Tydzień 44
Data startu: 1 listopada
TROFEO FAIP-PERREL
- Miasto: Bergamo
- Typ: ATP Challenger 80
- Pula nagród: €44,820
- Drabinka: 32 singiel, 16 debel, 16 kwalifikacje
- 🟦 Nawierzchnia: Slamcourt (Acrylic wood) / Indoor
- Piłki: Artengo TB 920
- Dyrektor turnieju: Marco Fermi
- Supervisor: Riccardo Ragazzini
- Ostateczny termin zapisów:
Turniej główny: 11 października - 18:00
Kwalifikacje: 13 października - 18:00
- Ceremonia losowania drabinki: Sobota - 30 października
Charlottesville Tennis Challenger
- Miasto: Charlottesville
- Typ: ATP Challenger 80
- Pula nagród:$52,080
- Drabinka: 32 singiel, 16 debel, 16 kwalifikacje
- 🟦 Nawierzchnia: Indoor Hard
- Piłki: Wilson U.S Open Extra Duty
- Dyrektor turnieju: Ron Manilla
- Supervisor: Brad Taylor
- Ostateczny termin zapisów:
Turniej główny: 11 października - 18:00
Kwalifikacje: 13 października - 18:00
- Ceremonia losowania drabinki: Sobota - 30 października
CHALLENGER ECKENTAL
- Miasto: Eckental
- Typ: ATP Challenger 80
- Pula nagród: €44,820
- Drabinka: 32 singiel, 16 debel, 16 kwalifikacje
- 🟧 Nawierzchnia: Carpet / Indoor
- Piłki: Head
- Dyrektor turnieju: Marcus Slany
- Supervisor: Roland Herfel
- Ostateczny termin zapisów:
Turniej główny: 11 października - 18:00
Kwalifikacje: 13 października - 18:00
- Ceremonia losowania drabinki: Sobota - 30 października
Challenger Ciudad de Guayaquil
- Miasto: Guayaquil
- Typ: ATP Challenger 80
- Pula nagród: $52,080
- Drabinka: 32 singiel, 16 debel, 16 kwalifikacje
- 🟥 Nawierzchnia: Clay
- Piłki: Dunlop Fort
- Dyrektor turnieju: Andres Gomez
- Supervisor: Ricardo Reis
- Ostateczny termin zapisów:
Turniej główny: 11 października - 18:00
Kwalifikacje: 13 października - 18:00
- Ceremonia losowania drabinki: Sobota - 30 października
TENERIFE CHALLENGER
- Miasto: Tenerife
- Typ: ATP Challenger 80
- Pula nagród: €44,820
- Drabinka: 32 singiel, 16 debel, 16 kwalifikacje
- 🟦 Nawierzchnia: Outdoor Hard
- Piłki: Dunlop ATP
- Dyrektor turnieju: David Marrero
- Supervisor: Rogerio Santos
- Ostateczny termin zapisów:
Turniej główny: 11 października - 18:00
Kwalifikacje: 13 października - 18:00
- Ceremonia losowania drabinki: Sobota - 30 października