Madryt 2024

Obrazek
Awatar użytkownika
no-handed backhand
Posty: 17960
Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
Lokalizacja: tak

Re: Madryt 2024

Post autor: no-handed backhand »

DUN I LOVE pisze: 03 maja 2024, 23:31 Wybrałeś przemoc nocą.
Kamileki poszedł spać i wybrał przemoc.
Yoshihito Nishioka do Ciebie jedzie
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44669
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Madryt 2024

Post autor: Robertinho »

DUN I LOVE pisze: 03 maja 2024, 22:01 Kurde, powiem wam, że cieszę się jakoś z tego finału Augera. Wiem w jakich okolicznościach go zrobił i że jest to trochę prezent od losu na który nic nie wskazywało, ale jeżeli miałbym wymienić graczy, którym życzę dużego wyniku, to pewnie Kanadyjczyk kręciłby się w okolicach topu listy.
Dobrze, tylko niech teraz spłaci dług wobec tenisowej społeczności i wygra z rudym szczu..., a nie, precz z hejtem sympatycznym bezpaństwowcem.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173458
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Madryt 2024

Post autor: DUN I LOVE »

Mi tam wszystko jedno. Nie rozumiem tej niechęci do Rubliowa. Wyciska okolice maxa z tego, co ma.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44669
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Madryt 2024

Post autor: Robertinho »

Ja nie rozumiem niechęci do Ruuda, w sensie aż takiej, bo poza forum też ludzie go jadą jak ostatnią szmatę, więc to nie tylko trolling.

Tak serio, to dla mnie Anszej to wszystko co najgorsze w obecnym męskim 🎾, tj paskudnie grający, zachowujący się i łajzowaty pokrzywieniec, z problemami z głową, z życiową misją ogrywania jakoś tam ciekawych zawodników i psucia turniejów. Nie wiem jak to ubrać w mniej ofensywny język.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39320
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Madryt 2024

Post autor: Kiefer »

Barty pisze: 04 maja 2024, 9:36
Kiefer pisze: 04 maja 2024, 8:50
DUN I LOVE pisze: 03 maja 2024, 20:53 Nie wiem, czy ma to związek, ale mam nadzieję, że zacznie się dyskusja o sensie robienia tych długich turniejów M-1000.
Raczej nie ma, po prostu tenis jest w gównie, nie zmienia to faktu, że dla potrzeby skrócenia Mastersów do tygodnia możnaby użyć tej argumentacji.
A co ma opinia, że tenis jest w gównie do zjawiska nadmiernych wycofań w jednym tygodniu rozgrywkowym?
Dla mnie to wszystko ma ze sobą związek.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173458
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Madryt 2024

Post autor: DUN I LOVE »

Robertinho pisze: 04 maja 2024, 11:27 Ja nie rozumiem niechęci do Ruuda, w sensie aż takiej, bo poza forum też ludzie go jadą jak ostatnią szmatę, więc to nie tylko trolling.
U mnie 100% trolling.

Rozumiem jednak, że ludziom mógł uwłaczać hołd lenny, jaki złożył Nadalowi i generalnie duma po takim laniu. Ze sportowego punktu widzenia było to niesmaczne. Nie zrobiło jednak żadnej różnicy ostatecznie.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44669
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Madryt 2024

Post autor: Robertinho »

DUN I LOVE pisze: 04 maja 2024, 11:56
Robertinho pisze: 04 maja 2024, 11:27 Ja nie rozumiem niechęci do Ruuda, w sensie aż takiej, bo poza forum też ludzie go jadą jak ostatnią szmatę, więc to nie tylko trolling.
U mnie 100% trolling.

Rozumiem jednak, że ludziom mógł uwłaczać hołd lenny, jaki złożył Nadalowi i generalnie duma po takim laniu. Ze sportowego punktu widzenia było to niesmaczne. Nie zrobiło jednak żadnej różnicy ostatecznie.
Chyba sytuacja jakbyś grał z Federerem, albo przeciwko Messiemu, który w dodatku byłby kumplem irl.

Nie wiem, z jednej strony robi się z Norwega zero bez ambicji, z drugiej, raczej robi wyniki ponad stan, zwłaszcza w WS, więc raczej z głową do rywalizacji u niego jest co najmniej dobrze.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173458
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Madryt 2024

Post autor: DUN I LOVE »

No duży tytuł wydaje się być kwestią czasu, tym bardziej, że roczniki 04-05 to chyba dno, więc okno się wydłuży.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Art
Moderator
Posty: 18347
Rejestracja: 18 lip 2011, 18:25

Re: Madryt 2024

Post autor: Art »

Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27706
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Madryt 2024

Post autor: Lucas »

“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27706
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Madryt 2024

Post autor: Lucas »

“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 173458
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Madryt 2024

Post autor: DUN I LOVE »

Coraz ciekawsi gracze wygrywają tego debla. Fajnie, że znalazł prawdziwe powołanie Korda.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
L_D
Posty: 105
Rejestracja: 16 lip 2019, 9:29

Re: Madryt 2024

Post autor: L_D »

Robertinho pisze: 04 maja 2024, 11:27 Ja nie rozumiem niechęci do Ruuda, w sensie aż takiej, bo poza forum też ludzie go jadą jak ostatnią szmatę, więc to nie tylko trolling.

Tak serio, to dla mnie Anszej to wszystko co najgorsze w obecnym męskim 🎾, tj paskudnie grający, zachowujący się i łajzowaty pokrzywieniec, z problemami z głową, z życiową misją ogrywania jakoś tam ciekawych zawodników i psucia turniejów. Nie wiem jak to ubrać w mniej ofensywny język.
Też go nie lubię i podpisuję się pod tym stwierdzeniem, ale podobno to sympatyczny człowiek i wrażliwy jest jak się go pozna….


Ja chyba jednak nie chce go poznać bliżej…
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127663
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Madryt 2024

Post autor: Damian »



MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127663
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Madryt 2024

Post autor: Damian »

Madryt 🇪🇸 - plan gier na niedzielę:

Manolo Santana Stadium
start o g. 15:30 :
[6] Barbora Krejcikova 🇨🇿 Laura Siegemund 🇩🇪 vs [8] Cristina Bucsa 🇪🇸 Sara Sorribes Tormo 🇪🇸
nie przed 18:30 : F Felix Auger-Aliassime 🇨🇦 vs [7] Andrey Rublev


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127663
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Madryt 2024

Post autor: Damian »

Can Felix foil resurgent Rublev in Madrid final?
Spoiler:
https://www.atptour.com/en/news/rublev- ... al-preview


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
juniorro
Posty: 956
Rejestracja: 31 sty 2021, 11:52

Re: Madryt 2024

Post autor: juniorro »

Rublev to bierze w 3 setach.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44669
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Madryt 2024

Post autor: Robertinho »

Zobaczymy, jeśli na jakiejś cegle miałby wygrać Ożee, to zdecydowanie tutaj. Tj nie daję mu wielkich szans, ale byłoby miło jakby wybatożył rudego.

No i po ogarniania Ruuda i Rubla tytuł onkologa roku na mtenis dostanie.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Art
Moderator
Posty: 18347
Rejestracja: 18 lip 2011, 18:25

Re: Madryt 2024

Post autor: Art »

Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27706
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Madryt 2024

Post autor: Lucas »

“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość