T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
ABERTO DA REPÚBLICA
Brasilia - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Federico Coria vs [Q] Luciano Darderi
[WC] Wilson Leite vs Andrea Collarini
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs Pedro Sakamoto
Johan Nikles vs [8] Juan Ignacio Londero
[4] Francisco Cerundolo vs [LL] Jose Pereira
Genaro Alberto Olivieri vs Matheus Pucinelli De Almeida
[WC] Gustavo Heide vs Hernan Casanova
Nicolas Jarry vs [5] Hugo Dellien
[6] Tomas Martin Etcheverry vs Nicolas Kicker
Juan Pablo Ficovich vs Orlando Luz
Pedro Cachin vs [WC] Mateus Alves
Gilbert Klier Junior vs [Q] Alejandro Gomez
[7] Thiago Seyboth Wild vs Facundo Diaz Acosta
[Q] Bogdan Bobrov vs Nicolas Alvarez Varona
[Q] Tomas Lipovsek Puches vs Santiago Fa Rodriguez Taverna
[Alt] Alejandro Gonzalez vs [2] Jaume Munar
Brasilia - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Federico Coria vs [Q] Luciano Darderi
[WC] Wilson Leite vs Andrea Collarini
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs Pedro Sakamoto
Johan Nikles vs [8] Juan Ignacio Londero
[4] Francisco Cerundolo vs [LL] Jose Pereira
Genaro Alberto Olivieri vs Matheus Pucinelli De Almeida
[WC] Gustavo Heide vs Hernan Casanova
Nicolas Jarry vs [5] Hugo Dellien
[6] Tomas Martin Etcheverry vs Nicolas Kicker
Juan Pablo Ficovich vs Orlando Luz
Pedro Cachin vs [WC] Mateus Alves
Gilbert Klier Junior vs [Q] Alejandro Gomez
[7] Thiago Seyboth Wild vs Facundo Diaz Acosta
[Q] Bogdan Bobrov vs Nicolas Alvarez Varona
[Q] Tomas Lipovsek Puches vs Santiago Fa Rodriguez Taverna
[Alt] Alejandro Gonzalez vs [2] Jaume Munar
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
PUERTO VALLARTA OPEN
Puerto Vallarta - wyniki II rundy kwalifikacji:
[6] Alex Hernandez d. Luis Patino 6‑7(5) 6‑4 6‑2 J. Reyes
[2/Alt] Govind Nanda d. [7] Jean Thirouin 7‑6(4) 6‑3 A. Carvalho
[8] Liam Draxl d. [3] Vasil Kirkov 5‑1 i krecz (Low Back) J. A. Hernandez
[4] Christian Langmo d. [5] Juan Sebastian Gomez 7‑6(3) 6‑1 C. Pineda
Puerto Vallarta - wyniki II rundy kwalifikacji:
[6] Alex Hernandez d. Luis Patino 6‑7(5) 6‑4 6‑2 J. Reyes
[2/Alt] Govind Nanda d. [7] Jean Thirouin 7‑6(4) 6‑3 A. Carvalho
[8] Liam Draxl d. [3] Vasil Kirkov 5‑1 i krecz (Low Back) J. A. Hernandez
[4] Christian Langmo d. [5] Juan Sebastian Gomez 7‑6(3) 6‑1 C. Pineda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
PUERTO VALLARTA OPEN
Puerto Vallarta - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Pablo Cuevas vs Aleksandar Kovacevic
[Alt] Matias Franco Descotte vs [WC] Gerardo Lopez Villasenor
Yosuke Watanuki vs [PR] Rubin Statham
[Q] Liam Draxl vs [7] Tung-Lin Wu
[3] Alejandro Tabilo vs Adrian Menendez-Maceiras
[WC] Milledge Cossu vs Donald Young
Alex Rybakov vs [Q] Alex Hernandez
Gijs Brouwer vs [8] Tatsuma Ito
[5] Michael Mmoh vs Nick Chappell
[WC] Juncheng Shang vs [Alt] Martin Cuevas
Kaichi Uchida vs [PR] Alexander Sarkissian
Alexis Galarneau vs [4] Ernesto Escobedo
[6] Christian Harrison vs Roberto Ortega-Olmedo
[Q] Christian Langmo vs Zachary Svajda
[Q] Govind Nanda vs JC Aragone
Michael Redlicki vs [2] Daniel Altmaier
Puerto Vallarta - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Pablo Cuevas vs Aleksandar Kovacevic
[Alt] Matias Franco Descotte vs [WC] Gerardo Lopez Villasenor
Yosuke Watanuki vs [PR] Rubin Statham
[Q] Liam Draxl vs [7] Tung-Lin Wu
[3] Alejandro Tabilo vs Adrian Menendez-Maceiras
[WC] Milledge Cossu vs Donald Young
Alex Rybakov vs [Q] Alex Hernandez
Gijs Brouwer vs [8] Tatsuma Ito
[5] Michael Mmoh vs Nick Chappell
[WC] Juncheng Shang vs [Alt] Martin Cuevas
Kaichi Uchida vs [PR] Alexander Sarkissian
Alexis Galarneau vs [4] Ernesto Escobedo
[6] Christian Harrison vs Roberto Ortega-Olmedo
[Q] Christian Langmo vs Zachary Svajda
[Q] Govind Nanda vs JC Aragone
Michael Redlicki vs [2] Daniel Altmaier
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171570
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
Krecz Holgera niestety.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
BAHRAIN MINISTRY OF INTERIOR TENNIS
Manama - wyniki I rundy:
Goncalo Oliveira d. [Q] Marek Gengel 6‑4 6‑4 A. Youssef
Antoine Escoffier d. [Q] Maximilian Neuchrist 6‑4 6‑4 A. Abdulsalam
Duje Ajdukovic d. [Alt] Mukund Sasikumar 6‑3 6‑4 A. Al. Hawaj
[6] Ramkumar Ramanathan d. [Q] Vladyslav Orlov 6‑4 6‑4 A. Franke
[Q] Alexandar Lazarov d. [3] Altug Celikbilek 6‑2 6‑4 A. Nour
Nerman Fatic d. Lucas Miedler 6‑2 6‑3 A. Youssef
Matteo Viola d. Yu Hsiou Hsu 6‑3 6‑3 S. Sumer
[7] Jay Clarke d. [WC] Hasan Abdulnabi 6‑4 7‑5 A. Abdulsalam
[WC] Yanki Erel d. [5] Prajnesh Gunneswaran 6‑0 6‑0 A. Nour
Hiroki Moriya d. Otto Virtanen 6‑3 6‑3 A. Al. Hawaj
Geoffrey Blancaneaux d. [WC] Ivan Marrero Curbelo 6‑3 6‑2 A. Youssef
Ryan Peniston d. [4] Christopher O'Connell 6‑3 6‑2 S. Sumer
Jewgienij Karlowski d. [8] Mirza Basic 6‑7(5) 6‑3 7‑6(4) A. Nour
[LL] Johannes Haerteis d. Alexander Erler 6‑2 6‑3 S. Sumer
Nuno Borges d. Filip Cristan Jianu 6‑3 6‑4 A. Franke
[2] Cem Ilkel d. Ergi Kirkin 6‑3 7‑6(6) A. Franke
Manama - wyniki I rundy:
Goncalo Oliveira d. [Q] Marek Gengel 6‑4 6‑4 A. Youssef
Antoine Escoffier d. [Q] Maximilian Neuchrist 6‑4 6‑4 A. Abdulsalam
Duje Ajdukovic d. [Alt] Mukund Sasikumar 6‑3 6‑4 A. Al. Hawaj
[6] Ramkumar Ramanathan d. [Q] Vladyslav Orlov 6‑4 6‑4 A. Franke
[Q] Alexandar Lazarov d. [3] Altug Celikbilek 6‑2 6‑4 A. Nour
Nerman Fatic d. Lucas Miedler 6‑2 6‑3 A. Youssef
Matteo Viola d. Yu Hsiou Hsu 6‑3 6‑3 S. Sumer
[7] Jay Clarke d. [WC] Hasan Abdulnabi 6‑4 7‑5 A. Abdulsalam
[WC] Yanki Erel d. [5] Prajnesh Gunneswaran 6‑0 6‑0 A. Nour
Hiroki Moriya d. Otto Virtanen 6‑3 6‑3 A. Al. Hawaj
Geoffrey Blancaneaux d. [WC] Ivan Marrero Curbelo 6‑3 6‑2 A. Youssef
Ryan Peniston d. [4] Christopher O'Connell 6‑3 6‑2 S. Sumer
Jewgienij Karlowski d. [8] Mirza Basic 6‑7(5) 6‑3 7‑6(4) A. Nour
[LL] Johannes Haerteis d. Alexander Erler 6‑2 6‑3 S. Sumer
Nuno Borges d. Filip Cristan Jianu 6‑3 6‑4 A. Franke
[2] Cem Ilkel d. Ergi Kirkin 6‑3 7‑6(6) A. Franke
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
OPEN CITTÀ DI BARI
Bari - wyniki I rundy:
[1] Carlos Taberner d. [Q] Antoine Bellier 6‑2 6‑2 E. Russo
Raul Brancaccio d. [WC] Luca Potenza 6‑2 6‑3 G. Iacobucci
Jack Draper d. Yannick Maden 7‑6(5) 6‑1 R. Concas
Thomas Fabbiano d. [7] Roberto Marcora 7‑6(8) 6‑3 A. Mangione
[3] Oscar Otte d. [WC] Oleksandr Ovcharenko 6‑3 6‑4 E. Russo
[Q] Sebastian Fanselow d. Dominic Stricker 4‑6 6‑4 7‑5 G. Iacobucci
Flavio Cobolli d. Nikolas Sanchez Izquierdo 3‑6 6‑2 6‑0 R. Concas
Tobias Kamke d. [6] Federico Gaio 6‑3 6‑4 J-M. Sierra
[8] Daniel Masur d. [Q] Fabrizio Andaloro 6‑4 6‑4 R. Concas
Francesco Forti d. [Q] Francesco Maestrelli 6‑4 4‑6 6‑3 G. Iacobucci
Julian Lenz d. Tim Van Rijthoven 7‑5 5‑7 6‑4 J-M. Sierra
[WC] Luca Nardi d. [4] Maxime Cressy 6‑4 6‑1 E. Russo
Andrea Vavassori d. [5] Nikoła Milojevic 6‑1 7‑5 R. Concas
Andrea Pellegrino d. Matthias Bachinger 4‑6 6‑4 6‑4 A. Mangione
[PR] Filippo Baldi d. Pavel Kotov 6‑0 6‑4 D. Pece
Andrea Arnaboldi d. [2] Holger Rune 6‑4 1‑0 i krecz J-M. Sierra
Bari - wyniki I rundy:
[1] Carlos Taberner d. [Q] Antoine Bellier 6‑2 6‑2 E. Russo
Raul Brancaccio d. [WC] Luca Potenza 6‑2 6‑3 G. Iacobucci
Jack Draper d. Yannick Maden 7‑6(5) 6‑1 R. Concas
Thomas Fabbiano d. [7] Roberto Marcora 7‑6(8) 6‑3 A. Mangione
[3] Oscar Otte d. [WC] Oleksandr Ovcharenko 6‑3 6‑4 E. Russo
[Q] Sebastian Fanselow d. Dominic Stricker 4‑6 6‑4 7‑5 G. Iacobucci
Flavio Cobolli d. Nikolas Sanchez Izquierdo 3‑6 6‑2 6‑0 R. Concas
Tobias Kamke d. [6] Federico Gaio 6‑3 6‑4 J-M. Sierra
[8] Daniel Masur d. [Q] Fabrizio Andaloro 6‑4 6‑4 R. Concas
Francesco Forti d. [Q] Francesco Maestrelli 6‑4 4‑6 6‑3 G. Iacobucci
Julian Lenz d. Tim Van Rijthoven 7‑5 5‑7 6‑4 J-M. Sierra
[WC] Luca Nardi d. [4] Maxime Cressy 6‑4 6‑1 E. Russo
Andrea Vavassori d. [5] Nikoła Milojevic 6‑1 7‑5 R. Concas
Andrea Pellegrino d. Matthias Bachinger 4‑6 6‑4 6‑4 A. Mangione
[PR] Filippo Baldi d. Pavel Kotov 6‑0 6‑4 D. Pece
Andrea Arnaboldi d. [2] Holger Rune 6‑4 1‑0 i krecz J-M. Sierra
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
ABERTO DA REPÚBLICA
Brasilia - wyniki I rundy:
[1] Federico Coria d. [Q] Luciano Darderi 6‑3 7‑6(7) R. Schneider-Pereira
[WC] Wilson Leite d. Andrea Collarini 6‑4 6‑4 O. Ramos
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. Pedro Sakamoto 4‑6 6‑3 2‑0 i krecz R. Schneider-Pereira
[8] Juan Ignacio Londero d. Johan Nikles 6‑4 6‑4 L. Parada
[4] Francisco Cerundolo d. [LL] Jose Pereira 6‑2 6‑1 O. Ramos
Genaro Alberto Olivieri d. Matheus Pucinelli De Almeida 2‑6 6‑2 6‑4 O. Ramos
Hernan Casanova d. [WC] Gustavo Heide 5‑7 6‑1 7‑5 R. Maia
[5] Hugo Dellien d. Nicolas Jarry 6‑3 3‑6 7‑5 M. Campos
Nicolas Kicker d. [6] Tomas Martin Etcheverry 4‑6 7‑6(4) 6‑4 M. Campos
Juan Pablo Ficovich d. Orlando Luz 6‑4 3‑0 i krecz (Breath problems) A. Pereira
Pedro Cachin d. [WC] Mateus Alves 7‑5 7‑5 R. Maia
Gilbert Klier Junior d. [Q] Alejandro Gomez 6‑3 7‑6(4) L. Parada
[7] Thiago Seyboth Wild d. Facundo Diaz Acosta 6‑3 7‑6(4) M. Campos
Nicolas Alvarez Varona d. [Q] Bogdan Bobrov 7‑6(1) 6‑3 L. Parada
Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [Q] Tomas Lipovsek Puches 6‑3 7‑6(3) A. Pereira
[2] Jaume Munar d. [Alt] Alejandro Gonzalez 6‑1 6‑0 M. Campos
Brasilia - wyniki I rundy:
[1] Federico Coria d. [Q] Luciano Darderi 6‑3 7‑6(7) R. Schneider-Pereira
[WC] Wilson Leite d. Andrea Collarini 6‑4 6‑4 O. Ramos
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. Pedro Sakamoto 4‑6 6‑3 2‑0 i krecz R. Schneider-Pereira
[8] Juan Ignacio Londero d. Johan Nikles 6‑4 6‑4 L. Parada
[4] Francisco Cerundolo d. [LL] Jose Pereira 6‑2 6‑1 O. Ramos
Genaro Alberto Olivieri d. Matheus Pucinelli De Almeida 2‑6 6‑2 6‑4 O. Ramos
Hernan Casanova d. [WC] Gustavo Heide 5‑7 6‑1 7‑5 R. Maia
[5] Hugo Dellien d. Nicolas Jarry 6‑3 3‑6 7‑5 M. Campos
Nicolas Kicker d. [6] Tomas Martin Etcheverry 4‑6 7‑6(4) 6‑4 M. Campos
Juan Pablo Ficovich d. Orlando Luz 6‑4 3‑0 i krecz (Breath problems) A. Pereira
Pedro Cachin d. [WC] Mateus Alves 7‑5 7‑5 R. Maia
Gilbert Klier Junior d. [Q] Alejandro Gomez 6‑3 7‑6(4) L. Parada
[7] Thiago Seyboth Wild d. Facundo Diaz Acosta 6‑3 7‑6(4) M. Campos
Nicolas Alvarez Varona d. [Q] Bogdan Bobrov 7‑6(1) 6‑3 L. Parada
Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [Q] Tomas Lipovsek Puches 6‑3 7‑6(3) A. Pereira
[2] Jaume Munar d. [Alt] Alejandro Gonzalez 6‑1 6‑0 M. Campos
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
PUERTO VALLARTA OPEN
Puerto Vallarta - wyniki I rundy:
[1] Pablo Cuevas d. Aleksandar Kovacevic 7‑5 6‑4 J. Pinoargote
[Alt] Matias Franco Descotte d. [WC] Gerardo Lopez Villasenor 6‑7(2) 7‑5 6‑0 R. A. Andrei
Yosuke Watanuki d. [PR] Rubin Statham 6‑3 6‑2 A. Carvalho
[7] Tung-Lin Wu d. [Q] Liam Draxl 6‑3 6‑1 R. A. Andrei
[3] Alejandro Tabilo d. Adrian Menendez-Maceiras 6‑3 6‑2 R. A. Andrei
Donald Young d. [WC] Milledge Cossu 6‑1 6‑3 A. Carvalho
[Q] Alex Hernandez d. Alex Rybakov 5‑7 4‑4 ret. J. A. Hernandez
[8] Tatsuma Ito d. Gijs Brouwer 6‑2 7‑6(3) R. A. Andrei
[5] Michael Mmoh d. Nick Chappell 6‑2 6‑3 J. Reyes
[WC] Juncheng Shang d. [Alt] Martin Cuevas 6‑4 6‑4 J. Reyes
Kaichi Uchida d. [PR] Alexander Sarkissian 6‑3 6‑4 J. A. Hernandez
Alexis Galarneau d. [4] Ernesto Escobedo 7‑5 6‑7(4) 7‑5 J. Pinoargote
[6] Christian Harrison d. Roberto Ortega-Olmedo 6‑4 6‑0 A. Carvalho
Zachary Svajda d. [Q] Christian Langmo 5‑7 6‑4 7‑5 J. A. Hernandez
[Q] Govind Nanda d. JC Aragone 6‑2 6‑0 C. Pineda
[2] Daniel Altmaier Michael Redlicki 7‑6(5) 6‑1 J. Pinoargote
Puerto Vallarta - wyniki I rundy:
[1] Pablo Cuevas d. Aleksandar Kovacevic 7‑5 6‑4 J. Pinoargote
[Alt] Matias Franco Descotte d. [WC] Gerardo Lopez Villasenor 6‑7(2) 7‑5 6‑0 R. A. Andrei
Yosuke Watanuki d. [PR] Rubin Statham 6‑3 6‑2 A. Carvalho
[7] Tung-Lin Wu d. [Q] Liam Draxl 6‑3 6‑1 R. A. Andrei
[3] Alejandro Tabilo d. Adrian Menendez-Maceiras 6‑3 6‑2 R. A. Andrei
Donald Young d. [WC] Milledge Cossu 6‑1 6‑3 A. Carvalho
[Q] Alex Hernandez d. Alex Rybakov 5‑7 4‑4 ret. J. A. Hernandez
[8] Tatsuma Ito d. Gijs Brouwer 6‑2 7‑6(3) R. A. Andrei
[5] Michael Mmoh d. Nick Chappell 6‑2 6‑3 J. Reyes
[WC] Juncheng Shang d. [Alt] Martin Cuevas 6‑4 6‑4 J. Reyes
Kaichi Uchida d. [PR] Alexander Sarkissian 6‑3 6‑4 J. A. Hernandez
Alexis Galarneau d. [4] Ernesto Escobedo 7‑5 6‑7(4) 7‑5 J. Pinoargote
[6] Christian Harrison d. Roberto Ortega-Olmedo 6‑4 6‑0 A. Carvalho
Zachary Svajda d. [Q] Christian Langmo 5‑7 6‑4 7‑5 J. A. Hernandez
[Q] Govind Nanda d. JC Aragone 6‑2 6‑0 C. Pineda
[2] Daniel Altmaier Michael Redlicki 7‑6(5) 6‑1 J. Pinoargote
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
BAHRAIN MINISTRY OF INTERIOR TENNIS
Manama - wyniki II rundy:
Goncalo Oliveira d. Antoine Escoffier 7‑6(5) 3‑6 6‑4 S. Sumer
[6] Ramkumar Ramanathan d. Duje Ajdukovic 6‑2 6‑4 A. Nour
[Q] Alexandar Lazarov d. Nerman Fatic 6‑3 7‑6(3) A. Franke
[7] Jay Clarke d. Matteo Viola 6‑2 6‑1 A. Youssef
[WC] Yanki Erel d. Hiroki Moriya 6‑3 5‑7 6‑2 A. Youssef
Ryan Peniston d. Geoffrey Blancaneaux 6‑3 6‑4 A. Franke
Jewgienij Karlowski d. [LL] Johannes Haerteis 6‑3 6‑1 S. Sumer
Nuno Borges d. [2] Cem Ilkel 6‑3 6‑1 A. Nour
Manama - wyniki II rundy:
Goncalo Oliveira d. Antoine Escoffier 7‑6(5) 3‑6 6‑4 S. Sumer
[6] Ramkumar Ramanathan d. Duje Ajdukovic 6‑2 6‑4 A. Nour
[Q] Alexandar Lazarov d. Nerman Fatic 6‑3 7‑6(3) A. Franke
[7] Jay Clarke d. Matteo Viola 6‑2 6‑1 A. Youssef
[WC] Yanki Erel d. Hiroki Moriya 6‑3 5‑7 6‑2 A. Youssef
Ryan Peniston d. Geoffrey Blancaneaux 6‑3 6‑4 A. Franke
Jewgienij Karlowski d. [LL] Johannes Haerteis 6‑3 6‑1 S. Sumer
Nuno Borges d. [2] Cem Ilkel 6‑3 6‑1 A. Nour
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
OPEN CITTÀ DI BARI
Bari - wyniki II rundy:
Raul Brancaccio d. [1] Carlos Taberner 7‑6(6) 6‑3 R. Concas
Thomas Fabbiano d. Jack Draper 6‑4 6‑3 J-M. Sierra
[3] Oscar Otte d. [Q] Sebastian Fanselow 6‑3 6‑7(3) 7‑5 A. Mangione
Flavio Cobolli d. Tobias Kamke 7‑6(10) 2‑6 6‑1 D. Pece
[8] Daniel Masur d. Francesco Forti 6‑7(7) 7‑6(1) 6‑3 J-M. Sierra
[WC] Luca Nardi d. Julian Lenz 6‑3 6‑2 G. Iacobucci
Andrea Vavassori d. Andrea Pellegrino 4‑6 7‑6(10) 6‑2 E. Russo
[PR] Filippo Baldi Andrea Arnaboldi 6‑4 3‑6 6‑3 A. Mangione
Bari - wyniki II rundy:
Raul Brancaccio d. [1] Carlos Taberner 7‑6(6) 6‑3 R. Concas
Thomas Fabbiano d. Jack Draper 6‑4 6‑3 J-M. Sierra
[3] Oscar Otte d. [Q] Sebastian Fanselow 6‑3 6‑7(3) 7‑5 A. Mangione
Flavio Cobolli d. Tobias Kamke 7‑6(10) 2‑6 6‑1 D. Pece
[8] Daniel Masur d. Francesco Forti 6‑7(7) 7‑6(1) 6‑3 J-M. Sierra
[WC] Luca Nardi d. Julian Lenz 6‑3 6‑2 G. Iacobucci
Andrea Vavassori d. Andrea Pellegrino 4‑6 7‑6(10) 6‑2 E. Russo
[PR] Filippo Baldi Andrea Arnaboldi 6‑4 3‑6 6‑3 A. Mangione
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
ABERTO DA REPÚBLICA
Brasilia - wyniki II rundy:
[1] Federico Coria d. [WC] Wilson Leite 6‑4 7‑6(5) M. Campos
[8] Juan Ignacio Londero d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6‑4 7‑6(6) R. Maia
[4] Francisco Cerundolo d. Genaro Alberto Olivieri 5‑7 6‑3 6‑4 M. Campos
Hernan Casanova d. [5] Hugo Dellien 6‑4 6‑4 L. Parada
Nicolas Kicker d. Juan Pablo Ficovich 7‑6(5) 7‑6(6) L. Parada
Pedro Cachin d. Gilbert Klier Junior 3‑6 6‑3 7‑6(5) R. Schneider-Pereira
[7] Thiago Seyboth Wild d. Nicolas Alvarez Varona 7‑6(4) 5‑7 4‑2 i krecz (Left ankle) R. Schneider-Pereira
[2] Jaume Munar d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 4‑6 6‑2 6‑1 R. Maia
Brasilia - wyniki II rundy:
[1] Federico Coria d. [WC] Wilson Leite 6‑4 7‑6(5) M. Campos
[8] Juan Ignacio Londero d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6‑4 7‑6(6) R. Maia
[4] Francisco Cerundolo d. Genaro Alberto Olivieri 5‑7 6‑3 6‑4 M. Campos
Hernan Casanova d. [5] Hugo Dellien 6‑4 6‑4 L. Parada
Nicolas Kicker d. Juan Pablo Ficovich 7‑6(5) 7‑6(6) L. Parada
Pedro Cachin d. Gilbert Klier Junior 3‑6 6‑3 7‑6(5) R. Schneider-Pereira
[7] Thiago Seyboth Wild d. Nicolas Alvarez Varona 7‑6(4) 5‑7 4‑2 i krecz (Left ankle) R. Schneider-Pereira
[2] Jaume Munar d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 4‑6 6‑2 6‑1 R. Maia
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
PUERTO VALLARTA OPEN
Puerto Vallarta - wyniki II rundy:
[1] Pablo Cuevas d. [Alt] Matias Franco Descotte 7‑6(3) i krecz (Low back) A. Carvalho
Yosuke Watanuki d. [7] Tung-Lin Wu 6‑7(5) 7‑5 6‑3 J. Reyes
[3] Alejandro Tabilo d. Donald Young 6‑2 6‑1 J. Pinoargote
[8] Tatsuma Ito d. [Q] Alex Hernandez 6‑2 6‑3 J. Pinoargote
[5] Michael Mmoh d. [WC] Juncheng Shang 7‑5 4‑6 6‑4 A. Carvalho
Kaichi Uchida d. Alexis Galarneau 6‑4 6‑2 R. A. Andrei
Zachary Svajda d. [6] Christian Harrison 6‑1 7‑6(9) J. Pinoargote
[2] Daniel Altmaier d. [Q] Govind Nanda 6‑3 6‑3 R. A. Andrei
Puerto Vallarta - wyniki II rundy:
[1] Pablo Cuevas d. [Alt] Matias Franco Descotte 7‑6(3) i krecz (Low back) A. Carvalho
Yosuke Watanuki d. [7] Tung-Lin Wu 6‑7(5) 7‑5 6‑3 J. Reyes
[3] Alejandro Tabilo d. Donald Young 6‑2 6‑1 J. Pinoargote
[8] Tatsuma Ito d. [Q] Alex Hernandez 6‑2 6‑3 J. Pinoargote
[5] Michael Mmoh d. [WC] Juncheng Shang 7‑5 4‑6 6‑4 A. Carvalho
Kaichi Uchida d. Alexis Galarneau 6‑4 6‑2 R. A. Andrei
Zachary Svajda d. [6] Christian Harrison 6‑1 7‑6(9) J. Pinoargote
[2] Daniel Altmaier d. [Q] Govind Nanda 6‑3 6‑3 R. A. Andrei
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
BAHRAIN MINISTRY OF INTERIOR TENNIS
Manama - wyniki 1/4 finału:
[6] Ramkumar Ramanathan d. Goncalo Oliveira 6‑3 4‑6 7‑5 A. Franke
[7] Jay Clarke d. [Q] Alexandar Lazarov 6‑2 1‑0 i krecz (Fatigue) S. Sumer
[WC] Yanki Erel d. Ryan Peniston 2‑6 6‑3 7‑5 A. Nour
Jewgienij Karlowski d. Nuno Borges 7‑6(5) 6‑3 A. Youssef
Manama - wyniki 1/4 finału:
[6] Ramkumar Ramanathan d. Goncalo Oliveira 6‑3 4‑6 7‑5 A. Franke
[7] Jay Clarke d. [Q] Alexandar Lazarov 6‑2 1‑0 i krecz (Fatigue) S. Sumer
[WC] Yanki Erel d. Ryan Peniston 2‑6 6‑3 7‑5 A. Nour
Jewgienij Karlowski d. Nuno Borges 7‑6(5) 6‑3 A. Youssef
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
ABERTO DA REPÚBLICA
Brasilia - wyniki 1/4 finału:
[1] Federico Coria d. [8] Juan Ignacio Londero 7‑6(10) 6‑4 L. Parada
[4] Francisco Cerundolo d. Hernan Casanova 7‑6(3) 6‑4 R. Schneider-Pereira
Pedro Cachin d. Nicolas Kicker 7‑6(3) 6‑4 M. Campos
[2] Jaume Munar d. [7] Thiago Seyboth Wild 6‑1 3‑6 6‑4 R. Maia
Brasilia - wyniki 1/4 finału:
[1] Federico Coria d. [8] Juan Ignacio Londero 7‑6(10) 6‑4 L. Parada
[4] Francisco Cerundolo d. Hernan Casanova 7‑6(3) 6‑4 R. Schneider-Pereira
Pedro Cachin d. Nicolas Kicker 7‑6(3) 6‑4 M. Campos
[2] Jaume Munar d. [7] Thiago Seyboth Wild 6‑1 3‑6 6‑4 R. Maia
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
PUERTO VALLARTA OPEN
Puerto Vallarta - wyniki 1/4 finału:
Yosuke Watanuki d. [1] Pablo Cuevas 4-6 6-4 6-0 R. A. Andrei
[3] Alejandro Tabilo d. [8] Tatsuma Ito 6-2 6-2 J. Reyes
[5] Michael Mmoh d. Kaichi Uchida 7-6(7) 6-3 J. Pinoargote
[2] Daniel Altmaier d. Zachary Svajda 4-6 7-6(8) 6-3 A. Carvalho
Puerto Vallarta - wyniki 1/4 finału:
Yosuke Watanuki d. [1] Pablo Cuevas 4-6 6-4 6-0 R. A. Andrei
[3] Alejandro Tabilo d. [8] Tatsuma Ito 6-2 6-2 J. Reyes
[5] Michael Mmoh d. Kaichi Uchida 7-6(7) 6-3 J. Pinoargote
[2] Daniel Altmaier d. Zachary Svajda 4-6 7-6(8) 6-3 A. Carvalho
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
OPEN CITTÀ DI BARI
Bari - wyniki 1/4 finału:
Thomas Fabbiano d. Raul Brancaccio 6‑2 5‑7 6‑2 A. Mangione
[3] Oscar Otte d. Flavio Cobolli 6‑3 6‑3 E. Russo
[8] Daniel Masur d. [WC] Luca Nardi 7‑6(5) 6‑7(6) 6‑4 R. Concas
Andrea Vavassori d. [PR] Filippo Baldi 3‑6 3‑1 i krecz (Back) J-M. Sierra
Bari - wyniki 1/4 finału:
Thomas Fabbiano d. Raul Brancaccio 6‑2 5‑7 6‑2 A. Mangione
[3] Oscar Otte d. Flavio Cobolli 6‑3 6‑3 E. Russo
[8] Daniel Masur d. [WC] Luca Nardi 7‑6(5) 6‑7(6) 6‑4 R. Concas
Andrea Vavassori d. [PR] Filippo Baldi 3‑6 3‑1 i krecz (Back) J-M. Sierra
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
BAHRAIN MINISTRY OF INTERIOR TENNIS
Manama - wyniki 1/2 finału:
[6] Ramkumar Ramanathan d. [7] Jay Clarke 5‑7 6‑3 6‑2 A. Youssef
Jewgienij Karlowski d. [WC] Yanki Erel 3‑6 7‑6(6) 6‑3 A. Franke
Manama - wyniki 1/2 finału:
[6] Ramkumar Ramanathan d. [7] Jay Clarke 5‑7 6‑3 6‑2 A. Youssef
Jewgienij Karlowski d. [WC] Yanki Erel 3‑6 7‑6(6) 6‑3 A. Franke
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
ABERTO DA REPÚBLICA
Brasilia - wyniki 1/2 finału:
[1] Federico Coria d. [4] Francisco Cerundolo 6‑1 2‑1 i krecz (Right shoulder) M. Campos
[2] Jaume Munar d. Pedro Cachin 6-3 6-7(2) 6-3 L. Parada
Brasilia - wyniki 1/2 finału:
[1] Federico Coria d. [4] Francisco Cerundolo 6‑1 2‑1 i krecz (Right shoulder) M. Campos
[2] Jaume Munar d. Pedro Cachin 6-3 6-7(2) 6-3 L. Parada
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17581
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
Juan Ignacio Debilo, wspaniale rozgarnięty ziemniak na kortach twardych.
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
PUERTO VALLARTA OPEN
Puerto Vallarta - wyniki 1/2 finału:
[3] Alejandro Tabilo d. Yosuke Watanuki 6-3 6-2 J. Pinoargote
[2] Daniel Altmaier d. [5] Michael Mmoh 6-4 6-2 R. A. Andrei
Puerto Vallarta - wyniki 1/2 finału:
[3] Alejandro Tabilo d. Yosuke Watanuki 6-3 6-2 J. Pinoargote
[2] Daniel Altmaier d. [5] Michael Mmoh 6-4 6-2 R. A. Andrei
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości