Włochy - Serie A

Dla sympatyków futbolu.
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Sempere »

Sneijder i Coutinho wrócili do treningów

Obrazek

Wesley Sneijder (fot) i Philippe Coutinho wrócili w środę do treningów z zespołem. Obaj kontynują proces powrotu do zdrowia po ostatnich kontuzjach.

Obaj wzięli udział w treningu zespołu przygotowującego się do spotkania z Cagliari w najbliższej kolejce ligowej. Holender wystąpił w tym sezonie w zaledwie pięciu spotkaniach ligowych zanim doznał kontuzji pod koniec września. Coutinho na problemy ze zdrowiem narzekał po wygranym 1:0 meczu z Partizanem Belgrad w Lidze Europejskiej trzy tygodnie temu. 20-latek w tym sezonie w 12 występach zdobył 3 gole dla Nerazzurrich.
http://www.goal.pl/237294-sneijder-i-co ... ingow.html
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Sempere »

Napastnik Vitesse może trafić na San Siro

Obrazek

Holenderska gazeta „Voetbal International” informuje, że AC Milan jest zainteresowany transferem Wilfrieda Bony’ego.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej znajduje się w znakomitej formie. W 12 meczach Eredivisie zdobył 12 goli, w dużej mierze dzięki jego skuteczności drużyna z Arnhem zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Dokonania napastnika nie uszły uwadze europejskich potentatów.

Wśród przyszłych pracodawców Bony’ego wymienia się m. in. Juventus, Napoli i Spartak Moskwa. Jednak najbardziej konkretna ma być oferta „Rossonerich”. Kwota ewentualnego transferu może sięgnąć 10 milionów euro.
http://www.eurofutbol.pl/news/629241-Na ... -San-Siro/
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Sempere »

Conte odpowiada Cassano

Obrazek

Trener Juventusu Antonio Conte (fot) ustosunkował się do wypowiedzi Antonio Cassano, która poruszyła dziś włoski światek futbolu. Zdaniem szkoleniowca Juventusu napastnik Interu podczas swojej kariery wielokrotnie udowadniał, że nie jest godzien gry w Juventusie, dlatego też cała sprawa dla Conte jest już zamknięta.

- Byłem zdumiony tym co przeczytałem w oświadczeniu Pana Cassano, dlatego jestem zmuszony wyjaśnić kilka spraw - czytamy na oficjalnej stronie Juventusu. - Po pierwsze nigdy nie użyłem słowa "moralność". Co do zawieszenia to w przeszłości już wyrażałem swoją opinię na ten temat. Jeśli mówimy o tym jak wybieram piłkarzy do Juventusu, to także już powiedziałem, że przyglądamy się danemu zawodnikowi i oceniamy czy do swojego fachu podchodzi jak zawodowiec. Myślę, że Pan Cassano w czasie swojej kariery, zarówno na boisku czy poza nim, już wielokrotnie udowadniał, że nie ma charakterystyki, której ja szukam, chociażby grając pod okiem Fabio Capello w Realu, obrażając sędziego Roberto Rosettiego czy w wielu innych sytuacjach. O innych incydentach sam napisał w swojej autobiografii, na przykład na stronie 109. W związku z tym nie wydaje mi się bym musiał dodawać jeszcze cokolwiek w tym temacie.
http://www.goal.pl/237418-conte-odpowiada-cassano.html
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Sempere »

Zanetti przedłuży kontrakt

Obrazek

Wszystko wskazuje na to, że Javier Zanetti wkrótce przedłuży swój kontrakt z Interem Mediolan. Doświadczony pomocnik nie zamierza kończyć kariery i w kolejnym sezonie nadal zamierza reprezentować Nerazzurrich.

Obecna umowa Argentyńczyka wygasa w czerwcu przyszłego roku. W najbliższym czasie ma zostać jednak przedłużona o 12 miesięcy. Tym samym Zanetti będzie reprezentował barwy Interu do czerwca 2014 roku.

Zanetti liczy, że w przyszłym sezonie będzie miał szansę występów z Interem Mediolan w Lidze Mistrzów.
http://www.goal.pl/237406-zanetti-przed ... trakt.html
Volkswagen sponsorem Romy

Obrazek

Roma podpisała roczną umowę sponsorską z samochodowym koncernem z Wolfsburga.

Stołeczny klub nie potwierdził jeszcze, czy logo VW zastąpi na koszulkach "Giallorossich" telekomunikacyjnego operatora WIND.

W przeszłości na trykotach Romy reklamowały się m.in. Mazda, Banca Italease i INA Assitalia
http://www.eurofutbol.pl/news/632497-Vo ... orem-Romy/
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Sempere »

Fiorentina zainteresowana graczem Szachtara

Obrazek

Jak podaje portal "Goal.com", Fiorentina obserwuje pomocnika Szachtara Donieck Henricha Mchitarjana. Ormianin mógłby zastąpić na Stadio Artemio Franchi Stevana Joveticia, w przypadku ewentualnego transferu Czarnogórca.

23-letni Henrich Mchitarjan to jedno z odkryć ostatnich miesięcy w europejskim futbolu. W tym sezonie zdobył 15 bramek w 15 meczach ligi ukraińskiej. Dołożył też dwa trafienia w Lidze Mistrzów.

Ormianin do Szachtara przyszedł w 2010 roku z Metałurha Donieck. Jego umowa z mistrzem Ukrainy obowiązuje do 2015 roku.
http://www.eurofutbol.pl/news/634193-Fi ... Szachtara/

Kontuzja napastnika Lazio

Obrazek

Potwierdziły się wczorajsze przypuszczenia odnoście urazu Mauro Zárate. Napastnik ma problem z mięśniami uda. To wyklucza go z gry na najbliższe dwa tygodnie.

Zárate nie pojawił się we wczorajszym meczu swojej drużyny z Tottenhamem, co dzisiaj po odpowiednich badaniach usprawiedliwiono problemami mięśniowymi. Na szczęście dla trenera rzymskiej drużyny nic groźnego nie stało się Hernanesowi, którego problemy w drugiej połowie wczorajszego meczu spowodowane były przemęczeniem.
http://www.eurofutbol.pl/news/635168-Ko ... ika-Lazio/
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Sempere »

Najbardziej niedoceniony piłkarz Serie A

Obrazek

Jeden z najbardziej niedocenianych napastników Serie A ostatnich lat zapisał się w historii. Fabrizio Miccoli strzelił setnego gola w Serie A. Teraz sobie odpocznie.

Nie chciał go Milan, gdzie uczył się jako junior. Nie zrobił kariery w Juventusie, którego własnością był przez kilka lat, i wypożyczono gdzie indziej. Nie potrzebowała go reprezentacja Włoch. W narodowych barwach rozegrał tylko 10 meczów, ostatni w 2004 roku. Ale na Sycylii jest królem.

W sobotę Fabrizio Miccoli jako 74. piłkarz w historii Serie A strzelił setnego gola, a Palermo wygrało 3:1 z Catanią. – Zwycięstwo w derbach cieszy mnie bardziej, niż setna bramka – przekomarzał się. Kiedy opuszczał boisko w drugiej połowie, stadion żegnał go owacją na stojąco. Zastępował go posiadający polski paszport 19-letni Argentyńczyk Paulo Dybala, który szykowany jest na następcę starszego o 14 lat Miccolego. – Postawię obiad drużynie. Poszukam restauracji, która obsługuje klientów za darmo – żartował szczęśliwy bohater dnia.
Kapitan Palermo swoje miejsce na ziemi znalazł dopiero w wieku 28 lat. Rozgrywa szósty sezon w barwach rosanero. Strzelił tam 71 goli w lidze, dorzucił 42 asysty. Na miano gwiazdy Serie A pracował długo i mozolnie. Przebijał się do elity przez kluby z niższych lig. Kiedy trafił do Juventusu, nie pomógł mu nawet przydomek ,,Romario z Salento" (pochodzi z Półwyspu Salentyńskiego, obcasa „włoskiego buta"). Na dwa sezony poszedł na wypożyczenie do Benfiki Lizbona.

W Palermo rozkochał w sobie kibiców, chociaż nie ukrywa sympatii do innego klubu – Lecce. Kiedy w barwach Palermo strzelił gola z rzutu wolnego ukochanej drużynie, jeszcze na boisku... rozpłakał się. W przerwie trener musiał go zmienić, bo Fabrizio Miccoli kompletnie się rozkleił. – W szatni nie mogłem przestać płakać. Czułem się, jakbym skrzywdził starego przyjaciela – wyjaśniał piłkarz. W zeszłym sezonie tłumaczył się za to z żółtej kartki, jaką dostał przed meczem z Lecce i musiał pauzować. – Nie zrobiłem tego specjalnie – zarzekał się, ale traktowano to z przymrużeniem oka.

Z Catanią też dostał kartkę, co o tyle zadziwiające, że od kwadransa siedział na ławce. W pewnym momencie złapał jednak piłkę, która przyleciała z boiska. Sędzia Andrea Romeo z Werony okazał się o wiele mniej czuły, niż szekspirowski Romeo. Wlepił Fabrizio Miccolemu kartkę, przez którą nie zagra z Interem w niedzielę. – To chyba tylko mi mogło się zdarzyć – mówi piłkarz. Inter może odetchnąć z ulgą. W zeszłym sezonie Fabrizio Miccoli wbił nerazzurim 5 bramek.
http://serie-a.przegladsportowy.pl/Pilk ... 1,461.html
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Whydack
Posty: 746
Rejestracja: 03 paź 2011, 22:43
Kontakt:

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Whydack »

Dodałbym jeszcze do niego Antonio Di Natale. Świetni zawodnicy i co ważne przywiązani do swoich klubów :D

PS. Pamiętam jak Matusiak szedł do Palermo i polska prasa pisała, że nie powinien mieć problemu z wygryzieniem wypalonego Miccoliego hahaha.
"Jeśli nosisz koszulkę Arsenalu nie możesz się poddawać, bez względu na wynik." - Arsene Wenger.

http://www.wtatenis.pl/
Awatar użytkownika
Whydack
Posty: 746
Rejestracja: 03 paź 2011, 22:43
Kontakt:

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Whydack »

Sneijder rozważa grę w lidze tureckiej

Wydaje się, że dni Wesleya Sneijdera w Interze Mediolan są policzone. Pomimo zainteresowania Anży Machaczkała, Holender wolałby jednak skorzystać z oferty Fenerbahçe.

28-letni pomocnik jest wychowankiem Ajaxu. Do Interu Mediolan przeszedł w 2009 roku z Realu Madryt.

W obecnych rozgrywkach strzelił 1 gola w 5 meczach Serie A. Zdobył 24 bramki w 90 spotkaniach reprezentacji Holandii.
eurofutbol.pl
"Jeśli nosisz koszulkę Arsenalu nie możesz się poddawać, bez względu na wynik." - Arsene Wenger.

http://www.wtatenis.pl/
MG FCB
Posty: 1588
Rejestracja: 04 kwie 2012, 20:28

Re: Włochy - Serie A

Post autor: MG FCB »

Strasznie nisko Sneijder spada.
MTT
Best rank. #2
Zwycięstwa: Roland Garros 2013 (debel), Eastbourne 2013, Australian Open 2014
Finały: Memphis 2013, Indian Wells 2014, Indian Wells 2014 (debel), Casablanca 2014, Rzym 2014 (debel), Hamburg 2014, Wimbledon 2015 (debel)
Awatar użytkownika
Whydack
Posty: 746
Rejestracja: 03 paź 2011, 22:43
Kontakt:

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Whydack »

Jeszcze nie wszystko stracone :D

"Wesley Sneijder najprawdopodobniej już w styczniu opuści Inter Mediolan. Jednym z możliwych kierunków dla Holendra jest Bayern Monachium lub Schalke 04 Gelsenkirchen."
"Jeśli nosisz koszulkę Arsenalu nie możesz się poddawać, bez względu na wynik." - Arsene Wenger.

http://www.wtatenis.pl/
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Sempere »

Grosso zakończył karierę

Obrazek

Były reprezentant Włoch, Fabio Grosso postanowił zakończyć piłkarską karierę. Mistrz świata z 2006 roku pozostawał w ostatnim czasie bez klubu.

Ostatnim klubem w karierze 35-letniego lewego obrońcy był Juventus, z którego zawodnik odszedł latem tego roku. Wcześniej Grosso reprezentował barwy Renato Curi, Chieti, Perugii, Palermo, Interu oraz Lyonu.

W 48 meczach reprezentacji Włoch Grosso zdobył cztery bramki. Na MŚ w 2006 roku w Niemczech zdobył w dogrywce pierwszą bramkę w półfinałowym starciu z gospodarzami (Włosi ostatecznie zwyciężyli 2:0 - przyp.red.). 35-letni obrońca wykorzystał również decydujący rzut karny w finale przeciwko Francji. Ta "jedenastka" zapewniła graczom Italii tytuł mistrzów świata
http://www.goal.pl/239150-grosso-zakonczyl-kariere.html
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Sempere »

De Jong przeszedł operację

Obrazek

Pomocnik Milanu Nigel de Jong pomyślnie przeszedł operację zerwanego ścięgna Achillesa. Teraz 28-letniego reprezentanta Holandii czeka co najmniej półroczna przerwa w grze. De Jong nabawił się kontuzji w trakcie pierwszej połowy ostatniego ligowego spotkania z Torino.

- Milan może potwierdzić, że Nigel De Jong przeszedł dziś operację w Benalmandena w pobliżu Malagi. Zawodnik zerwał ścięgno Achillesa w lewej nodze podczas meczu Torino - Milan. Operacja zakończyła się sukcesem. O ile nie będzie żadnych komplikacji, powrót do zdrowia zajmie zawodnikowi około sześciu miesięcy - czytamy w komunikacie włoskiego klubu.


De Jong do zespołu Milanu trafił latem z Manchesteru City. Od tamtej pory rozegrał w barwach Rossonerich 15 spotkań.
http://www.goal.pl/239753-de-jong-przes ... racje.html
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Whydack
Posty: 746
Rejestracja: 03 paź 2011, 22:43
Kontakt:

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Whydack »

Adriano: Chciałbym wrócić do Włoch
Były napastnik Interu przyznał, że chciałby wrócić do ukochanego kraju, w którym osiągnął największe sukcesy w karierze.

Adriano tęskni za Włochami i chce tam wrócić, po nieudanym epizodzie w Brazylii.

30-letni zawodnik przez ostatnie lata walczył o zachowanie kondycji i sportowej sylwetki, miał też problemy natury alkoholowej i wszystko to doprowadziło do tego, że ostatnio pozostawał bez klubu. Jednak były reprezentant Brazylii chciałby odbudować swoją karierę we Włoszech.

- Myślę o powrocie do Italii, najlepsze momenty kariery przeżyłem właśnie tam – powiedział dziennikarzom z „La Gazzetta dello Sport”. - Mam wspaniałe wspomnienia z Włoch. Ciągle rozmawiam z kolegami z Interu, pewnego razu spotkałem się też z jednym z trenerów. Brak mi jedzenia, ludzi i fanów. Nigdy nie zapomnę czasów spędzonych w Italii.

Napastnik przyznał też, że „Nerazzurri” zajmują wyjątkowe miejsce w jego sercu i wciąż śledzi ich wyniki: - Są częścią mojego życia. Oglądam mecze z ich udziałem kiedy tylko mam czas. Ostatnio widziałem ich w wygranym meczu z Palermo – dodał.

Adriano grał we Włoszech również we Fiorentinie, Parmie i Romie, a dla reprezentacji Brazylii strzelił 27 bramek w 48 występach.
eurofutbol.pl
"Jeśli nosisz koszulkę Arsenalu nie możesz się poddawać, bez względu na wynik." - Arsene Wenger.

http://www.wtatenis.pl/
Awatar użytkownika
Whydack
Posty: 746
Rejestracja: 03 paź 2011, 22:43
Kontakt:

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Whydack »

Cambiasso zamierza zakończyć karierę w Interze

Pomocnik Interu Mediolan, Esteban Cambiasso, zapowiedział, że zamierza zakończyć piłkarską karierę w zespole Nerazzurrich. Jak informują włoskie media, 32-letni Argentyńczyk negocjuje aktualnie warunki nowego kontraktu z obecnym pracodawcą.

- Gdzie chciałbym zakończyć swoją karierę ? Oczywiście , że w Interze, to nie podlega dyskusji. Odkąd trafiłem na Półwysep Apeniński, nabrałem większej pewności siebie, a mój poziom znacznie wzrósł. To idealna liga dla mnie - powiedział Esteban Cambiasso.

Przypomnijmy, że Argentyńczyk przeszedł do Interu Mediolan z Realu Madryt w 2004 roku.
eurosport.onet.pl
"Jeśli nosisz koszulkę Arsenalu nie możesz się poddawać, bez względu na wynik." - Arsene Wenger.

http://www.wtatenis.pl/
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Sempere »

Lucio odszedł z Juventusu

Obrazek Obrazek

Piłkarz Lucio, który w 2002 roku z reprezentacją Brazylii zdobył mistrzostwo świata, rozwiązał kontrakt z Juventusem Turyn po zaledwie pół roku i czterech występach w tym zespole.

"Przygoda Lucio w biało-czarnych pasach dobiegła końca. Klub i brazylijski obrońca osiągnęli porozumienie w sprawie wcześniejszego rozwiązania umowy" - napisano na oficjalnej stronie internetowej Juventusu.

Zawodnik do zespołu "Starej Damy" trafił latem na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej występował w Interze Mediolan, z którym triumfował w Lidze Mistrzów w 2010 roku. W barwach Juventusu 34-letni obrońca zagrał w zaledwie czterech meczach.
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... -juventusu
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Sempere »

Juventus przez dwa miesiące bez Chielliniego

Obrazek Obrazek

Juventus Turyn przez dwa miesiące musi sobie radzić bez obrońcy Giorgio Chielliniego, który nabawił się kontuzji łydki.

"Stara Dama" jest liderem piłkarskiej Serie A, a w piątek zmierzy się w meczu ligowym z Cagliari. - To na pewno spore osłabienie naszej drużyny. Wielka szkoda, że Giorgio akurat teraz doznał urazu. Jest liderem zespołu, każdy trener chciałby mieć takiego zawodnika w składzie - powiedział menedżer Juventusu Antonio Conte.

Chiellini związany jest z turyńskim klubem od 2005 roku. Prowadzący w tabeli Serie A Juventus ma siedem punktów więcej od wicelidera Interu Mediolan.
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... ielliniego
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 171609
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Włochy - Serie A

Post autor: DUN I LOVE »

Świetny debiut Balotelliego w Milanie - włoski zawodnik zdobył 3 gole w 2 pierwszych meczach w barwach Rossonerich, dzisiaj ratując im punkt w grze z Cagliari.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril

MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 171609
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Włochy - Serie A

Post autor: DUN I LOVE »

Odświeżam po 3 miesiącach. :D

Stara Dama ponownie Mistrzem Włoch. Bohaterem dnia został jednak Miroslav Klose, który zdobył 5 bramek w meczu przeciwko Bologni. Przełamał tym samym niemoc, trwającą od 15 grudnia 2012 roku.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril

MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
MG FCB
Posty: 1588
Rejestracja: 04 kwie 2012, 20:28

Re: Włochy - Serie A

Post autor: MG FCB »

Kiepski sezon Milanu. Gratulacje dla Juve.
MTT
Best rank. #2
Zwycięstwa: Roland Garros 2013 (debel), Eastbourne 2013, Australian Open 2014
Finały: Memphis 2013, Indian Wells 2014, Indian Wells 2014 (debel), Casablanca 2014, Rzym 2014 (debel), Hamburg 2014, Wimbledon 2015 (debel)
Awatar użytkownika
Barty
Administrator
Posty: 42962
Rejestracja: 01 sie 2011, 15:40

Re: Włochy - Serie A

Post autor: Barty »

Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości