, Roberto 72
Kokkinakis, Thanasi 81
Garin, Cristian 82
Huesler, Marc-Andrea 87
Fucsovics, Marton 91
Ymer, Mikael 100
Gombos, Norbert 101
van Rijthoven, Tim 106
Safiullin, Roman 107
Berankis, Ricardas 123
Rezerwowi:
1 Zhang, Zhizhen(1) 124
2 Nardi, Luca(1) 143
3 Cobolli, Flavio(1) 150
4 Kovalik, Jozef(1) 155
5 Gojowczyk, Peter(1) 158
6 Kuzmanov, Dimitar(2) 163
7 Zeppieri, Giulio(1) 169
8 Maestrelli, Francesco(1) 178
9 Brancaccio, Raul(1) 181
10 Gojo, Borna(1) 183
11 Dzumhur, Damir(1) 192
12 Sels, Jelle(2) 196
13 Vavassori, Andrea(1) 207
14 Kukushkin, Mikhail(2) 214
15 Marcora, Roberto(2) 216 PR
16 Celikbilek, Altug(2) 220
17 Alvarez Varona, Nicolas(2) 225
18 Trungelliti, Marco(1) 227
19 Sanchez Izquierdo, Nikolas(2) 238
20 Rosol, Lukas(1) 239
21 Giustino, Lorenzo(1) 246
22 Seppi, Andreas(1) 249
23 Ferreira Silva, Frederico(2) PO 251
24 Hardt, Nick(2) 260
25 Wessels, Louis(4) 267
26 Caruso, Salvatore(1) 270
27 Vatutin, Alexey(1) 271
28 Nikles, Johan(2) 275
29 Serdarusic, Nino(1) 278
30 Haase, Robin(3) 281
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Gijon Open
Gijon - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Wolf, J.J. 73
Galan, Daniel Elahi 75
Lestienne, Constant 76
Zapata Miralles, Bernabe 80
Borges, Nuno 94
Andujar, Pablo 117
Taberner, Carlos 121
Stricker, Dominic 126
Brouwer, Gijs 146
Guinard, Manuel 152
Kopriva, Vit 154
Rezerwowi:
1 Kovalik, Jozef(2) 155
2 Gojowczyk, Peter(2) 158
3 Kuzmanov, Dimitar(1) 163
4 Zeppieri, Giulio(2) 169
5 Nava, Emilio(1) 173
6 Maestrelli, Francesco(2) 178
7 Brancaccio, Raul(2) 181
8 Gojo, Borna(2) 183
9 Dzumhur, Damir(2) 192
10 Sels, Jelle(1) 196
11 Kukushkin, Mikhail(1) 214
12 Celikbilek, Altug(1) 220
13 Alvarez Varona, Nicolas(1) 225
14 Trungelliti, Marco(2) 227
15 Sanchez Izquierdo, Nikolas(1) 238
16 Rosol, Lukas(2) 239
17 Giustino, Lorenzo(2) 246
18 Ferreira Silva, Frederico(3) 251
19 Hardt, Nick(1) 260
20 Wessels, Louis(3) 267
21 Vatutin, Alexey(2) 271
22 Nikles, Johan(1) 275
23 Serdarusic, Nino(2) 278
24 Haase, Robin(4) 281
25 Ionel, Nicholas David(2) 283
26 Hassan, Benjamin(2) 285
27 Karlovskiy, Evgeny(1) 286
28 Gakhov, Ivan(2) 288
29 Basic, Mirza(2) 293
30 Janvier, Maxime(2) 294
Gijon - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Wolf, J.J. 73
Galan, Daniel Elahi 75
Lestienne, Constant 76
Zapata Miralles, Bernabe 80
Borges, Nuno 94
Andujar, Pablo 117
Taberner, Carlos 121
Stricker, Dominic 126
Brouwer, Gijs 146
Guinard, Manuel 152
Kopriva, Vit 154
Rezerwowi:
1 Kovalik, Jozef(2) 155
2 Gojowczyk, Peter(2) 158
3 Kuzmanov, Dimitar(1) 163
4 Zeppieri, Giulio(2) 169
5 Nava, Emilio(1) 173
6 Maestrelli, Francesco(2) 178
7 Brancaccio, Raul(2) 181
8 Gojo, Borna(2) 183
9 Dzumhur, Damir(2) 192
10 Sels, Jelle(1) 196
11 Kukushkin, Mikhail(1) 214
12 Celikbilek, Altug(1) 220
13 Alvarez Varona, Nicolas(1) 225
14 Trungelliti, Marco(2) 227
15 Sanchez Izquierdo, Nikolas(1) 238
16 Rosol, Lukas(2) 239
17 Giustino, Lorenzo(2) 246
18 Ferreira Silva, Frederico(3) 251
19 Hardt, Nick(1) 260
20 Wessels, Louis(3) 267
21 Vatutin, Alexey(2) 271
22 Nikles, Johan(1) 275
23 Serdarusic, Nino(2) 278
24 Haase, Robin(4) 281
25 Ionel, Nicholas David(2) 283
26 Hassan, Benjamin(2) 285
27 Karlovskiy, Evgeny(1) 286
28 Gakhov, Ivan(2) 288
29 Basic, Mirza(2) 293
30 Janvier, Maxime(2) 294
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Florence:
Rune
Rune
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Florencja:
Francesco Passaro
Francesco Maestrelli
Luca Nardi
Florencja Q:
Jacopo Berrettini
Giulio Zeppieri.
Francesco Passaro
Francesco Maestrelli
Luca Nardi
Florencja Q:
Jacopo Berrettini
Giulio Zeppieri.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T41: Florencja, Gijon 2022
Florencja:
Monfils, Nishioka
Monfils, Nishioka
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości