T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Lyon:
OUT Gian Marco Moroni (plecy)
OUT Geoffrey Blancaneaux (administracyjnie)
IN [Alt]
IN [Alt]
OUT Gian Marco Moroni (plecy)
OUT Geoffrey Blancaneaux (administracyjnie)
IN [Alt]
IN [Alt]
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Szymkient:
OUT Robredo, Tommy
IN Alt
OUT Robredo, Tommy
IN Alt
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Szymkient:
OUT Escobar, Gonzalo (mięśnie brzucha)
IN Lomakin, Grigoriy
OUT Escobar, Gonzalo (mięśnie brzucha)
IN Lomakin, Grigoriy
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Szymkient:
OUT Karlovskiy (gorączka)
IN Lazarov
OUT Karlovskiy (gorączka)
IN Lazarov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Lyon:
OUT Mager (brzuch)
IN Grenier
OUT Mager (brzuch)
IN Grenier
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Szymkient:
OUT Hanfmann (ścięgno udowe)
IN Manafov
OUT Hanfmann (ścięgno udowe)
IN Manafov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Shymkent II Challenger
Szymkient - wyniki I rundy:
[1] Malek Jaziri wolna runda
Andrea Collarini d. [WC] Timofey Skatov 6-3 6-4
Evan King d. [ITF] Sanjar Fayziev 6-2 6-2
[15] Daniel Gimeno-Traver wolna runda
[LL] Alexandar Lazarov wolna runda
[Q] Alejandro Tabilo d. Pavel Kotov 6-4 4-2 RET
(Q)Sebastian Korda d. [ITF] Skander Mansouri 6-4 6-2
[6] Marc Polmans wolna runda
[3] Andrej Martin wolna runda
Tung-Lin Wu d. Denis Jewsejew 6-1 6-1
Nino Serdarusic d. [ITF] Konstantin Krawczuk 6-3 1-6 6-1
[16] Max Purcell wolna runda
[12] Steven Diez wolna runda
[WC] Andriej Gołubiew d. [Alt] Di Wu 6-2 6-3
Gleb Sakharov d. [WC] Ergi Kirkin 2-6 6-2 7-5
[7] Ołeksandr Niedowiesow wolna runda
[8] Pedja Krstin wolna runda
Aleksandar Vukic d. [WC] Dostanbek Tashbulatov 6-3 6-1
Tomislav Brkic d. Mario Vilella Martinez 1-6 6-2 7-5
[11] Federico Coria wolna runda
[13] Kaichi Uchida wolna runda
Alexandre Muller d. [WC] Sergiej Fomin 6-2 2-6 7-6(2)
[ITF] Baptiste Crepatte d. [Alt] Ante Pavic 6-4 0-6 7-5
[4] Lorenzo Giustino wolna runda
[Alt] Vladyslav Manafov wolna runda
[ITF] Riccardo Bonadio d. Tsung-Hua Yang 6-4 6-0
Nicola Kuhn d. Roman Safiullin 3-6 6-2 6-2
[10] Akira Santillan wolna runda
[14] Goncalo Oliveira wolna runda
Marcelo Tomas Barrios Vera d. Roberto Cid Subervi 4-6 6-4 6-4
Marc-Andrea Huesler d. [LL] Grigoriy Lomakin 6-2 6-4
[2] Stefano Travaglia wolna runda
Szymkient - wyniki I rundy:
[1] Malek Jaziri wolna runda
Andrea Collarini d. [WC] Timofey Skatov 6-3 6-4
Evan King d. [ITF] Sanjar Fayziev 6-2 6-2
[15] Daniel Gimeno-Traver wolna runda
[LL] Alexandar Lazarov wolna runda
[Q] Alejandro Tabilo d. Pavel Kotov 6-4 4-2 RET
(Q)Sebastian Korda d. [ITF] Skander Mansouri 6-4 6-2
[6] Marc Polmans wolna runda
[3] Andrej Martin wolna runda
Tung-Lin Wu d. Denis Jewsejew 6-1 6-1
Nino Serdarusic d. [ITF] Konstantin Krawczuk 6-3 1-6 6-1
[16] Max Purcell wolna runda
[12] Steven Diez wolna runda
[WC] Andriej Gołubiew d. [Alt] Di Wu 6-2 6-3
Gleb Sakharov d. [WC] Ergi Kirkin 2-6 6-2 7-5
[7] Ołeksandr Niedowiesow wolna runda
[8] Pedja Krstin wolna runda
Aleksandar Vukic d. [WC] Dostanbek Tashbulatov 6-3 6-1
Tomislav Brkic d. Mario Vilella Martinez 1-6 6-2 7-5
[11] Federico Coria wolna runda
[13] Kaichi Uchida wolna runda
Alexandre Muller d. [WC] Sergiej Fomin 6-2 2-6 7-6(2)
[ITF] Baptiste Crepatte d. [Alt] Ante Pavic 6-4 0-6 7-5
[4] Lorenzo Giustino wolna runda
[Alt] Vladyslav Manafov wolna runda
[ITF] Riccardo Bonadio d. Tsung-Hua Yang 6-4 6-0
Nicola Kuhn d. Roman Safiullin 3-6 6-2 6-2
[10] Akira Santillan wolna runda
[14] Goncalo Oliveira wolna runda
Marcelo Tomas Barrios Vera d. Roberto Cid Subervi 4-6 6-4 6-4
Marc-Andrea Huesler d. [LL] Grigoriy Lomakin 6-2 6-4
[2] Stefano Travaglia wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Columbus:
OUT Blancaneaux
OUT King
IN Heliovaara
IN Kovacevic
Był w dwóch turniejach, ostatecznie nigdzie nie zagrał.
OUT Blancaneaux
OUT King
IN Heliovaara
IN Kovacevic
Był w dwóch turniejach, ostatecznie nigdzie nie zagrał.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Open Sopra Steria de Lyon
Lyon- wyniki I rundy:
[1] Albert Ramos-Vinolas wolna runda
Tristan Lamasine d. Jose Hernandez-Fernandez 6-4 6-0
[WC] Hugo Gaston d. Bernabe Zapata Miralles 6-1 6-3
[16] Tallon Griekspoor wolna runda
[12] Arthur de Greef wolna runda
Uladzimir Ignatik d. [ITF] Eduard Esteve Lobato 6-1 i krecz
Sumit Nagal d. [Alt] Hugo Nys 6-4 6-2
[8] Quentin Halys wolna runda
[4] Elias Ymer wolna runda
Steve Darcis d. Norbet Gombos 6-4 6-1
Mathias Bourgue d. Daniel Masur 6-4 6-7(5) 6-2
[13] Maxime Janvier wolna runda
[11] Kimmer Coppejans wolna runda
Elliot Benchetrit d. Roberto Ortega-Olmedo 6-1 7-5
Johan Tatlot d. Zdenek Kolar 7-5 6-4
[5] Pedro Sousa wolna runda
[LL] Hugo Grenier wolna runda
Facundo Arguello d. [ITF] Corentin Denolly 6-4 6-4
Mohamed Safwat d. [ITF] Tim Van Rijthoven 7-5 5-7 7-6(1)
[9] Enrique Lopez-Perez wolna runda
[14] Constant Lestienne wolna runda
Alexiej Watutin d. [ITF] Oriol Roca Batalla 6-2 6-4
[Q] Benjamin Bonzi d. [Alt] Alessandro Bega 7-6(4) 6-1
[3] Corentin Moutet wolna runda
[6] Pedro Martinez wolna runda
[WC] Manuel Guinard d. [ITF] Peter Heller 7-6(3) 1-6 6-3
[WC] Antoine Cornut-Chauvinc d. Adam Pavlasek 6-3 6-4
[10,WC] Rudolf Molleker wolna runda
[15] Daniel Elahi Galan wolna runda
Federico Gaio d. [Q] Borna Gojo 6-3 7-5
Pedro Cachin d. [WC] Matteo Martineau 6-1 6-3
[2] Pablo Andujar wolna runda
Lyon- wyniki I rundy:
[1] Albert Ramos-Vinolas wolna runda
Tristan Lamasine d. Jose Hernandez-Fernandez 6-4 6-0
[WC] Hugo Gaston d. Bernabe Zapata Miralles 6-1 6-3
[16] Tallon Griekspoor wolna runda
[12] Arthur de Greef wolna runda
Uladzimir Ignatik d. [ITF] Eduard Esteve Lobato 6-1 i krecz
Sumit Nagal d. [Alt] Hugo Nys 6-4 6-2
[8] Quentin Halys wolna runda
[4] Elias Ymer wolna runda
Steve Darcis d. Norbet Gombos 6-4 6-1
Mathias Bourgue d. Daniel Masur 6-4 6-7(5) 6-2
[13] Maxime Janvier wolna runda
[11] Kimmer Coppejans wolna runda
Elliot Benchetrit d. Roberto Ortega-Olmedo 6-1 7-5
Johan Tatlot d. Zdenek Kolar 7-5 6-4
[5] Pedro Sousa wolna runda
[LL] Hugo Grenier wolna runda
Facundo Arguello d. [ITF] Corentin Denolly 6-4 6-4
Mohamed Safwat d. [ITF] Tim Van Rijthoven 7-5 5-7 7-6(1)
[9] Enrique Lopez-Perez wolna runda
[14] Constant Lestienne wolna runda
Alexiej Watutin d. [ITF] Oriol Roca Batalla 6-2 6-4
[Q] Benjamin Bonzi d. [Alt] Alessandro Bega 7-6(4) 6-1
[3] Corentin Moutet wolna runda
[6] Pedro Martinez wolna runda
[WC] Manuel Guinard d. [ITF] Peter Heller 7-6(3) 1-6 6-3
[WC] Antoine Cornut-Chauvinc d. Adam Pavlasek 6-3 6-4
[10,WC] Rudolf Molleker wolna runda
[15] Daniel Elahi Galan wolna runda
Federico Gaio d. [Q] Borna Gojo 6-3 7-5
Pedro Cachin d. [WC] Matteo Martineau 6-1 6-3
[2] Pablo Andujar wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Nature Valley Open Nottingham
Nottingham - wyniki I rundy:
[1,WC] Daniel Evans wolna runda
[WC] Jack Draper d. Yunseong Chung 5-7 6-0 6-2
Christopher Eubanks d. Yosuke Watanuki 6-1 7-6(3)
[15] Mikael Ymer wolna runda
[10] Sebastian Ofner wolna runda
Saketh Myneni d. Mats Moraing 7-6(2) 6-3
Dominik Koepfer vs Viktor Troicki 6-4 i krecz (lewa noga)
[7] Kamil Majchrzak wolna runda
[4] Marcel Granollers wolna runda
Tatsuma Ito d. Jason Kubler 6-4 6-4
John-Patrick Smith d. Enzo Couacaud 6-4 6-2
[16] Lukas Rosol wolna runda
[12] Oscar Otte wolna runda
Go Soeda d. Cem Ilkel 6-2 6-0
James Duckworth d. Jay Clarke 6-4 2-0 i krecz (plecy)
[8] Peter Polansky wolna runda
[5] Dennis Novak wolna runda
[WC] Paul Jubb d. Jurgen Zopp 6-7(7) 6-4 6-4
Mirza Basic d. [WC] Evan Hoyt 6-4 7-6(5)
[9] Soonwoo Kwon wolna runda
[13] Jewgienij Donskoj wolna runda
[Alt] Ernesto Escobedo d. JC Aragone 6-7(6) 6-4 7-6(7)
Stefano Napolitano d. James Ward 7-5 7-6(1)
[3,SE] Ivo Karlovic wolna runda
[6] Yannick Maden wolna runda
Yuichi Sugita d. Ze Zhang 6-3 3-6 6-3
Ruben Bemelmans d. Andrew Harris 6-3 6-2
[11] Ramkumar Ramanathan wolna runda
[14] Antoine Hoang wolna runda
Tobias Kamke d. [WC] Liam Broady 6-4 7-5
[Q] Ryan Peniston d. Brydan Klein 4-6 6-4 6-4
[2] Bernard Tomic wolna runda
Nottingham - wyniki I rundy:
[1,WC] Daniel Evans wolna runda
[WC] Jack Draper d. Yunseong Chung 5-7 6-0 6-2
Christopher Eubanks d. Yosuke Watanuki 6-1 7-6(3)
[15] Mikael Ymer wolna runda
[10] Sebastian Ofner wolna runda
Saketh Myneni d. Mats Moraing 7-6(2) 6-3
Dominik Koepfer vs Viktor Troicki 6-4 i krecz (lewa noga)
[7] Kamil Majchrzak wolna runda
[4] Marcel Granollers wolna runda
Tatsuma Ito d. Jason Kubler 6-4 6-4
John-Patrick Smith d. Enzo Couacaud 6-4 6-2
[16] Lukas Rosol wolna runda
[12] Oscar Otte wolna runda
Go Soeda d. Cem Ilkel 6-2 6-0
James Duckworth d. Jay Clarke 6-4 2-0 i krecz (plecy)
[8] Peter Polansky wolna runda
[5] Dennis Novak wolna runda
[WC] Paul Jubb d. Jurgen Zopp 6-7(7) 6-4 6-4
Mirza Basic d. [WC] Evan Hoyt 6-4 7-6(5)
[9] Soonwoo Kwon wolna runda
[13] Jewgienij Donskoj wolna runda
[Alt] Ernesto Escobedo d. JC Aragone 6-7(6) 6-4 7-6(7)
Stefano Napolitano d. James Ward 7-5 7-6(1)
[3,SE] Ivo Karlovic wolna runda
[6] Yannick Maden wolna runda
Yuichi Sugita d. Ze Zhang 6-3 3-6 6-3
Ruben Bemelmans d. Andrew Harris 6-3 6-2
[11] Ramkumar Ramanathan wolna runda
[14] Antoine Hoang wolna runda
Tobias Kamke d. [WC] Liam Broady 6-4 7-5
[Q] Ryan Peniston d. Brydan Klein 4-6 6-4 6-4
[2] Bernard Tomic wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
June Columbus Challenger
Columbus - wyniki I rundy:
[1] Michael Mmoh wolna runda
[Q] Alejandro Gonzalez d. Nicolas Mejia 6-2 6-4
Ji Sung Nam d. [WC] Cannon Kingsley 7-5 6-4
[14] Jeffrey John Wolf wolna runda
[10] Zhe Li wolna runda
Zhizhen Zhang vs [Alt] Harri Heliovaara 6-3 6-4
[ITF] Francisco Cerundolo d. Facundo Mena 6-4 6-1
[7] Roberto Quiroz wolna runda
[4] Donald Young wolna runda
[Q] Dennis Novikov d. Michael Redlicki 6-4 6-3
Alexander Sarkissian d. Vincent Millot 6-2 4-1 i krecz (ból pleców)
[16] Joao Menezes wolna runda
[11] Duckhee Lee wolna runda
[WC] John McNally d. [ITF] Orlando Luz 7-5 6-7(4) 7-5
Matias Franco Descotte d. Ryan Shane 7-6(4) 7-6(3)
[6] Dudi Sela wolna runda
[LL] Aleksandar Kovacevic wolna runda
Thiago Seyboth Wild d. Maxime Cressy 0-6 6-3 6-4
[PR] Daniel Nguyen d. [ITF] Gijs Brouwer 6-4 6-7(5) 7-5
[12] Thai-Son Kwiatkowski wolna runda
[15] Collin Altamirano wolna runda
[WC] James Trotter d. Roy Smith 7-6(3) 6-3
Alexis Galarneau d. [WC] Justin Boulais 6-7(4) 6-4 6-0
[3] Emilio Gomez wolna runda
[8] Mikael Torpegaard wolna runda
[PR] Raymond Sarmiento d. [ITF] Nicolas Alvarez 7-6(6) 7-6(5)
Zsombor Piros d. Makoto Ochi 6-4 7-5
[9] Tim Smyczek wolna runda
[13] Filip Peliwo wolna runda
[PR] Carlos Gomez-Herrera d. Ilja Marczenko 6-1 7-6(4)
Evan Song d. Jared Hiltzik 6-3 6-2
[2] Yasutaka Uchiyama wolna runda
Columbus - wyniki I rundy:
[1] Michael Mmoh wolna runda
[Q] Alejandro Gonzalez d. Nicolas Mejia 6-2 6-4
Ji Sung Nam d. [WC] Cannon Kingsley 7-5 6-4
[14] Jeffrey John Wolf wolna runda
[10] Zhe Li wolna runda
Zhizhen Zhang vs [Alt] Harri Heliovaara 6-3 6-4
[ITF] Francisco Cerundolo d. Facundo Mena 6-4 6-1
[7] Roberto Quiroz wolna runda
[4] Donald Young wolna runda
[Q] Dennis Novikov d. Michael Redlicki 6-4 6-3
Alexander Sarkissian d. Vincent Millot 6-2 4-1 i krecz (ból pleców)
[16] Joao Menezes wolna runda
[11] Duckhee Lee wolna runda
[WC] John McNally d. [ITF] Orlando Luz 7-5 6-7(4) 7-5
Matias Franco Descotte d. Ryan Shane 7-6(4) 7-6(3)
[6] Dudi Sela wolna runda
[LL] Aleksandar Kovacevic wolna runda
Thiago Seyboth Wild d. Maxime Cressy 0-6 6-3 6-4
[PR] Daniel Nguyen d. [ITF] Gijs Brouwer 6-4 6-7(5) 7-5
[12] Thai-Son Kwiatkowski wolna runda
[15] Collin Altamirano wolna runda
[WC] James Trotter d. Roy Smith 7-6(3) 6-3
Alexis Galarneau d. [WC] Justin Boulais 6-7(4) 6-4 6-0
[3] Emilio Gomez wolna runda
[8] Mikael Torpegaard wolna runda
[PR] Raymond Sarmiento d. [ITF] Nicolas Alvarez 7-6(6) 7-6(5)
Zsombor Piros d. Makoto Ochi 6-4 7-5
[9] Tim Smyczek wolna runda
[13] Filip Peliwo wolna runda
[PR] Carlos Gomez-Herrera d. Ilja Marczenko 6-1 7-6(4)
Evan Song d. Jared Hiltzik 6-3 6-2
[2] Yasutaka Uchiyama wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Shymkent II Challenger
Szymkient - wyniki II rundy:
[1] Malek Jaziri d. Andrea Collarini 6-4 6-3
[15] Daniel Gimeno-Traver d. Evan King 3-6 6-1 7-5
[Q] Alejandro Tabilo d. [LL] Alexandar Lazarov 6-2 6-3
[6] Marc Polmans d. [Q] Sebastian Korda 1-6 6-3 6-2
[3] Andrej Martin d. Tung-Lin Wu 7-5 6-1
Nino Serdarusic d. [16] Max Purcell 6-7(3) 6-4 6-4
[12] Steven Diez d. [WC] Andriej Gołubiew 6-3 1-6 6-3
[7] Ołeksandr Niedowiesow d. Gleb Sakharov 5-7 6-1 7-6(6)
[8] Pedja Krstin d. Aleksandar Vukic 6-3 6-4
[11] Federico Coria d. Tomislav Brkic 6-3 6-7(4) 6-1
[13] Kaichi Uchida d. Alexandre Muller 6-4 7-5
[4] Lorenzo Giustino d. [ITF] Baptiste Crepatte 6-2 6-2
[ITF] Riccardo Bonadio d. [Alt] Vladyslav Manafov 6-4 6-4
Nicola Kuhn d. [10] Akira Santillan 1-6 7-5 6-3
[14] Goncalo Oliveira d. Marcelo Tomas Barrios Vera 6-3 7-5
[2] Stefano Travaglia d. Marc-Andrea Huesler 7-6(2) 6-4
Szymkient - wyniki II rundy:
[1] Malek Jaziri d. Andrea Collarini 6-4 6-3
[15] Daniel Gimeno-Traver d. Evan King 3-6 6-1 7-5
[Q] Alejandro Tabilo d. [LL] Alexandar Lazarov 6-2 6-3
[6] Marc Polmans d. [Q] Sebastian Korda 1-6 6-3 6-2
[3] Andrej Martin d. Tung-Lin Wu 7-5 6-1
Nino Serdarusic d. [16] Max Purcell 6-7(3) 6-4 6-4
[12] Steven Diez d. [WC] Andriej Gołubiew 6-3 1-6 6-3
[7] Ołeksandr Niedowiesow d. Gleb Sakharov 5-7 6-1 7-6(6)
[8] Pedja Krstin d. Aleksandar Vukic 6-3 6-4
[11] Federico Coria d. Tomislav Brkic 6-3 6-7(4) 6-1
[13] Kaichi Uchida d. Alexandre Muller 6-4 7-5
[4] Lorenzo Giustino d. [ITF] Baptiste Crepatte 6-2 6-2
[ITF] Riccardo Bonadio d. [Alt] Vladyslav Manafov 6-4 6-4
Nicola Kuhn d. [10] Akira Santillan 1-6 7-5 6-3
[14] Goncalo Oliveira d. Marcelo Tomas Barrios Vera 6-3 7-5
[2] Stefano Travaglia d. Marc-Andrea Huesler 7-6(2) 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Open Sopra Steria de Lyon
Lyon- wyniki II rundy:
[1] Albert Ramos-Vinolas d. Tristan Lamasine 6-1 6-2
[WC] Hugo Gaston d. [16] Tallon Griekspoor 2-6 6-4 i krecz (prawa kostka)
Uladzimir Ignatik d. [12] Arthur de Greef 7-6(3) 0-6 7-6(4)
Sumit Nagal d. [8] Quentin Halys 6-3 6-2
[4] Elias Ymer d. Steve Darcis 6-1 6-3
[13] Maxime Janvier d. Mathias Bourgue walkower (mięśnie brzucha)
[11] Kimmer Coppejans d. Elliot Benchetrit 6-3 6-3
[5] Pedro Sousa d. Johan Tatlot 6-1 6-7(4) 6-3
Facundo Arguello d. [LL] Hugo Grenier 6-4 6-3
Mohamed Safwat d. [9] Enrique Lopez-Perez 6-4 6-4
Alexiej Watutin d. [14] Constant Lestienne 7-6(5) 1-6 6-1
[3] Corentin Moutet d. [Q] Benjamin Bonzi 7-6(5) 6-3
[WC] Manuel Guinard d. [6] Pedro Martinez 4-6 6-4 6-0
[10,WC] Rudolf Molleker d. [WC] Antoine Cornut-Chauvinc 6-1 6-3
Federico Gaio d. [15] Daniel Elahi Galan 6-4 6-4
[2] Pablo Andujar d. Pedro Cachin 7-6(1) 2-6 7-5
Lyon- wyniki II rundy:
[1] Albert Ramos-Vinolas d. Tristan Lamasine 6-1 6-2
[WC] Hugo Gaston d. [16] Tallon Griekspoor 2-6 6-4 i krecz (prawa kostka)
Uladzimir Ignatik d. [12] Arthur de Greef 7-6(3) 0-6 7-6(4)
Sumit Nagal d. [8] Quentin Halys 6-3 6-2
[4] Elias Ymer d. Steve Darcis 6-1 6-3
[13] Maxime Janvier d. Mathias Bourgue walkower (mięśnie brzucha)
[11] Kimmer Coppejans d. Elliot Benchetrit 6-3 6-3
[5] Pedro Sousa d. Johan Tatlot 6-1 6-7(4) 6-3
Facundo Arguello d. [LL] Hugo Grenier 6-4 6-3
Mohamed Safwat d. [9] Enrique Lopez-Perez 6-4 6-4
Alexiej Watutin d. [14] Constant Lestienne 7-6(5) 1-6 6-1
[3] Corentin Moutet d. [Q] Benjamin Bonzi 7-6(5) 6-3
[WC] Manuel Guinard d. [6] Pedro Martinez 4-6 6-4 6-0
[10,WC] Rudolf Molleker d. [WC] Antoine Cornut-Chauvinc 6-1 6-3
Federico Gaio d. [15] Daniel Elahi Galan 6-4 6-4
[2] Pablo Andujar d. Pedro Cachin 7-6(1) 2-6 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Powiedzcie mi czy ci co tłuką cały tydzień indoor hard w Nottingham, będą mieli to policzone jako wygrane na trawie a zwycięzca dopisze sobie skalp na grass?
*****
***
MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17
Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
***
MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17
Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Nature Valley Open Nottingham
Nottingham - wyniki II rundy:
[1,WC] Daniel Evans d. [WC] Jack Draper 7-5 6-3
[15] Mikael Ymer d. Christopher Eubanks 6-4 3-6 6-2
[10] Sebastian Ofner d. Saketh Myneni 6-4 7-5
Dominik Koepfer d. [7] Kamil Majchrzak 6-3 6-4
Tatsuma Ito d. [4] Marcel Granollers 6-3 7-5
[16] Lukas Rosol d. John-Patrick Smith 6-1 6-7(4) 6-3
Go Soeda d. [12] Oscar Otte 6-2 6-3
James Duckworth d. [8] Peter Polansky 6-7(4) 7-6(4) 6-3
[5] Dennis Novak d. [WC] Paul Jubb 7-5 7-5
[9] Soonwoo Kwon d. Mirza Basic 7-6(4) 6-4
[13] Jewgienij Donskoj d. [Alt] Ernesto Escobedo 7-5 6-4
[3,SE] Ivo Karlovic d. Stefano Napolitano 7-6(4) 4-6 6-3
[6] Yannick Maden d. Yuichi Sugita 6-1 6-3
Ruben Bemelmans d. [11] Ramkumar Ramanathan 6-1 6-0
[14] Antoine Hoang d. Tobias Kamke 5-7 6-4 6-2
[Q] Ryan Peniston d. [2] Bernard Tomic 7-6(2) 1-0 i krecz (zmęczenie)
Nottingham - wyniki II rundy:
[1,WC] Daniel Evans d. [WC] Jack Draper 7-5 6-3
[15] Mikael Ymer d. Christopher Eubanks 6-4 3-6 6-2
[10] Sebastian Ofner d. Saketh Myneni 6-4 7-5
Dominik Koepfer d. [7] Kamil Majchrzak 6-3 6-4
Tatsuma Ito d. [4] Marcel Granollers 6-3 7-5
[16] Lukas Rosol d. John-Patrick Smith 6-1 6-7(4) 6-3
Go Soeda d. [12] Oscar Otte 6-2 6-3
James Duckworth d. [8] Peter Polansky 6-7(4) 7-6(4) 6-3
[5] Dennis Novak d. [WC] Paul Jubb 7-5 7-5
[9] Soonwoo Kwon d. Mirza Basic 7-6(4) 6-4
[13] Jewgienij Donskoj d. [Alt] Ernesto Escobedo 7-5 6-4
[3,SE] Ivo Karlovic d. Stefano Napolitano 7-6(4) 4-6 6-3
[6] Yannick Maden d. Yuichi Sugita 6-1 6-3
Ruben Bemelmans d. [11] Ramkumar Ramanathan 6-1 6-0
[14] Antoine Hoang d. Tobias Kamke 5-7 6-4 6-2
[Q] Ryan Peniston d. [2] Bernard Tomic 7-6(2) 1-0 i krecz (zmęczenie)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
June Columbus Challenger
Columbus - wyniki II rundy:
[Q] Alejandro Gonzalez d. [1] Michael Mmoh 6-2 1-2 i krecz
Ji Sung Nam d. [14] Jeffrey John Wolf 6-4 3-6 6-4
Zhizhen Zhang d. [10] Zhe Li 6-4 6-4
[ITF] Francisco Cerundolo d. [7] Roberto Quiroz 6-1 6-7(9) 6-0
[Q] Dennis Novikov d. [4] Donald Young 7-6(6) 6-2
[16] Joao Menezes d. Alexander Sarkissian 6-3 6-7(5) 6-3
[11] Duckhee Lee d. [WC] John McNally 6-3 7-5
[6] Dudi Sela d. Matias Franco Descotte 6-3 6-3
Thiago Seyboth Wild d. [LL] Aleksandar Kovacevic 6-4 3-6 7-5
[12] Thai-Son Kwiatkowski d. [PR] Daniel Nguyen 4-6 6-2 6-4
[15] Collin Altamirano d. [WC] James Trotter 6-3 6-1
[3] Emilio Gomez d. Alexis Galarneau 6-1 6-3
[8] Mikael Torpegaard d. [PR] Raymond Sarmiento 6-4 7-5
[9] Tim Smyczek d. Zsombor Piros 6-3 4-6 6-2
[PR] Carlos Gomez-Herrera d. [13] Filip Peliwo 6-3 6-4
[2] Yasutaka Uchiyama d. Evan Song 6-7(7) 7-6(4) 6-4
Columbus - wyniki II rundy:
[Q] Alejandro Gonzalez d. [1] Michael Mmoh 6-2 1-2 i krecz
Ji Sung Nam d. [14] Jeffrey John Wolf 6-4 3-6 6-4
Zhizhen Zhang d. [10] Zhe Li 6-4 6-4
[ITF] Francisco Cerundolo d. [7] Roberto Quiroz 6-1 6-7(9) 6-0
[Q] Dennis Novikov d. [4] Donald Young 7-6(6) 6-2
[16] Joao Menezes d. Alexander Sarkissian 6-3 6-7(5) 6-3
[11] Duckhee Lee d. [WC] John McNally 6-3 7-5
[6] Dudi Sela d. Matias Franco Descotte 6-3 6-3
Thiago Seyboth Wild d. [LL] Aleksandar Kovacevic 6-4 3-6 7-5
[12] Thai-Son Kwiatkowski d. [PR] Daniel Nguyen 4-6 6-2 6-4
[15] Collin Altamirano d. [WC] James Trotter 6-3 6-1
[3] Emilio Gomez d. Alexis Galarneau 6-1 6-3
[8] Mikael Torpegaard d. [PR] Raymond Sarmiento 6-4 7-5
[9] Tim Smyczek d. Zsombor Piros 6-3 4-6 6-2
[PR] Carlos Gomez-Herrera d. [13] Filip Peliwo 6-3 6-4
[2] Yasutaka Uchiyama d. Evan Song 6-7(7) 7-6(4) 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Shymkent II Challenger
Szymkient - wyniki III rundy:
[15] Daniel Gimeno-Traver d. [1] Malek Jaziri 6-1 7-5
[Q] Alejandro Tabilo d. [6] Marc Polmans 6-3 6-0
[3] Andrej Martin d. Nino Serdarusic 6-3 6-4
[7] Ołeksandr Niedowiesow d. [12] Steven Diez 1-6 6-3 6-3
[11] Federico Coria d. [8] Pedja Krstin 6-4 6-1
[4] Lorenzo Giustino d. [13] Kaichi Uchida 6-3 6-2
Nicola Kuhn d. [ITF] Riccardo Bonadio 4-6 6-4 6-4
[2] Stefano Travaglia d. [14] Goncalo Oliveira 6-3 6-3
Szymkient - wyniki III rundy:
[15] Daniel Gimeno-Traver d. [1] Malek Jaziri 6-1 7-5
[Q] Alejandro Tabilo d. [6] Marc Polmans 6-3 6-0
[3] Andrej Martin d. Nino Serdarusic 6-3 6-4
[7] Ołeksandr Niedowiesow d. [12] Steven Diez 1-6 6-3 6-3
[11] Federico Coria d. [8] Pedja Krstin 6-4 6-1
[4] Lorenzo Giustino d. [13] Kaichi Uchida 6-3 6-2
Nicola Kuhn d. [ITF] Riccardo Bonadio 4-6 6-4 6-4
[2] Stefano Travaglia d. [14] Goncalo Oliveira 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Open Sopra Steria de Lyon
Lyon- wyniki III rundy:
[1] Albert Ramos-Vinolas d. [WC] Hugo Gaston 6-2 6-1
Sumit Nagal d. Uladzimir Ignatik 6-1 3-6 6-3
[4] Elias Ymer d. [13] Maxime Janvier 2-6 6-2 6-1
[11] Kimmer Coppejans d. [5] Pedro Sousa 6-2 6-3
Mohamed Safwat d. Facundo Arguello 6-4 6-4
[3] Corentin Moutet d. Alexiej Watutin 5-7 6-1 6-4
[WC] Manuel Guinard d. [10,WC] Rudolf Molleker 6-4 3-6 7-5
Federico Gaio d. [2] Pablo Andujar 6-4 6-2
Lyon- wyniki III rundy:
[1] Albert Ramos-Vinolas d. [WC] Hugo Gaston 6-2 6-1
Sumit Nagal d. Uladzimir Ignatik 6-1 3-6 6-3
[4] Elias Ymer d. [13] Maxime Janvier 2-6 6-2 6-1
[11] Kimmer Coppejans d. [5] Pedro Sousa 6-2 6-3
Mohamed Safwat d. Facundo Arguello 6-4 6-4
[3] Corentin Moutet d. Alexiej Watutin 5-7 6-1 6-4
[WC] Manuel Guinard d. [10,WC] Rudolf Molleker 6-4 3-6 7-5
Federico Gaio d. [2] Pablo Andujar 6-4 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
June Columbus Challenger
Columbus - wyniki III rundy:
Ji Sung Nam d. [Q] Alejandro Gonzalez 6-4 6-2
Zhizhen Zhang d. [ITF] Francisco Cerundolo 6-4 6-4
[16] Joao Menezes d. [Q] Dennis Novikov 6-2 4-1 i krecz (prawe biodro)
[6] Dudi Sela d. [11] Duckhee Lee 6-3 6-1
[12] Thai-Son Kwiatkowski d. Thiago Seyboth Wild 3-6 7-5 6-2
[3] Emilio Gomez d. [15] Collin Altamirano 7-5 5-7 6-0
[8] Mikael Torpegaard d. [9] Tim Smyczek 6-2 6-1
[2] Yasutaka Uchiyama d. [PR] Carlos Gomez-Herrera 3-6 6-3 6-4
Columbus - wyniki III rundy:
Ji Sung Nam d. [Q] Alejandro Gonzalez 6-4 6-2
Zhizhen Zhang d. [ITF] Francisco Cerundolo 6-4 6-4
[16] Joao Menezes d. [Q] Dennis Novikov 6-2 4-1 i krecz (prawe biodro)
[6] Dudi Sela d. [11] Duckhee Lee 6-3 6-1
[12] Thai-Son Kwiatkowski d. Thiago Seyboth Wild 3-6 7-5 6-2
[3] Emilio Gomez d. [15] Collin Altamirano 7-5 5-7 6-0
[8] Mikael Torpegaard d. [9] Tim Smyczek 6-2 6-1
[2] Yasutaka Uchiyama d. [PR] Carlos Gomez-Herrera 3-6 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Columbus, Lyon, Nottingham, Szymkient 2019
Nature Valley Open Nottingham
Nottingham - wyniki III rundy:
[1,WC] Daniel Evans d. [15] Mikael Ymer 6-2 2-6 7-5
Dominik Koepfer d. [10] Sebastian Ofner 6-2 2-0 ret.
[16] Lukas Rosol d. Tatsuma Ito 6-4 6-7(0) 6-3
Go Soeda d. James Duckworth 7-6(4) 6-2
[5] Dennis Novak d. [9] Soonwoo Kwon 7-6(4) 6-3
[13] Jewgienij Donskoj d. [3,SE] Ivo Karlovic 6-3 6-7(7) 7-6(6)
Ruben Bemelmans d. [6] Yannick Maden 4-6 6-3 6-4
[14] Antoine Hoang d. [Q] Ryan Peniston 7-6(3) 6-2
Nottingham - wyniki III rundy:
[1,WC] Daniel Evans d. [15] Mikael Ymer 6-2 2-6 7-5
Dominik Koepfer d. [10] Sebastian Ofner 6-2 2-0 ret.
[16] Lukas Rosol d. Tatsuma Ito 6-4 6-7(0) 6-3
Go Soeda d. James Duckworth 7-6(4) 6-2
[5] Dennis Novak d. [9] Soonwoo Kwon 7-6(4) 6-3
[13] Jewgienij Donskoj d. [3,SE] Ivo Karlovic 6-3 6-7(7) 7-6(6)
Ruben Bemelmans d. [6] Yannick Maden 4-6 6-3 6-4
[14] Antoine Hoang d. [Q] Ryan Peniston 7-6(3) 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość