Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko

Obrazek
Awatar użytkownika
lake
Posty: 13564
Rejestracja: 19 kwie 2012, 11:51

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: lake »

Tylko tam to chyba Borek jest szefem, a Hajto byłym sportowcem. :D
*****
***

MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17


Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44250
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Robertinho »

Hajto to chyba pewne rzeczy robi już celowo("zabrakło tej truskawki" :D ), no i on ma swój urok, choć wiem, że nie dla wszystkich. No i mający komputer w głowie Mateusz, zawsze koryguje błędy odnośnie faktów.

Witek zaś po prostu irytuje, a jako zawodowy komentator, brakami w wiedzy się ośmiesza i to regularnie.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 35174
Rejestracja: 03 sie 2011, 1:34

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Mario »

Skoro już o piłce, to mam wrażenie, że Domański to trochę taki odpowiednik Szpakowskiego albo Michałowicza z kosza. To znaczy na początku, jak człowiek zaczyna się czymś interesować, sprawia wrażenie bardzo dobrego komentatora, mówi całkiem składnie, od czasu do czasu rzuci żarcikiem, nie wyłapujemy jego błędów, bo raz, za bardzo się nie znamy, dwa zakładamy, że człowiek dostający tak ważne mecze raczej nie jest skończonym błaznem. Miesiące mijają, nasza wiedza idzie do przodu i w pewnym momencie zdajemy sobie sprawę z kim mamy do czynienia. Tak, był moment w moim życiu, w którym uważałem Witka za całkiem niezłego fachowca. :lol:
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 171145
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: DUN I LOVE »

Ja za takiego mam Michałowicza. :D Ale to wiąże się z tym, o czym piszesz. Za słabo znam się na koszu najwyraźniej.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril

MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126298
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Damian »

9/10 Stopa - Komentarz zawsze na najwyższym poziomie, dużo informacji, ciekowostek. Pod względem techniki komentowania również doskonale, wzorowa dykcja. Czasami zbyt daleko idące opinie, ale rzadko na szczęście się to zdarza. I jeszcze jedna malutka rysa to słaba znajomość geografii, choć co prawda nie jest to wiedza konieczna, jednak jak się czegoś nie jest pewien to się po prostu nie mówi, że np. Tunezja leży na Płw. Arabskim. :o Może też ja jestem delikatnie na tym punkcie wrażliwy, bo zdawałem rozszerzoną gecie, ale zdania nie zmieniam.
8/10 Sidor - Rewelacyjny komentarz od strony zawodniczej, tzn. doskonale rozumie tenisistów, widzi dokładnie kto jaki błąd popełnia. Świetny głos, jednak trochę martwi mnie, że mało interesuje się ogólnie rozgrywkami tenisowymi poza komentowaniem. Sam przyznał, że przez wakacje prawie w ogóle nie śledził turniejów i później pierwszy raz się słyszy takie nazwiska jak Marius Copil.
8/10 Furjan - Słaby głos i to go trochę dyskwalifikuje do komentowania najważniejszych meczów, a szkoda, bo facet świetnie zna wszystkie zasady, mase zawodników i bardzo chętnie z tą wiedzą dzieli się z widzami.
7/10 Synówka - pewnie dla wielu zaskoczenie, że tak wysoka ocena, ale przyjemny głosik, naprawdę duża wiedza na temat zawodników i ogólnie. Czasami może zaczynać irytować mądrościami, szczególnie podczas meczów naszych reprezentantów(tki), ale poza tym nie mam uwag.
6/10 Jans-Ignacik - moim zdaniem wybitnym komentatorem ona nie będzie. Styl nie za ciekawy, słaba dykcja... Resztę z wiadomych względów ma na dobrym poziomie, choć mogła by też swoją wiedzę jeszcze bardziej wykorzystywać.
5/10 Strączy - Jakoś nie podpadła mi jakoś szczególnie jak to miało miejsce podczas poprzednich WS-ów. Dość wyważone komentarze, niewiele błędów, jednak głos trochę taki 'zimny" co niekoniecznie zachęca do śledzenia meczów z jej komentarzem.
4/10 Rainka - Minimalnie poszedł do przodu ze swym komentarzem, bo już nie tylko patrzy na statystyki, ale też zaczyna analizować mecz, ale jednak to za mało i dużo pracy przed panem Bartoszem, zważywszy że głos w połąćzeniu ze stylem ma mocno usypiający.
3/10 Domański - Głos spoko, reszta na NIE. Styl przypominający gościa wychodzącego z wesela, masa błędów co przekreśla go całkowicie.
3/10 Wolfke - Podobnie co wyżej, czyli głos znośny, jednak czytanie statystyk z czym też ma problem nie najlepiej świadczy o nim.
1/10 Kwinta - jeden punkt za to, ze nie chce się spać podczas jego relacji. A o reszcie lepiej dla dobra tego forum i jego osoby nie wspominać.


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 35174
Rejestracja: 03 sie 2011, 1:34

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Mario »

Sidor 9/10 - minus za coraz większe braki, jeśli chodzi o bieżące informacje, znajomość młodszych zawodników itp., ale wciąż jest kozakiem Lech i wciąż mogę go słuchać w nieskończoność. Jakoś na początku turnieju oglądałem w nocy nudne spotkania pań tylko ze względu na jego osobę (i to, że nie mogłem zasnąć).
Furjan 7/10 - trochę się zawiodłem, bo myślałem, że Marek pójdzie drogą Olejniczaka (który nawiasem mówiąc coraz częściej mnie irytuje) i wskoczy na najwyższą półkę komentatorską, tymczasem gość wciąż niby ma potencjał, ale jakoś nie może się przebić i wciąż wyżej niż "7" wyjść nie chce.
Klaudia 7/10 - z 2-3 Szlemy i powinna złapać potrzebny luz, co w połączeniu z byciem w miarę ogarniętą osobą i całkiem poważną karierą (tzn. ma w zanadrzu sporo ciekawostek) da nam niezłe zastępstwo Asi Sakowicz. Może trochę na wyrost ocena, obym się nie zawiódł
Stopa 6/10 - tu pewnie jestem nieobiektywny, bo Karola nie lubię za udawanie mądrzejszego niż jest, te wszystkie aluzje w naszym kierunku i inne mniej ważne sprawki. Nie jest takim kozakiem za jakiego się uważa, błędy się pojawiają, dziwne teorie również, niestety konkurencja jest jaka jest i wciąż lepiej, żeby był Stopa niż większość kolegów z ekipy.
Strączy 5/10 - Kasia ma swoje wady, które poznaliśmy przez te wszystkie lata, niemniej z jakiegoś powodu nawet trochę ją lubię. Duety z Synówką to średnio udany pomysł, lepiej gdy trafia na kogoś mającego jakikolwiek luz, wtedy może i dałbym ocenę wyżej
Synówka 5/10 - z jednej strony duża wiedza, doświadczenie i ciekawe historie wyniesione ze współpracy z Coco i Lucic, z drugiej jak słyszę te opowieści, teorie i gadki motywacyjne, to nie dziwię się, że panie się z nim rozstały.
Rainka 5/10 - jest postęp, facet chyba nawet lubi ten tenis, bo ma całkiem przyzwoitą jak na komentatora w Polsce wiedzę, w duecie z Wolfke wypadł dużo lepiej od partnera. Charyzmy przesadnej nie ma, głos też szału nie robi, ale może za 2-3 lata doczekamy się porządnego fachowca.
Witek 3/10 - tu naprawdę trudno o jakieś miłe słowo, wiemy z kim mamy do czynienia i chyba tylko umiejętność konstruowania całkiem składnych wypowiedzi, przyzwyczajenie i takie sobie, ale jednak, poczucie humoru, sprawia, że nie dam "1".
Wolfke 2/10 - lata mijają, a Tomek wciąż tylko czyta statystyki i ma przygotowane jedno (to samo) zdanie na temat kilkunastu zawodników. Przyznam szczerze, że nie znoszę jego stylu, więc może lekko zaniżam. Gdyby nie to, że ma całkiem niezłą wiedzę ogólną, pomyślałbym o najniższej ocenie.
Kwinta 0/10 - najgorszy komentator w historii jakiegokolwiek sportu w polskiej telewizji i dopóki nie dotrą do mnie sprawdzone informacje o jego upośledzeniu, będę go traktował jak normalnego człowieka. A normalny człowiek takim komentarzem zasłużył na 0.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Awatar użytkownika
lake
Posty: 13564
Rejestracja: 19 kwie 2012, 11:51

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: lake »

Nie chcę mi się bawić w indywidualne oceny więc raczej ogólnie.
Sidor wciąż najlepszy ale opowieści o finale RG 2004 z Safiną były bardzo słabe nawet jeżeli się poprawił w końcu po sprawdzeniu.
Dalej Stopa aczkolwiek te jego zachwyty nad zachwytami Amerykanów nad Fedem lejącym młodego były nie do zniesienia.
Klaudia ma potencjał, nie wiem czy to był debiut czy już była n RG ale generalnie mocno na plus. Nie razi, głos lepszy od Strączy i bez maniery, do tego coś wnosi jako świeżak z touru.
Synówka jest wciąż ok, ale pod warunkiem że nie puszczą go samodzielnie i to "dugie" jest nie do zniesienia.
Furjan, bez zmian. Bez zachwytu ale i bez tragedii.
Witek, wiadomo ostał się jedynie głos. Jego pierdów nie da się słuchać ale na plus że finał w miarę udźwignął. Choć muszę brać poprawkę że to mój euforyczny stan zawyża ocenę.
Wolfkę też bez zmian jego popierdułki jakoś nie podnoszą mi szczególnie ciśnienia.
Kwinta, początki Kostyry w boksie zestawiając go z Pinderą to poezja przy tym co ten człowiek prezentuje. Głos gorszy od Kostyry w co trudno uwierzyć, wiedza żadna, no jak go słucham myślę Sikora wróc.
Rainka, chyba go nie słyszałem a przynajmniej nie kojarzę.
*****
***

MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17


Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 26980
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Lucas »

Ja może bez ocen, ale też się dołożę, szczególnie o niektórych postaciach.

Klaudia jest dla mnie fajnym wzmocnieniem, dobrze się Jej słucha, musi się trochę wyrobić, ale nie powinni z Niej rezygnować. Na RG też była i dawała radę, zobaczymy jak będzie w AO.

Synówkę też bym zostawił, bo ma przyjemny głos i wiedza jest na swoim miejscu. Trochę mam wrażenie, że zaczyna opowiadać to, co już kiedyś słyszałem, ale może to dlatego, że ciągle dają mu te same zawodniczki do komentowania. Na minus może nieco za dużo anglicyzmów i na pewno problemy z wymową niektórych polskich wyrazów. Mógłby też choćby frazesami odpowiadać na pytania Kasi, ta cisza była czasami krępująca, a może kobieta rzeczywiście chciała się czegoś dowiedzieć? Niech tylko nie komentuje sam.

Do Strączy chyba się ostatecznie przekonałem, głos średni, ale wiedza jest, a w duecie z Synówką była nawet zabawna, z Klaudią też ok.

O dziwo Domański mnie absolutnie nie przeszkadza. Od początku polubiłem Jego głos, do zdolności mówienia po polsku nie mam zastrzeżeń, a u mnie Witek doskonale wtapia się w tło, nie irytując zbytnio. Czasem się po prostu wyłączę a On sobie coś tam opowiada. Nie jest to może najlepsza ocena dla komentatora, ale jak czasem słychać bywa gorzej.

Wolfke, podobnie jak Domański, tyle, że mniej osobowości, jako dźwięk w tle daje radę. Rainka niedługo też może być na tym poziomie, odbił się od dna, może nawet przeskoczy Tomka.

Sidora i Stopę oceniam podobnie jak Mario. Pan Karol ma wspaniałą umiejętność posługiwania się językiem polskim, a w duecie z Lechem wypada bardzo dobrze (ogólnie, bo w tym turnieju chyba mało razem komentowali), ale Jego wady chyba stają się coraz bardziej widoczne. Wolę poczytać Jego blog, a gdy komentuje wybieram angielski.

Furjana to chyba trochę po macoszemu traktują, mało meczów mu dają. Miał bardzo fajny blog, ale tam też zastój, trochę słabo Panie Marku, a szkoda.

Kwinta to mam nadzieję jednorazowy wyskok. Nie wiem czy ktoś go słuchał zanim wpuścił na antenę. On coś gdzieś w ogóle komentował kiedykolwiek? To jest totalny brak predyspozycji do zawodu, to się nie powinno było zdarzyć.

Co do Hajty, to jest to dla mnie jeden z najgorszych komentatorów. Zachowuje się jakby był wszechwiedzący, ma irytujący głos i w ogóle nie jest śmieszny, choć chyba próbuje. Gdybym był Borkiem zażądałbym lepszego współpracownika.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Jacques D. »

O co chodzi z tym Kwintą? Czy ktoś z Was mógłby przybliżyć, co tak okropnego robi? Bo opisy jego komentarza, brzmiące jak najgorsza trauma w życiu każdego z forumowiczów brzmią intrygująco, a chyba jeszcze nigdy człowieka nie słyszałem.
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126298
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Damian »

https://youtu.be/zEGLKabQGzg
W skrócie gościu opowiada takie głupoty podczas relacji, że Sylwek przy nim to pikuś.


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Jacques D. »

hahaha

Chyba bałbym się słuchać reszty relacji w jego wykonaniu.
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126298
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Damian »

TT "Za WTF jest do zdobycia 2 tys. punktów". :D


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126298
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Damian »

Marcin Motyka: Novak Djoković i "guru taktyki"
Spoiler:
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/72684 ... -komentarz


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126298
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Damian »

Patrick Mouratoglou wskazał największe bolączki współczesnych tenisistów
Spoiler:
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/72735 ... tenisistow


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126298
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Damian »

Patrick Mouratoglou: Nick Kyrgios nie wygra tytułu wielkoszlemowego, ponieważ nie pracuje wystarczająco ciężko
Spoiler:
https://m.sportowefakty.wp.pl/tenis/727 ... iewaz-nie-


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: jonathan »

Co ja mogę napisać - byłoby bardzo ładnie.
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126298
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Damian »

Zaskakujące słowa Zbigniewa Bońka. "Kubot powinien zostać Sportowcem Roku"
Spoiler:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... owcem-roku


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 171145
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: DUN I LOVE »

Nie jestem pewien, ale zmarł 3 dni temu Dick Enberg był chyba entuzjastą tenisa - coś go kojarzę z ceremonii po finale USO.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril

MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126298
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: Damian »

Hall of Fame broadcaster Dick Enberg dies at age 82
Spoiler:
http://abcnews.go.com/Sports/hall-fame- ... d=51947078


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 171145
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tyl

Post autor: DUN I LOVE »

Nie będzie już słynnego "Oh myy!" podczas transmisji z USO. :(
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril

MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości