Indian Wells 2018

Obrazek
Awatar użytkownika
Emu
Posty: 9053
Rejestracja: 09 cze 2014, 0:50

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Emu »

Jak Delpo zagra w Miami to można jakiś grosz rzucić na rywala.
Awatar użytkownika
Del Fed
Posty: 9812
Rejestracja: 15 lis 2012, 14:35

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Del Fed »

Kiefer, jestem za, niech ich dadzą do finału od razu bez gry. :P Bo inaczej może być lekki problem mimo słabości touru.
Rafael Nadal, to zło, zgoda?

PS. Nie ma zgody na brak zgody.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44539
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Robertinho »

Powiedzmy to sobie jasno i dobitnie, cholerne szczęście miał Dziadeł, że w piątym secie finału AO, po drugiej stronie siatki był sparaliżowany Cilic.

Wreszcie balonik pęka, trochę szkoda, że ktoś z młodych sobie na tym nie zrobił sukcesu, ale przynajmniej Del Potro(nigdy nie lubiłem, po dzisiejszym jest mocnym numerem trzy na czarnej liście) może sobie zapisać w kajeciku M1000 po wygraniu z kimś poważnym, a nie jakimś gamoniem typu Sock czy Goffin.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2018, 0:04 przez Robertinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172788
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Indian Wells 2018

Post autor: DUN I LOVE »

Emu pisze:Jak Delpo zagra w Miami to można jakiś grosz rzucić na rywala.
Zagra pewnie.

W piątek startują zdaje się.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Del Fed
Posty: 9812
Rejestracja: 15 lis 2012, 14:35

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Del Fed »

DUN I LOVE pisze:
Emu pisze:Jak Delpo zagra w Miami to można jakiś grosz rzucić na rywala.
Zagra pewnie.

W piątek startują zdaje się.
Po IW 11 przegrał z Waske, oczywiście już będąc z lekka "zurazowanym".
Rafael Nadal, to zło, zgoda?

PS. Nie ma zgody na brak zgody.
Awatar użytkownika
Emu
Posty: 9053
Rejestracja: 09 cze 2014, 0:50

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Emu »

DUN I LOVE pisze:
Emu pisze:Jak Delpo zagra w Miami to można jakiś grosz rzucić na rywala.
Zagra pewnie.

W piątek startują zdaje się.
Rzeczywiście, to powinien się teoretycznie zregenerować.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172788
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Indian Wells 2018

Post autor: DUN I LOVE »

Del, co Ty masz z tym IW11? Drugi raz się już przewija, a tam chyba DelPo zjechał rutynowo 46 46 z Rafą.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127242
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Damian »

Statystyki:
Spoiler:


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39173
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Kiefer »

Del Fed pisze:Kiefer, jestem za, niech ich dadzą do finału od razu bez gry. :P Bo inaczej może być lekki problem mimo słabości touru.
To jest trochę smutne, ale mieliśmy wielki mecz i znowu bohaterami byli starzy mistrzowie, ta para praktycznie nigdy nie zawodzi. Natomiast mamy finały w wykonaniu Socków, Dimitrowów, Goffinów i jest bida z nędzą i nie ma w tym żadnego przypadku, to jest po prostu inny poziom charakteru i umiejętności. Federer dzisiaj przegrał mecz, który był praktycznie wygrany, ale dla mnie wygrał za postawę właśnie.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2018, 0:11 przez Kiefer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Del Fed
Posty: 9812
Rejestracja: 15 lis 2012, 14:35

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Del Fed »

DUN I LOVE pisze:Del, co Ty masz z tym IW11? Drugi raz się już przewija, a tam chyba DelPo zjechał rutynowo 46 46 z Rafą.
Coś mi się popierdzieliło. :P :) IW 13 oczywiście. Tym niemniej, ostry zjazd był w Miami później.

Mogę uzupelnić zawodniczy, ale dopiero wieczorem, więc Rroggerr może to ogarnąć spokojnie, jeśli żyje. :P
Rafael Nadal, to zło, zgoda?

PS. Nie ma zgody na brak zgody.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172788
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Indian Wells 2018

Post autor: DUN I LOVE »

Owocny w sportowe emocje było to popołudnie. :D

Dobranoc.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Rroggerr
Posty: 9952
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Rroggerr »

:ok:

Peak Delpo od Sydney '14 przez ostatnie trzy tygodnie - miał ten mecz z Djokoviciem na Igrzyskach i Murrayem w Davis Cupie, ale tutaj świetnie było widać, że od dłuższego czasu jest zdrowy, nic mu na poważnie nie dolega, i pewność gry z obu stron jest zupełnie inna. Od 4-5 aż się zdziwiłem jak był w stanie relatywnie mocno poprzebijać z tego backhandu, ciekawe ile jest w stanie tak pograć.

Inna sprawa, że dzisiaj pierwszy raz byłem realnie zły oglądając go na korcie od powrotu, bo ten forehand przy 6-7 i punkt przy 7-7 w taju (dwa slajsy zamiast normalny backhand) prawie przegrały mu mecz. Dużo lepsza gra niż wynik, bo powinien zamknąć w dwóch.

No i pisałem wielokrotnie - miał trochę pecha w 2013 roku, że jak był w formie to trafiał na Nadala i Djokovicia, ale było wiadomo, że jak będzie trochę dłużej zdrowy to pojawią się w końcu fajne okazje.

A, i 10. zwycięstwo z graczem z top10 od 2017 roku, dla porównania Cilić ma 3, z czego jedno to kręcz Nadala, drugie to Raonic na cegle, a trzecie - Gofę. Mógłby powygrywać coś ten Delpo, bo fakt, że Cilić ma lepsze wyniki niż on niesamowicie mnie razi. :P
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127242
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Damian »



MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44539
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Robertinho »

Del Fed pisze:Kufra, no nie wierzę. Dzięki Dziadq, Ty to masz gest. :ok:

Żeby mu się zaś psychicznie po tym meczu nie odwrociło z 2 strony. W sensie Rokerowi.
Dobrze chociaż, że Juanma nie będzie wiecznym przegranym, specem od pięknych porażek.
Młodzież, uczcie się, tak się walczy. :brawo:
Sądzę, że to bez znaczenia. Problemem jest to, że Federer jest po prostu stary i traci szybkość, kiedy zostanie kilkanaście razy solidnie przegoniony. Z większością obecnych gamoni sobie truchta na środku kortu i rozdziela razy, a ekspresowe mecze pozwalają mu zaoszczędzić siły. Z naprawdę dobrze grającym od kilku miesięcy Del Potro, takie cyrki nie mają prawa uchodzić bezkarnie.

Ludzie onanizują się ubiegłorocznym AO i tymi pięciosetówkami, zupełnie zapominając, że facet przed tym turniejem przez pół roku nie grał i był na świeżości, niby płaczusiował, że wszystko go bolało, ale jednak ruszał się zdecydowanie żwawiej, niż w tym sezonie, kiedy spacerowo odprawiał kolejnych rywali. Nieregularna, niepewna gra z baseline jest znakiem firmowym tego sezonu i rekordowe liczby nie mają tu żadnego znaczenia.

To tego doszła jeszcze głupia, kompletnie niepojęta dla mnie pazerność na pozycję nr 1(która przecież i tak sama się pchała w ręce), która zaowocował wycieczką do Rotterdamu, gdzie Fed w każdym meczu wyglądał jak przebiegnięciu maratonu. Reasumując, jesteśmy na najlepszej drodze, by wycisnąć z tego sezonu dużo mniej, niż by można było. Cała nadzieja w olaniu cegły.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39173
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Kiefer »

Podpisuje się pod powyższym, choć za ten Rotterdam bym go nie krytykował, na pewno nie w sytuacji olania cegły, choć on chyba bardzo chce na niej zagrać...
Awatar użytkownika
no-handed backhand
Posty: 17813
Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
Lokalizacja: tak

Re: Indian Wells 2018

Post autor: no-handed backhand »

Yoshihito Nishioka do Ciebie jedzie
Awatar użytkownika
Emu
Posty: 9053
Rejestracja: 09 cze 2014, 0:50

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Emu »

no-handed backhand pisze:https://zapodaj.net/26daa964091f6.png.html
Dzięki Juan.
Nielegalna gra, muszę o tym uprzejmie donieść. :D
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44539
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Robertinho »

Ja tak marudzę z niesłychanie prostego powodu. Fed ma moim zdaniem przed sobą bardzo limitowaną liczbę "okienek wynikowych". I podobnie jak himalaiści, nie może w przygotowaniach do nich popełnić żadnego błędu.

Teoretycznie poprzedni sezon był pod względem polityki startowej optymalny, a i tak przyplątał się uraz, zaś końcówka roku była takim dogorywaniem na raty. Teraz przed nim tak naprawdę jest siedem spotkań do wygrania i to za ponad trzy miesiące. Na tym powinien się skupić, niczym olimpijczyk na jedynej konkurencji.

W konieczność stałej motywacji i regularnej gry nie wierzę - pod tym względem Szwajcar jest wręcz przegrzany, a do gry na trawie, to co się dziać będzie w oficjalnych zawodach do połowy czerwca, ma się nijak. Zobaczymy, teraz jest zmęczony, zły i rozczarowany, oby troszkę wrzucił na luz, jeśli idzie o ciśnienie na wyniki przez najbliższe trzy miesiące.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39173
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Indian Wells 2018

Post autor: Kiefer »

no-handed backhand pisze:https://zapodaj.net/26daa964091f6.png.html
Dzięki Juan.
heh, a ja wygrałem całe 92 zeta. :lol:
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172788
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Indian Wells 2018

Post autor: DUN I LOVE »

Dobrze, że Rroggerr nie idzie na odwyk.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości