Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Obrazek
Pozostałe dyscypliny sportu.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44530
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: Robertinho »

DUN I LOVE pisze: 09 sty 2023, 15:10 Wiadomo, najlepsi zawodnicy wszystko psują.
Casus Zlatana, wcale nie musi być gorzej bez niego. Kompletnie nie pasuje do naszego stylu, a nie potrafi schować ego i się poświęcić. Oczywiście z ogórkami jakich mamy w eliminacjach Euro, możemy być może coś pograć, ale na turnieju będzie dokładnie to samo, co za Nawałki, Sousy i Michniewicza. Albo gramy tak, żeby Lewy był szczęśliwy, albo o wyjście z grupy. 10 lat to dość czasu, by to zaobserwować.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: DUN I LOVE »

Będzie dużo gorzej.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44530
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: Robertinho »

Zobaczymy. Ja po tym co ta grupa Osób zrobiła w ostatnich kilkunastu miesiącach, nie jestem w stanie kibicować tej reprezentacji. Szanse na trenera, który dostanie długi kontrakt i weźmie towarzystwo(pod wodzą Lewego) za mordę, oceniam na zero procent przy tym prezesie PZPN.

Jakoś te trzy-cztery lata się przemęczę. Jak to celne wskazywano, nasze zespoły bez gwiazdy też potrafiły awansować na turnieje i grać lepiej niż z Lewym, a trochę młodych grajków mamy. Dla mnie gorzej niż teraz nie będzie w każdym razie.

I naprawdę nie jest tak, że bez powolnego środkowego napastnika, który jest piękny tylko przy pełnej obsłudze/w otoczeniu wybitnych kolegów, nie będzie niczego.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2023, 15:44 przez Robertinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: DUN I LOVE »

Ja nigdy specjalnym fanem kadry nie byłem, więc nie robi mi to żadnej różnicy.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44530
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: Robertinho »

Jesteś, ale nie polskiej. :P
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: DUN I LOVE »

Teraz już luzik. Odhaczone.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
CajraX
Posty: 7290
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Słupsk

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: CajraX »

Robertinho pisze: 09 sty 2023, 15:41 Zobaczymy. Ja po tym co ta grupa Osób zrobiła w ostatnich kilkunastu miesiącach, nie jestem w stanie kibicować tej reprezentacji. Szanse na trenera, który dostanie długi kontrakt i weźmie towarzystwo(pod wodzą Lewego) za mordę, oceniam na zero procent przy tym prezesie PZPN.

Jakoś te trzy-cztery lata się przemęczę. Jak to celne wskazywano, nasze zespoły bez gwiazdy też potrafiły awansować na turnieje i grać lepiej niż z Lewym, a trochę młodych grajków mamy. Dla mnie gorzej niż teraz nie będzie w każdym razie.

I naprawdę nie jest tak, że bez powolnego środkowego napastnika, który jest piękny tylko przy pełnej obsłudze/w otoczeniu wybitnych kolegów, nie będzie niczego.
Czegoś tu nie rozumiem. Przecież na mundialu zaciekle broniłeś reprezentacji za sam historyczny wynik, a teraz piszesz, że nie jesteś w stanie im kibicować. O co tu chodzi? To jakieś rozdwojenie jaźni?
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44530
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: Robertinho »

CajraX pisze: 09 sty 2023, 16:25
Robertinho pisze: 09 sty 2023, 15:41 Zobaczymy. Ja po tym co ta grupa Osób zrobiła w ostatnich kilkunastu miesiącach, nie jestem w stanie kibicować tej reprezentacji. Szanse na trenera, który dostanie długi kontrakt i weźmie towarzystwo(pod wodzą Lewego) za mordę, oceniam na zero procent przy tym prezesie PZPN.

Jakoś te trzy-cztery lata się przemęczę. Jak to celne wskazywano, nasze zespoły bez gwiazdy też potrafiły awansować na turnieje i grać lepiej niż z Lewym, a trochę młodych grajków mamy. Dla mnie gorzej niż teraz nie będzie w każdym razie.

I naprawdę nie jest tak, że bez powolnego środkowego napastnika, który jest piękny tylko przy pełnej obsłudze/w otoczeniu wybitnych kolegów, nie będzie niczego.
Czegoś tu nie rozumiem. Przecież na mundialu zaciekle broniłeś reprezentacji za sam historyczny wynik, a teraz piszesz, że nie jesteś w stanie im kibicować. O co tu chodzi? To jakieś rozdwojenie jaźni?
Chyba coś się jednak wydarzyło pomiędzy zwycięską porażką z Argentyną, a dniem dzisiejszym.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39159
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: Kiefer »

xD
Awatar użytkownika
CajraX
Posty: 7290
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Słupsk

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: CajraX »

Robertinho pisze: 09 sty 2023, 16:59
CajraX pisze: 09 sty 2023, 16:25
Robertinho pisze: 09 sty 2023, 15:41 Zobaczymy. Ja po tym co ta grupa Osób zrobiła w ostatnich kilkunastu miesiącach, nie jestem w stanie kibicować tej reprezentacji. Szanse na trenera, który dostanie długi kontrakt i weźmie towarzystwo(pod wodzą Lewego) za mordę, oceniam na zero procent przy tym prezesie PZPN.

Jakoś te trzy-cztery lata się przemęczę. Jak to celne wskazywano, nasze zespoły bez gwiazdy też potrafiły awansować na turnieje i grać lepiej niż z Lewym, a trochę młodych grajków mamy. Dla mnie gorzej niż teraz nie będzie w każdym razie.

I naprawdę nie jest tak, że bez powolnego środkowego napastnika, który jest piękny tylko przy pełnej obsłudze/w otoczeniu wybitnych kolegów, nie będzie niczego.
Czegoś tu nie rozumiem. Przecież na mundialu zaciekle broniłeś reprezentacji za sam historyczny wynik, a teraz piszesz, że nie jesteś w stanie im kibicować. O co tu chodzi? To jakieś rozdwojenie jaźni?
Chyba coś się jednak wydarzyło pomiędzy zwycięską porażką z Argentyną, a dniem dzisiejszym.
Wiadomo. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ.

"...co ta grupa Osób zrobiła w ostatnich kilkunastu miesiącach..." jednak zawiera w sobie dłuższy okres czasu, niż miesiąc po meczu z Argentyną.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44530
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: Robertinho »

CajraX pisze: 09 sty 2023, 18:02
Robertinho pisze: 09 sty 2023, 16:59
CajraX pisze: 09 sty 2023, 16:25

Czegoś tu nie rozumiem. Przecież na mundialu zaciekle broniłeś reprezentacji za sam historyczny wynik, a teraz piszesz, że nie jesteś w stanie im kibicować. O co tu chodzi? To jakieś rozdwojenie jaźni?
Chyba coś się jednak wydarzyło pomiędzy zwycięską porażką z Argentyną, a dniem dzisiejszym.
Wiadomo. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ.

"...co ta grupa Osób zrobiła w ostatnich kilkunastu miesiącach..." jednak zawiera w sobie dłuższy okres czasu, niż miesiąc po meczu z Argentyną.
Bo też baraż i Mundial z Czesławem, to jedyny w miarę sensowny okres od Euro 2016 był. Eliminacje do Mundialu w Rosji to rozpad zespołu Nawałki (incydent alkoholowy, po którym Faken nie wyciągnął konsekwencji i to był koniec tej drużyny), same Mistrzostwa Świata to kompromitacja oczywiście, potem fatalna gra za Brzeczka, od pewnego momentu już nastawiona na zwolnienie trenera.

Potem żałosny początek z Sousą i żałosne Mistrzostwa Europy, które były absolutną żenadą, ale te same dziennikarski mendy, które teraz zwolniły Michniewicza, wtedy były zachwycone niemalże. Z dzisiejszej perspektywy widać, jak groteskowe było narodowe święto po remisie z grającą wszerz boiska Hiszpanią Enrique. A naprawdę przerażające jest to, że części liderów kadry(i kibiców) to pasowało, co prawda wp... gonił wp...., leją nas Słowacy, Szwedzi i Węgrzy, ale gole strzelamy i "fajnie wyglądamy" z Hiszpanią czy Anglią, więc nikt większych pretensji nie ma. Tak szczerze mówiąc, to ten numer Sousy z ucieczką z tonącego okrętu, był dokładnie na poziomie ludzi z którymi pracował, więc trafił swój na swoich można powiedzieć.

Teraz reprezentacja zdradziła, zeszmaciła i zwolniła kolejnego trenera. Czas powiedzieć jasno, to co się dzieje od 6 lat, to nie wina kolejnych trenerów, prezesów PZPN, czy kogo i co tam się jeszcze obwinia, ale tej konkretnej grupy piłkarzy, a zwłaszcza jej liderów.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
CajraX
Posty: 7290
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Słupsk

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: CajraX »

To, że Fajdek zajął 9 miejsce to tam pikuś, bo Zdziebło zajęła ostatnie miejsce. Parodia i lepiej zaorać ten plebiscyt w przyszłości.
https://www.sport.pl/lekkoatletyka/7,64 ... =BoxOpImg3
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39159
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: Kiefer »

Daj spokój, nawet nie wiem kto to w ogóle jest, gorzkie żale, bo jeden nie jest lubiany, a druga uprawia gówno dyscyplinę.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: DUN I LOVE »

Plebiscyt powinien trwać.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
CajraX
Posty: 7290
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Słupsk

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: CajraX »

Kiefer pisze: 12 sty 2023, 15:16 Daj spokój, nawet nie wiem kto to w ogóle jest, gorzkie żale, bo jeden nie jest lubiany, a druga uprawia gówno dyscyplinę.
To, że nie wiesz, to oznacza tylko tyle, że nie obserwujesz imprez lekkoatletycznych.

W takim razie niech to będzie zamknięty plebiscyt dla piłkarzy, siatkarzy i skoczków. A sorry, zapomniałem o alpejczykach jeśli chodzi o gówno sporty.
Awatar użytkownika
arti
Posty: 21469
Rejestracja: 01 sie 2011, 8:22

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: arti »

Raz, że zdobyła kilka medali, ale żadnego złotego. Dwa jej konkurencja to jeszcze większe kuriozum niż rzucanie kulą na lince. A trzy to tak jak Kiefer pisał nikt jej specjalnie nie kojarzy, a medialność to dzisiaj podstawa.
W(39):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18, Buenos Aires'19, Monte Carlo'19, Paryż'19, Australian Open'20, Rio'20, Dubaj'20, Kolonia'20, Paryż'20, Montpellier'21, Miami'21, Eastbourne'21, Cordoba'22, Seul'22, Tokio'22, Adelajda2'23, Wimbledon’23, Hamburg'23, Pekin'23, Szanghaj'23, Basel'23, Brisbane'24
F(26):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18, Estoril'19, Madryt'19, Lyon'19, Tokio'19, Szanghaj'19, Auckland'20, Marbella'21, Genewa'22, QC'22, Adelajda1'23; Doha'23, Roland Garros’13, Kitzbuhel'23, Winston Salem'23
MTT 120 weeks #1
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: DUN I LOVE »

CajraX pisze: 12 sty 2023, 19:55W takim razie niech to będzie zamknięty plebiscyt dla piłkarzy, siatkarzy i skoczków. A sorry, zapomniałem o alpejczykach jeśli chodzi o gówno sporty.
Tenisistów jeszcze.

Dużo Polacy narzekają, ale mamy bardzo mocną erę w sporcie, zwłaszcza jeżeli chodzi o indywidualności. Pisałem już, że ciężko jest rywalizować z najlepszą tenisistką świata, jednym z najlepszych napastników świata itd.

Potężna konkurencja i tyle.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39159
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: Kiefer »

CajraX pisze: 12 sty 2023, 19:55
Kiefer pisze: 12 sty 2023, 15:16 Daj spokój, nawet nie wiem kto to w ogóle jest, gorzkie żale, bo jeden nie jest lubiany, a druga uprawia gówno dyscyplinę.
To, że nie wiesz, to oznacza tylko tyle, że nie obserwujesz imprez lekkoatletycznych.

W takim razie niech to będzie zamknięty plebiscyt dla piłkarzy, siatkarzy i skoczków. A sorry, zapomniałem o alpejczykach jeśli chodzi o gówno sporty.
No ale w gruncie rzeczy o to chodziło, że nie obserwuję, dokładnie tak samo jak ci co postanowili zagłosować. Niech się cieszy, że została nominowana, samo to jest wyróżnieniem. No i naprawdę nie rozumiem w czym problem, że ktoś kto się przejdzie na wysokim poziomie nie ma szans z dyscyplinami globalnymi, albo tymi, które są popularne w naszym kraju.

Nie wiem o co chodzi z tą wrzutką z narciarzami, mnie przecież totalnie powiewa, czy ktoś nazwie ten sport gównianym. Sam sobie cisnę z tego, że zorganizuje zlot fanów dla trzech osób, a ostatecznie sam na niego pojadę :lol: . Nie przyszło mi jednak do głowy, że moje stwierdzenie Ciebie tak zapiecze. XD
Awatar użytkownika
CajraX
Posty: 7290
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Słupsk

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: CajraX »

Nic mnie nie piecze, bo sam lubię niszowe sporty, jak curling drużyn mieszanych na przykład :P Ale mały pocisk z narciarstwa alpejskiego zawsze cieszy :)

Co do plebiscytu, to ja bym chciał w nim tylko trochę więcej sprawiedliwości. Kilkukrotna medalistka najważniejszych imprez lekkoatletycznych ostatnia, ale golfista bez osiągnięć już w dziesiątce. To się kupy nie trzyma i burzy mój porządek świata. Tylko mojego świata na szczęście.
Awatar użytkownika
Nando
Posty: 34757
Rejestracja: 30 sie 2019, 18:43

Re: Sportowiec roku PS - plebiscyty rozmaite

Post autor: Nando »

Ojj chyba już nie będzie wspólnego spanka na zlocie ;-)
MTT - Tytuły (7)
2023:(1) Pune, 2022:(1) Melbourne, 2021:(5) Mallorca, Wimbledon, Toronto, Antwerpia, Sztokholm

MTT - Finały (5)
2022:(4) Dubaj, Estoril, Tokio, Paryż-Bercy 2021:(1) Wiedeń

MTT (DEBEL) - Tytuły (4) 2021:(2) US Open, Paryż-Bercy, 2023:(2) Indian Wells, Madryt, Finały (2) 2021:(1) Madryt
, 2022:(1) Monte Carlo
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości