T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Pune CH 100 MD - wyniki I rundy:
[1] Sumit Nagal d. Yu Hsiou Hsu 76(6) 64 02:06 John Blom
[WC] Niki Kaliyanda Poonacha d. Goncalo Oliveira 63 67(2) 76(3) 02:37 Rosario Corvaia
Maks Kasnikowski d. Seongchan Hong 64 62 01:22 John Blom
[7] Dane Sweeny d. Maxime Janvier 46 61 76(4) 02:03 Parikshit Sharma
[4] Valentin Vacherot d. [Q] Vasek Pospisil 63 75 01:23 Rosario Corvaia
Tristan Schoolkate d. Geoffrey Blancaneaux 76(7) 63 01:56 Saibal Banerjee
Enzo Couacaud d. [Q] Bernard Tomic 64 62 01:05 Avanee Gosavi
[5] Dalibor Svrcina d. [Alt] Philip Sekulic 64 63 01:35 Lavleen Raizada
[WC] Sasi Kumar Mukund d. [8] Federico Gaio 63 62 00:55 Avanee Gosavi
[Q] Felix Gill d. Coleman Wong 76(4) 46 63 02:08 Saibal Banerjee
Tung Lin Wu d. Gauthier Onclin 76(5) 67(5) 63 02:54 Marko Savic
[3] Adam Walton d. [Q] Raphael Collignon 76(1) 62 01:30 Lavleen Raizada
[Q] Alexey Zakharov d. [6] Oliver Crawford 76(4) 63 01:36 Marko Savic
[WC] Ramkumar Ramanathan d. Stefano Napolitano 76(5) 76(5) 01:54 Marko Savic
Tristan Boyer d. Oriol Roca Batalla 62 46 62 02:07 Avanee Gosavi
[2] Duje Ajdukovic d. [Q] Sebastian Fanselow 57 76(1) 63 02:34 Saibal Banerjee
[1] Sumit Nagal d. Yu Hsiou Hsu 76(6) 64 02:06 John Blom
[WC] Niki Kaliyanda Poonacha d. Goncalo Oliveira 63 67(2) 76(3) 02:37 Rosario Corvaia
Maks Kasnikowski d. Seongchan Hong 64 62 01:22 John Blom
[7] Dane Sweeny d. Maxime Janvier 46 61 76(4) 02:03 Parikshit Sharma
[4] Valentin Vacherot d. [Q] Vasek Pospisil 63 75 01:23 Rosario Corvaia
Tristan Schoolkate d. Geoffrey Blancaneaux 76(7) 63 01:56 Saibal Banerjee
Enzo Couacaud d. [Q] Bernard Tomic 64 62 01:05 Avanee Gosavi
[5] Dalibor Svrcina d. [Alt] Philip Sekulic 64 63 01:35 Lavleen Raizada
[WC] Sasi Kumar Mukund d. [8] Federico Gaio 63 62 00:55 Avanee Gosavi
[Q] Felix Gill d. Coleman Wong 76(4) 46 63 02:08 Saibal Banerjee
Tung Lin Wu d. Gauthier Onclin 76(5) 67(5) 63 02:54 Marko Savic
[3] Adam Walton d. [Q] Raphael Collignon 76(1) 62 01:30 Lavleen Raizada
[Q] Alexey Zakharov d. [6] Oliver Crawford 76(4) 63 01:36 Marko Savic
[WC] Ramkumar Ramanathan d. Stefano Napolitano 76(5) 76(5) 01:54 Marko Savic
Tristan Boyer d. Oriol Roca Batalla 62 46 62 02:07 Avanee Gosavi
[2] Duje Ajdukovic d. [Q] Sebastian Fanselow 57 76(1) 63 02:34 Saibal Banerjee
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Pau CH 125 MD - wyniki I rundy:
[1] Jurij Rodionov d. Zdenek Kolar 75 76(4) 01:47 Alexandre Juge
Leandro Riedi d. [Q] Altug Celikbilek 64 63 01:19 Valentin CID
Dino Prizmic d. Lloyd Harris 64 46 64 02:36 Tiago Sturmer
Antoine Escoffier d. [7] Harold Mayot 64 62 01:13 Robin Lambours
[Q] Egor Gerasimov d. [4] Gregoire Barrere 16 63 62 01:22 Tiago Sturmer
[SE] Clement Chidekh d. [Q] Strong Kirchheimer 62 63 01:16 Robin Lambours
Titouan Droguet d. [WC] Kyle Edmund 62 62 01:00 Tiago Sturmer
[5] Quentin Halys d. [WC] Charlie Camus 61 62 00:50 Thomas LAGARDE
Pierre Hugues Herbert d. [8] David Goffin 76(2) 67(3) 75 03:00 Ruth Concas
Mattia Bellucci d. [SE] Matteo Martineau 63 76(5) 01:41 Thomas LAGARDE
James Trotter d. Ivan Gakhov 63 00 RET 00:43 Rémy Leguevaques
[3] Brandon Nakashima d. Joris De Loore 64 64 01:33 Robin Lambours
[6] Benoit Paire d. Jan Choinski 64 62 01:11 Tiago Sturmer
Otto Virtanen d. [Q] Tristan Lamasine 75 76(3) 01:45 Thomas LAGARDE
[WC] Lucas Pouille d. Gijs Brouwer 64 76(3) 01:26 Alexandre Juge
[Q] Hazem Naw d. [2] Arthur Rinderknech 76(2) 67(3) 62 02:55 Ruth Concas
[1] Jurij Rodionov d. Zdenek Kolar 75 76(4) 01:47 Alexandre Juge
Leandro Riedi d. [Q] Altug Celikbilek 64 63 01:19 Valentin CID
Dino Prizmic d. Lloyd Harris 64 46 64 02:36 Tiago Sturmer
Antoine Escoffier d. [7] Harold Mayot 64 62 01:13 Robin Lambours
[Q] Egor Gerasimov d. [4] Gregoire Barrere 16 63 62 01:22 Tiago Sturmer
[SE] Clement Chidekh d. [Q] Strong Kirchheimer 62 63 01:16 Robin Lambours
Titouan Droguet d. [WC] Kyle Edmund 62 62 01:00 Tiago Sturmer
[5] Quentin Halys d. [WC] Charlie Camus 61 62 00:50 Thomas LAGARDE
Pierre Hugues Herbert d. [8] David Goffin 76(2) 67(3) 75 03:00 Ruth Concas
Mattia Bellucci d. [SE] Matteo Martineau 63 76(5) 01:41 Thomas LAGARDE
James Trotter d. Ivan Gakhov 63 00 RET 00:43 Rémy Leguevaques
[3] Brandon Nakashima d. Joris De Loore 64 64 01:33 Robin Lambours
[6] Benoit Paire d. Jan Choinski 64 62 01:11 Tiago Sturmer
Otto Virtanen d. [Q] Tristan Lamasine 75 76(3) 01:45 Thomas LAGARDE
[WC] Lucas Pouille d. Gijs Brouwer 64 76(3) 01:26 Alexandre Juge
[Q] Hazem Naw d. [2] Arthur Rinderknech 76(2) 67(3) 62 02:55 Ruth Concas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Tenerife CH 75 MD - wyniki I rundy:
Jules Marie d. [1] Zsombor Piros 76(2) 61 01:24 Alberto Martin-Javato Conejero
Dennis Novak d. Alexis Galarneau 36 75 64 02:09 Jose-Miguel Sierra
[Alt] Henrique Rocha d. Daniel Rincon 36 76(2) 63 02:27 Manuel Franco Ojea
[8] Franco Agamenone d. [Q] Steven Diez 75 36 62 02:26 Alberto Martin-Javato Conejero
Dimitar Kuzmanov d. [4] Filip Misolic 63 76(3) 01:44 Edgar Duran
Jozef Kovalik d. [WC] Richard Zusman 76(5) 64 01:46 Jose-Miguel Sierra
Stefano Travaglia d. Riccardo Bonadio 61 36 62 01:59 Raul Reales Rodríguez
[Q] Raul Brancaccio d. Lukas Neumayer 36 63 75 02:21 Alberto Martin-Javato Conejero
[7] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [WC] Martin Landaluce 75 26 76(11) 02:50 Raul Reales Rodríguez
Francesco Maestrelli d. [Q] David Jorda Sanchis 63 64 01:23 Poncho Ayala
Martin Damm d. [LL] Daniel Michalski 75 76(3) 02:11 Edgar Duran
Alejandro Moro Canas d. [3] Pablo Llamas Ruiz 75 57 61 02:45 Raul Reales Rodríguez
Matteo Gigante d. Alessandro Giannessi 62 63 01:11 Poncho Ayala
[Q] Adrian Andreev d. [Q] Giovanni Fonio 46 63 75 02:23 Manuel Franco Ojea
[LL] Salvatore Caruso d. [Alt] Mitchell Krueger 64 46 75 02:50 Edgar Duran
[2] Jesper De Jong d. [Q] August Holmgren 26 64 63 02:26 Jose-Miguel Sierra
Jules Marie d. [1] Zsombor Piros 76(2) 61 01:24 Alberto Martin-Javato Conejero
Dennis Novak d. Alexis Galarneau 36 75 64 02:09 Jose-Miguel Sierra
[Alt] Henrique Rocha d. Daniel Rincon 36 76(2) 63 02:27 Manuel Franco Ojea
[8] Franco Agamenone d. [Q] Steven Diez 75 36 62 02:26 Alberto Martin-Javato Conejero
Dimitar Kuzmanov d. [4] Filip Misolic 63 76(3) 01:44 Edgar Duran
Jozef Kovalik d. [WC] Richard Zusman 76(5) 64 01:46 Jose-Miguel Sierra
Stefano Travaglia d. Riccardo Bonadio 61 36 62 01:59 Raul Reales Rodríguez
[Q] Raul Brancaccio d. Lukas Neumayer 36 63 75 02:21 Alberto Martin-Javato Conejero
[7] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [WC] Martin Landaluce 75 26 76(11) 02:50 Raul Reales Rodríguez
Francesco Maestrelli d. [Q] David Jorda Sanchis 63 64 01:23 Poncho Ayala
Martin Damm d. [LL] Daniel Michalski 75 76(3) 02:11 Edgar Duran
Alejandro Moro Canas d. [3] Pablo Llamas Ruiz 75 57 61 02:45 Raul Reales Rodríguez
Matteo Gigante d. Alessandro Giannessi 62 63 01:11 Poncho Ayala
[Q] Adrian Andreev d. [Q] Giovanni Fonio 46 63 75 02:23 Manuel Franco Ojea
[LL] Salvatore Caruso d. [Alt] Mitchell Krueger 64 46 75 02:50 Edgar Duran
[2] Jesper De Jong d. [Q] August Holmgren 26 64 63 02:26 Jose-Miguel Sierra
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Pune CH 100 MD - wyniki II rundy:
[WC] Niki Kaliyanda Poonacha d. [1] Sumit Nagal 64 63 01:09 Avanee Gosavi
[7] Dane Sweeny d. Maks Kasnikowski 64 61 01:21 Marko Savic
[4] Valentin Vacherot d. Tristan Schoolkate 61 62 01:03 Lavleen Raizada
Enzo Couacaud d. [5] Dalibor Svrcina 64 57 41 i krecz (Left Hand) 02:06 Saibal Banerjee
[WC] Sasi Kumar Mukund d. [Q] Felix Gill 61 60 00:51 Rosario Corvaia
[3] Adam Walton d. Tung-Lin Wu 60 67(5) 76(4) 02:40 Avanee Gosavi
[Q] Alexey Zakharov d. [WC] Ramkumar Ramanathan 64 64 01:27 John Blom
[2] Duje Ajdukovic d. Tristan Boyer 61 62 01:01 Lavleen Raizada
[WC] Niki Kaliyanda Poonacha d. [1] Sumit Nagal 64 63 01:09 Avanee Gosavi
[7] Dane Sweeny d. Maks Kasnikowski 64 61 01:21 Marko Savic
[4] Valentin Vacherot d. Tristan Schoolkate 61 62 01:03 Lavleen Raizada
Enzo Couacaud d. [5] Dalibor Svrcina 64 57 41 i krecz (Left Hand) 02:06 Saibal Banerjee
[WC] Sasi Kumar Mukund d. [Q] Felix Gill 61 60 00:51 Rosario Corvaia
[3] Adam Walton d. Tung-Lin Wu 60 67(5) 76(4) 02:40 Avanee Gosavi
[Q] Alexey Zakharov d. [WC] Ramkumar Ramanathan 64 64 01:27 John Blom
[2] Duje Ajdukovic d. Tristan Boyer 61 62 01:01 Lavleen Raizada
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Tenerife CH 75 MD - wyniki II rundy:
Jules Marie d. Dennis Novak 63 63 01:18 Poncho Ayala
[Alt] Henrique Rocha d. [8] Franco Agamenone 63 63 01:15 Jose-Miguel Sierra
Jozef Kovalik d. Dimitar Kuzmanov 46 76(4) 75 03:24 Poncho Ayala
Stefano Travaglia d. [Q] Raul Brancaccio 61 64 01:24 Jose-Miguel Sierra
Francesco Maestrelli d. [7] Santiago Rodriguez Taverna 62 64 01:41 Manuel Franco Ojea
Martin Damm d. Alejandro Moro Canas 26 63 62 02:23 Poncho Ayala
Matteo Gigante d. [Q] Adrian Andreev 64 63 01:24 Raul Reales Rodríguez
[LL] Salvatore Caruso d. [2] Jesper De Jong 64 16 63 02:08 Manuel Franco Ojea
Jules Marie d. Dennis Novak 63 63 01:18 Poncho Ayala
[Alt] Henrique Rocha d. [8] Franco Agamenone 63 63 01:15 Jose-Miguel Sierra
Jozef Kovalik d. Dimitar Kuzmanov 46 76(4) 75 03:24 Poncho Ayala
Stefano Travaglia d. [Q] Raul Brancaccio 61 64 01:24 Jose-Miguel Sierra
Francesco Maestrelli d. [7] Santiago Rodriguez Taverna 62 64 01:41 Manuel Franco Ojea
Martin Damm d. Alejandro Moro Canas 26 63 62 02:23 Poncho Ayala
Matteo Gigante d. [Q] Adrian Andreev 64 63 01:24 Raul Reales Rodríguez
[LL] Salvatore Caruso d. [2] Jesper De Jong 64 16 63 02:08 Manuel Franco Ojea
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Pau CH 125 MD - wyniki II rundy:
Leandro Riedi d. [1] Jurij Rodionov 63 76(4) 01:36 Robin Lambours
Dino Prizmic d. Antoine Escoffier 62 46 62 02:06 Ruth Concas
(SE)Clement Chidekh d. [Q] Egor Gerasimov 62 63 01:06 Alexandre Juge
Titouan Droguet d. [5] Quentin Halys 63 75 01:07 Robin Lambours
Mattia Bellucci d. Pierre-Hugues Herbert 64 63 01:23 Tiago Sturmer
[3] Brandon Nakashima d. James Trotter 64 64 01:16 Alexandre Juge
Otto Virtanen d. [6] Benoit Paire 60 76(3) 01:25 Ruth Concas
[WC] Lucas Pouille d. [Q] Hazem Naw 64 63 01:07 Tiago Sturmer
Leandro Riedi d. [1] Jurij Rodionov 63 76(4) 01:36 Robin Lambours
Dino Prizmic d. Antoine Escoffier 62 46 62 02:06 Ruth Concas
(SE)Clement Chidekh d. [Q] Egor Gerasimov 62 63 01:06 Alexandre Juge
Titouan Droguet d. [5] Quentin Halys 63 75 01:07 Robin Lambours
Mattia Bellucci d. Pierre-Hugues Herbert 64 63 01:23 Tiago Sturmer
[3] Brandon Nakashima d. James Trotter 64 64 01:16 Alexandre Juge
Otto Virtanen d. [6] Benoit Paire 60 76(3) 01:25 Ruth Concas
[WC] Lucas Pouille d. [Q] Hazem Naw 64 63 01:07 Tiago Sturmer
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Pune CH 100 MD - wyniki 1/4 finału:
[7] Dane Sweeny d. [WC] Niki Kaliyanda Poonacha 46 62 76(3) 02:04 Marko Savic
[4] Valentin Vacherot d. Enzo Couacaud 76(2) 64 01:29 John Blom
[3] Adam Walton d. [WC] Mukund Sasikumar W/O Saibal Banerjee
[2] Duje Ajdukovic d. [Q] Alexey Zakharov 64 63 01:21 Avanee Gosavi
[7] Dane Sweeny d. [WC] Niki Kaliyanda Poonacha 46 62 76(3) 02:04 Marko Savic
[4] Valentin Vacherot d. Enzo Couacaud 76(2) 64 01:29 John Blom
[3] Adam Walton d. [WC] Mukund Sasikumar W/O Saibal Banerjee
[2] Duje Ajdukovic d. [Q] Alexey Zakharov 64 63 01:21 Avanee Gosavi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Tenerife CH 75 MD - wyniki 1/4 finału:
Jules Marie d. [Alt] Henrique Rocha 63 75 01:38 Poncho Ayala
Stefano Travaglia d. Jozef Kovalik 75 36 30 i krecz (Left ankle) 02:14 Manuel Franco Ojea
Francesco Maestrelli d. Martin Damm 76(4) 62 01:41 Raul Reales Rodríguez
Matteo Gigante d. [LL] Salvatore Caruso 63 16 62 01:43 Jose-Miguel Sierra
Jules Marie d. [Alt] Henrique Rocha 63 75 01:38 Poncho Ayala
Stefano Travaglia d. Jozef Kovalik 75 36 30 i krecz (Left ankle) 02:14 Manuel Franco Ojea
Francesco Maestrelli d. Martin Damm 76(4) 62 01:41 Raul Reales Rodríguez
Matteo Gigante d. [LL] Salvatore Caruso 63 16 62 01:43 Jose-Miguel Sierra
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Pau CH 125 MD - wyniki 1/4 finału:
Leandro Riedi d. Dino Prizmic 36 62 75 02:40 Tiago Sturmer
(SE)Clement Chidekh d. Titouan Droguet 75 36 75 02:40 Ruth Concas
[3] Brandon Nakashima d. Mattia Bellucci 36 64 76(2) 02:02 Robin Lambours
Otto Virtanen d. [WC] Lucas Pouille 76(5) 76(3) 01:56 Alexandre Juge
Leandro Riedi d. Dino Prizmic 36 62 75 02:40 Tiago Sturmer
(SE)Clement Chidekh d. Titouan Droguet 75 36 75 02:40 Ruth Concas
[3] Brandon Nakashima d. Mattia Bellucci 36 64 76(2) 02:02 Robin Lambours
Otto Virtanen d. [WC] Lucas Pouille 76(5) 76(3) 01:56 Alexandre Juge
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Pune CH 100 MD - wyniki 1/2 finału:
[4] Valentin Vacherot d. [7] Dane Sweeny 46 62 64 01:50 Avanee Gosavi
[3] Adam Walton d. [2] Duje Ajdukovic 75 76(6) 01:48 Marko Savic
[4] Valentin Vacherot d. [7] Dane Sweeny 46 62 64 01:50 Avanee Gosavi
[3] Adam Walton d. [2] Duje Ajdukovic 75 76(6) 01:48 Marko Savic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Tenerife CH 75 MD - wyniki 1/2 finału:
Stefano Travaglia d. Jules Marie 62 63 01:15 Jose-Miguel Sierra
Matteo Gigante d. Francesco Maestrelli 60 64 01:13 Manuel Franco Ojea
Stefano Travaglia d. Jules Marie 62 63 01:15 Jose-Miguel Sierra
Matteo Gigante d. Francesco Maestrelli 60 64 01:13 Manuel Franco Ojea
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Pau CH 125 MD - wyniki 1/2 finału:
Leandro Riedi d. (SE)Clement Chidekh 63 63 01:07 Alexandre Juge
Otto Virtanen d. [3] Brandon Nakashima 64 76(4) 01:36 Ruth Concas
Leandro Riedi d. (SE)Clement Chidekh 63 63 01:07 Alexandre Juge
Otto Virtanen d. [3] Brandon Nakashima 64 76(4) 01:36 Ruth Concas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Pune CH 100 MD - wynik finału:
[4] Valentin Vacherot d. [3] Adam Walton 36 76(5) 76(5) 02:38 John Blom
[4] Valentin Vacherot d. [3] Adam Walton 36 76(5) 76(5) 02:38 John Blom
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Tenerife CH 75 MD - wynik finału:
Matteo Gigante d. Stefano Travaglia 62 64 01:24 Poncho Ayala
Matteo Gigante d. Stefano Travaglia 62 64 01:24 Poncho Ayala
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Pau (125), Pune (100), Tenerife 2 (75) 2024
Pau CH 125 MD - wynik finału:
Otto Virtanen d. Leandro Riedi 75 75 01:34 Tiago Sturmer
Otto Virtanen d. Leandro Riedi 75 75 01:34 Tiago Sturmer
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości