T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Czyli tylko najważniejsza rzecz uległa zmianie w tym wszystkim.
Coś lepiej zaczął grać Molleker od kiedy stracił u nas temat. @Barty
Coś lepiej zaczął grać Molleker od kiedy stracił u nas temat. @Barty
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
W San Marino też pada.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Paire zaraz kolejny finał zrobi.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17849
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Kliniczny Paire. W sensie, tam powinien się udać.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Lol, co za lamus.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal
"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
@Barty @Kamileki @no-handed backhand, Koreańczyk Gerard Campana Lee.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Tym razem w Libercu pogoda nie sprzyja, a w Luedenscheid postanowili nie ryzykować i zakończyli turniej wczoraj.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
41% pierwszego wykręcił, ito regularnie co seta.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Porto CH 125:
Finał:
[4] Luca Nardi d. [WC] Joao Sousa 57 64 61
Półfinały:
[WC] Joao Sousa d. Jules Marie 76(4) 60
[4] Luca Nardi d. [7] Antoine Escoffier 76(3) 64
Ćwierćfinały:
Jules Marie d. Denis Yevseyev 36 76(7) 64
[WC] Joao Sousa d. [PR] Pierre Hugues Herbert 76(4) 62
[4] Luca Nardi d. Adrian Andreev 64 63
[7] Antoine Escoffier d. Steven Diez 63 64
II runda:
Jules Marie d. [WC] Gastao Elias 64 63
Denis Yevseyev d. [6] Emilio Nava 36 63 75
[PR] Pierre Hugues Herbert d. [Q] Jaime Faria 67(1) 64 64
[WC] Joao Sousa d. Alibek Kachmazov 62 62
Adrian Andreev d. Peter Gojowczyk 26 63 62
[4] Luca Nardi d. Goncalo Oliveira 64 36 63
[7] Antoine Escoffier d. Altug Celikbilek 64 76(9)
Steven Diez d. [WC] Henrique Rocha 63 62
I runda:
[WC] Gastao Elias d. [1] Quentin Halys 75 75
Jules Marie d. Benjamin Lock (ZIM) 63 64
Denis Yevseyev d. [Q] Joao Domingues 62 36 63
[6] Emilio Nava d. [Q] Johannes Haerteis 76(3) 76(2)
[Q] Jaime Faria d. [3] Hugo Grenier 64 63
[PR] Pierre Hugues Herbert d. Laurent Lokoli 64 64
Alibek Kachmazov d. [Q] Kenny De Schepper 64 64
[WC] Joao Sousa d. [5] Mattia Bellucci 67(5) 64 64
Peter Gojowczyk d. [8] Ricardas Berankis 26 64 76(5)
Adrian Andreev d. Dominik Palan 63 76(2)
Goncalo Oliveira d. [Q] Lucas Poullain 64 60
[4] Luca Nardi d. Nicolas Mejia 36 62 63
[7] Antoine Escoffier d. Lorenzo Giustino 63 64
Altug Celikbilek d. Frederico Ferreira Silva 64 67(6) 63
[WC] Henrique Rocha d. [Q] Robert Strombachs 64 46 64
Steven Diez d. [2] Benjamin Bonzi 64 64
II runda kwalifikacji:
[1] Lucas Poullain d. [7] Adria Soriano Barrera 75 76(0)
Johannes Haerteis d. [WC] Hugo Maia 75 75
[3] Robert Strombachs d. [10] Duarte Vale 62 76(6)
[4] Kenny De Schepper d. Niki Kaliyanda Poonacha 62 64
[11] Jaime Faria d. Aleksandr Braynin 64 75
[8] Joao Domingues d. [WC] Pedro Araujo 62 46 60
I runda kwalifikacji:
[1] Lucas Poullain d. [WC] Tiago Silva 60 61
[7] Adria Soriano Barrera d. Daniel Rodrigues 64 63
[WC] Hugo Maia d. [2] Antoine Hoang 26 64 64
Johannes Haerteis d. [12] Victor Lilov 64 26 62
[3] Robert Strombachs d. Andrea Guerrieri 63 64
[10] Duarte Vale d. Enzo Wallart 64 64
[4] Kenny De Schepper d. Miguel Damas 76(3) 61
Niki Kaliyanda Poonacha d. [9] Luca Potenza 75 61
Aleksandr Braynin d. [5] Daniel Cox 64 64
[11] Jaime Faria d. Ji Sung Nam 64 64
[WC] Pedro Araujo d. [Alt] Fabrizio Andaloro 62 63
[8] Joao Domingues d. [WC] Fabio Coelho 63 36 61
San Marino CH 125:
Finał:
[2] Jaume Munar d. Andrea Pellegrino 64 61
Półfinały:
Andrea Pellegrino d. Nerman Fatic 36 63 00 RET
[2] Jaume Munar d. Daniel Rincon 06 61 62
Ćwierćfinały:
Andrea Pellegrino d. [Q] Alexander Weis 76(3) 76(3)
Nerman Fatic d. [3] David Goffin 62 63
Daniel Rincon d. [4] Fabio Fognini 67(4) 64 64
[2] Jaume Munar d. Federico Delbonis 64 75
II runda:
Andrea Pellegrino d. [Q] Enrico Dalla Valle 64 16 61
[Q] Alexander Weis d. [Q] Valentin Vacherot 64 36 76(3)
[3] David Goffin d. Vitaliy Sachko 67(0) 62 62
Nerman Fatic d. [Q] Kyrian Jacquet 75 64
Daniel Rincon d. [6] Kimmer Coppejans 63 62
[4] Fabio Fognini d. Edoardo Lavagno 63 75
Federico Delbonis d. Alessandro Giannessi 63 57 61
[2] Jaume Munar d. Nikolas Sanchez Izquierdo 61 62
I runda:
[Q] Enrico Dalla Valle d. [1] Alexandre Muller 63 64
Andrea Pellegrino d. Aziz Dougaz 63 41 RET
[Q] Alexander Weis d. Gianluca Mager 75 11 RET
[Q] Valentin Vacherot d. [7] Zdenek Kolar 62 63
[3] David Goffin d. Federico Gaio 62 75
Vitaliy Sachko d. Nicholas David Ionel 64 26 63
Nerman Fatic d. Roman Andres Burruchaga 63 36 63
[Q] Kyrian Jacquet d. [5] Flavio Cobolli 63 46 61
[6] Kimmer Coppejans d. Dragos Nicolae Madaras 64 64
Daniel Rincon d. [Q] Marcello Serafini 76(5) 76(4)
Edoardo Lavagno d. [WC] Marco De Rossi (SMR) 63 64
[4] Fabio Fognini d. Andrea Collarini 60 61
Federico Delbonis d. [8] Marc Polmans 61 63
Alessandro Giannessi d. Moez Echargui 16 64 64
Nikolas Sanchez Izquierdo d. [Q] Carlos Taberner 26 62 75
[2] Jaume Munar d. Francesco Passaro 64 64
II runda kwalifikacji:
[1] Valentin Vacherot d. [12] Lorenzo Rottoli 63 64
[2] Kyrian Jacquet d. [9] Gianmarco Ferrari 64 64
[3] Alexander Weis d. Fausto Tabacco 76(1) 64
[10] Marcello Serafini d. [4] Francesco Forti 75 36 60
[8] Enrico Dalla Valle d. [5] Viktor Durasovic 64 60
[6] Carlos Taberner d. [7] Daniel Dutra Da Silva 75 57 62
I runda kwalifikacji:
[1] Valentin Vacherot d. Carlo Alberto Caniato 62 64
[12] Lorenzo Rottoli d. [WC] Francesco Giorgetti 75 62
[2] Kyrian Jacquet d. Lorenzo Bocchi 63 63
[9] Gianmarco Ferrari d. Simone Roncalli 75 36 60
[3] Alexander Weis d. Andrea Picchione 26 64 62
Fausto Tabacco d. [11] Federico Arnaboldi 36 61 64
[4] Francesco Forti d. [WC] Alessandro Pecci 62 00 RET
[10] Marcello Serafini d. Peter Heller 64 64
[5] Viktor Durasovic d. [WC] Manuel Mazza 76(2) 62
[8] Enrico Dalla Valle d. Gabriele Piraino 75 61
[6] Carlos Taberner d. Andrea Arnaboldi 64 64
[7] Daniel Dutra Da Silva d. Gonzalo Villanueva 60 61
Luedenscheid CH 100:
Finał:
[Q] Duje Ajdukovic d. [8] Hugo Dellien 75 64
Półfinały:
[Q] Duje Ajdukovic d. [6] Raul Brancaccio 63 21 RET
[8] Hugo Dellien d. [3] Benoit Paire 67(4) 64 63
Ćwierćfinały:
[Q] Duje Ajdukovic d. Rudolf Molleker 62 64
[6] Raul Brancaccio d. Camilo Ugo Carabelli 64 36 64
[3] Benoit Paire d. Gauthier Onclin 64 64
[8] Hugo Dellien d. [2] Pedro Martinez 75 75
II runda:
Rudolf Molleker d. [1] Fabian Marozsan 06 76(3) 62
[Q] Duje Ajdukovic d. Oriol Roca Batalla 64 64
Camilo Ugo Carabelli d. [4] Timofey Skatov 63 57 76(5)
[6] Raul Brancaccio d. [Alt] Henri Squire 63 26 64
Gauthier Onclin d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 61 64
[3] Benoit Paire d. [Q] Marvin Moeller 64 64
[8] Hugo Dellien d. Jozef Kovalik 16 61 76(3)
[2] Pedro Martinez d. [WC] Louis Wessels 64 62
I runda:
[1] Fabian Marozsan d. Liam Gavrielides 76(4) 63
Rudolf Molleker d. [WC] Max Hans Rehberg 64 62
Oriol Roca Batalla d. [Q] Tommaso Compagnucci 63 64
[Q] Duje Ajdukovic d. [5] Maximilian Marterer 63 16 76(5)
[4] Timofey Skatov d. Oleksii Krutykh 63 67(5) 75
Camilo Ugo Carabelli d. Geoffrey Blancaneaux 64 61
[Alt] Henri Squire d. Stefano Travaglia 76(3) 10 RET
[6] Raul Brancaccio d. Henri Laaksonen 64 36 76(3)
Gauthier Onclin d. [7] Jan Choinski 64 62
Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [Q] Georgii Kravchenko 63 62
[Q] Marvin Moeller d. Nick Hardt 63 61
[3] Benoit Paire d. Facundo Mena 64 63
[8] Hugo Dellien d. Daniel Masur 62 63
Jozef Kovalik d. [Q] Hazem Naw (UNK) 76(7) 63
[WC] Louis Wessels d. [Q] Marcelo Zormann Da Silva 63 76(7)
[2] Pedro Martinez d. Mariano Navone 75 26 76(2)
II runda kwalifikacji:
[1] Duje Ajdukovic d. Kai Wehnelt 64 36 63
Georgii Kravchenko d. [9] Wilson Leite 62 61
[11] Tommaso Compagnucci d. [3] Vladyslav Orlov 75 67(6) 64
Marcelo Zormann Da Silva d. [4] Hady Habib (LBN) 64 26 76(2)
[12] Marvin Moeller d. [5] Sandro Kopp 60 61
Hazem Naw (UNK) d. [PR] Pedro Sakamoto 61 76(8)
I runda kwalifikacji:
[1] Duje Ajdukovic d. Aleksandre Metreveli 62 62
Kai Wehnelt d. [10] Jose Pereira 62 64
Georgii Kravchenko d. [2] Maxime Chazal 62 62
[9] Wilson Leite d. [Alt] Christoph Negritu 76(3) 36 63
[3] Vladyslav Orlov d. Morits Pieper 64 62
[11] Tommaso Compagnucci d. [WC] Philip Florig 75 64
[4] Hady Habib (LBN) d. [WC] John Sperle 36 61 63
Marcelo Zormann Da Silva d. [Alt] Filip Bergevi 63 67(5) 64
[5] Sandro Kopp d. Benjamin Winter Lopez 63 64
[12] Marvin Moeller d. [WC] Karlo Cubelic 63 36 62
[PR] Pedro Sakamoto d. [6] Akira Santillan 63 64
Hazem Naw (UNK) d. [8] Stefanos Sakellaridis 63 60
Lexington CH 75:
Finał:
[2] Steve Johnson d. [1] Arthur Cazaux 76(5) 64
Półfinały:
[1] Arthur Cazaux d. [WC] Cannon Kingsley 62 76(6)
[2] Steve Johnson d. [5] Tennys Sandgren 76(1) 63
Ćwierćfinały:
[1] Arthur Cazaux d. [Q] Aidan Mayo 61 64
[WC] Cannon Kingsley d. [3] Tung Lin Wu 63 62
[5] Tennys Sandgren d. [4] Seong Chan Hong 64 62
[2] Steve Johnson d. [Alt] Ulises Blanch 63 64
II runda:
[1] Arthur Cazaux d. Omar Jasika 62 63
[Q] Aidan Mayo d. [8] Tristan Schoolkate 36 64 63
[3] Tung Lin Wu d. Adolfo Daniel Vallejo (PAR) 64 76(4)
[WC] Cannon Kingsley d. [6] Dane Sweeny 64 75
[5] Tennys Sandgren d. Strong Kirchheimer 62 64
[4] Seong Chan Hong d. Bernard Tomic 61 62
[Alt] Ulises Blanch d. [7] Adam Walton 63 63
[2] Steve Johnson d. Eliot Spizzirri 63 75
I runda:
[1] Arthur Cazaux d. [Q] Justin Boulais 75 46 64
Omar Jasika d. Ryan Peniston 75 62
[Q] Aidan Mayo d. [Alt] Nathan Ponwith 64 61
[8] Tristan Schoolkate d. [Q] Philip Sekulic 36 76(3) 61
[3] Tung Lin Wu d. Christian Langmo 64 64
Adolfo Daniel Vallejo (PAR) d. Alex Bolt 64 46 61
[WC] Cannon Kingsley d. [Q] Yuki Mochizuki 64 46 63
[6] Dane Sweeny d. [Q] Tristan Boyer 63 64
[5] Tennys Sandgren d. [WC] Joshua Lapadat 75 63
Strong Kirchheimer d. [WC] Martin Damm 67(4) 76(5) 76(4)
Bernard Tomic d. [Q] Stefan Dostanic 64 26 61
[4] Seong Chan Hong d. Nam Hoang Ly 61 75
[7] Adam Walton d. Maxime Janvier 46 63 63
[Alt] Ulises Blanch d. Aidan Mchugh 76(2) 64
Eliot Spizzirri d. [PR] Christian Harrison 76(4) 64
[2] Steve Johnson d. Billy Harris 76(5) 64
II runda kwalifikacji:
[1] Philip Sekulic d. [Alt] Justin Roberts 61 64
[2] Aidan Mayo d. [11] Colin Markes 62 75
[12] Stefan Dostanic d. [3] Blake Ellis 64 64
[4] Yuki Mochizuki d. [10] Makoto Ochi 64 62
[5] Justin Boulais d. [8] Jaimee Floyd Angele 63 64
[6] Tristan Boyer d. [9] Michael Zheng 63 62
I runda kwalifikacji:
[1] Philip Sekulic d. [Alt] Kosuke Ogura W/O
[Alt] Justin Roberts d. [7] Ramkumar Ramanathan 76(5) 76(3)
[2] Aidan Mayo d. Cooper Williams 64 63
[11] Colin Markes d. Blu Baker 64 75
[3] Blake Ellis d. [WC] Noah Schachter 64 67(4) 64
[12] Stefan Dostanic d. Alexander Bernard 61 60
[4] Yuki Mochizuki d. [WC] Andre Ilagan 64 76(5)
[10] Makoto Ochi d. Calum Puttergill 61 63
[5] Justin Boulais d. Joshua Sheehy 62 75
[8] Jaimee Floyd Angele d. [Alt] Taha Baadi 63 64
[6] Tristan Boyer d. [Alt] Michail Pervolarakis 63 67(3) 63
[9] Michael Zheng d. Eli Stephenson 64 62
Liberec CH 75:
Finał:
[8] Francisco Comesana d. [Q] Toby Alex Kodat 62 64
Półfinały:
[Q] Toby Alex Kodat d. Gerard Campana Lee 61 75
[8] Francisco Comesana d. Ugo Blanchet 63 60
Ćwierćfinały:
Gerard Campana Lee d. Hernan Casanova 63 67(5) 64
[Q] Toby Alex Kodat d. [Q] Federico Agustin Gomez 61 60
Ugo Blanchet d. [3] Dalibor Svrcina 60 63
[8] Francisco Comesana d. Dino Prizmic 36 75 62
II runda:
Gerard Campana Lee d. [1] Tomas Machac 75 00 RET
Hernan Casanova d. [5] Riccardo Bonadio 64 76(5)
[Q] Federico Agustin Gomez d. [4] Sumit Nagal 64 62
[Q] Toby Alex Kodat d. [6] Norbert Gombos 64 63
Ugo Blanchet d. Vit Kopriva 36 64 62
[3] Dalibor Svrcina d. Daniel Michalski 75 46 63
[8] Francisco Comesana d. [Q] Michael Vrbensky 75 64
Dino Prizmic d. [2] Lukas Klein 62 76(6)
I runda:
[1] Tomas Machac d. [Q] Alex Marti Pujolras 75 61
Gerard Campana Lee d. Nino Serdarusic 64 36 64
Hernan Casanova d. Miljan Zekic 63 64
[5] Riccardo Bonadio d. Matheus Pucinelli De Almeida 62 61
[4] Sumit Nagal d. [WC] Andrew Paulson 60 76(5)
[Q] Federico Agustin Gomez d. [WC] Jiri Vesely 46 63 64
[Q] Toby Alex Kodat d. Timo Stodder 36 63 63
[6] Norbert Gombos d. Giovanni Fonio 76(5) 64
Vit Kopriva d. [7] Jakub Mensik 63 10 RET
Ugo Blanchet d. [WC] Hynek Barton 61 63
Daniel Michalski d. Max Houkes 75 64
[3] Dalibor Svrcina d. Maks Kasnikowski 36 76(0) 63
[8] Francisco Comesana d. [Q] Constantin Bittoun Kouzmine 61 63
[Q] Michael Vrbensky d. Valentin Royer 64 26 64
Dino Prizmic d. [Q] Kirill Kivattsev 75 64
[2] Lukas Klein d. Joao Lucas Reis Da Silva 61 62
II runda kwalifikacji:
[1] Michael Vrbensky d. [11] Yanaki Milev 64 62
[2] Alex Marti Pujolras d. Federico Iannaccone 60 63
[3] Toby Alex Kodat d. [WC] Matyas Cerny 60 62
[4] Constantin Bittoun Kouzmine d. [WC] Dominik Recek 57 76(6) 60
[5] Kirill Kivattsev d. [8] Matthew Dellavedova 64 62
[6] Federico Agustin Gomez d. [9] Denys Klok 63 62
I runda kwalifikacji:
[1] Michael Vrbensky d. [WC] Dominik Kellovsky 61 62
[11] Yanaki Milev d. Jonas Forejtek 63 64
[2] Alex Marti Pujolras d. [WC] Daniel Siniakov 16 63 61
Federico Iannaccone d. Martin Krumich 76(1) 63
[3] Toby Alex Kodat d. Oleg Prihodko 64 64
[WC] Matyas Cerny d. [10] Gian Marco Moroni 40 RET
[4] Constantin Bittoun Kouzmine d. Patrik Rikl 61 43 RET
[WC] Dominik Recek d. [7] Neil Oberleitner 36 64 64
[5] Kirill Kivattsev d. Oscar Jose Gutierrez 62 64
[8] Matthew Dellavedova d. Pawel Cias 75 62
[6] Federico Agustin Gomez d. [Alt] Jiri Barnat 16 63 76(5)
[9] Denys Klok d. Sebastian Dominko 76(6) 75
Finał:
[4] Luca Nardi d. [WC] Joao Sousa 57 64 61
Półfinały:
[WC] Joao Sousa d. Jules Marie 76(4) 60
[4] Luca Nardi d. [7] Antoine Escoffier 76(3) 64
Ćwierćfinały:
Jules Marie d. Denis Yevseyev 36 76(7) 64
[WC] Joao Sousa d. [PR] Pierre Hugues Herbert 76(4) 62
[4] Luca Nardi d. Adrian Andreev 64 63
[7] Antoine Escoffier d. Steven Diez 63 64
II runda:
Jules Marie d. [WC] Gastao Elias 64 63
Denis Yevseyev d. [6] Emilio Nava 36 63 75
[PR] Pierre Hugues Herbert d. [Q] Jaime Faria 67(1) 64 64
[WC] Joao Sousa d. Alibek Kachmazov 62 62
Adrian Andreev d. Peter Gojowczyk 26 63 62
[4] Luca Nardi d. Goncalo Oliveira 64 36 63
[7] Antoine Escoffier d. Altug Celikbilek 64 76(9)
Steven Diez d. [WC] Henrique Rocha 63 62
I runda:
[WC] Gastao Elias d. [1] Quentin Halys 75 75
Jules Marie d. Benjamin Lock (ZIM) 63 64
Denis Yevseyev d. [Q] Joao Domingues 62 36 63
[6] Emilio Nava d. [Q] Johannes Haerteis 76(3) 76(2)
[Q] Jaime Faria d. [3] Hugo Grenier 64 63
[PR] Pierre Hugues Herbert d. Laurent Lokoli 64 64
Alibek Kachmazov d. [Q] Kenny De Schepper 64 64
[WC] Joao Sousa d. [5] Mattia Bellucci 67(5) 64 64
Peter Gojowczyk d. [8] Ricardas Berankis 26 64 76(5)
Adrian Andreev d. Dominik Palan 63 76(2)
Goncalo Oliveira d. [Q] Lucas Poullain 64 60
[4] Luca Nardi d. Nicolas Mejia 36 62 63
[7] Antoine Escoffier d. Lorenzo Giustino 63 64
Altug Celikbilek d. Frederico Ferreira Silva 64 67(6) 63
[WC] Henrique Rocha d. [Q] Robert Strombachs 64 46 64
Steven Diez d. [2] Benjamin Bonzi 64 64
II runda kwalifikacji:
[1] Lucas Poullain d. [7] Adria Soriano Barrera 75 76(0)
Johannes Haerteis d. [WC] Hugo Maia 75 75
[3] Robert Strombachs d. [10] Duarte Vale 62 76(6)
[4] Kenny De Schepper d. Niki Kaliyanda Poonacha 62 64
[11] Jaime Faria d. Aleksandr Braynin 64 75
[8] Joao Domingues d. [WC] Pedro Araujo 62 46 60
I runda kwalifikacji:
[1] Lucas Poullain d. [WC] Tiago Silva 60 61
[7] Adria Soriano Barrera d. Daniel Rodrigues 64 63
[WC] Hugo Maia d. [2] Antoine Hoang 26 64 64
Johannes Haerteis d. [12] Victor Lilov 64 26 62
[3] Robert Strombachs d. Andrea Guerrieri 63 64
[10] Duarte Vale d. Enzo Wallart 64 64
[4] Kenny De Schepper d. Miguel Damas 76(3) 61
Niki Kaliyanda Poonacha d. [9] Luca Potenza 75 61
Aleksandr Braynin d. [5] Daniel Cox 64 64
[11] Jaime Faria d. Ji Sung Nam 64 64
[WC] Pedro Araujo d. [Alt] Fabrizio Andaloro 62 63
[8] Joao Domingues d. [WC] Fabio Coelho 63 36 61
San Marino CH 125:
Finał:
[2] Jaume Munar d. Andrea Pellegrino 64 61
Półfinały:
Andrea Pellegrino d. Nerman Fatic 36 63 00 RET
[2] Jaume Munar d. Daniel Rincon 06 61 62
Ćwierćfinały:
Andrea Pellegrino d. [Q] Alexander Weis 76(3) 76(3)
Nerman Fatic d. [3] David Goffin 62 63
Daniel Rincon d. [4] Fabio Fognini 67(4) 64 64
[2] Jaume Munar d. Federico Delbonis 64 75
II runda:
Andrea Pellegrino d. [Q] Enrico Dalla Valle 64 16 61
[Q] Alexander Weis d. [Q] Valentin Vacherot 64 36 76(3)
[3] David Goffin d. Vitaliy Sachko 67(0) 62 62
Nerman Fatic d. [Q] Kyrian Jacquet 75 64
Daniel Rincon d. [6] Kimmer Coppejans 63 62
[4] Fabio Fognini d. Edoardo Lavagno 63 75
Federico Delbonis d. Alessandro Giannessi 63 57 61
[2] Jaume Munar d. Nikolas Sanchez Izquierdo 61 62
I runda:
[Q] Enrico Dalla Valle d. [1] Alexandre Muller 63 64
Andrea Pellegrino d. Aziz Dougaz 63 41 RET
[Q] Alexander Weis d. Gianluca Mager 75 11 RET
[Q] Valentin Vacherot d. [7] Zdenek Kolar 62 63
[3] David Goffin d. Federico Gaio 62 75
Vitaliy Sachko d. Nicholas David Ionel 64 26 63
Nerman Fatic d. Roman Andres Burruchaga 63 36 63
[Q] Kyrian Jacquet d. [5] Flavio Cobolli 63 46 61
[6] Kimmer Coppejans d. Dragos Nicolae Madaras 64 64
Daniel Rincon d. [Q] Marcello Serafini 76(5) 76(4)
Edoardo Lavagno d. [WC] Marco De Rossi (SMR) 63 64
[4] Fabio Fognini d. Andrea Collarini 60 61
Federico Delbonis d. [8] Marc Polmans 61 63
Alessandro Giannessi d. Moez Echargui 16 64 64
Nikolas Sanchez Izquierdo d. [Q] Carlos Taberner 26 62 75
[2] Jaume Munar d. Francesco Passaro 64 64
II runda kwalifikacji:
[1] Valentin Vacherot d. [12] Lorenzo Rottoli 63 64
[2] Kyrian Jacquet d. [9] Gianmarco Ferrari 64 64
[3] Alexander Weis d. Fausto Tabacco 76(1) 64
[10] Marcello Serafini d. [4] Francesco Forti 75 36 60
[8] Enrico Dalla Valle d. [5] Viktor Durasovic 64 60
[6] Carlos Taberner d. [7] Daniel Dutra Da Silva 75 57 62
I runda kwalifikacji:
[1] Valentin Vacherot d. Carlo Alberto Caniato 62 64
[12] Lorenzo Rottoli d. [WC] Francesco Giorgetti 75 62
[2] Kyrian Jacquet d. Lorenzo Bocchi 63 63
[9] Gianmarco Ferrari d. Simone Roncalli 75 36 60
[3] Alexander Weis d. Andrea Picchione 26 64 62
Fausto Tabacco d. [11] Federico Arnaboldi 36 61 64
[4] Francesco Forti d. [WC] Alessandro Pecci 62 00 RET
[10] Marcello Serafini d. Peter Heller 64 64
[5] Viktor Durasovic d. [WC] Manuel Mazza 76(2) 62
[8] Enrico Dalla Valle d. Gabriele Piraino 75 61
[6] Carlos Taberner d. Andrea Arnaboldi 64 64
[7] Daniel Dutra Da Silva d. Gonzalo Villanueva 60 61
Luedenscheid CH 100:
Finał:
[Q] Duje Ajdukovic d. [8] Hugo Dellien 75 64
Półfinały:
[Q] Duje Ajdukovic d. [6] Raul Brancaccio 63 21 RET
[8] Hugo Dellien d. [3] Benoit Paire 67(4) 64 63
Ćwierćfinały:
[Q] Duje Ajdukovic d. Rudolf Molleker 62 64
[6] Raul Brancaccio d. Camilo Ugo Carabelli 64 36 64
[3] Benoit Paire d. Gauthier Onclin 64 64
[8] Hugo Dellien d. [2] Pedro Martinez 75 75
II runda:
Rudolf Molleker d. [1] Fabian Marozsan 06 76(3) 62
[Q] Duje Ajdukovic d. Oriol Roca Batalla 64 64
Camilo Ugo Carabelli d. [4] Timofey Skatov 63 57 76(5)
[6] Raul Brancaccio d. [Alt] Henri Squire 63 26 64
Gauthier Onclin d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 61 64
[3] Benoit Paire d. [Q] Marvin Moeller 64 64
[8] Hugo Dellien d. Jozef Kovalik 16 61 76(3)
[2] Pedro Martinez d. [WC] Louis Wessels 64 62
I runda:
[1] Fabian Marozsan d. Liam Gavrielides 76(4) 63
Rudolf Molleker d. [WC] Max Hans Rehberg 64 62
Oriol Roca Batalla d. [Q] Tommaso Compagnucci 63 64
[Q] Duje Ajdukovic d. [5] Maximilian Marterer 63 16 76(5)
[4] Timofey Skatov d. Oleksii Krutykh 63 67(5) 75
Camilo Ugo Carabelli d. Geoffrey Blancaneaux 64 61
[Alt] Henri Squire d. Stefano Travaglia 76(3) 10 RET
[6] Raul Brancaccio d. Henri Laaksonen 64 36 76(3)
Gauthier Onclin d. [7] Jan Choinski 64 62
Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [Q] Georgii Kravchenko 63 62
[Q] Marvin Moeller d. Nick Hardt 63 61
[3] Benoit Paire d. Facundo Mena 64 63
[8] Hugo Dellien d. Daniel Masur 62 63
Jozef Kovalik d. [Q] Hazem Naw (UNK) 76(7) 63
[WC] Louis Wessels d. [Q] Marcelo Zormann Da Silva 63 76(7)
[2] Pedro Martinez d. Mariano Navone 75 26 76(2)
II runda kwalifikacji:
[1] Duje Ajdukovic d. Kai Wehnelt 64 36 63
Georgii Kravchenko d. [9] Wilson Leite 62 61
[11] Tommaso Compagnucci d. [3] Vladyslav Orlov 75 67(6) 64
Marcelo Zormann Da Silva d. [4] Hady Habib (LBN) 64 26 76(2)
[12] Marvin Moeller d. [5] Sandro Kopp 60 61
Hazem Naw (UNK) d. [PR] Pedro Sakamoto 61 76(8)
I runda kwalifikacji:
[1] Duje Ajdukovic d. Aleksandre Metreveli 62 62
Kai Wehnelt d. [10] Jose Pereira 62 64
Georgii Kravchenko d. [2] Maxime Chazal 62 62
[9] Wilson Leite d. [Alt] Christoph Negritu 76(3) 36 63
[3] Vladyslav Orlov d. Morits Pieper 64 62
[11] Tommaso Compagnucci d. [WC] Philip Florig 75 64
[4] Hady Habib (LBN) d. [WC] John Sperle 36 61 63
Marcelo Zormann Da Silva d. [Alt] Filip Bergevi 63 67(5) 64
[5] Sandro Kopp d. Benjamin Winter Lopez 63 64
[12] Marvin Moeller d. [WC] Karlo Cubelic 63 36 62
[PR] Pedro Sakamoto d. [6] Akira Santillan 63 64
Hazem Naw (UNK) d. [8] Stefanos Sakellaridis 63 60
Lexington CH 75:
Finał:
[2] Steve Johnson d. [1] Arthur Cazaux 76(5) 64
Półfinały:
[1] Arthur Cazaux d. [WC] Cannon Kingsley 62 76(6)
[2] Steve Johnson d. [5] Tennys Sandgren 76(1) 63
Ćwierćfinały:
[1] Arthur Cazaux d. [Q] Aidan Mayo 61 64
[WC] Cannon Kingsley d. [3] Tung Lin Wu 63 62
[5] Tennys Sandgren d. [4] Seong Chan Hong 64 62
[2] Steve Johnson d. [Alt] Ulises Blanch 63 64
II runda:
[1] Arthur Cazaux d. Omar Jasika 62 63
[Q] Aidan Mayo d. [8] Tristan Schoolkate 36 64 63
[3] Tung Lin Wu d. Adolfo Daniel Vallejo (PAR) 64 76(4)
[WC] Cannon Kingsley d. [6] Dane Sweeny 64 75
[5] Tennys Sandgren d. Strong Kirchheimer 62 64
[4] Seong Chan Hong d. Bernard Tomic 61 62
[Alt] Ulises Blanch d. [7] Adam Walton 63 63
[2] Steve Johnson d. Eliot Spizzirri 63 75
I runda:
[1] Arthur Cazaux d. [Q] Justin Boulais 75 46 64
Omar Jasika d. Ryan Peniston 75 62
[Q] Aidan Mayo d. [Alt] Nathan Ponwith 64 61
[8] Tristan Schoolkate d. [Q] Philip Sekulic 36 76(3) 61
[3] Tung Lin Wu d. Christian Langmo 64 64
Adolfo Daniel Vallejo (PAR) d. Alex Bolt 64 46 61
[WC] Cannon Kingsley d. [Q] Yuki Mochizuki 64 46 63
[6] Dane Sweeny d. [Q] Tristan Boyer 63 64
[5] Tennys Sandgren d. [WC] Joshua Lapadat 75 63
Strong Kirchheimer d. [WC] Martin Damm 67(4) 76(5) 76(4)
Bernard Tomic d. [Q] Stefan Dostanic 64 26 61
[4] Seong Chan Hong d. Nam Hoang Ly 61 75
[7] Adam Walton d. Maxime Janvier 46 63 63
[Alt] Ulises Blanch d. Aidan Mchugh 76(2) 64
Eliot Spizzirri d. [PR] Christian Harrison 76(4) 64
[2] Steve Johnson d. Billy Harris 76(5) 64
II runda kwalifikacji:
[1] Philip Sekulic d. [Alt] Justin Roberts 61 64
[2] Aidan Mayo d. [11] Colin Markes 62 75
[12] Stefan Dostanic d. [3] Blake Ellis 64 64
[4] Yuki Mochizuki d. [10] Makoto Ochi 64 62
[5] Justin Boulais d. [8] Jaimee Floyd Angele 63 64
[6] Tristan Boyer d. [9] Michael Zheng 63 62
I runda kwalifikacji:
[1] Philip Sekulic d. [Alt] Kosuke Ogura W/O
[Alt] Justin Roberts d. [7] Ramkumar Ramanathan 76(5) 76(3)
[2] Aidan Mayo d. Cooper Williams 64 63
[11] Colin Markes d. Blu Baker 64 75
[3] Blake Ellis d. [WC] Noah Schachter 64 67(4) 64
[12] Stefan Dostanic d. Alexander Bernard 61 60
[4] Yuki Mochizuki d. [WC] Andre Ilagan 64 76(5)
[10] Makoto Ochi d. Calum Puttergill 61 63
[5] Justin Boulais d. Joshua Sheehy 62 75
[8] Jaimee Floyd Angele d. [Alt] Taha Baadi 63 64
[6] Tristan Boyer d. [Alt] Michail Pervolarakis 63 67(3) 63
[9] Michael Zheng d. Eli Stephenson 64 62
Liberec CH 75:
Finał:
[8] Francisco Comesana d. [Q] Toby Alex Kodat 62 64
Półfinały:
[Q] Toby Alex Kodat d. Gerard Campana Lee 61 75
[8] Francisco Comesana d. Ugo Blanchet 63 60
Ćwierćfinały:
Gerard Campana Lee d. Hernan Casanova 63 67(5) 64
[Q] Toby Alex Kodat d. [Q] Federico Agustin Gomez 61 60
Ugo Blanchet d. [3] Dalibor Svrcina 60 63
[8] Francisco Comesana d. Dino Prizmic 36 75 62
II runda:
Gerard Campana Lee d. [1] Tomas Machac 75 00 RET
Hernan Casanova d. [5] Riccardo Bonadio 64 76(5)
[Q] Federico Agustin Gomez d. [4] Sumit Nagal 64 62
[Q] Toby Alex Kodat d. [6] Norbert Gombos 64 63
Ugo Blanchet d. Vit Kopriva 36 64 62
[3] Dalibor Svrcina d. Daniel Michalski 75 46 63
[8] Francisco Comesana d. [Q] Michael Vrbensky 75 64
Dino Prizmic d. [2] Lukas Klein 62 76(6)
I runda:
[1] Tomas Machac d. [Q] Alex Marti Pujolras 75 61
Gerard Campana Lee d. Nino Serdarusic 64 36 64
Hernan Casanova d. Miljan Zekic 63 64
[5] Riccardo Bonadio d. Matheus Pucinelli De Almeida 62 61
[4] Sumit Nagal d. [WC] Andrew Paulson 60 76(5)
[Q] Federico Agustin Gomez d. [WC] Jiri Vesely 46 63 64
[Q] Toby Alex Kodat d. Timo Stodder 36 63 63
[6] Norbert Gombos d. Giovanni Fonio 76(5) 64
Vit Kopriva d. [7] Jakub Mensik 63 10 RET
Ugo Blanchet d. [WC] Hynek Barton 61 63
Daniel Michalski d. Max Houkes 75 64
[3] Dalibor Svrcina d. Maks Kasnikowski 36 76(0) 63
[8] Francisco Comesana d. [Q] Constantin Bittoun Kouzmine 61 63
[Q] Michael Vrbensky d. Valentin Royer 64 26 64
Dino Prizmic d. [Q] Kirill Kivattsev 75 64
[2] Lukas Klein d. Joao Lucas Reis Da Silva 61 62
II runda kwalifikacji:
[1] Michael Vrbensky d. [11] Yanaki Milev 64 62
[2] Alex Marti Pujolras d. Federico Iannaccone 60 63
[3] Toby Alex Kodat d. [WC] Matyas Cerny 60 62
[4] Constantin Bittoun Kouzmine d. [WC] Dominik Recek 57 76(6) 60
[5] Kirill Kivattsev d. [8] Matthew Dellavedova 64 62
[6] Federico Agustin Gomez d. [9] Denys Klok 63 62
I runda kwalifikacji:
[1] Michael Vrbensky d. [WC] Dominik Kellovsky 61 62
[11] Yanaki Milev d. Jonas Forejtek 63 64
[2] Alex Marti Pujolras d. [WC] Daniel Siniakov 16 63 61
Federico Iannaccone d. Martin Krumich 76(1) 63
[3] Toby Alex Kodat d. Oleg Prihodko 64 64
[WC] Matyas Cerny d. [10] Gian Marco Moroni 40 RET
[4] Constantin Bittoun Kouzmine d. Patrik Rikl 61 43 RET
[WC] Dominik Recek d. [7] Neil Oberleitner 36 64 64
[5] Kirill Kivattsev d. Oscar Jose Gutierrez 62 64
[8] Matthew Dellavedova d. Pawel Cias 75 62
[6] Federico Agustin Gomez d. [Alt] Jiri Barnat 16 63 76(5)
[9] Denys Klok d. Sebastian Dominko 76(6) 75
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość