T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Tydzień 29
Data startu: 16 lipca
Astana (Kazachstan)
Typ: $125,000
Zwycięzca 2017: Egor Gerasimov
Nawierzchnia: Twarda
Gatineau (Kanada)
Typ: $75,000
Zwycięzca 2017: Denis Shapovalov
Nawierzchnia: Twarda
San Benedetto (Włochy)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca 2017: Matteo Berrettini
Nawierzchnia: Ziemna
Scheveningen (Holandia)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca 2017: Guillermo Garcia-Lopez
Nawierzchnia: Ziemna
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Astana - lista graczy:
Jużny Michaił (RUS) 100
Bublik, Alexander (KAZ) 141
Ofner, Sebastian (AUT) 143
Moriya, Hiroki (JPN) 214
Gerasimov, Egor (BLR) 217
Lee, Duckhee (KOR) 234
Nedelko, Ivan (RUS) 242
Ilkel, Cem (TUR) 247
Setkic, Aldin (BIH) 275
Guez, David (FRA) 290
Rodionov, Jurij (AUT) 292
Ortega-Olmedo, Roberto (ESP) 296
Gonzalez, Alejandro (COL) 298
Jankovits, Yannick (FRA) 314
Ilhan, Marsel (TUR) 315
Brands, Daniel (GER) 316
Heras, Patricio (ARG) 319
Janvier, Maxime (FRA) 335
Gakhov, Ivan (RUS) 336
Cervantes, Inigo (ESP) 338
Safiullin, Roman (RUS) 339
Mertens, Yannick (BEL) 347
Jużny Michaił (RUS) 100
Bublik, Alexander (KAZ) 141
Ofner, Sebastian (AUT) 143
Moriya, Hiroki (JPN) 214
Gerasimov, Egor (BLR) 217
Lee, Duckhee (KOR) 234
Nedelko, Ivan (RUS) 242
Ilkel, Cem (TUR) 247
Setkic, Aldin (BIH) 275
Guez, David (FRA) 290
Rodionov, Jurij (AUT) 292
Ortega-Olmedo, Roberto (ESP) 296
Gonzalez, Alejandro (COL) 298
Jankovits, Yannick (FRA) 314
Ilhan, Marsel (TUR) 315
Brands, Daniel (GER) 316
Heras, Patricio (ARG) 319
Janvier, Maxime (FRA) 335
Gakhov, Ivan (RUS) 336
Cervantes, Inigo (ESP) 338
Safiullin, Roman (RUS) 339
Mertens, Yannick (BEL) 347
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Gatineau - lista graczy:
Polansky, Peter (CAN) 110
Mmoh, Michael (USA) 119
Hurkacz, Hubert (POL) 123
Kubler, Jason (AUS) 147
King, Darian (BAR) 159
Ito, Tatsuma (JPN) 167
Klahn, Bradley (USA) 170
Rubin, Noah (USA) 171
Broady, Liam (GBR) 175
Soeda, Go (JPN) 181
Peliwo, Filip (CAN) 184
Gombos, Norbert (SVK) 186
Harrison, Christian (USA) 200
Escobedo, Ernesto (USA) 207
Krueger, Mitchell (USA) 221
Schnur, Brayden (CAN) 235
Uchiyama, Yasutaka (JPN) 238
Napolitano, Stefano (ITA) 250
Neuchrist, Maximilian (AUT) 264
Millot, Vincent (FRA) 270
Grigelis, Laurynas (LTU) 273
Li, Zhe (CHN) 278
Polansky, Peter (CAN) 110
Mmoh, Michael (USA) 119
Hurkacz, Hubert (POL) 123
Kubler, Jason (AUS) 147
King, Darian (BAR) 159
Ito, Tatsuma (JPN) 167
Klahn, Bradley (USA) 170
Rubin, Noah (USA) 171
Broady, Liam (GBR) 175
Soeda, Go (JPN) 181
Peliwo, Filip (CAN) 184
Gombos, Norbert (SVK) 186
Harrison, Christian (USA) 200
Escobedo, Ernesto (USA) 207
Krueger, Mitchell (USA) 221
Schnur, Brayden (CAN) 235
Uchiyama, Yasutaka (JPN) 238
Napolitano, Stefano (ITA) 250
Neuchrist, Maximilian (AUT) 264
Millot, Vincent (FRA) 270
Grigelis, Laurynas (LTU) 273
Li, Zhe (CHN) 278
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
San Benedetto - lista graczy:
Milojevic, Nikola (SRB) 164
Taberner, Carlos (ESP) 188
Vanni, Luca (ITA) 189
Caruso, Salvatore (ITA) 195
Ojeda Lara, Ricardo (ESP) 198
Gimeno-Traver, Daniel (ESP) 199
Quinzi, Gianluigi (ITA) 206
Robredo, Tommy (ESP) 218
Galan, Daniel Elahi (COL) 220
Gutierrez-Ferrol, Sergio (ESP) 230
Cid Subervi, Roberto (DOM) 233
Nagal, Sumit (IND) 239
Arnaboldi, Andrea (ITA) 241
Arguello, Facundo (ARG) 252
De Greef, Arthur (BEL) 256
Domingues, Joao (POR) 258
Collarini, Andrea (ARG) 260
Brkic, Tomislav (BIH) 261
Tatlot, Johan (FRA) 262
Giustino, Lorenzo (ITA) 266
Boluda-Purkiss, Carlos (ESP) 267
Pavic, Ante (CRO) 268
Milojevic, Nikola (SRB) 164
Taberner, Carlos (ESP) 188
Vanni, Luca (ITA) 189
Caruso, Salvatore (ITA) 195
Ojeda Lara, Ricardo (ESP) 198
Gimeno-Traver, Daniel (ESP) 199
Quinzi, Gianluigi (ITA) 206
Robredo, Tommy (ESP) 218
Galan, Daniel Elahi (COL) 220
Gutierrez-Ferrol, Sergio (ESP) 230
Cid Subervi, Roberto (DOM) 233
Nagal, Sumit (IND) 239
Arnaboldi, Andrea (ITA) 241
Arguello, Facundo (ARG) 252
De Greef, Arthur (BEL) 256
Domingues, Joao (POR) 258
Collarini, Andrea (ARG) 260
Brkic, Tomislav (BIH) 261
Tatlot, Johan (FRA) 262
Giustino, Lorenzo (ITA) 266
Boluda-Purkiss, Carlos (ESP) 267
Pavic, Ante (CRO) 268
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Scheveningen - lista graczy:
Maden, Yannick (GER) 134
Pavlasek, Adam (CZE) 145
Moraing, Mats (GER) 155
Otte, Oscar (GER) 168
Berlocq, Carlos (ARG) 173
Donati, Matteo (ITA) 178
Balazs, Attila (HUN) 185
Barrere, Gregoire (FRA) 193
Giannessi, Alessandro (ITA) 201
Brown, Dustin (GER) 209
Ignatik, Uladzimir (BLR) 212
Yang, Tsung-Hua (TPE) 213
Griekspoor, Scott (NED) 216
Harris, Lloyd (RSA) 219
Kuhn, Nicola (ESP) 222
Kamke, Tobias (GER) 228
Griekspoor, Tallon (NED) 229
Oliveira, Goncalo (POR) 231
Hoang, Antoine (FRA) 232
Rola, Blaz (SLO) 243
Zapata Miralles, Bernabe (ESP) 254
Safranek, Vaclav (CZE) 255
Maden, Yannick (GER) 134
Pavlasek, Adam (CZE) 145
Moraing, Mats (GER) 155
Otte, Oscar (GER) 168
Berlocq, Carlos (ARG) 173
Donati, Matteo (ITA) 178
Balazs, Attila (HUN) 185
Barrere, Gregoire (FRA) 193
Giannessi, Alessandro (ITA) 201
Brown, Dustin (GER) 209
Ignatik, Uladzimir (BLR) 212
Yang, Tsung-Hua (TPE) 213
Griekspoor, Scott (NED) 216
Harris, Lloyd (RSA) 219
Kuhn, Nicola (ESP) 222
Kamke, Tobias (GER) 228
Griekspoor, Tallon (NED) 229
Oliveira, Goncalo (POR) 231
Hoang, Antoine (FRA) 232
Rola, Blaz (SLO) 243
Zapata Miralles, Bernabe (ESP) 254
Safranek, Vaclav (CZE) 255
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Astana - MD:
[1] Michaił Jużny (RUS) vs Alejandro Gonzalez (COL)
Patricio Heras (ARG) vs Aldin Setkic (BIH)
Hiroyasu Ehara (JPN) vs Ivan Gakhov (RUS)
Daniel Brands (GER) vs [8] Cem Ilkel (TUR)
[4] Hiroki Moriya (JPN) vs Maxime Janvier (FRA)
Denis Yevseyev (KAZ) vs Roman Safiullin (RUS)
Yannick Mertens (BEL) vs Jurij Rodionov (AUT)
David Guez (FRA) vs [5] Egor Gerasimov (BLR)
[7] Ivan Nedelko (RUS) vs [WC] Aleksandr Nedovyesov (KAZ)
Dmitry Popko (KAZ) vs [Q]
[WC] Farrukh Dustov (UZB) vs [Q]
[WC] Timur Khabibulin (KAZ) vs [3] Sebastian Ofner (AUT)
[6] Duck Hee Lee (KOR) vs [WC] Sagadat Ayap (KAZ)
Roberto Ortega Olmedo (ESP) vs [Q]
Yannick Jankovits (FRA) vs [Q]
Alexei Popyrin (AUS) vs [2] Alexander Bublik (RUS)
OUT: Ilhan, Cervantes, SE, SE
IN: Popko, Ehara, Popyrin, Yevseyev
[1] Michaił Jużny (RUS) vs Alejandro Gonzalez (COL)
Patricio Heras (ARG) vs Aldin Setkic (BIH)
Hiroyasu Ehara (JPN) vs Ivan Gakhov (RUS)
Daniel Brands (GER) vs [8] Cem Ilkel (TUR)
[4] Hiroki Moriya (JPN) vs Maxime Janvier (FRA)
Denis Yevseyev (KAZ) vs Roman Safiullin (RUS)
Yannick Mertens (BEL) vs Jurij Rodionov (AUT)
David Guez (FRA) vs [5] Egor Gerasimov (BLR)
[7] Ivan Nedelko (RUS) vs [WC] Aleksandr Nedovyesov (KAZ)
Dmitry Popko (KAZ) vs [Q]
[WC] Farrukh Dustov (UZB) vs [Q]
[WC] Timur Khabibulin (KAZ) vs [3] Sebastian Ofner (AUT)
[6] Duck Hee Lee (KOR) vs [WC] Sagadat Ayap (KAZ)
Roberto Ortega Olmedo (ESP) vs [Q]
Yannick Jankovits (FRA) vs [Q]
Alexei Popyrin (AUS) vs [2] Alexander Bublik (RUS)
OUT: Ilhan, Cervantes, SE, SE
IN: Popko, Ehara, Popyrin, Yevseyev
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Scheveningen - MD:
[1] Yannick Maden (GER) vs [Q]
[WC] Tim Van Rijthoven (NED) vs [Q]
Lloris Harris (RSA) vs Nicola Kuhn (ESP)
[WC] Jelle Sels (NED) vs [7] Attila Balazs (HUN)
[3] Mats Moraing (GER) vs Blaz Rola (SLO)
Bernabe Zapata Miralles (ESP) vs [Q]
Lukas Rosol (CZE) vs Vaclav Safranek (CZE)
Tobias Kamke (GER) vs [6] Carlos Berlocq (ARG)
[5] Matteo Donati (ITA) vs Antoine Hoang (FRA)
Scott Griekspoor (NED) vs [Q]
[WC] Botic Van de Zandschulp (NED) vs Jan Choinski (GER)
Goncalo Oliveira (POR) vs [4] Oscar Otte (GER)
[8] Gregoire Barrere (FRA) vs Dustin Brown (GER)
Alessandro Giannessi (ITA) vs Tsung-Hua Yang (TPE)
Tallon Griekspoor (NED) vs Uladzimir Ignatik (BLR)
[WC] Thiemo De Bakker (NED) vs [2] Adam Pavlasek (CZE)
OUT: SE, SE
IN: Rosol, Choinski
[1] Yannick Maden (GER) vs [Q]
[WC] Tim Van Rijthoven (NED) vs [Q]
Lloris Harris (RSA) vs Nicola Kuhn (ESP)
[WC] Jelle Sels (NED) vs [7] Attila Balazs (HUN)
[3] Mats Moraing (GER) vs Blaz Rola (SLO)
Bernabe Zapata Miralles (ESP) vs [Q]
Lukas Rosol (CZE) vs Vaclav Safranek (CZE)
Tobias Kamke (GER) vs [6] Carlos Berlocq (ARG)
[5] Matteo Donati (ITA) vs Antoine Hoang (FRA)
Scott Griekspoor (NED) vs [Q]
[WC] Botic Van de Zandschulp (NED) vs Jan Choinski (GER)
Goncalo Oliveira (POR) vs [4] Oscar Otte (GER)
[8] Gregoire Barrere (FRA) vs Dustin Brown (GER)
Alessandro Giannessi (ITA) vs Tsung-Hua Yang (TPE)
Tallon Griekspoor (NED) vs Uladzimir Ignatik (BLR)
[WC] Thiemo De Bakker (NED) vs [2] Adam Pavlasek (CZE)
OUT: SE, SE
IN: Rosol, Choinski
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Gatineau:
OUT: Mmoh, Hurkacz, Rubin, Gombos, Harrison, Uchiyama, Millot
IN: Humbert, Uchida, Sarkissian, Miedler, Ward, Mousley, Takahashi
San Benedetto:
OUT: Cid Subervi, Nagal
IN: Gaio, Viola
OUT: Mmoh, Hurkacz, Rubin, Gombos, Harrison, Uchiyama, Millot
IN: Humbert, Uchida, Sarkissian, Miedler, Ward, Mousley, Takahashi
San Benedetto:
OUT: Cid Subervi, Nagal
IN: Gaio, Viola
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
San Benedetto - MD:
[1] Nikola Milojevic (SRB) vs Arthur De Greef (BEL)
Andrea Arnaboldi (ITA) vs [Alt] Benjamin Bonzi (FRA)
Facundo Arguello (ARG) vs Tomislav Brkic (BIH)
Lorenzo Giustino (ITA) vs [5] Ricardo Ojeda Lara (ESP)
[3] Luca Vanni (ITA) vs Carlos Boluda Purkiss (ESP)
[SE] Ulises Blanch (USA) vs [WC] Jacopo Berrettini (ITA)
Johan Sebastien Tatlot (FRA) vs Andrea Collarini (ARG)
[WC] Thomaz Bellucci (BRA) vs [8] Daniel Elahi Galan Riveros (COL)
[7] Gianluigi Quinzi (ITA) vs [Q]
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) vs Federico Gaio (ITA)
Matteo Viola (ITA) vs [Q]
Joao Domingues (POR) vs [4] Salvatore Caruso (ITA)
[6] Daniel Gimeno Traver (ESP) vs [WC] Riccardo Balzerani (ITA)
[WC] Andrea Pellegrino (ITA) vs Ante Pavic (CRO)
[Q] vs [Q]
Tommy Robredo (ESP) vs [2] Carlos Taberner (ESP)
[1] Nikola Milojevic (SRB) vs Arthur De Greef (BEL)
Andrea Arnaboldi (ITA) vs [Alt] Benjamin Bonzi (FRA)
Facundo Arguello (ARG) vs Tomislav Brkic (BIH)
Lorenzo Giustino (ITA) vs [5] Ricardo Ojeda Lara (ESP)
[3] Luca Vanni (ITA) vs Carlos Boluda Purkiss (ESP)
[SE] Ulises Blanch (USA) vs [WC] Jacopo Berrettini (ITA)
Johan Sebastien Tatlot (FRA) vs Andrea Collarini (ARG)
[WC] Thomaz Bellucci (BRA) vs [8] Daniel Elahi Galan Riveros (COL)
[7] Gianluigi Quinzi (ITA) vs [Q]
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) vs Federico Gaio (ITA)
Matteo Viola (ITA) vs [Q]
Joao Domingues (POR) vs [4] Salvatore Caruso (ITA)
[6] Daniel Gimeno Traver (ESP) vs [WC] Riccardo Balzerani (ITA)
[WC] Andrea Pellegrino (ITA) vs Ante Pavic (CRO)
[Q] vs [Q]
Tommy Robredo (ESP) vs [2] Carlos Taberner (ESP)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Gatineau - MD:
[1] Peter Polansky (CAN) vs [Q]
[WC] Pavel Krainik (CAN) vs [WC] Samuel Monette (CAN)
Brayden Schnur (CAN) vs Ugo Humbert (FRA)
[WC] Benjamin Sigouin (CAN) vs [6] Liam Broady (GBR)
[4] Tatsuma Ito (JPN) vs Maximilian Neuchrist (AUT)
Renta Tokuda (JPN) vs [Q]
Alexander Sarkissian (USA) vs [Q]
Yusuke Takahashi (JPN) vs [7] Go Soeda (JPN)
[5] Bradley Klahn (USA) vs Bradley Mousley (AUS)
Mitchell Krueger (USA) vs [Q]
Alexander Ward (GBR) vs Zhe Li (CHN)
[WC] Alexis Galarneau (CAN) vs [3] Darian King (BAR)
[8] Filip Peliwo (CAN) vs Ernesto Escobedo (USA)
Joao Lucas Magalhaes Hueb De Menezes (BRA) vs Lucas Miedler (AUT)
Laurynas Grigelis (LTU) vs Stefano Napolitano (ITA)
Kaichi Uchida (JPN) vs [2] Jason Kubler (AUS)
[1] Peter Polansky (CAN) vs [Q]
[WC] Pavel Krainik (CAN) vs [WC] Samuel Monette (CAN)
Brayden Schnur (CAN) vs Ugo Humbert (FRA)
[WC] Benjamin Sigouin (CAN) vs [6] Liam Broady (GBR)
[4] Tatsuma Ito (JPN) vs Maximilian Neuchrist (AUT)
Renta Tokuda (JPN) vs [Q]
Alexander Sarkissian (USA) vs [Q]
Yusuke Takahashi (JPN) vs [7] Go Soeda (JPN)
[5] Bradley Klahn (USA) vs Bradley Mousley (AUS)
Mitchell Krueger (USA) vs [Q]
Alexander Ward (GBR) vs Zhe Li (CHN)
[WC] Alexis Galarneau (CAN) vs [3] Darian King (BAR)
[8] Filip Peliwo (CAN) vs Ernesto Escobedo (USA)
Joao Lucas Magalhaes Hueb De Menezes (BRA) vs Lucas Miedler (AUT)
Laurynas Grigelis (LTU) vs Stefano Napolitano (ITA)
Kaichi Uchida (JPN) vs [2] Jason Kubler (AUS)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Astana - I runda:
[1] Michaił Jużny (RUS) d. Alejandro Gonzalez (COL) 6-3 2-6 7-5
[Q] Saketh Myneni (IND) d. Aldin Setkic (BIH) 7-6(5) 4-6 6-4
Ivan Gakhov (RUS) d. Hiroyasu Ehara (JPN) 6-3 7-6(5)
Daniel Brands (GER) d. [8] Cem Ilkel (TUR) 6-0 6-4
Maxime Janvier (FRA) d. [4] Hiroki Moriya (JPN) 6-4 6-2
Denis Yevseyev (KAZ) d. Roman Safiullin (RUS) 4-6 6-3 6-4
Jurij Rodionov (AUT) d. Yannick Mertens (BEL) 7-5 6-0
[5] Egor Gerasimov (BLR) d. David Guez (FRA) 7-6(6) 6-3
[WC] Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [7] Ivan Nedelko (RUS) 7-6(2) 5-7 6-3
[LL] Arjun Kadhe (IND) d. [LL] Dzmitry Zhyrmont (BLR) 6-2 3-3 i krecz (ramię)
[Q] Khumoun Sultanov (UZB) d. [WC] Farrukh Dustov (UZB) 6-4 6-2
[3] Sebastian Ofner (AUT) d. [WC] Timur Khabibulin (KAZ) 7-5 6-1
[6] Duck Hee Lee (KOR) d. [WC] Sagadat Ayap (KAZ) 6-4 6-2
[Q] Pavel Kotov (RUS) d. Roberto Ortega Olmedo (ESP) 7-6(8) 4-6 7-5
Yannick Jankovits (FRA) d. [Q] Hugo Grenier (FRA) 6-3 7-6(4)
Alexei Popyrin (AUS) d. [2] Alexander Bublik (RUS) 5-7 6-3 6-4
[1] Michaił Jużny (RUS) d. Alejandro Gonzalez (COL) 6-3 2-6 7-5
[Q] Saketh Myneni (IND) d. Aldin Setkic (BIH) 7-6(5) 4-6 6-4
Ivan Gakhov (RUS) d. Hiroyasu Ehara (JPN) 6-3 7-6(5)
Daniel Brands (GER) d. [8] Cem Ilkel (TUR) 6-0 6-4
Maxime Janvier (FRA) d. [4] Hiroki Moriya (JPN) 6-4 6-2
Denis Yevseyev (KAZ) d. Roman Safiullin (RUS) 4-6 6-3 6-4
Jurij Rodionov (AUT) d. Yannick Mertens (BEL) 7-5 6-0
[5] Egor Gerasimov (BLR) d. David Guez (FRA) 7-6(6) 6-3
[WC] Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [7] Ivan Nedelko (RUS) 7-6(2) 5-7 6-3
[LL] Arjun Kadhe (IND) d. [LL] Dzmitry Zhyrmont (BLR) 6-2 3-3 i krecz (ramię)
[Q] Khumoun Sultanov (UZB) d. [WC] Farrukh Dustov (UZB) 6-4 6-2
[3] Sebastian Ofner (AUT) d. [WC] Timur Khabibulin (KAZ) 7-5 6-1
[6] Duck Hee Lee (KOR) d. [WC] Sagadat Ayap (KAZ) 6-4 6-2
[Q] Pavel Kotov (RUS) d. Roberto Ortega Olmedo (ESP) 7-6(8) 4-6 7-5
Yannick Jankovits (FRA) d. [Q] Hugo Grenier (FRA) 6-3 7-6(4)
Alexei Popyrin (AUS) d. [2] Alexander Bublik (RUS) 5-7 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
San Benedetto - I runda:
[1] Nikola Milojevic (SRB) d. Arthur De Greef (BEL) 6-4 7-5
Andrea Arnaboldi (ITA) d. [Alt] Benjamin Bonzi (FRA) 6-4 6-3
Tomislav Brkic (BIH) d. Facundo Arguello (ARG) 6-4 1-6 6-0
Lorenzo Giustino (ITA) d. [5] Ricardo Ojeda Lara (ESP) 6-3 6-0
[3] Luca Vanni (ITA) d. Carlos Boluda Purkiss (ESP) 6-0 7-6(5)
[WC] Jacopo Berrettini (ITA) d. [SE] Ulises Blanch (USA) 6-3 6-4
Johan Sebastien Tatlot (FRA) d. Andrea Collarini (ARG) 6-1 6-7(6) 6-3
[8] Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. [WC] Thomaz Bellucci (BRA) 4-6 6-1 6-4
[7] Gianluigi Quinzi (ITA) d. [Q] Andrea Vavassori (ITA) 6-0 6-0
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) d. Federico Gaio (ITA) 6-3 3-6 6-3
Matteo Viola (ITA) d. [Q] Pietro Rondoni (ITA) 7-6(5) 6-2
Joao Domingues (POR) d. [4] Salvatore Caruso (ITA) 6-4 0-6 6-4
[6] Daniel Gimeno Traver (ESP) d. [WC] Riccardo Balzerani (ITA) 6-3 7-5
Ante Pavic (CRO) d. [WC] Andrea Pellegrino (ITA) 6-3 6-4
[Q] Juan Pablo Varillas Patino Samudio (PER) d. [Q] Gregoire Jacq (FRA) 6-2 2-0 i krecz (prawa noga)
[2] Carlos Taberner (ESP) d. Tommy Robredo (ESP) 6-2 6-1
[1] Nikola Milojevic (SRB) d. Arthur De Greef (BEL) 6-4 7-5
Andrea Arnaboldi (ITA) d. [Alt] Benjamin Bonzi (FRA) 6-4 6-3
Tomislav Brkic (BIH) d. Facundo Arguello (ARG) 6-4 1-6 6-0
Lorenzo Giustino (ITA) d. [5] Ricardo Ojeda Lara (ESP) 6-3 6-0
[3] Luca Vanni (ITA) d. Carlos Boluda Purkiss (ESP) 6-0 7-6(5)
[WC] Jacopo Berrettini (ITA) d. [SE] Ulises Blanch (USA) 6-3 6-4
Johan Sebastien Tatlot (FRA) d. Andrea Collarini (ARG) 6-1 6-7(6) 6-3
[8] Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. [WC] Thomaz Bellucci (BRA) 4-6 6-1 6-4
[7] Gianluigi Quinzi (ITA) d. [Q] Andrea Vavassori (ITA) 6-0 6-0
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) d. Federico Gaio (ITA) 6-3 3-6 6-3
Matteo Viola (ITA) d. [Q] Pietro Rondoni (ITA) 7-6(5) 6-2
Joao Domingues (POR) d. [4] Salvatore Caruso (ITA) 6-4 0-6 6-4
[6] Daniel Gimeno Traver (ESP) d. [WC] Riccardo Balzerani (ITA) 6-3 7-5
Ante Pavic (CRO) d. [WC] Andrea Pellegrino (ITA) 6-3 6-4
[Q] Juan Pablo Varillas Patino Samudio (PER) d. [Q] Gregoire Jacq (FRA) 6-2 2-0 i krecz (prawa noga)
[2] Carlos Taberner (ESP) d. Tommy Robredo (ESP) 6-2 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Gatineau - I runda:
[1] Peter Polansky (CAN) d. [Q] Ricardo Rodriguez (VEN) 7-6(5) 6-7(7) 7-5
[WC] Pavel Krainik (CAN) d. [WC] Samuel Monette (CAN) 4-6 6-4 6-4
Ugo Humbert (FRA) d. Brayden Schnur (CAN) 6-3 6-1
[WC] Benjamin Sigouin (CAN) d. [6] Liam Broady (GBR) 6-4 6-2
Maximilian Neuchrist (AUT) d. [4] Tatsuma Ito (JPN) 6-7(2) 6-3 7-5
Renta Tokuda (JPN) d. [Q] Edan Leshem (ISR) 6-4 6-7(1) 6-3
[Q] Jacob Grills (AUS) d. Alexander Sarkissian (USA) 6-3 7-6(3)
[7] Go Soeda (JPN) d. Yusuke Takahashi (JPN) 6-4 6-3
[5] Bradley Klahn (USA) d. Bradley Mousley (AUS) 7-5 7-6(3)
[Q] Yunseong Chung (KOR) d. Mitchell Krueger (USA) 7-6(3) 6-4
Zhe Li (CHN) d. Alexander Ward (GBR) 6-4 7-6(3)
[3] Darian King (BAR) d. [WC] Alexis Galarneau (CAN) 7-6(5) 7-5
Ernesto Escobedo (USA) d. [8] Filip Peliwo (CAN) 3-6 6-4 7-5
Joao Lucas Magalhaes Hueb De Menezes (BRA) d. Lucas Miedler (AUT) 6-3 6-3
Laurynas Grigelis (LTU) d. Stefano Napolitano (ITA) 6-2 7-5
[2] Jason Kubler (AUS) d. Kaichi Uchida (JPN) 6-1 6-2
[1] Peter Polansky (CAN) d. [Q] Ricardo Rodriguez (VEN) 7-6(5) 6-7(7) 7-5
[WC] Pavel Krainik (CAN) d. [WC] Samuel Monette (CAN) 4-6 6-4 6-4
Ugo Humbert (FRA) d. Brayden Schnur (CAN) 6-3 6-1
[WC] Benjamin Sigouin (CAN) d. [6] Liam Broady (GBR) 6-4 6-2
Maximilian Neuchrist (AUT) d. [4] Tatsuma Ito (JPN) 6-7(2) 6-3 7-5
Renta Tokuda (JPN) d. [Q] Edan Leshem (ISR) 6-4 6-7(1) 6-3
[Q] Jacob Grills (AUS) d. Alexander Sarkissian (USA) 6-3 7-6(3)
[7] Go Soeda (JPN) d. Yusuke Takahashi (JPN) 6-4 6-3
[5] Bradley Klahn (USA) d. Bradley Mousley (AUS) 7-5 7-6(3)
[Q] Yunseong Chung (KOR) d. Mitchell Krueger (USA) 7-6(3) 6-4
Zhe Li (CHN) d. Alexander Ward (GBR) 6-4 7-6(3)
[3] Darian King (BAR) d. [WC] Alexis Galarneau (CAN) 7-6(5) 7-5
Ernesto Escobedo (USA) d. [8] Filip Peliwo (CAN) 3-6 6-4 7-5
Joao Lucas Magalhaes Hueb De Menezes (BRA) d. Lucas Miedler (AUT) 6-3 6-3
Laurynas Grigelis (LTU) d. Stefano Napolitano (ITA) 6-2 7-5
[2] Jason Kubler (AUS) d. Kaichi Uchida (JPN) 6-1 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Scheveningen - I runda:
[1] Yannick Maden (GER) d. [Q] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) 7-6(4) 6-1
[LL] Marvin Netuschil (GER) d. [WC] Tim Van Rijthoven (NED) 6-3 6-3
Nicola Kuhn (GER) d. Lloyd George Muirhead Harris (RSA) 6-1 6-7(1) 6-3
[7] Attila Balazs (HUN) d. [WC] Jelle Sels (NED) 6-3 7-6(3)
Blaz Rola (SLO) d. [3] Mats Moraing (GER) 6-3 6-2
Bernabe Zapata Miralles (ESP) d. [Q] Elliot Benchetrit (FRA) 7-5 6-1
Lukas Rosol (CZE) d. Vaclav Safranek (CZE) 6-3 6-2
Tobias Kamke (GER) d. [LL] Jeremy Jahn (GER) 6-4 3-6 7-6(5)
Antonie Hoang (FRA) d. [5] Matteo Donati (ITA) 6-4 6-3
[Q] Kimmer Coppejans (BEL) d. Scott Griekspoor (NED) 2-6 6-4 6-3
[WC] Botic Van De Zandschulp (NED) d. Jan Choinski (GER) 7-5 6-2
[4] Oscar Otte (GER) d. Goncalo Oliveira (POR) 7-6(5) 6-2
Dustin Brown (GER) d. [8] Gregoire Barrere (FRA) 7-5 7-5
Alessandro Giannessi (ITA) d. Tsung Hua Yang (TPE) 3-6 6-1 6-3
Uladzimir Ignatik (BLR) d. [Q] Gijs Brouwer (NED) 6-3 6-0
[WC] Thiemo De Bakker (NED) d. [2] Adam Pavlasek (CZE) 6-7(6) 7-6(3) 6-3
[1] Yannick Maden (GER) d. [Q] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) 7-6(4) 6-1
[LL] Marvin Netuschil (GER) d. [WC] Tim Van Rijthoven (NED) 6-3 6-3
Nicola Kuhn (GER) d. Lloyd George Muirhead Harris (RSA) 6-1 6-7(1) 6-3
[7] Attila Balazs (HUN) d. [WC] Jelle Sels (NED) 6-3 7-6(3)
Blaz Rola (SLO) d. [3] Mats Moraing (GER) 6-3 6-2
Bernabe Zapata Miralles (ESP) d. [Q] Elliot Benchetrit (FRA) 7-5 6-1
Lukas Rosol (CZE) d. Vaclav Safranek (CZE) 6-3 6-2
Tobias Kamke (GER) d. [LL] Jeremy Jahn (GER) 6-4 3-6 7-6(5)
Antonie Hoang (FRA) d. [5] Matteo Donati (ITA) 6-4 6-3
[Q] Kimmer Coppejans (BEL) d. Scott Griekspoor (NED) 2-6 6-4 6-3
[WC] Botic Van De Zandschulp (NED) d. Jan Choinski (GER) 7-5 6-2
[4] Oscar Otte (GER) d. Goncalo Oliveira (POR) 7-6(5) 6-2
Dustin Brown (GER) d. [8] Gregoire Barrere (FRA) 7-5 7-5
Alessandro Giannessi (ITA) d. Tsung Hua Yang (TPE) 3-6 6-1 6-3
Uladzimir Ignatik (BLR) d. [Q] Gijs Brouwer (NED) 6-3 6-0
[WC] Thiemo De Bakker (NED) d. [2] Adam Pavlasek (CZE) 6-7(6) 7-6(3) 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Astana - Ii runda:
[Q] Saketh Myneni (IND) d. [1] Michaił Jużny (RUS) 3-6 6-4 6-3
Daniel Brands (GER) d. Ivan Gakhov (RUS) 6-7(3) 6-3 6-3
Maxime Janvier (FRA) d. Denis Jewsejew (KAZ) 4-6 7-5 6-3
Jurij Rodionov (AUT) d. [5] Egor Gerasimov (BLR) 7-5 6-2
[WC] Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [LL] Arjun Kadhe (IND) 6-3 6-7(4) 6-4
[3] Sebastian Ofner (AUT) d. [Q] Khumoun Sultanov (UZB) 6-3 6-3
[Q] Pavel Kotov (RUS) d. [6] Duck Hee Lee (KOR) 5-7 7-6(4) 7-5
Alexei Popyrin (AUS) d. Yannick Jankovits (FRA) 7-6(6) 7-5
[Q] Saketh Myneni (IND) d. [1] Michaił Jużny (RUS) 3-6 6-4 6-3
Daniel Brands (GER) d. Ivan Gakhov (RUS) 6-7(3) 6-3 6-3
Maxime Janvier (FRA) d. Denis Jewsejew (KAZ) 4-6 7-5 6-3
Jurij Rodionov (AUT) d. [5] Egor Gerasimov (BLR) 7-5 6-2
[WC] Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [LL] Arjun Kadhe (IND) 6-3 6-7(4) 6-4
[3] Sebastian Ofner (AUT) d. [Q] Khumoun Sultanov (UZB) 6-3 6-3
[Q] Pavel Kotov (RUS) d. [6] Duck Hee Lee (KOR) 5-7 7-6(4) 7-5
Alexei Popyrin (AUS) d. Yannick Jankovits (FRA) 7-6(6) 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Gatineau - II runda:
[1] Peter Polansky (CAN) d. [WC] Pavel Krainik (CAN) 6-2 7-5
Ugo Humbert (FRA) d. [WC] Benjamin Sigouin (CAN) 6-4 6-4
Maximilian Neuchrist (AUT) d. Renta Tokuda (JPN) 1-1 i krecz
[7] Go Soeda (JPN) d. [Q] Jacob Grills (AUS) 2-6 6-1 6-4
[5] Bradley Klahn (USA) d. [Q] Yunseong Chung (KOR) 7-5 6-4
Zhe Li (CHN) d. [3] Darian King (BAR) 2-6 6-4 6-0
Ernesto Escobedo (USA) d. Joao Lucas Magalhaes Hueb De Menezes (BRA) 6-2 3-6 7-6(5)
[2] Jason Kubler (AUS) d. Laurynas Grigelis (LTU) 7-6(5) 4-6 6-4
[1] Peter Polansky (CAN) d. [WC] Pavel Krainik (CAN) 6-2 7-5
Ugo Humbert (FRA) d. [WC] Benjamin Sigouin (CAN) 6-4 6-4
Maximilian Neuchrist (AUT) d. Renta Tokuda (JPN) 1-1 i krecz
[7] Go Soeda (JPN) d. [Q] Jacob Grills (AUS) 2-6 6-1 6-4
[5] Bradley Klahn (USA) d. [Q] Yunseong Chung (KOR) 7-5 6-4
Zhe Li (CHN) d. [3] Darian King (BAR) 2-6 6-4 6-0
Ernesto Escobedo (USA) d. Joao Lucas Magalhaes Hueb De Menezes (BRA) 6-2 3-6 7-6(5)
[2] Jason Kubler (AUS) d. Laurynas Grigelis (LTU) 7-6(5) 4-6 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Scheveningen - II runda:
[1] Yannick Maden (GER) d. [LL] Marvin Netuschil (GER) 6-3 6-1
[7] Attila Balazs (HUN) d. Nicola Kuhn (GER) 6-3 6-4
Blaz Rola (SLO) d. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 6-4 6-4
Lukas Rosol (CZE) d. Tobias Kamke (GER) 4-6 7-6(4) 6-4
[Q] Kimmer Coppejans (BEL) d. Antonie Hoang (FRA) 6-3 6-2
[4] Oscar Otte (GER) d. [WC] Botic Van De Zandschulp (NED) 7-6(1) 6-4
Alessandro Giannessi (ITA) d. Dustin Brown (GER) 4-6 6-2 6-3
[WC] Thiemo De Bakker (NED) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 6-4 7-6(4)
[1] Yannick Maden (GER) d. [LL] Marvin Netuschil (GER) 6-3 6-1
[7] Attila Balazs (HUN) d. Nicola Kuhn (GER) 6-3 6-4
Blaz Rola (SLO) d. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 6-4 6-4
Lukas Rosol (CZE) d. Tobias Kamke (GER) 4-6 7-6(4) 6-4
[Q] Kimmer Coppejans (BEL) d. Antonie Hoang (FRA) 6-3 6-2
[4] Oscar Otte (GER) d. [WC] Botic Van De Zandschulp (NED) 7-6(1) 6-4
Alessandro Giannessi (ITA) d. Dustin Brown (GER) 4-6 6-2 6-3
[WC] Thiemo De Bakker (NED) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 6-4 7-6(4)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
San Benedetto - II runda:
Andrea Arnaboldi (ITA) d. [1] Nikola Milojevic (SRB) 6-2 2-0 i krecz (prawy nadgarstek)
Lorenzo Giustino (ITA) d. Tomislav Brkic (BIH) 6-1 7-6(4)
[3] Luca Vanni (ITA) d. [WC] Jacopo Berrettini (ITA) 6-4 6-3
[8] Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. Johan Sebastien Tatlot (FRA) 6-3 6-4
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) d. [7] Gianluigi Quinzi (ITA) 1-6 6-4 6-1
Matteo Viola (ITA) d. Joao Domingues (POR) 2-6 6-3 6-3
Ante Pavic (CRO) d. [6] Daniel Gimeno Traver (ESP) 4-6 6-1 6-4
[2] Carlos Taberner (ESP) d. [Q] Juan Pablo Varillas Patino Samudio (PER) 6-3 6-3
Andrea Arnaboldi (ITA) d. [1] Nikola Milojevic (SRB) 6-2 2-0 i krecz (prawy nadgarstek)
Lorenzo Giustino (ITA) d. Tomislav Brkic (BIH) 6-1 7-6(4)
[3] Luca Vanni (ITA) d. [WC] Jacopo Berrettini (ITA) 6-4 6-3
[8] Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. Johan Sebastien Tatlot (FRA) 6-3 6-4
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) d. [7] Gianluigi Quinzi (ITA) 1-6 6-4 6-1
Matteo Viola (ITA) d. Joao Domingues (POR) 2-6 6-3 6-3
Ante Pavic (CRO) d. [6] Daniel Gimeno Traver (ESP) 4-6 6-1 6-4
[2] Carlos Taberner (ESP) d. [Q] Juan Pablo Varillas Patino Samudio (PER) 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
Astana - 1/4 finału:
Daniel Brands (GER) d. [Q] Saketh Myneni (IND) 6-4 6-7(10) 7-5
Jurij Rodionov (AUT) d. Maxime Janvier (FRA) 6-7(3) 6-4 6-4
[3] Sebastian Ofner (AUT) d. [WC] Aleksandr Niedowiesow (KAZ) 7-5 1-6 6-1
Alexei Popyrin (AUS) d. [Q] Pavel Kotov (RUS) 6-1 6-4
Daniel Brands (GER) d. [Q] Saketh Myneni (IND) 6-4 6-7(10) 7-5
Jurij Rodionov (AUT) d. Maxime Janvier (FRA) 6-7(3) 6-4 6-4
[3] Sebastian Ofner (AUT) d. [WC] Aleksandr Niedowiesow (KAZ) 7-5 1-6 6-1
Alexei Popyrin (AUS) d. [Q] Pavel Kotov (RUS) 6-1 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T29: Astana, Gatineau, San Benedetto, Scheveningen 2018
San Benedetto - 1/4 finału:
Lorenzo Giustino (ITA) d. Andrea Arnaboldi (ITA) 6-3 6-4
[8] Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. [3] Luca Vanni (ITA) 6-3 7-6(5)
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) d. Matteo Viola (ITA) 6-1 6-0
[2] Carlos Taberner (ESP) d. Ante Pavic (CRO) 6-4 6-4
Lorenzo Giustino (ITA) d. Andrea Arnaboldi (ITA) 6-3 6-4
[8] Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. [3] Luca Vanni (ITA) 6-3 7-6(5)
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) d. Matteo Viola (ITA) 6-1 6-0
[2] Carlos Taberner (ESP) d. Ante Pavic (CRO) 6-4 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości