Forum fanów tenisa ziemnego, gdzie znajdziesz komentarze internautów, wyniki, skróty spotkań, statystyki, materiały prasowe, typery i inne informacje o turniejach ATP i WTA.
[6] Alexander Zverev d. Alejandro Davidovich Fokina 6‑4 6‑1 6‑1 A. Hughes [5] Stefanos Tsitsipas d. [2] Daniił Miedwiediew 6‑3 7‑6(3) 7‑5 N. Helwerth
IV runda:
[1] Novak Djoković d. Lorenzo Musetti 6‑7(7) 6‑7(2) 6‑1 6‑0 4‑0 i krecz P. Bacchi [9] Matteo Berrettini d. [8] Roger Federer w/o [3] Rafael Nadal d. [18] Jannik Sinner 7-5 6-3 6-0 J. Keathavong [10] Diego Schwartzman d. Jan-Lennard Struff 7‑6(9) 6‑4 7‑5 M. Absolu
[6] Alexander Zverev d. Kei Nishikori 6‑4 6‑1 6‑1 A. Gabas
Alejandro Davidovich Fokina d. Federico Delbonis 6‑4 6‑4 4‑6 6‑4 C. Ramos [5] Stefanos Tsitsipas d. [12] Pablo Carreno Busta 6‑3 6‑2 7‑5 A. Tourte [2] Daniił Miedwiediew d. [22] Cristian Garin 6‑2 6‑1 7‑5 E. Joseph
[3] Rafael Nadal d. Cameron Norrie 6‑3 6‑3 6‑3 L. Azemar Engzell [18] Jannik Sinner d. Mikael Ymer 6‑1 7‑5 6‑3 E. Asderaki Moore [10] Diego Schwartzman d. Philipp Kohlschreiber 6‑4 6‑2 6‑1 J. Kjendlie
Jan-Lennard Struff d. [Q] Carlos Alcaraz Garfia 6‑4 7‑6(3) 6‑2 L. Boucharinc
[5] Stefanos Tsitsipas d. [31] John Isner 5‑7 6‑3 7‑6(3) 6‑1 K. Nouni [12] Pablo Carreno Busta d. Steve Johnson 6‑4 6‑4 6‑2 M. Absolu [22] Cristian Garin d. Marcos Giron 6‑1 5‑7 6‑2 6‑2 A. Juge [2] Daniił Miedwiediew d. [32] Reilly Opelka 6‑4 6‑2 6‑4 A. Hughes
[3] Rafael Nadal d. Richard Gasquet 6-0 7-5 6-2 N. Helwerth
Cameron Norrie d. Lloyd Harris 4‑6 6‑3 6‑3 6‑2 A. Gabas [18] Jannik Sinner d. Gianluca Mager 6‑1 7‑5 3‑6 6‑3 A. Tourte
Mikael Ymer d. [14] Gael Monfils 6‑0 2‑6 6‑4 6‑3 J. Campistol [10] Diego Schwartzman d. Aljaz Bedene 6‑4 6‑2 6‑4 T. Mevel
Philipp Kohlschreiber d. [24] Asłan Karacew 6‑3 7‑6(4) 4‑6 6‑1 A. Rocha
[Q] Carlos Alcaraz Garfia d. [28] Nikołoz Basilaszwili 6-4 6-2 6-4 E. Asderaki Moore
Jan-Lennard Struff d. Facundo Bagnis 7-5 7-6(1) 6-4 P. Rodriguez
[6] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. Alexander Bublik / Andriej Gołubiew 4‑6 7‑6(1) 6‑4 M. Veljovic
Półfinały:
Alexander Bublik / Andriej Gołubiew d. [Alt] Pablo Andujar / Pedo Martinez 1‑6 6‑4 6‑4 J. Keathavong
[6] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. [2] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah 6‑7(2) 7‑6(2) 6‑4 J. Campistol
Ćwierćfinały:
[Alt] Pablo Andujar / Pedo Martinez d. Rohan Bopanna / Franko Skugor 7‑5 6‑3 N. Helwerth
Alexander Bublik / Andriej Gołubiew d. Hugo Nys / Tim Puetz 6‑4 6‑4 M. Veljovic
[6] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. Tomislav Brkic / Nikola Cacic 7‑6(5) 6‑1 E. Asderaki Moore [2] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. [9] Kevin Krawietz / Horia Tecau 6‑2 6‑7(3) 7‑5 A. Tourte
III runda:
[Alt] Pablo Andujar / Pedo Martinez d. [14] Sander Gille / Joran Vliegen 6‑4 7‑6(6) A. Robein
Rohan Bopanna / Franko Skugor d. Marcelo Arevalo / Matwe Middelkoop w/o E. Asderaki Moore
Hugo Nys / Tim Puetz d. Romain Arneodo / Benoit Paire 6-4 6-4 J. Campistol
Alexander Bublik / Andriej Gołubiew d. [11] Wesley Koolhof / Jean-Julien Rojer 7‑6(2) 3‑6 6‑4 K. Nouni
[6] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. Robin Haase / Jan-Lennard Struff 0‑6 6‑3 7‑6(5) J. Keathavong
Tomislav Brkic / Nikola Cacic d. Simone Bolelli / Maximo Gonzalez 6‑4 6‑4 D. Dumusois [9] Kevin Krawietz / Horia Tecau d. [7] Jamie Murray / Bruno Soares 6‑3 3‑6 6‑3 M. Absolu [2] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. Max Purcell / Luke Saville 6‑4 6‑3 P. Bacchi
II runda:
[Alt] Pablo Andujar / Pedo Martinez d. [WC] Arthur Cazaux / Hugo Gaston 7‑5 6‑2 M. Veljovic [14] Sander Gille / Joran Vliegen d. Austin Krajicek / Tennys Sandgren 6‑4 6‑1 R. Lichtenstein
Marcelo Arevalo / Matwe Middelkoop d. Alex De Minaur / Matt Reid 7‑6(2) 6‑4 L. Boucharinc
Rohan Bopanna / Franko Skugor d. Nicholas Monroe / Frances Tiafoe 6‑4 7‑5 R. Concas
Hugo Nys / Tim Puetz d. [3] Rajeev Ram / Joe Salisbury 6‑4 6‑4 A. Tourte
Romain Arneodo / Benoit Paire d. [16] Marcus Daniell / Philipp Oswald 6‑0 6‑4 N. Helwerth [11] Wesley Koolhof / Jean-Julien Rojer d. Dominik Koepfer / Emil Ruusuvuori 6‑4 7‑6(3) J. Campistol
Alexander Bublik / Andriej Gołubiew d. [5] Ivan Dodig / Filip Polasek 7‑6(5) 6‑1 G. Allensworth
[6] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. Jonathan Erlich / Lloyd Harris 6‑3 3‑6 7‑5 J. Kjendlie
Robin Haase / Jan-Lennard Struff d. [10] John Peers / Michael Venus 6‑4 7‑6(5) T. Mevel
Simone Bolelli / Maximo Gonzalez d. [13] Jeremy Chardy / Fabrice Martin 6‑2 6‑3 T. Janzen
Tomislav Brkic / Nikola Cacic d. [4] Marcel Granollers / Horacio Zeballos 6‑3 3‑6 6‑3 S. Danchet
Oliver Marach / Aisam-Ul-Haq Qureshi d. [7] Jamie Murray / Bruno Soares 7‑5 6‑1 M. Bley [9] Kevin Krawietz / Horia Tecau d. Yen-Hsun Lu / Yoshihito Nishioka 6‑3 6‑2 J. Keathavong
Max Purcell / Luke Saville d. [15] Raven Klaasen / Ben Mclachlan 3‑6 6‑2 6‑1 R. Balmforth [2] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. [WC] Dan Added / Jo-Wilfried Tsonga 7‑6(0) 6‑3 J. Kjendlie
I runda:
[Alt] Pablo Andujar / Pedo Martinez d. [Alt] Pablo Cuevas / Guido Pella 6‑4 6‑2 A. Juge
[WC] Arthur Cazaux / Hugo Gaston d. Steve Johnson / Sam Querrey 6‑3 6‑7(4) 6‑1 L. Azemar Engzell
Austin Krajicek / Tennys Sandgren d. Miomir Kecmanovic / Casper Ruud 7‑5 6‑1 P. Rodriguez [14] Sander Gille / Joran Vliegen d. Lorenzo Sonego / Andrea Vavassori 6‑4 6‑4 L. Boucharinc
Marcelo Arevalo / Matwe Middelkoop d. [12] Henri Kontinen / Edouard Roger-Vasselin 6‑7(4) 7‑6(1) 7‑6(2) P. Rodriguez
Alex De Minaur / Matt Reid d. Federico Delbonis / Divij Sharan 3‑6 7‑6(11) 6‑4 P. Bacchi
Rohan Bopanna / Franko Skugor d. Nikołoz Basilaszwili / Andre Begemann 6‑4 6‑2 C. Alberti
Nicholas Monroe / Frances Tiafoe d. [8] Łukasz Kubot / Marcelo Melo 6‑3 6‑4 J. Keathavong
[3] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Salvatore Caruso / Alejandro Davidovich Fokina 7‑5 6‑3 S. Danchet
Hugo Nys / Tim Puetz d. [WC] Quentin Halys / Adrian Mannarino 7‑6(5) 6‑2 J. Pinoargote
Romain Arneodo / Benoit Paire d. Marc Lopez / Jurgen Melzer 6‑2 5‑7 6‑4 M. Veljovic [16] Marcus Daniell / Philipp Oswald d. Marton Fucsovics / Stefano Travaglia 6‑3 6‑3 J. Travers [11] Wesley Koolhof / Jean-Julien Rojer d. Filip Krajinovic / Dusan Lajovic 6‑4 4‑6 6‑2 A. Vasseneix
Dominik Koepfer / Emil Ruusuvuori d. Aljaz Bedene / Jackson Withrow 6‑1 6‑4 A. Robein
Alexander Bublik / Andriej Gołubiew d. [WC] Sadio Doumbia / Fabien Reboul 7‑6(7) 6‑1 J. Pinoargote [5] Ivan Dodig / Filip Polasek d. Andres Molteni / Frederik Nielsen 7‑5 6‑7(6) 7‑6(6) R. Lichtenstein
[6] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. Cameron Norrie / Jonny O'Mara 6‑3 3‑6 6‑3 R. Concas
Jonathan Erlich / Lloyd Harris d. Federico Coria / Diego Schwartzman 6‑1 6‑2 E. Joseph
Robin Haase / Jan-Lennard Struff d. Matthew Ebden / John-Patrick Smith 6‑3 6‑4 A. Gabas [10] John Peers / Michael Venus d. [WC] Benjamin Bonzi / Antoine Hoang 4‑6 6‑2 6‑4 C. Alberti [13] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. Lorenzo Musetti / Tommy Paul 6‑7(4) 6‑1 6‑1 M. Bley
Simone Bolelli / Maximo Gonzalez d. Taylor Fritz / Mackenzie McDonald 6‑4 6‑3 A. Juge
Tomislav Brkic / Nikola Cacic d. Alexei Popyrin / Jordan Thompson 7‑5 6‑7(4) 6‑3 R. Haigh [4] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. Hubert Hurkacz / Szymon Walków 6‑1 6‑1 V. Dugravier
[7] Jamie Murray / Bruno Soares d. Luke Bambridge / Dominic Inglot 7‑6(5) 6‑7(4) 6‑3 A. Gabas
Oliver Marach / Aisam-Ul-Haq Qureshi d. Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez 3‑6 7‑5 6‑2 M. Lara
Yen-Hsun Lu / Yoshihito Nishioka d. [Alt] Julian Knowle / David Pel 6‑4 6‑1 G. Allensworth [9] Kevin Krawietz / Horia Tecau d. Ariel Behar / Gonzalo Escobar 6‑3 3‑6 7‑6(5) A. Vasseneix [15] Raven Klaasen / Ben Mclachlan d. [WC] Mathias Bourgue / Lucas Pouille 6‑3 6‑2 P. Rodriguez
Max Purcell / Luke Saville d. [WC] Gregoire Barrere / Albano Olivetti 6‑2 6‑7(2) 7‑6(10) K. Radwan-Cho
[WC] Dan Added / Jo-Wilfried Tsonga d. Ricardas Berankis / Albert Ramos-Vinolas 7‑6(1) 6‑2 K. Thomson [2] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. Ken Skupski / Neal Skupski 6‑4 6‑4 G. Allensworth
[13] Luca Van Assche d. [9] Sean Cuenin 7-5 6-4 [14] Arthur Fils d. [5] Giovanni Mpetshi Perricard 3-6 6-3 7-6(5)
Ćwierćfinały:
[9] Sean Cuenin d. [1] Juncheng Shang 6-4 7-5 [13] Luca Van Assche d. Daniel Merida Aguilar 7-6(8) 6-4 [5] Giovanni Mpetshi Perricard d. [16] Viacheslav Bielinskyi 6-2 6-1 [14] Arthur Fils d. [8] Daniel Rincon 6-2 6-3
III runda:
[1] Juncheng Shang d. Leo Borg 7-6(5) 3-6 7-6(4) [9] Sean Cuenin d. [WC] Gabriel Debru 7-6(4) 6-4 [13] Luca Van Assche d. [3] Pedro Boscardin Dias 6-2 6-4
Daniel Merida Aguilar d. Sascha Gueymard Wayenburg 3-6 6-2 6-3
[5] Giovanni Mpetshi Perricard d. Peter Benjamin Privara 6-2 6-0 [16] Viacheslav Bielinskyi d. Maks Kasnikowski 2-6 6-3 6-1 [8] Daniel Rincon d. Victor Lilov 6-3 6-3 [14] Arthur Fils d. [2] Bruno Kuzuhara 6-4 7-6(2)
II runda:
[1] Juncheng Shang d. [WC] Arthur Gea 4-6 6-3 6-2
Leo Borg d. Max Hans Rehberg 1-6 7-6(5) 6-3 [9] Sean Cuenin d. German Samofalov 7-6(2) 6-1
[WC] Gabriel Debru d. [6] Jérôme Kym 6-2 7-5
[3] Pedro Boscardin Dias d. Hamad Mededovic 6-7(7) 6-3 6-4 [13] Luca Van Assche d. Aidan Mayo 6-2 6-3
Sascha Gueymard Wayenburg d. [11] Pierre-Yves Bailly 2-6 6-2 6-4
Daniel Merida Aguilar d. [7] Dali Blanch 6-3 6-4
[5] Giovanni Mpetshi Perricard d. Marko Topo 6-4 1-6 7-5
Peter Benjamin Privara d. [WC] Charlelie Cosnet 7-6(10) 6-3 [16] Viacheslav Bielinskyi d. [WC] Thibault Verdier 6-2 6-3
Maks Kasnikowski d. Coleman Wong 6-3 3-6 6-3
[8] Daniel Rincon d. [WC] Robin Bertrand 6-2 6-3
Victor Lilov d. Luca Nardi 6-2 2-2 i krecz [14] Arthur Fils d. Joao Victor Couto Loureiro 6-3 6-4 [2] Bruno Kuzuhara d. Mili Poljicak 6-4 6-3
I runda:
[1] Juncheng Shang d. Philip Sekulic 6-4 5-7 7-5
[WC] Arthur Gea d. Elmer Moller 2-6 6-2 6-1
Leo Borg d. Max Westphal 3-6 6-3 6-4
Max Hans Rehberg d. [15] Samir Banerjee 6-4 7-5 [9] Sean Cuenin d. Lui Maxted 6-4 6-3
German Samofalov d. Ozan Colak 6-7(5) 6-1 6-3
[WC] Gabriel Debru d. Marko Andrejic 6-3 6-0 [6] Jérôme Kym d. Abedallah Shelbayh 6-4 6-1
[3] Pedro Boscardin Dias d. [WC] Joshua Dous Karpenschif 6-3 6-3
Hamad Mededovic d. Aleksander Orlikowski 7-5 6-3
Aidan Mayo d. Matthew William Donald 6-7(1) 6-4 6-2 [13] Luca Van Assche d. Petr Nesterov 6-2 6-3 [11] Pierre-Yves Bailly d. Jack Anthrop 6-1 6-3
Sascha Gueymard Wayenburg d. Igor Kudriashov 3-6 6-3 7-5
Daniel Merida Aguilar d. Gonzalo Bueno 6-2 6-2 [7] Dali Blanch d. Mehdi Sadaoui 7-6(1) 6-3
[5] Giovanni Mpetshi Perricard d. Mans Dahlberg 6-3 6-4
Marko Topo d. Johan Alexander Rodriguez Rodriguez 6-1 7-6(7)
Peter Benjamin Privara d. Martin Katz 6-0 6-2
[WC] Charlelie Cosnet d. [10] Alexander Bernard 7-6(5) 7-5 [16] Viacheslav Bielinskyi d. Ethan Quinn 3-6 6-3 6-3
[WC] Thibault Verdier d. Mika Lipp 2-6 6-2 6-3
Coleman Wong d. [WC] Théo Papamalamis 6-2 6-1
Maks Kasnikowski d. [4] Jack Pinnington Jones 6-3 6-4
[8] Daniel Rincon d. Adolfo Daniel Vallejo 6-3 6-3
[WC] Robin Bertrand d. Miguel Gomes 6-3 3-6 7-6 5
Victor Lilov d. [WC] Antoine Ghibaudo 6-2 6-2
Luca Nardi d. [12] Mark Lajal 7-5 4-6 6-0 [14] Arthur Fils d. Kokoro Isomura 6-4 6-3
Joao Victor Couto Loureiro d. Alvaro Guillen Meza 7-6(1) 3-6 6-2
Mili Poljicak d. Konstantin Zhzhenov 6-4 6-7(7) 7-6(3) [2] Bruno Kuzuhara d. Adam Jurajda 7-6(2) 6-0
[14] Bernabe Zapata Miralles d. Dmitry Popko 7‑5 6‑0 J. Pinoargote [31] Marc Polmans d. [WC] Arthur Fils 6‑1 6‑3 K. Radwan-Cho
[15] Jozef Kovalik d. Ernesto Escobedo 6‑2 4‑6 6‑2 A. Juge
Roman Safiullin d. [29] Liam Broady 6‑1 6‑3 S. Moore
Henri Laaksonen d. [16] Juan Pablo Varillas 4-6 6-1 7-5 D. Dumusois [30] Juan Manuel Cerundolo d. Mohamed Safwat 6-1 6-2 G. Allensworth
I runda:
Andriej Kuzniecow d. [1] Ilja Iwaszka 6‑4 7‑6(1) L. Boucharinc
Ilja Marczenko d. Brayden Schnur 6‑7(5) 7‑5 6‑4 V. Dugravier
Botic Van de Zandschulp d. Leonardo Mayer 2‑6 7‑6(4) 6‑3 D. Dumusois
[WC] Manuel Guinard d. [28] Tomas Machac 6‑3 6‑3 K. Thomson
[2] Daniel Elahi Galan d. Ernests Gulbis 6‑3 6‑1 Y. Ignatchenko
Altug Celikbilek d. Tatsuma Ito 6‑3 4‑6 7‑5 J. Travers
Tomas Martin Etcheverry d. Matthias Bachinger 6‑4 6‑2 J. Rybarczyk
Kimmer Coppejans d. [24] Brandon Nakashima 6‑7(1) 7‑5 7‑5 E. Joseph
Mario Vilella Martinez d. [3] Dennis Novak 1‑6 6‑2 6‑2 A. Robein
Filip Horansky d. Jay Clarke 6‑3 4‑6 6‑3 S. Danchet
Zhizhen Zhang d. Lorenzo Giustino 5‑7 7‑5 6‑2 Y. Ignatchenko [19] Peter Gojowczyk d. Alexandre Muller 1‑6 6‑0 6‑4 L. Azemar Engzell
Borna Gojo d. [4] Pedro Sousa 4‑6 7‑6(6) 1‑1 ret. J. Rybarczyk
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. Lukas Rosol 6‑4 2‑6 6‑0 R. Balmforth
Maximilian Marterer d. [WC] Giovanni Mpetshi Perricard 2‑6 6‑3 6‑4 S. Moore [25] Nikoła Milojevic d. Peter Polansky 7‑6(4) 1‑6 6‑2 A. Franke
[5] Taro Daniel d. Paolo Lorenzi 6‑3 6‑4 G. Allensworth
Serhij Stachowski d. Joao Domingues 7‑5 6‑4 A. Juge
Quentin Halys d. Tommy Robredo 7‑6(9) 6‑4 S. Moore
Yannick Maden d. [23] Federico Gaio 6‑4 6‑4 R. Lichtenstein
Steven Diez d. [Alt] Elliot Benchetrit 6‑3 6‑1 F. Dierckx
Joao Menezes d. Elias Ymer 6‑3 6‑4 A. Juge
Thomas Fabbiano d. Christopher Eubanks 6‑4 7‑5 M. F. Ojea [22] Carlos Taberner d. Martin Klizan 6‑1 6‑2 E. Joseph
[7] Carlos Alcaraz Garfia d. Lukas Lacko 6‑3 6‑3 K. Thomson
Andrea Pellegrino d. Zdenek Kolar 6‑3 6‑4 D. Dumusois
Alejandro Tabilo d. Matthew Ebden 4‑6 6‑3 6‑4 M. F. Ojea [27] Sumit Nagal d. Roberto Marcora 6‑3 6‑3 R. Balmforth
[8] Francisco Cerundolo d. Roberto Cid Subervi 6‑2 7‑6(2) S. Moore
Thai-Son Kwiatkowski d. Constant Lestienne 6‑2 6‑2 A. Hughes
Alessandro Giannessi d. Ruben Bemelmans 6‑4 6‑7(5) 7‑5 N. Belazri [17] Tallon Griekspoor d. Daniel Masur 6‑2 5‑7 6‑4 M. Savic
[9] Mackenzie McDonald d. Thanasi Kokkinakis 6‑4 6‑4 A. Ressaissi
Renzo Olivo d. Robin Haase 6‑7(4) 7‑5 6‑4 L. Boucharinc
Marco Trungelliti d. Sebastian Baez 6‑2 3‑6 6‑4 M. Lara [21] Jewgienij Donskoj d. Maxime Janvier 6‑0 6‑4 L. Laugero
[10] Denis Kudla d. Mikael Torpegaard 6‑1 6‑2 A. Hughes
[WC] Evan Furness d. [WC] Timo Legout 6‑2 6‑1 K. Radwan-Cho
Marc-Andrea Huesler d. Emilio Gomez 6‑4 3‑6 6‑2 C. Alberti
Jenson Brooksby d. [20] Cedrik-Marcel Stebe 6‑1 6‑0 V. Dugravier
Denis Istomin d. [11] Damir Dzumhur 2‑6 6‑2 6‑1 R. Balmforth
Ramkumar Ramanathan d. Michael Mmoh 2‑6 7‑6(4) 6‑3 J. Pinoargote
Marcelo Tomas Barrios Vera d. Marius Copil 4‑6 6‑3 7‑6(5) M. Absolu
Tobias Kamke d. [26] Jurij Rodionov 6‑4 6‑0 S. Danchet
[12] Hugo Dellien d. Dimitar Kuzmanov 3‑6 6‑2 6‑1 S. Elbin
Blaz Kavcic d. Kacper Żuk 6‑2 7‑6(7) C. Alberti
Danilo Petrovic d. Mitchell Krueger 3‑6 6‑3 6‑2 A. Robein
Oscar Otte d. [32] Prajnesh Gunneswaran 6‑2 6‑2 A. Vasseneix
Viktor Troicki d. [13] Thiago Seyboth Wild 0‑6 7‑6(6) 7‑6(5) G. Allensworth
Aleksandar Vukic d. Frederico Ferreira Silva 6‑3 6‑1 M. Lara
Bjorn Fratangelo d. Go Soeda 6‑2 6‑3 J. Pinoargote
Blaz Rola d. [18] Antoine Hoang 6‑3 7‑6(3) J. Keathavong
[14] Bernabe Zapata Miralles d. [WC] Kyrian Jacquet 4‑6 6‑1 6‑4 A. Ressaissi
Dmitry Popko d. [WC] Matteo Martineau 7‑6(3) 4‑6 6‑4 L. Laugero
[WC] Arthur Fils d. Bernard Tomic 6‑7(5) 7‑6(1) 6‑3 E. Asderaki Moore [31] Marc Polmans d. Alex Bolt 6‑3 3‑6 6‑3 A. Rocha
[15] Jozef Kovalik d. Tristan Lamasine 7‑5 7‑6(5) M. Savic
Ernesto Escobedo d. Maxime Cressy 3‑6 6‑4 6‑2 J. Pinoargote
Roman Safiullin d. Guido Andreozzi 4‑6 6‑4 6‑1 A. Robein [29] Liam Broady d. Jason Jung 6‑4 6‑2 K. Radwan-Cho
[16] Juan Pablo Varillas d. Sebastian Ofner 6-7(10) 7-5 6-3 F. Dierckx
Henri Laaksonen d. [WC] Luca Van Assche 7‑5 6‑3 E. Asderaki Moore
Mohamed Safwat d. Cem Ilkel 6‑4 6‑4 A. Franke [30] Juan Manuel Cerundolo d. Andrea Collarini 6‑4 0‑6 7‑5 R. Lichtenstein
Było już o tym. Wjeżdżają oficjalnie. Z podziałką a nie jak w tym roku. Swoją drogą nigdy żabojadów nie zrozumiem co im szkodziło z 20 lat temu światła zamontować. No ale nie wiem czy cisza nocna w Lądku nie gorsza.
*****
*** MTT Career highlights: GS:W Wimbledon '15, US Open '17 WTF: -SF '17 M 1000:W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17 ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16 ATP 250:W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17
Debel: GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16 M 1000:W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Dach to jedno, na mączce jest mniej niezbędny niż na trawie czy hardzie. Przy mżawce można grać. Ale elektryczność to wynalazek z przed półtora wieku.
*****
*** MTT Career highlights: GS:W Wimbledon '15, US Open '17 WTF: -SF '17 M 1000:W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17 ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16 ATP 250:W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17
Debel: GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16 M 1000:W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Kiefer pisze: ↑12 paź 2020, 1:08
W NY jest chyba też jeden dach, a jak na Wimbledonie? W Australii są zdaje się aż trzy.
W Australii, z tego co mi się wydaje/co obserwuję to oni najbardziej z głową działają i bez żadnych podziałów. Tennis Australia ma plan i świadomość, że trzeba cały czas pracować i wygląda to tak jak wygląda - odjechali reszcie. W Paryżu długo się dogadywali z włądzami miasta (?), w Londynie długo był konflikt sumienia czy naruszać historyczny obiekt (tradycja, wiadomo), a w Nowym Jorku te przez jakiś czas inżynierowie się zastanawiali, czy można zadaszyć takiego giganta jak AAS. W Melbourne w tym czasie pracowali.
MTT - tytuły (27) 2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
Rafa uzywa pewnego systemu na RG.
4 zwyciestwa z rzedu (2005-08) i porazka (2009)
5 zwyciestw (2010-14) i 2 porazki (15-16)
Teraz bedzie seria 6 zwyciestw (2017-22) i seria 3 nieudanych (23-25)
Wedlug moich obliczen ten wywiad jest po 31 triumfie w RG ale pierwszym od 6 lat po 5 nieudanych z rzedu rozpoczynajacym serie 9 kolejnych triumfow!