Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Pozostałe dyscypliny sportu.
arti
Posty: 4704
Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22

Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: arti » 12 lis 2018, 23:10

To już naprawdę ostatni typer z mojej strony :D .

Po tradycyjnym uzgodnieniu z Dawidem ruszamy z kolejnym sportem do typowania. Tym razem najważniejsze turnieje snookera.

Regulamin

1.Do zabawy obowiązują zgłoszenia. Zgłoszeniem jest wytypowanie pierwszego zestawu spotkań z danego turnieju. Nie ma obowiązku uczestniczyć we wszystkich turniejach.
2.Typować będziemy wyniki wybranych turniejów rozgrywanych w tym sezonie.
3.W każdym turnieju typować będziemy wybrane spotkania z faz 1/64 i 1/32 od fazy 1/16 będziemy typować wszystkie spotkania.
4.Punktacja:
a) za idealne wytypowanie wyniku spotkania dostajemy 3 punkty (typ 6-4 i wynik 6-4).
b) za wytypowanie dobrego rozstrzygnięcia dostajemy 1 punkt (typ 6-4 a wynik 6-5).
5.Będzie podana data i godzina do której można typować. Typy po czasie nie będą uznawane.
6.Typy przed wyznaczonym terminem można edytować do woli.
7.Będzie podana klasyfikacja danego turnieju. Punkty będą się także liczyły do klasyfikacji całego sezonu.
8.Wszelkie wątpliwości będziemy wyjaśniać na bieżąco.
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17
arti
Posty: 4704
Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: arti » 12 lis 2018, 23:19

Planowany rozkład turniejów na ten sezon.

1.UK Championship 27.11-9.12
2.Masters 13.01-20.01
3.World Grand Prix 4.02-10.02
4.Players Championship 4.03-10.03
5.Tour Championship 19.03-24.03
6.China Open 1.04-07.04
7.World Snooker Championship 20.04-06.05
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 25012
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: Damian » 13 lis 2018, 17:55

Ktoś musi zacząć. :D

IN
MTT - Tytuły (17)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona
,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,

MTT - Finały (10)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami
Razing
Posty: 460
Rejestracja: 28 gru 2017, 19:23

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: Razing » 13 lis 2018, 18:25

Ohoho. In
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 64663
Rejestracja: 14 lip 2011, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: DUN I LOVE » 13 lis 2018, 18:49

in
MTT - tytuły (17)
2017 (1) Cincinnati M1000
2016 (1) Sankt Petersburg
2015 (1) Rotterdam
2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj
2012 (1) Toronto M1000
2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose
2010 (2) Wiedeń, Rotterdam
2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne
2008 (2) US Open, Estoril


MTT - finały (21)
2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia
2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000
2016 (2) Newport, Rotterdam
2015 (1) Halle
2014 (1) Tokio
2013 (2) Basel, Kuala Lumpur
2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000
2010 (2) Basel, Marsylia
2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000
2008 (1) WTF
arti
Posty: 4704
Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: arti » 14 lis 2018, 19:51

Wprawdzie napisałem, że wystarczy wytypować pierwszy zestaw żeby się zgłosić, ale niech będzie ;) .
In
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17
Awatar użytkownika
Barty
Administrator
Posty: 15375
Rejestracja: 01 sie 2011, 14:40

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: Barty » 14 lis 2018, 21:00

Wprawdzie tak właśnie czytamy regulaminy. :D
Tytuły (17):
2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros
2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen
2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros
2013: US Open
2012: Nicea
2011: Los Angeles, WTF Londyn
Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.

Finały (16):
2018: Halle
2017: Stuttgart
2016: Tokio, Shanghai, Bazylea
2015: Wiedeń, WTF Londyn
2014: Doha
2013: Cincinnati
2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm
2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open
Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
arti
Posty: 4704
Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: arti » 20 lis 2018, 9:19

UK Championship - 1/64 finału (Best of 11 frames)

Yuan Sijun - Ken Doherty
Ding Junhui - Adam Stefanow
Michael Georgiou - Luo Honghao
Ben Woollaston - Alfie Burden
Matthew Selt - Zhang Yong
Dominic Dale - Gerard Greene
Alan McManus - Alexander Ursenbacher
Kyren Wilson - Andy Lee
Andrew Higginson - Nigel Bond
Tom Ford - Craig Steadman
Ryan Day - Joe O'Connor
Michael Holt - Chen Zifan

Typowanie trwa do 27 listopada do 15.30
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17
Razing
Posty: 460
Rejestracja: 28 gru 2017, 19:23

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: Razing » 20 lis 2018, 15:42

Sijun vs Doherty 6:3
Ding vs Stefanów 6:1
Georgiou vs Honghao 4:6
Woollaston vs Burden 4:6
Selt vs Yong 6:2
Dale vs Greene 6:3
McManus vs Ursenbacher 6:3
K.Wilson vs Lee 6:1
Higginson vs Bond 6:3
Ford vs Steadman 6:5
Day vs O'connor 6:2
Holt vs Zifan 4:6

Ahh czuję się wyjątkowo typując jako pierwszy w historii :P
arti
Posty: 4704
Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: arti » 20 lis 2018, 17:20

Razing pisze: Ahh czuję się wyjątkowo typując jako pierwszy w historii :P
Gratuluję rozdziewiczenia typera ;).
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17
Razing
Posty: 460
Rejestracja: 28 gru 2017, 19:23

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: Razing » 20 lis 2018, 18:40

No...lepszy rydz niż nic :roll:
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 64663
Rejestracja: 14 lip 2011, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: DUN I LOVE » 20 lis 2018, 20:56

Nie znam ludzi praktycznie. :|

Sijun vs Doherty 6:4
Ding vs Stefanów 6:2
Georgiou vs Honghao 3:6
Woollaston vs Burden 5:6
Selt vs Yong 6:4
Dale vs Greene 6:2
McManus vs Ursenbacher 6:3
K.Wilson vs Lee 6:1
Higginson vs Bond 6:3
Ford vs Steadman 6:4
Day vs O'connor 6:3
Holt vs Zifan 6:5
MTT - tytuły (17)
2017 (1) Cincinnati M1000
2016 (1) Sankt Petersburg
2015 (1) Rotterdam
2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj
2012 (1) Toronto M1000
2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose
2010 (2) Wiedeń, Rotterdam
2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne
2008 (2) US Open, Estoril


MTT - finały (21)
2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia
2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000
2016 (2) Newport, Rotterdam
2015 (1) Halle
2014 (1) Tokio
2013 (2) Basel, Kuala Lumpur
2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000
2010 (2) Basel, Marsylia
2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000
2008 (1) WTF
arti
Posty: 4704
Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: arti » 23 lis 2018, 11:11

Sijun vs Doherty 6:4
Ding vs Stefanów 6:2
Georgiou vs Honghao 4:6
Woollaston vs Burden 6:5
Selt vs Yong 6:2
Dale vs Greene 6:4
McManus vs Ursenbacher 6:3
K.Wilson vs Lee 6:2
Higginson vs Bond 6:3
Ford vs Steadman 6:5
Day vs O'connor 6:2
Holt vs Zifan 6:3
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17
MarcinSka
Posty: 161
Rejestracja: 04 gru 2017, 22:25

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: MarcinSka » 23 lis 2018, 13:48

in
MarcinSka
Posty: 161
Rejestracja: 04 gru 2017, 22:25

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: MarcinSka » 23 lis 2018, 13:50

Yuan Sijun - Ken Doherty6-4
Ding Junhui - Adam Stefanow5-6
Michael Georgiou - Luo Honghao 6-3
Ben Woollaston - Alfie Burden 6-2
Matthew Selt - Zhang Yong6-4
Dominic Dale - Gerard Greene6-5
Alan McManus - Alexander Ursenbacher6-4
Kyren Wilson - Andy Lee6-0
Andrew Higginson - Nigel Bond6-4
Tom Ford - Craig Steadman 6-2
Ryan Day - Joe O'Connor 6-3
Michael Holt - Chen Zifan 6-4
Awatar użytkownika
Del Fed
Posty: 6317
Rejestracja: 15 lis 2012, 14:35

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: Del Fed » 23 lis 2018, 19:41

Och, no dobra, in na prośbę Dejwa, ale oglądam od 3 lat w 90 procentach Ronniego.

Yuan Sijun - Ken Doherty 6-3
Ding Junhui - Adam Stefanow 6-1
Michael Georgiou - Luo Honghao 3-6
Ben Woollaston - Alfie Burden 6-4
Matthew Selt - Zhang Yong 6-4
Dominic Dale - Gerard Greene 6-4
Alan McManus - Alexander Ursenbacher 6-3
Kyren Wilson - Andy Lee 6-1
Andrew Higginson - Nigel Bond 6-5
Tom Ford - Craig Steadman 6-3
Ryan Day - Joe O'Connor 6-2
Michael Holt - Chen Zifan 6-4
Rafa to Wielka Miłość. Wielka Miłość nie wybiera, czy jej chcemy, nie pyta nas wcale.

Wiadomość dla DUNa! Składy zespołów na 2019 rok!
Williams: George Russell, Robert Kubica
Toro Rosso: Alexander Albon, Danił Kwiat
Racing Point Force India: Lance Stroll, Sergio Perez
Haas: Kevin Magnussen, Romain Grosjean
Renault: Daniel Ricciardo, Nico Hulkenberg
Mclaren: Carlos Sainz, Lando Norris
Sauber Kimi Raikkonen, Antonio Giovinazzi
Red Bull: Max Verstappen, Pierre Gasly
Scuderia Ferrari: Sebastian Vettel, Charles Leclerc
Mercedes: Lewis Hamilton, Valtteri Bottas
Interesuje się Atepe tylko dla Mtete...
Art
Posty: 672
Rejestracja: 18 lip 2011, 17:25

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: Art » 24 lis 2018, 14:31

Yuan Sijun - Ken Doherty 6:3
Ding Junhui - Adam Stefanow 6:2
Michael Georgiou - Luo Honghao 4:6
Ben Woollaston - Alfie Burden 6:4
Matthew Selt - Zhang Yong 4:6
Dominic Dale - Gerard Greene 6:5
Alan McManus - Alexander Ursenbacher 6:3
Kyren Wilson - Andy Lee 6:1
Andrew Higginson - Nigel Bond 6:3
Tom Ford - Craig Steadman 6:3
Ryan Day - Joe O'Connor 6:1
Michael Holt - Chen Zifan 6:4
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 25012
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: Damian » 27 lis 2018, 9:06

Yuan Sijun - Ken Doherty 6:4
Ding Junhui - Adam Stefanow 6:1
Michael Georgiou - Luo Honghao 4:6
Ben Woollaston - Alfie Burden 6:4
Matthew Selt - Zhang Yong 6-3
Dominic Dale - Gerard Greene 6:4
Alan McManus - Alexander Ursenbacher 6:4
Kyren Wilson - Andy Lee 6:2
Andrew Higginson - Nigel Bond 6:4
Tom Ford - Craig Steadman 6:4
Ryan Day - Joe O'Connor 6:3
Michael Holt - Chen Zifan 6:4
MTT - Tytuły (17)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona
,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,

MTT - Finały (10)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami
arti
Posty: 4704
Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: arti » 28 lis 2018, 19:32

Wyniki I rundy

1. arti - 16
2. Damian - 14
2. Razing - 14
2. Del Fed - 14
5. MarcinSka - 10
6. DUN I LOVE - 9
6. Art - 9
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17
arti
Posty: 4704
Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22

Re: Typery snookerowe - sezon 2018/2019

Post autor: arti » 28 lis 2018, 19:33

Zestaw na 2 rundę podam jutro. Z tego co widzę (Damian prośba o potwierdzenie ;) ) ta faza rusza w sobotę.
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości