[ZIO Pekin 2022] Narciarstwo Alpejskie

Pozostałe dyscypliny sportu.
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38896
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: [ZIO Pekin 2022] Narciarstwo Alpejskie

Post autor: Kiefer »

Awatar użytkownika
jaccol55
Posty: 14863
Rejestracja: 15 lip 2011, 8:59
Lokalizacja: Grochów

Re: [ZIO Pekin 2022] Narciarstwo Alpejskie

Post autor: jaccol55 »

Kristoffersen bez medalu, to najważniejsze.

No i Noel jednak tym razem dojechał do końca i zdobył złoto przy okazji. Ten to ma szczęście. Akurat ukończył na najważniejszej imprezie.
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38896
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: [ZIO Pekin 2022] Narciarstwo Alpejskie

Post autor: Kiefer »

Noel już od trzech lat jest slalomistą z największym potencjałem, a dopiero teraz coś dużego wygrał.
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38896
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: [ZIO Pekin 2022] Narciarstwo Alpejskie

Post autor: Kiefer »

Lol, Shiffrin znowu DNF, tym razem w Slalomie do Superkombinacji. :o

Ależ zagubiona na tych Igrzyskach jest ta dziewczyna, nie widziałem jeszcze czegoś takiego w życiu chyba. Medal w Superkombinacji miał być dla niej medalem pocieszenia, prestiż tej konkurencji spadł strasznie w ostatnich latach (brawa dla FIS za rozje*anie fajnej konkurencji, slalom równoległy przecież jest ważniejszy) i jest rozgrywana po raz ostatni na IO. No i nawet tutaj sobie nie poradziła, w slalomie, który dodajmy do Superkombinacji jest nieco łatwiej ustawiony niż w tradycyjnym. Mikaela kiwała głową z niedowierzaniem. Witka zatkało.

Najzabawniejsze, że była mocną faworytką mimo ostatnich niepowodzeń, a po tym jak dobrze poradziła sobie w zjeździe to już w ogóle wydawało się, że to weźmie na luzie.

Co to się zadziało w głowie tej dziewczynie to ja pojęcia nie mam, nie zdziwię się jak kolejna nam się przyzna do depresji, choć mam nadzieję, że nie.
Awatar użytkownika
CajraX
Posty: 7254
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Słupsk

Re: [ZIO Pekin 2022] Narciarstwo Alpejskie

Post autor: CajraX »

Ledecka niestety czwarta :/
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości