Tydzień 36
Data startu: 6 września
SRPSKA OPEN
- Miasto: Banja Luka
- Typ: ATP Challenger 80
- Pula nagród: €44,820
- Podział punktów rankingowych i puli nagród:
- Drabinka: 32 singiel, 16 debel, 16 kwalifikacje
- 🟥 Nawierzchnia: Outdoor Clay
- Piłki: Head Tour XT
- Dyrektor turnieju: Lana Popovic
- Supervisor: Ahmed Abdel-Azim
- Ostateczny termin zapisów:
Turniej główny: 16 sierpnia - 18:00
Kwalifikacje: 18 sierpnia - 18:00
- Ceremonia losowania drabinki: Sobota - 4 września 18:00
CASSIS OPEN PROVENCE
- Miasto: Cassis
- Typ: ATP Challenger 80
- Pula nagród: €44,820/list]
- Podział punktów rankingowych i puli nagród:
- Drabinka: 32 singiel, 16 debel, 16 kwalifikacje
- 🟦 Nawierzchnia: Outdoor Hard
- Piłki: Babolat
- Dyrektor turnieju: Bernard Fritz
- Supervisor: Stephane Cretois
- Ostateczny termin zapisów:
Turniej główny: 16 sierpnia - 18:00
Kwalifikacje: 18 sierpnia - 18:00
- Ceremonia losowania drabinki: Sobota - 4 września 11:00
KYIV OPEN
- Miasto: Kijów
- Typ: ATP Challenger 80
- Pula nagród: $52,080
- Podział punktów rankingowych i puli nagród:
- Drabinka: 32 singiel, 16 debel, 16 kwalifikacje
- 🟥 Nawierzchnia: Clay
- Piłki: Head
- Dyrektor turnieju: Mykhaylo Filima
- Supervisor: Andrey Kornilov
- Ostateczny termin zapisów:
Turniej główny: 16 sierpnia - 18:00
Kwalifikacje: 18 sierpnia - 18:00
- Ceremonia losowania drabinki: Sobota - 4 września 14:00
LVIII COPA SEVILLA
- Miasto: Sewilla
- Typ: ATP Challenger 90
- Pula nagród: €66,640
- Podział punktów rankingowych i puli nagród:
- Drabinka: 32 singiel, 16 debel, 16 kwalifikacje
- 🟥 Nawierzchnia: Clay
- Piłki: Dunlop Fort
- Dyrektor turnieju: Santiago Perez Romero
- Supervisor: Jorge Mandl
- Ostateczny termin zapisów:
Turniej główny: 16 sierpnia - 18:00
Kwalifikacje: 18 sierpnia - 18:00
- Ceremonia losowania drabinki: Sobota - 4 września
- Miasto: Tulln
- Typ: ATP Challenger 100
- Pula nagród: €88,520
- Podział punktów rankingowych i puli nagród:
- Drabinka: 32 singiel, 16 debel, 16 kwalifikacje
- 🟥 Nawierzchnia: Outdoor Clay
- Piłki: Head Tour XT
- Dyrektor turnieju: Florian Leitgeb
- Supervisor: Hans-Juergen Ochs
- Ostateczny termin zapisów:
Turniej główny: 16 sierpnia - 18:00
Kwalifikacje: 18 sierpnia - 18:00
- Ceremonia losowania drabinki: Sobota - 4 września 18:30