T24: Halle, Queen's Club 2022
T24: Halle, Queen's Club 2022
13.06.2022 - 19.06.2022
NOVENTI OPEN
Nazwa turnieju: NOVENTI OPEN
Miejsce rozgrywania turnieju: Halle
Czas rozgrywania turnieju: 06.06.2022 - 12.06.2022
Drabinka: Singiel - 32 osób, Debel - 16 par
🟩Nawierzchnia: Grass
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2021: - Ugo Humbert
Zwycięzcy debla 2021: - Kevin Krawietz
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
CINCH CHAMPIONSHIPS
Nazwa turnieju: CINCH CHAMPIONSHIPS
Miejsce rozgrywania turnieju: Londyn
Czas rozgrywania turnieju: 06.06.2022 - 12.06.2022
Drabinka: Singiel - 32 osób, Debel - 16 par
🟩Nawierzchnia: Grass
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2021: - Mateo Berrettini
Zwycięzcy debla 2021: - Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
NOVENTI OPEN
Nazwa turnieju: NOVENTI OPEN
Miejsce rozgrywania turnieju: Halle
Czas rozgrywania turnieju: 06.06.2022 - 12.06.2022
Drabinka: Singiel - 32 osób, Debel - 16 par
🟩Nawierzchnia: Grass
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2021: - Ugo Humbert
Zwycięzcy debla 2021: - Kevin Krawietz
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
CINCH CHAMPIONSHIPS
Nazwa turnieju: CINCH CHAMPIONSHIPS
Miejsce rozgrywania turnieju: Londyn
Czas rozgrywania turnieju: 06.06.2022 - 12.06.2022
Drabinka: Singiel - 32 osób, Debel - 16 par
🟩Nawierzchnia: Grass
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2021: - Mateo Berrettini
Zwycięzcy debla 2021: - Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
NOVENTI OPEN
Halle - lista graczy do turnieju głównego:
Daniil Medvedev 2
Alexander Zverev 3
Stefanos Tsitsipas 4
Andrey Rublev 7
Felix Auger-Aliassime 9
Jannik Sinner 12
Hubert Hurkacz 13
Pablo Carreno Busta 17
Roberto Bautista Agut 19
Karen Khachanov 24
Nikoloz Basilashvili 25
Sebastian Korda 30
Miomir Kecmanovic 31
Cristian Garin 36
Lloyd Harris 37
Aslan Karatsev 39
Holger Rune 40
Ugo Humbert 45
Alex Molcan 47
David Goffin 48
Marcos Giron 49
Ilya Ivashka 50
Laslo Djere 51
(WC) Nick Kyrgios 76
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Fabio Fognini 52
2 Benjamin Bonzi 53
3 Daniel Altmaier 54
4 Marton Fucsovics 55
5 Filip Krajinovic 56
6 Lorenzo Musetti 57
7 Mackenzie McDonald 58
8 Oscar Otte 60
9 Emil Ruusuvuori 61
10 Federico Delbonis 62
11 Maxime Cressy 63
12 Tallon Griekspoor 64
13 Arthur Rinderknech 65
14 Benoit Paire 67
15 Hugo Gaston 68
16 James Duckworth 70
17 Soonwoo Kwon 71
18 Brandon Nakashima 74
19 Richard Gasquet 75
20 Nick Kyrgios 76
Halle - lista graczy do turnieju głównego:
Daniil Medvedev 2
Alexander Zverev 3
Stefanos Tsitsipas 4
Andrey Rublev 7
Felix Auger-Aliassime 9
Jannik Sinner 12
Hubert Hurkacz 13
Pablo Carreno Busta 17
Roberto Bautista Agut 19
Karen Khachanov 24
Nikoloz Basilashvili 25
Sebastian Korda 30
Miomir Kecmanovic 31
Cristian Garin 36
Lloyd Harris 37
Aslan Karatsev 39
Holger Rune 40
Ugo Humbert 45
Alex Molcan 47
David Goffin 48
Marcos Giron 49
Ilya Ivashka 50
Laslo Djere 51
(WC) Nick Kyrgios 76
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Fabio Fognini 52
2 Benjamin Bonzi 53
3 Daniel Altmaier 54
4 Marton Fucsovics 55
5 Filip Krajinovic 56
6 Lorenzo Musetti 57
7 Mackenzie McDonald 58
8 Oscar Otte 60
9 Emil Ruusuvuori 61
10 Federico Delbonis 62
11 Maxime Cressy 63
12 Tallon Griekspoor 64
13 Arthur Rinderknech 65
14 Benoit Paire 67
15 Hugo Gaston 68
16 James Duckworth 70
17 Soonwoo Kwon 71
18 Brandon Nakashima 74
19 Richard Gasquet 75
20 Nick Kyrgios 76
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
CINCH CHAMPIONSHIPS
Londyn/Queen's Club - lista graczy do turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 6
Casper Ruud 8
Matteo Berrettini 10
Cameron Norrie 11
Taylor Fritz 14
Denis Shapovalov 15
Diego Schwartzman 16
Reilly Opelka 18
Grigor Dimitrov 20
Alex de Minaur 21
Gael Monfils 22
Stan Wawrinka 22 (PR)
Marin Cilic 23
Frances Tiafoe 27
Alejandro Davidovich Fokina 28
Botic van de Zandschulp 29
Daniel Evans 32
Tommy Paul 33
Jenson Brooksby 34
Lorenzo Sonego 35
Alexander Bublik 41
Albert Ramos-Vinolas 42
Pedro Martinez 43
(WC) Andy Murray 69
(WC) Jack Draper 106
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Francisco Cerundolo 44
2 Benjamin Bonzi 53
3 Marton Fucsovics 55
4 Filip Krajinovic 56
5 Lorenzo Musetti 57
6 Mackenzie McDonald 58
7 Oscar Otte 60
8 Emil Ruusuvuori 61
9 Federico Delbonis 62
10 Tallon Griekspoor 64
11 Arthur Rinderknech 65
12 Benoit Paire 67
13 Hugo Gaston 68
14 Andy Murray 69
15 James Duckworth 70
16 Soonwoo Kwon 71
17 Adrian Mannarino 73
18 Brandon Nakashima 74
19 Richard Gasquet 75
20 Jiri Lehecka 77
Londyn/Queen's Club - lista graczy do turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 6
Casper Ruud 8
Matteo Berrettini 10
Cameron Norrie 11
Taylor Fritz 14
Denis Shapovalov 15
Diego Schwartzman 16
Reilly Opelka 18
Grigor Dimitrov 20
Alex de Minaur 21
Gael Monfils 22
Stan Wawrinka 22 (PR)
Marin Cilic 23
Frances Tiafoe 27
Alejandro Davidovich Fokina 28
Botic van de Zandschulp 29
Daniel Evans 32
Tommy Paul 33
Jenson Brooksby 34
Lorenzo Sonego 35
Alexander Bublik 41
Albert Ramos-Vinolas 42
Pedro Martinez 43
(WC) Andy Murray 69
(WC) Jack Draper 106
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Francisco Cerundolo 44
2 Benjamin Bonzi 53
3 Marton Fucsovics 55
4 Filip Krajinovic 56
5 Lorenzo Musetti 57
6 Mackenzie McDonald 58
7 Oscar Otte 60
8 Emil Ruusuvuori 61
9 Federico Delbonis 62
10 Tallon Griekspoor 64
11 Arthur Rinderknech 65
12 Benoit Paire 67
13 Hugo Gaston 68
14 Andy Murray 69
15 James Duckworth 70
16 Soonwoo Kwon 71
17 Adrian Mannarino 73
18 Brandon Nakashima 74
19 Richard Gasquet 75
20 Jiri Lehecka 77
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
NOVENTI OPEN
Halle - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Benjamin Bonzi 52
Daniel Altmaier 53
Tallon Griekspoor 58
Oscar Otte 59
Maxime Cressy 62
Joao Sousa 63
Arthur Rinderknech 68
Jiri Lehecka 77
Benoit Paire 78
Jordan Thompson 82
(WC)
(WC)
(WC)
(RA)
(RA)
(RA)
Rezerwowi:
1 Dominik Koepfer 93
2 Peter Gojowczyk 94
3 Jan-Lennard Struff 97
4 Ricardas Berankis 101
5 Yannick Hanfmann 111
6 Stefan Kozlov 113
7 Feliciano Lopez 114
8 Mats Moraing 116
9 Christopher O'Connell 117
10 Radu Albot 118
11 Marc-Andrea Huesler 120
12 Nicolas Jarry 137
13 Tomas Barrios Vera 138
14 Yuichi Sugita 142 (PR)
15 Egor Gerasimov 145
16 Roman Safiullin 147
17 Philipp Kohlschreiber 148
18 Max Purcell 170
19 Pierre-Hugues Herbert 172
20 Alessandro Giannessi 173
Halle - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Benjamin Bonzi 52
Daniel Altmaier 53
Tallon Griekspoor 58
Oscar Otte 59
Maxime Cressy 62
Joao Sousa 63
Arthur Rinderknech 68
Jiri Lehecka 77
Benoit Paire 78
Jordan Thompson 82
(WC)
(WC)
(WC)
(RA)
(RA)
(RA)
Rezerwowi:
1 Dominik Koepfer 93
2 Peter Gojowczyk 94
3 Jan-Lennard Struff 97
4 Ricardas Berankis 101
5 Yannick Hanfmann 111
6 Stefan Kozlov 113
7 Feliciano Lopez 114
8 Mats Moraing 116
9 Christopher O'Connell 117
10 Radu Albot 118
11 Marc-Andrea Huesler 120
12 Nicolas Jarry 137
13 Tomas Barrios Vera 138
14 Yuichi Sugita 142 (PR)
15 Egor Gerasimov 145
16 Roman Safiullin 147
17 Philipp Kohlschreiber 148
18 Max Purcell 170
19 Pierre-Hugues Herbert 172
20 Alessandro Giannessi 173
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
CINCH CHAMPIONSHIPS
Londyn/Queen's Club - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Francisco Cerundolo 45
Mackenzie McDonald 60
Emil Ruusuvuori 61
Lorenzo Musetti 66
Adrian Mannarino 69
Soonwoo Kwon 71
James Duckworth 72
Brandon Nakashima 75
Kamil Majchrzak 79
Alejandro Tabilo 80
(WC)
(WC)
(WC)
(RA)
(RA)
(RA)
Rezerwowi:
1 Denis Kudla 81
2 Quentin Halys 84
3 Thanasi Kokkinakis 86
4 Steve Johnson 92
5 Peter Gojowczyk 94
6 Yoshihito Nishioka 99
7 Alexei Popyrin 102
8 Sam Querrey 105
9 Yannick Hanfmann 111
10 Stefan Kozlov 113
11 Feliciano Lopez 114
12 Taro Daniel 115
13 Mats Moraing 116
14 Christopher O'Connell 117
15 Radu Albot 118
16 Marc-Andrea Huesler 120
17 Nicolas Jarry 137
18 Tomas Barrios Vera 138
19 Yuichi Sugita 142 (PR)
20 Bradley Klahn 145 (PR)
Londyn/Queen's Club - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Francisco Cerundolo 45
Mackenzie McDonald 60
Emil Ruusuvuori 61
Lorenzo Musetti 66
Adrian Mannarino 69
Soonwoo Kwon 71
James Duckworth 72
Brandon Nakashima 75
Kamil Majchrzak 79
Alejandro Tabilo 80
(WC)
(WC)
(WC)
(RA)
(RA)
(RA)
Rezerwowi:
1 Denis Kudla 81
2 Quentin Halys 84
3 Thanasi Kokkinakis 86
4 Steve Johnson 92
5 Peter Gojowczyk 94
6 Yoshihito Nishioka 99
7 Alexei Popyrin 102
8 Sam Querrey 105
9 Yannick Hanfmann 111
10 Stefan Kozlov 113
11 Feliciano Lopez 114
12 Taro Daniel 115
13 Mats Moraing 116
14 Christopher O'Connell 117
15 Radu Albot 118
16 Marc-Andrea Huesler 120
17 Nicolas Jarry 137
18 Tomas Barrios Vera 138
19 Yuichi Sugita 142 (PR)
20 Bradley Klahn 145 (PR)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
NOVENTI OPEN
Halle - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[5] Hubert Hurkacz d. [1] Daniił Miedwiediew 6-1 6-4 C. Bernardes
1/2 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. [SE] Oscar Otte 7-6(3) 6-3 M. Lahyani
[5] Hubert Hurkacz d. [WC] Nick Kyrgios 4-6 7-6(2) 7-6(4) A. Tourte
1/4 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. [7] Roberto Bautista Agut 6-2 6-4 A. Tourte
[SE] Oscar Otte d. [8] Karen Chaczanow 4-6 7-6(5) 6-4 C. Bernardes
[5] Hubert Hurkacz d. [4] Felix Auger-Aliassime 7-6(2) 7-6(4) T. Janzen
[WC] Nick Kyrgios d. [6] Pablo Carreno Busta 6-4 6-2 I. Seefried
II runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. Ilja Iwaszka 7-6(4) 6-3 C. Bernardes
[7] Roberto Bautista Agut d. [Q] Tallon Griekspoor 6-7(6) 6-4 6-2 I. Seefried
[SE] Oscar Otte d. Nikołoz Basilaszwili 4-6 6-0 7-6(3) A. Tourte
[8] Karen Chaczanow d. Laslo Djere 7-6(4) 6-4 M. Lahyani
[5] Hubert Hurkacz d. Ugo Humbert 7-6(5) 6-3 C. Bernardes
[4] Felix Auger-Aliassime d. Mackenzie McDonald 7-6(7) 6-1 M. Lahyani
[6] Pablo Carreno Busta d. Sebastian Korda 6-4 0-6 6-3 A. Tourte
[WC] Nick Kyrgios d. [2] Stefanos Tsitsipas 5-7 6-2 6-4 T. Janzen
I runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. David Goffin 6-3 6-2 I. Seefried
Ilja Iwaszka d. [WC] Jan-Lennard Struff 3-6 6-3 7-6(5) A. Tourte
[Q] Tallon Griekspoor d. Alex Molcan 7-6(10) 6-3 A. Franke
[7] Roberto Bautista Agut d. Marton Fucsovics 6-2 3-0 i krecz (Back) A. Tourte
Nikoloz Basilashvili d. [3] Andriej Rubliow 7-6(1) 6-4 T. Janzen
[SE] Oscar Otte d. Miomir Kecmanovic 7-6(5) 6-4 M. Lahyani
Laslo Djere d. [WC] Henri Squire 4-3 i krecz (Back) A. Tourte
[8] Karen Chaczanow d. Asłan Karacjew 6-7(4) 6-1 6-2 C. Bernardes
[5] Hubert Hurkacz d. [Q] Maxime Cressy 6-4 4-6 6-4 M. Lahyani
Ugo Humbert d. [Q] Radu Albot 6-7(4) 7-6(4) 7-5 M. Lahyani
Mackenzie McDonald d. [Q] Marc-Andrea Huesler 7-6(4) 6-4 I. Seefried
[4] Felix Auger-Aliassime d. Marcos Giron 6-3 5-7 6-3 T. Janzen
[6] Pablo Carreno Busta d. Holger Rune 6-3 7-6(5) M. Lahyani
Sebastian Korda d. Cristian Garin 6-2 6-3 C. Bernardes
[WC] Nick Kyrgios d. Daniel Altmaier 6-3 7-5 A. Tourte
[2] Stefanos Tsitsipas d. Benjamin Bonzi 7-6(1) 1-6 6-3 I. Seefried
Halle - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[5] Hubert Hurkacz d. [1] Daniił Miedwiediew 6-1 6-4 C. Bernardes
1/2 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. [SE] Oscar Otte 7-6(3) 6-3 M. Lahyani
[5] Hubert Hurkacz d. [WC] Nick Kyrgios 4-6 7-6(2) 7-6(4) A. Tourte
1/4 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. [7] Roberto Bautista Agut 6-2 6-4 A. Tourte
[SE] Oscar Otte d. [8] Karen Chaczanow 4-6 7-6(5) 6-4 C. Bernardes
[5] Hubert Hurkacz d. [4] Felix Auger-Aliassime 7-6(2) 7-6(4) T. Janzen
[WC] Nick Kyrgios d. [6] Pablo Carreno Busta 6-4 6-2 I. Seefried
II runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. Ilja Iwaszka 7-6(4) 6-3 C. Bernardes
[7] Roberto Bautista Agut d. [Q] Tallon Griekspoor 6-7(6) 6-4 6-2 I. Seefried
[SE] Oscar Otte d. Nikołoz Basilaszwili 4-6 6-0 7-6(3) A. Tourte
[8] Karen Chaczanow d. Laslo Djere 7-6(4) 6-4 M. Lahyani
[5] Hubert Hurkacz d. Ugo Humbert 7-6(5) 6-3 C. Bernardes
[4] Felix Auger-Aliassime d. Mackenzie McDonald 7-6(7) 6-1 M. Lahyani
[6] Pablo Carreno Busta d. Sebastian Korda 6-4 0-6 6-3 A. Tourte
[WC] Nick Kyrgios d. [2] Stefanos Tsitsipas 5-7 6-2 6-4 T. Janzen
I runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. David Goffin 6-3 6-2 I. Seefried
Ilja Iwaszka d. [WC] Jan-Lennard Struff 3-6 6-3 7-6(5) A. Tourte
[Q] Tallon Griekspoor d. Alex Molcan 7-6(10) 6-3 A. Franke
[7] Roberto Bautista Agut d. Marton Fucsovics 6-2 3-0 i krecz (Back) A. Tourte
Nikoloz Basilashvili d. [3] Andriej Rubliow 7-6(1) 6-4 T. Janzen
[SE] Oscar Otte d. Miomir Kecmanovic 7-6(5) 6-4 M. Lahyani
Laslo Djere d. [WC] Henri Squire 4-3 i krecz (Back) A. Tourte
[8] Karen Chaczanow d. Asłan Karacjew 6-7(4) 6-1 6-2 C. Bernardes
[5] Hubert Hurkacz d. [Q] Maxime Cressy 6-4 4-6 6-4 M. Lahyani
Ugo Humbert d. [Q] Radu Albot 6-7(4) 7-6(4) 7-5 M. Lahyani
Mackenzie McDonald d. [Q] Marc-Andrea Huesler 7-6(4) 6-4 I. Seefried
[4] Felix Auger-Aliassime d. Marcos Giron 6-3 5-7 6-3 T. Janzen
[6] Pablo Carreno Busta d. Holger Rune 6-3 7-6(5) M. Lahyani
Sebastian Korda d. Cristian Garin 6-2 6-3 C. Bernardes
[WC] Nick Kyrgios d. Daniel Altmaier 6-3 7-5 A. Tourte
[2] Stefanos Tsitsipas d. Benjamin Bonzi 7-6(1) 1-6 6-3 I. Seefried
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
CINCH CHAMPIONSHIPS
Londyn/Queen's Club - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[2] Matteo Berrettini d. Filip Krajinovic 7-5 6-4 J. Keothavong
1/2 finału:
Filip Krajinovic d. [7] Marin Cilic 6-3 6-3 R. Lichtenstein
[2] Matteo Berrettini d. Botic Van de Zandschulp 6-4 6-3 F. Murphy
1/4 finału:
Filip Krajinovic d. [WC] Ryan Peniston 4-6 6-3 6-3 F. Murphy
[7] Marin Cilic d. [Q] Emil Ruusuvuori 7-6(2) 6-4 J. Keothavong
Botic Van de Zandschulp d. Alejandro Davidovich Fokina 6-2 6-4 A. Nour
[2] Matteo Berrettini d. Tommy Paul 6-4 6-2 R. Lichtenstein
II runda:
[WC] Ryan Peniston d. Francisco Cerundolo 6-0 4-6 6-4 J. Blom
Filip Krajinovic d. [Q] Sam Querrey 4-6 6-3 6-4 R. Lichtenstein
[Q] Emil Ruusuvuori d. [WC] Jack Draper 6-2 7-6(2) R. Lichtenstein
[7] Marin Cilic d. Alexander Bublik 7-6(6) 7-5 F. Murphy
Alejandro Davidovich Fokina d. Alex de Minaur 4-6 6-4 7-5 R. Balmforth
Botic Van de Zandschulp d. Grigor Dimitrov 7-6(5) 6-3 J. Keothavong
Tommy Paul d. [PR] Stan Wawrinka 6-1 6-4 A. Nour
[2] Matteo Berrettini d. [LL] Denis Kudla 3-6 7-6(5) 6-4 J. Keothavong
I runda:
[WC] Ryan Peniston d. [1] Casper Ruud 7-6(4) 7-6(2) A. Nour
Francisco Cerundolo d. Pedro Martinez 6-3 6-2 L. Boucharinc
Filip Krajinovic d. Jenson Brooksby 6-4 6-3 J. Blom
[Q] Sam Querrey d. [5] Diego Schwartzman 6-1 6-4 F. Murphy
[WC] Jack Draper d. [4] Taylor Fritz 6-3 6-2 F. Murphy
[Q] Emil Ruusuvuori d. [Q] Quentin Halys 6-4 6-7(6) 6-4 R. Szoreny
Alexander Bublik d. Lorenzo Musetti 6-3 i krecz R. Lichtenstein
[7] Marin Cilic d. [WC] Liam Broady 6-1 4-6 7-5 J. Blom
Alex de Minaur d. [8] Reilly Opelka 6-4 6-4 J. Keothavong
Alejandro Davidovich Fokina d. Albert Ramos-Vinolas 7-5 6-4 R. Balmforth
Botic Van de Zandschulp d. [Q] Paul Jubb 7-6(5) 4-6 6-1 F. Lutz
Grigor Dimitrov d. [3] Cameron Norrie 6-7(2) 6-1 6-4 A. Nour
Tommy Paul d. [6] Denis Shapovalov 6-4 2-6 6-4 J. Blom
[PR] Stan Wawrinka d. Frances Tiafoe 7-6(2) 6-7(6) 7-6(5) J. Keothavong
[LL] Denis Kudla d. Lorenzo Sonego 6-4 3-6 6-4 R. Balmforth
[2] Matteo Berrettini d. Daniel Evans 6-3 6-3 R. Lichtenstein
Londyn/Queen's Club - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[2] Matteo Berrettini d. Filip Krajinovic 7-5 6-4 J. Keothavong
1/2 finału:
Filip Krajinovic d. [7] Marin Cilic 6-3 6-3 R. Lichtenstein
[2] Matteo Berrettini d. Botic Van de Zandschulp 6-4 6-3 F. Murphy
1/4 finału:
Filip Krajinovic d. [WC] Ryan Peniston 4-6 6-3 6-3 F. Murphy
[7] Marin Cilic d. [Q] Emil Ruusuvuori 7-6(2) 6-4 J. Keothavong
Botic Van de Zandschulp d. Alejandro Davidovich Fokina 6-2 6-4 A. Nour
[2] Matteo Berrettini d. Tommy Paul 6-4 6-2 R. Lichtenstein
II runda:
[WC] Ryan Peniston d. Francisco Cerundolo 6-0 4-6 6-4 J. Blom
Filip Krajinovic d. [Q] Sam Querrey 4-6 6-3 6-4 R. Lichtenstein
[Q] Emil Ruusuvuori d. [WC] Jack Draper 6-2 7-6(2) R. Lichtenstein
[7] Marin Cilic d. Alexander Bublik 7-6(6) 7-5 F. Murphy
Alejandro Davidovich Fokina d. Alex de Minaur 4-6 6-4 7-5 R. Balmforth
Botic Van de Zandschulp d. Grigor Dimitrov 7-6(5) 6-3 J. Keothavong
Tommy Paul d. [PR] Stan Wawrinka 6-1 6-4 A. Nour
[2] Matteo Berrettini d. [LL] Denis Kudla 3-6 7-6(5) 6-4 J. Keothavong
I runda:
[WC] Ryan Peniston d. [1] Casper Ruud 7-6(4) 7-6(2) A. Nour
Francisco Cerundolo d. Pedro Martinez 6-3 6-2 L. Boucharinc
Filip Krajinovic d. Jenson Brooksby 6-4 6-3 J. Blom
[Q] Sam Querrey d. [5] Diego Schwartzman 6-1 6-4 F. Murphy
[WC] Jack Draper d. [4] Taylor Fritz 6-3 6-2 F. Murphy
[Q] Emil Ruusuvuori d. [Q] Quentin Halys 6-4 6-7(6) 6-4 R. Szoreny
Alexander Bublik d. Lorenzo Musetti 6-3 i krecz R. Lichtenstein
[7] Marin Cilic d. [WC] Liam Broady 6-1 4-6 7-5 J. Blom
Alex de Minaur d. [8] Reilly Opelka 6-4 6-4 J. Keothavong
Alejandro Davidovich Fokina d. Albert Ramos-Vinolas 7-5 6-4 R. Balmforth
Botic Van de Zandschulp d. [Q] Paul Jubb 7-6(5) 4-6 6-1 F. Lutz
Grigor Dimitrov d. [3] Cameron Norrie 6-7(2) 6-1 6-4 A. Nour
Tommy Paul d. [6] Denis Shapovalov 6-4 2-6 6-4 J. Blom
[PR] Stan Wawrinka d. Frances Tiafoe 7-6(2) 6-7(6) 7-6(5) J. Keothavong
[LL] Denis Kudla d. Lorenzo Sonego 6-4 3-6 6-4 R. Balmforth
[2] Matteo Berrettini d. Daniel Evans 6-3 6-3 R. Lichtenstein
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
NOVENTI OPEN
Halle - przebieg turnieju deblowego:
Halle - przebieg turnieju deblowego:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
CINCH CHAMPIONSHIPS
Londyn/Queen's Club - przebieg turnieju deblowego:
Londyn/Queen's Club - przebieg turnieju deblowego:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
NOVENTI OPEN
Halle - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Tallon Griekspoor d. [6] Peter Gojowczyk 6-2 6-3 M. Lahyani
Marc-Andrea Huesler d. [8] Christopher O'Connell 6-4 6-4 T. Janzen
Radu Albot d. [WC] Dominic Stricker 3-6 6-3 6-2 A. Franke
[4] Maxime Cressy d. [7] Yannick Hanfmann 6-3 3-6 6-1 F. Wusterhausen
I runda:
[1] Tallon Griekspoor d. Mats Moraing 6-3 i krecz (Right leg) T. Janzen
[6] Peter Gojowczyk d. [WC] Nicola Kuhn 7-6(6) 6-1 F. Wusterhausen
Marc-Andrea Huesler d. [2] Arthur Rinderknech 1-6 7-6(3) 7-6(4) A. Franke
[8] Christopher O'Connell d. [Alt] Yuichi Sugita 6-1 6-1 M. Lahyani
Radu Albot d. [3] Joao Sousa 1-6 7-6(6) 6-2 A. Franke
[WC] Dominic Stricker d. [5] Jiri Lehecka 3-6 6-1 6-4 B. Schreiweis
[4] Maxime Cressy d. [WC] Louis Wessels 6-2 6-3 T. Janzen
[7] Yannick Hanfmann d. [Alt] Tomas Barrios Vera 6-3 6-7(5) 7-6(3) M. Lahyani
Halle - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Tallon Griekspoor d. [6] Peter Gojowczyk 6-2 6-3 M. Lahyani
Marc-Andrea Huesler d. [8] Christopher O'Connell 6-4 6-4 T. Janzen
Radu Albot d. [WC] Dominic Stricker 3-6 6-3 6-2 A. Franke
[4] Maxime Cressy d. [7] Yannick Hanfmann 6-3 3-6 6-1 F. Wusterhausen
I runda:
[1] Tallon Griekspoor d. Mats Moraing 6-3 i krecz (Right leg) T. Janzen
[6] Peter Gojowczyk d. [WC] Nicola Kuhn 7-6(6) 6-1 F. Wusterhausen
Marc-Andrea Huesler d. [2] Arthur Rinderknech 1-6 7-6(3) 7-6(4) A. Franke
[8] Christopher O'Connell d. [Alt] Yuichi Sugita 6-1 6-1 M. Lahyani
Radu Albot d. [3] Joao Sousa 1-6 7-6(6) 6-2 A. Franke
[WC] Dominic Stricker d. [5] Jiri Lehecka 3-6 6-1 6-4 B. Schreiweis
[4] Maxime Cressy d. [WC] Louis Wessels 6-2 6-3 T. Janzen
[7] Yannick Hanfmann d. [Alt] Tomas Barrios Vera 6-3 6-7(5) 7-6(3) M. Lahyani
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
CINCH CHAMPIONSHIPS
Londyn/Queen's Club - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Emil Ruusuvuori d. Feliciano Lopez 6-3 6-7(3) 7-6(8) J. Blom
Sam Querrey d. [Alt] Thomas Fabbiano 6-2 6-2 F. Lutz
[WC] Paul Jubb d. [8] Steve Johnson 7-6(4) 7-5 L. Boucharinc
Quentin Halys d. [4] Denis Kudla 7-6(2) 6-4 R. Szoreny
I runda:
[1] Emil Ruusuvuori d. [WC] Jay Clarke 6-4 6-2 L. Boucharinc
Feliciano Lopez d. [Alt] Bradley Klahn 7-5 6-4 F. Murphy
[Alt] Thomas Fabbiano d. [WC] Alastair Gray 7-6(1) 2-6 7-6(5) J. Blom
Sam Querrey d. [5] Kamil Majchrzak 7-6(3) 6-2 A. Nour
[WC] Paul Jubb d. [3] James Duckworth 7-6(0) 4-6 6-1 F. Lutz
[8] Steve Johnson d. Stefan Kozlov 6-0 6-0 J. Keothavong
[4] Denis Kudla d. Taro Daniel 6-4 1-6 6-0 R. Szoreny
Quentin Halys d. [6] Alejandro Tabilo 6-2 6-3 J. Keothavong
Londyn/Queen's Club - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Emil Ruusuvuori d. Feliciano Lopez 6-3 6-7(3) 7-6(8) J. Blom
Sam Querrey d. [Alt] Thomas Fabbiano 6-2 6-2 F. Lutz
[WC] Paul Jubb d. [8] Steve Johnson 7-6(4) 7-5 L. Boucharinc
Quentin Halys d. [4] Denis Kudla 7-6(2) 6-4 R. Szoreny
I runda:
[1] Emil Ruusuvuori d. [WC] Jay Clarke 6-4 6-2 L. Boucharinc
Feliciano Lopez d. [Alt] Bradley Klahn 7-5 6-4 F. Murphy
[Alt] Thomas Fabbiano d. [WC] Alastair Gray 7-6(1) 2-6 7-6(5) J. Blom
Sam Querrey d. [5] Kamil Majchrzak 7-6(3) 6-2 A. Nour
[WC] Paul Jubb d. [3] James Duckworth 7-6(0) 4-6 6-1 F. Lutz
[8] Steve Johnson d. Stefan Kozlov 6-0 6-0 J. Keothavong
[4] Denis Kudla d. Taro Daniel 6-4 1-6 6-0 R. Szoreny
Quentin Halys d. [6] Alejandro Tabilo 6-2 6-3 J. Keothavong
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
Halle 2021 - finał:
Ugo Humbert d. [4] Andriej Rubliow 63 76(4)
Ugo Humbert d. [4] Andriej Rubliow 63 76(4)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
Queen's Club 2021 - finał:
[1] Mateo Berrettini d. Cameron Norrie 64 67(5) 63
[1] Mateo Berrettini d. Cameron Norrie 64 67(5) 63
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
Jim Moore, Long-Time Queen's Club Referee, Dies Aged 83
https://www.atptour.com/en/news/jim-moore-2022-obituary
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
NOVENTI OPEN
Halle - lista graczy do turnieju głównego:
Daniil Medvedev 2
Alexander Zverev 3
Stefanos Tsitsipas 4
Andrey Rublev 7
Felix Auger-Aliassime 9
Jannik Sinner 12
Hubert Hurkacz 13
Pablo Carreno Busta 17
Roberto Bautista Agut 19
Karen Khachanov 24
Nikoloz Basilashvili 25
Sebastian Korda 30
Miomir Kecmanovic 31
Cristian Garin 36
Lloyd Harris 37
Aslan Karatsev 39
Holger Rune 40
Ugo Humbert 45
Alex Molcan 47
David Goffin 48
Marcos Giron 49
Ilya Ivashka 50
Laslo Djere 51
(WC) Nick Kyrgios 76
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Fabio Fognini 52
2 Benjamin Bonzi 53
3 Daniel Altmaier 54
4 Marton Fucsovics 55
5 Filip Krajinovic 56
6 Lorenzo Musetti 57
7 Mackenzie McDonald 58
8 Oscar Otte 60
9 Emil Ruusuvuori 61
10 Federico Delbonis 62
11 Maxime Cressy 63
12 Tallon Griekspoor 64
13 Arthur Rinderknech 65
14 Benoit Paire 67
15 Hugo Gaston 68
16 James Duckworth 70
17 Soonwoo Kwon 71
18 Brandon Nakashima 74
19 Richard Gasquet 75
20 Nick Kyrgios 76
Halle - lista graczy do turnieju głównego:
Daniil Medvedev 2
Alexander Zverev 3
Stefanos Tsitsipas 4
Andrey Rublev 7
Felix Auger-Aliassime 9
Jannik Sinner 12
Hubert Hurkacz 13
Pablo Carreno Busta 17
Roberto Bautista Agut 19
Karen Khachanov 24
Nikoloz Basilashvili 25
Sebastian Korda 30
Miomir Kecmanovic 31
Cristian Garin 36
Lloyd Harris 37
Aslan Karatsev 39
Holger Rune 40
Ugo Humbert 45
Alex Molcan 47
David Goffin 48
Marcos Giron 49
Ilya Ivashka 50
Laslo Djere 51
(WC) Nick Kyrgios 76
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Fabio Fognini 52
2 Benjamin Bonzi 53
3 Daniel Altmaier 54
4 Marton Fucsovics 55
5 Filip Krajinovic 56
6 Lorenzo Musetti 57
7 Mackenzie McDonald 58
8 Oscar Otte 60
9 Emil Ruusuvuori 61
10 Federico Delbonis 62
11 Maxime Cressy 63
12 Tallon Griekspoor 64
13 Arthur Rinderknech 65
14 Benoit Paire 67
15 Hugo Gaston 68
16 James Duckworth 70
17 Soonwoo Kwon 71
18 Brandon Nakashima 74
19 Richard Gasquet 75
20 Nick Kyrgios 76
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
CINCH CHAMPIONSHIPS
Londyn/Queen's Club - lista graczy do turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 6
Casper Ruud 8
Matteo Berrettini 10
Cameron Norrie 11
Taylor Fritz 14
Denis Shapovalov 15
Diego Schwartzman 16
Reilly Opelka 18
Grigor Dimitrov 20
Alex de Minaur 21
Gael Monfils 22
Stan Wawrinka 22 (PR)
Marin Cilic 23
Frances Tiafoe 27
Alejandro Davidovich Fokina 28
Botic van de Zandschulp 29
Daniel Evans 32
Tommy Paul 33
Jenson Brooksby 34
Lorenzo Sonego 35
Alexander Bublik 41
Albert Ramos-Vinolas 42
Pedro Martinez 43
(WC) Andy Murray 69
(WC) Jack Draper 106
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Francisco Cerundolo 44
2 Benjamin Bonzi 53
3 Marton Fucsovics 55
4 Filip Krajinovic 56
5 Lorenzo Musetti 57
6 Mackenzie McDonald 58
7 Oscar Otte 60
8 Emil Ruusuvuori 61
9 Federico Delbonis 62
10 Tallon Griekspoor 64
11 Arthur Rinderknech 65
12 Benoit Paire 67
13 Hugo Gaston 68
14 Andy Murray 69
15 James Duckworth 70
16 Soonwoo Kwon 71
17 Adrian Mannarino 73
18 Brandon Nakashima 74
19 Richard Gasquet 75
20 Jiri Lehecka 77
Londyn/Queen's Club - lista graczy do turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 6
Casper Ruud 8
Matteo Berrettini 10
Cameron Norrie 11
Taylor Fritz 14
Denis Shapovalov 15
Diego Schwartzman 16
Reilly Opelka 18
Grigor Dimitrov 20
Alex de Minaur 21
Gael Monfils 22
Stan Wawrinka 22 (PR)
Marin Cilic 23
Frances Tiafoe 27
Alejandro Davidovich Fokina 28
Botic van de Zandschulp 29
Daniel Evans 32
Tommy Paul 33
Jenson Brooksby 34
Lorenzo Sonego 35
Alexander Bublik 41
Albert Ramos-Vinolas 42
Pedro Martinez 43
(WC) Andy Murray 69
(WC) Jack Draper 106
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Francisco Cerundolo 44
2 Benjamin Bonzi 53
3 Marton Fucsovics 55
4 Filip Krajinovic 56
5 Lorenzo Musetti 57
6 Mackenzie McDonald 58
7 Oscar Otte 60
8 Emil Ruusuvuori 61
9 Federico Delbonis 62
10 Tallon Griekspoor 64
11 Arthur Rinderknech 65
12 Benoit Paire 67
13 Hugo Gaston 68
14 Andy Murray 69
15 James Duckworth 70
16 Soonwoo Kwon 71
17 Adrian Mannarino 73
18 Brandon Nakashima 74
19 Richard Gasquet 75
20 Jiri Lehecka 77
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
NOVENTI OPEN
Halle - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Benjamin Bonzi 52
Daniel Altmaier 53
Tallon Griekspoor 58
Oscar Otte 59
Maxime Cressy 62
Joao Sousa 63
Arthur Rinderknech 68
Jiri Lehecka 77
Benoit Paire 78
Jordan Thompson 82
(WC)
(WC)
(WC)
(RA)
(RA)
(RA)
Rezerwowi:
1 Dominik Koepfer 93
2 Peter Gojowczyk 94
3 Jan-Lennard Struff 97
4 Ricardas Berankis 101
5 Yannick Hanfmann 111
6 Stefan Kozlov 113
7 Feliciano Lopez 114
8 Mats Moraing 116
9 Christopher O'Connell 117
10 Radu Albot 118
11 Marc-Andrea Huesler 120
12 Nicolas Jarry 137
13 Tomas Barrios Vera 138
14 Yuichi Sugita 142 (PR)
15 Egor Gerasimov 145
16 Roman Safiullin 147
17 Philipp Kohlschreiber 148
18 Max Purcell 170
19 Pierre-Hugues Herbert 172
20 Alessandro Giannessi 173
Halle - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Benjamin Bonzi 52
Daniel Altmaier 53
Tallon Griekspoor 58
Oscar Otte 59
Maxime Cressy 62
Joao Sousa 63
Arthur Rinderknech 68
Jiri Lehecka 77
Benoit Paire 78
Jordan Thompson 82
(WC)
(WC)
(WC)
(RA)
(RA)
(RA)
Rezerwowi:
1 Dominik Koepfer 93
2 Peter Gojowczyk 94
3 Jan-Lennard Struff 97
4 Ricardas Berankis 101
5 Yannick Hanfmann 111
6 Stefan Kozlov 113
7 Feliciano Lopez 114
8 Mats Moraing 116
9 Christopher O'Connell 117
10 Radu Albot 118
11 Marc-Andrea Huesler 120
12 Nicolas Jarry 137
13 Tomas Barrios Vera 138
14 Yuichi Sugita 142 (PR)
15 Egor Gerasimov 145
16 Roman Safiullin 147
17 Philipp Kohlschreiber 148
18 Max Purcell 170
19 Pierre-Hugues Herbert 172
20 Alessandro Giannessi 173
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
CINCH CHAMPIONSHIPS
Londyn/Queen's Club - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Francisco Cerundolo 45
Mackenzie McDonald 60
Emil Ruusuvuori 61
Lorenzo Musetti 66
Adrian Mannarino 69
Soonwoo Kwon 71
James Duckworth 72
Brandon Nakashima 75
Kamil Majchrzak 79
Alejandro Tabilo 80
(WC)
(WC)
(WC)
(RA)
(RA)
(RA)
Rezerwowi:
1 Denis Kudla 81
2 Quentin Halys 84
3 Thanasi Kokkinakis 86
4 Steve Johnson 92
5 Peter Gojowczyk 94
6 Yoshihito Nishioka 99
7 Alexei Popyrin 102
8 Sam Querrey 105
9 Yannick Hanfmann 111
10 Stefan Kozlov 113
11 Feliciano Lopez 114
12 Taro Daniel 115
13 Mats Moraing 116
14 Christopher O'Connell 117
15 Radu Albot 118
16 Marc-Andrea Huesler 120
17 Nicolas Jarry 137
18 Tomas Barrios Vera 138
19 Yuichi Sugita 142 (PR)
20 Bradley Klahn 145 (PR)
Londyn/Queen's Club - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Francisco Cerundolo 45
Mackenzie McDonald 60
Emil Ruusuvuori 61
Lorenzo Musetti 66
Adrian Mannarino 69
Soonwoo Kwon 71
James Duckworth 72
Brandon Nakashima 75
Kamil Majchrzak 79
Alejandro Tabilo 80
(WC)
(WC)
(WC)
(RA)
(RA)
(RA)
Rezerwowi:
1 Denis Kudla 81
2 Quentin Halys 84
3 Thanasi Kokkinakis 86
4 Steve Johnson 92
5 Peter Gojowczyk 94
6 Yoshihito Nishioka 99
7 Alexei Popyrin 102
8 Sam Querrey 105
9 Yannick Hanfmann 111
10 Stefan Kozlov 113
11 Feliciano Lopez 114
12 Taro Daniel 115
13 Mats Moraing 116
14 Christopher O'Connell 117
15 Radu Albot 118
16 Marc-Andrea Huesler 120
17 Nicolas Jarry 137
18 Tomas Barrios Vera 138
19 Yuichi Sugita 142 (PR)
20 Bradley Klahn 145 (PR)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
Halle:
Harris
Fognini
Harris
Fognini
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Halle, Queen's Club 2022
Halle:
Zverev
Bonzi
Zverev
Bonzi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości