T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
MTT bilans finałów (18-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24, Madryt 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24, Madryt 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
Nie ogarnąłem, Mario mi wytłumaczył, ogromny podziw dla skali intelektu.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
Barletta:
De Jong
Alt Forti
Barletta Q:
Villanueva
J. Berrettini
Alt Orlov
Alt Bondarevskiy
De Jong
Alt Forti
Barletta Q:
Villanueva
J. Berrettini
Alt Orlov
Alt Bondarevskiy
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
Open Citta della Disfida
Barletta - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Nicolas Alvarez d. Marco Bortolotti 6‑4 5‑7 6‑2 J. Williams
[Alt] Yan Bondarevskiy d. [6] Gijs Brouwer 6‑3 6‑4 G. De Pasquale
[2] Andrea Vavassori d. Maxime Hamou 6‑0 6‑2 E. Russo
[WC] Gabriele Piraino d. [5] Alvaro Lopez San Martin 7-6(5) 3-6 7-5 G. Iacobucci
[3] Aidan McHugh d. [WC] Ołeksandr Owczarenko 6‑2 6‑4 G. Iacobucci
Cristian Rodriguez d. [8] Benjamin Hassan 6‑2 4‑6 6‑2 G. Costantino
[WC] Luca Potenza d. [4/Alt] Vladyslav Orlov 6‑4 4‑6 7‑5 G. Costantino
Ryan Harrison d. [7] Alexis Galarneau 6‑4 6‑3 G. Solarino
Barletta - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Nicolas Alvarez d. Marco Bortolotti 6‑4 5‑7 6‑2 J. Williams
[Alt] Yan Bondarevskiy d. [6] Gijs Brouwer 6‑3 6‑4 G. De Pasquale
[2] Andrea Vavassori d. Maxime Hamou 6‑0 6‑2 E. Russo
[WC] Gabriele Piraino d. [5] Alvaro Lopez San Martin 7-6(5) 3-6 7-5 G. Iacobucci
[3] Aidan McHugh d. [WC] Ołeksandr Owczarenko 6‑2 6‑4 G. Iacobucci
Cristian Rodriguez d. [8] Benjamin Hassan 6‑2 4‑6 6‑2 G. Costantino
[WC] Luca Potenza d. [4/Alt] Vladyslav Orlov 6‑4 4‑6 7‑5 G. Costantino
Ryan Harrison d. [7] Alexis Galarneau 6‑4 6‑3 G. Solarino
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
IBG PRAGUE OPEN 2021 BY MONETA MONEY BANK
Praga - wyniki I rundy kwalifikacji:
Tiago Cacao d. [1] Tejmuraz Gabaszwili 6‑2 6‑2 J. Adamovskiy
[7] Facundo Diaz Acosta d. [WC] Alexander Donski 4‑6 6‑2 7‑5 J. Carboch
[2] Nick Hardt d. [WC] Toby Alex Kodat 6‑1 6‑2 L. Boucharinc
[8] Alex Rybakov d. Marek Gengel 7‑5 6‑1 M. Leal
[3] Uladzimir Ignatik d. Jose Fco Vidal Azorin 6‑0 6‑3 M. Leal
[6] Elmar Ejupovic d. [WC] Jiri Jenicek 6‑2 6‑1 R. Szoreny
[4] Oriol Roca Batalla d. Benjamin Lock 3‑6 7‑5 6‑3 J. Smisek
[5] Zsombor Piros d. Martin Cuevas 2‑6 6‑3 7‑5 J. Carboch
Praga - wyniki I rundy kwalifikacji:
Tiago Cacao d. [1] Tejmuraz Gabaszwili 6‑2 6‑2 J. Adamovskiy
[7] Facundo Diaz Acosta d. [WC] Alexander Donski 4‑6 6‑2 7‑5 J. Carboch
[2] Nick Hardt d. [WC] Toby Alex Kodat 6‑1 6‑2 L. Boucharinc
[8] Alex Rybakov d. Marek Gengel 7‑5 6‑1 M. Leal
[3] Uladzimir Ignatik d. Jose Fco Vidal Azorin 6‑0 6‑3 M. Leal
[6] Elmar Ejupovic d. [WC] Jiri Jenicek 6‑2 6‑1 R. Szoreny
[4] Oriol Roca Batalla d. Benjamin Lock 3‑6 7‑5 6‑3 J. Smisek
[5] Zsombor Piros d. Martin Cuevas 2‑6 6‑3 7‑5 J. Carboch
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
BNP Paribas Polish Cup
Warszawa - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Alexander Shevchenko d. Nicolae Frunza 6‑1 6‑2 J. Grzegorczyk
[8] Bogdan Bobrov d. Vladyslav Manafov 6‑7(4) 6‑4 6‑3 D. Klawikowski
[WC] Jan Zieliński d. [2] Skander Mansouri 5‑7 6‑3 6‑3 I. Yovchev
[7] Aldin Setkic d. [WC] Jasza Szajrych Pol 6‑0 6‑4 G. Wójcik
[3] Christopher Heyman d. Patrik Niklas-Salminen 6‑1 6‑3 J. Grzegorczyk
[5] Daniel Michalski d. [WC] Wojciech Marek 7‑6(2) 6‑1 K. Krajowska
[4] Johan Nikles d. Lucas Gerch 6‑4 7‑5 G. Wójcik
Jonathan Mridha d. [6] David Poljak 2‑6 6‑4 6‑2 K. Krajowska
Warszawa - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Alexander Shevchenko d. Nicolae Frunza 6‑1 6‑2 J. Grzegorczyk
[8] Bogdan Bobrov d. Vladyslav Manafov 6‑7(4) 6‑4 6‑3 D. Klawikowski
[WC] Jan Zieliński d. [2] Skander Mansouri 5‑7 6‑3 6‑3 I. Yovchev
[7] Aldin Setkic d. [WC] Jasza Szajrych Pol 6‑0 6‑4 G. Wójcik
[3] Christopher Heyman d. Patrik Niklas-Salminen 6‑1 6‑3 J. Grzegorczyk
[5] Daniel Michalski d. [WC] Wojciech Marek 7‑6(2) 6‑1 K. Krajowska
[4] Johan Nikles d. Lucas Gerch 6‑4 7‑5 G. Wójcik
Jonathan Mridha d. [6] David Poljak 2‑6 6‑4 6‑2 K. Krajowska
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
Publiczne wytłumaczenie poproszę.DUN I LOVE pisze: ↑22 sie 2021, 16:48 Nie ogarnąłem, Mario mi wytłumaczył, ogromny podziw dla skali intelektu.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
@Barty, jak ma na imię Kyrgios?
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
O Boże, rzeczywiście już kiedyś tego użył.
Trzeba uważać na każdym kroku.
Trzeba uważać na każdym kroku.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
Open Citta della Disfida
Barletta - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Nicolas Alvarez d. [Alt] Yan Bondarevskiy 6‑2 3‑6 7‑6(4) G. Solarino
[2] Andrea Vavassori d. [WC] Gabriele Piraino 6‑2 5‑7 6‑3 J. Williams
Cristian Rodriguez d. [3] Aidan McHugh 6‑1 6‑3 G. De Pasquale
Ryan Harrison d. [WC] Luca Potenza 6‑3 3‑6 6‑2 G. Iacobucci
Barletta - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Nicolas Alvarez d. [Alt] Yan Bondarevskiy 6‑2 3‑6 7‑6(4) G. Solarino
[2] Andrea Vavassori d. [WC] Gabriele Piraino 6‑2 5‑7 6‑3 J. Williams
Cristian Rodriguez d. [3] Aidan McHugh 6‑1 6‑3 G. De Pasquale
Ryan Harrison d. [WC] Luca Potenza 6‑3 3‑6 6‑2 G. Iacobucci
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
Open Citta della Disfida
Barletta - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Andrej Martin vs [WC] Jacoppo Berrettini
Thiago Agustin Tirante vs Petros Chrysochos
[Alt] Francesco Forti vs Roberto Quiroz
[Q] Nicolas Alvarez vs [7] Riccardo Bonadio
[4] Tim Van Rijthoven vs [WC] Emiliano Maggioli
Pavel Kotov vs Flavio Cobolli
[PR] Jeremy Jahn vs Pedja Krstin
Aziz Dougaz vs [6] Jack Draper
[8] Chun Hsin Tseng vs [Q] Ryan Harrison
[WC] Luca Nardi vs Malek Jaziri
Pedro Sakamoto vs Nicolas Mejia
[Q] Andrea Vavassori vs [3] Jay Clarke
[5] Matteo Viola vs [Q] Cristian Rodriguez
Julian Ocleppo vs Jelle Sels
Giulio Zeppieri vs Timofey Skatov
Andrea Arnaboldi vs [2] Juan Manuel Cerundolo
Barletta - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Andrej Martin vs [WC] Jacoppo Berrettini
Thiago Agustin Tirante vs Petros Chrysochos
[Alt] Francesco Forti vs Roberto Quiroz
[Q] Nicolas Alvarez vs [7] Riccardo Bonadio
[4] Tim Van Rijthoven vs [WC] Emiliano Maggioli
Pavel Kotov vs Flavio Cobolli
[PR] Jeremy Jahn vs Pedja Krstin
Aziz Dougaz vs [6] Jack Draper
[8] Chun Hsin Tseng vs [Q] Ryan Harrison
[WC] Luca Nardi vs Malek Jaziri
Pedro Sakamoto vs Nicolas Mejia
[Q] Andrea Vavassori vs [3] Jay Clarke
[5] Matteo Viola vs [Q] Cristian Rodriguez
Julian Ocleppo vs Jelle Sels
Giulio Zeppieri vs Timofey Skatov
Andrea Arnaboldi vs [2] Juan Manuel Cerundolo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
IBG PRAGUE OPEN 2021 BY MONETA MONEY BANK
Praga - wyniki II rundy kwalifikacji:
[7] Facundo Diaz Acosta d. Tiago Cacao 6‑4 6‑0 L. Boucharinc
[8] Alex Rybakov d. [2] Nick Hardt 7‑6(3) 6‑3 J. Smisek
[3] Uladzimir Ignatik d. [6] Elmar Ejupovic 7‑6(4) 2‑6 6‑4 J. Carboch
[5] Zsombor Piros d. [4] Oriol Roca Batalla 6‑3 6‑1 M. Leal
Praga - wyniki II rundy kwalifikacji:
[7] Facundo Diaz Acosta d. Tiago Cacao 6‑4 6‑0 L. Boucharinc
[8] Alex Rybakov d. [2] Nick Hardt 7‑6(3) 6‑3 J. Smisek
[3] Uladzimir Ignatik d. [6] Elmar Ejupovic 7‑6(4) 2‑6 6‑4 J. Carboch
[5] Zsombor Piros d. [4] Oriol Roca Batalla 6‑3 6‑1 M. Leal
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
IBG PRAGUE OPEN 2021 BY MONETA MONEY BANK
Praga - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jewgienij Karlowski vs Hernan Casanova
Rudolf Molleker vs [WC] Andrew Paulson
Yu Hsiou Hsu vs Alexiej Watutin
Genaro Alberto Olivieri vs [5] Jonas Forejtek
[3] Jewgienij Tiurnev vs Matija Pecotic
[Q] Facundo Diaz Acosta vs [PR] Matteo Donati
[Q] Zsombor Piros vs [Q] Uladzimir Ignatik
Ryan Peniston vs [8] Miljan Zekic
[6] Michael Geerts vs [WC] Martin Krumich
Johannes Haerteis vs [Q] Alex Rybakov
Nikolas Sanchez Izquierdo vs Franco Agamenone
Arthur Cazaux vs [4] Geoffrey Blancaneaux
[7] Filip Cristan Jianu vs Matheus Pucinelli De Almeida
[WC] Daniel Siniakov vs Igor Sijsling
Kaichi Uchida vs Nick Chappell
Roberto Ortega-Olmedo vs [2] Alexander Ritschard
Praga - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jewgienij Karlowski vs Hernan Casanova
Rudolf Molleker vs [WC] Andrew Paulson
Yu Hsiou Hsu vs Alexiej Watutin
Genaro Alberto Olivieri vs [5] Jonas Forejtek
[3] Jewgienij Tiurnev vs Matija Pecotic
[Q] Facundo Diaz Acosta vs [PR] Matteo Donati
[Q] Zsombor Piros vs [Q] Uladzimir Ignatik
Ryan Peniston vs [8] Miljan Zekic
[6] Michael Geerts vs [WC] Martin Krumich
Johannes Haerteis vs [Q] Alex Rybakov
Nikolas Sanchez Izquierdo vs Franco Agamenone
Arthur Cazaux vs [4] Geoffrey Blancaneaux
[7] Filip Cristan Jianu vs Matheus Pucinelli De Almeida
[WC] Daniel Siniakov vs Igor Sijsling
Kaichi Uchida vs Nick Chappell
Roberto Ortega-Olmedo vs [2] Alexander Ritschard
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172956
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
Bjorn Borg zawitał na Legię z tego co widzę na fb.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
BNP Paribas Polish Cup
Warszawa - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Alexander Shevchenko d. [8] Bogdan Bobrov 6‑3 6‑1 K. Krajowska
[WC] Jan Zieliński d. [7] Aldin Setkic 1‑6 6‑2 7‑5 D. Klawikowski
[5] Daniel Michalski d. [3] Christopher Heyman 7‑5 6‑3 I. Yovchev
[4] Johan Nikles d. Jonathan Mridha 6‑4 6‑7(3) 6‑3 I. Yovchev
Warszawa - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Alexander Shevchenko d. [8] Bogdan Bobrov 6‑3 6‑1 K. Krajowska
[WC] Jan Zieliński d. [7] Aldin Setkic 1‑6 6‑2 7‑5 D. Klawikowski
[5] Daniel Michalski d. [3] Christopher Heyman 7‑5 6‑3 I. Yovchev
[4] Johan Nikles d. Jonathan Mridha 6‑4 6‑7(3) 6‑3 I. Yovchev
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
BNP Paribas Polish Cup
Warszawa - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Daniel Altmaier vs [WC] Leo Borg
Camilo Ugo Carabelli vs [WC] Maks Kaśnikowski
Nicolas Kicker vs Alexander Erler
Adrian Menendez-Maceiras vs [6] Nicolas Jarry
[3] Lukas Klein vs Julian Lenz
Andriej Kuzniecow vs Viktor Durasovic
Lucas Catarina vs Nuno Borges
Javier Barranco Cosano vs [8] Mirza Basic
[7] Vitaliy Sachko vs Michael Vrbensky
[PR] Jeroen Vanneste vs [Q] Alexander Shevchenko
[Q] Daniel Michalski vs Nino Serdarusic
[Q] Jan Zieliński vs [4] Tristan Lamasine
[5] Duje Ajdukovic vs Lucas Miedler
[WC] Szymon Kielan vs Goncalo Oliveira
Evan Furness vs Orlando Luz
[Q] Johan Nikles vs [2] Jozef Kovalik
Warszawa - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Daniel Altmaier vs [WC] Leo Borg
Camilo Ugo Carabelli vs [WC] Maks Kaśnikowski
Nicolas Kicker vs Alexander Erler
Adrian Menendez-Maceiras vs [6] Nicolas Jarry
[3] Lukas Klein vs Julian Lenz
Andriej Kuzniecow vs Viktor Durasovic
Lucas Catarina vs Nuno Borges
Javier Barranco Cosano vs [8] Mirza Basic
[7] Vitaliy Sachko vs Michael Vrbensky
[PR] Jeroen Vanneste vs [Q] Alexander Shevchenko
[Q] Daniel Michalski vs Nino Serdarusic
[Q] Jan Zieliński vs [4] Tristan Lamasine
[5] Duje Ajdukovic vs Lucas Miedler
[WC] Szymon Kielan vs Goncalo Oliveira
Evan Furness vs Orlando Luz
[Q] Johan Nikles vs [2] Jozef Kovalik
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
Open Citta della Disfida
Barletta - wyniki I rundy:
[1] Andrej Martin d. [WC] Jacoppo Berrettini 4‑6 6‑2 6‑1 E. Russo
Thiago Agustin Tirante d. Petros Chrysochos 6‑1 4‑6 6‑2 G. Costantino
Roberto Quiroz d. [Alt] Francesco Forti 6‑2 6‑2 J. Williams
[Q] Nicolas Alvarez d. [7] Riccardo Bonadio 4‑6 7‑6(5) 7‑5 J. Williams
[4] Tim Van Rijthoven d. [WC] Emiliano Maggioli 7‑5 6‑4 G. De Pasquale
Flavio Cobolli d. Pavel Kotov 6‑2 4‑6 6‑2 E. Russo
Pedja Krstin d. [PR] Jeremy Jahn 5‑1 i krecz (lewe biodro) G. Solarino
Aziz Dougaz d. [6] Jack Draper 6‑3 6‑2 G. Iacobucci
[8] Chun Hsin Tseng d. [Q] Ryan Harrison 6‑1 i krecz (górna część lewej nogi) J. Williams
[WC] Luca Nardi d. Malek Jaziri 6-3 6-1 G. De Pasquale
Nicolas Mejia d. Pedro Sakamoto 7‑6(4) 7‑6(3) E. Russo
[Q] Andrea Vavassori d. [3] Jay Clarke 6‑3 6‑4 E. Russo
[Q] Cristian Rodriguez d. [5] Matteo Viola 6‑2 7‑5 G. Iacobucci
Julian Ocleppo d. Jelle Sels 6‑4 6‑3 G. Iacobucci
Giulio Zeppieri d. Timofey Skatov 7‑5 6‑0 G. Costantino
Andrea Arnaboldi d. [2] Juan Manuel Cerundolo 6‑1 2‑6 5‑2 i krecz (lewa ręka) G. Solarino
Barletta - wyniki I rundy:
[1] Andrej Martin d. [WC] Jacoppo Berrettini 4‑6 6‑2 6‑1 E. Russo
Thiago Agustin Tirante d. Petros Chrysochos 6‑1 4‑6 6‑2 G. Costantino
Roberto Quiroz d. [Alt] Francesco Forti 6‑2 6‑2 J. Williams
[Q] Nicolas Alvarez d. [7] Riccardo Bonadio 4‑6 7‑6(5) 7‑5 J. Williams
[4] Tim Van Rijthoven d. [WC] Emiliano Maggioli 7‑5 6‑4 G. De Pasquale
Flavio Cobolli d. Pavel Kotov 6‑2 4‑6 6‑2 E. Russo
Pedja Krstin d. [PR] Jeremy Jahn 5‑1 i krecz (lewe biodro) G. Solarino
Aziz Dougaz d. [6] Jack Draper 6‑3 6‑2 G. Iacobucci
[8] Chun Hsin Tseng d. [Q] Ryan Harrison 6‑1 i krecz (górna część lewej nogi) J. Williams
[WC] Luca Nardi d. Malek Jaziri 6-3 6-1 G. De Pasquale
Nicolas Mejia d. Pedro Sakamoto 7‑6(4) 7‑6(3) E. Russo
[Q] Andrea Vavassori d. [3] Jay Clarke 6‑3 6‑4 E. Russo
[Q] Cristian Rodriguez d. [5] Matteo Viola 6‑2 7‑5 G. Iacobucci
Julian Ocleppo d. Jelle Sels 6‑4 6‑3 G. Iacobucci
Giulio Zeppieri d. Timofey Skatov 7‑5 6‑0 G. Costantino
Andrea Arnaboldi d. [2] Juan Manuel Cerundolo 6‑1 2‑6 5‑2 i krecz (lewa ręka) G. Solarino
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Barletta, Praga III, Warszawa 2021
IBG PRAGUE OPEN 2021 BY MONETA MONEY BANK
Praga - wyniki I rundy:
[1] Jewgienij Karlowski d. Hernan Casanova 6‑2 6‑3 J. Adamovskiy
Rudolf Molleker d. [WC] Andrew Paulson 7‑5 4‑6 6‑1 L. Boucharinc
Yu Hsiou Hsu d. Alexiej Watutin 6‑3 6‑0 J. Smisek
Genaro Alberto Olivieri d. [5] Jonas Forejtek 6‑2 6‑4 R. Szoreny
Matija Pecotic d. [3] Jewgienij Tiurnev 7‑6(6) 6‑2 J. Carboch
[Q] Facundo Diaz Acosta d. [PR] Matteo Donati 6‑1 6‑3 J. Carboch
[Q] Uladzimir Ignatik d. [Q] Zsombor Piros 6‑4 6‑3 J. Smisek
Ryan Peniston d. [8] Miljan Zekic 6‑0 4‑1 ret. J. Adamovskiy
[6] Michael Geerts d. [WC] Martin Krumich 6‑2 6‑4 M. Leal
[Q] Alex Rybakov d. Johannes Haerteis 6‑4 6‑2 M. Leal
Franco Agamenone d. Nikolas Sanchez Izquierdo 6‑3 6‑3 R. Szoreny
[4] Geoffrey Blancaneaux d. Arthur Cazaux 6‑4 7‑6(6) L. Boucharinc
Matheus Pucinelli De Almeida d. [7] Filip Cristan Jianu 7‑6(4) 6‑2 R. Szoreny
Igor Sijsling d. [WC] Daniel Siniakov 6‑4 6‑3 M. Leal
Kaichi Uchida d. Nick Chappell 6‑4 3‑6 6‑1 R. Szoreny
[2] Alexander Ritschard d. Roberto Ortega-Olmedo 6‑1 6‑1 J. Adamovskiy
Praga - wyniki I rundy:
[1] Jewgienij Karlowski d. Hernan Casanova 6‑2 6‑3 J. Adamovskiy
Rudolf Molleker d. [WC] Andrew Paulson 7‑5 4‑6 6‑1 L. Boucharinc
Yu Hsiou Hsu d. Alexiej Watutin 6‑3 6‑0 J. Smisek
Genaro Alberto Olivieri d. [5] Jonas Forejtek 6‑2 6‑4 R. Szoreny
Matija Pecotic d. [3] Jewgienij Tiurnev 7‑6(6) 6‑2 J. Carboch
[Q] Facundo Diaz Acosta d. [PR] Matteo Donati 6‑1 6‑3 J. Carboch
[Q] Uladzimir Ignatik d. [Q] Zsombor Piros 6‑4 6‑3 J. Smisek
Ryan Peniston d. [8] Miljan Zekic 6‑0 4‑1 ret. J. Adamovskiy
[6] Michael Geerts d. [WC] Martin Krumich 6‑2 6‑4 M. Leal
[Q] Alex Rybakov d. Johannes Haerteis 6‑4 6‑2 M. Leal
Franco Agamenone d. Nikolas Sanchez Izquierdo 6‑3 6‑3 R. Szoreny
[4] Geoffrey Blancaneaux d. Arthur Cazaux 6‑4 7‑6(6) L. Boucharinc
Matheus Pucinelli De Almeida d. [7] Filip Cristan Jianu 7‑6(4) 6‑2 R. Szoreny
Igor Sijsling d. [WC] Daniel Siniakov 6‑4 6‑3 M. Leal
Kaichi Uchida d. Nick Chappell 6‑4 3‑6 6‑1 R. Szoreny
[2] Alexander Ritschard d. Roberto Ortega-Olmedo 6‑1 6‑1 J. Adamovskiy
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości