Rzym 2019

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 36996
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Rzym 2019

Post autor: Kamileki »

Rafa robi drugi bajgiel dzisiaj. Mógłby zagrać dziś jeszcze mecz z Verdasco ;)
Wujek Toni pisze: 16 maja 2019, 20:41
Gruzin powinien mieć zakaz gry na tym podłożu w ogóle.
Gruzin wygrał w tamtym roku 500-tkę w Hamburgu.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 20:49 przez Kamileki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126554
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Rzym 2019

Post autor: Damian »

:|
Spoiler:


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wujek Toni
Posty: 5824
Rejestracja: 19 lip 2011, 19:17

Re: Rzym 2019

Post autor: Wujek Toni »

5/34 hahaha
"Zabrałem kiedyś Rafaela wraz z Pico Monaco na ryby. Pamiętam, że chłopcy niezwykle radowali się na myśl o spędzeniu w taki sposób tamtego poranka - lato miało się już ku końcowi i była to jedna z ostatni okazji, by złowić kilka moren przed zamknięciem sezonu. Przypominam sobie bardzo dokładnie moment, gdy Rafael próbował po raz pierwszy zarzucić swoją wędkę , siedząc na skraju barki. Samą czynność wykonał nienagannie - widać było gołym okiem, że chłopak ma do wędkarstwa talent i czerpie z niego wielką przyjemność. Mimo to nie omieszkałem zbliżyć się do mojego bratanka, po czym chwyciłem go dosyć łagodnie, acz pewnie za muskularne prawe ramię, którym to przed chwilą zarzucił energicznie żyłkę wraz ze spławikiem i rzekłem: 'Którą ręką Cię uczyłem?'" Toni Nadal, Życie moje
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 36996
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Rzym 2019

Post autor: Kamileki »

Damian, wiesz może ile razy Nadal zakończył mecz szybciej? Tu całość trwała 62 minuty.

Jeśli Fognini ogra Stefanosa to w ćwierćfinałach będziemy mieć takie roczniki: 1981, 1983, 1986, 1987, 1987, 1988, 1989, 1992.
Awatar użytkownika
Wujek Toni
Posty: 5824
Rejestracja: 19 lip 2011, 19:17

Re: Rzym 2019

Post autor: Wujek Toni »

Szardy-Bazyli-Stary Fiasco-Zajechany Cipas. Brakuje jeszcze Struffa w finale i mamy drabinkę konkurującą z USO 2017.
"Zabrałem kiedyś Rafaela wraz z Pico Monaco na ryby. Pamiętam, że chłopcy niezwykle radowali się na myśl o spędzeniu w taki sposób tamtego poranka - lato miało się już ku końcowi i była to jedna z ostatni okazji, by złowić kilka moren przed zamknięciem sezonu. Przypominam sobie bardzo dokładnie moment, gdy Rafael próbował po raz pierwszy zarzucić swoją wędkę , siedząc na skraju barki. Samą czynność wykonał nienagannie - widać było gołym okiem, że chłopak ma do wędkarstwa talent i czerpie z niego wielką przyjemność. Mimo to nie omieszkałem zbliżyć się do mojego bratanka, po czym chwyciłem go dosyć łagodnie, acz pewnie za muskularne prawe ramię, którym to przed chwilą zarzucił energicznie żyłkę wraz ze spławikiem i rzekłem: 'Którą ręką Cię uczyłem?'" Toni Nadal, Życie moje
Awatar użytkownika
Del Fed
Posty: 9812
Rejestracja: 15 lis 2012, 14:35

Re: Rzym 2019

Post autor: Del Fed »

SFG hahaha
Rafael Nadal, to zło, zgoda?

PS. Nie ma zgody na brak zgody.
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126554
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Rzym 2019

Post autor: Damian »

Spróbuję znaleźć.

Roger wygrał 21 mecz z obronionym choćby jednym MP.
Spoiler:
Jednak Kei, szkoda.
Spoiler:


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: Rzym 2019

Post autor: Anula »

Młodziaki taktycznie odpuszczają Rzym, by zawojować Paryż. Starsi panowie odwrotnie. :P
:roll:
Do jasnej ............... ( tu potok paskudnych słów).
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126554
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Rzym 2019

Post autor: Damian »

Kamileki pisze: 16 maja 2019, 20:51Damian, wiesz może ile razy Nadal zakończył mecz szybciej? Tu całość trwała 62 minuty.
25 zwycięskich + 5 przegranych, wykluczając krecze.


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 36996
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Rzym 2019

Post autor: Kamileki »

Damian pisze: 16 maja 2019, 21:28
Kamileki pisze: 16 maja 2019, 20:51Damian, wiesz może ile razy Nadal zakończył mecz szybciej? Tu całość trwała 62 minuty.
25 zwycięskich + 5 przegranych, wykluczając krecze.
Dzięki wielkie. Czyli niedużo tego było.

Novak też zrobił sobie dzisiaj bajgielek.
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38929
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Rzym 2019

Post autor: Kiefer »

Serb zaczyna fruwać, znowu się szykuje nudna dominacja w tym sezonie...
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 36996
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Rzym 2019

Post autor: Kamileki »

Kiefer pisze: 16 maja 2019, 21:33 Serb zaczyna fruwać, znowu się szykuje nudna dominacja w tym sezonie...
Kiefer, wyobrażasz sobie, że Novak jest gotów wziąć wszystkie Szlemy do końca tego sezonu co dałoby mu Wielki Szlem i zarazem 6 tych turniejów pod rząd, a status GOATA byłby w takiej sytuacji niemal pewny ?
Może Nadal ogarnie w Paryżu, a jeśli nie to trzeba będzie na Wimblu liczyć na tego zwariowanego 38 latka co właśnie zarzyna się na cegle. Jest jeszcze malutka nadzieja w długowłosym Greku - niech mu wszyscy bogowie sprzyjają.
Awatar użytkownika
Wujek Toni
Posty: 5824
Rejestracja: 19 lip 2011, 19:17

Re: Rzym 2019

Post autor: Wujek Toni »

Tak, zacznijmy się masować, bo Djoković ubił na wolnym clayu 40-letniego Kolbę. W przeciwieństwie do Nadala zagra jutro z poważnym tenisistą i dopiero po tym meczu można wyciągać jakiekolwiek wnioski co do jego formy.
"Zabrałem kiedyś Rafaela wraz z Pico Monaco na ryby. Pamiętam, że chłopcy niezwykle radowali się na myśl o spędzeniu w taki sposób tamtego poranka - lato miało się już ku końcowi i była to jedna z ostatni okazji, by złowić kilka moren przed zamknięciem sezonu. Przypominam sobie bardzo dokładnie moment, gdy Rafael próbował po raz pierwszy zarzucić swoją wędkę , siedząc na skraju barki. Samą czynność wykonał nienagannie - widać było gołym okiem, że chłopak ma do wędkarstwa talent i czerpie z niego wielką przyjemność. Mimo to nie omieszkałem zbliżyć się do mojego bratanka, po czym chwyciłem go dosyć łagodnie, acz pewnie za muskularne prawe ramię, którym to przed chwilą zarzucił energicznie żyłkę wraz ze spławikiem i rzekłem: 'Którą ręką Cię uczyłem?'" Toni Nadal, Życie moje
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 36996
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Rzym 2019

Post autor: Kamileki »

Wprawdzie pisałem, że Delpo jest poważnym tenisistą na cegle, ale jeśli jest w miarę zdrowy, a tego nigdy być pewnym do końca nie można. Novak powinien się zameldować w finale równie pewnie jak Nadal i mecz pomiędzy tą dwójką może już coś pokazać choć przecież nie musi. W 2014 Serb rozklepał w Rzymie Hiszpana, a potem przegrał w Paryżu. Liczę na podobny scenariusz.
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 38929
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Rzym 2019

Post autor: Kiefer »

Kamileki pisze: 16 maja 2019, 21:45
Kiefer pisze: 16 maja 2019, 21:33 Serb zaczyna fruwać, znowu się szykuje nudna dominacja w tym sezonie...
Kiefer, wyobrażasz sobie, że Novak jest gotów wziąć wszystkie Szlemy do końca tego sezonu co dałoby mu Wielki Szlem i zarazem 6 tych turniejów pod rząd, a status GOATA byłby w takiej sytuacji niemal pewny ?
Może Nadal ogarnie w Paryżu, a jeśli nie to trzeba będzie na Wimblu liczyć na tego zwariowanego 38 latka co właśnie zarzyna się na cegle. Jest jeszcze malutka nadzieja w długowłosym Greku - niech mu wszyscy bogowie sprzyjają.
Mimo wszystko wydaje mi się, że nie, pewnie w którymś z turniejów ktoś go zatrzyma, ale 3/4 są bardzo prawdopodobne plus 3-5 mastersów.
Wujek Toni pisze: 16 maja 2019, 21:51 Tak, zacznijmy się masować, bo Djoković ubił na wolnym clayu 40-letniego Kolbę. W przeciwieństwie do Nadala zagra jutro z poważnym tenisistą i dopiero po tym meczu można wyciągać jakiekolwiek wnioski co do jego formy.
To raczej wniosek na podstawie turnieju w Madrycie i bardzo pewnej kontynuacji tutaj. Bądźmy szczerzy, jego gra wygląda teraz zgoła inaczej w porównaniu do tego co było w marcu i w kwietniu. Serio uważasz, że DelPo to w tym momencie poważny przeciwnik?
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126554
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Rzym 2019

Post autor: Damian »

Nadal:
vs Chardy: 1:07:03
vs Basilaszwili: 1:02:18

Djokovic:
vs Shapovalov: 1:06:23
vs Kohlschreiber: 1:02:33

Nole o 25 sekund szybszy od Nadala. :D
Spoiler:


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 126554
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Rzym 2019

Post autor: Damian »

Plan na jutro:

CENTRALE:
12:00: Osaka-Bertens
14:30: Verdasco-Nadal
16:00: Tsitsipas/Fognini-Federer
19:30: Mladenovic-Sakkari/Kvitova
21:00: Djokovic-del Potro

GRANDSTAND:
13:30 Schwartzman-Nishikori


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
COA
Posty: 9272
Rejestracja: 22 lip 2011, 22:47

Re: Rzym 2019

Post autor: COA »

Kiefer pisze: 16 maja 2019, 21:58 To raczej wniosek na podstawie turnieju w Madrycie i bardzo pewnej kontynuacji tutaj. Bądźmy szczerzy, jego gra wygląda teraz zgoła inaczej w porównaniu do tego co było w marcu i w kwietniu. Serio uważasz, że DelPo to w tym momencie poważny przeciwnik?
Oczywiście, że nie, ale akapit bez marudzenia na drabinkę Nadala akapitem straconym.
Awatar użytkownika
Wujek Toni
Posty: 5824
Rejestracja: 19 lip 2011, 19:17

Re: Rzym 2019

Post autor: Wujek Toni »

Obrzydliwie załatwili zwyciezcę ostatniego meczu dnia organizatorzy. Wszystko, byleby doprowadzić do Fedala, co za gnidy.
"Zabrałem kiedyś Rafaela wraz z Pico Monaco na ryby. Pamiętam, że chłopcy niezwykle radowali się na myśl o spędzeniu w taki sposób tamtego poranka - lato miało się już ku końcowi i była to jedna z ostatni okazji, by złowić kilka moren przed zamknięciem sezonu. Przypominam sobie bardzo dokładnie moment, gdy Rafael próbował po raz pierwszy zarzucić swoją wędkę , siedząc na skraju barki. Samą czynność wykonał nienagannie - widać było gołym okiem, że chłopak ma do wędkarstwa talent i czerpie z niego wielką przyjemność. Mimo to nie omieszkałem zbliżyć się do mojego bratanka, po czym chwyciłem go dosyć łagodnie, acz pewnie za muskularne prawe ramię, którym to przed chwilą zarzucił energicznie żyłkę wraz ze spławikiem i rzekłem: 'Którą ręką Cię uczyłem?'" Toni Nadal, Życie moje
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 36996
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Rzym 2019

Post autor: Kamileki »

Byłem pewien, że jutro w wieczornej zagra Federer z kimś z pary Tsitsipas/Fognini, a oni dali ten mecz stosunkowo szybko. Aczkolwiek jeśli Stefanos upora się za niedługo z Włochem (a jest tego bliski) to Roger będzie w gorszej sytuacji bo dziś grał znacznie dłużej niż Grek, a jutro ich mecz będzie już o 16.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości