Anglia - Premier League cz. I

Dla sympatyków futbolu.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172820
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglia - Premier League

Post autor: DUN I LOVE »

Kulfon bez moniki pisze: 08 paź 2021, 21:47Niby lata czekałem aż Barca będzie w takiej dupie, ale to nie o to chodzi jednak.
Upadek sportowy można jakoś przeżyć, ale problemy instytucjonalne to już grubszy dramat. Pozostaje liczyć, że młodzi odpalą i za jakiś czas klub stanie na nogi (na tyle, żeby po walce przegrywać z angielskimi gigantami :P).
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Anglia - Premier League

Post autor: Kulfon bez moniki »

DUN I LOVE pisze: 08 paź 2021, 21:49
Kulfon bez moniki pisze: 08 paź 2021, 21:47Niby lata czekałem aż Barca będzie w takiej dupie, ale to nie o to chodzi jednak.
Upadek sportowy można jakoś przeżyć, ale problemy instytucjonalne to już grubszy dramat. Pozostaje liczyć, że młodzi odpalą i za jakiś czas klub stanie na nogi (na tyle, żeby po walce przegrywać z angielskimi gigantami :P).
Z młodymi to wiesz, możesz skończyć jak klasa 92 Manchesteru United, a jednak bardziej prawdopodobne jest ze skończysz z dziadami jak Tello czy Gio Dos Santos.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172820
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglia - Premier League

Post autor: DUN I LOVE »

Kulfon bez moniki pisze: 08 paź 2021, 21:54Z młodymi to wiesz, możesz skończyć jak klasa 92 Manchesteru United, a jednak bardziej prawdopodobne jest ze skończysz z dziadami jak Tello czy Gio Dos Santos.
Tym bardziej, że swoją złotą generację Barka już miała...

Podobno Conte łączony z Newcastle.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Anglia - Premier League

Post autor: Kulfon bez moniki »

DUN I LOVE pisze: 08 paź 2021, 21:56
Kulfon bez moniki pisze: 08 paź 2021, 21:54Z młodymi to wiesz, możesz skończyć jak klasa 92 Manchesteru United, a jednak bardziej prawdopodobne jest ze skończysz z dziadami jak Tello czy Gio Dos Santos.
Tym bardziej, że swoją złotą generację Barka już miała...

Podobno Conte łączony z Newcastle.
Miała, i twierdze ze średnio dobrze skorzystała. Narodowa drużyna Hiszpanii skorzystała maksymalnie. Jakby tam wtedy jeszcze Messi był Hiszpanem to nie byłoby sensu rozgrywać Mundialu i Euro.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172820
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglia - Premier League

Post autor: DUN I LOVE »

Kulfon bez moniki pisze: 08 paź 2021, 22:00 Miała, i twierdze ze średnio dobrze skorzystała.
Moim zdaniem ogromny niedosyt jest. Skoro Real z Zidanem wygrał 3 LM z rzędu, to złota Barca mogł spokojnie dorzucić 1 czy 2 uszate więcej. Tymczasem poza erą Pepa (gdzieś też w Europie było w kratkę) zespół praktycznie nic nie znaczył w Europie, regularnie w tym czasie dominując w kraju.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39167
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Anglia - Premier League

Post autor: Kiefer »

No trochę beka, że oni wygrali LM 3 razy, a Real 4 w przeciągu 5 lat. To jest identycznie jak z takim Federerem i Djokovicem, obydwaj mają 20 szlemów (Novak pewnie skończy na 20-kilku), z czego pierwszy wykorzystał powiedzmy 75% potencjału, a drugi 125.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172820
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglia - Premier League

Post autor: DUN I LOVE »

Bardzo nie chciałem (uciekałem wręcz) od wtrącania Federera w dyskusję. :D
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Anglia - Premier League

Post autor: Kulfon bez moniki »

DUN I LOVE pisze: 08 paź 2021, 22:04
Kulfon bez moniki pisze: 08 paź 2021, 22:00 Miała, i twierdze ze średnio dobrze skorzystała.
Moim zdaniem ogromny niedosyt jest. Skoro Real z Zidanem wygrał 3 LM z rzędu, to złota Barca mogł spokojnie dorzucić 1 czy 2 uszate więcej. Tymczasem poza erą Pepa (gdzieś też w Europie było w kratkę) zespół praktycznie nic nie znaczył w Europie, regularnie w tym czasie dominując w kraju.
No raczej. Nie chcę umniejszać Realowi, więc nic więcej nie dodam.
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39167
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Anglia - Premier League

Post autor: Kiefer »

DUN I LOVE pisze: 08 paź 2021, 22:17 Bardzo nie chciałem (uciekałem wręcz) od wtrącania Federera w dyskusję. :D
Ale podobieństwa same się nasuwają, Barcelona miała najlepszy okres w historii nie tylko swoim, ale być może skomponowała najlepszą ekipę w historii w ogóle (za mojego życia na pewno), a Real w kilka lat rozprawił się z nawiązką z tymi stratami, które Barca właśnie do niego odrobiła.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2021, 22:26 przez Kiefer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172820
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglia - Premier League

Post autor: DUN I LOVE »

Kiefer pisze: 08 paź 2021, 22:23Ale podobieństwa same się nasuwają, Barcelona miała najlepszy okres w historii nie tylko swoim, ale być może skomponowała najlepszą ekipę w historii w ogóle (za mojego życia na pewno), a Real w kilka lat rozprawił się z nawiązką z tymi stratami, które Barca właśnie do niego odrobiła.
Wiem i wku*wia mnie to.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39167
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Anglia - Premier League

Post autor: Kiefer »

Normalne to byłoby gdyby Barca wygrała od czasów Pepa LM te 4 razy, a Real 2, bo to też była oczywiście świetna ekipa.

Tak naprawdę to mistrzostwa Hiszpanii tutaj odzwierciedlają różnice, Barca od 2005 wygrała rozgrywki ligowe 10 razy, a Real bodaj 4, z czego w 2007 i 2008, to była naprawdę średnia drużyna i w europie niewiele znaczyli, a po prostu wygrali, bo ktoś musiał.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2021, 22:30 przez Kiefer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172820
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglia - Premier League

Post autor: DUN I LOVE »

Aż odpaliłem sobie. Co ten karzeł odpie*dalał, w głowie się nie mieści jak po latach się to ogląda.

MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Anglia - Premier League

Post autor: Kulfon bez moniki »

ku*wa mać, pamiętajcie że jednak ta Barca to miała kozackie Chelsea, United i Milan na swojej drodze. Każdy z tych klubów był wtedy notorycznie w 1/2, ale jednak czegoś brakowało.
Je*ać ten Real. Ja do końca życia będę pedałów hejtował za finał z Atleti.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172820
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglia - Premier League

Post autor: DUN I LOVE »

Tamten finał z 2014 to chyba jedyny mecz w dziejach, gdzie kibicowałem tak mocno klubowi, którego na co dzień nie jestem fanem. Niesamowicie życzyłem wtedy Atletico tamtego trofeum. No ale jak to już bywa czasami - jeden ma tylko radość, drugi tylko łzy. :(
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Anglia - Premier League

Post autor: Kulfon bez moniki »

DUN I LOVE pisze: 08 paź 2021, 22:52 Tamten finał z 2014 to chyba jedyny mecz w dziejach, gdzie kibicowałem tak mocno klubowi, którego na co dzień nie jestem fanem. Niesamowicie życzyłem wtedy Atletico tamtego trofeum. No ale jak to już bywa czasami - jeden ma tylko radość, drugi tylko łzy. :(
Za samo dzieciństwo Perez powinien dostać ch*ja do dupy na noc. Niczego tak nienawidziłem jak "Galaktycznego" Realu.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172820
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglia - Premier League

Post autor: DUN I LOVE »

No zobaczymy jak to teraz się potoczy, bo w samej Premier League jest już tak mocno, że oni tylko ze swoich klubów będą mogli zaraz z powodzeniem stworzyć właśną Superligę.

MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Anglia - Premier League

Post autor: Kulfon bez moniki »

DUN I LOVE pisze: 08 paź 2021, 23:05 No zobaczymy jak to teraz się potoczy, bo w samej Premier League jest już tak mocno, że oni tylko ze swoich klubów będą mogli zaraz z powodzeniem stworzyć właśną Superligę.

Newcastle, no właśnie skończy jak City/Psg czy Malga/Anzy?
Ostatnio zmieniony 08 paź 2021, 23:17 przez Kulfon bez moniki, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172820
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglia - Premier League

Post autor: DUN I LOVE »

City i PSG raczej. Pójście w ślady Malagi czy Anży będzie katastrofą wizerunkową dla Arabii Saudyjskiej.

Spodziewam się mega ekspansji i przepalania hajsu.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Kulfon bez moniki
Posty: 5972
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:42

Re: Anglia - Premier League

Post autor: Kulfon bez moniki »

DUN I LOVE pisze: 08 paź 2021, 23:15 City i PSG raczej. Pójście w ślady Malagi czy Anży będzie katastrofą wizerunkową dla Arabii Saudyjskiej.

Spodziewam się mega ekspansji i przepalania hajsu.
Nie żebym źle życzył bo jednak Kieron Dyer to legenda Cma.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172820
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglia - Premier League

Post autor: DUN I LOVE »

Ciekawe do czego to doprowadzi, bo jednak przy takiej lidze to cały czas 4 miejsca w LM. Któryś z możnych co roku będzie musiał obejść się smakiem i kto wie, czy nie pójdą z czasem na układ z Perezem.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości