Sportowe podsumowanie 2022 cz. I [odcinek WF]

Obrazek
Pozostałe dyscypliny sportu.
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39296
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Kiefer »

Negatywne przeżycie. Mówiąc zdrowszy mam na myśli to jak paskudnie graliśmy i te aferki, które zaczęły wychodzić na wierzch już po turnieju. Naprawdę nie czułeś zażenowania tym wszystkim?
Ostatnio zmieniony 16 sty 2023, 22:30 przez Kiefer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44653
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Robertinho »

arti pisze: 16 sty 2023, 22:21 Ja tam bym wyciął wszystkich w pień. A dlaczego indywidualnych zostawić, a drużynowych wyciąć?
Ja mam do bólu demagogiczną odpowiedź. Otóż spokojnie jestem w stanie sobie wyobrazić, że nie teraz, ale za 10-20 lat, kiedy nastąpią raczej nieuchronne deindustrializacja i depopulacja Polski, skończy się parasol USA itp, władze przejmą tu jakieś popłuczyny po Sol-polu i Konfie, wyprowadzą kraj z UE(jeśli będzie z czego) i zrobią tu jakieś Gilead z prawem zbliżonym do szariatu, a może i do spółki z Arabami. I co, mam wtedy jako Polak być wszędzie w zachodnim świecie człowiekiem drugiej kategorii?
Karanie Rosjan(nie tylko w sporcie) za ich rząd, to moim zdaniem fatalny i bardzo niebezpieczny precedens, którego skutki jeszcze wyjdą bokiem naszemu kręgowi kulturowemu, że się tak szumnie wyrażę.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2023, 22:31 przez Robertinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173387
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: DUN I LOVE »

Mi tam się podobało, przed meczem z Argentyną nie mogłem usiedzieć z ekscytacji.

Skoro jesteśmy gdzieś tam przy wiośnie, to muszę wspomnieć o tym. Coś pięknego:

MTT Titles/Finals
Spoiler:
Federasta20
Posty: 9045
Rejestracja: 08 wrz 2011, 18:07

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Federasta20 »

Kiefer pisze: 16 sty 2023, 22:26 Od początku o tym pisałem, tam był jeden wielki fart i nic poza tym, wielka szkoda z perspektywy czasu, bo mundial bez naszych byłby po prostu zdrowszy.
Ale wtedy Ochoa by nie skompletował mundialowej trylogii, kiedy obronił karnego nasz talizmana :)

Doszliście który nasz orzeł prosił Argentyńczyków aby nie atakowali?
DUN I LOVE pisze: 16 sty 2023, 22:30 Mi tam się podobało, przed meczem z Argentyną nie mogłem usiedzieć z ekscytacji.
Nic dziwnego, w końcu ważyły się losy awansu samych Argentyńczyków :)
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173387
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: DUN I LOVE »

Federasta20 pisze: 16 sty 2023, 22:32
DUN I LOVE pisze: 16 sty 2023, 22:30 Mi tam się podobało, przed meczem z Argentyną nie mogłem usiedzieć z ekscytacji.
Nic dziwnego, w końcu ważyły się losy awansu samych Argentyńczyków :)
:D
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44653
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Robertinho »

Nie, chyba najpierw narodziny Gargantuicznego. Jeden z nielicznych plusów dla mnie ubiegłego roku w sporcie, więc musi być wspomniany.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173387
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: DUN I LOVE »

Robertinho pisze: 16 sty 2023, 22:34 Nie, chyba najpierw narodziny Gargantuicznego. Jeden z nielicznych plusów dla mnie ubiegłego roku w sporcie, więc musi być wspomniany.
Wiadomo było, że pójdzie w górę, ale chyba nikt się nie spodziewał, że zrobi to tak szybko i w wieku 19 lat osiągnie szczyt.

@Kiefer, teraz Twoja rola, żeby wspomnieć o okolicznościach.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44653
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Robertinho »

DUN I LOVE pisze: 16 sty 2023, 22:23
arti pisze: 16 sty 2023, 22:21 Ja tam bym wyciął wszystkich w pień. A dlaczego indywidualnych zostawić, a drużynowych wyciąć?
+1.

Moja postawa Robert ma niewiele wspólnego z tego typu racjonalnymi przesłankami. Czuję podskórnie, że wielu z nich jednak popiera walkę o Wielką Rosję i jak się nie upie*doli palców wszystkim, to dalej będziemy mieli ich na plecach.

Podkreślam - mój punkt widzenia oparty głównie na przeczuciu. Nie wiem co tam naprawdę się w tych głowach dzieje.
Dla mnie to jest jakiś Orwell, nie mówiąc o tym, że jest tu sugestia, że pozbawienie pracy kilkuset w sumie osób, ma jakieś znaczenie dla wojny, czy też Putina i jego projektu.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39296
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Kiefer »

Kamileki pisze: 16 sty 2023, 22:23
Kiefer pisze: 16 sty 2023, 22:18

Aż sobie sprawdziłem, na ostatnie 71 startów slalomu i slalomu giganta (od sezonu 2018/2019) nie ukończyła jednego. :)
To była bardzo przedziwna sprawa.
Stawiam tezę, że tam cały czas gdzieś z tyłu głowy była strata ojca, może podczas IO te wspomnienia się nasilały, bardzo chciała pojechać dla niego i nie udźwignęła tego.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173387
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: DUN I LOVE »

Robertinho pisze: 16 sty 2023, 22:36Dla mnie to jest jakiś Orwell, nie mówiąc o tym, że jest tu sugestia, że pozbawienie pracy kilkuset w sumie osób, ma jakieś znaczenie dla wojny, czy też Putina i jego projektu.
W sumie powinni wiosną oddać im republiki wraz z Krymem i wtedy byśmy szybko wrócili do normalnego życia. Na pewno Twoje taktyka bardziej by pomogła Putlerowi w realizacji jego projektu, nie przeczę. :)
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44653
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Robertinho »

DUN I LOVE pisze: 16 sty 2023, 22:35
Robertinho pisze: 16 sty 2023, 22:34 Nie, chyba najpierw narodziny Gargantuicznego. Jeden z nielicznych plusów dla mnie ubiegłego roku w sporcie, więc musi być wspomniany.
Wiadomo było, że pójdzie w górę, ale chyba nikt się nie spodziewał, że zrobi to tak szybko i w wieku 19 lat osiągnie szczyt.

@Kiefer, teraz Twoja rola, żeby wspomnieć o okolicznościach.
Niesamowity wjazd, nakręciłem się też dość konkretnie. Szkoda Paryża, jestem w zasadzie pewien, że byłby groźniejszy dla Rafy, bo męczy się z rówieśnikami Carlitos, ale ewidentnie za punkt honoru uważa złomowanie tych dwóch trucheł.


@Jacuszyn Giro?
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39296
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Kiefer »

DUN I LOVE pisze: 16 sty 2023, 22:35
Robertinho pisze: 16 sty 2023, 22:34 Nie, chyba najpierw narodziny Gargantuicznego. Jeden z nielicznych plusów dla mnie ubiegłego roku w sporcie, więc musi być wspomniany.
Wiadomo było, że pójdzie w górę, ale chyba nikt się nie spodziewał, że zrobi to tak szybko i w wieku 19 lat osiągnie szczyt.

@Kiefer, teraz Twoja rola, żeby wspomnieć o okolicznościach.
Życzę mu żeby okoliczności tych pierwszych sukcesów tj. tytułu na USO i zostania numerem 1 były tylko jakąś tam ciekawostką, a nie głównym powodem dla którego to się w ogóle wydarzyło.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173387
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: DUN I LOVE »

Robertinho pisze: 16 sty 2023, 22:39Niesamowity wjazd, nakręciłem się też dość konkretnie. Szkoda Paryża, jestem w zasadzie pewien, że byłby groźniejszy dla Rafy, bo męczy się z rówieśnikami Carlitos, ale ewidentnie za punkt honoru uważa złomowanie tych dwóch trucheł.
No tutaj Zverev okazał się Zjebevem i wszystko popsuł. Włącznie z samym sobą.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Federasta20
Posty: 9045
Rejestracja: 08 wrz 2011, 18:07

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Federasta20 »

DUN I LOVE pisze: 16 sty 2023, 22:35 Wiadomo było, że pójdzie w górę, ale chyba nikt się nie spodziewał, że zrobi to tak szybko i w wieku 19 lat osiągnie szczyt.
Oj tak, tu nie ma zresztą co się rozpisywać, tylko wrócić do madryckiego runu i się nim zachwycać.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173387
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: DUN I LOVE »

Szkoda tylko, że (póki co) na tym madryckim runie się skończyło, jeżeli chodzi o pacyfikowanie Rafole.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27696
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Lucas »

Byle go kontuzje nie nękały , bo na razie cienko z tym.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173387
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: DUN I LOVE »

Lucas pisze: 16 sty 2023, 22:44 Byle go kontuzje nie nękały , bo na razie cienko z tym.
Koszty USO, musiały być.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44653
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Robertinho »

DUN I LOVE pisze: 16 sty 2023, 22:38
Robertinho pisze: 16 sty 2023, 22:36Dla mnie to jest jakiś Orwell, nie mówiąc o tym, że jest tu sugestia, że pozbawienie pracy kilkuset w sumie osób, ma jakieś znaczenie dla wojny, czy też Putina i jego projektu.
W sumie powinni wiosną oddać im republiki wraz z Krymem i wtedy byśmy szybko wrócili do normalnego życia. Na pewno Twoje taktyka bardziej by pomogła Putlerowi w realizacji jego projektu, nie przeczę. :)
Nie rozumiem kompletnie takiego podejścia, rodem z powstania warszawskiego, tj albo się poddajemy, albo walczymy bez względu na wszystko. Odeprzeć zagrożenie obalenia rządu i zajęcia kraju to był fundament. Obecna sytuacja, tj zmienianie Ukrainy w postapokaliptyczną kupę gruzu, ma być sukcesem/calem samym w sobie? Bo te wszystkie ofensywy i sukcesy w nich nie zatrzymują tego procesu.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173387
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: DUN I LOVE »

Dużo większe będą koszty, jeżeli oddamy teraz Rosji to, czego oczekuje. Kupa gruzu z Ukrainy i tak będzie.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44653
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Nocny WF, czyli wieczór fanboja

Post autor: Robertinho »

DUN I LOVE pisze: 16 sty 2023, 22:30 Mi tam się podobało, przed meczem z Argentyną nie mogłem usiedzieć z ekscytacji.

Skoro jesteśmy gdzieś tam przy wiośnie, to muszę wspomnieć o tym. Coś pięknego:

To z kolei pozytywne zaskoczenie, naprawdę nie sądziłem, że tak szybko się uda kolejny raz. Chyba pogra jeszcze Ronnie i poprawi co się da.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości