IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Obrazek
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Anula »

Mario pisze:Anulę też prosimy o zaprzestanie akcji umoralniających. Nikt tutaj jakoś przesadnie nie przegiął moim zdaniem.
Wyrażam swoje zdanie. Moim zdaniem przegiął.
matek20
Posty: 1899
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:21

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: matek20 »

Ale powiedz mi czemu on ryczy ? Dostał drabinkę a'la Nadal/Djoko/Federer w posczególnych wielkich szlemach (czyt. autostradę) W finale dostaje gościa po kontuzji, wymęczonego całym tygodniem i na dodatek ma problem go dobić 3-0. Męczy się nie miłosiernie i dosłownie piłka, może dwie zadecydowały, że teraz nie oglądamy piątego seta. Ja bym się zapadł pod ziemię, a nie ryczał jakbym wygrał wielkiego szlema, bo 3-ech pięciosetowych bataliach.
Turnieje MTT
2016: Monte Carlo W, Winston-Salem F

Czy rok 2019 będzie jeszcze większym cyrkiem niż 2017 i 2018 ?
Hankmoody
Posty: 6335
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:28

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Hankmoody »

A Jonca to nie wie że Szkot nie pije, bo na końcu coś zaczął bredzić o trunkach w których się zanurzy Andy swietujac zwyciestwo.
Awatar użytkownika
simon
Posty: 2826
Rejestracja: 30 mar 2013, 14:02

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: simon »

Murray raczej nie czyta naszego forum, więc specjalnie się nie przejmie. Inna sprawa, że męczydusza matek drażni jeszcze bardziej niż ryży Szkot, co jak wiadomo nie jest łatwą sztuką.
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Anula »

matek20 pisze:Ale powiedz mi czemu on ryczy ? Dostał drabinkę a'la Nadal/Djoko/Federer w posczególnych wielkich szlemach (czyt. autostradę) W finale dostaje gościa po kontuzji, wymęczonego całym tygodniem i na dodatek ma problem go dobić 3-0. Męczy się nie miłosiernie i dosłownie piłka, może dwie zadecydowały, że teraz nie oglądamy piątego seta. Ja bym się zapadł pod ziemię, a nie ryczał jakbym wygrał wielkiego szlema, bo 3-ech pięciosetowych bataliach.
Szczerze mówiąc, jestem bezradna wobec tego co napisałeś.

Dobrej nocy Wszystkim. ;)
Awatar użytkownika
lake
Posty: 13564
Rejestracja: 19 kwie 2012, 11:51

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: lake »

Anula Matek jest znany z tego że piszę co mu ślina na klawiaturę przyniesie. Trochę racji ma, choć z drugiej strony nie ma pojęcia co Ryży osiągnął, a tym bardziej co przeżywa i ile go to kosztowało, nawet jeżeli ta wygrana wygląda równie gównianie niż większość pozostałych.
*****
***

MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17


Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Anula »

lake pisze:Anula Matek jest znany z tego że piszę co mu ślina na klawiaturę przyniesie. Trochę racji ma, choć z drugiej strony nie ma pojęcia co Ryży osiągnął, a tym bardziej co przeżywa i ile go to kosztowało, nawet jeżeli ta wygrana wygląda równie gównianie niż większość pozostałych.
Nie uspokoiłeś mnie. ;)
Awatar użytkownika
lake
Posty: 13564
Rejestracja: 19 kwie 2012, 11:51

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: lake »

Nie próbowałem nawet, nauczony doświadczeniem wiem, że z kobietą, tym bardziej kierującą się sercem po prostu się nie dyskutuje. :D
Niestety Matek i Mario jakkolwiek im daleko do siebie mają rację. Ryży z dużo większymi umiejętnościami niż Romet, Ferrer, Nishi jest po prostu lepszym, skuteczniejszym pasożytem. Dobrym do tego stopnia, że został Fabsterem.
*****
***

MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17


Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 171272
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: DUN I LOVE »

lake pisze:Ryży z dużo większymi umiejętnościami niż Romet, Ferrer, Nishi jest po prostu lepszym, skuteczniejszym pasożytem. Dobrym do tego stopnia, że został Fabsterem.
Nawet jeśli, to ten wylew rozpaczy, bo wygrał IO mnie niesamowicie bawi. :D Sam się jaram turniejem olimpijskim, ale robienie z tego turnieju nie wiadomo czego, jest niezrozumiałe. Szczególnie w sytuacji, kiedy ATP potraktowało tę imprezę jako turniej pokazowy. Wygrał medal dla swojego kraju i brawo.

Simon, DelPo teraz pewnie będzie płacił za ten wysiłek. Pamiętam jak kiedyś Robpal się obruszył, że nikt Kliżana nie posądza o doping po tym jak zagrał chyba 4 mecze 3-setowe w Sankt Petersburgu (gdzie wygrał turniej). Słowak później przez kilka miesięcy miał problem z wygraniem 2-3 kolejnych spotkań i jakoś sprawa ucichła. :D Palito od Wimbledonu nie grał, Cincy też nie gra.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril

MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Anula »

lake pisze:Nie próbowałem nawet, nauczony doświadczeniem wiem, że z kobietą, tym bardziej kierującą się sercem po prostu się nie dyskutuje. :D
Mądra decyzja. ;)
lake pisze: Niestety Matek i Mario jakkolwiek im daleko do siebie mają rację. Ryży z dużo większymi umiejętnościami niż Romet, Ferrer, Nishi jest po prostu lepszym, skuteczniejszym pasożytem. Dobrym do tego stopnia, że został Fabsterem.

Największym przeciwnikiem Szkota jest on sam. Te zmagania są dla mnie najbardziej fascynujące.
Awatar użytkownika
Wujek Toni
Posty: 5824
Rejestracja: 19 lip 2011, 19:17

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Wujek Toni »

Największym plusem tego turnieju jest, jak już Mario zdążył zauważyć, powolne uczłowieczanie się Nadala. Być może przyswajalność szprycy zaczyna spadać z wiekiem, a organizm już nie jest w stanie przyjmować więcej tak silnych specyfików.
"Zabrałem kiedyś Rafaela wraz z Pico Monaco na ryby. Pamiętam, że chłopcy niezwykle radowali się na myśl o spędzeniu w taki sposób tamtego poranka - lato miało się już ku końcowi i była to jedna z ostatni okazji, by złowić kilka moren przed zamknięciem sezonu. Przypominam sobie bardzo dokładnie moment, gdy Rafael próbował po raz pierwszy zarzucić swoją wędkę , siedząc na skraju barki. Samą czynność wykonał nienagannie - widać było gołym okiem, że chłopak ma do wędkarstwa talent i czerpie z niego wielką przyjemność. Mimo to nie omieszkałem zbliżyć się do mojego bratanka, po czym chwyciłem go dosyć łagodnie, acz pewnie za muskularne prawe ramię, którym to przed chwilą zarzucił energicznie żyłkę wraz ze spławikiem i rzekłem: 'Którą ręką Cię uczyłem?'" Toni Nadal, Życie moje
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27014
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Lucas »

Nie spodziewałem się, że Delpo wypadnie tak dobrze. Był oczywiście zmęczony i pewnie od początku miał nikłe szanse, ale dał wyrównany mecz, w którym miał swoje okazje. Murray obronił mistrzostwo olimpijskie i to jest coś wielkiego. Po czasie nikt nie pamięta stylu, zostają cyfry. Pod względem osiągnięć to doskonały sezon Andy`ego, ponownie odskoczył od peletonu, ale do innych fabsterów mocno się nie zbliżył. To nie był nawet ten Murray z Wimbledonu, więc nie bardzo było się czym zachwycać, ale ma złoto i to się liczy. Krytykowanie tego, że się wzruszył oraz kolejne, wyciągnięte z lamusa, dawno przebrzmiałe żarciki o dopingu Nadala pozostawię bez komentarza.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 171272
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: DUN I LOVE »

Ciesz się, że nikt go nie nazwał ciotą tak jak Matek Murraya. Wtedy by dopiero było. :D

Nie ogarniam tego niby żałosnego stylu w jaki Murray wygrał. Zagrali naprawdę świetny finał, blisko 4 godziny walki. Daj boże, żebyśmy uświadczyli niebawem w szlemie finałowego spotkania na takim poziomu jak wczorajszy finał czy sobotnia druga połówka.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril

MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Anula »

DUN I LOVE pisze: Nie ogarniam tego niby żałosnego stylu w jaki Murray wygrał. Zagrali naprawdę świetny finał, blisko 4 godziny walki. Daj boże, żebyśmy uświadczyli niebawem w szlemie finałowego spotkania na takim poziomu jak wczorajszy finał czy sobotnia druga połówka.
Jak powiew świeżego powietrza. :brawo: ;)
Awatar użytkownika
Wujek Toni
Posty: 5824
Rejestracja: 19 lip 2011, 19:17

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Wujek Toni »

Jeżeli odbierasz moje docinki w kategoriach żartu, to obejrzyj sobie w towarzystwie specjalisty od mowy ciała materiał wideo, gdzie Nadal "odpiera" zarzuty o rzekomym stosowaniu dopalaczy. Nagranie powstało bodaj w Rio niedługo po wypłynięciu afery z meldonium.
"Zabrałem kiedyś Rafaela wraz z Pico Monaco na ryby. Pamiętam, że chłopcy niezwykle radowali się na myśl o spędzeniu w taki sposób tamtego poranka - lato miało się już ku końcowi i była to jedna z ostatni okazji, by złowić kilka moren przed zamknięciem sezonu. Przypominam sobie bardzo dokładnie moment, gdy Rafael próbował po raz pierwszy zarzucić swoją wędkę , siedząc na skraju barki. Samą czynność wykonał nienagannie - widać było gołym okiem, że chłopak ma do wędkarstwa talent i czerpie z niego wielką przyjemność. Mimo to nie omieszkałem zbliżyć się do mojego bratanka, po czym chwyciłem go dosyć łagodnie, acz pewnie za muskularne prawe ramię, którym to przed chwilą zarzucił energicznie żyłkę wraz ze spławikiem i rzekłem: 'Którą ręką Cię uczyłem?'" Toni Nadal, Życie moje
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: robpal »

Pozwól Lucas, że zapytam -- naprawdę wierzysz, że Nadal nie jest na koksie? :D
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
matek20
Posty: 1899
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:21

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: matek20 »

Obejrzałbym, ale za dużo szukania. Setki wywiadów przeprowadzają zawodnicy w ciągu roku.

https://www.youtube.com/watch?v=61EF6RBKBzs Jak mówisz o tym, to nieźle tam był zestresowany, wystarczy patrzeć na jego ręce w połowie wywiadu.
Turnieje MTT
2016: Monte Carlo W, Winston-Salem F

Czy rok 2019 będzie jeszcze większym cyrkiem niż 2017 i 2018 ?
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44266
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Robertinho »

robpal pisze:Pozwól Lucas, że zapytam -- naprawdę wierzysz, że Nadal nie jest na koksie? :D
Teraz raczej nie jest. Forma i tak nędzna, po co ryzykować.

Del Potro trochę szkoda, ale bez przesady, zrobił swoje, może odejść. Murray na czymś musi budować swoją wątła pewność siebie, jeśli ma zacząć robić coś pożytecznego w prawdziwych turniejach.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27014
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: Lucas »

robpal pisze:Pozwól Lucas, że zapytam -- naprawdę wierzysz, że Nadal nie jest na koksie? :D
Pewnym można być tylko śmierci i podatków.

Są różni ludzie i różne reakcje. Nadal na ogół macha rękami podczas wywiadów i wykonuje gesty. Uważam, że jest to związane z tym, że formułuje w głowie wypowiedź i szuka odpowiednich słów w języku angielskim. Nie jest jakimś orłem w tym języku, a musi odpowiedzieć szybko i zrozumiale. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że bardzo mocno denerwuje się, gdy ktoś mnie o coś oskarża nawet jeśli wiem, że nic nie zrobiłem. Przypuszczam, że moja mowa ciała wsadziłaby mnie za kratki :D.

Tyle razy zadawano mu pytania o ten doping, że nie dziw, iż się irytuje. Mam podobne odczucie, gdy czytam kolejny raz te same posty na ten temat. Póki Go nie złapią jest czysty i nie ma sensu tego drążyć. Zdaje sobie sprawę, że niektórzy szukają jakiegoś wytłumaczenia i mają problemy z uznaniem sportowej klasy Hiszpana, ale można by jednak nieco kreatywniej. Ta płyta nigdy nie miała dobrych przebojów, a do tego, z czasem mocno się zdarła.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: IO Rio 2016 - turniej olimpijski

Post autor: robpal »

Lucas pisze:Póki Go nie złapią jest czysty i nie ma sensu tego drążyć.
Ile razy można powtarzać, że to jest błędne podejście? Historia niczego nie nauczyła?

Żeby nie było, nie czepiam się jakoś specjalnie Nadala. Oni tam wszyscy mają farmakologicznej jakości towar "zapisany przez lekarzy". Przepisów nie łamią, co nie zmienia faktu, że są nakoksowani.
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości