T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
OPEN PAYS D’AIX CEPAC
Aix En Provence - wyniki I rundy kwalifikacji:
[WC] Titouan Droguet d. [1] Carlos Gomez-Herrera 7‑5 6‑4 R. Concas
[8] Eduard Esteve Lobato d. Marek Gengel 6‑0 6‑1 L. Boucharinc
[2] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [Alt] Rafael Matos 6‑2 6‑2 A. Belli Deligny
[5] Michael Geerts d. [WC] Arthur Reymond 6‑2 6‑3 R. Leguevaques
[3] Aziz Dougaz d. [Alt] Alexander Zhurbin 6‑1 6‑2 M. Absolu
[7] Oscar Jose Gutierrez d. Ronald Slobodchikov 6‑1 6‑4 A. Belli Deligny
[Alt] Sadio Doumbia d. [4] Nick Chappell 6‑0 6‑4 L. Boucharinc
[6] Oriol Roca Batalla d. [WC] Sascha Gueymard Wayenburg 6‑4 6‑2 R. Leguevaques
Aix En Provence - wyniki I rundy kwalifikacji:
[WC] Titouan Droguet d. [1] Carlos Gomez-Herrera 7‑5 6‑4 R. Concas
[8] Eduard Esteve Lobato d. Marek Gengel 6‑0 6‑1 L. Boucharinc
[2] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [Alt] Rafael Matos 6‑2 6‑2 A. Belli Deligny
[5] Michael Geerts d. [WC] Arthur Reymond 6‑2 6‑3 R. Leguevaques
[3] Aziz Dougaz d. [Alt] Alexander Zhurbin 6‑1 6‑2 M. Absolu
[7] Oscar Jose Gutierrez d. Ronald Slobodchikov 6‑1 6‑4 A. Belli Deligny
[Alt] Sadio Doumbia d. [4] Nick Chappell 6‑0 6‑4 L. Boucharinc
[6] Oriol Roca Batalla d. [WC] Sascha Gueymard Wayenburg 6‑4 6‑2 R. Leguevaques
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
OPEN SOPRA STERIA DE LYON
Forli - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Nerman Fatic d. [Alt] Luca Potenza 6‑3 6‑1 C. Alberti
[6] Francesco Forti d. Benjamin Lock 2‑6 6‑1 6‑4 N. Stellabotte
[2] Thiago Agustin Tirante d. [WC] Lorenzo Angelini 6‑0 6‑4 A. Mangione
[7] Tobias Simon d. [WC] Matteo Arnaldi 7‑6(4) 6‑2 N. Stellabotte
Lucas Gerch d. [3] Alessandro Bega 6‑3 6‑1 C. Alberti
[5] Elmar Ejupovic d. [Alt] David Pichler 5‑7 7‑5 2‑0 ret. V. Nicolella
[4] Sebastian Fanselow d. [Alt] Antoine Bellier 6‑3 6‑4 G. De Pasquale
[8] Luca Vanni d. [WC] Michele Vianello 6‑3 6‑4 A. Mangione
Forli - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Nerman Fatic d. [Alt] Luca Potenza 6‑3 6‑1 C. Alberti
[6] Francesco Forti d. Benjamin Lock 2‑6 6‑1 6‑4 N. Stellabotte
[2] Thiago Agustin Tirante d. [WC] Lorenzo Angelini 6‑0 6‑4 A. Mangione
[7] Tobias Simon d. [WC] Matteo Arnaldi 7‑6(4) 6‑2 N. Stellabotte
Lucas Gerch d. [3] Alessandro Bega 6‑3 6‑1 C. Alberti
[5] Elmar Ejupovic d. [Alt] David Pichler 5‑7 7‑5 2‑0 ret. V. Nicolella
[4] Sebastian Fanselow d. [Alt] Antoine Bellier 6‑3 6‑4 G. De Pasquale
[8] Luca Vanni d. [WC] Michele Vianello 6‑3 6‑4 A. Mangione
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
NOTTINGHAM TROPHY
Nottingham - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Kacper Żuk d. [WC] Lui Maxted 6‑2 6‑1 A. Borghei
[8] Ramkumar Ramanathan d. [Alt] Luke Johnson 3‑6 6‑3 6‑2 S. Sumer
[2] Zhizhen Zhang d. [Alt] Mark Whitehouse 6‑4 7‑6(7) E. McGuinness
[5] Ernesto Escobedo d. [WC] Arthur Fery 7‑6(5) 6‑2 S. Noble
Marius Copil d. [3] Thanasi Kokkinakis 7‑6(6) 3‑3 i krecz (brzuch) S. Noble
[Alt] Borna Gojo d. [6] Mikael Torpegaard 6‑2 7‑6(6) J. Williams
[Alt] Matthew Ebden d. [4] Mario Vilella Martinez 6‑3 6‑3 J. Williams
[7] Alex Bolt d. [WC] Felix Gill 7‑6(9) 6‑4 A. Borghei
Nottingham - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Kacper Żuk d. [WC] Lui Maxted 6‑2 6‑1 A. Borghei
[8] Ramkumar Ramanathan d. [Alt] Luke Johnson 3‑6 6‑3 6‑2 S. Sumer
[2] Zhizhen Zhang d. [Alt] Mark Whitehouse 6‑4 7‑6(7) E. McGuinness
[5] Ernesto Escobedo d. [WC] Arthur Fery 7‑6(5) 6‑2 S. Noble
Marius Copil d. [3] Thanasi Kokkinakis 7‑6(6) 3‑3 i krecz (brzuch) S. Noble
[Alt] Borna Gojo d. [6] Mikael Torpegaard 6‑2 7‑6(6) J. Williams
[Alt] Matthew Ebden d. [4] Mario Vilella Martinez 6‑3 6‑3 J. Williams
[7] Alex Bolt d. [WC] Felix Gill 7‑6(9) 6‑4 A. Borghei
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
Moneta Czech Open
Prostejov - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Johannes Haerteis d. [WC] Jakub Nicod 6‑3 3‑6 6‑3 L. Adamovska
David Poljak d. [Alt] Sem Verbeek 6‑3 6‑3 R. Szoreny
[2] Jelle Sels d. Aldin Setkic 6‑3 6‑1 J. Carboch
[7] Skander Mansouri d. [Alt] Federico Zeballos 7‑6(4) 6‑0 R. Szoreny
Alex Rybakov d. [3] Uladzimir Ignatik 6‑4 7‑5 J. Adamovsky
[8/PR] Jeroen Vanneste d. [WC] Adam Jurajda 4‑6 7‑6(4) 6‑1 J. Adamovsky
[4] Alexander Erler d. [WC] Jakub Mensik 6‑3 6‑4 L. Adamovska
[Alt] Pavel Nejedly [6] Ivan Nedelko 6‑2 4‑2 i krecz (prawa ręka) J. Carboch
Prostejov - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Johannes Haerteis d. [WC] Jakub Nicod 6‑3 3‑6 6‑3 L. Adamovska
David Poljak d. [Alt] Sem Verbeek 6‑3 6‑3 R. Szoreny
[2] Jelle Sels d. Aldin Setkic 6‑3 6‑1 J. Carboch
[7] Skander Mansouri d. [Alt] Federico Zeballos 7‑6(4) 6‑0 R. Szoreny
Alex Rybakov d. [3] Uladzimir Ignatik 6‑4 7‑5 J. Adamovsky
[8/PR] Jeroen Vanneste d. [WC] Adam Jurajda 4‑6 7‑6(4) 6‑1 J. Adamovsky
[4] Alexander Erler d. [WC] Jakub Mensik 6‑3 6‑4 L. Adamovska
[Alt] Pavel Nejedly [6] Ivan Nedelko 6‑2 4‑2 i krecz (prawa ręka) J. Carboch
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
Aix-en-Provence:
Lestienne
Gutierrez
Prostejov:
Horansky
Klizan
Haerteis
Sels
Nottingham 2:
Gunneswaran
Zhang
Lestienne
Gutierrez
Prostejov:
Horansky
Klizan
Haerteis
Sels
Nottingham 2:
Gunneswaran
Zhang
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
BEELINE BUSINESS
Ałmaty 2 - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Vitaliy Sachko d. [8] Benjamin Hassan 4‑6 6‑3 6‑1 A. Chsherbina
[2] Jesper De Jong d. [5] Khumoyun Sultanov 6‑1 6‑3 B. Kravchuk
Ergi Kirkin d. Vladyslav Manafov 6‑2 6‑3 A. Ignatchenko
[7] Vladyslav Orlov d. [4] Filip Cristan Jianu 7‑6(3) 6‑1 E. Zanon
Ałmaty 2 - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Vitaliy Sachko d. [8] Benjamin Hassan 4‑6 6‑3 6‑1 A. Chsherbina
[2] Jesper De Jong d. [5] Khumoyun Sultanov 6‑1 6‑3 B. Kravchuk
Ergi Kirkin d. Vladyslav Manafov 6‑2 6‑3 A. Ignatchenko
[7] Vladyslav Orlov d. [4] Filip Cristan Jianu 7‑6(3) 6‑1 E. Zanon
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
BEELINE BUSINESS
Ałmaty 2 - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Andrej Martin vs [Q] Vitaliy Sachko
Jewgienij Tiurnev vs [WC] Denis Jewsejew
Chun Hsin Tseng vs Carlos Gimeno Valero
Adrian Menendez-Maceiras vs [8] Brayden Schnur
[4] Lorenzo Giustino vs Pavel Kotov
Zizou Bergs vs [Q] Ergi Kirkin
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [Q] Vladyslav Orlov
Nino Serdarusic vs [5] Dmitry Popko
[6] Denis Istomin vs Riccardo Bonadio
Tung-Lin Wu vs [LL] Filip Cristan Jianu
Pedja Krstin vs Tejmuraz Gabaszwili
[Q] Jesper De Jong vs [3] Kimmer Coppejans
[7] Joao Menezes vs [WC] Dostanbek Tashbulatov
Mirza Basic vs [SE] Timofey Skatov
Gian Marco Moroni vs Dimitar Kuzmanov
[WC] Beibit Zhukayev vs [2] Mohamed Safwat
Ałmaty 2 - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Andrej Martin vs [Q] Vitaliy Sachko
Jewgienij Tiurnev vs [WC] Denis Jewsejew
Chun Hsin Tseng vs Carlos Gimeno Valero
Adrian Menendez-Maceiras vs [8] Brayden Schnur
[4] Lorenzo Giustino vs Pavel Kotov
Zizou Bergs vs [Q] Ergi Kirkin
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [Q] Vladyslav Orlov
Nino Serdarusic vs [5] Dmitry Popko
[6] Denis Istomin vs Riccardo Bonadio
Tung-Lin Wu vs [LL] Filip Cristan Jianu
Pedja Krstin vs Tejmuraz Gabaszwili
[Q] Jesper De Jong vs [3] Kimmer Coppejans
[7] Joao Menezes vs [WC] Dostanbek Tashbulatov
Mirza Basic vs [SE] Timofey Skatov
Gian Marco Moroni vs Dimitar Kuzmanov
[WC] Beibit Zhukayev vs [2] Mohamed Safwat
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
OPEN PAYS D’AIX CEPAC
Aix En Provence - wyniki II rundy kwalifikacji:
[WC] Titouan Droguet d. [8] Eduard Esteve Lobato 7‑6(5) 6‑3 L. Boucharinc
[2] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [5] Michael Geerts 6‑7(6) 6‑4 6‑2 A. Belli Deligny
[3] Aziz Dougaz d. [7] Oscar Jose Gutierrez 6‑4 4‑6 6‑4 R. Leguevaques
[6] Oriol Roca Batalla d. [Alt] Sadio Doumbia 6‑1 6‑4 M. Absolu
Aix En Provence - wyniki II rundy kwalifikacji:
[WC] Titouan Droguet d. [8] Eduard Esteve Lobato 7‑6(5) 6‑3 L. Boucharinc
[2] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [5] Michael Geerts 6‑7(6) 6‑4 6‑2 A. Belli Deligny
[3] Aziz Dougaz d. [7] Oscar Jose Gutierrez 6‑4 4‑6 6‑4 R. Leguevaques
[6] Oriol Roca Batalla d. [Alt] Sadio Doumbia 6‑1 6‑4 M. Absolu
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
OPEN PAYS D’AIX CEPAC
Aix En Provence - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Roberto Carballes Baena vs [WC] Matteo Martineau
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo vs Manuel Guinard
Joao Domingues vs Bjorn Fratangelo
Tristan Lamasine vs [8] Sumit Nagal
[4] Francisco Cerundolo vs [Alt] Geoffrey Blancaneaux
Elias Ymer vs Matteo Viola
Oscar Otte vs [Q] Aziz Dougaz
Tommy Robredo vs [7] Hugo Gaston
[6] Carlos Taberner vs Alexiej Watutin
[WC] Arthur Cazaux vs [Alt] Agustin Velotti
Renzo Olivo vs [LL] Oscar Jose Gutierrez
[Alt] Javier Barranco Cosano vs [3] Facundo Bagnis
[5] Juan Pablo Varillas vs Andrea Collarini
Maxime Janvier vs [WC] Kyrian Jacquet
[Q] Titouan Droguet vs [Q] Oriol Roca Batalla
Mathias Bourgue vs [2] Fernando Verdasco
Aix En Provence - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Roberto Carballes Baena vs [WC] Matteo Martineau
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo vs Manuel Guinard
Joao Domingues vs Bjorn Fratangelo
Tristan Lamasine vs [8] Sumit Nagal
[4] Francisco Cerundolo vs [Alt] Geoffrey Blancaneaux
Elias Ymer vs Matteo Viola
Oscar Otte vs [Q] Aziz Dougaz
Tommy Robredo vs [7] Hugo Gaston
[6] Carlos Taberner vs Alexiej Watutin
[WC] Arthur Cazaux vs [Alt] Agustin Velotti
Renzo Olivo vs [LL] Oscar Jose Gutierrez
[Alt] Javier Barranco Cosano vs [3] Facundo Bagnis
[5] Juan Pablo Varillas vs Andrea Collarini
Maxime Janvier vs [WC] Kyrian Jacquet
[Q] Titouan Droguet vs [Q] Oriol Roca Batalla
Mathias Bourgue vs [2] Fernando Verdasco
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
OPEN SOPRA STERIA DE LYON
Forli - wyniki II rundy kwalifikacji:
[6] Francesco Forti d. [1] Nerman Fatic 0‑6 7‑6(6) 6‑3 V. Nicolella
[2] Thiago Agustin Tirante d. [7] Tobias Simon 7‑6(3) 6‑3 C. Alberti
Lucas Gerch d. [5] Elmar Ejupovic 4‑6 6‑4 7‑6(2) A. Mangione
[4] Sebastian Fanselow d. [8] Luca Vanni 2‑6 6‑2 7‑5 N. Stellabotte
Forli - wyniki II rundy kwalifikacji:
[6] Francesco Forti d. [1] Nerman Fatic 0‑6 7‑6(6) 6‑3 V. Nicolella
[2] Thiago Agustin Tirante d. [7] Tobias Simon 7‑6(3) 6‑3 C. Alberti
Lucas Gerch d. [5] Elmar Ejupovic 4‑6 6‑4 7‑6(2) A. Mangione
[4] Sebastian Fanselow d. [8] Luca Vanni 2‑6 6‑2 7‑5 N. Stellabotte
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
OPEN SOPRA STERIA DE LYON
Forli - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Tallon Griekspoor vs [Q] Francesco Forti
[Q] Lucas Gerch vs [Q] Thiago Agustin Tirante
Filippo Baldi vs Elliot Benchetrit
Julian Lenz vs [8] Quentin Halys
[3] Paolo Lorenzi vs [Alt] Raul Brancaccio
Duje Ajdukovic vs [WC] Francesco Passaro
Gastao Elias vs [PR] Viktor Galovic
[Alt] Orlando Luz vs [5] Cem Ilkel
[7] Tomas Martin Etcheverry vs Malek Jaziri
[WC] Flavio Cobolli vs Giulio Zeppieri
[Q] Sebastian Fanselow vs Camilo Ugo Carabelli
Andrea Arnaboldi vs [4] Steven Diez
[6] Robin Haase vs Mats Moraing
Igor Sijsling vs Andrea Pellegrino
Pedro Cachin vs Hugo Grenier
[WC] Jacopo Berrettini vs [2] Alessandro Giannessi
Forli - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Tallon Griekspoor vs [Q] Francesco Forti
[Q] Lucas Gerch vs [Q] Thiago Agustin Tirante
Filippo Baldi vs Elliot Benchetrit
Julian Lenz vs [8] Quentin Halys
[3] Paolo Lorenzi vs [Alt] Raul Brancaccio
Duje Ajdukovic vs [WC] Francesco Passaro
Gastao Elias vs [PR] Viktor Galovic
[Alt] Orlando Luz vs [5] Cem Ilkel
[7] Tomas Martin Etcheverry vs Malek Jaziri
[WC] Flavio Cobolli vs Giulio Zeppieri
[Q] Sebastian Fanselow vs Camilo Ugo Carabelli
Andrea Arnaboldi vs [4] Steven Diez
[6] Robin Haase vs Mats Moraing
Igor Sijsling vs Andrea Pellegrino
Pedro Cachin vs Hugo Grenier
[WC] Jacopo Berrettini vs [2] Alessandro Giannessi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
NOTTINGHAM TROPHY
Nottingham - wyniki II rundy kwalifikacji:
[8] Ramkumar Ramanathan d. [1] Kacper Żuk 6‑3 6‑7(7) 6‑1 C. Tortise
[5] Ernesto Escobedo d. [2] Zhizhen Zhang 6‑3 7‑6(5) A. Borghei
Marius Copil d. [Alt] Borna Gojo 6‑4 7‑5 S. Sumer
[7] Alex Bolt d. [Alt] Matthew Ebden 6‑3 3‑0 i krecz S. Noble
Nottingham - wyniki II rundy kwalifikacji:
[8] Ramkumar Ramanathan d. [1] Kacper Żuk 6‑3 6‑7(7) 6‑1 C. Tortise
[5] Ernesto Escobedo d. [2] Zhizhen Zhang 6‑3 7‑6(5) A. Borghei
Marius Copil d. [Alt] Borna Gojo 6‑4 7‑5 S. Sumer
[7] Alex Bolt d. [Alt] Matthew Ebden 6‑3 3‑0 i krecz S. Noble
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
NOTTINGHAM TROPHY
Nottingham - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Richard Gasquet vs [Alt] Go Soeda
Maxime Cressy vs [WC] Jay Clarke
Thiago Seyboth Wild vs [Q] Alex Bolt
[WC] Aidan McHugh vs [6] Mikhail Kukushkin
[3] Andreas Seppi vs [LL] Zhizhen Zhang
Mackenzie McDonald vs Antoine Hoang
[Alt] Thomas Fabbiano vs Brandon Nakashima
[WC] Anton Matusevich vs [5] Mikael Ymer
[7] Yuichi Sugita vs Kamil Majchrzak
[Alt] Leonardo Mayer vs [Q] Ramkumar Ramanathan
Federico Gaio vs Marc Polmans
Denis Kudla vs [4] Kevin Anderson
[8] Yasutaka Uchiyama vs [Q] Ernesto Escobedo
[Q] Marius Copil vs Benjamin Bonzi
Damir Dzumhur vs Jewgienij Donskoj
[PR] Tomas Machac vs [2] Soonwoo Kwon
Nottingham - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Richard Gasquet vs [Alt] Go Soeda
Maxime Cressy vs [WC] Jay Clarke
Thiago Seyboth Wild vs [Q] Alex Bolt
[WC] Aidan McHugh vs [6] Mikhail Kukushkin
[3] Andreas Seppi vs [LL] Zhizhen Zhang
Mackenzie McDonald vs Antoine Hoang
[Alt] Thomas Fabbiano vs Brandon Nakashima
[WC] Anton Matusevich vs [5] Mikael Ymer
[7] Yuichi Sugita vs Kamil Majchrzak
[Alt] Leonardo Mayer vs [Q] Ramkumar Ramanathan
Federico Gaio vs Marc Polmans
Denis Kudla vs [4] Kevin Anderson
[8] Yasutaka Uchiyama vs [Q] Ernesto Escobedo
[Q] Marius Copil vs Benjamin Bonzi
Damir Dzumhur vs Jewgienij Donskoj
[PR] Tomas Machac vs [2] Soonwoo Kwon
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
Moneta Czech Open
Prostejov - wyniki II rundy kwalifikacji:
David Poljak d. [1] Johannes Haerteis 7‑5 6‑3 J. Carboch
[7] Skander Mansouri d. [2] Jelle Sels 7‑6(5) 6‑4 P. Ayala
Alex Rybakov d. [8/PR] Jeroen Vanneste 7‑6(9) 7‑6(3) R. Szoreny
[4] Alexander Erler d. [Alt] Pavel Nejedly 7‑5 6‑3 M. El Jennati
Prostejov - wyniki II rundy kwalifikacji:
David Poljak d. [1] Johannes Haerteis 7‑5 6‑3 J. Carboch
[7] Skander Mansouri d. [2] Jelle Sels 7‑6(5) 6‑4 P. Ayala
Alex Rybakov d. [8/PR] Jeroen Vanneste 7‑6(9) 7‑6(3) R. Szoreny
[4] Alexander Erler d. [Alt] Pavel Nejedly 7‑5 6‑3 M. El Jennati
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
Moneta Czech Open
Prostejov - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Pablo Andujar vs Yosuke Watanuki
Alex Molcan vs [Q] David Poljak
Goncalo Oliveira vs Michael Vrbensky
[WC] Andrew Paulson vs [5] Hugo Dellien
[3] Gianluca Mager vs [Alt] Jonas Forejtek
[WC] Daniel Siniakov vs Sebastian Baez
Matthias Bachinger vs [WC] Dalibor Svrcina
[Q] Alexander Erler vs [7] Juan Manuel Cerundolo
[8] Blaz Rola vs [Q] Alex Rybakov
Jiri Lehecka vs Lukas Klein
[PR] Andrej Kuzniecow vs [LL] Jelle Sels
[LL] Johannes Haerteis vs [4] Federico Coria
[6] Jozef Kovalik vs Vit Kopriva
Lucas Miedler vs Zdenek Kolar
[Q] Skander Mansouri vs Tobias Kamke
Facundo Mena vs [2] Jiri Vesely
Prostejov - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Pablo Andujar vs Yosuke Watanuki
Alex Molcan vs [Q] David Poljak
Goncalo Oliveira vs Michael Vrbensky
[WC] Andrew Paulson vs [5] Hugo Dellien
[3] Gianluca Mager vs [Alt] Jonas Forejtek
[WC] Daniel Siniakov vs Sebastian Baez
Matthias Bachinger vs [WC] Dalibor Svrcina
[Q] Alexander Erler vs [7] Juan Manuel Cerundolo
[8] Blaz Rola vs [Q] Alex Rybakov
Jiri Lehecka vs Lukas Klein
[PR] Andrej Kuzniecow vs [LL] Jelle Sels
[LL] Johannes Haerteis vs [4] Federico Coria
[6] Jozef Kovalik vs Vit Kopriva
Lucas Miedler vs Zdenek Kolar
[Q] Skander Mansouri vs Tobias Kamke
Facundo Mena vs [2] Jiri Vesely
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171500
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
Poddał mecz Cerundolo w Prościejowie. Spodziewam się bardzo słabych tygodni w wykonaniu Juana Manuela.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
BEELINE BUSINESS
Ałmaty 2 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Andrej Martin d. [Q] Vitaliy Sachko 6‑4 7‑6(11) R. Tursunov
[WC] Denis Jewsejew d. Jewgienij Tiurnev 6‑7(10) 6‑3 7‑5 S.. Dubrov
Carlos Gimeno Valero d. Chun Hsin Tseng 7‑5 4‑6 6‑2 M. Kaukeyeva
[8] Brayden Schnur d. Adrian Menendez-Maceiras 7‑5 6‑3 A. Katebi
Pavel Kotov d. [4] Lorenzo Giustino 7‑6(3) 6‑4 S.. Dubrov
Zizou Bergs d. [Q] Ergi Kirkin 6‑4 5‑7 6‑2 E. Zanon
Marcelo Tomas Barrios Vera d. [Q] Vladyslav Orlov 7‑6(3) 6‑2 B. Kravchuk
[5] Dmitry Popko d. Nino Serdarusic 6‑4 6‑3 A. Katebi
Riccardo Bonadio d. [6] Denis Istomin 6‑3 6‑1 Y. Ignatchenko
[LL] Filip Cristan Jianu d. Tung-Lin Wu 6‑4 7‑5 Y. Ignatchenko
Tejmuraz Gabaszwili d. Pedja Krstin 3‑0 ret. E. Zanon
[Q] Jesper De Jong d. [3] Kimmer Coppejans 6‑4 6‑2 M. Kaukeyeva
[7] Joao Menezes d. [WC] Dostanbek Tashbulatov 6‑2 6‑0 S.. Dubrov
Mirza Basic d. [SE] Timofey Skatov 6‑3 6‑1 E. Zanon
Gian Marco Moroni d. Dimitar Kuzmanov 4‑6 6‑3 4‑1 i krecz (biodro) M. Kaukeyeva
[2] Mohamed Safwat d. [WC] Beibit Zhukayev 6‑4 6‑4 R. Tursunov
Ałmaty 2 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Andrej Martin d. [Q] Vitaliy Sachko 6‑4 7‑6(11) R. Tursunov
[WC] Denis Jewsejew d. Jewgienij Tiurnev 6‑7(10) 6‑3 7‑5 S.. Dubrov
Carlos Gimeno Valero d. Chun Hsin Tseng 7‑5 4‑6 6‑2 M. Kaukeyeva
[8] Brayden Schnur d. Adrian Menendez-Maceiras 7‑5 6‑3 A. Katebi
Pavel Kotov d. [4] Lorenzo Giustino 7‑6(3) 6‑4 S.. Dubrov
Zizou Bergs d. [Q] Ergi Kirkin 6‑4 5‑7 6‑2 E. Zanon
Marcelo Tomas Barrios Vera d. [Q] Vladyslav Orlov 7‑6(3) 6‑2 B. Kravchuk
[5] Dmitry Popko d. Nino Serdarusic 6‑4 6‑3 A. Katebi
Riccardo Bonadio d. [6] Denis Istomin 6‑3 6‑1 Y. Ignatchenko
[LL] Filip Cristan Jianu d. Tung-Lin Wu 6‑4 7‑5 Y. Ignatchenko
Tejmuraz Gabaszwili d. Pedja Krstin 3‑0 ret. E. Zanon
[Q] Jesper De Jong d. [3] Kimmer Coppejans 6‑4 6‑2 M. Kaukeyeva
[7] Joao Menezes d. [WC] Dostanbek Tashbulatov 6‑2 6‑0 S.. Dubrov
Mirza Basic d. [SE] Timofey Skatov 6‑3 6‑1 E. Zanon
Gian Marco Moroni d. Dimitar Kuzmanov 4‑6 6‑3 4‑1 i krecz (biodro) M. Kaukeyeva
[2] Mohamed Safwat d. [WC] Beibit Zhukayev 6‑4 6‑4 R. Tursunov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
OPEN PAYS D’AIX CEPAC
Aix En Provence - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Roberto Carballes Baena d. [WC] Matteo Martineau 6‑3 6‑1 R. Concas
Manuel Guinard d. [Q] Nikolas Sanchez Izquierdo 3‑6 6‑3 6‑4 R. Leguevaques
Bjorn Fratangelo d. Joao Domingues 7‑6(2) 6‑4 L. Boucharinc
Tristan Lamasine d. [8] Sumit Nagal 4‑6 7‑6(5) 6‑1 M. Absolu
[4] Francisco Cerundolo d. [Alt] Geoffrey Blancaneaux 6‑2 4‑6 6‑4 A. Juge
Elias Ymer d. Matteo Viola 6‑4 7‑6(3) L. Boucharinc
Oscar Otte d. [Q] Aziz Dougaz 6‑4 6‑1 A. Belli Deligny
[7] Hugo Gaston d. Tommy Robredo 2‑6 6‑1 6‑0 M. Lara
[6] Carlos Taberner d. Alexiej Watutin 6‑4 6‑1 R. Leguevaques
[WC] Arthur Cazaux d. [Alt] Agustin Velotti 6‑3 6‑0 M. Lara
Renzo Olivo d. [LL] Oscar Jose Gutierrez 7‑6(3) 6‑4 M. Absolu
[3] Facundo Bagnis d. [Alt] Javier Barranco Cosano 6‑3 1‑6 6‑1 M. Lara
[5] Juan Pablo Varillas d. Andrea Collarini 6‑4 6‑4 A. Juge
[WC] Kyrian Jacquet d. Maxime Janvier 6‑3 7‑6(2) L. Boucharinc
[Q] Titouan Droguet d. [Q] Oriol Roca Batalla 6‑3 6‑4 A. Juge
Mathias Bourgue d. [2] Fernando Verdasco 7‑6(3) 4‑6 6‑2 R. Concas
Aix En Provence - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Roberto Carballes Baena d. [WC] Matteo Martineau 6‑3 6‑1 R. Concas
Manuel Guinard d. [Q] Nikolas Sanchez Izquierdo 3‑6 6‑3 6‑4 R. Leguevaques
Bjorn Fratangelo d. Joao Domingues 7‑6(2) 6‑4 L. Boucharinc
Tristan Lamasine d. [8] Sumit Nagal 4‑6 7‑6(5) 6‑1 M. Absolu
[4] Francisco Cerundolo d. [Alt] Geoffrey Blancaneaux 6‑2 4‑6 6‑4 A. Juge
Elias Ymer d. Matteo Viola 6‑4 7‑6(3) L. Boucharinc
Oscar Otte d. [Q] Aziz Dougaz 6‑4 6‑1 A. Belli Deligny
[7] Hugo Gaston d. Tommy Robredo 2‑6 6‑1 6‑0 M. Lara
[6] Carlos Taberner d. Alexiej Watutin 6‑4 6‑1 R. Leguevaques
[WC] Arthur Cazaux d. [Alt] Agustin Velotti 6‑3 6‑0 M. Lara
Renzo Olivo d. [LL] Oscar Jose Gutierrez 7‑6(3) 6‑4 M. Absolu
[3] Facundo Bagnis d. [Alt] Javier Barranco Cosano 6‑3 1‑6 6‑1 M. Lara
[5] Juan Pablo Varillas d. Andrea Collarini 6‑4 6‑4 A. Juge
[WC] Kyrian Jacquet d. Maxime Janvier 6‑3 7‑6(2) L. Boucharinc
[Q] Titouan Droguet d. [Q] Oriol Roca Batalla 6‑3 6‑4 A. Juge
Mathias Bourgue d. [2] Fernando Verdasco 7‑6(3) 4‑6 6‑2 R. Concas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
OPEN SOPRA STERIA DE LYON
Forli - wyniki I rundy turnieju głównego:
[Q] Francesco Forti d. [1] Tallon Griekspoor 4‑6 6‑1 7‑5 C. Alberti
[Q] Lucas Gerch d. [Q] Thiago Agustin Tirante 7‑6(6) 3‑6 6‑3 G. De Pasquale
Elliot Benchetrit d. Filippo Baldi 6‑3 7‑5 A. Abdel-Azim
[8] Quentin Halys d. Julian Lenz 6‑3 6‑3 G. De Pasquale
[Alt] Raul Brancaccio d. [3] Paolo Lorenzi 6‑3 6‑4 A. Abdel-Azim
Duje Ajdukovic d. [WC] Francesco Passaro 7‑6(2) 5‑7 7‑6(3) N. Stellabotte
Gastao Elias d. [PR] Viktor Galovic 6‑3 6‑2 C. Alberti
[Alt] Orlando Luz d. [5] Cem Ilkel 7‑5 3‑6 7‑5 V. Nicolella
[7] Tomas Martin Etcheverry d. Malek Jaziri 6‑4 6‑2 G. De Pasquale
[WC] Flavio Cobolli d. Giulio Zeppieri 6‑0 7‑5 A. Abdel-Azim
Camilo Ugo Carabelli d. [Q] Sebastian Fanselow 6‑2 6‑2 A. Mangione
[4] Steven Diez d. Andrea Arnaboldi 5‑0 i krecz (prawa noga) C. Alberti
Mats Moraing d. [6] Robin Haase 6‑3 6‑1 N. Stellabotte
Igor Sijsling d. Andrea Pellegrino 6‑2 7‑6(5) G. De Pasquale
Pedro Cachin d. Hugo Grenier 4‑6 6‑4 6‑3 A. Mangione
[WC] Jacopo Berrettini d. [2] Alessandro Giannessi 6‑1 7‑6(0) N. Stellabotte
Forli - wyniki I rundy turnieju głównego:
[Q] Francesco Forti d. [1] Tallon Griekspoor 4‑6 6‑1 7‑5 C. Alberti
[Q] Lucas Gerch d. [Q] Thiago Agustin Tirante 7‑6(6) 3‑6 6‑3 G. De Pasquale
Elliot Benchetrit d. Filippo Baldi 6‑3 7‑5 A. Abdel-Azim
[8] Quentin Halys d. Julian Lenz 6‑3 6‑3 G. De Pasquale
[Alt] Raul Brancaccio d. [3] Paolo Lorenzi 6‑3 6‑4 A. Abdel-Azim
Duje Ajdukovic d. [WC] Francesco Passaro 7‑6(2) 5‑7 7‑6(3) N. Stellabotte
Gastao Elias d. [PR] Viktor Galovic 6‑3 6‑2 C. Alberti
[Alt] Orlando Luz d. [5] Cem Ilkel 7‑5 3‑6 7‑5 V. Nicolella
[7] Tomas Martin Etcheverry d. Malek Jaziri 6‑4 6‑2 G. De Pasquale
[WC] Flavio Cobolli d. Giulio Zeppieri 6‑0 7‑5 A. Abdel-Azim
Camilo Ugo Carabelli d. [Q] Sebastian Fanselow 6‑2 6‑2 A. Mangione
[4] Steven Diez d. Andrea Arnaboldi 5‑0 i krecz (prawa noga) C. Alberti
Mats Moraing d. [6] Robin Haase 6‑3 6‑1 N. Stellabotte
Igor Sijsling d. Andrea Pellegrino 6‑2 7‑6(5) G. De Pasquale
Pedro Cachin d. Hugo Grenier 4‑6 6‑4 6‑3 A. Mangione
[WC] Jacopo Berrettini d. [2] Alessandro Giannessi 6‑1 7‑6(0) N. Stellabotte
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T24: Aix En Provence, Ałmaty 2, Forli, Nottingham 2, Prostejov 2021
NOTTINGHAM TROPHY
Nottingham - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Richard Gasquet d. [Alt] Go Soeda 6‑4 6‑2 B. Anderson
[WC] Jay Clarke d. Maxime Cressy 7‑5 6‑7(8) 7‑6(4) J. Williams
[Q] Alex Bolt d. Thiago Seyboth Wild 6‑2 6‑4 B. Anderson
[WC] Aidan McHugh d. [6] Mikhail Kukushkin 7‑6(4) 6‑4 S. Noble
[LL] Zhizhen Zhang d. [3] Andreas Seppi 7‑6(1) 6‑4 S. Noble
Mackenzie McDonald d. Antoine Hoang 6‑4 6‑2 E. McGuinness
[Alt] Thomas Fabbiano d. Brandon Nakashima 4‑6 7‑6(0) 6‑3 P. Lodge
[WC] Anton Matusevich d. [5] Mikael Ymer 6‑3 7‑5 A. Borghei
Kamil Majchrzak d. [7] Yuichi Sugita 6‑0 6‑3 A. Borghei
[Q] Ramkumar Ramanathan d. [Alt] Leonardo Mayer 3‑6 6‑3 7‑6(1) A. Borghei
Federico Gaio d. Marc Polmans 6‑4 7‑6(7) P. Lodge
Denis Kudla d. [4] Kevin Anderson 7‑5 1‑6 6‑3 J. Williams
[Q] Ernesto Escobedo d. [8] Yasutaka Uchiyama 4‑6 7‑5 7‑6(6) S. Sumer
Benjamin Bonzi d. [Q] Marius Copil 6‑3 6‑4 E. McGuinness
Damir Dzumhur d. Jewgienij Donskoj 7‑6(4) 6‑2 B. Anderson
[2] Soonwoo Kwon d. [PR] Tomas Machac 3‑6 6‑3 6‑4 C. Tortise
Nottingham - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Richard Gasquet d. [Alt] Go Soeda 6‑4 6‑2 B. Anderson
[WC] Jay Clarke d. Maxime Cressy 7‑5 6‑7(8) 7‑6(4) J. Williams
[Q] Alex Bolt d. Thiago Seyboth Wild 6‑2 6‑4 B. Anderson
[WC] Aidan McHugh d. [6] Mikhail Kukushkin 7‑6(4) 6‑4 S. Noble
[LL] Zhizhen Zhang d. [3] Andreas Seppi 7‑6(1) 6‑4 S. Noble
Mackenzie McDonald d. Antoine Hoang 6‑4 6‑2 E. McGuinness
[Alt] Thomas Fabbiano d. Brandon Nakashima 4‑6 7‑6(0) 6‑3 P. Lodge
[WC] Anton Matusevich d. [5] Mikael Ymer 6‑3 7‑5 A. Borghei
Kamil Majchrzak d. [7] Yuichi Sugita 6‑0 6‑3 A. Borghei
[Q] Ramkumar Ramanathan d. [Alt] Leonardo Mayer 3‑6 6‑3 7‑6(1) A. Borghei
Federico Gaio d. Marc Polmans 6‑4 7‑6(7) P. Lodge
Denis Kudla d. [4] Kevin Anderson 7‑5 1‑6 6‑3 J. Williams
[Q] Ernesto Escobedo d. [8] Yasutaka Uchiyama 4‑6 7‑5 7‑6(6) S. Sumer
Benjamin Bonzi d. [Q] Marius Copil 6‑3 6‑4 E. McGuinness
Damir Dzumhur d. Jewgienij Donskoj 7‑6(4) 6‑2 B. Anderson
[2] Soonwoo Kwon d. [PR] Tomas Machac 3‑6 6‑3 6‑4 C. Tortise
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości