Mniejsze turnieje WTA 2021

Wydarzenia z aren turniejowych WTA.
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27014
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Lucas »

Rozpoczęliśmy granie na trawie i ten początek nie był zbyt udany dla Shibahary/Aoyamy. Mogły wprawdzie trafić lepiej niż na Olmos/Fichman, które są bardzo rzetelną i równą parą (ostatnio wygrały turniej w Rzymie, po drodze łatwo goląc Japonki), ale i tak zagrały słabo i losowanie tego nie usprawiedliwia. Mam wrażenie, że zwłaszcza Shibahara potrzebuje więcej czasu by wchodzić w turnieje, a tu doszła jeszcze zmiana nawierzchni. Przełamanie w pierwszym secie było właśnie przy jej podaniu, miała na rakiecie bp na 5-5, gdy serwowały rywalki a i w drugim secie nie ustrzegła się błędów. Niestety w tym systemie z decydującymi punktami gemy uciekają bardzo szybko i czasem nie ma dystansu, na którym można by się rozkręcić.

Trochę martwi ta kiepska dyspozycja, bo Igrzyska coraz bliżej, a z myślą o nich klecono tę parę w zeszłym sezonie. Oby nie okazało się że przypikowały za wcześnie, bo w kraju będzie spory zawód.

Dla mnie oznacza to szybki przelot z Berlina do Birmingham. Jutro na korcie Chan/Chan. Jeśli nie będą kolidowały z Euro to włączę.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: robpal »

Rybcia jutro. Zostałem fanem, więc porailuję.
W ogóle to sensowna obsada w Berlinie.
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27014
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Lucas »

Jednak złapałem chartera do Anglii jeszcze dziś, by zobaczyć singlowy sytęp Su-Wei Hsieh. Reprezentantka Rep. Chińskiej zapewne rozgrzewała się przed deblem, ale i tak jej spotkanie z Czeszką Bouzkovą było dość interesujące. Na początku Maria sporo psuła, a Azjatka sporo trafiała, więc dość niespodziewanie pierwszy set wpadł na konto starszej z zawodniczek. Mimo że potem faworytka się ogarnęła i planowo wygrała, można było zobaczyć sporo niezłej gry ze strony Su-Wei, były skróty, głębokie returny i przede wszystkim dobry slajs. Starczyło tego w sumie na jednego seta, ale nikt tu więcej nie oczekiwał.

W grze podwójnej powinno pójść lepiej, ale może być ciekawie - rywalkami będą Coco Vandeweghe i Sam Stosur.

Bouzkova w kojonym meczu zmierzy się z Garcią.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 35180
Rejestracja: 03 sie 2011, 1:34

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Mario »

Lucas pisze: 14 cze 2021, 15:52Bouzkova w kolejnym meczu zmierzy się z Garcią.
Która tak bardzo mordowała się z jakąś Brytyjką z drugiej setki, że nawet na flashscorze wyglądało to okropnie, streama nie odważyłem się włączyć.

Obejrzałem za to Donnę, całkiem przyzwoicie się pokazała, ale w Nottingham też wyglądała fajnie na tle zawodniczki z poziomu ITF-ów, a później z tą Serbką już nie było tak kolorowo. No i martwi trochę opatrunek na tym operowanym kolanie.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Pacio
Posty: 1972
Rejestracja: 13 wrz 2020, 11:27

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Pacio »

WTA 500 Berlin 🇩🇪

R1

(1) A. Sabalenka
🇧🇾 vs. BYE
M. Keys 🇺🇸 Def. (Q) M. Fręch 🇵🇱 6:3, 6:4
(Q) L. Samsonova 🇷🇺 Def. M. Vondrousova 🇨🇿 6:4, 7:6
V. Kudermetova 🇷🇺 Def. (8) K. Muchova 🇨🇿 7:6, 5:7, 6:2
(4) Ka. Pliskova 🇨🇿 vs. BYE
J. Pegula 🇺🇸 Def. (Q) H. Baptiste 🇺🇸 6:6, Ret.
A. Kerber 🇩🇪 Def. (Q) M. Doi 🇯🇵 6:2, 6:1
(7) V. Azarenka 🇧🇾 Def. A. Petkovic 🇩🇪 6:4, 7:6

(8) G. Muguruza 🇪🇸 Def. S. Cirstea 🇷🇴 6:3, 6:2
E. Rybakina 🇰🇿 Def. S. Rogers 🇺🇸 2:6, 6:3, 6:4
A. Cornet 🇫🇷 Def. A. Anisimova 🇺🇸 6:3, 6:1
(3) B. Andreescu 🇨🇦 vs. BYE
(5) B. Bencic 🇨🇭 Def. (Q) J. Niemeier 🇩🇪 4:6, 6:4, 7:5
P. Matric 🇭🇷 Def. (Q) A. Muhammad 🇺🇸 7:6, 4:6, 6:3
E. Alexandrova 🇷🇺 Def. A. Kalinskaya 🇷🇺 6:3, 6:2
(2) E. Svitolina 🇺🇦 vs. BYE
Pacio
Posty: 1972
Rejestracja: 13 wrz 2020, 11:27

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Pacio »

WTA 500 Berlin 🇩🇪

R2

(1) A. Sabalenka
🇧🇾 vs. M. Keys 🇺🇸
(Q) L. Samsonova 🇷🇺 vs. V. Kudermetova 🇷🇺
(4) Ka. Pliskova 🇨🇿 vs. J. Pegula 🇺🇸
A. Kerber 🇩🇪 vs. (7) V. Azarenka 🇧🇾

(8) G. Muguruza 🇪🇸 vs. E. Rybakina 🇰🇿
A. Cornet 🇫🇷 vs. (3) B. Andreescu 🇨🇦
(5) B. Bencic 🇨🇭 vs. P. Matric 🇭🇷
E. Alexandrova 🇷🇺 vs. (2) E. Svitolina 🇺🇦
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: robpal »

Zerkałem dzisiaj na Rybakinę. Pierwszy set słaby, ale potem bardzo solidnie to wyglądało.
Mecz z Mugu obowiązkowy.
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 35180
Rejestracja: 03 sie 2011, 1:34

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Mario »

Widzę, że Garcia od 3-1 przyjęła serię jedenastu gemów z rzędu. :lol: Szacuneczek.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27014
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Lucas »

No trochę mnie odtruły Chan/Chan po poziomie gry sprzed dwóch dni, jaki zaprezentowały ich japońskie koleżanki.

Bardzo solidna gra ze strony Chinek, praktycznie brak zagrożenia przy swoim podaniu i wykorzystanie słabszych momentów rywalek - Chinki Wang i leworęcznej Niemki Wachaczyk (co się Pani arbiter namęczyła przy czytaniu to jej :D).

W tym spotkaniu, które widziałem na RG nieco rozczarowały siostry z Tajwanu, ale dziś było dużo lepiej. Obie dobrze serwowały, wygrały parę pojedynków przy siatce i nieźle returnowały. Szczególnie wyższa Hao dobrze to robi, bh po crossie naprawdę może straszyć i to nawet lepsze rywalki niże te dzisiejsze. Wynik 7-5 6-2
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 35180
Rejestracja: 03 sie 2011, 1:34

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Mario »

Donna Vekic w trzecim secie, po raz pierwszy od powrotu, zaczęła się ruszać po korcie. Miły widok. Inna sprawa, że wcześniej coś ją masowali, szczęście w nieszczęściu, że chodziło o plecy/biodro, a nie kolano.

Z gry wiadomo, trzeba było dobrze serwować i dać Giorgi samej się pokonać. Z problemami, ale się udało, co należy docenić. Na duży plus końcówka, bo Camila od 2-5 w deciderze weszła w tryb zagram winnera nawet z parkingu, a tego gema przy 5-4 bardzo pewnie wzięła Chorwatka.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Pacio
Posty: 1972
Rejestracja: 13 wrz 2020, 11:27

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Pacio »

WTA 250 Birmingham 🇬🇧

R1

A. Tomljanovic 🇦🇺 Def. (1) E. Mertens 🇧🇪 7:6, 6:7, 7:6
(Q) C. Vandeweghe 🇺🇸 Def. Kr. Pliskova 🇨🇿 6:4, 7:6
C. Garcia 🇫🇷 Def. H. Dart 🇬🇧 7:5, 4:6, 6:4
(8) M. Bouzkova 🇨🇿 Def. S. Hsieh 🇹🇼 3:6, 6:1, 6:2
(4) D. Kasatkina 🇷🇺 Def. P. Hercog 🇸🇮 4:6, 6:3, 6:3
M. Kostyuk 🇺🇦 Def. M. Brengle 🇺🇸 4:6, 7:5, 6:3
(Q) T. Martincova 🇨🇿 Def. S. Stosur 🇦🇺 6:3, 6:4
(5) J. Ostapenko 🇱🇻 Def. L. Davis 🇺🇸 6:4, 6:1

(6) S. Zhang 🇨🇳 Def. (Q) V. Diatchenko 🇷🇺 6:2, 7:5
H. Watson 🇬🇧 Def. V. Golubic 🇨🇭 3:6, 6:2, 6:2
C. Giorgi 🇮🇹 Def. (Q) G. Gatto-Monticone 🇮🇹 6:3, 6:0
(3) D. Vekic 🇭🇷 Def. F. Jones 🇬🇧 6:1, 6:3
K. Mladenovic 🇫🇷 Def. (7) F. Ferro 🇫🇷 3:6, 6:3, 6:4
A. Potapova 🇷🇺 Def. N. Stojanovic 🇷🇸 5:7, 7:6, 6:4
L. Fernandez 🇨🇦 Def. (Q) Y. Wang 🇨🇳 7:5, 6:3
(2) O. Jabeur 🇹🇳 Def. (Q) C. McNally 🇺🇸 6:4, 6:2
Pacio
Posty: 1972
Rejestracja: 13 wrz 2020, 11:27

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Pacio »

WTA 250 Birmingham 🇬🇧

R2

A. Tomljanovic 🇦🇺 vs. (Q) C. Vandeweghe 🇺🇸
C. Garcia 🇫🇷 vs. (8) M. Bouzkova 🇨🇿
(4) D. Kasatkina 🇷🇺 vs. M. Kostyuk 🇺🇦
(Q) T. Martincova 🇨🇿 vs. (5) J. Ostapenko 🇱🇻

(6) S. Zhang 🇨🇳 vs. H. Watson 🇬🇧
C. Giorgi 🇮🇹 vs. (3) D. Vekic 🇭🇷
K. Mladenovic 🇫🇷 vs. A. Potapova 🇷🇺
L. Fernandez 🇨🇦 vs. (2) O. Jabeur 🇹🇳
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27014
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Lucas »

Chyba mogę powiedzieć, że w tym tygodniu prześladuje mnie Maria Bouzkova. Najpierw odprawiła Hsieh w singlu a teraz (wraz z Hradecka) wyrzuciła z turnieju siostry Chan. Tym razem sprawdziła się zasada, że strzeżonego Pan Bóg strzeże, bo póki patrzyłem Chinki grały znakomicie i naprawdę dobrze patrzyło się na ten mecz. Hao miała delikatny problem z trafianiem "jedynką", ale przy decydujących punktach była bezbłędna i udało się wygrać partię 6:3. Gdy wychodziłem na grilla było 4-2 z brejkiem w drugim i coś musiało się posypać. Jak się ponownie włączyłem Hao robiła dubla przy setowej dla rywalek, a w super tb Chinki nie ugrały punktu od stanu 5-5. Trochę lipa, bo był ten mecz do wygrania, ale coś tam pograły, więc powinno starczyć przed Wimblem.

Została mi jeszcze Hsieh z Mertens, nie jest to mój pierwszy wybór, ale zawsze coś, można jutro włączyć.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Kulfon bez moniki »

Lucas pisze: 17 cze 2021, 20:12 Chyba mogę powiedzieć, że w tym tygodniu prześladuje mnie Maria Bouzkova. Najpierw odprawiła Hsieh w singlu a teraz (wraz z Hradecka) wyrzuciła z turnieju siostry Chan. Tym razem sprawdziła się zasada, że strzeżonego Pan Bóg strzeże, bo póki patrzyłem Chinki grały znakomicie i naprawdę dobrze patrzyło się na ten mecz. Hao miała delikatny problem z trafianiem "jedynką", ale przy decydujących punktach była bezbłędna i udało się wygrać partię 6:3. Gdy wychodziłem na grilla było 4-2 z brejkiem w drugim i coś musiało się posypać. Jak się ponownie włączyłem Hao robiła dubla przy setowej dla rywalek, a w super tb Chinki nie ugrały punktu od stanu 5-5. Trochę lipa, bo był ten mecz do wygrania, ale coś tam pograły, więc powinno starczyć przed Wimblem.

Została mi jeszcze Hsieh z Mertens, nie jest to mój pierwszy wybór, ale zawsze coś, można jutro włączyć.
Hsieh, siostry Chan, dziwne masz upodobania. To znaczy azjatki są ładne i całkiem intęligentnę, ale chyba przesadzasz.
Pacio
Posty: 1972
Rejestracja: 13 wrz 2020, 11:27

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Pacio »

WTA 500 Berlin 🇩🇪

R2

M. Keys 🇺🇸 Def. (1) A. Sabalenka 🇧🇾 6:4, 1:6, 7:5
(Q) L. Samsonova 🇷🇺 Def. V. Kudermetova 🇷🇺 6:4, 6:3
J. Pegula 🇺🇸 Def. (4) Ka. Pliskova 🇨🇿 7:5, 6:2
(7) V. Azarenka 🇧🇾 Def. A. Kerber 🇩🇪 6:3, 7:5

(8) G. Muguruza 🇪🇸 Def. E. Rybakina 🇰🇿 6:4, 6:3
A. Cornet 🇫🇷 Def. (3) B. Andreescu 🇨🇦 7:6, 7:5
(5) B. Bencic 🇨🇭 Def. P. Martic 🇭🇷 6:3, 6:4
E. Alexandrova 🇷🇺 Def. (2) E. Svitolina 🇺🇦 6:4, 7:5
Pacio
Posty: 1972
Rejestracja: 13 wrz 2020, 11:27

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Pacio »

WTA 500 Berlin 🇩🇪

QF


M. Keys 🇺🇸 vs. (Q) L. Samsonova 🇷🇺
J. Pegula 🇺🇸 vs. (7) V. Azarenka 🇧🇾

(8) G. Muguruza 🇪🇸 vs. A. Cornet 🇫🇷
(5) B. Bencic 🇨🇭 vs. E. Alexandrova 🇷🇺
Pacio
Posty: 1972
Rejestracja: 13 wrz 2020, 11:27

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Pacio »

Trzymam kciuki za finał Azarenka - Muguruza, może być ciekawie.
Pacio
Posty: 1972
Rejestracja: 13 wrz 2020, 11:27

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Pacio »

WTA 250 Birmingham 🇬🇧

R2


(Q) C. Vandeweghe 🇺🇸 Def. A. Tomljanovic 🇦🇺 4:6, 6:4, 6:3
(8) M. Bouzkova 🇨🇿 Def. C. Garcia 🇫🇷 6:3, 6:0
(4) D. Kasatkina 🇷🇺 Def. M. Kostyuk 🇺🇦 6:2, 7:5
(Q) T. Martincova 🇨🇿 Def. (5) J. Ostapenko 🇱🇻 7:6, 4:6, 6:2

H. Watson 🇬🇧 Def. (6) S. Zhang 🇨🇳 5:2, Ret.
(3) D. Vekic 🇭🇷 Def. C. Giorgi 🇮🇹 2:6, 6:3, 6:4
A. Potapova 🇷🇺 Def. K. Mladenovic 🇫🇷 6:3, 6:3
(2) O. Jabeur 🇹🇳 Def. L. Fernandez 🇨🇦 6:4, 3:6, 7:6
Pacio
Posty: 1972
Rejestracja: 13 wrz 2020, 11:27

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Pacio »

WTA 250 Birmingham 🇬🇧

QF


(Q) C. Vandeweghe 🇺🇸 vs. (8) M. Bouzkova 🇨🇿
(4) D. Kasatkina
🇷🇺 vs. (Q) T. Martincova 🇨🇿

H. Watson 🇬🇧 vs. (3) D. Vekic 🇭🇷
A. Potapova 🇷🇺 vs. (2) O. Jabeur 🇹🇳
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27014
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Mniejsze turnieje WTA 2021

Post autor: Lucas »

Kulfon bez moniki pisze: 17 cze 2021, 20:22

Hsieh, siostry Chan, dziwne masz upodobania. To znaczy azjatki są ładne i całkiem intęligentnę, ale chyba przesadzasz.
Z moim wzrokiem i kamerkami, które są na deblach to raczej sobie za dużo nie pooglądam :D. Od tego są inne streamy :P

To wcale nie są byle jakie zawodniczki, one były liderkami rankingu deblowego, odnosiły sukcesy grając tak razem jak i z innymi partnerkami.

Z tych par, które już nie grają na pewno żałuję, że nie pooglądałem Dulko i Penetty i jakiejś konfiguracji z Sanią Mirzą. Induska nawet wznowiła karierę po urodzeniu dziecka, ale nie wiem czy coś poważnego z tego będzie.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości