T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
SRPSKA OPEN
Banja Luka - drabinka kwalifikacji:
[1] Elmar Ejupovic vs [WC] Andrej Nedic
Jonathan Mridha vs [5] Markus Eriksson
[2] Zdenek Kolar vs [Alt] Moez Echargui
[PR] Vasil Kirkov vs [7] Alexandru Jecan
[3] Aldin Setkic vs Marco Bortolotti
Nicolae Frunza vs [8/Alt] Martin Cuevas
[4] Dragos Nicolae Madaras vs Alexander Weis
[WC] Danijal Muminovic vs [6/WC] Marko Tepavac
Banja Luka - drabinka kwalifikacji:
[1] Elmar Ejupovic vs [WC] Andrej Nedic
Jonathan Mridha vs [5] Markus Eriksson
[2] Zdenek Kolar vs [Alt] Moez Echargui
[PR] Vasil Kirkov vs [7] Alexandru Jecan
[3] Aldin Setkic vs Marco Bortolotti
Nicolae Frunza vs [8/Alt] Martin Cuevas
[4] Dragos Nicolae Madaras vs Alexander Weis
[WC] Danijal Muminovic vs [6/WC] Marko Tepavac
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
LVIII COPA SEVILLA
Sewilla - drabinka główna:
[1] Pablo Andujar vs Javier Barranco Cosano
[WC] Alvaro Lopez San Martin vs [Q]
Michael Geerts vs Jack Draper
[WC] Nikolas Sanchez Izquierdo vs [7] Marcelo Tomas Barrios Vera
[3] Roberto Carballes Baena vs [Alt] Julian Ocleppo
Roberto Ortega-Olmedo vs Adrian Andreev
Carlos Gimeno Valero vs [Q]
Tejmuraz Gabaszwili vs [6] Federico Gaio
[5] Bernabe Zapata Miralles vs [PR] Filippo Baldi
Gian Marco Moroni vs Nicola Kuhn
Goncalo Oliveira vs [PR] Julian Lenz
[Q] vs [4] Carlos Taberner
[8] Lorenzo Giustino vs Flavio Cobolli
[WC] Pablo Llamas Ruiz vs Camilo Ugo Carabelli
Raul Brancaccio vs Pedro Cachin
[Q] vs [2] Pedro Martinez
Sewilla - drabinka główna:
[1] Pablo Andujar vs Javier Barranco Cosano
[WC] Alvaro Lopez San Martin vs [Q]
Michael Geerts vs Jack Draper
[WC] Nikolas Sanchez Izquierdo vs [7] Marcelo Tomas Barrios Vera
[3] Roberto Carballes Baena vs [Alt] Julian Ocleppo
Roberto Ortega-Olmedo vs Adrian Andreev
Carlos Gimeno Valero vs [Q]
Tejmuraz Gabaszwili vs [6] Federico Gaio
[5] Bernabe Zapata Miralles vs [PR] Filippo Baldi
Gian Marco Moroni vs Nicola Kuhn
Goncalo Oliveira vs [PR] Julian Lenz
[Q] vs [4] Carlos Taberner
[8] Lorenzo Giustino vs Flavio Cobolli
[WC] Pablo Llamas Ruiz vs Camilo Ugo Carabelli
Raul Brancaccio vs Pedro Cachin
[Q] vs [2] Pedro Martinez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
LVIII COPA SEVILLA
Sewilla - drabinka kwalifikacji:
[1] Genaro Alberto Olivieri vs [WC] Benjamin Winter Lopez
[Alt] Ignacio Monzon vs [8] Carlos Sanchez Jover
[2] Eduard Esteve Lobato vs [Alt] Alessandro Motti
[WC] Lciano Darderi vs [7] Nicolas Alvarez Varona
[3] Emilio Nava vs [Alt] Michel Vernier
[Alt] Alex Marti Pujolras vs [6] Jose Fco. Vidal Azorin
[4] Pol Martin Tiffon vs Mats Rosenkranz
[WC] Alberto Barroso Campos vs [5] Lucas Gerch
Sewilla - drabinka kwalifikacji:
[1] Genaro Alberto Olivieri vs [WC] Benjamin Winter Lopez
[Alt] Ignacio Monzon vs [8] Carlos Sanchez Jover
[2] Eduard Esteve Lobato vs [Alt] Alessandro Motti
[WC] Lciano Darderi vs [7] Nicolas Alvarez Varona
[3] Emilio Nava vs [Alt] Michel Vernier
[Alt] Alex Marti Pujolras vs [6] Jose Fco. Vidal Azorin
[4] Pol Martin Tiffon vs Mats Rosenkranz
[WC] Alberto Barroso Campos vs [5] Lucas Gerch
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
NÖ OPEN POWERED BY EVN
Tulln - drabinka główna:
[1] Marco Cecchinato vs [WC] Filip Misolic
[Q] vs Jonas Forejtek
Sebastian Ofner vs [Q]
[Q] vs [8] Hugo Gaston
[4] Kamil Majchrzak vs Holger Vitus Nodskov Rune
Jiri Lehecka vs Maxime Janvier
[Alt] Johannes Haerteis vs Filip Horansky
Marc-Andrea Huesler vs [6] Damir Dzumhur
[5] Jozef Kovalik vs Yannick Hanfmann
Mats Moraing vs [Alt] Lucas Miedler
Alexander Erler vs Lukas Rosol
Matthias Bachinger vs [3] Thiago Monteiro
[7] Dennis Novak vs [Q]
[WC] Gerald Melzer vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Cedrik-Marcel Stebe vs Geoffrey Blancaneaux
[WC] Lukas Neumayer vs [2] Jiri Vesely
Tulln - drabinka główna:
[1] Marco Cecchinato vs [WC] Filip Misolic
[Q] vs Jonas Forejtek
Sebastian Ofner vs [Q]
[Q] vs [8] Hugo Gaston
[4] Kamil Majchrzak vs Holger Vitus Nodskov Rune
Jiri Lehecka vs Maxime Janvier
[Alt] Johannes Haerteis vs Filip Horansky
Marc-Andrea Huesler vs [6] Damir Dzumhur
[5] Jozef Kovalik vs Yannick Hanfmann
Mats Moraing vs [Alt] Lucas Miedler
Alexander Erler vs Lukas Rosol
Matthias Bachinger vs [3] Thiago Monteiro
[7] Dennis Novak vs [Q]
[WC] Gerald Melzer vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Cedrik-Marcel Stebe vs Geoffrey Blancaneaux
[WC] Lukas Neumayer vs [2] Jiri Vesely
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
NÖ OPEN POWERED BY EVN
Tulln - drabinka kwalifikacji:
[1] Rudolf Molleker vs [WC] Neil Oberleitner
[Alt] Pavel Nejedly vs [5] Gonzalo Villanueva
[2] Matteo Martineau vs [WC] Lenny Hampel
[Alt] Mate Valkusz vs [8] Marek Gengel
[3] Uladzimir Ignatik vs David Pichler
[Alt] Rafael Matos vs [6] Tobias Simon
[4] Benjamin Hassan vs [WC] Lukas Krainer
Nicholas David Ionel vs [7] Bogdan Bobrov
Tulln - drabinka kwalifikacji:
[1] Rudolf Molleker vs [WC] Neil Oberleitner
[Alt] Pavel Nejedly vs [5] Gonzalo Villanueva
[2] Matteo Martineau vs [WC] Lenny Hampel
[Alt] Mate Valkusz vs [8] Marek Gengel
[3] Uladzimir Ignatik vs David Pichler
[Alt] Rafael Matos vs [6] Tobias Simon
[4] Benjamin Hassan vs [WC] Lukas Krainer
Nicholas David Ionel vs [7] Bogdan Bobrov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
CASSIS OPEN PROVENCE
Cassis - drabinka główna:
[1] Benjamin Bonzi vs Thomas Fabbiano
Lukas Lacko vs [Alt] Bernard Tomic
[WC] Luca Van Assche vs [Alt] Yosuke Watanuki
Altug Celikbilek vs [6] Gregoire Barrere
[4] Mikhail Kukushkin vs Roman Safiullin
[Q] vs Thanasi Kokkinakis
[WC] Artur Fils vs [Alt] Tatsuma Ito
Kacper Żuk vs [7] Jurij Rodionov
[8] Liam Broady vs Ernesto Escobedo
[Q] vs Mathias Bourgue
[Alt] Hugo Grenier vs Go Soeda
Ernests Gulbis vs [3] Christopher O'Connell
[5] Lucas Pouille vs João Sousa
Elias Ymer vs Alexandre Muller
[Q] vs [Q]
[WC] Clement Chidekh vs [2] Yasutaka Uchiyama
Cassis - drabinka główna:
[1] Benjamin Bonzi vs Thomas Fabbiano
Lukas Lacko vs [Alt] Bernard Tomic
[WC] Luca Van Assche vs [Alt] Yosuke Watanuki
Altug Celikbilek vs [6] Gregoire Barrere
[4] Mikhail Kukushkin vs Roman Safiullin
[Q] vs Thanasi Kokkinakis
[WC] Artur Fils vs [Alt] Tatsuma Ito
Kacper Żuk vs [7] Jurij Rodionov
[8] Liam Broady vs Ernesto Escobedo
[Q] vs Mathias Bourgue
[Alt] Hugo Grenier vs Go Soeda
Ernests Gulbis vs [3] Christopher O'Connell
[5] Lucas Pouille vs João Sousa
Elias Ymer vs Alexandre Muller
[Q] vs [Q]
[WC] Clement Chidekh vs [2] Yasutaka Uchiyama
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
CASSIS OPEN PROVENCE
Cassis - drabinka kwalifikacji:
[1] Ramkumar Ramanathan vs [WC] Petros Tsitsipas
[WC] Jurgen Briand vs [6] Arthue Cazaux
[2] Nicolas Jarry vs [WC] Nicolas Tepmahc
[Alt] Luke Johnson vs [8] Alexis Galarneau
[3] Tung-Lin Wu vs [Alt] Arthur Reymond
[Alt] Giovanni Mpetshi Perricard vs [7] Calvin Hemery
[4] Hiroki Moriya vs [Alt] Zane Khan
[Alt] Laurent Lokoli vs [5] JC Aragone
Cassis - drabinka kwalifikacji:
[1] Ramkumar Ramanathan vs [WC] Petros Tsitsipas
[WC] Jurgen Briand vs [6] Arthue Cazaux
[2] Nicolas Jarry vs [WC] Nicolas Tepmahc
[Alt] Luke Johnson vs [8] Alexis Galarneau
[3] Tung-Lin Wu vs [Alt] Arthur Reymond
[Alt] Giovanni Mpetshi Perricard vs [7] Calvin Hemery
[4] Hiroki Moriya vs [Alt] Zane Khan
[Alt] Laurent Lokoli vs [5] JC Aragone
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
KYIV OPEN
Kijów - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Denis Jewsejew d. [Alt] Jonathan Eysseric 6‑0 6‑2 T. Alagoz
[7] Georgii Kravchenko d. [WC] Timur Mukhtarulin 6‑2 6‑1 V. Koval
[2] Alex Rybakov d. [WC] Nikita Mashtakov 6‑2 6‑2 D. Stefonenko
[WC] Aleksandr Braynin d. [6] Alexandar Lazarov 7‑6(4) 6‑4 K. Ancygier
[3] Vladyslav Orlov d. [Alt] Yan Bondarevskiy 7‑5 6‑2 D. Stefonenko
Clement Tabur d. [5] Jacopo Berrettini 6‑2 6‑1 T. Alagoz
Danylo Kalenichenko d. [4] Otto Virtanen 3‑6 6‑2 6‑4 V. Koval
[8] Ivan Gakhov d. Vladyslav Manafov 6‑2 6‑4 K. Ancygier
Kijów - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Denis Jewsejew d. [Alt] Jonathan Eysseric 6‑0 6‑2 T. Alagoz
[7] Georgii Kravchenko d. [WC] Timur Mukhtarulin 6‑2 6‑1 V. Koval
[2] Alex Rybakov d. [WC] Nikita Mashtakov 6‑2 6‑2 D. Stefonenko
[WC] Aleksandr Braynin d. [6] Alexandar Lazarov 7‑6(4) 6‑4 K. Ancygier
[3] Vladyslav Orlov d. [Alt] Yan Bondarevskiy 7‑5 6‑2 D. Stefonenko
Clement Tabur d. [5] Jacopo Berrettini 6‑2 6‑1 T. Alagoz
Danylo Kalenichenko d. [4] Otto Virtanen 3‑6 6‑2 6‑4 V. Koval
[8] Ivan Gakhov d. Vladyslav Manafov 6‑2 6‑4 K. Ancygier
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
SRPSKA OPEN
Banja Luka - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Elmar Ejupovic d. [WC] Andrej Nedic 3‑6 6‑3 6‑0 N. Stellabotte
Jonathan Mridha d. [5] Markus Eriksson 6‑3 6‑2 A. Milanovic
[2] David Poljak d. [Alt] Moez Echargui 2‑6 6‑3 6‑2 S. Svjetlanovic
[7] Alexandru Jecan d. [PR] Vasil Kirkov 6‑4 6‑4 M. Petrovic
[3] Aldin Setkic d. Marco Bortolotti 7‑5 6‑4 A. Humski
[8/Alt] Martin Cuevas d. Nicolae Frunza 6‑4 7‑6(2) S. Svjetlanovic
[4] Dragos Nicolae Madaras d. Alexander Weis 6‑3 6‑0 A. Milanovic
[6/WC] Marko Tepavac d. [WC] Danijal Muminovic 6‑2 6‑3 A. Humski
Banja Luka - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Elmar Ejupovic d. [WC] Andrej Nedic 3‑6 6‑3 6‑0 N. Stellabotte
Jonathan Mridha d. [5] Markus Eriksson 6‑3 6‑2 A. Milanovic
[2] David Poljak d. [Alt] Moez Echargui 2‑6 6‑3 6‑2 S. Svjetlanovic
[7] Alexandru Jecan d. [PR] Vasil Kirkov 6‑4 6‑4 M. Petrovic
[3] Aldin Setkic d. Marco Bortolotti 7‑5 6‑4 A. Humski
[8/Alt] Martin Cuevas d. Nicolae Frunza 6‑4 7‑6(2) S. Svjetlanovic
[4] Dragos Nicolae Madaras d. Alexander Weis 6‑3 6‑0 A. Milanovic
[6/WC] Marko Tepavac d. [WC] Danijal Muminovic 6‑2 6‑3 A. Humski
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
LVIII COPA SEVILLA
Sewilla - wyniki I rundy kwalifikacji:
[WC] Benjamin Winter Lopez d. [Alt] Alexander Merino 6‑4 6‑1 J. Estevez Reguero
[8] Carlos Sanchez Jover d. [Alt] Ignacio Monzon 1‑6 6‑3 6‑4 K. G. Garate
[2] Eduard Esteve Lobato d. [Alt] Alessandro Motti 6‑1 6‑1 J. Estevez Reguero
[WC] Lciano Darderi d. [7] Nicolas Alvarez Varona 4‑6 5‑3 i krecz (low back) M. Sala
[3] Emilio Nava d. [Alt] Michel Vernier 6‑3 6‑3 M. F. Ojea
[Alt] Alex Marti Pujolras d. [6] Jose Fco. Vidal Azorin 4‑6 6‑2 6‑2 M. F. Ojea
Mats Rosenkranz d. [4] Pol Martin Tiffon 6‑4 7‑6(4) K. G. Garate
[5] Lucas Gerch d. [WC] Alberto Barroso Campos 6‑2 6‑1 M. Sala
Sewilla - wyniki I rundy kwalifikacji:
[WC] Benjamin Winter Lopez d. [Alt] Alexander Merino 6‑4 6‑1 J. Estevez Reguero
[8] Carlos Sanchez Jover d. [Alt] Ignacio Monzon 1‑6 6‑3 6‑4 K. G. Garate
[2] Eduard Esteve Lobato d. [Alt] Alessandro Motti 6‑1 6‑1 J. Estevez Reguero
[WC] Lciano Darderi d. [7] Nicolas Alvarez Varona 4‑6 5‑3 i krecz (low back) M. Sala
[3] Emilio Nava d. [Alt] Michel Vernier 6‑3 6‑3 M. F. Ojea
[Alt] Alex Marti Pujolras d. [6] Jose Fco. Vidal Azorin 4‑6 6‑2 6‑2 M. F. Ojea
Mats Rosenkranz d. [4] Pol Martin Tiffon 6‑4 7‑6(4) K. G. Garate
[5] Lucas Gerch d. [WC] Alberto Barroso Campos 6‑2 6‑1 M. Sala
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
NÖ OPEN POWERED BY EVN
Tulln - wyniki I rundy kwalifikacji:
[WC] Neil Oberleitner d. [1] Rudolf Molleker 6‑2 7‑5 S. Pilz
[5] Gonzalo Villanueva d. [Alt] Pavel Nejedly 6‑2 6‑4 T. Sturmer
[2] Matteo Martineau d. [WC] Lenny Hampel 6‑3 6‑2 M. Weiss
[Alt] Mate Valkusz d. [8] Marek Gengel 6‑0 6‑1 E. Rungaldier
[3] Uladzimir Ignatik d. David Pichler 6‑2 6‑3 M. Weiss
[6] Tobias Simon d. [Alt] Rafael Matos 7‑6(6) 6‑2 M. Mayer
[4] Benjamin Hassan d. [WC] Lukas Krainer 6‑4 6‑4 M. Mayer
[7] Bogdan Bobrov d. Nicholas David Ionel 6‑1 6‑1 S. Pilz
Tulln - wyniki I rundy kwalifikacji:
[WC] Neil Oberleitner d. [1] Rudolf Molleker 6‑2 7‑5 S. Pilz
[5] Gonzalo Villanueva d. [Alt] Pavel Nejedly 6‑2 6‑4 T. Sturmer
[2] Matteo Martineau d. [WC] Lenny Hampel 6‑3 6‑2 M. Weiss
[Alt] Mate Valkusz d. [8] Marek Gengel 6‑0 6‑1 E. Rungaldier
[3] Uladzimir Ignatik d. David Pichler 6‑2 6‑3 M. Weiss
[6] Tobias Simon d. [Alt] Rafael Matos 7‑6(6) 6‑2 M. Mayer
[4] Benjamin Hassan d. [WC] Lukas Krainer 6‑4 6‑4 M. Mayer
[7] Bogdan Bobrov d. Nicholas David Ionel 6‑1 6‑1 S. Pilz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
CASSIS OPEN PROVENCE
Cassis - drabinka kwalifikacji:
[1] Ramkumar Ramanathan d. [WC] Petros Tsitsipas 6‑4 6‑4 V. Dugravier
[6] Arthue Cazaux d. [WC] Jurgen Briand 6‑4 6‑7(6) 7‑5 M. Lara
[2] Nicolas Jarry d. [WC] Nicolas Tepmahc 6‑3 6‑4 W. Leao
[8] Alexis Galarneau d. [Alt] Luke Johnson 6‑3 6‑4 V. Dugravier
[Alt] Arthur Reymond d. [3] Tung-Lin Wu 6‑7(3) 5‑2 i krecz (right ankle) J. Rybarczyk
[Alt] Giovanni Mpetshi Perricard d. [7] Calvin Hemery 7‑6(2) 6‑4 L. Boucharinc
[4] Hiroki Moriya d. [Alt] Zane Khan 6‑4 6‑2 J. Rybarczyk
[Alt] Laurent Lokoli d. [5] JC Aragone 4‑6 6‑4 6‑3 T. Claussen
Cassis - drabinka kwalifikacji:
[1] Ramkumar Ramanathan d. [WC] Petros Tsitsipas 6‑4 6‑4 V. Dugravier
[6] Arthue Cazaux d. [WC] Jurgen Briand 6‑4 6‑7(6) 7‑5 M. Lara
[2] Nicolas Jarry d. [WC] Nicolas Tepmahc 6‑3 6‑4 W. Leao
[8] Alexis Galarneau d. [Alt] Luke Johnson 6‑3 6‑4 V. Dugravier
[Alt] Arthur Reymond d. [3] Tung-Lin Wu 6‑7(3) 5‑2 i krecz (right ankle) J. Rybarczyk
[Alt] Giovanni Mpetshi Perricard d. [7] Calvin Hemery 7‑6(2) 6‑4 L. Boucharinc
[4] Hiroki Moriya d. [Alt] Zane Khan 6‑4 6‑2 J. Rybarczyk
[Alt] Laurent Lokoli d. [5] JC Aragone 4‑6 6‑4 6‑3 T. Claussen
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17752
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
Mecz Gulbisa odwołany i to nie Ernie rezygnuje.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172234
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
Kokkinakis pewnie. Nie ma sensu wyciągać, że rywal był z początku ósmej setki rankingu.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
Mistrz w deblu i półfinalista singla tegorocznego RG. Oczywiście w juniorach i oczywiście koleś ma 18 lat, więc taki wynik nie musi być szczególnie wartościowy.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172234
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
Daj spokój. Ci dzisiejsi mistrzowie juniorskich szlemów to totalna porażka.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
Wiadomo, ale czarny i chyba ponad 2 metry, więc mógłby kiedyś top 100 zrobić albo przynajmniej dostać WC w Paryżu.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172234
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
KYIV OPEN
Kijów - wyniki II rundy kwalifikacji:
[7] Georgii Kravchenko d. [1] Denis Jewsejew 6‑3 3‑1 (r. elbow) K. Ancygier
[2] Alex Rybakov d. [WC] Aleksandr Braynin 6‑3 6‑4 V. Koval
Clement Tabur d. [3] Vladyslav Orlov 6‑1 1‑6 6‑3 V. Koval
[8] Ivan Gakhov d. Danylo Kalenichenko 6‑4 6‑2 D. Stefonenko
Kijów - wyniki II rundy kwalifikacji:
[7] Georgii Kravchenko d. [1] Denis Jewsejew 6‑3 3‑1 (r. elbow) K. Ancygier
[2] Alex Rybakov d. [WC] Aleksandr Braynin 6‑3 6‑4 V. Koval
Clement Tabur d. [3] Vladyslav Orlov 6‑1 1‑6 6‑3 V. Koval
[8] Ivan Gakhov d. Danylo Kalenichenko 6‑4 6‑2 D. Stefonenko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka, Cassis, Kijów, Sewilla, Tulln 2021
KYIV OPEN
Kijów - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Sebastian Baez vs [WC] Illya Beloborodko
[Q] Alex Rybakov vs Aziz Dougaz
Filip Cristan Jianu vs [WC] Richard Zusman
Riccardo Bonadio vs [7] Constant Lestienne
[4] Dmitry Popko vs [Alt] Alessandro Bega
[Q] Ivan Gakhov vs Francesco Forti
[Q] Clement Tabur vs [Alt] Ergi Kirkin
Jelle Sels vs [6] Serhij Stachowski
[5] Jay Clarke vs Timofey Skatov
[Q] Georgii Kravchenko vs [PR] Joris De Loore
Matheus Pucinelli De Almeida vs Michael Vrbensky
Nuno Borges vs [3] Quentin Halys
[8] Tristan Lamasine vs Kaichi Uchida
Franco Agamenone vs Stefan Kozlov
Nick Chappell vs [WC] Oleksii Krutykh
Orlando Luz vs [2] Frederico Ferreira Silva
Kijów - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Sebastian Baez vs [WC] Illya Beloborodko
[Q] Alex Rybakov vs Aziz Dougaz
Filip Cristan Jianu vs [WC] Richard Zusman
Riccardo Bonadio vs [7] Constant Lestienne
[4] Dmitry Popko vs [Alt] Alessandro Bega
[Q] Ivan Gakhov vs Francesco Forti
[Q] Clement Tabur vs [Alt] Ergi Kirkin
Jelle Sels vs [6] Serhij Stachowski
[5] Jay Clarke vs Timofey Skatov
[Q] Georgii Kravchenko vs [PR] Joris De Loore
Matheus Pucinelli De Almeida vs Michael Vrbensky
Nuno Borges vs [3] Quentin Halys
[8] Tristan Lamasine vs Kaichi Uchida
Franco Agamenone vs Stefan Kozlov
Nick Chappell vs [WC] Oleksii Krutykh
Orlando Luz vs [2] Frederico Ferreira Silva
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości