Forum fanów tenisa ziemnego, gdzie znajdziesz komentarze internautów, wyniki, skróty spotkań, statystyki, materiały prasowe, typery i inne informacje o turniejach ATP i WTA.
Denis Shapovalov d. [2] Rafael Nadal walkower (brzuch) (Ch. Ump-Aurelie Tourte)
Ćwierćfinały:
[1] Novak Djoković d. [7] Stefanos Tsitsipas 6-1 6-2 (Ch. Ump-Aurelie Tourte)Statystykimeczu
Grigor Dimitrov d. Christian Garin 6-2 7-5 (Ch. Ump-Nacho Forcadell)Statystykimeczu
Denis Shapovalov d. [13] Gael Monfils 6-2 6-2 (Ch. Ump-Carlos Bernardes)Statystykimeczu [2] Rafael Nadal d. [WC] Jo-Wilfried Tsonga 7-6(4) 6-1 (Ch. Ump-Adel Nour)Statystykimeczu
III runda:
[1] Novak Djoković d. Kyle Edmund 7-6(7) 6-1 (Ch. Ump-Renaud Lichtenstein)Statystykimeczu [7] Stefanos Tsitsipas d. Alex De Minaur 6-3 6-4 (Ch. Ump-Nacho Forcadell)Statystykimeczu
Christian Garin d. [Q] Jeremy Chardy 6-7(4) 6-4 7-6(6) (Ch. Ump-Adel Nour)Statystykimeczu
Grigor Dimitrov d. [5] Dominic Thiem 6-3 6-2 (Ch. Ump-Aurelie Tourte)Statystykimeczu
Denis Shapovalov d. [6] Alexander Zverev 6-2 5-7 6-2 (Ch. Ump-Aurelie Tourte)Statystykimeczu [13] Gael Monfils d. Radu Albot 4-6 6-4 6-1 (Ch. Ump-Nacho Forcadell)Statystykimeczu
[WC] Jo-Wilfried Tsonga d. Jan-Lennard Struff 2-6 6-4 7-6(6) (Ch. Ump-Carlos Bernardes)Statystykimeczu [2] Rafael Nadal d. [16] Stan Wawrinka 6-4 6-4 (Ch. Ump-Renaud Lichtenstein)Statystykimeczu
II runda:
[1] Novak Djoković d. [LL] Corentin Moutet 7-6(2) 6-4 (Ch. Ump-Carlos Bernardes)Statystykimeczu
Kyle Edmund d. [14] Diego Schwartzman 7-5 6-3 (Ch. Ump-Aurelie Tourte)Statystykimeczu
Alex De Minaur d. [9] Roberto Bautista Agut 7-6(2) 7-6(1) (Ch. Ump-Emmanuel Joseph)Statystyki meczu [7] Stefanos Tsitsipas d. Taylor Fritz 7-6(3) 6-3 (Ch. Ump-Manuel Absolu)Statystykimeczu
[Q] Jeremy Chardy d. [4] Daniił Miedwiediew 4-6 6-2 6-4 (Ch. Ump-Carlos Bernardes)Statystykimeczu
Christian Garin d. [15] John Isner 7-6(5) 7-6(4) (Ch. Ump-Carlos Bernardes)Statystyki meczu
Grigor Dimitrov d. [12] David Goffin 7-5 6-3 (Ch. Ump-Adel Nour)Statystykimeczu [5] Dominic Thiem d. Milos Raonic 7-6(5) 5-7 6-4 (Ch. Ump-Timo Janzen)Statystykimeczu
[6] Alexander Zverev d. Fernando Verdasco 6-1 6-3 (Ch. Ump-Renaud Lichtenstein)Statystykimeczu
Denis Shapovalov d. [11] Fabio Fognini 3-6 6-3 6-3 (Ch. Ump-Renaud Lichtenstein)Statystykimeczu [13] Gael Monfils d. Benoit Paire 6-4 7-6(4) (Ch. Ump-Aurelie Tourte)Statystykimeczu
Radu Albot d. [LL] Andreas Seppi 7-6(5) 7-6(6) (Ch. Ump-Aurelie Tourte)Statystykimeczu
Jan-Lennard Struff d. [8] Karen Chaczanow 7-6(5) 3-6 7-5 (Ch. Ump-Aurelie Tourte)Statystykimeczu
[WC] Jo-Wilfried Tsonga d. [10] Mateo Berrettini 6-4 6-3 (Ch. Ump-Nacho Forcadell)Statystykimeczu [16] Stan Wawrinka d. Marin Cilić 7-6(3) 7-6(5) (Ch. Ump-Nacho Forcadell)Statystykimeczu [2] Rafael Nadal d. Adrian Mannarino 7-5 6-4 (Ch. Ump-Adel Nour)Statystykimeczu
I runda:
[1] Novak Djoković wolna runda
[LL] Corentin Moutet d. Dusan Lajović 6-4 1-6 6-3 (Ch. Ump-Adel Nour)Statystykimeczu
Kyle Edmund d. [Q] Ricardas Berankis 6-4 6-3 (Ch. Ump-Carlos Bernardes)Statystykimeczu [14] Diego Schwartzman wolna runda [9] Roberto Bautista Agut wolna runda
Alex De Minaur d. Laslo Djere 6-1 6-4 (Ch. Ump-Renaud Lichtenstein)Statystykimeczu
Taylor Fritz d. Frances Tiafoe 7-6(6) 3-6 6-4 (Ch. Ump-Nacho Forcadell)Statystykimeczu [7] Stefanos Tsitsipas wolna runda
[4] Daniił Miedwiediew wolna runda
[Q] Jeremy Chardy d. [Q] Sam Querrey 5-7 6-3 7-5 (Ch. Ump-Nacho Forcadell)Statystykimeczu
Christian Garin d. Pablo Cuevas 6-4 6-3 (Ch. Ump-Aurelie Tourte)Statystykimeczu [15] John Isner wolna runda [12] David Goffin wolna runda
Grigor Dimitrov d. [WC] Ugo Humbert 4-6 6-1 6-2 (Ch. Ump-Nacho Forcadell)Statystykimeczu
Milos Raonic d. [Q] Cameron Norrie 6-3 6-2 (Ch. Ump-Adel Nour)Statystykimeczu [5] Dominic Thiem wolna runda
[6] Alexander Zverev wolna runda
Fernando Verdasco d. Borna Corić 3-6 6-4 6-3 (Ch. Ump-Aurelie Tourte)Statystykimeczu
Denis Shapovalov d. Gilles Simon 2-2 i krecz (Ch. Ump-Adel Nour)Statystyki meczu [11] Fabio Fognini wolna runda [13] Gael Monfils wolna runda
Benoit Paire d. [LL] Damir Dzumhur 7-5 6-4 (Ch. Ump-Carlos Bernardes)Statystykimeczu
Radu Albot d. Nikołoz Basilaszwili 6-3 6-2 (Ch. Ump-Manuel Absolu)Statystyki meczu
[LL] Andreas Seppi wolna runda
[8] Karen Chaczanow wolna runda
Jan-Lennard Struff d. [Q] Yoshihito Nishioka 4-6 7-5 6-2 (Ch. Ump-Emmanuel Joseph)Statystykimeczu
[WC] Jo-Wilfried Tsonga d. Andriej Rubliow 4-6 7-5 6-4 (Ch. Ump-Adel Nour)Statystykimeczu [10] Mateo Berrettini wolna runda [16] Stan Wawrinka wolna runda
Marin Cilić d. Hubert Hurkacz 7-6(5) 6-4 (Ch. Ump-Renaud Lichtenstein)Statystykimeczu
Adrian Mannarino d. [Q] Casper Ruud 6-4 6-2 (Ch. Ump-Renaud Lichtenstein)Statystykimeczu [2] Rafael Nadal wolna runda
W(39):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18, Buenos Aires'19, Monte Carlo'19, Paryż'19, Australian Open'20, Rio'20, Dubaj'20, Kolonia'20, Paryż'20, Montpellier'21, Miami'21, Eastbourne'21, Cordoba'22, Seul'22, Tokio'22, Adelajda2'23, Wimbledon’23, Hamburg'23, Pekin'23, Szanghaj'23, Basel'23, Brisbane'24
F(26):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18, Estoril'19, Madryt'19, Lyon'19, Tokio'19, Szanghaj'19, Auckland'20, Marbella'21, Genewa'22, QC'22, Adelajda1'23; Doha'23, Roland Garros’13, Kitzbuhel'23, Winston Salem'23 MTT 120 weeks #1
[7] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. Karen Khachanov / Andrey Rublev 6-4 6-1 (Ch.Ump-Carlos Bernardes)
Półfinały:
Karen Khachanov / Andrey Rublev d. [8] Ivan Dodig / Filip Polasek 7-6(7) 0-6 11-9 (Ch.Ump-Adel Nour)
[7] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. [5] Kevin Krawietz / Andreas Mies 7-6(1) 6-0 (Ch.Ump-Renaud Lichtenstein)
Ćwierćfinały:
[8] Ivan Dodig / Filip Polasek d. Rajeev Ram / Joe Salisbury 6-3 6-7(5) 10-7 (Ch.Ump-Nacho Forcadell)
Karen Khachanov / Andrey Rublev d. Rohan Bopanna / Denis Shapovalov 7-5 6-7(1) 10-8 (Ch.Ump-Aurelie Tourte)
[7] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. Jeremy Chardy / Fabrice Martin 6-3 7-5 (Ch.Ump-Carlos Bernardes) [5] Kevin Krawietz / Andreas Mies d. Jamie Murray / Neal Skupski 6-4 6-4 (Ch.Ump-Renaud Lichtenstein)
II runda:
Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah 7-5 5-7 10-3 (Ch.Ump-Adel Nour) [8] Ivan Dodig / Filip Polasek d. Jurgen Melzer / Edouard Roger-Vasselin 2-6 6-3 10-8 (Ch.Ump-Carlos Bernardes)
Rohan Bopanna / Denis Shapovalov d. Maximo Gonzalez / Austin Krajicek 6-1 6-3 (Ch.Ump-Emmanuel Joseph)
Karen Khachanov / Andrey Rublev d. Marcus Daniell / Philipp Oswald 6-4 7-5 (Ch.Ump-Manuel Absolu)
[7] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. Hubert Hurkacz / Jan-Lennard Struff 6-3 6-4 (Ch.Ump-Timo Janzen)
Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. [Alt] Divij Sharan / Artem Sitak 6-2 6-3 (Ch.Ump-Timo Janzen) [5] Kevin Krawietz / Andreas Mies d. Marin Cilic / Pablo Cuevas. 7-6(3) 6-1 (Ch.Ump-Manuel Absolu)
Jamie Murray / Neal Skupski d. [2] Marcel Granollers / Horacio Zeballos 6-3 3-6 11-9 (Ch.Ump-Emmanuel Joseph)
I runda:
[1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. Nikoła Mektic / Franko Skugor 7-5 6-4 (Ch.Ump-Timo Janzen)
Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Robin Haase / Wesley Koolhof 6-1 6-3 (Ch.Ump-Timo Janzen)
Jurgen Melzer / Edouard Roger-Vasselin d. [WC] Quentin Halys / Tristan Lamasine 6-2 6-3 (Ch.Ump-Nacho Forcadell) [8] Ivan Dodig / Filip Polasek d. Sander Gille / Joran Vliegen 7-6(2) 7-6(4) (Ch.Ump-Emmanuel Joseph)
Maximo Gonzalez / Austin Krajicek d. [3] Łukasz Kubot / Marcelo Melo 7-6(5) 4-6 10-8 (Ch.Ump-Nacho Forcadell)
Rohan Bopanna / Denis Shapovalov d. Benoit Paire / Fernando Verdasco 6-4 7-5 (Ch.Ump-Renaud Lichtenstein)
Karen Khachanov / Andrey Rublev d. Aisam-Ul-Haq Qureshi / Stefanos Tsitsipas 3-6 6-4 10-5 (Ch.Ump-Timo Janzen)
Marcus Daniell / Philipp Oswald d. [6] Raven Klaasen / Michael Venus 6-1 6-7(2) 10-7 (Ch.Ump-Emmanuel Joseph)
[7] Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut d. [WC] Adrian Mannarino / Gilles Simon walkower (Ch.Ump-Manuel Absolu)
Hubert Hurkacz / Jan-Lennard Struff d. Henri Kontinen / John Peers 6-4 7-6(10) (Ch.Ump-Manuel Absolu)
Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. Radu Albot / Nikoloz Basilashvili walkower
[Alt] Divij Sharan / Artem Sitak d. [4] Mate Pavic / Bruno Soares 6-7(5) 6-4 10-3 (Ch.Ump-Manuel Absolu)
[5] Kevin Krawietz / Andreas Mies d. Fabio Fognini / Feliciano Lopez 6-4 6-4 (Ch.Ump-Renaud Lichtenstein)
Marin Cilic / Pablo Cuevas. d. Alex De Minaur / Taylor Fritz 7-6(3) 6-3 (Ch.Ump-Emmanuel Joseph)
Jamie Murray / Neal Skupski d. [WC] Elliot Benchetrit / Corentin Moutet 6-4 3-6 10-7 (Ch.Ump-Timo Janzen) [2] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. Jean-Julien Rojer / Horia Tecau 3-6 6-3 10-4 (Ch.Ump-Emmanuel Joseph)
W(39):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18, Buenos Aires'19, Monte Carlo'19, Paryż'19, Australian Open'20, Rio'20, Dubaj'20, Kolonia'20, Paryż'20, Montpellier'21, Miami'21, Eastbourne'21, Cordoba'22, Seul'22, Tokio'22, Adelajda2'23, Wimbledon’23, Hamburg'23, Pekin'23, Szanghaj'23, Basel'23, Brisbane'24
F(26):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18, Estoril'19, Madryt'19, Lyon'19, Tokio'19, Szanghaj'19, Auckland'20, Marbella'21, Genewa'22, QC'22, Adelajda1'23; Doha'23, Roland Garros’13, Kitzbuhel'23, Winston Salem'23 MTT 120 weeks #1
Novak Djokovic 1
Rafael Nadal 2
Roger Federer 3
Daniil Medvedev 4
Dominic Thiem 5
Alexander Zverev 6
Stefanos Tsitsipas 7
Kei Nishikori 8
Karen Khachanov 9
Roberto Bautista Agut 10
Fabio Fognini 11
Gael Monfils 12
Matteo Berrettini 13
David Goffin 14
Borna Coric 15
Diego Schwartzman 16
Nikoloz Basilashvili 17
Kevin Anderson 18
Stan Wawrinka 19
John Isner 20
Felix Auger-Aliassime 21
Guido Pella 22
Benoit Paire 23
Milos Raonic 24
Grigor Dimitrov 25
Lucas Pouille 26
Richard Gasquet 26 (PR)
Nick Kyrgios 27
Marin Cilic 28
Dusan Lajovic 29
Taylor Fritz 30
Alex de Minaur 31
Kyle Edmund 32
Denis Shapovalov 33
Cristian Garin 34
Fernando Verdasco 35
Hubert Hurkacz 36
Gilles Simon 37
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Andrey Rublev 38
2 Jan-Lennard Struff 39
3 Laslo Djere 40
4 Radu Albot 42
5 Frances Tiafoe 43
6 Pablo Cuevas 44
7 Sam Querrey 45
8 Albert Ramos-Vinolas 46
9 Daniel Evans 47
10 Miomir Kecmanovic 48
11 Filip Krajinovic 49
12 Reilly Opelka 50
13 Lorenzo Sonego 51
14 Pablo Andujar 52
15 Jordan Thompson 53
16 Feliciano Lopez 54
17 Pierre-Hugues Herbert 55
18 Juan Ignacio Londero 56
19 Mikhail Kukushkin 57
20 Yoshihito Nishioka 58
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy
Ceremonia losowania drabinki w piątek 25 października w Bridge Alexandre III od godziny 19.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,
2019: Dubaj, Miami, Monachium, Kitzbühel, St. Petersburg, WTF
2020: Adelaide, Rzym
2022: Adelaide 1, Australian Open, Rzym, Halle
2023: Indian Wells, Miami, Barcelona, US Open, WTF
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami, Hamburg,
2019: Eastbourne, US Open,
2020: RG, Sofia
2021: ATP Cup
2022: Stuttgart, Eastbourne, Winston-Salem, Florencja
2023: Montpellier
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
2019: RG, Cincinnati, Paryż-Bercy, WTF
2020: RG, US Open
2021: Rzym
2018: WTF
2019: Indian Wells, Madryt
2020: Australian Open
2021: Australian Open, RG, Paryż-Bercy