T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
Gaston dołącza do grona typków zasługujących na pogardę. A być może i prokuraturę.
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal
"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172954
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
Coś ATP powinno zrobić z takim cyrkiem.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
Zawsze wyglądał na podobnego kreatyna, co Moutet.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172954
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
Ilja Marczenko w finale chalka w Salinas. Myślałem, że on już nie gra w tenisa.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
Zug CH 125:
Finał:
[1] Arthur Rinderknech d. Joris De Loore 36 63 64
Półfinały:
[1] Arthur Rinderknech d. [3] Jurij Rodionov 46 75 62
Joris De Loore d. [4] Fabio Fognini 76(3) 61
Ćwierćfinały:
[1] Arthur Rinderknech d. Adrian Andreev 62 62
[3] Jurij Rodionov d. Zizou Bergs 63 75
[4] Fabio Fognini d. Jakub Mensik 64 62
Joris De Loore d. Matteo Gigante 36 76(5) 64
II runda:
[1] Arthur Rinderknech d. Stefano Travaglia 46 64 63
Adrian Andreev d. [6] Harold Mayot 76(5) 16 64
[3] Jurij Rodionov d. Dragos Nicolae Madaras 62 64
Zizou Bergs d. [5] Otto Virtanen 26 76(7) 63
Jakub Mensik d. [7] Alexander Ritschard 64 64
[4] Fabio Fognini d. [Alt] Aziz Dougaz 16 76(5) 60
Matteo Gigante d. [8] Dimitar Kuzmanov 64 76(5)
Joris De Loore d. Geoffrey Blancaneaux 76(5) 67(4) 63
I runda:
[1] Arthur Rinderknech d. [Q] Gianmarco Ferrari 76(3) 63
Stefano Travaglia d. [WC] Mika Brunold 63 62
Adrian Andreev d. [Alt] Matheus Pucinelli De Almeida 62 64
[6] Harold Mayot d. Frederico Ferreira Silva 46 64 62
[3] Jurij Rodionov d. Hamad Medjedovic 63 75
Dragos Nicolae Madaras d. [Q] Remy Bertola 62 63
Zizou Bergs d. Maximilian Neuchrist 64 64
[5] Otto Virtanen d. [Q] Ergi Kirkin 76(3) 64
[7] Alexander Ritschard d. [Q] Tim Handel 62 61
Jakub Mensik d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 64 63
[Alt] Aziz Dougaz d. Jelle Sels 63 64
[4] Fabio Fognini d. [WC] Kilian Feldbausch 64 62
[8] Dimitar Kuzmanov d. [Q] Dylan Dietrich 62 61
Matteo Gigante d. Dalibor Svrcina 61 67(2) 63
Geoffrey Blancaneaux d. [Q] Manuel Guinard 63 57 76(6)
Joris De Loore d. [2] Dominic Stricker 46 75 63
II runda kwalifikacji:
[1] Manuel Guinard d. [9] Michael Vrbensky 60 76(3)
Ergi Kirkin d. [12] Damien Wenger 26 63 63
[11] Remy Bertola d. [PR] Pedro Sakamoto 67(7) 75 63
Gianmarco Ferrari d. Vladyslav Orlov 63 64
[WC] Dylan Dietrich d. [8] Kyrian Jacquet 62 57 64
Tim Handel d. [6] Eduardo Ribeiro 76(4) 76(3)
I runda kwalifikacji:
[1] Manuel Guinard d. Jose Pereira 64 75
[9] Michael Vrbensky d. Kirill Kivattsev 62 62
Ergi Kirkin d. [2] Henri Laaksonen 64 62
[12] Damien Wenger d. Tommaso Compagnucci 63 64
[PR] Pedro Sakamoto d. [3] Moez Echargui 62 62
[11] Remy Bertola d. [WC] Noah Lopez 67(4) 63 63
Gianmarco Ferrari d. [4] Joao Lucas Reis Da Silva 63 76(3)
Vladyslav Orlov d. [7] Ugo Blanchet 46 64 76(3)
[WC] Dylan Dietrich d. [5] Giovanni Fonio 63 63
[8] Kyrian Jacquet d. [WC] Andrin Casanova 63 61
[6] Eduardo Ribeiro d. [WC] Nicolas Kobelt 63 62
Tim Handel d. [10] Karl Friberg 64 46 76(2)
Verona CH 100:
Finał:
[Alt] Vit Kopriva d. [9] Vitaliy Sachko 16 76(3) 62
Półfinały:
[9] Vitaliy Sachko d. [1] David Goffin 75 64
[Alt] Vit Kopriva d. [Q] Mathias Bourgue 67(2) 63 62
Ćwierćfinały:
[1] David Goffin d. [Q] Stefano Napolitano 16 61 62
[9] Vitaliy Sachko d. Francisco Comesana 75 63
[Q] Mathias Bourgue d. [5] Francesco Passaro 64 26 64
[Alt] Vit Kopriva d. Luciano Darderi 46 61 60
II runda:
[1] David Goffin d. [Q] Chun Hsin Tseng 75 60
[Q] Stefano Napolitano d. [Q] Lukas Neumayer 46 62 63
[9] Vitaliy Sachko d. [Alt] Benjamin Hassan 62 62
Francisco Comesana d. [Q] Samuel Vincent Ruggeri 62 64
[5] Francesco Passaro d. Federico Gaio 67(11) 64 62
[Q] Mathias Bourgue d. [WC] Jiri Vesely 36 61 64
Luciano Darderi d. Edoardo Lavagno 64 63
[Alt] Vit Kopriva d. Marco Trungelliti 62 62
I runda:
[1] David Goffin d. Nerman Fatic 64 63
[Q] Chun Hsin Tseng d. [LL] Max Houkes 46 75 63
[Q] Stefano Napolitano d. [Alt] Salvatore Caruso 75 62
[Q] Lukas Neumayer d. [8] Genaro Alberto Olivieri 75 00 RET
[9] Vitaliy Sachko d. Guido Andreozzi 26 76(5) 64
[Alt] Benjamin Hassan d. Roman Andres Burruchaga 75 46 76(5)
[Q] Samuel Vincent Ruggeri d. [WC] Carlos Taberner 16 61 64
Francisco Comesana d. [6] Marc Polmans 76(5) 64
[5] Francesco Passaro d. Andrea Pellegrino 67(2) 62 64
Federico Gaio d. Sumit Nagal 67(3) 63 62
[WC] Jiri Vesely d. Federico Delbonis 62 67(4) 63
[Q] Mathias Bourgue d. [3] Pedro Martinez 57 62 62
Edoardo Lavagno d. [7] Camilo Ugo Carabelli 63 61
Luciano Darderi d. Nick Hardt 64 60
[Alt] Vit Kopriva d. Valentin Royer 76(6) 63
Marco Trungelliti d. [2] Hugo Gaston 36 62 52 RET
II runda kwalifikacji:
[1] Lukas Neumayer d. [8] Peter Gojowczyk 62 62
[12] Samuel Vincent Ruggeri d. [2] Max Houkes 26 64 63
[9] Stefano Napolitano d. Gonzalo Villanueva 67(5) 64 64
[4] Chun Hsin Tseng d. [7] Francesco Forti 63 64
[5] Mathias Bourgue d. Giorgio Tabacco 64 75
Valentin Royer d. [10] Giovanni Oradini 62 26 61
I runda kwalifikacji:
[1] Lukas Neumayer d. Samuele Seghetti 62 60
[8] Peter Gojowczyk d. [WC] Gian Matias Di Natale 62 76(7)
[2] Max Houkes d. Simone Roncalli 64 67(5) 62
[12] Samuel Vincent Ruggeri d. [WC] Marco Speronello 63 57 63
Gonzalo Villanueva d. [3] Alexander Weis 76(4) 36 64
[9] Stefano Napolitano d. Federico Iannaccone 36 61 62
[4] Chun Hsin Tseng d. Lorenzo Bocchi 62 62
[7] Francesco Forti d. [WC] Gabriele Pennaforti 67(3) 64 76(5)
[5] Mathias Bourgue d. Simon Anthony Ivanov 63 63
Giorgio Tabacco d. [11] Daniel Dutra Da Silva 75 63
Valentin Royer d. Marcello Serafini 62 64
[10] Giovanni Oradini d. Lorenzo Rottoli 76(5) 61
Segovia CH 100:
Finał:
[6] Pablo Llamas Ruiz d. [7] Antoine Escoffier 76(9) 76(5)
Półfinały:
[7] Antoine Escoffier d. Terence Atmane 64 67(5) 63
[6] Pablo Llamas Ruiz d. [3] Nicolas Moreno De Alboran 67(5) 61 76(3)
Ćwierćfinały:
Terence Atmane d. [1] Marton Fucsovics 63 76(10)
[7] Antoine Escoffier d. [WC] David Jorda Sanchis 63 61
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. [WC] Fernando Verdasco 63 62
[6] Pablo Llamas Ruiz d. Juan Pablo Ficovich 76(2) 75
II runda:
[1] Marton Fucsovics d. Nicolas Mejia 63 26 61
Terence Atmane d. Ryan Peniston 64 61
[WC] David Jorda Sanchis d. [Q] Edas Butvilas 61 67(6) 64
[7] Antoine Escoffier d. [Q] Luca Potenza 61 63
[WC] Fernando Verdasco d. [8] Ricardas Berankis 61 64
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. Cem Ilkel 64 62
[6] Pablo Llamas Ruiz d. Mark Lajal 64 63
Juan Pablo Ficovich d. [Alt] Dominik Palan 76(5) 62
I runda:
[1] Marton Fucsovics d. Michael Geerts 63 62
Nicolas Mejia d. [Q] Adria Soriano Barrera 36 62 61
Terence Atmane d. Steven Diez 63 63
Ryan Peniston d. [5] Mattia Bellucci 64 64
[WC] David Jorda Sanchis d. [4] Emilio Nava 76(4) 75
[Q] Edas Butvilas d. Elmar Ejupovic 63 76(1)
[Q] Luca Potenza d. John Echeverria 64 75
[7] Antoine Escoffier d. [Q] Inaki Montes De La Torre 75 62
[8] Ricardas Berankis d. [WC] George Loffhagen 36 64 76(5)
[WC] Fernando Verdasco d. Dan Added 67(4) 61 64
Cem Ilkel d. [Alt] Goncalo Oliveira 76(6) 76(5)
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. Alejandro Moro Canas 64 62
[6] Pablo Llamas Ruiz d. [Q] Miguel Damas 76(4) 63
Mark Lajal d. [PR] Pierre Hugues Herbert 64 76(4)
Juan Pablo Ficovich d. [Alt] Antoine Bellier 76(2) 64
[Alt] Dominik Palan d. [2] Hugo Grenier 64 41 RET
II runda kwalifikacji:
[11] Inaki Montes De La Torre d. [1] Alibek Kachmazov 62 63
[10] Luca Potenza d. [2] Robert Strombachs 67(3) 63 76(3)
Edas Butvilas d. [8] Fajing Sun 63 57 64
John Echeverria d. [4] Ulises Blanch 64 67(4) 76(2)
[5] Adria Soriano Barrera d. [7] Ilya Snitari 63 61
[WC] Miguel Damas d. [6] Constantin Bittoun Kouzmine 63 57 76(2)
I runda kwalifikacji:
[1] Alibek Kachmazov bye
[11] Inaki Montes De La Torre d. Arthur Bouquier 60 64
[2] Robert Strombachs d. [Alt] Maxime Mora 64 63
[10] Luca Potenza d. Ivan Perez Martin 63 63
Edas Butvilas d. [3] Daniel Cukierman 62 64
[8] Fajing Sun d. [Alt] Tomas Lipovsek Puches 62 61
[4] Ulises Blanch d. [WC] Pablo Carretero 63 61
John Echeverria d. [WC] Nicolas Herrero Cuesta 64 64
[5] Adria Soriano Barrera d. Matias Zukas 63 62
[7] Ilya Snitari d. Andrea Guerrieri 76(2) 57 62
[6] Constantin Bittoun Kouzmine d. [Alt] Arjun Kadhe 63 46 63
[WC] Miguel Damas d. [9] Mats Rosenkranz 76(1) 16 63
Salinas CH 75:
Finał:
Illya Marchenko d. [Q] Matija Pecotic 64 64
Półfinały:
[Q] Matija Pecotic d. Altug Celikbilek 75 61
Illya Marchenko d. [3] Giovanni Mpetshi Perricard 76(0) 64
Ćwierćfinały:
[Q] Matija Pecotic d. Omar Jasika 63 75
Altug Celikbilek d. [6] Abedallah Shelbayh 75 16 64
[3] Giovanni Mpetshi Perricard d. [7] Beibit Zhukayev 76(9) 67(6) 64
Illya Marchenko d. [2] Rio Noguchi 63 36 76(2)
II runda:
Omar Jasika d. [1] Emilio Gomez 75 64
[Q] Matija Pecotic d. [5] Dane Sweeny 76(8) 61
Altug Celikbilek d. [4] Kaichi Uchida 61 26 64
[6] Abedallah Shelbayh d. Bernard Tomic 62 62
[7] Beibit Zhukayev d. (SE)Philip Sekulic 76(3) 63
[3] Giovanni Mpetshi Perricard d. Alex Bolt 36 64 76(9)
Illya Marchenko d. [8] Evgeny Donskoy 75 75
[2] Rio Noguchi d. Andres Andrade 76(3) 61
I runda:
[1] Emilio Gomez d. [Alt] Gonzalo Lama 76(4) 62
Omar Jasika d. Adam Walton 64 62
[Q] Matija Pecotic d. Tristan Schoolkate 75 76(7)
[5] Dane Sweeny d. Li Tu 64 46 62
[4] Kaichi Uchida d. Christian Langmo 76(6) 06 60
Altug Celikbilek d. [Alt] Aidan Mayo 64 62
Bernard Tomic d. [Q] Martin Damm 36 61 64
[6] Abedallah Shelbayh d. [Q] Tristan Boyer 76(3) 67(5) 64
[7] Beibit Zhukayev d. [Alt] Pedro Boscardin Dias 63 64
(SE)Philip Sekulic d. [Alt] Alexander Cozbinov 76(6) 64
Alex Bolt d. [WC] Angel Diaz Jalil 75 76(2)
[3] Giovanni Mpetshi Perricard d. [Q] Mateus Alves 63 64
[8] Evgeny Donskoy d. [WC] Alvaro Guillen Meza 64 26 63
Illya Marchenko d. Omni Kumar 36 63 64
Andres Andrade d. [Q] Alexander Bernard 62 62
[2] Rio Noguchi d. [Q] Adolfo Daniel Vallejo (PAR) 64 75
II runda kwalifikacji:
Alexander Bernard d. [1] Nathan Ponwith 62 75
[2] Martin Damm d. [Alt] Juan Sebastian Gomez 63 61
[8] Mateus Alves d. Arklon Huertas Del Pino 61 75
[7] Tristan Boyer d. [4] Alfredo Perez 61 63
[10] Matija Pecotic d. [5] Blake Ellis 63 46 61
[6] Adolfo Daniel Vallejo (PAR) d. [Alt] Calum Puttergill 63 61
I runda kwalifikacji:
[1] Nathan Ponwith bye
Alexander Bernard d. [9] Matias Soto 64 64
[2] Martin Damm bye
[Alt] Juan Sebastian Gomez d. [12] Fermin Tenti 46 62 61
Arklon Huertas Del Pino d. [3] Jorge Brian Panta Herreros 76(7) 63
[8] Mateus Alves d. Fernando Jose Cachipuendo 60 61
[4] Alfredo Perez d. Keenan Mayo 62 63
[7] Tristan Boyer d. Marcos Lee Chan Baratau 62 62
[5] Blake Ellis d. [Alt] Alejandro Hoyos Franco 63 62
[10] Matija Pecotic d. [Alt] Andres Urrea 61 61
[6] Adolfo Daniel Vallejo (PAR) d. [WC] Miguel Larrea Sicco 61 60
[Alt] Calum Puttergill d. [11] Conner Huertas Del Pino 62 63
Astana CH 50:
Finał:
[3] Denis Yevseyev d. Khumoyun Sultanov 75 26 64
Półfinały:
Khumoyun Sultanov d. Evgeny Karlovskiy 63 61
[3] Denis Yevseyev d. [6] Yanki Erel 64 64
Ćwierćfinały:
Evgeny Karlovskiy d. [1] Mikhail Kukushkin 64 46 62
Khumoyun Sultanov d. [Q] Evgeny Philippov 57 64 64
[3] Denis Yevseyev d. [Q] Alexander Zgirovsky 62 64
[6] Yanki Erel d. [2] Benjamin Lock (ZIM) 63 76(4)
II runda:
[1] Mikhail Kukushkin d. Renta Tokuda 61 63
Evgeny Karlovskiy d. [5] Filip Peliwo 63 64
Khumoyun Sultanov d. [4] Dmitry Popko 67(4) 60 21 RET
[Q] Evgeny Philippov d. [Q] Egor Gerasimov 75 75
[Q] Alexander Zgirovsky d. Neil Oberleitner 76(3) 62
[3] Denis Yevseyev d. Orel Kimhi 75 61
[6] Yanki Erel d. Jose Rubin Statham 16 63 64
[2] Benjamin Lock (ZIM) d. [WC] Islam Orynbasar 62 63
I runda:
[1] Mikhail Kukushkin d. [PR] Evgeny Tyurnev 62 60
Renta Tokuda d. Digvijaypratap Singh 63 64
Evgeny Karlovskiy d. [Q] Karan Singh 76(2) 62
[5] Filip Peliwo d. [WC] Timur Maulenov 76(4) 61
[4] Dmitry Popko d. [WC] Koray Kirci 64 46 61
Khumoyun Sultanov d. Shuichi Sekiguchi 76(5) 64
[Q] Egor Gerasimov d. Leo Borg 75 64
[Q] Evgeny Philippov d. [7] Olukayode Alafia Damina Ayeni 76(4) 62
[Q] Alexander Zgirovsky d. [8] Saba Purtseladze 36 75 75
Neil Oberleitner d. [Q] Sidharth Rawat 61 62
Orel Kimhi d. Robin Bertrand 62 16 64
[3] Denis Yevseyev d. Ajeet Rai 64 61
[6] Yanki Erel d. [Alt] Zura Tkemaladze 64 67(5) 61
Jose Rubin Statham d. [Q] Niki Kaliyanda Poonacha 61 64
[WC] Islam Orynbasar d. S D Prajwal Dev 64 16 63
[2] Benjamin Lock (ZIM) d. Yusuke Takahashi 75 64
II runda kwalifikacji:
[9] Karan Singh d. Aliaksandr Liaonenka 63 76(2)
[2] Evgeny Philippov d. [11] Siddharth Vishwakarma 62 76(4)
[3] Alexander Zgirovsky d. [7] Daniil Glinka 67(4) 62 64
[4] Niki Kaliyanda Poonacha d. [WC] Arslanbek Aitkulov 61 63
[5] Sidharth Rawat d. [10] Egor Agafonov 62 62
[12] Egor Gerasimov d. [6] Ilia Simakin 76(4) 46 75
I runda kwalifikacji:
Aliaksandr Liaonenka d. [Alt] Aleksei Mokrov 63 62
[9] Karan Singh d. Kaito Uesugi 36 62 64
[2] Evgeny Philippov d. Grigoriy Lomakin 61 62
[11] Siddharth Vishwakarma d. [WC] Semen Voronin 61 75
[3] Alexander Zgirovsky d. [Alt] Sanjar Fayziev 46 61 62
[7] Daniil Glinka d. [WC] Mykhailo Mossur 64 62
[4] Niki Kaliyanda Poonacha d. Mustafa Dustov 63 62
[WC] Arslanbek Aitkulov d. [8] Denis Istomin 62 64
[5] Sidharth Rawat d. Leonid Sheyngezikht 62 62
[10] Egor Agafonov d. Seita Watanabe 62 62
[6] Ilia Simakin d. Siddhant Banthia 26 62 63
[12] Egor Gerasimov d. Vitaliy Zatsepin 63 62
Finał:
[1] Arthur Rinderknech d. Joris De Loore 36 63 64
Półfinały:
[1] Arthur Rinderknech d. [3] Jurij Rodionov 46 75 62
Joris De Loore d. [4] Fabio Fognini 76(3) 61
Ćwierćfinały:
[1] Arthur Rinderknech d. Adrian Andreev 62 62
[3] Jurij Rodionov d. Zizou Bergs 63 75
[4] Fabio Fognini d. Jakub Mensik 64 62
Joris De Loore d. Matteo Gigante 36 76(5) 64
II runda:
[1] Arthur Rinderknech d. Stefano Travaglia 46 64 63
Adrian Andreev d. [6] Harold Mayot 76(5) 16 64
[3] Jurij Rodionov d. Dragos Nicolae Madaras 62 64
Zizou Bergs d. [5] Otto Virtanen 26 76(7) 63
Jakub Mensik d. [7] Alexander Ritschard 64 64
[4] Fabio Fognini d. [Alt] Aziz Dougaz 16 76(5) 60
Matteo Gigante d. [8] Dimitar Kuzmanov 64 76(5)
Joris De Loore d. Geoffrey Blancaneaux 76(5) 67(4) 63
I runda:
[1] Arthur Rinderknech d. [Q] Gianmarco Ferrari 76(3) 63
Stefano Travaglia d. [WC] Mika Brunold 63 62
Adrian Andreev d. [Alt] Matheus Pucinelli De Almeida 62 64
[6] Harold Mayot d. Frederico Ferreira Silva 46 64 62
[3] Jurij Rodionov d. Hamad Medjedovic 63 75
Dragos Nicolae Madaras d. [Q] Remy Bertola 62 63
Zizou Bergs d. Maximilian Neuchrist 64 64
[5] Otto Virtanen d. [Q] Ergi Kirkin 76(3) 64
[7] Alexander Ritschard d. [Q] Tim Handel 62 61
Jakub Mensik d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 64 63
[Alt] Aziz Dougaz d. Jelle Sels 63 64
[4] Fabio Fognini d. [WC] Kilian Feldbausch 64 62
[8] Dimitar Kuzmanov d. [Q] Dylan Dietrich 62 61
Matteo Gigante d. Dalibor Svrcina 61 67(2) 63
Geoffrey Blancaneaux d. [Q] Manuel Guinard 63 57 76(6)
Joris De Loore d. [2] Dominic Stricker 46 75 63
II runda kwalifikacji:
[1] Manuel Guinard d. [9] Michael Vrbensky 60 76(3)
Ergi Kirkin d. [12] Damien Wenger 26 63 63
[11] Remy Bertola d. [PR] Pedro Sakamoto 67(7) 75 63
Gianmarco Ferrari d. Vladyslav Orlov 63 64
[WC] Dylan Dietrich d. [8] Kyrian Jacquet 62 57 64
Tim Handel d. [6] Eduardo Ribeiro 76(4) 76(3)
I runda kwalifikacji:
[1] Manuel Guinard d. Jose Pereira 64 75
[9] Michael Vrbensky d. Kirill Kivattsev 62 62
Ergi Kirkin d. [2] Henri Laaksonen 64 62
[12] Damien Wenger d. Tommaso Compagnucci 63 64
[PR] Pedro Sakamoto d. [3] Moez Echargui 62 62
[11] Remy Bertola d. [WC] Noah Lopez 67(4) 63 63
Gianmarco Ferrari d. [4] Joao Lucas Reis Da Silva 63 76(3)
Vladyslav Orlov d. [7] Ugo Blanchet 46 64 76(3)
[WC] Dylan Dietrich d. [5] Giovanni Fonio 63 63
[8] Kyrian Jacquet d. [WC] Andrin Casanova 63 61
[6] Eduardo Ribeiro d. [WC] Nicolas Kobelt 63 62
Tim Handel d. [10] Karl Friberg 64 46 76(2)
Verona CH 100:
Finał:
[Alt] Vit Kopriva d. [9] Vitaliy Sachko 16 76(3) 62
Półfinały:
[9] Vitaliy Sachko d. [1] David Goffin 75 64
[Alt] Vit Kopriva d. [Q] Mathias Bourgue 67(2) 63 62
Ćwierćfinały:
[1] David Goffin d. [Q] Stefano Napolitano 16 61 62
[9] Vitaliy Sachko d. Francisco Comesana 75 63
[Q] Mathias Bourgue d. [5] Francesco Passaro 64 26 64
[Alt] Vit Kopriva d. Luciano Darderi 46 61 60
II runda:
[1] David Goffin d. [Q] Chun Hsin Tseng 75 60
[Q] Stefano Napolitano d. [Q] Lukas Neumayer 46 62 63
[9] Vitaliy Sachko d. [Alt] Benjamin Hassan 62 62
Francisco Comesana d. [Q] Samuel Vincent Ruggeri 62 64
[5] Francesco Passaro d. Federico Gaio 67(11) 64 62
[Q] Mathias Bourgue d. [WC] Jiri Vesely 36 61 64
Luciano Darderi d. Edoardo Lavagno 64 63
[Alt] Vit Kopriva d. Marco Trungelliti 62 62
I runda:
[1] David Goffin d. Nerman Fatic 64 63
[Q] Chun Hsin Tseng d. [LL] Max Houkes 46 75 63
[Q] Stefano Napolitano d. [Alt] Salvatore Caruso 75 62
[Q] Lukas Neumayer d. [8] Genaro Alberto Olivieri 75 00 RET
[9] Vitaliy Sachko d. Guido Andreozzi 26 76(5) 64
[Alt] Benjamin Hassan d. Roman Andres Burruchaga 75 46 76(5)
[Q] Samuel Vincent Ruggeri d. [WC] Carlos Taberner 16 61 64
Francisco Comesana d. [6] Marc Polmans 76(5) 64
[5] Francesco Passaro d. Andrea Pellegrino 67(2) 62 64
Federico Gaio d. Sumit Nagal 67(3) 63 62
[WC] Jiri Vesely d. Federico Delbonis 62 67(4) 63
[Q] Mathias Bourgue d. [3] Pedro Martinez 57 62 62
Edoardo Lavagno d. [7] Camilo Ugo Carabelli 63 61
Luciano Darderi d. Nick Hardt 64 60
[Alt] Vit Kopriva d. Valentin Royer 76(6) 63
Marco Trungelliti d. [2] Hugo Gaston 36 62 52 RET
II runda kwalifikacji:
[1] Lukas Neumayer d. [8] Peter Gojowczyk 62 62
[12] Samuel Vincent Ruggeri d. [2] Max Houkes 26 64 63
[9] Stefano Napolitano d. Gonzalo Villanueva 67(5) 64 64
[4] Chun Hsin Tseng d. [7] Francesco Forti 63 64
[5] Mathias Bourgue d. Giorgio Tabacco 64 75
Valentin Royer d. [10] Giovanni Oradini 62 26 61
I runda kwalifikacji:
[1] Lukas Neumayer d. Samuele Seghetti 62 60
[8] Peter Gojowczyk d. [WC] Gian Matias Di Natale 62 76(7)
[2] Max Houkes d. Simone Roncalli 64 67(5) 62
[12] Samuel Vincent Ruggeri d. [WC] Marco Speronello 63 57 63
Gonzalo Villanueva d. [3] Alexander Weis 76(4) 36 64
[9] Stefano Napolitano d. Federico Iannaccone 36 61 62
[4] Chun Hsin Tseng d. Lorenzo Bocchi 62 62
[7] Francesco Forti d. [WC] Gabriele Pennaforti 67(3) 64 76(5)
[5] Mathias Bourgue d. Simon Anthony Ivanov 63 63
Giorgio Tabacco d. [11] Daniel Dutra Da Silva 75 63
Valentin Royer d. Marcello Serafini 62 64
[10] Giovanni Oradini d. Lorenzo Rottoli 76(5) 61
Segovia CH 100:
Finał:
[6] Pablo Llamas Ruiz d. [7] Antoine Escoffier 76(9) 76(5)
Półfinały:
[7] Antoine Escoffier d. Terence Atmane 64 67(5) 63
[6] Pablo Llamas Ruiz d. [3] Nicolas Moreno De Alboran 67(5) 61 76(3)
Ćwierćfinały:
Terence Atmane d. [1] Marton Fucsovics 63 76(10)
[7] Antoine Escoffier d. [WC] David Jorda Sanchis 63 61
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. [WC] Fernando Verdasco 63 62
[6] Pablo Llamas Ruiz d. Juan Pablo Ficovich 76(2) 75
II runda:
[1] Marton Fucsovics d. Nicolas Mejia 63 26 61
Terence Atmane d. Ryan Peniston 64 61
[WC] David Jorda Sanchis d. [Q] Edas Butvilas 61 67(6) 64
[7] Antoine Escoffier d. [Q] Luca Potenza 61 63
[WC] Fernando Verdasco d. [8] Ricardas Berankis 61 64
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. Cem Ilkel 64 62
[6] Pablo Llamas Ruiz d. Mark Lajal 64 63
Juan Pablo Ficovich d. [Alt] Dominik Palan 76(5) 62
I runda:
[1] Marton Fucsovics d. Michael Geerts 63 62
Nicolas Mejia d. [Q] Adria Soriano Barrera 36 62 61
Terence Atmane d. Steven Diez 63 63
Ryan Peniston d. [5] Mattia Bellucci 64 64
[WC] David Jorda Sanchis d. [4] Emilio Nava 76(4) 75
[Q] Edas Butvilas d. Elmar Ejupovic 63 76(1)
[Q] Luca Potenza d. John Echeverria 64 75
[7] Antoine Escoffier d. [Q] Inaki Montes De La Torre 75 62
[8] Ricardas Berankis d. [WC] George Loffhagen 36 64 76(5)
[WC] Fernando Verdasco d. Dan Added 67(4) 61 64
Cem Ilkel d. [Alt] Goncalo Oliveira 76(6) 76(5)
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. Alejandro Moro Canas 64 62
[6] Pablo Llamas Ruiz d. [Q] Miguel Damas 76(4) 63
Mark Lajal d. [PR] Pierre Hugues Herbert 64 76(4)
Juan Pablo Ficovich d. [Alt] Antoine Bellier 76(2) 64
[Alt] Dominik Palan d. [2] Hugo Grenier 64 41 RET
II runda kwalifikacji:
[11] Inaki Montes De La Torre d. [1] Alibek Kachmazov 62 63
[10] Luca Potenza d. [2] Robert Strombachs 67(3) 63 76(3)
Edas Butvilas d. [8] Fajing Sun 63 57 64
John Echeverria d. [4] Ulises Blanch 64 67(4) 76(2)
[5] Adria Soriano Barrera d. [7] Ilya Snitari 63 61
[WC] Miguel Damas d. [6] Constantin Bittoun Kouzmine 63 57 76(2)
I runda kwalifikacji:
[1] Alibek Kachmazov bye
[11] Inaki Montes De La Torre d. Arthur Bouquier 60 64
[2] Robert Strombachs d. [Alt] Maxime Mora 64 63
[10] Luca Potenza d. Ivan Perez Martin 63 63
Edas Butvilas d. [3] Daniel Cukierman 62 64
[8] Fajing Sun d. [Alt] Tomas Lipovsek Puches 62 61
[4] Ulises Blanch d. [WC] Pablo Carretero 63 61
John Echeverria d. [WC] Nicolas Herrero Cuesta 64 64
[5] Adria Soriano Barrera d. Matias Zukas 63 62
[7] Ilya Snitari d. Andrea Guerrieri 76(2) 57 62
[6] Constantin Bittoun Kouzmine d. [Alt] Arjun Kadhe 63 46 63
[WC] Miguel Damas d. [9] Mats Rosenkranz 76(1) 16 63
Salinas CH 75:
Finał:
Illya Marchenko d. [Q] Matija Pecotic 64 64
Półfinały:
[Q] Matija Pecotic d. Altug Celikbilek 75 61
Illya Marchenko d. [3] Giovanni Mpetshi Perricard 76(0) 64
Ćwierćfinały:
[Q] Matija Pecotic d. Omar Jasika 63 75
Altug Celikbilek d. [6] Abedallah Shelbayh 75 16 64
[3] Giovanni Mpetshi Perricard d. [7] Beibit Zhukayev 76(9) 67(6) 64
Illya Marchenko d. [2] Rio Noguchi 63 36 76(2)
II runda:
Omar Jasika d. [1] Emilio Gomez 75 64
[Q] Matija Pecotic d. [5] Dane Sweeny 76(8) 61
Altug Celikbilek d. [4] Kaichi Uchida 61 26 64
[6] Abedallah Shelbayh d. Bernard Tomic 62 62
[7] Beibit Zhukayev d. (SE)Philip Sekulic 76(3) 63
[3] Giovanni Mpetshi Perricard d. Alex Bolt 36 64 76(9)
Illya Marchenko d. [8] Evgeny Donskoy 75 75
[2] Rio Noguchi d. Andres Andrade 76(3) 61
I runda:
[1] Emilio Gomez d. [Alt] Gonzalo Lama 76(4) 62
Omar Jasika d. Adam Walton 64 62
[Q] Matija Pecotic d. Tristan Schoolkate 75 76(7)
[5] Dane Sweeny d. Li Tu 64 46 62
[4] Kaichi Uchida d. Christian Langmo 76(6) 06 60
Altug Celikbilek d. [Alt] Aidan Mayo 64 62
Bernard Tomic d. [Q] Martin Damm 36 61 64
[6] Abedallah Shelbayh d. [Q] Tristan Boyer 76(3) 67(5) 64
[7] Beibit Zhukayev d. [Alt] Pedro Boscardin Dias 63 64
(SE)Philip Sekulic d. [Alt] Alexander Cozbinov 76(6) 64
Alex Bolt d. [WC] Angel Diaz Jalil 75 76(2)
[3] Giovanni Mpetshi Perricard d. [Q] Mateus Alves 63 64
[8] Evgeny Donskoy d. [WC] Alvaro Guillen Meza 64 26 63
Illya Marchenko d. Omni Kumar 36 63 64
Andres Andrade d. [Q] Alexander Bernard 62 62
[2] Rio Noguchi d. [Q] Adolfo Daniel Vallejo (PAR) 64 75
II runda kwalifikacji:
Alexander Bernard d. [1] Nathan Ponwith 62 75
[2] Martin Damm d. [Alt] Juan Sebastian Gomez 63 61
[8] Mateus Alves d. Arklon Huertas Del Pino 61 75
[7] Tristan Boyer d. [4] Alfredo Perez 61 63
[10] Matija Pecotic d. [5] Blake Ellis 63 46 61
[6] Adolfo Daniel Vallejo (PAR) d. [Alt] Calum Puttergill 63 61
I runda kwalifikacji:
[1] Nathan Ponwith bye
Alexander Bernard d. [9] Matias Soto 64 64
[2] Martin Damm bye
[Alt] Juan Sebastian Gomez d. [12] Fermin Tenti 46 62 61
Arklon Huertas Del Pino d. [3] Jorge Brian Panta Herreros 76(7) 63
[8] Mateus Alves d. Fernando Jose Cachipuendo 60 61
[4] Alfredo Perez d. Keenan Mayo 62 63
[7] Tristan Boyer d. Marcos Lee Chan Baratau 62 62
[5] Blake Ellis d. [Alt] Alejandro Hoyos Franco 63 62
[10] Matija Pecotic d. [Alt] Andres Urrea 61 61
[6] Adolfo Daniel Vallejo (PAR) d. [WC] Miguel Larrea Sicco 61 60
[Alt] Calum Puttergill d. [11] Conner Huertas Del Pino 62 63
Astana CH 50:
Finał:
[3] Denis Yevseyev d. Khumoyun Sultanov 75 26 64
Półfinały:
Khumoyun Sultanov d. Evgeny Karlovskiy 63 61
[3] Denis Yevseyev d. [6] Yanki Erel 64 64
Ćwierćfinały:
Evgeny Karlovskiy d. [1] Mikhail Kukushkin 64 46 62
Khumoyun Sultanov d. [Q] Evgeny Philippov 57 64 64
[3] Denis Yevseyev d. [Q] Alexander Zgirovsky 62 64
[6] Yanki Erel d. [2] Benjamin Lock (ZIM) 63 76(4)
II runda:
[1] Mikhail Kukushkin d. Renta Tokuda 61 63
Evgeny Karlovskiy d. [5] Filip Peliwo 63 64
Khumoyun Sultanov d. [4] Dmitry Popko 67(4) 60 21 RET
[Q] Evgeny Philippov d. [Q] Egor Gerasimov 75 75
[Q] Alexander Zgirovsky d. Neil Oberleitner 76(3) 62
[3] Denis Yevseyev d. Orel Kimhi 75 61
[6] Yanki Erel d. Jose Rubin Statham 16 63 64
[2] Benjamin Lock (ZIM) d. [WC] Islam Orynbasar 62 63
I runda:
[1] Mikhail Kukushkin d. [PR] Evgeny Tyurnev 62 60
Renta Tokuda d. Digvijaypratap Singh 63 64
Evgeny Karlovskiy d. [Q] Karan Singh 76(2) 62
[5] Filip Peliwo d. [WC] Timur Maulenov 76(4) 61
[4] Dmitry Popko d. [WC] Koray Kirci 64 46 61
Khumoyun Sultanov d. Shuichi Sekiguchi 76(5) 64
[Q] Egor Gerasimov d. Leo Borg 75 64
[Q] Evgeny Philippov d. [7] Olukayode Alafia Damina Ayeni 76(4) 62
[Q] Alexander Zgirovsky d. [8] Saba Purtseladze 36 75 75
Neil Oberleitner d. [Q] Sidharth Rawat 61 62
Orel Kimhi d. Robin Bertrand 62 16 64
[3] Denis Yevseyev d. Ajeet Rai 64 61
[6] Yanki Erel d. [Alt] Zura Tkemaladze 64 67(5) 61
Jose Rubin Statham d. [Q] Niki Kaliyanda Poonacha 61 64
[WC] Islam Orynbasar d. S D Prajwal Dev 64 16 63
[2] Benjamin Lock (ZIM) d. Yusuke Takahashi 75 64
II runda kwalifikacji:
[9] Karan Singh d. Aliaksandr Liaonenka 63 76(2)
[2] Evgeny Philippov d. [11] Siddharth Vishwakarma 62 76(4)
[3] Alexander Zgirovsky d. [7] Daniil Glinka 67(4) 62 64
[4] Niki Kaliyanda Poonacha d. [WC] Arslanbek Aitkulov 61 63
[5] Sidharth Rawat d. [10] Egor Agafonov 62 62
[12] Egor Gerasimov d. [6] Ilia Simakin 76(4) 46 75
I runda kwalifikacji:
Aliaksandr Liaonenka d. [Alt] Aleksei Mokrov 63 62
[9] Karan Singh d. Kaito Uesugi 36 62 64
[2] Evgeny Philippov d. Grigoriy Lomakin 61 62
[11] Siddharth Vishwakarma d. [WC] Semen Voronin 61 75
[3] Alexander Zgirovsky d. [Alt] Sanjar Fayziev 46 61 62
[7] Daniil Glinka d. [WC] Mykhailo Mossur 64 62
[4] Niki Kaliyanda Poonacha d. Mustafa Dustov 63 62
[WC] Arslanbek Aitkulov d. [8] Denis Istomin 62 64
[5] Sidharth Rawat d. Leonid Sheyngezikht 62 62
[10] Egor Agafonov d. Seita Watanabe 62 62
[6] Ilia Simakin d. Siddhant Banthia 26 62 63
[12] Egor Gerasimov d. Vitaliy Zatsepin 63 62
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
Piękny update procesu z tymi grafikami drabinek, ile zaoszczędzonych roboczogodzin Damiana!
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172954
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T30: Zug (125), Verona (100), Segovia (100), Salinas (75), Astana (50) 2023
+1.
Pablo Llamas otworzył swój chalkowy rachunek. 20 lat, może będzie jakiś dobry ceglarz.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości