T31: Cordenons, Liberec 2021
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
SVIJANY OPEN 2021
Liberec - drabinka kwalifikacji:
[1] Nikoła Milojevic wolna runda
Denis Jewsejew vs [7] Franco Agamenone
[2] Evan Furness vs [WC] Martin Krumich
[WC] Matthew William Donald vs [8] Rudolf Molleker
[3] Alexander Ritschard vs [Alt] Jaroslav Pospisil
Artem Dubrivnyy vs [5] Kyrian Jacquet
[4] Geoffrey Blancaneaux vs [WC] Daniel Siniakov
[Alt] David Vega Hernandez vs [6] Thomaz Bellucci
Liberec - drabinka kwalifikacji:
[1] Nikoła Milojevic wolna runda
Denis Jewsejew vs [7] Franco Agamenone
[2] Evan Furness vs [WC] Martin Krumich
[WC] Matthew William Donald vs [8] Rudolf Molleker
[3] Alexander Ritschard vs [Alt] Jaroslav Pospisil
Artem Dubrivnyy vs [5] Kyrian Jacquet
[4] Geoffrey Blancaneaux vs [WC] Daniel Siniakov
[Alt] David Vega Hernandez vs [6] Thomaz Bellucci
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
CHALLENGER ACQUA DOLOMIA
Cordenons - drabinka główna:
[1] Stefano Travaglia vs [Alt] Pavel Kotov
Quentin Halys vs [SE] Thiago Agustin Tirante
[WC] Luca Nardi vs [Q]
Andrea Collarini vs [6] Antoine Hoang
[3] Francisco Cerundolo vs [Q]
Lorenzo Giustino vs [WC] Filippo Baldi
Andrea Pellegrino vs [Q]
[WC] Riccardo Bonadio vs [7] Juan Manuel Cerundolo
[8] Federico Gaio vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Tomas Martin Etcheverry vs Renzo Olivo
Zdenek Kolar vs Paolo Lorenzi
Alejandro Tabilo vs [4] Juan Pablo Varillas
[5] Hugo Dellien vs [Q]
Marc-Andrea Huesler vs Roberto Marcora
Joao Menezes vs Marcelo Tomas Barrios Vera
Gian Marco Moroni vs [2] Gilles Simon
Cordenons - drabinka główna:
[1] Stefano Travaglia vs [Alt] Pavel Kotov
Quentin Halys vs [SE] Thiago Agustin Tirante
[WC] Luca Nardi vs [Q]
Andrea Collarini vs [6] Antoine Hoang
[3] Francisco Cerundolo vs [Q]
Lorenzo Giustino vs [WC] Filippo Baldi
Andrea Pellegrino vs [Q]
[WC] Riccardo Bonadio vs [7] Juan Manuel Cerundolo
[8] Federico Gaio vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Tomas Martin Etcheverry vs Renzo Olivo
Zdenek Kolar vs Paolo Lorenzi
Alejandro Tabilo vs [4] Juan Pablo Varillas
[5] Hugo Dellien vs [Q]
Marc-Andrea Huesler vs Roberto Marcora
Joao Menezes vs Marcelo Tomas Barrios Vera
Gian Marco Moroni vs [2] Gilles Simon
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
CHALLENGER ACQUA DOLOMIA
Cordenons - drabinka kwalifikacji:
[Alt] vs [WC] Michele Vianello
Francesco Forti vs [8] Nikolas Sanchez Izquierdo
[2] JC Aragone vs [Alt] Alejandro Gonzalez
[WC] Gabriele Piraino vs [7] Julian Ocleppo
[3] Giulio Zeppieri vs [Alt] Martin Cuevas
[Alt] Evan King vs [5] Nicolas Kicker
[4] Camilo Ugo Carabelli vs [Alt] Rafael Matos
[WC] Angelo Rossi vs [6] Nerman Fatic
Cordenons - drabinka kwalifikacji:
[Alt] vs [WC] Michele Vianello
Francesco Forti vs [8] Nikolas Sanchez Izquierdo
[2] JC Aragone vs [Alt] Alejandro Gonzalez
[WC] Gabriele Piraino vs [7] Julian Ocleppo
[3] Giulio Zeppieri vs [Alt] Martin Cuevas
[Alt] Evan King vs [5] Nicolas Kicker
[4] Camilo Ugo Carabelli vs [Alt] Rafael Matos
[WC] Angelo Rossi vs [6] Nerman Fatic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
Cordenons:
SE
Alt Kotov
Cordenons Q:
Skatov
Luz
Tirante
Alt A. Gonzalez
Alt E. King
Alt M. Cuevas
Alt Matos
Liberec:
SE
Alt Jaziri
Liberec Q:
Vrbensky
Van Rijthoven
Forejtek
Alt J. Pospisil
Alt Hernandez
Alt Bye
SE
Alt Kotov
Cordenons Q:
Skatov
Luz
Tirante
Alt A. Gonzalez
Alt E. King
Alt M. Cuevas
Alt Matos
Liberec:
SE
Alt Jaziri
Liberec Q:
Vrbensky
Van Rijthoven
Forejtek
Alt J. Pospisil
Alt Hernandez
Alt Bye
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
SVIJANY OPEN 2021
Liberec - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Nikoła Milojevic wolna runda
Denis Jewsejew d. [7] Franco Agamenone 6‑4 2‑6 6‑4 N. Svarova
[2] Evan Furness d. [WC] Martin Krumich 6‑3 6‑2 M. Weiss
[8] Rudolf Molleker d. [WC] Matthew William Donald 4‑6 7‑5 7‑5 J. Adamovsky
[3] Alexander Ritschard d. [Alt] Jaroslav Pospisil 6‑2 6‑4 M. Weiss
Artem Dubrivnyy d. [5] Kyrian Jacquet 6‑4 6‑0 L. Podjuklova
[WC] Daniel Siniakov d. [4] Geoffrey Blancaneaux 6-2 6-3 N. Svarova
[Alt] David Vega Hernandez d. [6] Thomaz Bellucci 6‑3 3‑6 6‑3 A. Juge
Liberec - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Nikoła Milojevic wolna runda
Denis Jewsejew d. [7] Franco Agamenone 6‑4 2‑6 6‑4 N. Svarova
[2] Evan Furness d. [WC] Martin Krumich 6‑3 6‑2 M. Weiss
[8] Rudolf Molleker d. [WC] Matthew William Donald 4‑6 7‑5 7‑5 J. Adamovsky
[3] Alexander Ritschard d. [Alt] Jaroslav Pospisil 6‑2 6‑4 M. Weiss
Artem Dubrivnyy d. [5] Kyrian Jacquet 6‑4 6‑0 L. Podjuklova
[WC] Daniel Siniakov d. [4] Geoffrey Blancaneaux 6-2 6-3 N. Svarova
[Alt] David Vega Hernandez d. [6] Thomaz Bellucci 6‑3 3‑6 6‑3 A. Juge
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
CHALLENGER ACQUA DOLOMIA
Cordenons - wyniki I rundy kwalifikacji:
[Alt] Timofey Skatov d. [WC] Michele Vianello 6‑4 6‑4 R. Lodde
Francesco Forti d. [8] Nikolas Sanchez Izquierdo 7-6(7) 2-6 6-3 E. Russo
[Alt] Alejandro Gonzalez d. [2] JC Aragone 6-3 6-7(5) 6-3 G. De Pasquale
[WC] Gabriele Piraino d. [7] Julian Ocleppo 6‑3 6‑3 D. Morossi
[3] Giulio Zeppieri d. [Alt] Martin Cuevas 6‑3 6‑1 G. De Pasquale
[5] Nicolas Kicker d. [Alt] Evan King 6‑1 6‑3 A. Mangione
[4] Camilo Ugo Carabelli d. [Alt] Rafael Matos 4‑6 7‑5 6‑2 R. Lodde
[6] Nerman Fatic d. [WC] Angelo Rossi 6‑1 6‑0 A. Mangione
Cordenons - wyniki I rundy kwalifikacji:
[Alt] Timofey Skatov d. [WC] Michele Vianello 6‑4 6‑4 R. Lodde
Francesco Forti d. [8] Nikolas Sanchez Izquierdo 7-6(7) 2-6 6-3 E. Russo
[Alt] Alejandro Gonzalez d. [2] JC Aragone 6-3 6-7(5) 6-3 G. De Pasquale
[WC] Gabriele Piraino d. [7] Julian Ocleppo 6‑3 6‑3 D. Morossi
[3] Giulio Zeppieri d. [Alt] Martin Cuevas 6‑3 6‑1 G. De Pasquale
[5] Nicolas Kicker d. [Alt] Evan King 6‑1 6‑3 A. Mangione
[4] Camilo Ugo Carabelli d. [Alt] Rafael Matos 4‑6 7‑5 6‑2 R. Lodde
[6] Nerman Fatic d. [WC] Angelo Rossi 6‑1 6‑0 A. Mangione
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
SVIJANY OPEN 2021
Liberec - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Nikoła Milojevic d. Denis Jewsejew 6‑4 6‑1 A. Juge
[2] Evan Furness d. [8] Rudolf Molleker 7‑6(7) 6‑2 L. Podjuklova
[3] Alexander Ritschard d. Artem Dubrivnyy 6-2 6-2 N. Svarova
[WC] Daniel Siniakov d. [Alt] David Vega Hernandez 6-3 7-5 M. Weiss
Liberec - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Nikoła Milojevic d. Denis Jewsejew 6‑4 6‑1 A. Juge
[2] Evan Furness d. [8] Rudolf Molleker 7‑6(7) 6‑2 L. Podjuklova
[3] Alexander Ritschard d. Artem Dubrivnyy 6-2 6-2 N. Svarova
[WC] Daniel Siniakov d. [Alt] David Vega Hernandez 6-3 7-5 M. Weiss
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
SVIJANY OPEN 2021
Liberec - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jiri Vesely vs [Alt] Malek Jaziri
Aleksandar Vukic vs Filip Horansky
Maximilian Marterer vs Sumit Nagal
[WC] Michael Vrbensky vs [6] Marc Polmans
[3] Kamil Majchrzak vs Dmitry Popko
Juan Pablo Ficovich vs Mohamed Safwat
[WC] Jonas Forejtek vs [WC] Dalibor Svrcina
Robin Haase vs [8] Alex Molcan
[7] Tomas Machac vs Enzo Couacaud
[Q] Nikoła Milojevic vs [Q] Daniel Siniakov
[Q] Evan Furness vs Tim Van Rijthoven
[PR] Gerald Melzer vs [4] Andrej Martin
[5] Botic Van de Zandschulp vs Vitaliy Sachko
Maxime Janvier vs Lukas Klein
[Q] Alexander Ritschard vs Jiri Lehecka
Borna Gojo vs [2] Tallon Griekspoor
Liberec - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jiri Vesely vs [Alt] Malek Jaziri
Aleksandar Vukic vs Filip Horansky
Maximilian Marterer vs Sumit Nagal
[WC] Michael Vrbensky vs [6] Marc Polmans
[3] Kamil Majchrzak vs Dmitry Popko
Juan Pablo Ficovich vs Mohamed Safwat
[WC] Jonas Forejtek vs [WC] Dalibor Svrcina
Robin Haase vs [8] Alex Molcan
[7] Tomas Machac vs Enzo Couacaud
[Q] Nikoła Milojevic vs [Q] Daniel Siniakov
[Q] Evan Furness vs Tim Van Rijthoven
[PR] Gerald Melzer vs [4] Andrej Martin
[5] Botic Van de Zandschulp vs Vitaliy Sachko
Maxime Janvier vs Lukas Klein
[Q] Alexander Ritschard vs Jiri Lehecka
Borna Gojo vs [2] Tallon Griekspoor
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
CHALLENGER ACQUA DOLOMIA
Cordenons - wyniki II rundy kwalifikacji:
Francesco Forti d. [Alt] Timofey Skatov 6-7(2) 6-2 6-4 A. Mangione
[Alt] Alejandro Gonzalez d. [WC] Gabriele Piraino 6-3 6-2 R. Lodde
[3] Giulio Zeppieri d. [5] Nicolas Kicker 7‑6(2) 6‑0 R. Lodde
[4] Camilo Ugo Carabelli d. [6] Nerman Fatic 7‑5 6‑7(3) 6‑3 D. Morossi
Cordenons - wyniki II rundy kwalifikacji:
Francesco Forti d. [Alt] Timofey Skatov 6-7(2) 6-2 6-4 A. Mangione
[Alt] Alejandro Gonzalez d. [WC] Gabriele Piraino 6-3 6-2 R. Lodde
[3] Giulio Zeppieri d. [5] Nicolas Kicker 7‑6(2) 6‑0 R. Lodde
[4] Camilo Ugo Carabelli d. [6] Nerman Fatic 7‑5 6‑7(3) 6‑3 D. Morossi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
CHALLENGER ACQUA DOLOMIA
Cordenons - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Stefano Travaglia vs [Alt] Pavel Kotov
Quentin Halys vs [SE] Thiago Agustin Tirante
[WC] Luca Nardi vs [Q] Francesco Forti
Andrea Collarini vs [6] Antoine Hoang
[3] Francisco Cerundolo vs [Q] Alejandro Gonzalez
Lorenzo Giustino vs [WC] Filippo Baldi
Andrea Pellegrino vs [Q] Giulio Zeppieri
[WC] Riccardo Bonadio vs [7] Juan Manuel Cerundolo
[8] Federico Gaio vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Tomas Martin Etcheverry vs Renzo Olivo
Zdenek Kolar vs Paolo Lorenzi
Alejandro Tabilo vs [4] Juan Pablo Varillas
[5] Hugo Dellien vs [Q] Camilo Ugo Carabelli
Marc-Andrea Huesler vs Roberto Marcora
Joao Menezes vs Marcelo Tomas Barrios Vera
Gian Marco Moroni vs [2] Gilles Simon
Cordenons - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Stefano Travaglia vs [Alt] Pavel Kotov
Quentin Halys vs [SE] Thiago Agustin Tirante
[WC] Luca Nardi vs [Q] Francesco Forti
Andrea Collarini vs [6] Antoine Hoang
[3] Francisco Cerundolo vs [Q] Alejandro Gonzalez
Lorenzo Giustino vs [WC] Filippo Baldi
Andrea Pellegrino vs [Q] Giulio Zeppieri
[WC] Riccardo Bonadio vs [7] Juan Manuel Cerundolo
[8] Federico Gaio vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Tomas Martin Etcheverry vs Renzo Olivo
Zdenek Kolar vs Paolo Lorenzi
Alejandro Tabilo vs [4] Juan Pablo Varillas
[5] Hugo Dellien vs [Q] Camilo Ugo Carabelli
Marc-Andrea Huesler vs Roberto Marcora
Joao Menezes vs Marcelo Tomas Barrios Vera
Gian Marco Moroni vs [2] Gilles Simon
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
Liberec:
Vesely (neck pain)
Vega Hernandez
Vesely (neck pain)
Vega Hernandez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
SVIJANY OPEN 2021
Liberec - wyniki I rundy:
[Alt] Malek Jaziri d. [LL] David Vega Hernandez 6‑1 6‑2 A. Juge
Filip Horansky d. Aleksandar Vukic 6‑2 7‑5 J. Adamovsky
Maximilian Marterer d. Sumit Nagal 6‑4 6‑3 J. Adamovsky
[6] Marc Polmans d. [WC] Michael Vrbensky 6‑7(5) 6‑2 7‑5 F. Lutz
[3] Kamil Majchrzak d. Dmitry Popko 6‑2 6‑3 J. Adamovsky
Mohamed Safwat d. Juan Pablo Ficovich 6‑4 6‑4 M. Weiss
[WC] Dalibor Svrcina d. [WC] Jonas Forejtek 7‑6(4) 6‑2 F. Lutz
[8] Alex Molcan d. Robin Haase 6‑1 6‑4 M. Weiss
[7] Tomas Machac d. Enzo Couacaud 3-6 6-3 6-3 M. Weiss
[Q] Nikoła Milojevic d. [Q] Daniel Siniakov 7‑5 6‑0 A. Juge
[Q] Evan Furness d. Tim Van Rijthoven 3‑6 6‑4 6‑2 N. Svarova
[PR] Gerald Melzer d. [4] Andrej Martin 6‑3 5‑7 6‑4 J. Adamovsky
[5] Botic Van de Zandschulp d. Vitaliy Sachko 6‑3 7‑5 L. Podjuklova
Lukas Klein d. Maxime Janvier 6‑3 6‑4 L. Podjuklova
[Q] Alexander Ritschard d. Jiri Lehecka 6‑4 3‑6 6‑1 F. Lutz
Borna Gojo d. [2] Tallon Griekspoor 6‑4 6‑3 A. Juge
Liberec - wyniki I rundy:
[Alt] Malek Jaziri d. [LL] David Vega Hernandez 6‑1 6‑2 A. Juge
Filip Horansky d. Aleksandar Vukic 6‑2 7‑5 J. Adamovsky
Maximilian Marterer d. Sumit Nagal 6‑4 6‑3 J. Adamovsky
[6] Marc Polmans d. [WC] Michael Vrbensky 6‑7(5) 6‑2 7‑5 F. Lutz
[3] Kamil Majchrzak d. Dmitry Popko 6‑2 6‑3 J. Adamovsky
Mohamed Safwat d. Juan Pablo Ficovich 6‑4 6‑4 M. Weiss
[WC] Dalibor Svrcina d. [WC] Jonas Forejtek 7‑6(4) 6‑2 F. Lutz
[8] Alex Molcan d. Robin Haase 6‑1 6‑4 M. Weiss
[7] Tomas Machac d. Enzo Couacaud 3-6 6-3 6-3 M. Weiss
[Q] Nikoła Milojevic d. [Q] Daniel Siniakov 7‑5 6‑0 A. Juge
[Q] Evan Furness d. Tim Van Rijthoven 3‑6 6‑4 6‑2 N. Svarova
[PR] Gerald Melzer d. [4] Andrej Martin 6‑3 5‑7 6‑4 J. Adamovsky
[5] Botic Van de Zandschulp d. Vitaliy Sachko 6‑3 7‑5 L. Podjuklova
Lukas Klein d. Maxime Janvier 6‑3 6‑4 L. Podjuklova
[Q] Alexander Ritschard d. Jiri Lehecka 6‑4 3‑6 6‑1 F. Lutz
Borna Gojo d. [2] Tallon Griekspoor 6‑4 6‑3 A. Juge
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
CHALLENGER ACQUA DOLOMIA
Cordenons - wyniki I rundy:
[1] Stefano Travaglia d. [Alt] Pavel Kotov 6‑1 6‑2 R. Lodde
[SE] Thiago Agustin Tirante d. Quentin Halys 6‑4 7‑6(5) R. Lodde
[Q] Francesco Forti d. [WC] Luca Nardi 6‑0 6‑3 D. Morossi
Andrea Collarini d. [6] Antoine Hoang 6‑4 7‑5 G. De Pasquale
[3] Francisco Cerundolo d. [Q] Alejandro Gonzalez 6‑4 6‑2 R. Ragazzini
Lorenzo Giustino d. [WC] Filippo Baldi 6‑7(2) 6‑4 6‑1 R. Ragazzini
[Q] Giulio Zeppieri d. Andrea Pellegrino 5‑7 7‑6(2) 7‑6(3) A. Mangione
[WC] Riccardo Bonadio d. [7] Juan Manuel Cerundolo 6‑0 3‑6 6‑2 A. Mangione
[8] Federico Gaio d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6‑3 3‑6 6‑3 E. Russo
Tomas Martin Etcheverry d. Renzo Olivo 5‑7 7‑6(3) 7‑5 R. Ragazzini
Zdenek Kolar d. Paolo Lorenzi 6‑2 6‑0 G. De Pasquale
[4] Juan Pablo Varillas d. Alejandro Tabilo 6‑4 6‑4 D. Morossi
[Q] Camilo Ugo Carabelli d. [5] Hugo Dellien 7‑6(4) 6‑0 R. Lodde
Marc-Andrea Huesler d. Roberto Marcora 6‑4 6‑4 E. Russo
Marcelo Tomas Barrios Vera d. Joao Menezes 3‑6 6‑4 6‑1 G. De Pasquale
Gian Marco Moroni d. [2] Gilles Simon 7‑6(4) 6‑4 E. Russo
Cordenons - wyniki I rundy:
[1] Stefano Travaglia d. [Alt] Pavel Kotov 6‑1 6‑2 R. Lodde
[SE] Thiago Agustin Tirante d. Quentin Halys 6‑4 7‑6(5) R. Lodde
[Q] Francesco Forti d. [WC] Luca Nardi 6‑0 6‑3 D. Morossi
Andrea Collarini d. [6] Antoine Hoang 6‑4 7‑5 G. De Pasquale
[3] Francisco Cerundolo d. [Q] Alejandro Gonzalez 6‑4 6‑2 R. Ragazzini
Lorenzo Giustino d. [WC] Filippo Baldi 6‑7(2) 6‑4 6‑1 R. Ragazzini
[Q] Giulio Zeppieri d. Andrea Pellegrino 5‑7 7‑6(2) 7‑6(3) A. Mangione
[WC] Riccardo Bonadio d. [7] Juan Manuel Cerundolo 6‑0 3‑6 6‑2 A. Mangione
[8] Federico Gaio d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6‑3 3‑6 6‑3 E. Russo
Tomas Martin Etcheverry d. Renzo Olivo 5‑7 7‑6(3) 7‑5 R. Ragazzini
Zdenek Kolar d. Paolo Lorenzi 6‑2 6‑0 G. De Pasquale
[4] Juan Pablo Varillas d. Alejandro Tabilo 6‑4 6‑4 D. Morossi
[Q] Camilo Ugo Carabelli d. [5] Hugo Dellien 7‑6(4) 6‑0 R. Lodde
Marc-Andrea Huesler d. Roberto Marcora 6‑4 6‑4 E. Russo
Marcelo Tomas Barrios Vera d. Joao Menezes 3‑6 6‑4 6‑1 G. De Pasquale
Gian Marco Moroni d. [2] Gilles Simon 7‑6(4) 6‑4 E. Russo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17540
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
Nie będzie pojedynku braci Cerundolo. To Melzer chyba powiedział, że grał kiedyś z bratem i nie chce więcej tego powtarzać, bo to cholerne uczucie. #płatkiśniegu
W Libercu półfinały panów na M.
W Libercu półfinały panów na M.
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
SVIJANY OPEN 2021
Liberec - wyniki II rundy:
[Alt] Malek Jaziri d. Filip Horansky 6‑4 6‑3 F. Lutz
[6] Marc Polmans d. Maximilian Marterer 6‑4 6‑4 A. Juge
[3] Kamil Majchrzak d. Mohamed Safwat 6‑2 6‑2 F. Lutz
[8] Alex Molcan d. [WC] Dalibor Svrcina 6‑2 6‑1 A. Juge
[7] Tomas Machac d. [Q] Nikoła Milojevic 6‑2 7‑6(7) A. Juge
[PR] Gerald Melzer d. [Q] Evan Furness 6‑4 6‑2 J. Adamovsky
[5] Botic Van de Zandschulp d. Lukas Klein 6‑4 3‑6 7‑5 M. Weiss
[Q] Alexander Ritschard d. Borna Gojo 5‑7 7‑5 6‑3 J. Adamovsky
Liberec - wyniki II rundy:
[Alt] Malek Jaziri d. Filip Horansky 6‑4 6‑3 F. Lutz
[6] Marc Polmans d. Maximilian Marterer 6‑4 6‑4 A. Juge
[3] Kamil Majchrzak d. Mohamed Safwat 6‑2 6‑2 F. Lutz
[8] Alex Molcan d. [WC] Dalibor Svrcina 6‑2 6‑1 A. Juge
[7] Tomas Machac d. [Q] Nikoła Milojevic 6‑2 7‑6(7) A. Juge
[PR] Gerald Melzer d. [Q] Evan Furness 6‑4 6‑2 J. Adamovsky
[5] Botic Van de Zandschulp d. Lukas Klein 6‑4 3‑6 7‑5 M. Weiss
[Q] Alexander Ritschard d. Borna Gojo 5‑7 7‑5 6‑3 J. Adamovsky
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
CHALLENGER ACQUA DOLOMIA
Cordenons - wyniki II rundy:
[1] Stefano Travaglia d. [SE] Thiago Agustin Tirante 6‑7(7) 6‑3 6‑4 G. De Pasquale
Andrea Collarini d. [Q] Francesco Forti 6‑1 6‑3 E. Russo
[3] Francisco Cerundolo d. Lorenzo Giustino 6‑3 6‑3 G. De Pasquale
[Q] Giulio Zeppieri d. [WC] Riccardo Bonadio 6‑3 6‑2 E. Russo
Tomas Martin Etcheverry d. [8] Federico Gaio 6‑4 6‑3 R. Lodde
[4] Juan Pablo Varillas d. Zdenek Kolar 6‑3 6‑7(5) 7‑6(2) R. Ragazzini
Marc-Andrea Huesler d. [Q] Camilo Ugo Carabelli 6‑4 6‑3 R. Ragazzini
Marcelo Tomas Barrios Vera Gian Marco Moroni 6‑4 7‑6(5) R. Lodde
Cordenons - wyniki II rundy:
[1] Stefano Travaglia d. [SE] Thiago Agustin Tirante 6‑7(7) 6‑3 6‑4 G. De Pasquale
Andrea Collarini d. [Q] Francesco Forti 6‑1 6‑3 E. Russo
[3] Francisco Cerundolo d. Lorenzo Giustino 6‑3 6‑3 G. De Pasquale
[Q] Giulio Zeppieri d. [WC] Riccardo Bonadio 6‑3 6‑2 E. Russo
Tomas Martin Etcheverry d. [8] Federico Gaio 6‑4 6‑3 R. Lodde
[4] Juan Pablo Varillas d. Zdenek Kolar 6‑3 6‑7(5) 7‑6(2) R. Ragazzini
Marc-Andrea Huesler d. [Q] Camilo Ugo Carabelli 6‑4 6‑3 R. Ragazzini
Marcelo Tomas Barrios Vera Gian Marco Moroni 6‑4 7‑6(5) R. Lodde
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
SVIJANY OPEN 2021
Liberec - wyniki 1/4 finału:
[Alt] Malek Jaziri d. [6] Marc Polmans 6‑2 6‑4 J. Adamovsky
[8] Alex Molcan d. [3] Kamil Majchrzak 7‑6(3) 6‑3 M. Weiss
[7] Tomas Machac d. [PR] Gerald Melzer 7‑6(8) 6‑4 F. Lutz
[5] Botic Van de Zandschulp d. [Q] Alexander Ritschard 6‑2 6‑3 A. Juge
Liberec - wyniki 1/4 finału:
[Alt] Malek Jaziri d. [6] Marc Polmans 6‑2 6‑4 J. Adamovsky
[8] Alex Molcan d. [3] Kamil Majchrzak 7‑6(3) 6‑3 M. Weiss
[7] Tomas Machac d. [PR] Gerald Melzer 7‑6(8) 6‑4 F. Lutz
[5] Botic Van de Zandschulp d. [Q] Alexander Ritschard 6‑2 6‑3 A. Juge
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
CHALLENGER ACQUA DOLOMIA
Cordenons - wyniki 1/4 finału:
Andrea Collarini d. [1] Stefano Travaglia 6‑1 6‑2 R. Lodde
[3] Francisco Cerundolo d. [Q] Giulio Zeppieri 6‑1 4‑6 6‑3 R. Lodde
Tomas Martin Etcheverry d. [4] Juan Pablo Varillas 6-2 2-6 7-5 E. Russo
Marc-Andrea Huesler d. Marcelo Tomas Barrios Vera 6‑1 6‑7(0) 6‑4 A. Mangione
Cordenons - wyniki 1/4 finału:
Andrea Collarini d. [1] Stefano Travaglia 6‑1 6‑2 R. Lodde
[3] Francisco Cerundolo d. [Q] Giulio Zeppieri 6‑1 4‑6 6‑3 R. Lodde
Tomas Martin Etcheverry d. [4] Juan Pablo Varillas 6-2 2-6 7-5 E. Russo
Marc-Andrea Huesler d. Marcelo Tomas Barrios Vera 6‑1 6‑7(0) 6‑4 A. Mangione
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171449
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
Ale ciśnie Etcheverry, kolejny finał jutro. Fajny zestaw tak w ogóle, bo gra dwóch graczy z mojego ls teamu: Tomy vs Fran Cerundolo.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T31: Cordenons, Liberec 2021
SVIJANY OPEN 2021
Liberec - wyniki 1/2 finału:
[8] Alex Molcan d. [Alt] Malek Jaziri 6‑1 6‑0 J. Adamovsky
[7] Tomas Machac d. [5] Botic Van de Zandschulp 6‑2 6‑2 M. Weiss
Liberec - wyniki 1/2 finału:
[8] Alex Molcan d. [Alt] Malek Jaziri 6‑1 6‑0 J. Adamovsky
[7] Tomas Machac d. [5] Botic Van de Zandschulp 6‑2 6‑2 M. Weiss
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości