Coming out Darii Kasatkiny

Obrazek
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172398
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: DUN I LOVE »

Daria Kasatkina: "tak, mam dziewczynę".

https://eurosport.tvn24.pl/tenis,115/da ... QVRBXzFwbk

Spoiler:
Awatar użytkownika
no-handed backhand
Posty: 17765
Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
Lokalizacja: tak

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: no-handed backhand »

Nawet ona ma dziewczynę.
Yoshihito Nishioka do Ciebie jedzie
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172398
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: DUN I LOVE »

:D
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39108
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Kiefer »

Już wcześniej sugerowała, że chyba woli dziewczyny od chłopców. Trochę nietypowa jak na "L", fajnie się na nią patrzy, a np. Mauresmo czy Stosur od samego początku budziły wątpliwości. ;)
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Jacques D. »

Noo, w sporcie, w którym trzy z najlepszych tenisistek w historii (Navratilova, BJK, troszeczkę mniejszego fornatu - Novotna) są/były ikonami wiadomego ruchu, w którym Martina już w latach 90.mówiła, że strach wejść do szatni, bo roi się tam od "L" ( :D ), w takich, a nie innych realiach dzisiejszej rzeczywistości, taki coming out musi być faktycznie bardzo trudną sprawą.
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39108
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Kiefer »

Może dla Rosjanki jest to trudniejsze.
Ja tam czekam na coming out naszej mistrzyni. :D
Awatar użytkownika
Barty
Administrator
Posty: 43078
Rejestracja: 01 sie 2011, 15:40

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Barty »

Jacques D. pisze: 19 lip 2022, 9:52 Noo, w sporcie, w którym trzy z najlepszych tenisistek w historii (Navratilova, BJK, troszeczkę mniejszego fornatu - Novotna) są/były ikonami wiadomego ruchu, w którym Martina już w latach 90.mówiła, że strach wejść do szatni, bo roi się tam od "L" ( :D ), w takich, a nie innych realiach dzisiejszej rzeczywistości, taki coming out musi być faktycznie bardzo trudną sprawą.
Jak dobrze, że JD zawsze wie, co czuje każda dziewczyna w WTA, na pewno jest im przez to jeszcze łatwiej się przyznać.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Awatar użytkownika
COA
Posty: 9272
Rejestracja: 22 lip 2011, 22:47

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: COA »

Kiefer pisze: 19 lip 2022, 10:09 Ja tam czekam na coming out naszej mistrzyni. :D
+1111
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 37200
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Kamileki »

Kiefer pisze: 19 lip 2022, 10:09 Może dla Rosjanki jest to trudniejsze.
Ja tam czekam na coming out naszej mistrzyni. :D
Czyli mówisz, że to zmyłka? Oby, oby bo już się bałem o Rafę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44491
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Robertinho »

Kamileki pisze: 19 lip 2022, 10:52
Kiefer pisze: 19 lip 2022, 10:09 Może dla Rosjanki jest to trudniejsze.
Ja tam czekam na coming out naszej mistrzyni. :D
Czyli mówisz, że to zmyłka? Oby, oby bo już się bałem o Rafę.
Obrazek
Raczej nie powodów do obaw, ponoć Rafa na pytanie czy zdradził partnerkę, również by odparł "ale dzisiaj?". :ok:
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Jacques D. »

Barty pisze: 19 lip 2022, 10:16
Jacques D. pisze: 19 lip 2022, 9:52 Noo, w sporcie, w którym trzy z najlepszych tenisistek w historii (Navratilova, BJK, troszeczkę mniejszego fornatu - Novotna) są/były ikonami wiadomego ruchu, w którym Martina już w latach 90.mówiła, że strach wejść do szatni, bo roi się tam od "L" ( :D ), w takich, a nie innych realiach dzisiejszej rzeczywistości, taki coming out musi być faktycznie bardzo trudną sprawą.
Jak dobrze, że JD zawsze wie, co czuje każda dziewczyna w WTA, na pewno jest im przez to jeszcze łatwiej się przyznać.
Twoje kompleksy przesłaniają Ci już nawet logiczne myślenie podczas czytania - mój post nie mówił nic na temat tego, jak czuje się Kasatkina, był jedynie ironicznym komentarzem na temat tego, że dziś warunki środowiskowe tak w samym WTA, jak i w świecie w ogóle, mówiąc oględnie, nie są najtrudniejsze.
I jeszcze ten absurdalny "wniosek" na koniec - niewątpliwie, nawet gdyby się jakimś cudem o tym dowiedziały, bardzo by je moje zdanie obeszło.
Kiefer pisze: 19 lip 2022, 6:08 Trochę nietypowa jak na "L", fajnie się na nią patrzy
To prawda, nie wygląda zgodnie ze stereotypem, z drugiej strony nie jest to też jakiś szok. Szok pewnie byłby, jakby to zrobiła Danielle Collins, Martina po latach albo Camilla Giorgi. :D
Awatar użytkownika
Razing
Posty: 3578
Rejestracja: 28 gru 2017, 19:23

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Razing »

Raczej są trudne zawsze lub prawie jak jesteś celebsem/znanym sportowcem a ona nie dość że w środowisku dosyć znana to jeszcze z kraju w którym za takie rzeczy każdy ką zwyzywa i swoje się pewnie w dzieciństwie nasłuchała. So.
MTT Singiel :
2021: Roland Garros, San Diego, Paris
2019: Antwerp

MTT Debel :
#1 : 10 weeks
2024: Australian Open
2023: Wimbledon, Cincinnati
2022 : Indian Wells, US Open
2021: Australian Open, WTF
2020 : Shanghai
2019 : Wimbledon
Awatar użytkownika
CajraX
Posty: 7280
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Słupsk

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: CajraX »

W sumie małe zaskoczenie i tak podejrzewałem, gdy przeglądałem jej Instagrama. Jest chyba z tą Zanevską, czy jak jej tam. Zawsze Darię lubiłem i obserwowałem ją równolegle z Osaką, gdy jako młode zawodniczki dopiero wchodziły do wielkiego tenisa. No i Daria lepiej skończyła póki co :)

W sumie to musi być ważne wydarzenie, skoro doczekało się swojego tematu :D
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Jacques D. »

Oj tak, znane celebsy to już w ogóle mają najtrudniej. :lol:

A co do kontekstu rosyjskiego, ona już chyba od dość dawna tam nie mieszka - obecnie Dubaj.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44491
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Robertinho »

CajraX pisze: 19 lip 2022, 11:44 W sumie małe zaskoczenie i tak podejrzewałem, gdy przeglądałem jej Instagrama. Jest chyba z tą Zanevską, czy jak jej tam. Zawsze Darię lubiłem i obserwowałem ją równolegle z Osaką, gdy jako młode zawodniczki dopiero wchodziły do wielkiego tenisa. No i Daria lepiej skończyła póki co :)

W sumie to musi być ważne wydarzenie, skoro doczekało się swojego tematu :D
no-handed backhand pisze: 19 lip 2022, 0:37 Każdy pościk jest dobry na podbitkę do tego umierającego forum.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 37200
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Kamileki »

CajraX pisze: 19 lip 2022, 11:44 W sumie małe zaskoczenie i tak podejrzewałem, gdy przeglądałem jej Instagrama. Jest chyba z tą Zanevską, czy jak jej tam. Zawsze Darię lubiłem i obserwowałem ją równolegle z Osaką, gdy jako młode zawodniczki dopiero wchodziły do wielkiego tenisa. No i Daria lepiej skończyła póki co :)

W sumie to musi być ważne wydarzenie, skoro doczekało się swojego tematu :D
Jaka kurła Zanevska.

To jest dziewczyna Darii - Natalia Zabiiako (łyżwiarka figurowa, medalistka MŚ i Igrzysk):
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39108
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Kiefer »



Awatar użytkownika
CajraX
Posty: 7280
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Słupsk

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: CajraX »

Kamileki pisze: 19 lip 2022, 13:16
CajraX pisze: 19 lip 2022, 11:44 W sumie małe zaskoczenie i tak podejrzewałem, gdy przeglądałem jej Instagrama. Jest chyba z tą Zanevską, czy jak jej tam. Zawsze Darię lubiłem i obserwowałem ją równolegle z Osaką, gdy jako młode zawodniczki dopiero wchodziły do wielkiego tenisa. No i Daria lepiej skończyła póki co :)

W sumie to musi być ważne wydarzenie, skoro doczekało się swojego tematu :D
Jaka kurła Zanevska.

To jest dziewczyna Darii - Natalia Zabiiako (łyżwiarka figurowa, medalistka MŚ i Igrzysk):
Obrazek
Kiedyś miała dużo zdjęć z Zanevską z tego co pamiętam. Widocznie zatrzymałem się na innym etapie :P Ogólnie piękne dziewczyny. Wybijają się znacznie na tle powszechnych L word :D
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44491
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Robertinho »

CajraX pisze: 19 lip 2022, 16:46
Kamileki pisze: 19 lip 2022, 13:16
CajraX pisze: 19 lip 2022, 11:44 W sumie małe zaskoczenie i tak podejrzewałem, gdy przeglądałem jej Instagrama. Jest chyba z tą Zanevską, czy jak jej tam. Zawsze Darię lubiłem i obserwowałem ją równolegle z Osaką, gdy jako młode zawodniczki dopiero wchodziły do wielkiego tenisa. No i Daria lepiej skończyła póki co :)

W sumie to musi być ważne wydarzenie, skoro doczekało się swojego tematu :D
Jaka kurła Zanevska.

To jest dziewczyna Darii - Natalia Zabiiako (łyżwiarka figurowa, medalistka MŚ i Igrzysk):
Obrazek
Kiedyś miała dużo zdjęć z Zanevską z tego co pamiętam. Widocznie zatrzymałem się na innym etapie :P Ogólnie piękne dziewczyny. Wybijają się znacznie na tle powszechnych L word :D
Nie marudź, nawet w smutnej jak nomen omen p****a Polsce nie jest tak źle pod tym względem.

Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Bialas55
Posty: 1068
Rejestracja: 28 sty 2019, 18:05

Re: Coming out Darii Kasatkiny

Post autor: Bialas55 »

Ładne lesbijki ok, ale rowery to do pieca.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość