Hiszpania - La Liga cz. I

Dla sympatyków futbolu.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173390
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: DUN I LOVE »

Francja - Italia to mega emocje przy karnych były, a rundę wcześniej Francja - Paragwaj. 1-0 po golu Blanca w dogrywce i zapłakani Paragwajczycy, podnoszeni na duchu przez legendarnego Chilaverta.

Co do koszulek to w tej bym pewnie spał, gdyby mama mi nie zwracała uwagi:
Spoiler:
MTT Titles/Finals
Spoiler:
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: jonathan »

DUN I LOVE pisze: 04 lut 2021, 23:24Dwa złote wieżowce w dzielnicy nędzy nie zawsze prezentują się lepiej od osiedla w Beverly Hills.
Takie kity to można wciskać Majkelowi, a nie komukolwiek, kto był w LA. Kwadrans drogi od Beverly Hills jest Skid Row. :lol:
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173390
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: DUN I LOVE »

Musiałem zapodać coś, co rozbudzi wyobraźnię. Co do LA to kilku znajomych tam było i faktycznie mówią, że bez szału. Z kolei kolega, który tam mieszkał pół roku, jest zachwycony i kiedyś chciałby wrócić.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Nando
Posty: 35024
Rejestracja: 30 sie 2019, 18:43

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: Nando »

Rivaldo miałem z Brazylii, z Barcy pierwszą koszulką jaką dorwałem to ta :
Spoiler:
,ale najpiękniejsza to zawsze będzie:
Spoiler:
MTT - Tytuły (7)
2023:(1) Pune, 2022:(1) Melbourne, 2021:(5) Mallorca, Wimbledon, Toronto, Antwerpia, Sztokholm

MTT - Finały (5)
2022:(4) Dubaj, Estoril, Tokio, Paryż-Bercy 2021:(1) Wiedeń

MTT (DEBEL) - Tytuły (4) 2021:(2) US Open, Paryż-Bercy, 2023:(2) Indian Wells, Madryt, Finały (2) 2021:(1) Madryt
, 2022:(1) Monte Carlo
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: Kulfon bez moniki »

DUN I LOVE pisze: 05 lut 2021, 0:04 Francja - Italia to mega emocje przy karnych były, a rundę wczesniej Francja - Paragwaj. 1-0 po golu Blanca w dogrywce i zapłakani Paragwajczycy, podnoszeni na duchu przez legendarnego Chilaverta.

Co do koszulek to w tej bym pewnie spał, gdyby mama mi nie zwracałą uwagi:
Spoiler:
Co do koszulek, to widzę na twiterze że jest moda latania po lumpeksach i wyłapywania tam perełek. Jak ktoś lubi kolekcjonować, to pewnie można się obłowić. Za dzieciaka się nosiło. Teraz mam jedną. Kuzynka jak była we Florencji pytała się czy coś mi przywieźć, no to powiedziałem żeby mi przywiozła koszulkę Fiorentiny. Koszulkę przywiozła, ale Milanu, bo na bazarze jej powiedzieli że to też dobra drużyna.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173390
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: DUN I LOVE »

@Nando, ja miałem z Brazylii taki model (z logo Korea/Japonia na rękawku). Po dziś dzień leży w szafce w domu rodzinnym. Ostatnia z tego typu koszulek, która mi została.
Spoiler:
MTT Titles/Finals
Spoiler:
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: jonathan »

DUN I LOVE pisze: 05 lut 2021, 0:08 Musiałem zapodać coś, co rozbudzi wyobraźnię. Co do LA to kilku znajomych tam było i faktycznie mówią, że bez szału. Z kolei kolega, który tam mieszkał pół roku, jest zachwycony i kiedyś chciałby wrócić.
Życie większości mieszkańców Kalifornii, jak by to delikatnie ująć, odbiega od powszechnego wyobrażenia. Tam trzeba by w pierwszej kolejności wysyłać śpiwory jak kiedyś Urban do Nowego Jorku. Nie dotyczy oczywiście oligarchów digitalnego imperium, którzy i tak emigrują z tego raju do stanów typu Teksas (np. Musk).
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173390
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: DUN I LOVE »

Tak, widziałem vlog na YT pary Polaków z wizyty w LA i lekko przerażająće były te widoki obozowisk bezdomnych na plażach, które z filmów kojarzą się nam z pięknymi modelkami-ratowniczkami.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
SebastianK
Posty: 2243
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:47

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: SebastianK »

Kulfon bez moniki pisze: 04 lut 2021, 23:19 Ale widzisz teraz też maja takiego Guivarc'ha w osobie Girouda, i jakoś to wielce nie przeszkadza. Choć kto wie, może z Karimem wygraliby Euro 2016.
No niezupełnie bo Giroud jednak więcej daje drużynie. Cały tamten turniej Guivarch zagrał słabo ale nie miał zmiennika bo Dugarry był słaby zawsze. Ogólnie to była bardzo mocna ekipa z najlepszą chyba linią pomocy na świecie. Zdemolowali Brazylię w środku pola w tym meczu.

Nie na­leży my­lić praw­dy z opi­nią większości.
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: jonathan »

DUN I LOVE pisze: 05 lut 2021, 0:22 Tak, widziałem vlog na YT pary Polaków z wizyty w LA i lekko przerażająće były te widoki obozowisk bezdomnych na plażach, które z filmów kojarzą się nam z pięknymi modelkami-ratowniczkami.
Prawdziwa plaga to jest dopiero w San Francisco (przez astronomicznie wywindowane ceny nieruchomości). No ale tam się jeździ, bo wiadomo, Lombard Street i zardzewiały Golden Gate.
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: Kulfon bez moniki »

SebastianK pisze: 05 lut 2021, 0:24
Kulfon bez moniki pisze: 04 lut 2021, 23:19 Ale widzisz teraz też maja takiego Guivarc'ha w osobie Girouda, i jakoś to wielce nie przeszkadza. Choć kto wie, może z Karimem wygraliby Euro 2016.
No niezupełnie bo Giroud jednak więcej daje drużynie. Cały tamten turniej Guivarch zagrał słabo ale nie miał zmiennika bo Dugarry był słaby zawsze. Ogólnie to była bardzo mocna ekipa z najlepszą chyba linią pomocy na świecie. Zdemolowali Brazylię w środku pola w tym meczu.
Ciekawe co ten Giroud dał Francuzom? Proszę powiedz mi. Typowy rezerwowy, co dostał szansę bo Benzema postanowił z gangusami z osiedla szantażować kolegę. Żadnego pożytku z niego w kadrze nie było i taka prawda. A że Guivarch też był słaby, to fakt. Ale już w 2000 nie było tego problemu, bo był Henry czy Trezeguet.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44653
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: Robertinho »

Michael Scott pisze: 04 lut 2021, 23:21 Żyć w czasach, gdy można na żywo oglądać dwóch najlepszych piłkarzy jacy kiedykolwiek uprawiali kopanie balona i tęsknić do włoskiej piłki lat 90. U made my day.
Del Piero :kocham:
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173390
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: DUN I LOVE »

Cały świat kochał Alexa.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44653
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: Robertinho »

Szkoda, że ta kariera nie rozwinęła się w pełni. A co do Antka, to taktycznie zaprzestałem taktycznej krytyki i od razu są efekty, nie musisz dziękować. :D
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: Kulfon bez moniki »

Mi się Alex wydawał zawsze przereklamowany, ale to pewnie dlatego, że jego prime miał miejsce kiedy jeszcze piłki nie oglądałem, a jak juz oglądałem to był jednak w cieniu swoich kolegów, Nedveda czy Zizou.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173390
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: DUN I LOVE »

Mistrza świata zdobył Del Piero, więc pewnie czuje się spełniony, mimo że faktycznie nie uwolnił pełni potencjału.

Antek super ostatnio, ale najważniejsze granie dopiero przed nami.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: Kulfon bez moniki »

DUN I LOVE pisze: 05 lut 2021, 0:58 Mistrza świata zdobył Del Piero, więc pewnie czuje się spełniony, mimo że faktycznie nie uwolnił pełni potencjału.

Antek super ostatnio, ale najważniejsze granie dopiero przed nami.
No zdobył, fakt, co prawda jako rezerwowy. Miał swoja wielką chwilę na tamtym turnieju, ale nie ma co się oszukiwać, nie był istotną/kluczową postacią tamtej drużyny.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173390
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: DUN I LOVE »

To już post prime było, ale fajnie, że się trafił tamten moment i taki triumf. Na pewno stempel na karierze.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39296
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: Kiefer »

Narzekanie na współczesne czasy w piłce i w ogóle w sporcie i porównywanie ich do lat 90-00-ych, to jest to, co Kieferki lubią najbardziej. :kocham:
Michael Scott pisze: 04 lut 2021, 23:21 Żyć w czasach, gdy można na żywo oglądać dwóch najlepszych piłkarzy jacy kiedykolwiek uprawiali kopanie balona i tęsknić do włoskiej piłki lat 90. U made my day.
Można podziwiać Messiego i CRonaldo, a jednocześnie zachwycać się futbolem sprzed kilkunastu lat, w którym wybitnych piłkarzy też nie brakowało.

Zresztą, czy Messi i Cristiano są najwięksi, to też pole do dyskusji, są najwięksi w swoich czasach, okazali się pierwszymi, co wykorzystali w 100% swój talent dzięki swojemu profesjonalizmowi, współczesnym możliwościom medycyny, najbardziej zabetonowanym czasom w piłce i generalnie ochronie gwiazd takich jak oni.
Awatar użytkownika
SebastianK
Posty: 2243
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:47

Re: Hiszpania - La Liga

Post autor: SebastianK »

Kiefer pisze: 05 lut 2021, 5:51 Narzekanie na współczesne czasy w piłce i w ogóle w sporcie i porównywanie ich do lat 90-00-ych, to jest to, co Kieferki lubią najbardziej. :kocham:
Michael Scott pisze: 04 lut 2021, 23:21 Żyć w czasach, gdy można na żywo oglądać dwóch najlepszych piłkarzy jacy kiedykolwiek uprawiali kopanie balona i tęsknić do włoskiej piłki lat 90. U made my day.
Można podziwiać Messiego i CRonaldo, a jednocześnie zachwycać się futbolem sprzed kilkunastu lat, w którym wybitnych piłkarzy też nie brakowało.

Zresztą, czy Messi i Cristiano są najwięksi, to też pole do dyskusji, są najwięksi w swoich czasach, okazali się pierwszymi, co wykorzystali w 100% swój talent dzięki swojemu profesjonalizmowi, współczesnym możliwościom medycyny, najbardziej zabetonowanym czasom w piłce i generalnie ochronie gwiazd takich jak oni.
Ale ta ochrona gwiazd jest słuszna. Zobacz jak kopano Maradonę. Zobacz jak toczyła się kariera Marco Van Bastena. Dobrze, że dziś to już tak nie wygląda.

Nie na­leży my­lić praw­dy z opi­nią większości.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość