T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
Robredo też.
MTT.
Tytuły(24):Davis Cup 2010, Monte Carlo 2011, Rzym 2011, Szanghaj 2011, Rotterdam 2012-2013, Brisbane 2015, Montreal 2015, Australian Open 2016, Lyon 2017, Eastbourne 2018, Waszyngton 2018, Genewa 2019, Wiedeń 2020, Dubaj 2021, Genewa 2021, Hamburg 2021, Indian Wells 2022, Barcelona 2022, Laver Cup 2022, Adelajda 2023, Genewa 2023, Kitzbuhel 2023, Doha 2024.
Przegrane Finały(30))Hamburg 2010, Moskwa 2010, Doha 2011, Rotterdam 2011, Sztokholm 2011, Toronto 2012, Winston Salem 2013, Montpellier 2014, Rotterdam 2014, Rzym 2014, Sankt Petersburg 2015, Atlanta 2016, Halle 2017, Basel 2017, Indian Wells 2018, Shenzhen 2018, Sztokholm 2018, Miami 2019, Newport 2019, Doha 2021, Miami 2021, Los Cabos 2021, Cordoba 2022, Doha 2022, Houston 2022, s-Hertogenbosch 2022, Umag 2022, Turyn Finals 2022, Adelajda 2.
Tytuły(24):Davis Cup 2010, Monte Carlo 2011, Rzym 2011, Szanghaj 2011, Rotterdam 2012-2013, Brisbane 2015, Montreal 2015, Australian Open 2016, Lyon 2017, Eastbourne 2018, Waszyngton 2018, Genewa 2019, Wiedeń 2020, Dubaj 2021, Genewa 2021, Hamburg 2021, Indian Wells 2022, Barcelona 2022, Laver Cup 2022, Adelajda 2023, Genewa 2023, Kitzbuhel 2023, Doha 2024.
Przegrane Finały(30))Hamburg 2010, Moskwa 2010, Doha 2011, Rotterdam 2011, Sztokholm 2011, Toronto 2012, Winston Salem 2013, Montpellier 2014, Rotterdam 2014, Rzym 2014, Sankt Petersburg 2015, Atlanta 2016, Halle 2017, Basel 2017, Indian Wells 2018, Shenzhen 2018, Sztokholm 2018, Miami 2019, Newport 2019, Doha 2021, Miami 2021, Los Cabos 2021, Cordoba 2022, Doha 2022, Houston 2022, s-Hertogenbosch 2022, Umag 2022, Turyn Finals 2022, Adelajda 2.
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
ABIERTO GNP SEGUROS 2022
Monterrey - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Aleksandar Kovacevic d. Wilson Leite 7‑5 6‑1 F. B. Santoyo
[Alt] Luis Patino d. [11] Charles Broom 7‑6(4) 6‑4 F. B. Santoyo
[2] Gilbert Klier Junior d. [Alt] Fabien Reboul 7‑6(8) 6‑2 C. Saracho
[Alt] William Blumberg d. [12] Evan King 6‑7(3) 7‑6(3) 6‑1 L. Parada
Evan Zhu d. [3] Adrian Andreev 6‑3 3‑6 6‑3 J. A. Hernandez
[9] Gage Brymer d. Alexander Cozbinov 6‑4 3‑6 6‑1 C. Saracho
[4] Sho Shimabukuro d. Jack Pinnington Jones 6‑3 7‑6(3) J. Reyes
[7] Quentin Folliot d. [WC] Adrian Dibildox 6‑3 6‑0 F. B. Santoyo
[WC] Rodrigo Pacheco Mendez d. [5] Jonathan Mridha 6‑1 6‑2 L. Parada
Strong Kirchheimer d. [10] Roy Smith 6‑3 5‑4 ret. M. Lara
[6] Naoki Nakagawa d. [WC] Emiliano Aguilera 6‑4 6‑4 M. Lara
[8] Sadio Doumbia d. [WC] Manuel Sanchez 2‑6 7‑6(5) 7‑6(5) J. Reyes
II runda:
[1] Aleksandar Kovacevic d. [Alt] Luis Patino 6‑4 6‑3 N. Srecec
[Alt] William Blumberg d. [2] Gilbert Klier Junior 6‑4 6‑4 J. Reyes
Evan Zhu d. [9] Gage Brymer 2‑6 6‑4 6‑1 M. Lara
[4] Sho Shimabukuro d. [7] Quentin Folliot 6‑4 6‑2 L. Parada
Strong Kirchheimer d. [WC] Rodrigo Pacheco Mendez 7‑5 2‑6 6‑4 F. B. Santoyo
[6] Naoki Nakagawa d. [8] Sadio Doumbia 6‑2 6‑2 C. Saracho
Monterrey - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Fernando Verdasco vs [PR] Zhe Li
[Q] Aleksandar Kovacevic vs [Q] Naoki Nakagawa
[Q] William Blumberg vs Rinky Hijikata
Michael Mmoh vs [6] Maxime Janvier
[4] Cedrik-Marcel Stebe vs Bernard Tomic
[Q] Sho Shimabukuro vs Christian Harrison
Kaichi Uchida vs Tommy Robredo
[WC] Alex Hernandez vs [8] Geoffrey Blancaneaux
[7] Prajnesh Gunneswaran vs [WC] Ryan Harrison
Alex Rybakov vs [PR] Rubin Statham
[Q] Evan Zhu vs [WC] Milledge Cossu
[Q] Strong Kirchheimer vs [3] Jason Jung
[5] Juan Pablo Ficovich vs Pedja Krstin
Viktor Durasovic vs [PR] Go Soeda
[PR] Ulises Blanch vs Julian Lenz
Tung-Lin Wu vs [2] Jay Clarke
Monterrey - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Aleksandar Kovacevic d. Wilson Leite 7‑5 6‑1 F. B. Santoyo
[Alt] Luis Patino d. [11] Charles Broom 7‑6(4) 6‑4 F. B. Santoyo
[2] Gilbert Klier Junior d. [Alt] Fabien Reboul 7‑6(8) 6‑2 C. Saracho
[Alt] William Blumberg d. [12] Evan King 6‑7(3) 7‑6(3) 6‑1 L. Parada
Evan Zhu d. [3] Adrian Andreev 6‑3 3‑6 6‑3 J. A. Hernandez
[9] Gage Brymer d. Alexander Cozbinov 6‑4 3‑6 6‑1 C. Saracho
[4] Sho Shimabukuro d. Jack Pinnington Jones 6‑3 7‑6(3) J. Reyes
[7] Quentin Folliot d. [WC] Adrian Dibildox 6‑3 6‑0 F. B. Santoyo
[WC] Rodrigo Pacheco Mendez d. [5] Jonathan Mridha 6‑1 6‑2 L. Parada
Strong Kirchheimer d. [10] Roy Smith 6‑3 5‑4 ret. M. Lara
[6] Naoki Nakagawa d. [WC] Emiliano Aguilera 6‑4 6‑4 M. Lara
[8] Sadio Doumbia d. [WC] Manuel Sanchez 2‑6 7‑6(5) 7‑6(5) J. Reyes
II runda:
[1] Aleksandar Kovacevic d. [Alt] Luis Patino 6‑4 6‑3 N. Srecec
[Alt] William Blumberg d. [2] Gilbert Klier Junior 6‑4 6‑4 J. Reyes
Evan Zhu d. [9] Gage Brymer 2‑6 6‑4 6‑1 M. Lara
[4] Sho Shimabukuro d. [7] Quentin Folliot 6‑4 6‑2 L. Parada
Strong Kirchheimer d. [WC] Rodrigo Pacheco Mendez 7‑5 2‑6 6‑4 F. B. Santoyo
[6] Naoki Nakagawa d. [8] Sadio Doumbia 6‑2 6‑2 C. Saracho
Monterrey - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Fernando Verdasco vs [PR] Zhe Li
[Q] Aleksandar Kovacevic vs [Q] Naoki Nakagawa
[Q] William Blumberg vs Rinky Hijikata
Michael Mmoh vs [6] Maxime Janvier
[4] Cedrik-Marcel Stebe vs Bernard Tomic
[Q] Sho Shimabukuro vs Christian Harrison
Kaichi Uchida vs Tommy Robredo
[WC] Alex Hernandez vs [8] Geoffrey Blancaneaux
[7] Prajnesh Gunneswaran vs [WC] Ryan Harrison
Alex Rybakov vs [PR] Rubin Statham
[Q] Evan Zhu vs [WC] Milledge Cossu
[Q] Strong Kirchheimer vs [3] Jason Jung
[5] Juan Pablo Ficovich vs Pedja Krstin
Viktor Durasovic vs [PR] Go Soeda
[PR] Ulises Blanch vs Julian Lenz
Tung-Lin Wu vs [2] Jay Clarke
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17540
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
Chyba znów daliśmy się wszyscy nabrać, Bernardzie.
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
REGIONE ABRUZZO ATERNO GAS & POWER CUP
Roseto Degli Abruzzi - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Carlos Taberner d. Lorenzo Giustino 6‑2 6‑4 A. Germani
Jozef Kovalik d. Kimmer Coppejans 6‑3 5‑7 6‑2 D. Pece
Nino Serdarusic d. Federico Gaio 6‑2 7‑6(3) E. Russo
[Q] Carlos Gimeno Valero d. [8] Gian Marco Moroni 6‑3 6‑1 E. Russo
[3] Bernabe Zapata Miralles d. [Alt] Duje Ajdukovic 6‑3 6‑1 G. Solarino
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [WC] Francesco Maestrelli 7‑5 1‑6 6‑2 G. Iacobucci
[Alt] Lukas Rosol d. [Q] Luciano Darderi 7‑5 6‑3 L. Laugero
Alessandro Giannessi d. [5] Andrej Martin 6‑0 2‑6 6‑4 E. Russo
[6] Nuno Borges d. Mathias Bourgue 6‑1 1‑6 6‑1 S. Proietti
[Q] Matteo Arnaldi d. [WC] Francesco Passaro 6‑3 6‑4 G. Iacobucci
[Alt] Andrea Arnaboldi d. [Q] Calvin Hemery 6‑1 7‑6(4) L. Laugero
[4] Nikoła Milojevic d. Andrea Pellegrino 6‑2 7‑5 L. Laugero
[7] Flavio Cobolli d. Marco Trungelliti 3‑2 ret. A. Germani
[Q] Alexis Gautier d. [WC] Andrea Del Federico 6‑1 6‑3 A. Cavallo
Timofey Skatov d. [LL] Elmar Ejupovic 2‑6 7‑6(1) 6‑2 D. Pece
Joao Domingues d. [2] Stefano Travaglia w/o (epicondylitis)
II runda:
[1] Carlos Taberner d. Jozef Kovalik 7‑6(7) 6‑2 E. Russo
[Q] Carlos Gimeno Valero d. Nino Serdarusic 6‑2 7‑5 A. Germani
[3] Bernabe Zapata Miralles vs [Q] Nikolas Sanchez Izquierdo
[Alt] Lukas Rosol vs Alessandro Giannessi
[6] Nuno Borges d. [Q] Matteo Arnaldi 6‑7(5) 7‑5 6‑1 L. Laugero
[Alt] Andrea Arnaboldi d. [4] Nikoła Milojevic 6‑4 7‑6(2) A. Mangione
[7] Flavio Cobolli vs [Q] Alexis Gautier
Timofey Skatov vs Joao Domingues
Roseto Degli Abruzzi - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Carlos Taberner d. Lorenzo Giustino 6‑2 6‑4 A. Germani
Jozef Kovalik d. Kimmer Coppejans 6‑3 5‑7 6‑2 D. Pece
Nino Serdarusic d. Federico Gaio 6‑2 7‑6(3) E. Russo
[Q] Carlos Gimeno Valero d. [8] Gian Marco Moroni 6‑3 6‑1 E. Russo
[3] Bernabe Zapata Miralles d. [Alt] Duje Ajdukovic 6‑3 6‑1 G. Solarino
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [WC] Francesco Maestrelli 7‑5 1‑6 6‑2 G. Iacobucci
[Alt] Lukas Rosol d. [Q] Luciano Darderi 7‑5 6‑3 L. Laugero
Alessandro Giannessi d. [5] Andrej Martin 6‑0 2‑6 6‑4 E. Russo
[6] Nuno Borges d. Mathias Bourgue 6‑1 1‑6 6‑1 S. Proietti
[Q] Matteo Arnaldi d. [WC] Francesco Passaro 6‑3 6‑4 G. Iacobucci
[Alt] Andrea Arnaboldi d. [Q] Calvin Hemery 6‑1 7‑6(4) L. Laugero
[4] Nikoła Milojevic d. Andrea Pellegrino 6‑2 7‑5 L. Laugero
[7] Flavio Cobolli d. Marco Trungelliti 3‑2 ret. A. Germani
[Q] Alexis Gautier d. [WC] Andrea Del Federico 6‑1 6‑3 A. Cavallo
Timofey Skatov d. [LL] Elmar Ejupovic 2‑6 7‑6(1) 6‑2 D. Pece
Joao Domingues d. [2] Stefano Travaglia w/o (epicondylitis)
II runda:
[1] Carlos Taberner d. Jozef Kovalik 7‑6(7) 6‑2 E. Russo
[Q] Carlos Gimeno Valero d. Nino Serdarusic 6‑2 7‑5 A. Germani
[3] Bernabe Zapata Miralles vs [Q] Nikolas Sanchez Izquierdo
[Alt] Lukas Rosol vs Alessandro Giannessi
[6] Nuno Borges d. [Q] Matteo Arnaldi 6‑7(5) 7‑5 6‑1 L. Laugero
[Alt] Andrea Arnaboldi d. [4] Nikoła Milojevic 6‑4 7‑6(2) A. Mangione
[7] Flavio Cobolli vs [Q] Alexis Gautier
Timofey Skatov vs Joao Domingues
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
CHALLENGER SANTIAGO CHILE
Santiago - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Jiri Lehecka d. [Q] Matteo Martineau 6‑3 6‑2 P. Barboza
Goncalo Oliveira d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 6‑2 6‑1 J. Ducci
Camilo Ugo Carabelli d. [WC] Diego Fernandez Flores 6‑3 6‑1 R. Curutchet
[5] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Evan Furness 7‑5 6‑2 M. Campos
[3] Hugo Dellien d. Pedro Cachin 2‑6 7‑6(4) 6‑1 P. Estevez
Renzo Olivo d. [WC] Ignacio Antonio Becerra Otarola 6‑2 6‑0 R. Curutchet
[Q] Paul Jubb d. [Q] Hernan Casanova 6‑1 2‑6 6‑2 J. Ducci
Jesper De Jong d. [8] Tomas Barrios Vera 6‑1 7‑6(0) P. Barboza
[6] Juan Ignacio Londero d. Andrea Collarini 6‑0 7‑6(5) M. Campos
Matheus Pucinelli De Almeida d. Genaro Alberto Olivieri 6‑3 3‑6 6‑3 R. Curutchet
[Q] Juan Bautista Torres d. [LL] Daniel Dutra da Silva 6‑4 6‑2 M. Campos
[4] Juan Pablo Varillas d. Thiago Agustin Tirante 6‑4 6‑3 M. R. Pena
Vit Kopriva d. [7] Nicolas Jarry 1‑6 7‑6(3) 6‑3 P. Estevez
Nicolas Kicker d. Facundo Mena 6‑3 6‑4 P. Estevez
Gonzalo Lama d. [Q] Facundo Juarez 6‑2 6‑7(4) 6‑1 R. Curutchet
[2] Alejandro Tabilo d. [WC] Daniel Antonio Nunez 7‑5 6‑0 P. Barboza
II runda:
[1] Jiri Lehecka vs Goncalo Oliveira
Camilo Ugo Carabelli vs [5] Tomas Martin Etcheverry
[3] Hugo Dellien vs Renzo Olivo
Jesper De Jong d. [Q] Paul Jubb 7‑5 6‑3 R. Curutchet
Matheus Pucinelli De Almeida d. [6] Juan Ignacio Londero 6‑7(5) 6‑2 7‑5 P. Estevez
[4] Juan Pablo Varillas d. [Q] Juan Bautista Torres 6‑1 6‑3 P. Barboza
Vit Kopriva vs Nicolas Kicker
Gonzalo Lama vs [2] Alejandro Tabilo
Santiago - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Jiri Lehecka d. [Q] Matteo Martineau 6‑3 6‑2 P. Barboza
Goncalo Oliveira d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 6‑2 6‑1 J. Ducci
Camilo Ugo Carabelli d. [WC] Diego Fernandez Flores 6‑3 6‑1 R. Curutchet
[5] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Evan Furness 7‑5 6‑2 M. Campos
[3] Hugo Dellien d. Pedro Cachin 2‑6 7‑6(4) 6‑1 P. Estevez
Renzo Olivo d. [WC] Ignacio Antonio Becerra Otarola 6‑2 6‑0 R. Curutchet
[Q] Paul Jubb d. [Q] Hernan Casanova 6‑1 2‑6 6‑2 J. Ducci
Jesper De Jong d. [8] Tomas Barrios Vera 6‑1 7‑6(0) P. Barboza
[6] Juan Ignacio Londero d. Andrea Collarini 6‑0 7‑6(5) M. Campos
Matheus Pucinelli De Almeida d. Genaro Alberto Olivieri 6‑3 3‑6 6‑3 R. Curutchet
[Q] Juan Bautista Torres d. [LL] Daniel Dutra da Silva 6‑4 6‑2 M. Campos
[4] Juan Pablo Varillas d. Thiago Agustin Tirante 6‑4 6‑3 M. R. Pena
Vit Kopriva d. [7] Nicolas Jarry 1‑6 7‑6(3) 6‑3 P. Estevez
Nicolas Kicker d. Facundo Mena 6‑3 6‑4 P. Estevez
Gonzalo Lama d. [Q] Facundo Juarez 6‑2 6‑7(4) 6‑1 R. Curutchet
[2] Alejandro Tabilo d. [WC] Daniel Antonio Nunez 7‑5 6‑0 P. Barboza
II runda:
[1] Jiri Lehecka vs Goncalo Oliveira
Camilo Ugo Carabelli vs [5] Tomas Martin Etcheverry
[3] Hugo Dellien vs Renzo Olivo
Jesper De Jong d. [Q] Paul Jubb 7‑5 6‑3 R. Curutchet
Matheus Pucinelli De Almeida d. [6] Juan Ignacio Londero 6‑7(5) 6‑2 7‑5 P. Estevez
[4] Juan Pablo Varillas d. [Q] Juan Bautista Torres 6‑1 6‑3 P. Barboza
Vit Kopriva vs Nicolas Kicker
Gonzalo Lama vs [2] Alejandro Tabilo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
ABIERTO GNP SEGUROS 2022
Monterrey - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Fernando Verdasco d. [PR] Zhe Li 6‑4 6‑2 N. Srecec
[Q] Aleksandar Kovacevic d. [Q] Naoki Nakagawa 6‑2 6‑2 N. Srecec
Rinky Hijikata d. [Q] William Blumberg 2‑6 6‑3 6‑0 J. A. Hernandez
Michael Mmoh d. [6] Maxime Janvier 6‑4 6‑4 J. Reyes
Bernard Tomic d. [4] Cedrik-Marcel Stebe 6‑2 6‑2 M. Lara
Christian Harrison d. [Q] Sho Shimabukuro 6‑3 7‑5 J. Reyes
Tommy Robredo d. Kaichi Uchida 6‑3 6‑3 N. Srecec
[8] Geoffrey Blancaneaux d. [WC] Alex Hernandez 6‑2 2‑6 6‑4 F. B. Santoyo
[7] Prajnesh Gunneswaran d. [WC] Ryan Harrison 6‑3 6‑4 M. Lara
Alex Rybakov d. [PR] Rubin Statham 7‑5 6‑3 C. Saracho
[Q] Evan Zhu d. [WC] Milledge Cossu 6‑1 6‑2 J. Reyes
[3] Jason Jung d. [Q] Strong Kirchheimer 6‑4 6‑1 L. Parada
[5] Juan Pablo Ficovich d. Pedja Krstin 6‑2 7‑5 L. Parada
[PR] Go Soeda d. Viktor Durasovic 6‑2 6‑7(0) 6‑3 M. Lara
[PR] Ulises Blanch d. Julian Lenz 6‑3 4‑6 6‑2 C. Saracho
[2] Jay Clarke d. Tung-Lin Wu 6‑4 6‑3 L. Parada
II runda:
[1] Fernando Verdasco vs [Q] Aleksandar Kovacevic
Rinky Hijikata vs Michael Mmoh
Christian Harrison d. Bernard Tomic 6-2 7-5 N. Srecec
Tommy Robredo vs [8] Geoffrey Blancaneaux
[7] Prajnesh Gunneswaran vs Alex Rybakov
[3] Jason Jung d. [Q] Evan Zhu 6-2 7-5 F. B. Santoyo
[5] Juan Pablo Ficovich vs [PR] Go Soeda
[PR] Ulises Blanch vs [2] Jay Clarke
Monterrey - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Fernando Verdasco d. [PR] Zhe Li 6‑4 6‑2 N. Srecec
[Q] Aleksandar Kovacevic d. [Q] Naoki Nakagawa 6‑2 6‑2 N. Srecec
Rinky Hijikata d. [Q] William Blumberg 2‑6 6‑3 6‑0 J. A. Hernandez
Michael Mmoh d. [6] Maxime Janvier 6‑4 6‑4 J. Reyes
Bernard Tomic d. [4] Cedrik-Marcel Stebe 6‑2 6‑2 M. Lara
Christian Harrison d. [Q] Sho Shimabukuro 6‑3 7‑5 J. Reyes
Tommy Robredo d. Kaichi Uchida 6‑3 6‑3 N. Srecec
[8] Geoffrey Blancaneaux d. [WC] Alex Hernandez 6‑2 2‑6 6‑4 F. B. Santoyo
[7] Prajnesh Gunneswaran d. [WC] Ryan Harrison 6‑3 6‑4 M. Lara
Alex Rybakov d. [PR] Rubin Statham 7‑5 6‑3 C. Saracho
[Q] Evan Zhu d. [WC] Milledge Cossu 6‑1 6‑2 J. Reyes
[3] Jason Jung d. [Q] Strong Kirchheimer 6‑4 6‑1 L. Parada
[5] Juan Pablo Ficovich d. Pedja Krstin 6‑2 7‑5 L. Parada
[PR] Go Soeda d. Viktor Durasovic 6‑2 6‑7(0) 6‑3 M. Lara
[PR] Ulises Blanch d. Julian Lenz 6‑3 4‑6 6‑2 C. Saracho
[2] Jay Clarke d. Tung-Lin Wu 6‑4 6‑3 L. Parada
II runda:
[1] Fernando Verdasco vs [Q] Aleksandar Kovacevic
Rinky Hijikata vs Michael Mmoh
Christian Harrison d. Bernard Tomic 6-2 7-5 N. Srecec
Tommy Robredo vs [8] Geoffrey Blancaneaux
[7] Prajnesh Gunneswaran vs Alex Rybakov
[3] Jason Jung d. [Q] Evan Zhu 6-2 7-5 F. B. Santoyo
[5] Juan Pablo Ficovich vs [PR] Go Soeda
[PR] Ulises Blanch vs [2] Jay Clarke
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171498
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
Koniec pochodu Bernarda.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
REGIONE ABRUZZO ATERNO GAS & POWER CUP
Roseto Degli Abruzzi - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Carlos Taberner d. Jozef Kovalik 7‑6(7) 6‑2 E. Russo
[Q] Carlos Gimeno Valero d. Nino Serdarusic 6‑2 7‑5 A. Germani
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [3] Bernabe Zapata Miralles 7‑5 0‑6 6‑3 A. Germani
[Alt] Lukas Rosol d. Alessandro Giannessi 6‑3 6‑4 A. Mangione
[6] Nuno Borges d. [Q] Matteo Arnaldi 6‑7(5) 7‑5 6‑1 L. Laugero
[Alt] Andrea Arnaboldi d. [4] Nikoła Milojevic 6‑4 7‑6(2) A. Mangione
[7] Flavio Cobolli d. [Q] Alexis Gautier 6‑1 7‑5 E. Russo
Timofey Skatov d. Joao Domingues 7‑6(5) 6‑2 L. Laugero
Ćwierćfinały:
[1] Carlos Taberner vs [Q] Carlos Gimeno Valero
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo vs [Alt] Lukas Rosol
[6] Nuno Borges vs [Alt] Andrea Arnaboldi
[7] Flavio Cobolli vs Timofey Skatov
Roseto Degli Abruzzi - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Carlos Taberner d. Jozef Kovalik 7‑6(7) 6‑2 E. Russo
[Q] Carlos Gimeno Valero d. Nino Serdarusic 6‑2 7‑5 A. Germani
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [3] Bernabe Zapata Miralles 7‑5 0‑6 6‑3 A. Germani
[Alt] Lukas Rosol d. Alessandro Giannessi 6‑3 6‑4 A. Mangione
[6] Nuno Borges d. [Q] Matteo Arnaldi 6‑7(5) 7‑5 6‑1 L. Laugero
[Alt] Andrea Arnaboldi d. [4] Nikoła Milojevic 6‑4 7‑6(2) A. Mangione
[7] Flavio Cobolli d. [Q] Alexis Gautier 6‑1 7‑5 E. Russo
Timofey Skatov d. Joao Domingues 7‑6(5) 6‑2 L. Laugero
Ćwierćfinały:
[1] Carlos Taberner vs [Q] Carlos Gimeno Valero
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo vs [Alt] Lukas Rosol
[6] Nuno Borges vs [Alt] Andrea Arnaboldi
[7] Flavio Cobolli vs Timofey Skatov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
ABIERTO GNP SEGUROS 2022
Monterrey - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Fernando Verdasco d. [Q] Aleksandar Kovacevic 6‑4 6‑2 M. Lara
Michael Mmoh d. Rinky Hijikata 6‑7(5) 6‑1 6‑4 C. Saracho
Christian Harrison d. Bernard Tomic 6‑2 7‑5 N. Srecec
[8] Geoffrey Blancaneaux d. Tommy Robredo 6‑3 6‑1 L. Parada
[7] Prajnesh Gunneswaran d. Alex Rybakov 7‑6(1) 6‑1 N. Srecec
[3] Jason Jung d. [Q] Evan Zhu 6‑2 7‑5 F. B. Santoyo
[PR] Go Soeda d. [5] Juan Pablo Ficovich 2‑6 6‑2 6‑2 J. Reyes
[PR] Ulises Blanch d. [2] Jay Clarke 7‑6(4) 6‑2 F. B. Santoyo
Ćwierćfinały:
[1] Fernando Verdasco vs Michael Mmoh
Christian Harrison vs [8] Geoffrey Blancaneaux
[7] Prajnesh Gunneswaran vs [3] Jason Jung
[PR] Go Soeda vs [PR] Ulises Blanch
Monterrey - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Fernando Verdasco d. [Q] Aleksandar Kovacevic 6‑4 6‑2 M. Lara
Michael Mmoh d. Rinky Hijikata 6‑7(5) 6‑1 6‑4 C. Saracho
Christian Harrison d. Bernard Tomic 6‑2 7‑5 N. Srecec
[8] Geoffrey Blancaneaux d. Tommy Robredo 6‑3 6‑1 L. Parada
[7] Prajnesh Gunneswaran d. Alex Rybakov 7‑6(1) 6‑1 N. Srecec
[3] Jason Jung d. [Q] Evan Zhu 6‑2 7‑5 F. B. Santoyo
[PR] Go Soeda d. [5] Juan Pablo Ficovich 2‑6 6‑2 6‑2 J. Reyes
[PR] Ulises Blanch d. [2] Jay Clarke 7‑6(4) 6‑2 F. B. Santoyo
Ćwierćfinały:
[1] Fernando Verdasco vs Michael Mmoh
Christian Harrison vs [8] Geoffrey Blancaneaux
[7] Prajnesh Gunneswaran vs [3] Jason Jung
[PR] Go Soeda vs [PR] Ulises Blanch
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
CHALLENGER SANTIAGO CHILE
Santiago - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Jiri Lehecka d. Goncalo Oliveira 6‑3 3‑6 6‑3 M. Campos
[5] Tomas Martin Etcheverry d. Camilo Ugo Carabelli 6‑1 4‑6 7‑5 P. Barboza
[3] Hugo Dellien d. Renzo Olivo 6‑3 6‑4 M. Campos
Jesper De Jong d. [Q] Paul Jubb 7‑5 6‑3 R. Curutchet
Matheus Pucinelli De Almeida d. [6] Juan Ignacio Londero 6‑7(5) 6‑2 7‑5 P. Estevez
[4] Juan Pablo Varillas d. [Q] Juan Bautista Torres 6‑1 6‑3 P. Barboza
Vit Kopriva d. Nicolas Kicker 6‑4 4‑6 7‑5 R. Curutchet
[2] Alejandro Tabilo d. Gonzalo Lama 6‑1 6‑2 P. Estevez
Ćwierćfinały:
[1] Jiri Lehecka vs [5] Tomas Martin Etcheverry
[3] Hugo Dellien vs Jesper De Jong
Matheus Pucinelli De Almeida vs [4] Juan Pablo Varillas
Vit Kopriva vs [2] Alejandro Tabilo
Santiago - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Jiri Lehecka d. Goncalo Oliveira 6‑3 3‑6 6‑3 M. Campos
[5] Tomas Martin Etcheverry d. Camilo Ugo Carabelli 6‑1 4‑6 7‑5 P. Barboza
[3] Hugo Dellien d. Renzo Olivo 6‑3 6‑4 M. Campos
Jesper De Jong d. [Q] Paul Jubb 7‑5 6‑3 R. Curutchet
Matheus Pucinelli De Almeida d. [6] Juan Ignacio Londero 6‑7(5) 6‑2 7‑5 P. Estevez
[4] Juan Pablo Varillas d. [Q] Juan Bautista Torres 6‑1 6‑3 P. Barboza
Vit Kopriva d. Nicolas Kicker 6‑4 4‑6 7‑5 R. Curutchet
[2] Alejandro Tabilo d. Gonzalo Lama 6‑1 6‑2 P. Estevez
Ćwierćfinały:
[1] Jiri Lehecka vs [5] Tomas Martin Etcheverry
[3] Hugo Dellien vs Jesper De Jong
Matheus Pucinelli De Almeida vs [4] Juan Pablo Varillas
Vit Kopriva vs [2] Alejandro Tabilo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
ABIERTO GNP SEGUROS 2022
Monterrey - wyniki 1/4 finału turnieju głównego:
[1] Fernando Verdasco d. Michael Mmoh 6‑3 6‑2 L. Parada
Christian Harrison d. [8] Geoffrey Blancaneaux 6‑4 6‑2 F. B. Santoyo
[7] Prajnesh Gunneswaran d. [3] Jason Jung 1‑6 7‑5 6‑4 M. Lara
[PR] Go Soeda d. [PR] Ulises Blanch 4‑6 7‑6(5) 6‑4 N. Srecec
Półfinały:
[1] Fernando Verdasco vs Christian Harrison
[7] Prajnesh Gunneswaran vs [PR] Go Soeda
Monterrey - wyniki 1/4 finału turnieju głównego:
[1] Fernando Verdasco d. Michael Mmoh 6‑3 6‑2 L. Parada
Christian Harrison d. [8] Geoffrey Blancaneaux 6‑4 6‑2 F. B. Santoyo
[7] Prajnesh Gunneswaran d. [3] Jason Jung 1‑6 7‑5 6‑4 M. Lara
[PR] Go Soeda d. [PR] Ulises Blanch 4‑6 7‑6(5) 6‑4 N. Srecec
Półfinały:
[1] Fernando Verdasco vs Christian Harrison
[7] Prajnesh Gunneswaran vs [PR] Go Soeda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
REGIONE ABRUZZO ATERNO GAS & POWER CUP
Roseto Degli Abruzzi - wyniki 1/4 finału turnieju głównego:
[1] Carlos Taberner d. [Q] Carlos Gimeno Valero 6‑2 6‑3 L. Laugero
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [Alt] Lukas Rosol 6‑4 6‑2 E. Russo
[6] Nuno Borges d. [Alt] Andrea Arnaboldi 6‑4 7‑6(2) A. Germani
[7] Flavio Cobolli d. Timofey Skatov 4‑6 6‑2 6‑4 A. Mangione
Półfinały:
[1] Carlos Taberner vs [Q] Nikolas Sanchez Izquierdo
[6] Nuno Borges vs [7] Flavio Cobolli
Roseto Degli Abruzzi - wyniki 1/4 finału turnieju głównego:
[1] Carlos Taberner d. [Q] Carlos Gimeno Valero 6‑2 6‑3 L. Laugero
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [Alt] Lukas Rosol 6‑4 6‑2 E. Russo
[6] Nuno Borges d. [Alt] Andrea Arnaboldi 6‑4 7‑6(2) A. Germani
[7] Flavio Cobolli d. Timofey Skatov 4‑6 6‑2 6‑4 A. Mangione
Półfinały:
[1] Carlos Taberner vs [Q] Nikolas Sanchez Izquierdo
[6] Nuno Borges vs [7] Flavio Cobolli
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
CHALLENGER SANTIAGO CHILE
Santiago - wyniki 1/4 finału turnieju głównego:
[5] Tomas Martin Etcheverry d. [1] Jiri Lehecka 6‑4 6‑3 P. Estevez
[3] Hugo Dellien d. Jesper De Jong 6‑3 6‑3 P. Barboza
[4] Juan Pablo Varillas d. Matheus Pucinelli De Almeida 7‑5 6‑2 R. Curutchet
[2] Alejandro Tabilo d. Vit Kopriva 6‑2 4‑6 6‑3 M. Campos
Półfinały:
[5] Tomas Martin Etcheverry vs [3] Hugo Dellien
[4] Juan Pablo Varillas vs [2] Alejandro Tabilo
Santiago - wyniki 1/4 finału turnieju głównego:
[5] Tomas Martin Etcheverry d. [1] Jiri Lehecka 6‑4 6‑3 P. Estevez
[3] Hugo Dellien d. Jesper De Jong 6‑3 6‑3 P. Barboza
[4] Juan Pablo Varillas d. Matheus Pucinelli De Almeida 7‑5 6‑2 R. Curutchet
[2] Alejandro Tabilo d. Vit Kopriva 6‑2 4‑6 6‑3 M. Campos
Półfinały:
[5] Tomas Martin Etcheverry vs [3] Hugo Dellien
[4] Juan Pablo Varillas vs [2] Alejandro Tabilo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
ABIERTO GNP SEGUROS 2022
Monterrey - wyniki 1/2 finału turnieju głównego:
[1] Fernando Verdasco d. Christian Harrison 4‑6 6‑4 6‑2 M. Lara
[7] Prajnesh Gunneswaran d. [PR] Go Soeda 6-7(7) 7-6(4) 6-4 L. Parada
Finał:
[1] Fernando Verdasco vs [7] Prajnesh Gunneswaran
Monterrey - wyniki 1/2 finału turnieju głównego:
[1] Fernando Verdasco d. Christian Harrison 4‑6 6‑4 6‑2 M. Lara
[7] Prajnesh Gunneswaran d. [PR] Go Soeda 6-7(7) 7-6(4) 6-4 L. Parada
Finał:
[1] Fernando Verdasco vs [7] Prajnesh Gunneswaran
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171498
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
Proszę, Fiasco w finale.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
REGIONE ABRUZZO ATERNO GAS & POWER CUP
Roseto Degli Abruzzi - wyniki 1/2 finału turnieju głównego:
[1] Carlos Taberner d. [Q] Nikolas Sanchez Izquierdo 6-4 7-5 A. Mangione
[6] Nuno Borges d. [7] Flavio Cobolli 6-1 5-7 6-2 L. Laugero
Finał:
[1] Carlos Taberner vs [6] Nuno Borges
Roseto Degli Abruzzi - wyniki 1/2 finału turnieju głównego:
[1] Carlos Taberner d. [Q] Nikolas Sanchez Izquierdo 6-4 7-5 A. Mangione
[6] Nuno Borges d. [7] Flavio Cobolli 6-1 5-7 6-2 L. Laugero
Finał:
[1] Carlos Taberner vs [6] Nuno Borges
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
CHALLENGER SANTIAGO CHILE
Santiago - wyniki 1/2 finału turnieju głównego:
[3] Hugo Dellien d. [5] Tomas Martin Etcheverry 6‑3 6‑7(3) 6‑4 M. Campos
[2] Alejandro Tabilo d. [4] Juan Pablo Varillas 7‑6(6) 6‑1 P. Barboza
Finał:
[3] Hugo Dellien vs [2] Alejandro Tabilo
Santiago - wyniki 1/2 finału turnieju głównego:
[3] Hugo Dellien d. [5] Tomas Martin Etcheverry 6‑3 6‑7(3) 6‑4 M. Campos
[2] Alejandro Tabilo d. [4] Juan Pablo Varillas 7‑6(6) 6‑1 P. Barboza
Finał:
[3] Hugo Dellien vs [2] Alejandro Tabilo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
ABIERTO GNP SEGUROS 2022
Monterrey - finał turnieju głównego:
[1] Fernando Verdasco d. [7] Prajnesh Gunneswaran 4‑6 6‑3 7‑6(3) N. Srecec
Triumfator:
[1] Fernando Verdasco
Monterrey - finał turnieju głównego:
[1] Fernando Verdasco d. [7] Prajnesh Gunneswaran 4‑6 6‑3 7‑6(3) N. Srecec
Triumfator:
[1] Fernando Verdasco
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171498
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
Fiasco <3
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T10: Monterrey, Roseto Degli Abruzzi 1, Santiago 2022
REGIONE ABRUZZO ATERNO GAS & POWER CUP
Roseto Degli Abruzzi - finał turnieju głównego:
[1] Carlos Taberner d. [6] Nuno Borges 6-2 6-3 A. Germani
Triumfator:
[1] Carlos Taberner
Roseto Degli Abruzzi - finał turnieju głównego:
[1] Carlos Taberner d. [6] Nuno Borges 6-2 6-3 A. Germani
Triumfator:
[1] Carlos Taberner
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości