T24: Ałmaty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
T24: Ałmaty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Tydzień 24
Data startu: 4 czerwiec
Ałamty (Kazachstan)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca 2017: Filip Krajinovic (SRB)
Nawierzchnia: Ziemna
Caltanissetta (Włochy)
Typ: €127,000+H
Zwycięzca 2017: Paolo Lorenzi (ITA)
Nawierzchnia: Ziemna
Lyon (Francja)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca 2017: Felix Auger-Aliassime (CAN)
Nawierzchnia: Ziemna
Nottingham (Wielka Brytania)
Typ: €127,000+H
Zwycięzca 2017: Dudi Sela (ISR)
Nawierzchnia: Trawiasta
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Ałmaty - lista graczy:
Hanfmann, Yannick GER 123
Hemery, Calvin FRA 127
Ofner, Sebastian AUT 131
Dellien, Hugo BOL 139
Soeda, Go JPN 179
Safwat, Mohamed EGY 182
Ojeda Lara, Ricardo ESP 187
Giraldo, Santiago COL 187 [PR]
Milojevic, Nikola SRB 188
Serdarusic, Nino CRO 201
Ignatik, Uladzimir BLR 203
Lopez Perez, Enrique ESP 209
Oliveira, Goncalo POR 221
Nagal, Sumit IND 223
Yang, Tsung-Hua TPE 227
Clezar, Guilherme BRA 231
Uchiyama, Yasutaka JPN 234
Nedovyesov, Aleksandr KAZ 240
Lee, Duckhee KOR 242
Krstin, Pedja SRB 247
De Greef, Arthur BEL 250
Boluda-Purkiss, Carlos ESP 254
Hanfmann, Yannick GER 123
Hemery, Calvin FRA 127
Ofner, Sebastian AUT 131
Dellien, Hugo BOL 139
Soeda, Go JPN 179
Safwat, Mohamed EGY 182
Ojeda Lara, Ricardo ESP 187
Giraldo, Santiago COL 187 [PR]
Milojevic, Nikola SRB 188
Serdarusic, Nino CRO 201
Ignatik, Uladzimir BLR 203
Lopez Perez, Enrique ESP 209
Oliveira, Goncalo POR 221
Nagal, Sumit IND 223
Yang, Tsung-Hua TPE 227
Clezar, Guilherme BRA 231
Uchiyama, Yasutaka JPN 234
Nedovyesov, Aleksandr KAZ 240
Lee, Duckhee KOR 242
Krstin, Pedja SRB 247
De Greef, Arthur BEL 250
Boluda-Purkiss, Carlos ESP 254
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Caltanissetta - lista graczy:
Lorenzi, Paolo ITA 74
Cuevas, Pablo URU 76
Vesely, Jiri CZE 79
Daniel, Taro JPN 80
Djere, Laslo SRB 103
Andreozzi, Guido ARG 109
Klizan, Martin SVK 117
Monteiro, Thiago BRA 124
Travaglia, Stefano ITA 145
Arevalo, Marcelo ESA 146
Kovalik, Jozef SVK 147
Munar, Jaume ESP)155
Ruud, Casper NOR 158
Gulbis, Ernests LAT 162
Estrella Burgos, Victor DOM 165
Giannessi, Alessandro ITA 198
Vanni, Luca ITA 199
Bagnis, Facundo ARG 205
Balazs, Attila HUN 206
Olivo, Renzo ARG 219
Novak, Dennis AUT 220
Caruso, Salvatore ITA 228
Lorenzi, Paolo ITA 74
Cuevas, Pablo URU 76
Vesely, Jiri CZE 79
Daniel, Taro JPN 80
Djere, Laslo SRB 103
Andreozzi, Guido ARG 109
Klizan, Martin SVK 117
Monteiro, Thiago BRA 124
Travaglia, Stefano ITA 145
Arevalo, Marcelo ESA 146
Kovalik, Jozef SVK 147
Munar, Jaume ESP)155
Ruud, Casper NOR 158
Gulbis, Ernests LAT 162
Estrella Burgos, Victor DOM 165
Giannessi, Alessandro ITA 198
Vanni, Luca ITA 199
Bagnis, Facundo ARG 205
Balazs, Attila HUN 206
Olivo, Renzo ARG 219
Novak, Dennis AUT 220
Caruso, Salvatore ITA 228
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Lyon - lista graczy:
Carballes Baena, Roberto ESP 77
Elias, Gastao POR 107
Melzer, Gerald AUT 112
Sousa, Pedro POR 120
Ymer, Elias SWE 122
Bolelli, Simone ITA 130
Halys, Quentin FRA 134
Andujar, Pablo ESP 136
Laaksonen, Henri SUI 140
Vatutin, Alexey RUS 142
Berlocq, Carlos ARG 156
Londero, Juan Ignacio ARG 172
Garin, Christian CHI 173
Auger-Aliassime, Felix CAN 177
De Schepper, Kenny FRA 184
Pavlasek, Adam CZE 185
Trungelliti, Marco ARG 190
Taberner, Carlos ESP 194
Kecmanovic, Miomir SRB 200
Domingues, Joao POR 210
Santillan, Akira AUS 211
Sakharov, Gleb FRA 212
Carballes Baena, Roberto ESP 77
Elias, Gastao POR 107
Melzer, Gerald AUT 112
Sousa, Pedro POR 120
Ymer, Elias SWE 122
Bolelli, Simone ITA 130
Halys, Quentin FRA 134
Andujar, Pablo ESP 136
Laaksonen, Henri SUI 140
Vatutin, Alexey RUS 142
Berlocq, Carlos ARG 156
Londero, Juan Ignacio ARG 172
Garin, Christian CHI 173
Auger-Aliassime, Felix CAN 177
De Schepper, Kenny FRA 184
Pavlasek, Adam CZE 185
Trungelliti, Marco ARG 190
Taberner, Carlos ESP 194
Kecmanovic, Miomir SRB 200
Domingues, Joao POR 210
Santillan, Akira AUS 211
Sakharov, Gleb FRA 212
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Nottingham - lista graczy:
Kukuszkin, Michaił KAZ 91
Norrie, Cameron GBR 102
Sela, Dudi ISR 105
Duckworth, James AUS 105 [PR]
Fabbiano, Thomas ITA 115
Iwaszka, Ilja BLR 119
Ramanathan, Ramkumar IND 121
Polansky, Peter CAN 125
Stachowski, Sergiej UKR 129
Mmoh, Michael USA 133
Granollers, Marcel ESP 135
Bublik, Alexander KAZ 141
Opelka, Reilly USA 144
Melzer, Jurgen AUT 145 [PR]
Menendez-Maceiras, Adrian ESP 150
Jung, Jason TPE 151
Moraing, Mats GER 153
Otte, Oscar GER 157
Kubler, Jason AUS 160
Peliwo, Filip CAN 161
Ito, Tatsuma JPN 163
Broady, Liam GBR 166
Kukuszkin, Michaił KAZ 91
Norrie, Cameron GBR 102
Sela, Dudi ISR 105
Duckworth, James AUS 105 [PR]
Fabbiano, Thomas ITA 115
Iwaszka, Ilja BLR 119
Ramanathan, Ramkumar IND 121
Polansky, Peter CAN 125
Stachowski, Sergiej UKR 129
Mmoh, Michael USA 133
Granollers, Marcel ESP 135
Bublik, Alexander KAZ 141
Opelka, Reilly USA 144
Melzer, Jurgen AUT 145 [PR]
Menendez-Maceiras, Adrian ESP 150
Jung, Jason TPE 151
Moraing, Mats GER 153
Otte, Oscar GER 157
Kubler, Jason AUS 160
Peliwo, Filip CAN 161
Ito, Tatsuma JPN 163
Broady, Liam GBR 166
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałmaty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Ałmaty - MD:
[1] Calvin Hemery (FRA) vs Carlos Gomez Herrera (ESP)
Duck Hee Lee (KOR) vs [SE] Roberto Cid (DOM)
Ante Pavic (CRO) vs Ivan Nedelko (RUS)
Pedja Krstin (SRB) vs [5] Mohamed Safwat (EGY)
[4] Sebastian Ofner (AUT) vs [Q]
[WC] Timofey Skatov (RUS) vs Tsung Hua Yang (TPE)
Yasutaka Uchiyama (JPN) vs Enrique Lopez Perez (ESP)
Sumit Nagal (IND) vs [8] Uladzimir Ignatik (BLR)
[7] Nino Serdarusic (CRO) vs [Q]
[WC] Timur Khabibulin (KAZ) vs Aleksandr Niedowiesow (KAZ)
Carlos Boluda Purkiss (ESP) vs [Q]
[WC] Alen Avidzba (RUS) vs [3] Hugo Dellien (BOL)
[6] Nikola Milojevic (SRB) vs Hernan Casanova (ARG)
Goncalo Oliveira (POR) vs Guilherme Clezar (BRA)
[WC] Denis Yevseyev (KAZ) vs Daniel Munoz De La Nava (ESP)
[Q] vs [2] Yannick Hanfmann (GER)
[1] Calvin Hemery (FRA) vs Carlos Gomez Herrera (ESP)
Duck Hee Lee (KOR) vs [SE] Roberto Cid (DOM)
Ante Pavic (CRO) vs Ivan Nedelko (RUS)
Pedja Krstin (SRB) vs [5] Mohamed Safwat (EGY)
[4] Sebastian Ofner (AUT) vs [Q]
[WC] Timofey Skatov (RUS) vs Tsung Hua Yang (TPE)
Yasutaka Uchiyama (JPN) vs Enrique Lopez Perez (ESP)
Sumit Nagal (IND) vs [8] Uladzimir Ignatik (BLR)
[7] Nino Serdarusic (CRO) vs [Q]
[WC] Timur Khabibulin (KAZ) vs Aleksandr Niedowiesow (KAZ)
Carlos Boluda Purkiss (ESP) vs [Q]
[WC] Alen Avidzba (RUS) vs [3] Hugo Dellien (BOL)
[6] Nikola Milojevic (SRB) vs Hernan Casanova (ARG)
Goncalo Oliveira (POR) vs Guilherme Clezar (BRA)
[WC] Denis Yevseyev (KAZ) vs Daniel Munoz De La Nava (ESP)
[Q] vs [2] Yannick Hanfmann (GER)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Caltanissetta - MD:
[1] Paolo Lorenzi (ITA) vs [WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP)
Victor Estrella (DOM) vs Zdenek Kolar (CZE)
Renzo Olivo (ARG) vs Facundo Bagnis (ARG)
Jaume Munar (ESP) vs [5] Laslo Djere (SRB)
[3] Jiri Vesely (CZE) vs [WC] Filippo Baldi (ITA)
[Q] vs [Q]
[WC] Gian Marco Moroni (ITA) vs Dennis Novak (AUT)
Salvatore Caruso (ITA) vs [7] Thiago Monteiro (BRA)
[8] Stefano Travaglia (ITA) vs [Q]
Matteo Donati (ITA) vs Casper Ruud (NOR)
Luca Vanni (ITA) vs Ernests Gulbis (LAT)
Alessandro Giannessi (ITA) vs [4] Taro Daniel (JPN)
[6] Guido Andreozzi (ARG) vs Blaz Rola (SLO)
[WC] Omar Giacalone (ITA) vs Attila Balazs (HUN)
Marcelo Arevalo (ESA) vs [Q]
Jozef Kovalik (SVK) vs [2] Pablo Cuevas (URU)
[1] Paolo Lorenzi (ITA) vs [WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP)
Victor Estrella (DOM) vs Zdenek Kolar (CZE)
Renzo Olivo (ARG) vs Facundo Bagnis (ARG)
Jaume Munar (ESP) vs [5] Laslo Djere (SRB)
[3] Jiri Vesely (CZE) vs [WC] Filippo Baldi (ITA)
[Q] vs [Q]
[WC] Gian Marco Moroni (ITA) vs Dennis Novak (AUT)
Salvatore Caruso (ITA) vs [7] Thiago Monteiro (BRA)
[8] Stefano Travaglia (ITA) vs [Q]
Matteo Donati (ITA) vs Casper Ruud (NOR)
Luca Vanni (ITA) vs Ernests Gulbis (LAT)
Alessandro Giannessi (ITA) vs [4] Taro Daniel (JPN)
[6] Guido Andreozzi (ARG) vs Blaz Rola (SLO)
[WC] Omar Giacalone (ITA) vs Attila Balazs (HUN)
Marcelo Arevalo (ESA) vs [Q]
Jozef Kovalik (SVK) vs [2] Pablo Cuevas (URU)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Nottingham - MD:
[1] Cameron Norrie (GBR) vs Tatsuma Ito (JPN)
Filip Peliwo (CAN) vs [Q]
Darian King (BAR) vs [SE] Daniel Evans (GBR)
Mats Moraing (GER) vs [7] Sergiej Stachowski (UKR)
[3] Thomas Fabbiano (ITA) vs Marcel Granollers (ESP)
Liam Broady (GBR) vs [WC] Alexander Ward (GBR)
[WC] Jay Clarke (GBR) vs [Q]
Jason Jung (TPE) vs [5] Ramkumar Ramanathan (IND)
[8] Michael Mmoh (USA) vs Marc Polmans (AUS)
[WC] James Ward (GBR) vs [Q]
Adrian Menendez Maceiras (ESP) vs [Q]
Jason Kubler (AUS) vs [4] Ilja Iwaszka (BLR)
[6] Peter Polansky (CAN) vs [WC] George Loffhagen (GBR)
Alexander Bublik (RUS) vs Stephane Robert (FRA)
Stefan Kozlov (USA) vs [PR] James Duckworth (AUS)
[PR] Jurgen Melzer (AUT) vs [2] Alex De Minaur (AUS)
[1] Cameron Norrie (GBR) vs Tatsuma Ito (JPN)
Filip Peliwo (CAN) vs [Q]
Darian King (BAR) vs [SE] Daniel Evans (GBR)
Mats Moraing (GER) vs [7] Sergiej Stachowski (UKR)
[3] Thomas Fabbiano (ITA) vs Marcel Granollers (ESP)
Liam Broady (GBR) vs [WC] Alexander Ward (GBR)
[WC] Jay Clarke (GBR) vs [Q]
Jason Jung (TPE) vs [5] Ramkumar Ramanathan (IND)
[8] Michael Mmoh (USA) vs Marc Polmans (AUS)
[WC] James Ward (GBR) vs [Q]
Adrian Menendez Maceiras (ESP) vs [Q]
Jason Kubler (AUS) vs [4] Ilja Iwaszka (BLR)
[6] Peter Polansky (CAN) vs [WC] George Loffhagen (GBR)
Alexander Bublik (RUS) vs Stephane Robert (FRA)
Stefan Kozlov (USA) vs [PR] James Duckworth (AUS)
[PR] Jurgen Melzer (AUT) vs [2] Alex De Minaur (AUS)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Lyon - MD:
[1] Roberto Carballes Baena (ESP) vs [Q]
Mario Vilella Martinez (ESP) vs Miomir Kecmanovic (SRB)
[WC] Alexei Popyrin (AUS) vs Vaclav Safranek (CZE)
Mathias Bourgue (FRA) vs [6] Henri Laaksonen (SUI)
[3] Pedro Sousa (POR) vs [WC] Alexandre Muller (FRA)
Kenny De Schepper (FRA) vs Joao Domingues (POR)
Jose Hernandez (DOM) vs Antonie Hoang (FRA)
Felix Auger Aliassime (CAN) vs [8] Corentin Moutet (FRA)
[7] Alexey Vatutin (RUS) vs Daniel Elahi Galan Riveros (COL)
[WC] Elliot Benchetrit (FRA) vs [Q]
Gleb Sakharov (FRA) vs Adam Pavlasek (CZE)
Roberto Quiroz (ECU) vs [4] Pablo Andujar (ESP)
[5] Quentin Halys (FRA) vs [Q]
Benjamin Bonzi (FRA) vs [Q]
Mitchell Krueger (USA) vs Pedro Martinez Portero (ESP)
Christian Garin (CHI) vs [2] Gerald Melzer (AUT)
[1] Roberto Carballes Baena (ESP) vs [Q]
Mario Vilella Martinez (ESP) vs Miomir Kecmanovic (SRB)
[WC] Alexei Popyrin (AUS) vs Vaclav Safranek (CZE)
Mathias Bourgue (FRA) vs [6] Henri Laaksonen (SUI)
[3] Pedro Sousa (POR) vs [WC] Alexandre Muller (FRA)
Kenny De Schepper (FRA) vs Joao Domingues (POR)
Jose Hernandez (DOM) vs Antonie Hoang (FRA)
Felix Auger Aliassime (CAN) vs [8] Corentin Moutet (FRA)
[7] Alexey Vatutin (RUS) vs Daniel Elahi Galan Riveros (COL)
[WC] Elliot Benchetrit (FRA) vs [Q]
Gleb Sakharov (FRA) vs Adam Pavlasek (CZE)
Roberto Quiroz (ECU) vs [4] Pablo Andujar (ESP)
[5] Quentin Halys (FRA) vs [Q]
Benjamin Bonzi (FRA) vs [Q]
Mitchell Krueger (USA) vs Pedro Martinez Portero (ESP)
Christian Garin (CHI) vs [2] Gerald Melzer (AUT)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172260
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Sporo fajnych grajków w Lyonie.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Ałamty - I runda:
[LL] Yusuke Takahashi (JPN) d. [1] Calvin Hemery (FRA) 3-2 i krecz
[SE] Roberto Cid (DOM) d. Duck Hee Lee (KOR) 7-5 7-5
Ante Pavic (CRO) d. Ivan Nedelko (RUS) 6-1 6-3
Pedja Krstin (SRB) d. [5] Mohamed Safwat (EGY) 6-4 6-2
[Q] Jose Rubin Statham (NZL) d. [4] Sebastian Ofner (AUT) 6-3 6-2
Tsung Hua Yang (TPE) d. [WC] Timofey Skatov (RUS) 6-0 6-1
Enrique Lopez Perez (ESP) d. Yasutaka Uchiyama (JPN) 5-7 6-3 6-2
[8] Uladzimir Ignatik (BLR) d. Sumit Nagal (IND) 6-7(3) 6-4 6-1
[7] Nino Serdarusic (CRO) d. [Q] Gerard Granollers (ESP) 6-3 7-6(4)
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [WC] Timur Khabibulin (KAZ) 6-4 3-6 6-2
[Q] Jurij Rodionov (AUT) d. Carlos Boluda Purkiss (ESP) 3-6 6-3 6-2
[WC] Alen Avidzba (RUS) d. [3] Hugo Dellien (BOL) 6-4 6-4
[6] Nikola Milojevic (SRB) d. Hernan Casanova (ARG) 6-2 6-3
Guilherme Clezar (BRA) d. Goncalo Oliveira (POR) 3-6 6-3 6-1
Daniel Munoz De La Nava (ESP) d. [WC] Denis Yevseyev (KAZ) 6-4 7-6(5)
[2] Yannick Hanfmann (GER) d. [Q] Daniel Masur (GER) 7-6(3) 6-1
[LL] Yusuke Takahashi (JPN) d. [1] Calvin Hemery (FRA) 3-2 i krecz
[SE] Roberto Cid (DOM) d. Duck Hee Lee (KOR) 7-5 7-5
Ante Pavic (CRO) d. Ivan Nedelko (RUS) 6-1 6-3
Pedja Krstin (SRB) d. [5] Mohamed Safwat (EGY) 6-4 6-2
[Q] Jose Rubin Statham (NZL) d. [4] Sebastian Ofner (AUT) 6-3 6-2
Tsung Hua Yang (TPE) d. [WC] Timofey Skatov (RUS) 6-0 6-1
Enrique Lopez Perez (ESP) d. Yasutaka Uchiyama (JPN) 5-7 6-3 6-2
[8] Uladzimir Ignatik (BLR) d. Sumit Nagal (IND) 6-7(3) 6-4 6-1
[7] Nino Serdarusic (CRO) d. [Q] Gerard Granollers (ESP) 6-3 7-6(4)
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [WC] Timur Khabibulin (KAZ) 6-4 3-6 6-2
[Q] Jurij Rodionov (AUT) d. Carlos Boluda Purkiss (ESP) 3-6 6-3 6-2
[WC] Alen Avidzba (RUS) d. [3] Hugo Dellien (BOL) 6-4 6-4
[6] Nikola Milojevic (SRB) d. Hernan Casanova (ARG) 6-2 6-3
Guilherme Clezar (BRA) d. Goncalo Oliveira (POR) 3-6 6-3 6-1
Daniel Munoz De La Nava (ESP) d. [WC] Denis Yevseyev (KAZ) 6-4 7-6(5)
[2] Yannick Hanfmann (GER) d. [Q] Daniel Masur (GER) 7-6(3) 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Lyon - I runda:
[Q] Mikael Ymer (SWE) d. [1] Roberto Carballes Baena (ESP) 6-3 7-5
Miomir Kecmanovic (SRB) d. Mario Vilella Martinez (ESP) 6-4 6-3
[WC] Alexei Popyrin (AUS) d. Vaclav Safranek (CZE) 6-3 6-3
Mathias Bourgue (FRA) d. [6] Henri Laaksonen (SUI) 7-6(6) 1-6 7-5
[WC] Alexandre Muller (FRA) d. [3] Pedro Sousa (POR) 7-5 6-3
Joao Domingues (POR) d. Kenny De Schepper (FRA) 5-7 6-2 6-3
Antonie Hoang (FRA) d. Jose Hernandez (DOM) 6-2 6-2
Felix Auger Aliassime (CAN) d. [8] Corentin Moutet (FRA) 6-2 6-2
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. [7] Alexey Vatutin (RUS) 6-1 6-3
[Q] Johan Sebastien Tatlot (FRA) d. [WC] Elliot Benchetrit (FRA) 7-5 6-4
Adam Pavlasek (CZE) d. Gleb Sakharov (FRA) 6-1 6-1
[4] Pablo Andujar (ESP) d. Roberto Quiroz (ECU) 6-2 7-5
[Q] Roberto Marcora (ITA) d. [5] Quentin Halys (FRA) 5-7 6-4 6-2
Benjamin Bonzi (FRA) d. [Q] Tristan Lamasine (FRA) 6-3 6-4
Mitchell Krueger (USA) d. Pedro Martinez Portero (ESP) 6-4 1-6 6-0
Christian Garin (CHI) d. [2] Gerald Melzer (AUT) 6-3 6-3
[Q] Mikael Ymer (SWE) d. [1] Roberto Carballes Baena (ESP) 6-3 7-5
Miomir Kecmanovic (SRB) d. Mario Vilella Martinez (ESP) 6-4 6-3
[WC] Alexei Popyrin (AUS) d. Vaclav Safranek (CZE) 6-3 6-3
Mathias Bourgue (FRA) d. [6] Henri Laaksonen (SUI) 7-6(6) 1-6 7-5
[WC] Alexandre Muller (FRA) d. [3] Pedro Sousa (POR) 7-5 6-3
Joao Domingues (POR) d. Kenny De Schepper (FRA) 5-7 6-2 6-3
Antonie Hoang (FRA) d. Jose Hernandez (DOM) 6-2 6-2
Felix Auger Aliassime (CAN) d. [8] Corentin Moutet (FRA) 6-2 6-2
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. [7] Alexey Vatutin (RUS) 6-1 6-3
[Q] Johan Sebastien Tatlot (FRA) d. [WC] Elliot Benchetrit (FRA) 7-5 6-4
Adam Pavlasek (CZE) d. Gleb Sakharov (FRA) 6-1 6-1
[4] Pablo Andujar (ESP) d. Roberto Quiroz (ECU) 6-2 7-5
[Q] Roberto Marcora (ITA) d. [5] Quentin Halys (FRA) 5-7 6-4 6-2
Benjamin Bonzi (FRA) d. [Q] Tristan Lamasine (FRA) 6-3 6-4
Mitchell Krueger (USA) d. Pedro Martinez Portero (ESP) 6-4 1-6 6-0
Christian Garin (CHI) d. [2] Gerald Melzer (AUT) 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Nottingham - I runda:
Tatsuma Ito (JPN) d. [1] Cameron Norrie (GBR) 1-6 7-5 6-3
[Q] Brayden Schnur (CAN) d. Filip Peliwo (CAN) 6-3 6-2
[SE] Daniel Evans (GBR) d. [LL] Dominik Koepfer (GER) 6-3 7-5
[7] Sergiej Stachowski (UKR) d. Mats Moraing (GER) 6-3 7-5
Marcel Granollers (ESP) d. [3] Thomas Fabbiano (ITA) 7-5 7-6(3)
[WC] Alexander Ward (GBR) d. Liam Broady (GBR) 2-6 6-4 7-6(7)
[Q] Tobias Kamke (GER) d. [WC] Jay Clarke (GBR) 6-3 6-3
[5] Ramkumar Ramanathan (IND) d. Jason Jung (TPE) 6-7(4) 7-5 6-4
Marc Polmans (AUS) d. [8] Michael Mmoh (USA) 6-4 6-4
[WC] James Ward (GBR) d. [Q] Tobias Simon (GER) 6-4 6-7(5) 7-6(1)
Adrian Menendez Maceiras (ESP) d. [Q] Frederik Nielsen (DEN) 6-4 7-6(8)
[4] Ilja Iwaszka (BLR) d. Jason Kubler (AUS) 1-6 7-6(4) 6-4
[6] Peter Polansky (CAN) d. [WC] George Loffhagen (GBR) 3-6 6-1 6-3
Stephane Robert (FRA) d. Alexander Bublik (RUS) 7-6(7) 6-3
[LL] Christopher Eubanks (USA) d. Stefan Kozlov (USA) 6-3 6-3
[2] Alex De Minaur (AUS) d. [PR] Jurgen Melzer (AUT) 6-4 6-1
Tatsuma Ito (JPN) d. [1] Cameron Norrie (GBR) 1-6 7-5 6-3
[Q] Brayden Schnur (CAN) d. Filip Peliwo (CAN) 6-3 6-2
[SE] Daniel Evans (GBR) d. [LL] Dominik Koepfer (GER) 6-3 7-5
[7] Sergiej Stachowski (UKR) d. Mats Moraing (GER) 6-3 7-5
Marcel Granollers (ESP) d. [3] Thomas Fabbiano (ITA) 7-5 7-6(3)
[WC] Alexander Ward (GBR) d. Liam Broady (GBR) 2-6 6-4 7-6(7)
[Q] Tobias Kamke (GER) d. [WC] Jay Clarke (GBR) 6-3 6-3
[5] Ramkumar Ramanathan (IND) d. Jason Jung (TPE) 6-7(4) 7-5 6-4
Marc Polmans (AUS) d. [8] Michael Mmoh (USA) 6-4 6-4
[WC] James Ward (GBR) d. [Q] Tobias Simon (GER) 6-4 6-7(5) 7-6(1)
Adrian Menendez Maceiras (ESP) d. [Q] Frederik Nielsen (DEN) 6-4 7-6(8)
[4] Ilja Iwaszka (BLR) d. Jason Kubler (AUS) 1-6 7-6(4) 6-4
[6] Peter Polansky (CAN) d. [WC] George Loffhagen (GBR) 3-6 6-1 6-3
Stephane Robert (FRA) d. Alexander Bublik (RUS) 7-6(7) 6-3
[LL] Christopher Eubanks (USA) d. Stefan Kozlov (USA) 6-3 6-3
[2] Alex De Minaur (AUS) d. [PR] Jurgen Melzer (AUT) 6-4 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Caltanissetta - I runda:
[WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) d. [1] Paolo Lorenzi (ITA) 6-4 6-0
Zdenek Kolar (CZE) d. Victor Estrella Burgos (DOM) 6-3 6-2
Facundo Bagnis (ARG) d. Renzo Olivo (ARG) 6-2 4-0 i krecz
Jaume Munar (ESP) d. [5] Laslo Djere (SRB) 0-6 6-2 6-4
[3] Jiri Vesely (CZE) d. [WC] Filippo Baldi (ITA) 6-4 5-7 7-6(4)
[Q] Federico Gaio (ITA) d. [Q] Marco Bortolotti (ITA) 6-2 6-1
Dennis Novak (AUT) d. [WC] Gian Marco Moroni (ITA) 6-7(6) 6-2 7-6(4)
Salvatore Caruso (ITA) d. [7] Thiago Monteiro (BRA) 7-6(6) 6-2
[Q] Miljan Zekic (SRB) d. [LL] Martin Cuevas (URU) 7-5 7-6(5)
Matteo Donati (ITA) d. Casper Ruud (NOR) 7-6(8) 7-5
Ernests Gulbis (LAT) d. Luca Vanni (ITA) 6-2 6-4
Alessandro Giannessi (ITA) d. [LL] Maxime Janvier (FRA) 6-1 6-4
Blaz Rola (SLO) d. [6] Guido Andreozzi (ARG) 6-3 6-4
Attila Balazs (HUN) d. [WC] Omar Giacalone (ITA) 6-0 6-2
Marcelo Arevalo (ESA) d. [Q] Marc Sieber (GER) 1-6 6-1 7-5
[2] Pablo Cuevas (URU) d. Jozef Kovalik (SVK) 3-6 7-5 6-4
[WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) d. [1] Paolo Lorenzi (ITA) 6-4 6-0
Zdenek Kolar (CZE) d. Victor Estrella Burgos (DOM) 6-3 6-2
Facundo Bagnis (ARG) d. Renzo Olivo (ARG) 6-2 4-0 i krecz
Jaume Munar (ESP) d. [5] Laslo Djere (SRB) 0-6 6-2 6-4
[3] Jiri Vesely (CZE) d. [WC] Filippo Baldi (ITA) 6-4 5-7 7-6(4)
[Q] Federico Gaio (ITA) d. [Q] Marco Bortolotti (ITA) 6-2 6-1
Dennis Novak (AUT) d. [WC] Gian Marco Moroni (ITA) 6-7(6) 6-2 7-6(4)
Salvatore Caruso (ITA) d. [7] Thiago Monteiro (BRA) 7-6(6) 6-2
[Q] Miljan Zekic (SRB) d. [LL] Martin Cuevas (URU) 7-5 7-6(5)
Matteo Donati (ITA) d. Casper Ruud (NOR) 7-6(8) 7-5
Ernests Gulbis (LAT) d. Luca Vanni (ITA) 6-2 6-4
Alessandro Giannessi (ITA) d. [LL] Maxime Janvier (FRA) 6-1 6-4
Blaz Rola (SLO) d. [6] Guido Andreozzi (ARG) 6-3 6-4
Attila Balazs (HUN) d. [WC] Omar Giacalone (ITA) 6-0 6-2
Marcelo Arevalo (ESA) d. [Q] Marc Sieber (GER) 1-6 6-1 7-5
[2] Pablo Cuevas (URU) d. Jozef Kovalik (SVK) 3-6 7-5 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałmaty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Ałmaty - II runda:
[SE] Roberto Cid (DOM) d. [LL] Yusuke Takahashi (JPN) 6-1 6-0
Pedja Krstin (SRB) d. Ante Pavic (CRO) 6-4 6-2
Tsung Hua Yang (TPE) d. [Q] Jose Rubin Statham (NZL) 6-3 6-7(5) 7-6(4)
Enrique Lopez Perez (ESP) d. [8] Uladzimir Ignatik (BLR) 6-3 6-0
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [7] Nino Serdarusic (CRO) 5-7 6-4 6-4
[Q] Jurij Rodionov (AUT) d. [WC] Alen Avidzba (RUS) 6-3 7-5
Guilherme Clezar (BRA) d. [6] Nikola Milojevic (SRB) 6-2 3-6 6-1
[2] Yannick Hanfmann (GER) d. Daniel Munoz De La Nava (ESP) 6-1 6-3
[SE] Roberto Cid (DOM) d. [LL] Yusuke Takahashi (JPN) 6-1 6-0
Pedja Krstin (SRB) d. Ante Pavic (CRO) 6-4 6-2
Tsung Hua Yang (TPE) d. [Q] Jose Rubin Statham (NZL) 6-3 6-7(5) 7-6(4)
Enrique Lopez Perez (ESP) d. [8] Uladzimir Ignatik (BLR) 6-3 6-0
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [7] Nino Serdarusic (CRO) 5-7 6-4 6-4
[Q] Jurij Rodionov (AUT) d. [WC] Alen Avidzba (RUS) 6-3 7-5
Guilherme Clezar (BRA) d. [6] Nikola Milojevic (SRB) 6-2 3-6 6-1
[2] Yannick Hanfmann (GER) d. Daniel Munoz De La Nava (ESP) 6-1 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172260
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Hanfmann ładnie się obłowi na tych chalkach za Uralem.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Nottingham - II runda:
[Q] Brayden Schnur (CAN) d. Tatsuma Ito (JPN) 6-3 3-6 7-6(5)
[SE] Daniel Evans (GBR) d. [7] Sergiej Stachowski (UKR) 7-5 7-6(2)
Marcel Granollers (ESP) d. [WC] Alexander Ward (GBR) 6-4 6-3
[5] Ramkumar Ramanathan (IND) d. [Q] Tobias Kamke (GER) 7-6(1) 6-3
[WC] James Ward (GBR) d. Marc Polmans (AUS) 3-6 7-6(5) 6-4
[4] Ilja Iwaszka (BLR) d. Adrian Menendez Maceiras (ESP) 4-6 6-3 6-4
[6] Peter Polansky (CAN) d. Stephane Robert (FRA) 6-3 6-4
[2] Alex De Minaur (AUS) d. [LL] Christopher Eubanks (USA) 6-4 6-4
[Q] Brayden Schnur (CAN) d. Tatsuma Ito (JPN) 6-3 3-6 7-6(5)
[SE] Daniel Evans (GBR) d. [7] Sergiej Stachowski (UKR) 7-5 7-6(2)
Marcel Granollers (ESP) d. [WC] Alexander Ward (GBR) 6-4 6-3
[5] Ramkumar Ramanathan (IND) d. [Q] Tobias Kamke (GER) 7-6(1) 6-3
[WC] James Ward (GBR) d. Marc Polmans (AUS) 3-6 7-6(5) 6-4
[4] Ilja Iwaszka (BLR) d. Adrian Menendez Maceiras (ESP) 4-6 6-3 6-4
[6] Peter Polansky (CAN) d. Stephane Robert (FRA) 6-3 6-4
[2] Alex De Minaur (AUS) d. [LL] Christopher Eubanks (USA) 6-4 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Lyon - II runda:
Miomir Kecmanovic (SRB) d. [Q] Mikael Ymer (SWE) 6-2 7-6(7)
[WC] Alexei Popyrin (AUS) d. Mathias Bourgue (FRA) 6-4 6-4
[WC] Alexandre Muller (FRA) d. Joao Domingues (POR) 2-6 7-5 6-4
Felix Auger Aliassime (CAN) d. Antonie Hoang (FRA) 6-3 7-5
[Q] Johan Sebastien Tatlot (FRA) d. Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 3-6 6-2 6-4
Adam Pavlasek (CZE) d. [4] Pablo Andujar (ESP) 7-6(5) 0-6 6-5 i krecz
[Q] Roberto Marcora (ITA) d. Benjamin Bonzi (FRA) 6-0 7-6(4)
Christian Garin (CHI) d. Mitchell Krueger (USA) 3-6 6-3 7-5
Miomir Kecmanovic (SRB) d. [Q] Mikael Ymer (SWE) 6-2 7-6(7)
[WC] Alexei Popyrin (AUS) d. Mathias Bourgue (FRA) 6-4 6-4
[WC] Alexandre Muller (FRA) d. Joao Domingues (POR) 2-6 7-5 6-4
Felix Auger Aliassime (CAN) d. Antonie Hoang (FRA) 6-3 7-5
[Q] Johan Sebastien Tatlot (FRA) d. Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 3-6 6-2 6-4
Adam Pavlasek (CZE) d. [4] Pablo Andujar (ESP) 7-6(5) 0-6 6-5 i krecz
[Q] Roberto Marcora (ITA) d. Benjamin Bonzi (FRA) 6-0 7-6(4)
Christian Garin (CHI) d. Mitchell Krueger (USA) 3-6 6-3 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Ałamty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Za bardzo się w tym tygodniu nie obłowił.DUN I LOVE pisze:Hanfmann ładnie się obłowi na tych chalkach za Uralem.
Za to FAA zdaje się powoli powracać do dyspozycji z drugiej połowy zeszłego roku.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T24: Ałmaty, Caltanissetta, Lyon, Nottingham 2018
Caltanissetta - II runda:
[WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) d. Zdenek Kolar (CZE) 3-6 7-5 6-3
Jaume Munar (ESP) d. Facundo Bagnis (ARG) 4-6 6-2 6-2
[3] Jiri Vesely (CZE) d. [Q] Federico Gaio (ITA) 4-6 6-2 6-4
Dennis Novak (AUT) d. Salvatore Caruso (ITA) 6-3 6-4
Matteo Donati (ITA) d. [Q] Miljan Zekic (SRB) walkower (ból kręgosłupa)
Alessandro Giannessi (ITA) d. Ernests Gulbis (LAT) 2-6 7-6(3) 6-1
Attila Balazs (HUN) d. Blaz Rola (SLO) 6-1 6-4
[2] Pablo Cuevas (URU) d. Marcelo Arevalo (ESA) 6-3 6-1
[WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) d. Zdenek Kolar (CZE) 3-6 7-5 6-3
Jaume Munar (ESP) d. Facundo Bagnis (ARG) 4-6 6-2 6-2
[3] Jiri Vesely (CZE) d. [Q] Federico Gaio (ITA) 4-6 6-2 6-4
Dennis Novak (AUT) d. Salvatore Caruso (ITA) 6-3 6-4
Matteo Donati (ITA) d. [Q] Miljan Zekic (SRB) walkower (ból kręgosłupa)
Alessandro Giannessi (ITA) d. Ernests Gulbis (LAT) 2-6 7-6(3) 6-1
Attila Balazs (HUN) d. Blaz Rola (SLO) 6-1 6-4
[2] Pablo Cuevas (URU) d. Marcelo Arevalo (ESA) 6-3 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości