T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
TRARALGON INTERNATIONAL
Traralgon - wyniki I rundy:
[1/WC] Gilles Simon wolna runda
Tim Van Rijthoven d. Tobias Kamke 7‑6(2) 6‑2 A. Borghei
Vitaliy Sachko d. [LL] Patrick Fitzgerald 6-1 6-4 D. Zverev
[15] Geoffrey Blancaneaux wolna runda
[12] Jesper De Jong wolna runda
Dominic Stricker d. [Q] Divij Sharan 6‑4 6‑2 D. Zverev
Go Soeda d. [Q] Ernests Gulbis 3‑6 6‑3 7‑5 E. Joseph
[7] J.J. Wolf wolna runda
[4] Tomas Machac wolna runda
Harold Mayot d. [LL] David Hough 6‑1 6‑2 M. Kaukeyeva
Akira Santillan d. Lukas Rosol 7‑5 6‑4 A. Katebi
[16] Juan Pablo Ficovich wolna runda
[9] Marc-Andrea Huesler wolna runda
Dane Sweeny d. Frederico Ferreira Silva 6‑4 6‑4 M. Kaukeyeva
Yosuke Watanuki d. [WC] Jeremy Jin 6‑3 7‑6(1) M. Ilic
[8] Mikhail Kukushkin wolna runda
[6] Mitchell Krueger wolna runda
Timofey Skatov d. Ryan Peniston 6‑4 6‑4 A. Katebi
Pedro Cachin d. [WC] Joshua Charlton AUS 6‑2 6‑2 A. Chitgar
[11] Kimmer Coppejans wolna runda
[14] Robin Haase wolna runda
Nino Serdarusic d. [Q] Rubin Statham 3‑6 6‑3 6‑2 A. Borghei
Nicola Kuhn d. Philip Sekulic 6‑7(5) 6‑2 7‑6(4) M. Kaukeyeva
[3] Zdenek Kolar wolna runda
[5] Bjorn Fratangelo wolna runda
[WC] Blake Ellis d. [Q] Calum Puttergill 6‑1 2‑6 6‑3 A. Chitgar
[Alt] Brandon Walkin d. Harry Bourchier 3‑6 6‑4 6‑4 E. Joseph
[10] Filip Horansky wolna runda
[13] Maximilian Marterer wolna runda
Manuel Guinard d. Tristan Schoolkate 7‑6(2) 7‑6(3) A. Ressaissi
Uladzimir Ignatik d. Hiroki Moriya 6‑1 6‑3 A. Borghei
[2] Jiri Lehecka wolna runda
Traralgon - wyniki I rundy:
[1/WC] Gilles Simon wolna runda
Tim Van Rijthoven d. Tobias Kamke 7‑6(2) 6‑2 A. Borghei
Vitaliy Sachko d. [LL] Patrick Fitzgerald 6-1 6-4 D. Zverev
[15] Geoffrey Blancaneaux wolna runda
[12] Jesper De Jong wolna runda
Dominic Stricker d. [Q] Divij Sharan 6‑4 6‑2 D. Zverev
Go Soeda d. [Q] Ernests Gulbis 3‑6 6‑3 7‑5 E. Joseph
[7] J.J. Wolf wolna runda
[4] Tomas Machac wolna runda
Harold Mayot d. [LL] David Hough 6‑1 6‑2 M. Kaukeyeva
Akira Santillan d. Lukas Rosol 7‑5 6‑4 A. Katebi
[16] Juan Pablo Ficovich wolna runda
[9] Marc-Andrea Huesler wolna runda
Dane Sweeny d. Frederico Ferreira Silva 6‑4 6‑4 M. Kaukeyeva
Yosuke Watanuki d. [WC] Jeremy Jin 6‑3 7‑6(1) M. Ilic
[8] Mikhail Kukushkin wolna runda
[6] Mitchell Krueger wolna runda
Timofey Skatov d. Ryan Peniston 6‑4 6‑4 A. Katebi
Pedro Cachin d. [WC] Joshua Charlton AUS 6‑2 6‑2 A. Chitgar
[11] Kimmer Coppejans wolna runda
[14] Robin Haase wolna runda
Nino Serdarusic d. [Q] Rubin Statham 3‑6 6‑3 6‑2 A. Borghei
Nicola Kuhn d. Philip Sekulic 6‑7(5) 6‑2 7‑6(4) M. Kaukeyeva
[3] Zdenek Kolar wolna runda
[5] Bjorn Fratangelo wolna runda
[WC] Blake Ellis d. [Q] Calum Puttergill 6‑1 2‑6 6‑3 A. Chitgar
[Alt] Brandon Walkin d. Harry Bourchier 3‑6 6‑4 6‑4 E. Joseph
[10] Filip Horansky wolna runda
[13] Maximilian Marterer wolna runda
Manuel Guinard d. Tristan Schoolkate 7‑6(2) 7‑6(3) A. Ressaissi
Uladzimir Ignatik d. Hiroki Moriya 6‑1 6‑3 A. Borghei
[2] Jiri Lehecka wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA TIGRE
Buenos Aires - wyniki I rundy:
[Q] Murkel Dellien d. [1] Guido Andreozzi 6‑3 6‑2 M. Campos
[Q] Tomas Lipovsek Puches d. [WC] Valerio Aboian 6‑2 7‑6(3) P. Barboza
Roman Andres Burruchaga d. [WC] Juan Manuel La Serna 6‑1 7‑6(5) M. F. Draiye
[6] Carlos Gimeno Valero d. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 6‑4 1‑6 6‑3 P. Barboza
[3] Genaro Alberto Olivieri d. Nicolas Moreno De Alboran 6‑4 5‑7 6‑2 P. Estevez
Gonzalo Villanueva d. [Q] Alec Deckers 7‑6(2) 6‑4 R. Curutchet
Mariano Navone d. [Alt] Mariano Kestelboim 7-5 5-3 i krecz (Left leg) P. Barboza
[7] Facundo Diaz Acosta d. [WC] Lautaro Midon 7‑5 6‑3 R. Curutchet
[Q] Jose Pereira d. [8] Luciano Darderi 6‑4 7‑6(3) P. Estevez
[Q] Federico Agustin Gomez d. Jose Fco. Vidal Azorin 3-6 7-6(2) 7-5 M. Campos
Juan Bautista Torres d. Strong Kirchheimer 6‑1 6‑2 D. Ferrandi
[4] Gonzalo Lama d. Matias Franco Descotte 7‑5 7‑6(4) R. Curutchet
[5] Hernan Casanova d. Facundo Juarez 6‑4 6‑1 D. Ferrandi
Noah Rubin d. Daniel Dutra da Silva 7‑6(5) 6‑2 D. Ferrandi
Juan Pablo Paz d. [Q] Leonardo Aboian 6‑3 7‑5 M. F. Draiye
[2] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. Mats Rosenkranz 6‑3 3‑6 6‑3 M. Campos
Buenos Aires - wyniki I rundy:
[Q] Murkel Dellien d. [1] Guido Andreozzi 6‑3 6‑2 M. Campos
[Q] Tomas Lipovsek Puches d. [WC] Valerio Aboian 6‑2 7‑6(3) P. Barboza
Roman Andres Burruchaga d. [WC] Juan Manuel La Serna 6‑1 7‑6(5) M. F. Draiye
[6] Carlos Gimeno Valero d. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 6‑4 1‑6 6‑3 P. Barboza
[3] Genaro Alberto Olivieri d. Nicolas Moreno De Alboran 6‑4 5‑7 6‑2 P. Estevez
Gonzalo Villanueva d. [Q] Alec Deckers 7‑6(2) 6‑4 R. Curutchet
Mariano Navone d. [Alt] Mariano Kestelboim 7-5 5-3 i krecz (Left leg) P. Barboza
[7] Facundo Diaz Acosta d. [WC] Lautaro Midon 7‑5 6‑3 R. Curutchet
[Q] Jose Pereira d. [8] Luciano Darderi 6‑4 7‑6(3) P. Estevez
[Q] Federico Agustin Gomez d. Jose Fco. Vidal Azorin 3-6 7-6(2) 7-5 M. Campos
Juan Bautista Torres d. Strong Kirchheimer 6‑1 6‑2 D. Ferrandi
[4] Gonzalo Lama d. Matias Franco Descotte 7‑5 7‑6(4) R. Curutchet
[5] Hernan Casanova d. Facundo Juarez 6‑4 6‑1 D. Ferrandi
Noah Rubin d. Daniel Dutra da Silva 7‑6(5) 6‑2 D. Ferrandi
Juan Pablo Paz d. [Q] Leonardo Aboian 6‑3 7‑5 M. F. Draiye
[2] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. Mats Rosenkranz 6‑3 3‑6 6‑3 M. Campos
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
CITTA’ DI FORLI’ 1
Forli - wyniki I rundy:
[1] Jay Clarke d. [PR] Jeremy Jahn 6‑4 6‑2 E. Russo
Aidan McHugh d. [WC] Lorenzo Angelini 6‑4 6‑0 G. De Pasquale
[Q] Michael Vrbensky d. Matteo Viola 6‑4 6‑2 E. Russo
[7] Zsombor Piros d. Louis Wessels 6‑4 6‑4 L. Laugero
[4] Tung-Lin Wu d. [LL] Adrian Andreev 7-5 5-7 6-2 A. Mangione
[Q] Elliot Benchetrit d. Michael Geerts 6-1 6-2 L. Laugero
[Q] Mukund Sasikumar d. Francesco Forti 7‑6(3) 6‑3 A. Fratta
[Q] Denis Jewsejew d. [6] Goncalo Oliveira 6‑4 6‑4 E. Russo
[8] Evan Furness d. Nerman Fatic 6‑2 6‑3 A. Mangione
Luca Nardi d. [PR] Lucas Catarina 3‑6 6‑3 6‑2 G. De Pasquale
Alexiej Watutin d. Nick Chappell 6‑7(5) 6‑2 6‑2 A. Fratta
[3] Christian Harrison d. [Q] Aldin Setkic 2‑6 7‑5 7‑6(3) L. Laugero
[WC] Luca Potenza d. [5] Alexander Ritschard 5‑7 6‑4 7‑6(8) A. Mangione
Zhizhen Zhang d. [WC] Stefano Napolitano 7‑6(3) 3‑6 7‑6(4) E. Russo
Julian Lenz d. [Alt] Yu Hsiou Hsu 6‑4 6‑4 A. Mangione
[2] Cedrik-Marcel Stebe d. [Q] Alexandar Lazarov 7‑6(3) 6‑3 A. Fratta
Forli - wyniki I rundy:
[1] Jay Clarke d. [PR] Jeremy Jahn 6‑4 6‑2 E. Russo
Aidan McHugh d. [WC] Lorenzo Angelini 6‑4 6‑0 G. De Pasquale
[Q] Michael Vrbensky d. Matteo Viola 6‑4 6‑2 E. Russo
[7] Zsombor Piros d. Louis Wessels 6‑4 6‑4 L. Laugero
[4] Tung-Lin Wu d. [LL] Adrian Andreev 7-5 5-7 6-2 A. Mangione
[Q] Elliot Benchetrit d. Michael Geerts 6-1 6-2 L. Laugero
[Q] Mukund Sasikumar d. Francesco Forti 7‑6(3) 6‑3 A. Fratta
[Q] Denis Jewsejew d. [6] Goncalo Oliveira 6‑4 6‑4 E. Russo
[8] Evan Furness d. Nerman Fatic 6‑2 6‑3 A. Mangione
Luca Nardi d. [PR] Lucas Catarina 3‑6 6‑3 6‑2 G. De Pasquale
Alexiej Watutin d. Nick Chappell 6‑7(5) 6‑2 6‑2 A. Fratta
[3] Christian Harrison d. [Q] Aldin Setkic 2‑6 7‑5 7‑6(3) L. Laugero
[WC] Luca Potenza d. [5] Alexander Ritschard 5‑7 6‑4 7‑6(8) A. Mangione
Zhizhen Zhang d. [WC] Stefano Napolitano 7‑6(3) 3‑6 7‑6(4) E. Russo
Julian Lenz d. [Alt] Yu Hsiou Hsu 6‑4 6‑4 A. Mangione
[2] Cedrik-Marcel Stebe d. [Q] Alexandar Lazarov 7‑6(3) 6‑3 A. Fratta
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
BENDIGO INTERNATIONAL
Bendigo - wyniki II rundy:
Matthias Bachinger d. [1] Nikoła Milojevic 6‑2 6‑1 S. Moore
Franco Agamenone d. [15] Renzo Olivo 6‑4 6‑2 S. Moore
[11] Dmitry Popko d. Mirza Basic 6‑2 6‑3 R. Balmforth
Flavio Cobolli d. [7] Stefan Kozlov 6‑4 3‑6 6‑1 C. Dellas
[4] Quentin Halys d. Michael Mmoh 7‑6(5) 3‑6 6‑3 L. Singh
Mathias Bourgue d. [13] Daniel Masur 6‑3 6‑3 R. Corvaia
[10] Enzo Couacaud d. Nicolas Kicker 6‑7(1) 6‑4 6‑4 S. Noble
Thomas Fabbiano d. [6] Damir Dzumhur 6‑4 6‑4 T. Janzen
[5] Salvatore Caruso d. Alexandre Muller 2‑6 6‑2 6‑1 R. Balmforth
Gastao Elias d. [12] Blaz Rola 6‑4 3‑6 6‑3 S. Moore
[16] Zizou Bergs d. [Q] Jaroslav Pospisil 6‑1 7‑6(4) Y. Ignatchenko
[3] Hugo Grenier d. Lorenzo Giustino 7‑6(5) 6‑0 T. Janzen
[8] Ernesto Escobedo d. Marco Trungelliti 6‑1 6‑1 S. Noble
[9] Jason Jung d. Camilo Ugo Carabelli 7‑6(6) 7‑6(1) T. Janzen
Facundo Mena d. [14] Dimitar Kuzmanov 7‑6(7) 6‑4 R. Balmforth
Vit Kopriva d. [2] Cem Ilkel 7‑6(4) 6‑3 L. Singh
Bendigo - wyniki II rundy:
Matthias Bachinger d. [1] Nikoła Milojevic 6‑2 6‑1 S. Moore
Franco Agamenone d. [15] Renzo Olivo 6‑4 6‑2 S. Moore
[11] Dmitry Popko d. Mirza Basic 6‑2 6‑3 R. Balmforth
Flavio Cobolli d. [7] Stefan Kozlov 6‑4 3‑6 6‑1 C. Dellas
[4] Quentin Halys d. Michael Mmoh 7‑6(5) 3‑6 6‑3 L. Singh
Mathias Bourgue d. [13] Daniel Masur 6‑3 6‑3 R. Corvaia
[10] Enzo Couacaud d. Nicolas Kicker 6‑7(1) 6‑4 6‑4 S. Noble
Thomas Fabbiano d. [6] Damir Dzumhur 6‑4 6‑4 T. Janzen
[5] Salvatore Caruso d. Alexandre Muller 2‑6 6‑2 6‑1 R. Balmforth
Gastao Elias d. [12] Blaz Rola 6‑4 3‑6 6‑3 S. Moore
[16] Zizou Bergs d. [Q] Jaroslav Pospisil 6‑1 7‑6(4) Y. Ignatchenko
[3] Hugo Grenier d. Lorenzo Giustino 7‑6(5) 6‑0 T. Janzen
[8] Ernesto Escobedo d. Marco Trungelliti 6‑1 6‑1 S. Noble
[9] Jason Jung d. Camilo Ugo Carabelli 7‑6(6) 7‑6(1) T. Janzen
Facundo Mena d. [14] Dimitar Kuzmanov 7‑6(7) 6‑4 R. Balmforth
Vit Kopriva d. [2] Cem Ilkel 7‑6(4) 6‑3 L. Singh
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
TRARALGON INTERNATIONAL
Traralgon - wyniki II rundy:
[1/WC] Gilles Simon d. Tim Van Rijthoven 6‑0 6‑2 A. Katebi
[15] Geoffrey Blancaneaux d. Vitaliy Sachko 7‑5 7‑6(5) M. Kaukeyeva
[12] Jesper De Jong d. Dominic Stricker 7‑5 6‑2 M. Kaukeyeva
[7] J.J. Wolf d. Go Soeda 6‑2 4‑6 6‑4 A. Chitgar
[4] Tomas Machac d. Harold Mayot 6‑2 4‑6 4‑1 ret. A. Ressaissi
Akira Santillan d. [16] Juan Pablo Ficovich 6‑0 6‑1 E. Joseph
[9] Marc-Andrea Huesler d. Dane Sweeny 6‑4 6‑2 A. Borghei
[8] Mikhail Kukushkin d. Yosuke Watanuki 7‑6(4) 6‑1 E. Joseph
[6] Mitchell Krueger d. Timofey Skatov 6‑1 6‑0 A. Chitgar
[11] Kimmer Coppejans d. Pedro Cachin 6‑7(9) 7‑6(3) 6‑3 A. Borghei
Nino Serdarusic d. [14] Robin Haase 6‑4 6‑3 E. Joseph
Nicola Kuhn d. [3] Zdenek Kolar 6‑3 6‑4 N. Belazri
[5] Bjorn Fratangelo d. [WC] Blake Ellis 6‑4 6‑1 A. Katebi
[10] Filip Horansky d. [Alt] Brandon Walkin 6‑2 7‑5 A. Ressaissi
[13] Maximilian Marterer d. Manuel Guinard 2‑6 6‑3 6‑4 A. Chitgar
[2] Jiri Lehecka d. Uladzimir Ignatik 7‑5 6‑7(4) 6‑3 A. Ressaissi
Traralgon - wyniki II rundy:
[1/WC] Gilles Simon d. Tim Van Rijthoven 6‑0 6‑2 A. Katebi
[15] Geoffrey Blancaneaux d. Vitaliy Sachko 7‑5 7‑6(5) M. Kaukeyeva
[12] Jesper De Jong d. Dominic Stricker 7‑5 6‑2 M. Kaukeyeva
[7] J.J. Wolf d. Go Soeda 6‑2 4‑6 6‑4 A. Chitgar
[4] Tomas Machac d. Harold Mayot 6‑2 4‑6 4‑1 ret. A. Ressaissi
Akira Santillan d. [16] Juan Pablo Ficovich 6‑0 6‑1 E. Joseph
[9] Marc-Andrea Huesler d. Dane Sweeny 6‑4 6‑2 A. Borghei
[8] Mikhail Kukushkin d. Yosuke Watanuki 7‑6(4) 6‑1 E. Joseph
[6] Mitchell Krueger d. Timofey Skatov 6‑1 6‑0 A. Chitgar
[11] Kimmer Coppejans d. Pedro Cachin 6‑7(9) 7‑6(3) 6‑3 A. Borghei
Nino Serdarusic d. [14] Robin Haase 6‑4 6‑3 E. Joseph
Nicola Kuhn d. [3] Zdenek Kolar 6‑3 6‑4 N. Belazri
[5] Bjorn Fratangelo d. [WC] Blake Ellis 6‑4 6‑1 A. Katebi
[10] Filip Horansky d. [Alt] Brandon Walkin 6‑2 7‑5 A. Ressaissi
[13] Maximilian Marterer d. Manuel Guinard 2‑6 6‑3 6‑4 A. Chitgar
[2] Jiri Lehecka d. Uladzimir Ignatik 7‑5 6‑7(4) 6‑3 A. Ressaissi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
BENDIGO INTERNATIONAL
Bendigo - wyniki III rundy:
Franco Agamenone d. Matthias Bachinger 6‑4 6‑4 R. Balmforth
[11] Dmitry Popko d. Flavio Cobolli 6‑3 7‑5 T. Janzen
[4] Quentin Halys d. Mathias Bourgue 6‑2 6‑4 S. Noble
[10] Enzo Couacaud d. Thomas Fabbiano 7‑5 3‑6 6‑4 Y. Ignatchenko
[5] Salvatore Caruso d. Gastao Elias wo/o (Right Shoulder)
[3] Hugo Grenier d. [16] Zizou Bergs 6‑0 5‑7 7‑6(5) S. Moore
[8] Ernesto Escobedo d. [9] Jason Jung 6‑2 4‑6 6‑2 S. Noble
Vit Kopriva d. Facundo Mena 7‑6(11) 4‑6 6‑3 L. Singh
Bendigo - wyniki III rundy:
Franco Agamenone d. Matthias Bachinger 6‑4 6‑4 R. Balmforth
[11] Dmitry Popko d. Flavio Cobolli 6‑3 7‑5 T. Janzen
[4] Quentin Halys d. Mathias Bourgue 6‑2 6‑4 S. Noble
[10] Enzo Couacaud d. Thomas Fabbiano 7‑5 3‑6 6‑4 Y. Ignatchenko
[5] Salvatore Caruso d. Gastao Elias wo/o (Right Shoulder)
[3] Hugo Grenier d. [16] Zizou Bergs 6‑0 5‑7 7‑6(5) S. Moore
[8] Ernesto Escobedo d. [9] Jason Jung 6‑2 4‑6 6‑2 S. Noble
Vit Kopriva d. Facundo Mena 7‑6(11) 4‑6 6‑3 L. Singh
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
TRARALGON INTERNATIONAL
Traralgon - wyniki III rundy:
[1/WC] Gilles Simon d. [15] Geoffrey Blancaneaux 6‑0 2‑1 i krecz (r. toe) A. Ressaissi
[12] Jesper De Jong d. [7] J.J. Wolf 7‑6(3) 7‑6(10) M. Kaukeyeva
[4] Tomas Machac d. Akira Santillan 6‑1 6‑2 E. Joseph
[8] Mikhail Kukushkin d. [9] Marc-Andrea Huesler 6‑4 7‑6(6) A. Borghei
[6] Mitchell Krueger d. [11] Kimmer Coppejans 6‑4 6‑7(6) 6‑1 A. Ressaissi
Nino Serdarusic d. Nicola Kuhn 6‑3 7‑6(8) A. Chitgar
[5] Bjorn Fratangelo d. [10] Filip Horansky 6‑4 7‑6(5) A. Borghei
[2] Jiri Lehecka d. [13] Maximilian Marterer 4‑6 6‑1 7‑5 A. Katebi
Traralgon - wyniki III rundy:
[1/WC] Gilles Simon d. [15] Geoffrey Blancaneaux 6‑0 2‑1 i krecz (r. toe) A. Ressaissi
[12] Jesper De Jong d. [7] J.J. Wolf 7‑6(3) 7‑6(10) M. Kaukeyeva
[4] Tomas Machac d. Akira Santillan 6‑1 6‑2 E. Joseph
[8] Mikhail Kukushkin d. [9] Marc-Andrea Huesler 6‑4 7‑6(6) A. Borghei
[6] Mitchell Krueger d. [11] Kimmer Coppejans 6‑4 6‑7(6) 6‑1 A. Ressaissi
Nino Serdarusic d. Nicola Kuhn 6‑3 7‑6(8) A. Chitgar
[5] Bjorn Fratangelo d. [10] Filip Horansky 6‑4 7‑6(5) A. Borghei
[2] Jiri Lehecka d. [13] Maximilian Marterer 4‑6 6‑1 7‑5 A. Katebi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
CITTA’ DI FORLI’ 1
Forli - wyniki II rundy:
[1] Jay Clarke d. Aidan McHugh 7-6(6) 7-6(6) L. Laugero
[7] Zsombor Piros d. [Q] Michael Vrbensky 6‑2 6‑3 A. Fratta
[Q] Elliot Benchetrit d. [4] Tung-Lin Wu 7-6(1) 6-3 E. Russo
[Q] Mukund Sasikumar d. [Q] Denis Jewsejew 6-3 6-2 A. Mangione
Luca Nardi d. [8] Evan Furness 6‑7(5) 6‑4 6‑1 E. Russo
[3] Christian Harrison d. Alexiej Watutin 6‑0 2‑6 6‑2 G. De Pasquale
[WC] Luca Potenza d. Zhizhen Zhang 7‑5 6‑4 A. Fratta
[2] Cedrik-Marcel Stebe d. Julian Lenz 6‑2 7‑6(2) E. Russo
Forli - wyniki II rundy:
[1] Jay Clarke d. Aidan McHugh 7-6(6) 7-6(6) L. Laugero
[7] Zsombor Piros d. [Q] Michael Vrbensky 6‑2 6‑3 A. Fratta
[Q] Elliot Benchetrit d. [4] Tung-Lin Wu 7-6(1) 6-3 E. Russo
[Q] Mukund Sasikumar d. [Q] Denis Jewsejew 6-3 6-2 A. Mangione
Luca Nardi d. [8] Evan Furness 6‑7(5) 6‑4 6‑1 E. Russo
[3] Christian Harrison d. Alexiej Watutin 6‑0 2‑6 6‑2 G. De Pasquale
[WC] Luca Potenza d. Zhizhen Zhang 7‑5 6‑4 A. Fratta
[2] Cedrik-Marcel Stebe d. Julian Lenz 6‑2 7‑6(2) E. Russo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA TIGRE
Buenos Aires - wyniki II rundy:
[Q] Murkel Dellien d. [Q] Tomas Lipovsek Puches 6‑1 6‑1 P. Barboza
Roman Andres Burruchaga d. [6] Carlos Gimeno Valero 6‑0 4‑6 7‑6(4) R. Curutchet
Gonzalo Villanueva d. [3] Genaro Alberto Olivieri 6-4 6-1 P. Barboza
[7] Facundo Diaz Acosta d. Mariano Navone 6‑3 6‑2 M. Campos
[Q] Jose Pereira d. [Q] Federico Agustin Gomez 6‑4 6‑3 R. Curutchet
[4] Gonzalo Lama d. Juan Bautista Torres 3‑6 6‑3 6‑3 M. Campos
[5] Hernan Casanova d. Noah Rubin 6‑3 2‑6 6‑2 P. Barboza
[2] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. Juan Pablo Paz 7‑5 7‑6(5) P. Estevez
Buenos Aires - wyniki II rundy:
[Q] Murkel Dellien d. [Q] Tomas Lipovsek Puches 6‑1 6‑1 P. Barboza
Roman Andres Burruchaga d. [6] Carlos Gimeno Valero 6‑0 4‑6 7‑6(4) R. Curutchet
Gonzalo Villanueva d. [3] Genaro Alberto Olivieri 6-4 6-1 P. Barboza
[7] Facundo Diaz Acosta d. Mariano Navone 6‑3 6‑2 M. Campos
[Q] Jose Pereira d. [Q] Federico Agustin Gomez 6‑4 6‑3 R. Curutchet
[4] Gonzalo Lama d. Juan Bautista Torres 3‑6 6‑3 6‑3 M. Campos
[5] Hernan Casanova d. Noah Rubin 6‑3 2‑6 6‑2 P. Barboza
[2] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. Juan Pablo Paz 7‑5 7‑6(5) P. Estevez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17476
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
KRUEGER > SERDARUSIC
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
BENDIGO INTERNATIONAL
Bendigo - wyniki 1/4 finału:
Franco Agamenone d. [11] Dmitry Popko 6‑4 6‑2 S. Moore
[10] Enzo Couacaud d. [4] Quentin Halys 6‑7(5) 7‑6(9) 7‑5 L. Singh
[5] Salvatore Caruso d. [3] Hugo Grenier 4‑6 7‑6(5) 4‑0 ret. T. Janzen
[8] Ernesto Escobedo d. Vit Kopriva 6‑3 6‑7(2) 7‑6(2) R. Balmforth
Bendigo - wyniki 1/4 finału:
Franco Agamenone d. [11] Dmitry Popko 6‑4 6‑2 S. Moore
[10] Enzo Couacaud d. [4] Quentin Halys 6‑7(5) 7‑6(9) 7‑5 L. Singh
[5] Salvatore Caruso d. [3] Hugo Grenier 4‑6 7‑6(5) 4‑0 ret. T. Janzen
[8] Ernesto Escobedo d. Vit Kopriva 6‑3 6‑7(2) 7‑6(2) R. Balmforth
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
TRARALGON INTERNATIONAL
Traralgon - wyniki 1/4 finału:
[12] Jesper De Jong d. [1/WC] Gilles Simon 6‑4 6‑1 A. Ressaissi
[4] Tomas Machac d. [8] Mikhail Kukushkin 3‑6 6‑3 6‑2 A. Chitgar
[6] Mitchell Krueger d. Nino Serdarusic 5‑7 6‑4 6‑1 E. Joseph
[5] Bjorn Fratangelo d. [2] Jiri Lehecka 1‑6 6‑3 7‑6(5) A. Katebi
Traralgon - wyniki 1/4 finału:
[12] Jesper De Jong d. [1/WC] Gilles Simon 6‑4 6‑1 A. Ressaissi
[4] Tomas Machac d. [8] Mikhail Kukushkin 3‑6 6‑3 6‑2 A. Chitgar
[6] Mitchell Krueger d. Nino Serdarusic 5‑7 6‑4 6‑1 E. Joseph
[5] Bjorn Fratangelo d. [2] Jiri Lehecka 1‑6 6‑3 7‑6(5) A. Katebi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
CITTA’ DI FORLI’ 1
Forli - wyniki 1/4 finału:
[7] Zsombor Piros d. [1] Jay Clarke 6‑3 6‑3 E. Russo
[Q] Mukund Sasikumar d. [Q] Elliot Benchetrit 6-3 7-6(5) L. Laugero
Luca Nardi d. [3] Christian Harrison 1-6 7-5 6-2 A. Fratta
[2] Cedrik-Marcel Stebe d. [WC] Luca Potenza 7‑5 6‑3 A. Mangione
Forli - wyniki 1/4 finału:
[7] Zsombor Piros d. [1] Jay Clarke 6‑3 6‑3 E. Russo
[Q] Mukund Sasikumar d. [Q] Elliot Benchetrit 6-3 7-6(5) L. Laugero
Luca Nardi d. [3] Christian Harrison 1-6 7-5 6-2 A. Fratta
[2] Cedrik-Marcel Stebe d. [WC] Luca Potenza 7‑5 6‑3 A. Mangione
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA TIGRE
Buenos Aires - wyniki 1/4 finału:
[Q] Murkel Dellien d. Roman Andres Burruchaga 6‑3 6‑1 M. Campos
[7] Facundo Diaz Acosta d. Gonzalo Villanueva 6‑3 6‑2 P. Estevez
[4] Gonzalo Lama d. [Q] Jose Pereira 6‑7(1) 6‑1 6‑4 P. Barboza
[2] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [5] Hernan Casanova 7‑5 6‑4 R. Curutchet
Buenos Aires - wyniki 1/4 finału:
[Q] Murkel Dellien d. Roman Andres Burruchaga 6‑3 6‑1 M. Campos
[7] Facundo Diaz Acosta d. Gonzalo Villanueva 6‑3 6‑2 P. Estevez
[4] Gonzalo Lama d. [Q] Jose Pereira 6‑7(1) 6‑1 6‑4 P. Barboza
[2] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [5] Hernan Casanova 7‑5 6‑4 R. Curutchet
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
BENDIGO INTERNATIONAL
Bendigo - wyniki 1/2 finału:
[10] Enzo Couacaud d. Franco Agamenone 6‑1 6‑7(6) 6‑4 R. Balmforth
[8] Ernesto Escobedo d. [5] Salvatore Caruso 6‑3 6‑1 L. Singh
Bendigo - wyniki 1/2 finału:
[10] Enzo Couacaud d. Franco Agamenone 6‑1 6‑7(6) 6‑4 R. Balmforth
[8] Ernesto Escobedo d. [5] Salvatore Caruso 6‑3 6‑1 L. Singh
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
TRARALGON INTERNATIONAL
Traralgon - wyniki 1/2 finału:
[4] Tomas Machac d. [12] Jesper De Jong 6‑4 6‑2 A. Katebi
[5] Bjorn Fratangelo d. [6] Mitchell Krueger 7‑6(6) 6‑7(6) 7‑6(8) A. Ressaissi
Traralgon - wyniki 1/2 finału:
[4] Tomas Machac d. [12] Jesper De Jong 6‑4 6‑2 A. Katebi
[5] Bjorn Fratangelo d. [6] Mitchell Krueger 7‑6(6) 6‑7(6) 7‑6(8) A. Ressaissi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
CITTA’ DI FORLI’ 1
Forli - wyniki 1/2 finału:
[Q] Mukund Sasikumar d. [7] Zsombor Piros 6-3 7-6(4) A. Mangione
Luca Nardi d. [2] Cedrik-Marcel Stebe wo/o (low back pain) L. Laugero
Forli - wyniki 1/2 finału:
[Q] Mukund Sasikumar d. [7] Zsombor Piros 6-3 7-6(4) A. Mangione
Luca Nardi d. [2] Cedrik-Marcel Stebe wo/o (low back pain) L. Laugero
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA TIGRE
Buenos Aires - wyniki 1/2 finału:
[7] Facundo Diaz Acosta d. [Q] Murkel Dellien 6-3 6-1 P. Barboza
[2] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [4] Gonzalo Lama 6-1 6-3 R. Curutchet
Buenos Aires - wyniki 1/2 finału:
[7] Facundo Diaz Acosta d. [Q] Murkel Dellien 6-3 6-1 P. Barboza
[2] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [4] Gonzalo Lama 6-1 6-3 R. Curutchet
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171275
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
Udany początek sezonu w wykonaniu Escobedo.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
Uwaga na pewnego młodego Czecha, niedługo może już machać do bram Top100.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości