T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
ZAGREB OPEN 2022
Zagrzeb - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Zhizhen Zhang wolna runda
[PR] Yibing Wu d. [11] Khumoyun Sultanov 6-4 6-1
[2] Go Soeda wolna runda
[Alt] Maximilian Neuchrist d. [10] Moez Echargui 7-6(1) 4-6 6-3
[3] Nerman Fatic wolna runda
[12] Andrey Chepelev d. [WC] Frane Nincevic 6-1 6-0
[4] Filip Misolic d. [Alt] Alexander Donski 6-4 1-6 6-2
[9] Juncheng Shang d. [WC] Domagoj Biljesko 6-2 6-7(2) 6-3
[5] Tristan Lamasine d. Paweł Ciaś 6-4 6-3
[7] Carlos Gimeno Valero d. [WC] Bozo Barun 6-3 7-6(1)
[6] Fabian Marozsan d. [WC] Patrik Jurina 6-1 6-3
[8] Aldin Setkic d. [Alt] Miguel Damas 6-4 6-2
I runda:
[PR] Yibing Wu d. [1] Zhizhen Zhang 7-6(6) 6-4
[Alt] Maximilian Neuchrist d. [2] Go Soeda 6-4 6-0
[3] Nerman Fatic d. [12] Andrey Chepelev 2-6 6-2 6-1
[4] Filip Misolic d. [9] Juncheng Shang 6-2 5-7 7-6(3)
[7] Carlos Gimeno Valero d. [5] Tristan Lamasine 7-5 1-6 7-5
[6] Fabian Marozsan d. [8] Aldin Setkic 4-6 6-4 6-1
Zagrzeb - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jordan Thompson vs [Q] Yibing Wu
[Q] Fabian Marozsan vs [Alt] Riccardo Bonadio
Maximilian Marterer vs Nicolas Kicker
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [6] Jason Kubler
[LL] Juncheng Shang vs Filip Horansky
Lukas Lacko vs [Q] Filip Misolic
[Alt] Duje Ajdukovic vs [LL] Tristan Lamasine
Alexandre Muller vs [7] Juan Pablo Ficovich
[5] Vit Kopriva vs Dimitar Kuzmanov
Nino Serdarusic vs [WC] Dino Prizmic
Daniel Masur vs [Q] Nerman Fatic
[Q] Carlos Gimeno Valero vs [3] Christopher O'Connell
[8] Federico Gaio vs [Q] Maximilian Neuchrist
[WC] Mili Poljicak vs [Q] Zhizhen Zhang
Mirza Basic vs [WC] Kalin Ivanovski
Andrey Kuznetsov vs [2] Aleksandar Vukic
Zagrzeb - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Zhizhen Zhang wolna runda
[PR] Yibing Wu d. [11] Khumoyun Sultanov 6-4 6-1
[2] Go Soeda wolna runda
[Alt] Maximilian Neuchrist d. [10] Moez Echargui 7-6(1) 4-6 6-3
[3] Nerman Fatic wolna runda
[12] Andrey Chepelev d. [WC] Frane Nincevic 6-1 6-0
[4] Filip Misolic d. [Alt] Alexander Donski 6-4 1-6 6-2
[9] Juncheng Shang d. [WC] Domagoj Biljesko 6-2 6-7(2) 6-3
[5] Tristan Lamasine d. Paweł Ciaś 6-4 6-3
[7] Carlos Gimeno Valero d. [WC] Bozo Barun 6-3 7-6(1)
[6] Fabian Marozsan d. [WC] Patrik Jurina 6-1 6-3
[8] Aldin Setkic d. [Alt] Miguel Damas 6-4 6-2
I runda:
[PR] Yibing Wu d. [1] Zhizhen Zhang 7-6(6) 6-4
[Alt] Maximilian Neuchrist d. [2] Go Soeda 6-4 6-0
[3] Nerman Fatic d. [12] Andrey Chepelev 2-6 6-2 6-1
[4] Filip Misolic d. [9] Juncheng Shang 6-2 5-7 7-6(3)
[7] Carlos Gimeno Valero d. [5] Tristan Lamasine 7-5 1-6 7-5
[6] Fabian Marozsan d. [8] Aldin Setkic 4-6 6-4 6-1
Zagrzeb - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jordan Thompson vs [Q] Yibing Wu
[Q] Fabian Marozsan vs [Alt] Riccardo Bonadio
Maximilian Marterer vs Nicolas Kicker
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [6] Jason Kubler
[LL] Juncheng Shang vs Filip Horansky
Lukas Lacko vs [Q] Filip Misolic
[Alt] Duje Ajdukovic vs [LL] Tristan Lamasine
Alexandre Muller vs [7] Juan Pablo Ficovich
[5] Vit Kopriva vs Dimitar Kuzmanov
Nino Serdarusic vs [WC] Dino Prizmic
Daniel Masur vs [Q] Nerman Fatic
[Q] Carlos Gimeno Valero vs [3] Christopher O'Connell
[8] Federico Gaio vs [Q] Maximilian Neuchrist
[WC] Mili Poljicak vs [Q] Zhizhen Zhang
Mirza Basic vs [WC] Kalin Ivanovski
Andrey Kuznetsov vs [2] Aleksandar Vukic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
NECKARCUP
Heilbronn - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Jonas Forejtek d. Christopher Heyman 7-6(2) 6-1
[10] Matthias Bachinger d. [WC] Berk Ilkel 6-0 6-1
[2] Miljan Zekic d. [Alt] Thomas Fancutt 6-0 6-3
Rudolf Molleker d. [7] Ruben Bemelmans 6-4 3-6 7-6(4)
[3] Sumit Nagal d. [WC] Yannik Kelm 6-2 6-1
[11] Alexis Gautier d. [WC] Yanki Erel 6-4 7-6(11)
[Alt] Johannes Haerteis d. [4] Alexiej Watutin 6-3 6-4
[12] Henri Squire d. [Alt] Saketh Myneni 6-2 6-4
[5] Julian Lenz d. [Alt] Dan Alexandru Tomescu 7-6(5) 6-4
[8] Benjamin Hassan d. Elmar Ejupovic 6-4 6-1
[6] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [WC] Liam Gavrielides 7-6(4) 6-3
[9] Oleksii Krutykh d. [Alt] Victor Vlad Cornea 6-7(5) 6-1 6-4
II runda:
[1] Jonas Forejtek d. [10] Matthias Bachinger 6-2 6-0
Rudolf Molleker d. [2] Miljan Zekic 6-3 7-6(4)
[3] Sumit Nagal d. [11] Alexis Gautier 6-4 2-0 i krecz
[12] Henri Squire d. [Alt] Johannes Haerteis 6-4 2-1 i krecz
[8] Benjamin Hassan d. [5] Julian Lenz 4-6 6-4 6-2
[9] Oleksii Krutykh d. [6] Nikolas Sanchez Izquierdo 6-4 6-4
Heilbronn - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Daniel Altmaier vs Facundo Mena
Pedro Cachin vs Constant Lestienne
[WC] Max Hans Rehberg vs Thiago Agustin Tirante
Camilo Ugo Carabelli vs [7] Marc-Andrea Huesler
[3] Daniel Elahi Galan vs [Alt] Jelle Sels
Dominic Stricker vs [Q] Benjamin Hassan
Zizou Bergs vs [Q] Henri Squire
Ernesto Escobedo vs [5] Chun Hsin Tseng
[8] Andrej Martin vs Egor Gerasimov
[Q] Oleksii Krutykh vs Gilles Simon
[Q] Rudolf Molleker vs [Alt] Nicola Kuhn
[WC] Marius Copil vs [4/WC] Bernabe Zapata Miralles
[6] Radu Albot vs [Alt] Alexander Ritschard
[LL] Miljan Zekic vs [Q] Sumit Nagal
Bjorn Fratangelo vs [Q] Jonas Forejtek
Mitchell Krueger vs [2] Facundo Bagnis
Heilbronn - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Jonas Forejtek d. Christopher Heyman 7-6(2) 6-1
[10] Matthias Bachinger d. [WC] Berk Ilkel 6-0 6-1
[2] Miljan Zekic d. [Alt] Thomas Fancutt 6-0 6-3
Rudolf Molleker d. [7] Ruben Bemelmans 6-4 3-6 7-6(4)
[3] Sumit Nagal d. [WC] Yannik Kelm 6-2 6-1
[11] Alexis Gautier d. [WC] Yanki Erel 6-4 7-6(11)
[Alt] Johannes Haerteis d. [4] Alexiej Watutin 6-3 6-4
[12] Henri Squire d. [Alt] Saketh Myneni 6-2 6-4
[5] Julian Lenz d. [Alt] Dan Alexandru Tomescu 7-6(5) 6-4
[8] Benjamin Hassan d. Elmar Ejupovic 6-4 6-1
[6] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [WC] Liam Gavrielides 7-6(4) 6-3
[9] Oleksii Krutykh d. [Alt] Victor Vlad Cornea 6-7(5) 6-1 6-4
II runda:
[1] Jonas Forejtek d. [10] Matthias Bachinger 6-2 6-0
Rudolf Molleker d. [2] Miljan Zekic 6-3 7-6(4)
[3] Sumit Nagal d. [11] Alexis Gautier 6-4 2-0 i krecz
[12] Henri Squire d. [Alt] Johannes Haerteis 6-4 2-1 i krecz
[8] Benjamin Hassan d. [5] Julian Lenz 4-6 6-4 6-2
[9] Oleksii Krutykh d. [6] Nikolas Sanchez Izquierdo 6-4 6-4
Heilbronn - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Daniel Altmaier vs Facundo Mena
Pedro Cachin vs Constant Lestienne
[WC] Max Hans Rehberg vs Thiago Agustin Tirante
Camilo Ugo Carabelli vs [7] Marc-Andrea Huesler
[3] Daniel Elahi Galan vs [Alt] Jelle Sels
Dominic Stricker vs [Q] Benjamin Hassan
Zizou Bergs vs [Q] Henri Squire
Ernesto Escobedo vs [5] Chun Hsin Tseng
[8] Andrej Martin vs Egor Gerasimov
[Q] Oleksii Krutykh vs Gilles Simon
[Q] Rudolf Molleker vs [Alt] Nicola Kuhn
[WC] Marius Copil vs [4/WC] Bernabe Zapata Miralles
[6] Radu Albot vs [Alt] Alexander Ritschard
[LL] Miljan Zekic vs [Q] Sumit Nagal
Bjorn Fratangelo vs [Q] Jonas Forejtek
Mitchell Krueger vs [2] Facundo Bagnis
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
BNP PARIBAS PRIMROSE
Bordeaux - wyniki kwalifikacji:
I runda:
Matteo Martineau d. [1/Alt] Alessandro Giannessi 6-2 4-6 6-4
[Alt] Martin Cuevas d. Clement Tabur 7-5 6-4
[2] Ramkumar Ramanathan d. [WC] Pierre Delage 7-5 6-4
[9] Joao Menezes d. Luca Van Assche 6-2 6-4
[3/Alt] Salvatore Caruso d. [WC] Giovanni Mpetshi Perricard 6-7(1) 7-6(6) 6-2
[WC] Elliot Benchetrit d. [11] Maxime Janvier 7-6(8) 7-5
[4] Mathias Bourgue d. [4] Matheus Pucinelli De Almeida 6-2 6-2
[7] Andrea Pellegrino d. [WC] Gabriel Debru 7-5 7-5
Calvin Hemery d. [5] Jason Jung 3-6 6-3 6-4
[10] Kimmer Coppejans d. [Alt] Kenny De Schepper 5-7 7-6(5) 6-4
Pedro Sousa d. [6] Antoine Hoang 6-7(6) 7-5 6-4
Ernests Gulbis d. [12] Arthur Cazaux 4-6 6-4 6-4
II runda:
[Alt] Martin Cuevas d. Matteo Martineau 6-7(3) 7-5 6-4
[9] Joao Menezes d. [2] Ramkumar Ramanathan 6-4 7-5
[WC] Elliot Benchetrit d. [3/Alt] Salvatore Caruso w/o (Abdominal)
[7] Andrea Pellegrino d. [4] Mathias Bourgue 6-2 6-3
Calvin Hemery d. [10] Kimmer Coppejans 6-2 6-4
Pedro Sousa d. Ernests Gulbis 7-5 6-3
Bordeaux - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Hugo Gaston vs Fernando Verdasco
Pablo Cuevas vs [WC] Arthur Fils
[Q] Calvin Hemery vs Jack Sock
[WC] Hugo Grenier vs [6] Quentin Halys
[3] Richard Gasquet vs Christopher Eubanks
Gastao Elias vs Elias Ymer
[Q] Joao Menezes vs Taro Daniel
[SE] Pavel Kotov vs [7] Thiago Monteiro
[5] Jaume Munar vs Stefan Kozlov
Pierre-Hugues Herbert vs [Q] Elliot Benchetrit
Alexei Popyrin vs [LL] Kimmer Coppejans
Liam Broady vs [4] Carlos Taberner
[8] Juan Pablo Varillas vs [Q] Andrea Pellegrino
[Q] Pedro Sousa vs Nuno Borges
[Q] Martin Cuevas vs [WC] Lucas Pouille
[SE] Gregoire Barrere vs [2] Benjamin Bonzi
Bordeaux - wyniki kwalifikacji:
I runda:
Matteo Martineau d. [1/Alt] Alessandro Giannessi 6-2 4-6 6-4
[Alt] Martin Cuevas d. Clement Tabur 7-5 6-4
[2] Ramkumar Ramanathan d. [WC] Pierre Delage 7-5 6-4
[9] Joao Menezes d. Luca Van Assche 6-2 6-4
[3/Alt] Salvatore Caruso d. [WC] Giovanni Mpetshi Perricard 6-7(1) 7-6(6) 6-2
[WC] Elliot Benchetrit d. [11] Maxime Janvier 7-6(8) 7-5
[4] Mathias Bourgue d. [4] Matheus Pucinelli De Almeida 6-2 6-2
[7] Andrea Pellegrino d. [WC] Gabriel Debru 7-5 7-5
Calvin Hemery d. [5] Jason Jung 3-6 6-3 6-4
[10] Kimmer Coppejans d. [Alt] Kenny De Schepper 5-7 7-6(5) 6-4
Pedro Sousa d. [6] Antoine Hoang 6-7(6) 7-5 6-4
Ernests Gulbis d. [12] Arthur Cazaux 4-6 6-4 6-4
II runda:
[Alt] Martin Cuevas d. Matteo Martineau 6-7(3) 7-5 6-4
[9] Joao Menezes d. [2] Ramkumar Ramanathan 6-4 7-5
[WC] Elliot Benchetrit d. [3/Alt] Salvatore Caruso w/o (Abdominal)
[7] Andrea Pellegrino d. [4] Mathias Bourgue 6-2 6-3
Calvin Hemery d. [10] Kimmer Coppejans 6-2 6-4
Pedro Sousa d. Ernests Gulbis 7-5 6-3
Bordeaux - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Hugo Gaston vs Fernando Verdasco
Pablo Cuevas vs [WC] Arthur Fils
[Q] Calvin Hemery vs Jack Sock
[WC] Hugo Grenier vs [6] Quentin Halys
[3] Richard Gasquet vs Christopher Eubanks
Gastao Elias vs Elias Ymer
[Q] Joao Menezes vs Taro Daniel
[SE] Pavel Kotov vs [7] Thiago Monteiro
[5] Jaume Munar vs Stefan Kozlov
Pierre-Hugues Herbert vs [Q] Elliot Benchetrit
Alexei Popyrin vs [LL] Kimmer Coppejans
Liam Broady vs [4] Carlos Taberner
[8] Juan Pablo Varillas vs [Q] Andrea Pellegrino
[Q] Pedro Sousa vs Nuno Borges
[Q] Martin Cuevas vs [WC] Lucas Pouille
[SE] Gregoire Barrere vs [2] Benjamin Bonzi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA
Coquimbo - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Murkel Dellien d. [WC] Jesu Garmendia 6-1 6-3
[10] Mateo Nicolas Martinez d. [Alt] Cristobal Castro 6-2 6-1
[2] Naoki Nakagawa d. [WC] Sebastian Santibanez 6-0 6-3
[11] Juan Ignacio Galarza d. Daniel Antonio Nunez 7-6(4) 6-2
[3] Joao Lucas Reis Da Silva d. [WC] Benjamin Torres 6-3 5-7 6-3
[12] Juan Bautista Otegui d. Felipe Hernandez 6-2 6-0
[4] Conner Huertas del Pino d. [Alt] Alexander Merino 6-4 6-1
[8] Jorge Panta d. [Alt] Tobias Franco 6-2 6-7(6) 6-2
[5] Wilson Leite d. Joao Victor Couto Loureiro 6-1 6-4
Eduardo Ribeiro d. [7] Ignacio Carou 6-4 6-3
Victor Nunez d. [6] Tomas Lipovsek Puches 2-6 6-4 6-1
[9] Arklon Huertas Del Pino Cordova d. [WC] Gonzalo Achondo 6-0 6-1
II runda:
[1] Murkel Dellien d. [10] Mateo Nicolas Martinez 6-3 6-7(5) 6-3
[2] Naoki Nakagawa d. [11] Juan Ignacio Galarza 7-6(5) 6-3
[3] Joao Lucas Reis Da Silva d. [12] Juan Bautista Otegui 4-6 6-4 7-5
[4] Conner Huertas del Pino d. [8] Jorge Panta 6-2 6-3
[5] Wilson Leite d. Eduardo Ribeiro 6-2 6-3
[9] Arklon Huertas Del Pino Cordova d. Victor Nunez 6-2 3-6 6-3
Coquimbo - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Tomas Barrios Vera vs [Alt] Roman Andres Burruchaga
[WC] Nicolas Villalon sv [Q] Conner Huertas del Pino
Gilbert Klier Junior vs Facundo Diaz Acosta
Hernan Casanova vs [8] Nicolas Mejia
[4] Genaro Alberto Olivieri vs [Q] Naoki Nakagawa
[Q] Murkel Dellien vs Francisco Comesana
Cristian Rodriguez vs Pol Martin Tiffon
Gonzalo Villanueva vs [5] Gonzalo Lama
[7] Orlando Luz vs Juan Bautista Torres
Roberto Quiroz vs [Q] Joao Lucas Reis Da Silva
Adrian Andreev vs Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
Matias Zukas vs [3] Andrea Collarini
[6] Daniel Dutra da Silva vs Gustavo Heide
[WC] Pedro Boscardin Dias vs [Q] Wilson Leite
Nicolas Alvarez vs [Q] Conner Huertas del Pino
[Alt] Matias Franco Descotte vs [2/WC] Santiago Fa Rodriguez Taverna
Coquimbo - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Murkel Dellien d. [WC] Jesu Garmendia 6-1 6-3
[10] Mateo Nicolas Martinez d. [Alt] Cristobal Castro 6-2 6-1
[2] Naoki Nakagawa d. [WC] Sebastian Santibanez 6-0 6-3
[11] Juan Ignacio Galarza d. Daniel Antonio Nunez 7-6(4) 6-2
[3] Joao Lucas Reis Da Silva d. [WC] Benjamin Torres 6-3 5-7 6-3
[12] Juan Bautista Otegui d. Felipe Hernandez 6-2 6-0
[4] Conner Huertas del Pino d. [Alt] Alexander Merino 6-4 6-1
[8] Jorge Panta d. [Alt] Tobias Franco 6-2 6-7(6) 6-2
[5] Wilson Leite d. Joao Victor Couto Loureiro 6-1 6-4
Eduardo Ribeiro d. [7] Ignacio Carou 6-4 6-3
Victor Nunez d. [6] Tomas Lipovsek Puches 2-6 6-4 6-1
[9] Arklon Huertas Del Pino Cordova d. [WC] Gonzalo Achondo 6-0 6-1
II runda:
[1] Murkel Dellien d. [10] Mateo Nicolas Martinez 6-3 6-7(5) 6-3
[2] Naoki Nakagawa d. [11] Juan Ignacio Galarza 7-6(5) 6-3
[3] Joao Lucas Reis Da Silva d. [12] Juan Bautista Otegui 4-6 6-4 7-5
[4] Conner Huertas del Pino d. [8] Jorge Panta 6-2 6-3
[5] Wilson Leite d. Eduardo Ribeiro 6-2 6-3
[9] Arklon Huertas Del Pino Cordova d. Victor Nunez 6-2 3-6 6-3
Coquimbo - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Tomas Barrios Vera vs [Alt] Roman Andres Burruchaga
[WC] Nicolas Villalon sv [Q] Conner Huertas del Pino
Gilbert Klier Junior vs Facundo Diaz Acosta
Hernan Casanova vs [8] Nicolas Mejia
[4] Genaro Alberto Olivieri vs [Q] Naoki Nakagawa
[Q] Murkel Dellien vs Francisco Comesana
Cristian Rodriguez vs Pol Martin Tiffon
Gonzalo Villanueva vs [5] Gonzalo Lama
[7] Orlando Luz vs Juan Bautista Torres
Roberto Quiroz vs [Q] Joao Lucas Reis Da Silva
Adrian Andreev vs Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
Matias Zukas vs [3] Andrea Collarini
[6] Daniel Dutra da Silva vs Gustavo Heide
[WC] Pedro Boscardin Dias vs [Q] Wilson Leite
Nicolas Alvarez vs [Q] Conner Huertas del Pino
[Alt] Matias Franco Descotte vs [2/WC] Santiago Fa Rodriguez Taverna
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172923
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
A w Zagrzebiu pojawił się dawno zapomniany Yibing Wu, który był nieobecny w tourze przez 4 lata. Nie wiem, czy to był koks, czy co, ale wrócił i przeszedł kwale + ograł Thompsona w I rundzie MD.
Rychło w czas, kiecy zdążyłem poświęcić jego wątek w zawodniczym.
Rychło w czas, kiecy zdążyłem poświęcić jego wątek w zawodniczym.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
SHYMKENT CHALLENGER 1
Szymkient - wyniki I rundy:
[Alt] Emilio Nava d. [1] Tennys Sandgren 6-3 6-4
[Q] Evan Zhu d. Denis Istomin 6-1 3-6 6-1
Viktor Durasovic d. [WC] Beibit Zhukayev 6-4 6-2
Mikael Torpegaard d. [6] Kaichi Uchida 6-3 4-6 6-3
[3] Alexander Shevchenko d. [Q] Eric Vanshelboim 6-1 6-1
[Q] Alexandar Lazarov d. [Q] Yan Bondarevskiy 4-6 7-6(5) 7-5
Ulises Blanch d. Yshai Oliel 7-5 7-6(5)
[5] Nicolas Alvarez Varona d. [WC] Aleksandre Metreveli 6-3 6-1
[7] Jewgienij Karlowski d. [PR] Matteo Donati 6-3 3-6 6-3
Denis Jewsejew d. [Q] Mukund Sasikumar 7-5 6-2
Ergi Kirkin d. Robin Haase 5-7 6-4 7-6(2)
[4] Ilja Marczenko d. [Alt] Gabriel Decamps 6-3 6-1
[Q] Sebastian Fanselow d. [8] Filip Cristian Jianu 6-3 7-5
Antoine Bellier d. [Alt] Evgenii Tiurnev 6-3 6-7(6) 7-6(6)
Nicholas David Ionel d. [WC] Grigoriy Lomakin 6-0 6-2
Dragos Nicolae Madaras d. [2] Altug Celikbilek 6-3 4-6 6-4
Szymkient - wyniki I rundy:
[Alt] Emilio Nava d. [1] Tennys Sandgren 6-3 6-4
[Q] Evan Zhu d. Denis Istomin 6-1 3-6 6-1
Viktor Durasovic d. [WC] Beibit Zhukayev 6-4 6-2
Mikael Torpegaard d. [6] Kaichi Uchida 6-3 4-6 6-3
[3] Alexander Shevchenko d. [Q] Eric Vanshelboim 6-1 6-1
[Q] Alexandar Lazarov d. [Q] Yan Bondarevskiy 4-6 7-6(5) 7-5
Ulises Blanch d. Yshai Oliel 7-5 7-6(5)
[5] Nicolas Alvarez Varona d. [WC] Aleksandre Metreveli 6-3 6-1
[7] Jewgienij Karlowski d. [PR] Matteo Donati 6-3 3-6 6-3
Denis Jewsejew d. [Q] Mukund Sasikumar 7-5 6-2
Ergi Kirkin d. Robin Haase 5-7 6-4 7-6(2)
[4] Ilja Marczenko d. [Alt] Gabriel Decamps 6-3 6-1
[Q] Sebastian Fanselow d. [8] Filip Cristian Jianu 6-3 7-5
Antoine Bellier d. [Alt] Evgenii Tiurnev 6-3 6-7(6) 7-6(6)
Nicholas David Ionel d. [WC] Grigoriy Lomakin 6-0 6-2
Dragos Nicolae Madaras d. [2] Altug Celikbilek 6-3 4-6 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
NECKARCUP
Heilbronn - wyniki I rundy:
[1] Daniel Altmaier d. Facundo Mena 6-2 6-3
Constant Lestienne d. Pedro Cachin 6-3 1-6 6-1
Thiago Agustin Tirante d. [WC] Max Hans Rehberg 3-6 6-4 6-4
Camilo Ugo Carabelli d. [7] Marc-Andrea Huesler 3-6 6-3 7-6(7)
[3] Daniel Elahi Galan d. [Alt] Jelle Sels 6-3 6-4
[Q] Benjamin Hassan d. Dominic Stricker 7-6(4) 2-0 i krecz
[Q] Henri Squire d. Zizou Bergs 7-6(4) 4-6 6-4
[5] Chun Hsin Tseng d. Ernesto Escobedo 6-2 6-3
[8] Andrej Martin d. Egor Gerasimov 6-4 7-5
[Q] Oleksii Krutykh d. Gilles Simon 6-2 6-1
[Q] Rudolf Molleker d. [Alt] Nicola Kuhn 6-4 4-6 6-4
[4/WC] Bernabe Zapata Miralles d. [WC] Marius Copil 6-7(5) 6-4 6-4
[Alt] Alexander Ritschard d. [6] Radu Albot 6-3 6-3
[LL] Miljan Zekic d. [Q] Sumit Nagal 3-6 5-1 i krecz
[Q] Jonas Forejtek d. Bjorn Fratangelo 6-1 6-7(5) 7-6(4)
[2] Facundo Bagnis d. Mitchell Krueger 6-2 6-4
Heilbronn - wyniki I rundy:
[1] Daniel Altmaier d. Facundo Mena 6-2 6-3
Constant Lestienne d. Pedro Cachin 6-3 1-6 6-1
Thiago Agustin Tirante d. [WC] Max Hans Rehberg 3-6 6-4 6-4
Camilo Ugo Carabelli d. [7] Marc-Andrea Huesler 3-6 6-3 7-6(7)
[3] Daniel Elahi Galan d. [Alt] Jelle Sels 6-3 6-4
[Q] Benjamin Hassan d. Dominic Stricker 7-6(4) 2-0 i krecz
[Q] Henri Squire d. Zizou Bergs 7-6(4) 4-6 6-4
[5] Chun Hsin Tseng d. Ernesto Escobedo 6-2 6-3
[8] Andrej Martin d. Egor Gerasimov 6-4 7-5
[Q] Oleksii Krutykh d. Gilles Simon 6-2 6-1
[Q] Rudolf Molleker d. [Alt] Nicola Kuhn 6-4 4-6 6-4
[4/WC] Bernabe Zapata Miralles d. [WC] Marius Copil 6-7(5) 6-4 6-4
[Alt] Alexander Ritschard d. [6] Radu Albot 6-3 6-3
[LL] Miljan Zekic d. [Q] Sumit Nagal 3-6 5-1 i krecz
[Q] Jonas Forejtek d. Bjorn Fratangelo 6-1 6-7(5) 7-6(4)
[2] Facundo Bagnis d. Mitchell Krueger 6-2 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA
Coquimbo - wyniki I rundy:
[1] Tomas Barrios Vera d. [Alt] Roman Andres Burruchaga 6-2 2-6 7-5
[Q] Conner Huertas del Pino d. [WC] Nicolas Villalon 6-2 6-2
Facundo Diaz Acosta d. Gilbert Klier Junior 6-2 6-2
Hernan Casanova d. [8] Nicolas Mejia 6-7(1) 6-1 6-4
[4] Genaro Alberto Olivieri d. [Q] Naoki Nakagawa 6-2 6-3
Francisco Comesana d. [Q] Murkel Dellien 6-3 6-3
Pol Martin Tiffon d. Cristian Rodriguez 7-5 6-4
[5] Gonzalo Lama d. Gonzalo Villanueva 6-4 4-6 6-2
Juan Bautista Torres d. [7] Orlando Luz 6-3 7-6(5)
[Q] Joao Lucas Reis Da Silva d. Roberto Quiroz 6-4 6-4
Adrian Andreev d. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 6-2 6-4
[3] Andrea Collarini d. Matias Zukas 7-6(5) 6-2
Gustavo Heide d. [6] Daniel Dutra da Silva 6-4 7-6(4)
[WC] Pedro Boscardin Dias d. [Q] Wilson Leite 6-3 6-0
[Q] Conner Huertas del Pino d. Nicolas Alvarez 7-5 6-2
[2/WC] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [Alt] Matias Franco Descotte 6-3 6-7(0) 6-1
Coquimbo - wyniki I rundy:
[1] Tomas Barrios Vera d. [Alt] Roman Andres Burruchaga 6-2 2-6 7-5
[Q] Conner Huertas del Pino d. [WC] Nicolas Villalon 6-2 6-2
Facundo Diaz Acosta d. Gilbert Klier Junior 6-2 6-2
Hernan Casanova d. [8] Nicolas Mejia 6-7(1) 6-1 6-4
[4] Genaro Alberto Olivieri d. [Q] Naoki Nakagawa 6-2 6-3
Francisco Comesana d. [Q] Murkel Dellien 6-3 6-3
Pol Martin Tiffon d. Cristian Rodriguez 7-5 6-4
[5] Gonzalo Lama d. Gonzalo Villanueva 6-4 4-6 6-2
Juan Bautista Torres d. [7] Orlando Luz 6-3 7-6(5)
[Q] Joao Lucas Reis Da Silva d. Roberto Quiroz 6-4 6-4
Adrian Andreev d. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 6-2 6-4
[3] Andrea Collarini d. Matias Zukas 7-6(5) 6-2
Gustavo Heide d. [6] Daniel Dutra da Silva 6-4 7-6(4)
[WC] Pedro Boscardin Dias d. [Q] Wilson Leite 6-3 6-0
[Q] Conner Huertas del Pino d. Nicolas Alvarez 7-5 6-2
[2/WC] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [Alt] Matias Franco Descotte 6-3 6-7(0) 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
4 punkty wygrał Verdasco w drugim secie z Cuevasem.
MTT bilans finałów (18-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24, Madryt 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24, Madryt 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
BNP PARIBAS PRIMROSE
Bordeaux - wyniki I rundy:
Fernando Verdasco d. [1] Hugo Gaston 6-2 6-2
Pablo Cuevas d. [WC] Arthur Fils 6-4 6-0
Jack Sock d. [Q] Calvin Hemery 6-7(5) 6-3 7-6(4)
[6] Quentin Halys d. [WC] Hugo Grenier 7-5 6-4
Christopher Eubanks d. [3] Richard Gasquet 4-6 6-3 7-6(6)
Elias Ymer d. Gastao Elias 6-4 3-6 7-5
Taro Daniel d. [Q] Joao Menezes 6-2 6-1
[SE] Pavel Kotov d. [7] Thiago Monteiro 6-7(1) 6-3 7-6(6)
[5] Jaume Munar d. Stefan Kozlov 6-2 6-3
[Q] Elliot Benchetrit d. Pierre-Hugues Herbert 3-6 7-6(3) 6-4
Alexei Popyrin d. [LL] Kimmer Coppejans 7-6(4) 6-3
[4] Carlos Taberner d. Liam Broady 7-5 6-2
[Q] Andrea Pellegrino d. [LL] Ramkumar Ramanathan 6-4 6-4
Nuno Borges d. [Q] Pedro Sousa 6-3 7-6(7)
[Q] Martin Cuevas d. [WC] Lucas Pouille 4-6 6-3 7-6(5)
[2] Benjamin Bonzi d. [SE] Gregoire Barrere 6-1 3-6 7-5
Bordeaux - wyniki I rundy:
Fernando Verdasco d. [1] Hugo Gaston 6-2 6-2
Pablo Cuevas d. [WC] Arthur Fils 6-4 6-0
Jack Sock d. [Q] Calvin Hemery 6-7(5) 6-3 7-6(4)
[6] Quentin Halys d. [WC] Hugo Grenier 7-5 6-4
Christopher Eubanks d. [3] Richard Gasquet 4-6 6-3 7-6(6)
Elias Ymer d. Gastao Elias 6-4 3-6 7-5
Taro Daniel d. [Q] Joao Menezes 6-2 6-1
[SE] Pavel Kotov d. [7] Thiago Monteiro 6-7(1) 6-3 7-6(6)
[5] Jaume Munar d. Stefan Kozlov 6-2 6-3
[Q] Elliot Benchetrit d. Pierre-Hugues Herbert 3-6 7-6(3) 6-4
Alexei Popyrin d. [LL] Kimmer Coppejans 7-6(4) 6-3
[4] Carlos Taberner d. Liam Broady 7-5 6-2
[Q] Andrea Pellegrino d. [LL] Ramkumar Ramanathan 6-4 6-4
Nuno Borges d. [Q] Pedro Sousa 6-3 7-6(7)
[Q] Martin Cuevas d. [WC] Lucas Pouille 4-6 6-3 7-6(5)
[2] Benjamin Bonzi d. [SE] Gregoire Barrere 6-1 3-6 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
ZAGREB OPEN 2022
Zagrzeb - wyniki I rundy:
[Q] Yibing Wu d. [1] Jordan Thompson 1-6 7-6(5) 6-2
[Alt] Riccardo Bonadio d. [Q] Fabian Marozsan 5-7 6-1 3-0 i krecz (Stomach)
Nicolas Kicker d. Maximilian Marterer 4-6 6-3 6-1
[6] Jason Kubler d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6-1 6-2
[LL] Juncheng Shang d. Filip Horansky 7-6(5) 3-6 7-5
[Q] Filip Misolic d. Lukas Lacko 6-4 6-1
[Alt] Duje Ajdukovic d. [LL] Tristan Lamasine 6-4 6-3
Alexandre Muller d. [7] Juan Pablo Ficovich 4-6 6-3 6-2
[5] Vit Kopriva d. Dimitar Kuzmanov 6-4 1-6 6-3
Nino Serdarusic d. [WC] Dino Prizmic 6-4 6-2
[Q] Nerman Fatic d. Daniel Masur 3-6 6-2 6-1
[Q] Carlos Gimeno Valero d. [3] Christopher O'Connell 1-6 6-4 6-3
[8] Federico Gaio d. [Q] Maximilian Neuchrist 7-6(2) 6-7(3) 6-4
[WC] Mili Poljicak d. [LL] Zhizhen Zhang 7-5 7-6(6)
Mirza Basic d. [WC] Kalin Ivanovski 6-1 6-1
Andrey Kuznetsov d. [2] Aleksandar Vukic 6-1 6-1
Zagrzeb - wyniki I rundy:
[Q] Yibing Wu d. [1] Jordan Thompson 1-6 7-6(5) 6-2
[Alt] Riccardo Bonadio d. [Q] Fabian Marozsan 5-7 6-1 3-0 i krecz (Stomach)
Nicolas Kicker d. Maximilian Marterer 4-6 6-3 6-1
[6] Jason Kubler d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6-1 6-2
[LL] Juncheng Shang d. Filip Horansky 7-6(5) 3-6 7-5
[Q] Filip Misolic d. Lukas Lacko 6-4 6-1
[Alt] Duje Ajdukovic d. [LL] Tristan Lamasine 6-4 6-3
Alexandre Muller d. [7] Juan Pablo Ficovich 4-6 6-3 6-2
[5] Vit Kopriva d. Dimitar Kuzmanov 6-4 1-6 6-3
Nino Serdarusic d. [WC] Dino Prizmic 6-4 6-2
[Q] Nerman Fatic d. Daniel Masur 3-6 6-2 6-1
[Q] Carlos Gimeno Valero d. [3] Christopher O'Connell 1-6 6-4 6-3
[8] Federico Gaio d. [Q] Maximilian Neuchrist 7-6(2) 6-7(3) 6-4
[WC] Mili Poljicak d. [LL] Zhizhen Zhang 7-5 7-6(6)
Mirza Basic d. [WC] Kalin Ivanovski 6-1 6-1
Andrey Kuznetsov d. [2] Aleksandar Vukic 6-1 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
SHYMKENT CHALLENGER 1
Szymkient - wyniki II rundy:
[Alt] Emilio Nava d. [Q] Evan Zhu 6-4 6-4
Viktor Durasovic d. Mikael Torpegaard 6-4 7-6(2)
[Q] Alexandar Lazarov d. [3] Alexander Shevchenko 3-6 6-4 7-6(3)
Ulises Blanch d. [5] Nicolas Alvarez Varona 7-5 6-7(2) 7-6(3)
[7] Jewgienij Karlowski d. Denis Jewsejew 3-6 6-3 6-2
Ergi Kirkin d. [4] Ilja Marczenko 5-7 6-1 6-3
[Q] Sebastian Fanselow d. Antoine Bellier 3-6 6-1 6-2
Dragos Nicolae Madaras d. Nicholas David Ionel 6-4 6-3
Szymkient - wyniki II rundy:
[Alt] Emilio Nava d. [Q] Evan Zhu 6-4 6-4
Viktor Durasovic d. Mikael Torpegaard 6-4 7-6(2)
[Q] Alexandar Lazarov d. [3] Alexander Shevchenko 3-6 6-4 7-6(3)
Ulises Blanch d. [5] Nicolas Alvarez Varona 7-5 6-7(2) 7-6(3)
[7] Jewgienij Karlowski d. Denis Jewsejew 3-6 6-3 6-2
Ergi Kirkin d. [4] Ilja Marczenko 5-7 6-1 6-3
[Q] Sebastian Fanselow d. Antoine Bellier 3-6 6-1 6-2
Dragos Nicolae Madaras d. Nicholas David Ionel 6-4 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
NECKARCUP
Heilbronn - wyniki II rundy:
[1] Daniel Altmaier d. Constant Lestienne 6-1 6-4
Thiago Agustin Tirante d. Camilo Ugo Carabelli 6-2 6-1
[3] Daniel Elahi Galan d. [Q] Benjamin Hassan 6-2 4-6 6-2
[5] Chun Hsin Tseng d. [Q] Henri Squire 6-1 6-2
[8] Andrej Martin d. [Q] Oleksii Krutykh 6-3 6-4
[4/WC] Bernabe Zapata Miralles d. [Q] Rudolf Molleker 6-4 6-4
[Alt] Alexander Ritschard d. [LL] Miljan Zekic 6-1 6-1
[Q] Jonas Forejtek d. [2] Facundo Bagnis 7-6(8) 2-6 6-3
Heilbronn - wyniki II rundy:
[1] Daniel Altmaier d. Constant Lestienne 6-1 6-4
Thiago Agustin Tirante d. Camilo Ugo Carabelli 6-2 6-1
[3] Daniel Elahi Galan d. [Q] Benjamin Hassan 6-2 4-6 6-2
[5] Chun Hsin Tseng d. [Q] Henri Squire 6-1 6-2
[8] Andrej Martin d. [Q] Oleksii Krutykh 6-3 6-4
[4/WC] Bernabe Zapata Miralles d. [Q] Rudolf Molleker 6-4 6-4
[Alt] Alexander Ritschard d. [LL] Miljan Zekic 6-1 6-1
[Q] Jonas Forejtek d. [2] Facundo Bagnis 7-6(8) 2-6 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
ZAGREB OPEN 2022
Zagrzeb - wyniki II rundy:
[Q] Yibing Wu d. [Alt] Riccardo Bonadio 6-3 7-5
[6] Jason Kubler d. Nicolas Kicker 6-2 6-2
[Q] Filip Misolic d. [LL] Juncheng Shang 6-2 6-0
[Alt] Duje Ajdukovic d. Alexandre Muller 7-6(5) 6-3
Nino Serdarusic d. [5] Vit Kopriva 6-3 6-4
[Q] Carlos Gimeno Valero d. [Q] Nerman Fatic 6-3 6-1
[WC] Mili Poljicak d. [8] Federico Gaio 6-3 7-5
Mirza Basic d. Andrey Kuznetsov 6-4 7-6(5)
Zagrzeb - wyniki II rundy:
[Q] Yibing Wu d. [Alt] Riccardo Bonadio 6-3 7-5
[6] Jason Kubler d. Nicolas Kicker 6-2 6-2
[Q] Filip Misolic d. [LL] Juncheng Shang 6-2 6-0
[Alt] Duje Ajdukovic d. Alexandre Muller 7-6(5) 6-3
Nino Serdarusic d. [5] Vit Kopriva 6-3 6-4
[Q] Carlos Gimeno Valero d. [Q] Nerman Fatic 6-3 6-1
[WC] Mili Poljicak d. [8] Federico Gaio 6-3 7-5
Mirza Basic d. Andrey Kuznetsov 6-4 7-6(5)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA
Coquimbo - wyniki II rundy:
[1] Tomas Barrios Vera d. [Q] Conner Huertas del Pino 6-4 6-1
Facundo Diaz Acosta d. Hernan Casanova 7-6(1) 6-0
Francisco Comesana d. [4] Genaro Alberto Olivieri 6-3 6-4
Pol Martin Tiffon d. [5] Gonzalo Lama 6-1 6-3
Juan Bautista Torres d. [Q] Joao Lucas Reis Da Silva 6-3 4-6 6-2
[3] Andrea Collarini d. Adrian Andreev 6-4 6-2
[WC] Pedro Boscardin Dias d. Gustavo Heide 7-6(1) 6-4
[Q] Conner Huertas del Pino d. [2/WC] Santiago Fa Rodriguez Taverna 7-6(5) 6-4
Coquimbo - wyniki II rundy:
[1] Tomas Barrios Vera d. [Q] Conner Huertas del Pino 6-4 6-1
Facundo Diaz Acosta d. Hernan Casanova 7-6(1) 6-0
Francisco Comesana d. [4] Genaro Alberto Olivieri 6-3 6-4
Pol Martin Tiffon d. [5] Gonzalo Lama 6-1 6-3
Juan Bautista Torres d. [Q] Joao Lucas Reis Da Silva 6-3 4-6 6-2
[3] Andrea Collarini d. Adrian Andreev 6-4 6-2
[WC] Pedro Boscardin Dias d. Gustavo Heide 7-6(1) 6-4
[Q] Conner Huertas del Pino d. [2/WC] Santiago Fa Rodriguez Taverna 7-6(5) 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
BNP PARIBAS PRIMROSE
Bordeaux - wyniki II rundy:
Pablo Cuevas d. Fernando Verdasco 6-3 6-0
[6] Quentin Halys d. Jack Sock 6-2 3-1 i krecz (Left hip)
Elias Ymer d. Christopher Eubanks 6-2 6-4
[SE] Pavel Kotov d. Taro Daniel 7-5 3-6 6-3
[5] Jaume Munar d. [Q] Elliot Benchetrit 6-3 6-1
Alexei Popyrin d. [4] Carlos Taberner 6-3 3-6 6-3
[Q] Andrea Pellegrino d. Nuno Borges 6-2 6-2
[2] Benjamin Bonzi d. [Q] Martin Cuevas 6-3 6-3
Bordeaux - wyniki II rundy:
Pablo Cuevas d. Fernando Verdasco 6-3 6-0
[6] Quentin Halys d. Jack Sock 6-2 3-1 i krecz (Left hip)
Elias Ymer d. Christopher Eubanks 6-2 6-4
[SE] Pavel Kotov d. Taro Daniel 7-5 3-6 6-3
[5] Jaume Munar d. [Q] Elliot Benchetrit 6-3 6-1
Alexei Popyrin d. [4] Carlos Taberner 6-3 3-6 6-3
[Q] Andrea Pellegrino d. Nuno Borges 6-2 6-2
[2] Benjamin Bonzi d. [Q] Martin Cuevas 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
SHYMKENT CHALLENGER 1
Szymkient - wyniki 1/4 finału:
[Alt] Emilio Nava d. Viktor Durasovic 6-1 6-2
Ulises Blanch d. [Q] Alexandar Lazarov 4-2 i krecz (left knee)
Ergi Kirkin d. [7] Jewgienij Karlowski 6-3 4-6 6-3
[Q] Sebastian Fanselow d. Dragos Nicolae Madaras 6-4 7-6(5)
Szymkient - wyniki 1/4 finału:
[Alt] Emilio Nava d. Viktor Durasovic 6-1 6-2
Ulises Blanch d. [Q] Alexandar Lazarov 4-2 i krecz (left knee)
Ergi Kirkin d. [7] Jewgienij Karlowski 6-3 4-6 6-3
[Q] Sebastian Fanselow d. Dragos Nicolae Madaras 6-4 7-6(5)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
NECKARCUP
Heilbronn - wyniki 1/4 finału:
[1] Daniel Altmaier d. Thiago Agustin Tirante 6-3 6-2
[3] Daniel Elahi Galan d. [5] Chun Hsin Tseng 5-7 6-3 6-4
[8] Andrej Martin d. [4/WC] Bernabe Zapata Miralles 7-5 6-2
[Q] Jonas Forejtek d. [Alt] Alexander Ritschard 5-7 6-3 6-3
Heilbronn - wyniki 1/4 finału:
[1] Daniel Altmaier d. Thiago Agustin Tirante 6-3 6-2
[3] Daniel Elahi Galan d. [5] Chun Hsin Tseng 5-7 6-3 6-4
[8] Andrej Martin d. [4/WC] Bernabe Zapata Miralles 7-5 6-2
[Q] Jonas Forejtek d. [Alt] Alexander Ritschard 5-7 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Bordeaux, Coquimbo, Heilbronn, Szymkient 1, Zagrzeb 2022
ZAGREB OPEN 2022
Zagrzeb - wyniki 1/4 finału:
[6] Jason Kubler d. [Q] Yibing Wu 7-6(8) 6-2
[Q] Filip Misolic d. [Alt] Duje Ajdukovic 7-5 6-2
[Q] Carlos Gimeno Valero d. Nino Serdarusic 6-0 6-4
[WC] Mili Poljicak d. Mirza Basic 6-4 6-1
Zagrzeb - wyniki 1/4 finału:
[6] Jason Kubler d. [Q] Yibing Wu 7-6(8) 6-2
[Q] Filip Misolic d. [Alt] Duje Ajdukovic 7-5 6-2
[Q] Carlos Gimeno Valero d. Nino Serdarusic 6-0 6-4
[WC] Mili Poljicak d. Mirza Basic 6-4 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości