Zakłady Bukmacherskie

Typery LM, NBA, snookera, skoków narciarskich i inne
Awatar użytkownika
COA
Posty: 9272
Rejestracja: 22 lip 2011, 22:47

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: COA »

Dość mocno ufasz chłopu, którego nazwiska nie znasz. xD
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38938
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: Kiefer »

COA pisze: 07 lis 2019, 19:27 Dość mocno ufasz chłopu, którego nazwiska nie znasz. xD
Zawsze popełniam błąd pisząc jego nazwisko. 😀

Ale będąc poważnym, po zakończeniu kariery przez Hierschera uważam, że zrobi wszystko by wygrać PŚ, w zeszłym sezonie był drugi, wcześniej 3-krotnie trzeci. W dodatku sezon w którym jest tylko rywalizacja pucharowa, bez MŚ i IO, jak teraz nie zdobędzie to może nigdy mu się to nie udać, moim zdaniem Krisoffersen jeszcze nie jest aż tak dobry. No chyba, że jakiś specjalista zdominuje konkurencje szybkościowe, których jest jednak 5-6 mniej niż technicznych.
Awatar użytkownika
no-handed backhand
Posty: 17564
Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
Lokalizacja: tak

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: no-handed backhand »

Barty pisze: 07 lis 2019, 13:07 Chyba w końcu złapałeś NHB na jakiejś wpadce. Oby większych nie było.
Norbert Gombos zupełnie niesłusznie skojarzył mi się z Zsomborem Pirosem, sory. Chociaż w sumie do Norbiego pasuje takie "zs" na końcu.
Yoshihito Nishioka do Ciebie jedzie
Awatar użytkownika
TennisUser
Posty: 961
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:27

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: TennisUser »

Kiefer pisze: 07 lis 2019, 13:19 No dobra, mam taki długoterminowy typ, Liverpool mistrz Anglii i Alexis Pinturlaut zwycięzcą klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.

Kurs łączny ok. 3,9, korci mnie by zagrać grubiej, za kilka stówek, cztery, może pięć.

Już wcześniej postawiłem tytuły Mistrza kraju FC Barcelony, Liverpoolu, Ajaxu, Juvetusu, Pinturlaut z pucharem świata i Federera jako zwycięzca w Bazylei. Postawiłem za 50 i mam do wygrania 1400.

Również mam Juve, Barcę, Liverpool, Pinturlaut i Kobayashiego za 36 i do wygrania 780.

Za 25 zł zagrałem na Pinturlaut i korony króla strzelców lig krajowych Messiego, Aguero i Ronaldo i do wygrania 1888, ale bez szans powodzenia zważywszy na wielką formę Immobile i nędzną Ronaldo.

Liverpool, Pinturlaut, kobayashi i Martin Fourcarde też spoko wygląda.

Pinturlaut pierwsze zawody notabene wygrał w Gigancie, jego największy według buków rywal Kristoffersen wypadł słabo.
U którego buka pograne?
You lost that heartbreaking final at Wimbledon, what did you do differently today?

"I won the match point, I guess."
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38938
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: Kiefer »

TennisUser pisze: 08 lis 2019, 12:22
Kiefer pisze: 07 lis 2019, 13:19 No dobra, mam taki długoterminowy typ, Liverpool mistrz Anglii i Alexis Pinturlaut zwycięzcą klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.

Kurs łączny ok. 3,9, korci mnie by zagrać grubiej, za kilka stówek, cztery, może pięć.

Już wcześniej postawiłem tytuły Mistrza kraju FC Barcelony, Liverpoolu, Ajaxu, Juvetusu, Pinturlaut z pucharem świata i Federera jako zwycięzca w Bazylei. Postawiłem za 50 i mam do wygrania 1400.

Również mam Juve, Barcę, Liverpool, Pinturlaut i Kobayashiego za 36 i do wygrania 780.

Za 25 zł zagrałem na Pinturlaut i korony króla strzelców lig krajowych Messiego, Aguero i Ronaldo i do wygrania 1888, ale bez szans powodzenia zważywszy na wielką formę Immobile i nędzną Ronaldo.

Liverpool, Pinturlaut, kobayashi i Martin Fourcarde też spoko wygląda.

Pinturlaut pierwsze zawody notabene wygrał w Gigancie, jego największy według buków rywal Kristoffersen wypadł słabo.
U którego buka pograne?
STS, ale grubiej może zagram na betfan, bo widzę, że wyrównują podatek.
Awatar użytkownika
TennisUser
Posty: 961
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:27

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: TennisUser »

Kiefer pisze: 08 lis 2019, 12:28 STS, ale grubiej może zagram na betfan, bo widzę, że wyrównują podatek.
Ale Betfan ma mniejsze kursy i wychodzi na to samo 😉
You lost that heartbreaking final at Wimbledon, what did you do differently today?

"I won the match point, I guess."
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38938
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: Kiefer »

TennisUser pisze: 08 lis 2019, 22:33
Kiefer pisze: 08 lis 2019, 12:28 STS, ale grubiej może zagram na betfan, bo widzę, że wyrównują podatek.
Ale Betfan ma mniejsze kursy i wychodzi na to samo 😉
Tak, właśnie sprawdziłem, że na sts z podatkiem wygram niewiele mniej.
Awatar użytkownika
TennisUser
Posty: 961
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:27

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: TennisUser »

Zainspirowany Twoimi typami, postanowiłem zagrać na Liverpool, juve i Alexisa Pintrulaut.
Rozważałem jeszcze WTF - big 3 vs reszta, ale za mały kurs, a różnie może być.
You lost that heartbreaking final at Wimbledon, what did you do differently today?

"I won the match point, I guess."
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38938
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: Kiefer »

TennisUser pisze: 08 lis 2019, 23:16 Zainspirowany Twoimi typami, postanowiłem zagrać na Liverpool, juve i Alexisa Pintrulaut.
Rozważałem jeszcze WTF - big 3 vs reszta, ale za mały kurs, a różnie może być.
Grubo pograłeś?

Zaznaczam, że nie jestem żadnym bukmacherskim specem (zresztą jak widać grałem za drobne) i generalnie raczej nie mam szczęścia. Liverpool ponownie wydaje mi się, że jak nie teraz ma zostać Mistrzem to kiedy? No i zaraz mecz z City, jeśli wygra i uzyska nad nimi 9 punktów przewagi to kurs wyniesie pewnie 1,3-1,4 i przestanie się po prostu opłacać.

Co do Alexisa, no jest dla mnie faworytem, świetny Gigancista, w zeszłym sezonie radził sobie dobrze w slalomie (oczywiście Kristoffersen jest na tym polu na pewno lepszy), może punktować w Supergigancie czego raczej po Kristoffersenie się nie spodziewam i oczywiście w superkombinacji gdzie od kilku lat jest najlepszy, a zapowiedziane są cztery zawody w tej konkurencji w najbliższym sezonie, więc będzie gdzie nadrabiać. Dlatego kiedy pojawiły się kursy 3 na Pinturault i Kristoffersena to jednak dla mnie bardziej wszechstronny i doświadczony Francuz po zakończeniu kariery przez Hierschera powinien być najlepszy, oczywiście kiedy nie będzie żadnych wydarzeń losowych, które trzeba brać pod uwagę.

W WTF grałbym po prostu na Djokovica jeśli już w ogóle.

Co do Juve, nie jest jakieś pewne i Inter się trzyma, ale wydaje mi się, że jeszcze są za ciency w uszach przy Juve.

No i ten Kobayaschi, dawno nikt nie wygrał KK dwukrotnie z rzędu, chyba ostatnio był Ahonen w latach 2004-2005. Wydaje mi się, że Japończyk ma największy potencjał, a według buków największym jego rywalem jest 32-letni Stoch, wydaje mi się, że Kamil już nie będzie zdolny do tego. No, ale to są skoki, równie dobrze może się okazać, że Ryoyu jest zupełnie bez formy, a wyskoczy ktoś inny.
Awatar użytkownika
TennisUser
Posty: 961
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:27

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: TennisUser »

Kiefer pisze: 09 lis 2019, 3:39
TennisUser pisze: 08 lis 2019, 23:16 Zainspirowany Twoimi typami, postanowiłem zagrać na Liverpool, juve i Alexisa Pintrulaut.
Rozważałem jeszcze WTF - big 3 vs reszta, ale za mały kurs, a różnie może być.
Grubo pograłeś?
Za 500zł
Zaznaczam, że nie jestem żadnym bukmacherskim specem (zresztą jak widać grałem za drobne) i generalnie raczej nie mam szczęścia.
Wiadomo, kązdy gra na swoją odpowiedzialność.

Liverpool ponownie wydaje mi się, że jak nie teraz ma zostać Mistrzem to kiedy? No i zaraz mecz z City, jeśli wygra i uzyska nad nimi 9 punktów przewagi to kurs wyniesie pewnie 1,3-1,4 i przestanie się po prostu opłacać.
Zgadzam się w zupełności.
Co do Alexisa, no jest dla mnie faworytem, świetny Gigancista, w zeszłym sezonie radził sobie dobrze w slalomie (oczywiście Kristoffersen jest na tym polu na pewno lepszy), może punktować w Supergigancie czego raczej po Kristoffersenie się nie spodziewam i oczywiście w superkombinacji gdzie od kilku lat jest najlepszy, a zapowiedziane są cztery zawody w tej konkurencji w najbliższym sezonie, więc będzie gdzie nadrabiać. Dlatego kiedy pojawiły się kursy 3 na Pinturault i Kristoffersena to jednak dla mnie bardziej wszechstronny i doświadczony Francuz po zakończeniu kariery przez Hierschera powinien być najlepszy, oczywiście kiedy nie będzie żadnych wydarzeń losowych, które trzeba brać pod uwagę.
Nie mam zielonego pojęcia o tej dyscyplinie :P ale jesteś dla mnie wiarygodnym użytkownikiem :szczeryusmiech:

Co do Juve, nie jest jakieś pewne i Inter się trzyma, ale wydaje mi się, że jeszcze są za ciency w uszach przy Juve.
Myślę, że inter nie będzie w stanie tak równo punktować przez cały sezon.
No i ten Kobayaschi, dawno nikt nie wygrał KK dwukrotnie z rzędu, chyba ostatnio był Ahonen w latach 2004-2005. Wydaje mi się, że Japończyk ma największy potencjał, a według buków największym jego rywalem jest 32-letni Stoch, wydaje mi się, że Kamil już nie będzie zdolny do tego. No, ale to są skoki, równie dobrze może się okazać, że Ryoyu jest zupełnie bez formy, a wyskoczy ktoś inny.
Skoki odpuszczam. Dla mnie tam są często za duże wahania formy u zawodników. Poza tym dwa bety zagrane indywidualnie na zawodnika to też większe ryzyko (kontuzja itp)
W ogóle kupon zagrany pod wpływem impulsu.
You lost that heartbreaking final at Wimbledon, what did you do differently today?

"I won the match point, I guess."
Awatar użytkownika
TennisUser
Posty: 961
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:27

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: TennisUser »

Kiefer pisze: 08 lis 2019, 12:28
Będziesz korzystał z cash out w razie czego, czy bierzesz pełną pulę?
You lost that heartbreaking final at Wimbledon, what did you do differently today?

"I won the match point, I guess."
Awatar użytkownika
Barty
Administrator
Posty: 42941
Rejestracja: 01 sie 2011, 15:40

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: Barty »

Ja skoki również bym opuszczał w długoterminowej perspektywie. Zbyt losowy sport i zbyt płaska czołówka od wielu lat.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38938
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: Kiefer »

TennisUser pisze: 09 lis 2019, 12:08
Kiefer pisze: 08 lis 2019, 12:28
Będziesz korzystał z cash out w razie czego, czy bierzesz pełną pulę?
Nie mam pojęcia, na razie to Ty postawiłeś grubiej, a ja jeszcze nie. Muszę to jednak zrobić.

No dobrze, zagrałem za 400 Pinturault i Liverpool na betfan, mam do wygrania 1540, byłoby 1457 na sts, niewielka różnica biorąc pod uwagę, że nie zabierają podatku, kurs łączny jednak 3,85, a na sts 4,14.

Zagrałem z kolei na sts 65 zł na Liverpool, Juve, Alexisa i Roju, do wygrania 912. Wyobraźcie sobie, że na betfan byłoby 875, czyli mniej. Xd

W ogóle to po moim zakładzie zabrali możliwość grania na betfan na Pinturault....

No dobrze, wróćmy do poważnych zakładów:

Liverpool - City (1)
Leicester - Arsenal (1)
Strasburg - Nimes (X)
Marsylia - Lyon (X)
Malllorca - Villarreal (2)
Betis - Sevilla (2)
Bayern - Dortmund (X)
Wolfsburg - Leverkusen (X)
Parma - Roma (X)
Cagliari - Fiorentina (X)

Stawka 5 zł
Kurs 60000.
Ew. Wygrana 239000 zł.

Dokładnie to samo, ale z remisem Liverpoolu z City.

Stawka 5 zł
kurs 85000
Ew. Wygrana 338000
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38938
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: Kiefer »

Liverpool zrobił milowy krok, już kursy nie będą na ich Mistrzostwo wynosić 1,7-1,8 tylko z 1,3-1,4.
Awatar użytkownika
TennisUser
Posty: 961
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:27

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: TennisUser »

Ale juve też by mogło dzisiaj wygrać :p
You lost that heartbreaking final at Wimbledon, what did you do differently today?

"I won the match point, I guess."
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 171504
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: DUN I LOVE »

TennisUser pisze: 10 lis 2019, 22:20 Ale juve też by mogło dzisiaj wygrać :p
Chyba na zawołanie strzelili. :D
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril

MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Awatar użytkownika
TennisUser
Posty: 961
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:27

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: TennisUser »

:D
You lost that heartbreaking final at Wimbledon, what did you do differently today?

"I won the match point, I guess."
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38938
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: Kiefer »

TennisUser pisze: 10 lis 2019, 22:20 Ale juve też by mogło dzisiaj wygrać :p
No mogłoby, bo mam na dwóch kuponach, ale nie ukrywam, że dla wiodący jest jednak i Liverpool i Pinturault.

Ps A nie przepraszam, na czterech. Forza Juve!
Awatar użytkownika
TennisUser
Posty: 961
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:27

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: TennisUser »

Kiefer pisze: 10 lis 2019, 22:36
Ps A nie przepraszam, na czterech. Forza Juve!
Trochę ryzyko grania tego samego zdarzenia na kilku kuponach. :p
You lost that heartbreaking final at Wimbledon, what did you do differently today?

"I won the match point, I guess."
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38938
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Zakłady Bukmacherskie

Post autor: Kiefer »

TennisUser pisze: 10 lis 2019, 22:39
Kiefer pisze: 10 lis 2019, 22:36
Ps A nie przepraszam, na czterech. Forza Juve!
Trochę ryzyko grania tego samego zdarzenia na kilku kuponach. :p
Na trzech jednak. Oczywiście to jest ryzyko, ale ja też za duże kwoty nie grałem, poza tym zakładem za 400 na Liverpool i Alexisa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości