Forum fanów tenisa ziemnego, gdzie znajdziesz komentarze internautów, wyniki, skróty spotkań, statystyki, materiały prasowe, typery i inne informacje o turniejach ATP i WTA.
Miejsce rozgrywania turnieju: Nowy Jork
Czas rozgrywania turnieju: 29.08.2022 - 11.09.2022
Drabinka: Singiel - 128 osób, Debel - 64 pary
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: -
[23] Nick Kyrgios d. [1] Daniił Miedwiediew 76(11) 36 63 62 E. Asderaki Moore [27] Karen Chaczanow d. [12] Pablo Carreno Busta 46 63 61 46 63 G. Allensworth [13] Matteo Berrettini d. Alejandro Davidovich Fokina 36 76(2) 63 46 62 M. Veljovic [5] Casper Ruud d. [LL] Corentin Moutet 61 62 67(4) 62 J. Campistol
[11] Jannik Sinner d. Ilja Iwaszka 61 57 62 46 63 N. Helwerth [3] Carlos Alcaraz d. [15] Marin Cilic 64 36 64 46 63 L. Azemar Engzell [9] Andriej Rubliow d. [7] Cameron Norrie 64 64 64 K. Radwan-Cho [22] Frances Tiafoe d. [2] Rafael Nadal 64 46 64 63 C. Bernardes
III runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. [Q] Yibing Wu 6-4 6-2 6-2 N. Forcadell [23] Nick Kyrgios d. [WC] Jeffrey John Wolf 6-4 6-2 6-3 N. Helwerth [12] Pablo Carreno Busta d. [18] Alex de Minaur 6-1 6-1 3-6 7-6(5) F. Murphy [27] Karen Chaczanow d. Jack Draper 6-3 4-6 6-5 i krecz J. Blom
[7] Cameron Norrie d. [28] Holger Rune 7-5 6-4 6-1 T. Janzen [9] Andriej Rubliow d. [19] Denis Shapovalov 6-4 2-6 6-7(3) 6-4 7-6(7) E. Joseph [22] Frances Tiafoe d. [14] Diego Schwartzman 7-6(7) 6-4 6-4 D. Dumusois [2] Rafael Nadal d. Richard Gasquet 6-0 6-1 7-5 J. Keothavong
[7] Cameron Norrie d. Joao Sousa 6-4 6-4 7-6(4) N. Helwerth [28] Holger Rune d. John Isner w/o - [19] Denis Shapovalov d. Roberto Carballes Baena 6-4 4-6 6-3 6-2 G. Allensworth [9] Andriej Rubliow d. Soonwoo Kwon 6-3 6-0 6-4 K. Radwan-Cho [14] Diego Schwartzman d. Alexei Popyrin 7-6(3) 7-5 7-6(6) J. Brace [22] Frances Tiafoe d. Jason Kubler 7-6(3) 7-5 7-6(2) L. Azemar Engzell
Richard Gasquet d. [32] Miomir Kecmanovic 6-2 6-4 4-6 6-4 S. Cannavan [2] Rafael Nadal d. Fabio Fognini 2-6 6-4 6-2 6-1 M. Veljovic
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [2] Neal Skupski / Wesley Koolhof 7-6(4) 7-5 M. CIcak
1/2 finału:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [13] Robert Farah / Juan Sebastian Cabal 7-5 4-6 7-6(6) J. Zhang
[2] Neal Skupski / Wesley Koolhof d. [3] Jean-Julien Rojer / Marcelo Arevalo-Gonzalez 6-4 7-5 M. Veljovic
1/4 finału:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Hugo Nys / Jan Zieliński 6-4 6-7(3) 6-4 K. Nouni [13] Robert Farah / Juan Sebastian Cabal d. [11] Harri Heliovaara / Lloyd Glasspool 7-6(5) 6-2 E. Asderaki Moore
[3] Jean-Julien Rojer / Marcelo Arevalo-Gonzalez d. [6] Nikola Mektic / Mate Pavic 6-3 6-4 D. Dumusois [2] Neal Skupski / Wesley Koolhof d. Marcelo Demoliner / Joao Sousa 6-3 6-1 M. Cicak
III runda:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [15] Simone Bolelli / Fabio Fognini 61 75 F. Murphy
Hugo Nys / Jan Zielinski d. Gonzalo Escobar / Ariel Behar 61 64 M. Cicak [13] Robert Farah / Juan Sebastian Cabal d. [4] Michael Venus / Tim Puetz 67(2) 64 63 J. Campistol [11] Harri Heliovaara / Lloyd Glasspool d. [8] Thanasi Kokkinakis / Nick Kyrgios 36 76(6) 76(8) G. Allensworth
[6] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Robin Haase / Philipp Oswald 63 64 C. Bernardes [3] Jean-Julien Rojer / Marcelo Arevalo-Gonzalez d. Adrian Mannarino / Quentin Halys 64 76(9) N. Forcadell
Marcelo Demoliner / Joao Sousa d. Andrea Vavassori / Lorenzo Sonego 76(4) 64 K. Nouni [2] Neal Skupski / Wesley Koolhof d. Matthew Ebden / Max Purcell 76(5) 36 63 N. Forcadell
II runda:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Luke Saville / Asłan Karacjew 6-4 6-3 D. Dumusois [15] Simone Bolelli / Fabio Fognini d. [WC] Nicholas Monroe / Keegan Smith 7-6(4) 6-2 J. Keothavong
Hugo Nys / Jan Zielinski d. [10] Bruno Soares / Jamie Murray 7-6(5) 7-6(6) M. Bley
Gonzalo Escobar / Ariel Behar d. [7] Ivan Dodig / Austin Krajicek 1-6 7-6(5) 7-6(5) J. Kjendlie
[4] Michael Venus / Tim Puetz d. Nuno Borges / Francisco Cabral 6-4 7-6(3) C. Urban [13] Robert Farah / Juan Sebastian Cabal d. Diego Hidalgo / Fabien Reboul 7-6(2) 6-7(5) 7-6(7) J. Brace [11] Harri Heliovaara / Lloyd Glasspool d. Marcelo Melo / Raven Klaasen 6-4 7-6(6) K. Radwan-Cho [8] Thanasi Kokkinakis / Nick Kyrgios d. Yoshihito Nishioka / Andre Goransson 6-4 7-6(3) M. Veljovic
[6] Nikola Mektic / Mate Pavic d. [WC] Ethan Quinn / Nicholas Godsick 6-1 6-3 F. Murphy
Robin Haase / Philipp Oswald d. [12] Kevin Krawietz / Andreas Mies 7-6(4) 6-7(4) 6-3 K. Radwan-Cho
Adrian Mannarino / Quentin Halys d. Alexander Bublik / Holger Rune 6-3 5-7 7-6(8) M. Cicak [3] Jean-Julien Rojer / Marcelo Arevalo-Gonzalez d. Aisam-ul-Haq Qureshi / Ołeksandr Niedowiesow 6-0 6-3 K. Nouni
Marcelo Demoliner / Joao Sousa d. Jaume Munar / Feliciano Lopez 6-3 6-4 E. Asderaki Moore
Andrea Vavassori / Lorenzo Sonego d. [WC] Christopher Eubanks / Ben Shelton 6-3 6-7(5) 6-4 S. Cannavan
Matthew Ebden / Max Purcell d. [WC] Robert Galloway / Alex Lawson 6-2 6-2 C. Rask [2] Neal Skupski / Wesley Koolhof d. Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 6-3 6-7(5) 6-4 N. Helwerth
I runda:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Cristian Rodriguez / Federico Coria 6-4 6-4 J. Kjendlie
Luke Saville / Asłan Karacjew d. Lukasz Kubot / Sander Gille 6-7(4) 7-6(7) 6-2 C. Urban
[WC] Nicholas Monroe / Keegan Smith d. Marton Fucsovics / Alex Molcan 7-6(6) 6-3 M. Savic [15] Simone Bolelli / Fabio Fognini d. Nikola Cacic / Ramkumar Ramanathan 6-4 6-4 J. Kjendlie [10] Bruno Soares / Jamie Murray d. [WC] Hunter Reese / Max Jacob Schnur 6-3 6-3 M. Absolu
Hugo Nys / Jan Zielinski d. Fabrice Martin / Jonny O'Mara 7-6(6) 6-1 S. Moore
Gonzalo Escobar / Ariel Behar d. Albert Ramos-Vinolas / Bernabe Zapata Miralles 6-4 6-0 L. A. Engzell [7] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. Jack Sock / Tommy Paul 7-6(5) 6-2 F. Murphy
[4] Michael Venus / Tim Puetz d. Andrey Golubev / Pedro Martinez 6-7(4) 6-2 6-4 T. Mevel
Nuno Borges / Francisco Cabral d. Miguel Angel Reyes-Varela / Nicolas Barrientos 6-4 6-2 S. Moore
Diego Hidalgo / Fabien Reboul d. David Vega Hernandez / Rafael Matos 3-6 7-6(4) 7-6(7) L. Laugero [13] Robert Farah / Juan Sebastian Cabal d. [WC] Alex Michelsen / Sebastian Gorzny 7-5 6-2 E. Asderaki Moore [11] Harri Heliovaara / Lloyd Glasspool d. Miomir Kecmanovic / William Blumberg 6-3 6-3 M. Savic
Marcelo Melo / Raven Klaasen d. Maximo Gonzalez / Tomislav Brkic 6-7(4) 7-6(3) 6-1 N. Forcadell
Yoshihito Nishioka / Andre Goransson d. Franko Skugor / Ben McLachlan 6-7(6) 6-3 7-6(7) I. Snyder [8] Thanasi Kokkinakis / Nick Kyrgios d. Hugo Gaston / Lorenzo Musetti 4-6 6-3 6-4 R. Haigh
[6] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Govind Nanda / Brandon Holt 6-3 6-4 I. Seefried
[WC] Ethan Quinn / Nicholas Godsick d. Nikołoz Basilaszwili / Hans Hach Verdugo 7-6(1) 6-4 J. Campistol
Robin Haase / Philipp Oswald d. Ilja Iwaszka / Soonwoo Kwon 6-4 7-5 A. Franke [12] Kevin Krawietz / Andreas Mies d. Marcos Giron / Mackenzie McDonald 6-3 7-6(5) A. Rocha
Adrian Mannarino / Quentin Halys d. [16] Nicolas Mahut / Edouard Roger-Vasselin 6-1 3-6 6-3 J. Pinoargote
Alexander Bublik / Holger Rune d. Denis Kudla / Frances Tiafoe 6-2 3-6 6-1 R. Haigh
Aisam-ul-Haq Qureshi / Ołeksandr Niedowiesow d. Tomas Martin Etcheverry / Sebastian Baez 6-1 7-5 S. Elbin [3] Jean-Julien Rojer / Marcelo Arevalo-Gonzalez d. John Peers / Alexei Popyrin 6-3 7-6(2) M. Franco Ojea
Marcelo Demoliner / Joao Sousa d. [5] Marcel Granollers / Horacio Zeballos 3-6 7-6(3) 7-6(4) F. Murphy
Jaume Munar / Feliciano Lopez d. Arthur Rinderknech / Benjamin Bonzi 6-2 6-4 J. Blom
[WC] Christopher Eubanks / Ben Shelton d. Pedro Cachin / Francisco Cerundolo 3-6 7-6(8) 6-2 T. Janzen
Andrea Vavassori / Lorenzo Sonego d. [9] Rohan Bopanna / Matwe Middelkoop 7-6(2) 6-2 G. Allensworth
Matthew Ebden / Max Purcell d. [14] Santiago Gonzalez / Andres Molteni 7-6(7) 6-7(8) 6-1 K. Rask
[WC] Robert Galloway / Alex Lawson d. Aljaz Bedene / Emil Ruusuvuori 6-3 6-3 A. Hughes
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Jiri Vesely / Jiri Lehecka 6-4 6-4 A. Robein [2] Neal Skupski / Wesley Koolhof d. Sam Querrey / Steve Johnson 6-4 7-6(5) K. Nouni
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać. Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
[16] Nicolas Jarry d. Bjorn Fratangelo 7-6(4) 4-6 6-3 J. Campistol [31] Dennis Novak d. Dalibor Svrcina 6-3 6-4 I. Seefried
I runda:
[1] Constant Lestienne d. Andrea Vavassori 6-3 6-1 P. U. Arinze
Geoffrey Blancaneaux d. [WC] Oliver Crawford 6-3 6-4 L. Laugero
Enzo Couacaud d. Matheus Pucinelli De Almeida 6-3 6-2 R. Coble [23] Jan-Lennard Struff d. Bradley Klahn 6-4 4-6 6-2 R. Balmforth
[2] Daniel Elahi Galan d. Luciano Darderi 6-3 6-2 C. Urban
Max Purcell d. Nikoła Milojevic 6-0 6-4 I. Snyder
Gilles Simon d. Michael Mmoh 2-6 7-5 6-1 J. Keothavong
Matteo Arnaldi d. [24] Ryan Peniston 6-2 2-6 6-2 M. Franco Ojea
Pedro Sousa d. [3] Henri Laaksonen 7-5 6-2 M. Absolu
Paul Jubb d. Antoine Bellier 5-7 6-4 6-4 J. Kaye
Gijs Brouwer d. Gastao Elias 7-6(4) 6-2 C. Rask [27] Facundo Mena d. Alexander Szewczenko 6-4 7-5 A. Rocha
Altug Celikbilek d. [4] Camilo Ugo Carabelli 7-5 6-3 A. Franke
Jesper De Jong d. Antoine Escoffier 7-6(4) 6-1 R. Coble
[WC] Ethan Quinn d. Ernesto Escobedo 5-7 6-4 6-4 S. Moore [30] Federico Delbonis d. Zsombor Piros 7-6(10) 6-0 M. Franco Ojea
Gregoire Barrere d. [5] Juan Pablo Varillas 6-2 6-2 R. Balmforth
Christopher Eubanks d. Santiago Rogriguez Taverna 6-4 6-4 M. Absolu
Raul Brancaccio d. Dominik Koepfer 7-6(4) 6-4 J. Keothavong
Mats Moraing d. [22] Juan Pablo Ficovich 6-3 6-1 J. Blom
Flavio Cobolli d. [6] Roman Safiullin 6-4 6-4 T. Janzen
[WC] Bruno Kuzuhara d. Ramkumar Ramanathan 6-3 7-5 J. Pinoargote
Jozef Kovalik d. Gerald Melzer 7-5 6-2 L. A. Engzell [20] Tomas Machac d. Zdenek Kolar 7-5 4-6 6-1 S. Moore
[8] Facundo Bagnis d. Tung-Lin Wu 4-6 6-1 6-4 J. Blom
Kaichi Uchida d. Dudi Sela 6-3 6-3 J. Kjendlie
Andreas Seppi d. Filip Horansky 6-4 5-7 6-2 K. Thomson [26] Vasek Pospisil d. Sumit Nagal 7-6(2) 6-4 G. Allensworth
Yuki Bhambri d. [9] Radu Albot 7-6(4) 6-4 E. Joseph
Zizou Bergs d. Renzo Olivo 6-2 6-4 K. Nouni
Andrea Collarini d. Gian Marco Moroni 7-6(4) 6-4 C. Preston [32] Zhizhen Zhang d. Marco Trungelliti 6-4 6-4 S. Cannavan
[10] Franco Agamenone d. Francisco Comesana 4-6 6-3 6-1 J. Pinoargote
Roberto Marcora d. Genaro Alberto Olivieri 6-4 6-1 C. Urban
Alexander Ritschard d. Evan Furness 6-1 6-2 S. Elbin
[WC] Zachary Svajda d. [28] Aleksandar Vukic 7-5 6-4 L. A. Engzell
[11] Corentin Moutet d. Nino Serdarusic 6-4 6-2 N. Helwerth
Filip Misolic d. [WC] Martin Damm 6-7(3) 7-6(6) 6-3 A. Robein
Stefano Travaglia d. Michael Geerts 6-3 6-4 J. Campistol
Yibing Wu d. [18] Ricardas Berankis 6-4 6-3 N. Forcadell
[12] Pavel Kotov d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 7-5 6-3 S. Elbin?
Sebastian Ofner d. Yannick Hanfmann 7-6(7) 5-7 6-4 K. Radwan-Cho
Michaił Kukuszkin d. Nicolas Kicker 6-3 6-7(4) 4-0 i krecz A. Franke [19] Fernando Verdasco d. Gianluca Mager 7-6(5) 6-3 N. Helwerth
[13] Norbet Gombos d. Jay Clarke 6-4 6-4 Y. Kahn
Dmitry Popko d. Andrea Pellegrino 4-6 7-6(3) 6-2 N. Helwerth
Francesco Passaro d. Marc Polmans 6-4 7-6(2) P. U. Arinze [17] Hugo Grenier d. Giulio Zeppieri 1-6 6-3 6-4 T. Janzen
[14] Emilio Gomez d. Mitchell Krueger 7-6(6) 6-4 J. Kjendlie
[WC] Brandon Holt d. Alexandre Muller 3-6 6-4 7-6(5) J. Brace
Dimitar Kuzmanov d. Luca Nardi 4-6 7-6(5) 6-4 M. Veljovic [25] Liam Broady d. [WC] Murphy Cassone 3-6 7-6(3) 6-1 S. Cannavan
[15] Carlos Taberner d. Thiago Agustin Tirante 6-4 6-2 E. Joseph
Maximilian Marterer d. Daniel Dutra Da Silva 7-5 6-7(4) 6-2 G. Allensworth
Riccardo Bonadio d. Jonas Forejtek 6-4 4-6 6-3 F. Souza
Borna Gojo d. [21] Dominic Stricker 6-7(3) 7-6(3) 6-3 T. Mevel
[16] Nicolas Jarry d. Facundo Diaz Acosta 3-6 6-3 6-4 K. Thomson
Bjorn Fratangelo d. Juan Bautista Torres 7-6(4) 3-6 7-6(4) L. Laugero
Dalibor Svrcina d. Laurent Lokoli 1-6 6-4 6-2 G. Allensworth [31] Dennis Novak d. Aleksandar Kovacevic 7-6(6) 6-1 M. Savic
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać. Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
[4] Storm Sanders / John Peers d. [SR] Kirsten Flipkens / Edouard Roger-Vasselin 4-6 6-4 10-7 S. Moore
1/2 finału:
[4] Storm Sanders / John Peers d. [WC] Caty McNally / William Blumberg 6-2 6-7(5) 10-8 L. Azemar Engzell
[SR] Kirsten Flipkens / Edouard Roger-Vasselin d. [2] Shuai Zhang / Mate Pavic 6-4 5-7 10-6 N. Forcadell
1/4 finału:
[WC] Caty McNally / William Blumberg d. Jelena Ostapenko / David Vega Hernandez 7-6(8) 6-2 J. Keothavong [4] Storm Sanders / John Peers d. Leylah Fernandez / Jack Sock 7-5 7-6(3) J. Campistol
[SR] Kirsten Flipkens / Edouard Roger-Vasselin d. Samantha Stosur / Matthew Ebden 6-7(7) 6-4 11-9 E. Asderaki Moore [2] Shuai Zhang / Mate Pavic d. [PR] Ena Shibahara / Franko Skugor 7-6(5) 4-6 10-3 J. Kjendlie
II runda:
[WC] Caty McNally / William Blumberg d. [1] Desirae Krawczyk / Neal Skupski 6-2 6-4 S. Moore
Jelena Ostapenko / David Vega Hernandez d. [7] Ellen Perez / Michael Venus 6-1 6-1 I. Snyder [4] Storm Sanders / John Peers d. [WC] Bernarda Pera / Jackson Withrow 6-4 6-4 K. Radwan-Cho
Leylah Fernandez / Jack Sock d. Gabriela Dabrowski / Max Purcell 6-4 7-6(4) J. Zhang
Samantha Stosur / Matthew Ebden d. [5] Jessica Pegula / Austin Krajicek 7-6(4) 6-4 I. Seefried
[SR] Kirsten Flipkens / Edouard Roger-Vasselin d. Nicole Melichar-Martinez / Kevin Krawietz 7-6(3) 7-6(5) L. Azemar Engzell
[PR] Ena Shibahara / Franko Skugor d. [PR] Lucie Hradecka / Lukasz Kubot 6-3 6-4 A. Rocha [2] Shuai Zhang / Mate Pavic d. [WC] Madison Keys / Bjorn Fratangelo 6-4 6-2 M. Bley
I runda:
[1] Desirae Krawczyk / Neal Skupski d. [WC] Alycia Parks / Christopher Eubanks 7-6(4) 6-2 T. Sweeney
[WC] Caty McNally / William Blumberg d. Victoria Azarenka / Thanasi Kokkinakis 7-5 7-5 A. Gabas
Jelena Ostapenko / David Vega Hernandez d. Lyudmyla Kichenok / Rafael Matos 6-2 7-6(5) M. Cicak [7] Ellen Perez / Michael Venus d. Laura Siegemund / Jamie Murray 6-2 7-6(5) K. Nouni
[4] Storm Sanders / John Peers d. [WC] Catherine Harrison / Robert Galloway 6-3 7-5 A. Rocha
[WC] Bernarda Pera / Jackson Withrow d. Alexa Guarachi / Harri Heliovaara 7-5 6-7(2) 11-9 E. Joseph
Leylah Fernandez / Jack Sock d. Kimberley Zimmermann / Tim Puetz 6-2 2-6 10-5 J. Pinoargote
Gabriela Dabrowski / Max Purcell d. [6] Zhaoxuan Yang / Rohan Bopanna 7-5 7-5 N. Forcadell
[5] Jessica Pegula / Austin Krajicek d. [WC] Robin Montgomery / Nicholas Monroe 7-5 6-4 S. Cannavan
Samantha Stosur / Matthew Ebden d. Andreja Klepac / Santiago Gonzalez 6-3 6-3 C. Bernardes
Nicole Melichar-Martinez / Kevin Krawietz d. Alize Cornet / Nicolas Mahut 7-6(2) 7-6(4) T. Sweeney
[SR] Kirsten Flipkens / Edouard Roger-Vasselin d. [3] Giuliana Olmos / Marcelo Arevalo 6-4 6-4 C. Urban
[PR] Lucie Hradecka / Lukasz Kubot d. [8] Demi Schuurs / Matwe Middelkoop 6-4 6-4 K. Rask
[PR] Ena Shibahara / Franko Skugor d. Kristina Mladenovic / Nikola Mektic 7-5 2-6 10-5 F. Souza
[WC] Madison Keys / Bjorn Fratangelo d. [WC] Jaeda Daniel / Richard Ciamarra 6-4 6-2 C. Rask? [2] Shuai Zhang / Mate Pavic d. [WC] Louisa Chirico / Bradley Klahn 7-6(1) 6-3 T. Mevel
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać. Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
@Kamileki, finał USO21 (oglądałeś, pamiętasz?) ma 850K wyświetleń na YT. Ćwiartka i Połówka z udziałem Nole dużo więcej. Widać, co ludzie pragną oglądać - triumfującego Serba.
MTT - tytuły (27) 2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
DUN I LOVE pisze: ↑02 gru 2021, 19:43
@Kamileki, finał USO21 (oglądałeś, pamiętasz?) ma 850K wyświetleń na YT. Ćwiartka i Połówka z udziałem Nole dużo więcej. Widać, co ludzie pragną oglądać - triumfującego Serba.
Cały świat czekał na Wielkiego Szlema. Nic dziwnego, że nikt nie chce oglądać triumfu Pięknego Daniiła.
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy