T11: Dubaj, Acapulco 2021

Obrazek
Rroggerr
Posty: 9952
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: Rroggerr »

Co tu dużo gadać, ten tytuł dla Karacewa to podobny policzek dla mnie jak Australia dla Djokovicia.

Ale oczywiście samemu Rosjaninowi, w przeciwieństwie do Djokovicia, nawet kibicuję, fajna historia.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: DUN I LOVE »

Rroggerr pisze: 20 mar 2021, 17:57 Co tu dużo gadać, ten tytuł dla Karacewa to podobny policzek dla mnie jak Australia dla Djokovicia.
Aż tak? :o Za 3 miesiące, poza Karacewem, nikt nie będzie pamiętał o tym turnieju.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 37249
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: Kamileki »

DUN I LOVE pisze: 20 mar 2021, 17:58
Rroggerr pisze: 20 mar 2021, 17:57 Co tu dużo gadać, ten tytuł dla Karacewa to podobny policzek dla mnie jak Australia dla Djokovicia.
Aż tak? :o Za 3 miesiące, poza Karacewem, nikt nie będzie pamiętał o tym turnieju.
Obrazek
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: DUN I LOVE »

Ten to już teraz nie pamięta kto wygrał tydzień temu w Doha.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
no-handed backhand
Posty: 17797
Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
Lokalizacja: tak

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: no-handed backhand »

DUN I LOVE pisze: 20 mar 2021, 18:03 Ten to już teraz nie pamięta kto wygrał tydzień temu w Doha.
Racja, wiele dałby by zapomnieć.
Yoshihito Nishioka do Ciebie jedzie
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: DUN I LOVE »

xDDD
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127203
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: Damian »



MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127203
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: Damian »



MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: DUN I LOVE »

Ktoś zamierza wstać na finał Acapulco?
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Rroggerr
Posty: 9952
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: Rroggerr »

Gdyby taki Auger-Aliassime zrobil takie wyniki jak Karacew, to byśmy pisali, że fajnie, w końcu zrobił krok do przodu, idzie to w dobrym kierunku. To samo z Shapovalovem. Nawet jeśli te wyniki byłyby wciąż niczym względem naszych oczekiwań wobec nich. Ale nie możemy nawet tego napisać, bo nic takiego nie ma miejsca, za to typ znikąd wyjaśnia w 1,5 miesiąca najbardziej utalentowanych żenów mecz po meczu. Przecież to jest niepoważne. Doszliśmy do poziomu, gdzie typo, który 9 miesięcy temu bawił się w chalki, daje więcej gwarancji na pewnym poziomie paziowania randomów/drugiej ligii od talentów, którym robimy na forum dobrze odkąd mają 16-17 lat.

I tak jak Australia dla Djokovicia była jasnym znakiem, że ten tenis wcale nie idzie w dobrym kierunku, ani nawet w złym kierunku, po prostu niezmiennie stoi po kolana w błocie, tak takie wyskoki jak ten Karacewa budzą we mnie dokładnie te same uczucia. Mogę lubić tego Karacewa, ale fakty są takie, że najpierw gość zrobił połówkę WS z ćwiartki, gdzie byli Shapovalov, Sinner i Aliassime (i dostali jeszcze kiepskiego Thiema i posypanego Muga w ćwiartce), a teraz ugrał prestiżowy tytuł z drabinki z Sinnerem, Shapovalovem i Rubliowem.

Sam Karacew to oczywiście fajny gracz i bez względu na to ile pracy/koksu włożył w obecne wyniki, należą mu się brawa, a ja specjalnie wyolbrzymiam. Aczkolwiek, nie, nie wyolbrzymiam, w sumie dokładnie tak myślę.

***** A**

E:

W sumie w chalki to on się bawił w listopadzie.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: DUN I LOVE »

Rroggerr pisze: 20 mar 2021, 18:15 Gdyby taki Auger-Aliassime zrobil takie wyniki jak Karacew, to byśmy pisali, że fajnie, w końcu zrobił krok do przodu, idzie to w dobrym kierunku. To samo z Shapovalovem. Nawet jeśli te wyniki byłyby wciąż niczym względem naszych oczekiwań wobec nich. Ale nie możemy nawet tego napisać, bo nic takiego nie ma miejsca, za to typ znikąd wyjaśnia w 1,5 miesiąca najbardziej utalentowanych żenów mecz po meczu. Przecież to jest niepoważne. Doszliśmy do poziomu, gdzie typo, który 9 miesięcy temu bawił się w chalki, daje więcej gwarancji na pewnym poziomie paziowania randomów/drugiej ligii od talentów, którym robimy na forum dobrze odkąd mają 16-17 lat.
Teoretycznie tak jest, w praktyce jednak zarówno FAA i Shapo mają lepsze wyniki na koncie i są na początku drogi. Asłan teraz eksplodował, ale wyżej 4 liter nie podskoczy.

Shapo i FAA też kiedyś będą w SF WS, też będą wygrywać ATP500, ale wtedy napiszemy, że za późno i ten krok wprzód trzeba było zrobić 3-4 lata wcześniej. Póki co połówki WS i finały ATP500 robi Tsitsipas, Kanadyjczycy może za rok też się na tyle wyrobią, a może nie.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 37249
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: Kamileki »

DUN I LOVE pisze: 20 mar 2021, 18:10 Ktoś zamierza wstać na finał Acapulco?
Pooglądam.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: DUN I LOVE »

Tak, to wiedziałem i dlatego zpaytałem, czy ktoś wstaje. Ty do tego czasu nawet się nie położysz.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 37249
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: Kamileki »

DUN I LOVE pisze: 20 mar 2021, 18:33 Tak, to wiedziałem i dlatego zpaytałem, czy ktoś wstaje. Ty do tego czasu nawet się nie położysz.
Na kilkanaście minut trzeba.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: DUN I LOVE »

No tak, mój wujek zawsze powtarza, że trzeba szybko spać.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Rroggerr
Posty: 9952
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: Rroggerr »

Ja nie porównuję 1 do 1 Karacewa do takiego Ożera, bo wiadomo, kto będzie miał kilka razy lepszą karierę, i że nie będzie to terrorysta Kiefera, ale nie mam siły wobec sytuacji, że nawet tacy ludzie jak Karacew potrafią pełnymi garściami czerpać z tego bajora, a ja odpalam Shapovalova z Harrisem i jak na dłoni widać, że Denis po 4 latach dalej nie ma żadnej pewnej bazy do osiągnięcia jakiejś sensownej regularności na dobrym poziomie.

Ale żeby nie było, sam tydzień na plus, a finał Tsitsipas-Zverev na pewno godny rozpatrzenia, bo to fajny jest matchup.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: DUN I LOVE »

Rroggerr pisze: 20 mar 2021, 18:37 Ja nie porównuję 1 do 1 Karacewa do takiego Ożera, bo wiadomo, kto będzie miał kilka razy lepszą karierę, i że nie będzie to terrorysta Kiefera, ale nie mam siły wobec sytuacji, że nawet tacy ludzie jak Karacew potrafią pełnymi garściami czerpać z tego bajora, a ja odpalam Shapovalova z Harrisem i jak na dłoni widać, że Denis po 4 latach dalej nie ma żadnej pewnej bazy do osiągnięcia jakiejś sensownej regularności na dobrym poziomie.
To tak i dlatego od pewnego czasu gra i wyniki Shapo mi delikatnie zwisają. Kilka fajnych turniejów pewnie przed nim, ale już zajechany Sinner w Australii pokazał gdzie mniej więcej jest limit Shapo. Na pewno nie tam, gdzie mogło się wydawać pewnej sierpniowej nocy 2017 roku.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 37249
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: Kamileki »

DUN I LOVE pisze: 20 mar 2021, 18:43
Rroggerr pisze: 20 mar 2021, 18:37 Ja nie porównuję 1 do 1 Karacewa do takiego Ożera, bo wiadomo, kto będzie miał kilka razy lepszą karierę, i że nie będzie to terrorysta Kiefera, ale nie mam siły wobec sytuacji, że nawet tacy ludzie jak Karacew potrafią pełnymi garściami czerpać z tego bajora, a ja odpalam Shapovalova z Harrisem i jak na dłoni widać, że Denis po 4 latach dalej nie ma żadnej pewnej bazy do osiągnięcia jakiejś sensownej regularności na dobrym poziomie.
To tak i dlatego od pewnego czasu gra i wyniki Shapo mi delikatnie zwisają. Kilka fajnych turniejów pewnie przed nim, ale już zajechany Sinner w Australii pokazał gdzie mniej więcej jest limit Shapo. Na pewno nie tam, gdzie mogło się wydawać pewnej sierpniowej nocy 2017 roku.
Może być tak, że po Cipasie (1998) następnym z większymi wynikami okaże się Sinner (2001), a roczniki 1999-2000 z wiadomymi Kanadyjczykami na czele poza pojedynczym wyskokami nie zrobią ciekawszej kariery.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172736
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: DUN I LOVE »

Felix jednak ma dosyć konkretną bazę na paziowanie kelnerów. Bilans finałów ma dramatyczny i tu niewątpliwie jest problem, ale jednak 7 finałów to znakomity wynik na tle swojej grupy wiekowej. Jeden sezon wypadł przez Covid, więc tutaj mam trochę więcej cierpliwości.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Rroggerr
Posty: 9952
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54

Re: T11: Dubaj, Acapulco 2021

Post autor: Rroggerr »

Nie ma co przesadzać, oni mają 21-22 lata, są już w top20, a tour raczej będzie jeszcze bardziej otwarty z czasem: żeby nie zrobić kroku do przodu mając ~10 lat kariery przed sobą, to jednak trzeba byłoby się nieźle postarać.

To, że szanse na spełnienie oczekiwań podstarzałych Januszy z mtenis są znikome, to oczywiście główny problem.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości