T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
PLAY IN CHALLENGER LILLE
Lille - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1/Alt] Zizou Bergs d. [6] Edan Leshem 6-4 6-4 J. Rybarczyk
Matteo Martineau d. [PR] Tak Khunn Wang 7‑5 7‑5 R. Lambours
Baptiste Crepatte d. [5] Filip Cristan Jianu 6-2 6-1 J. Degrand
[WC] Jurgen Briand d. Christopher Heyman 6‑4 3‑6 6‑2 X. Boiteau
Lille - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1/Alt] Zizou Bergs d. [6] Edan Leshem 6-4 6-4 J. Rybarczyk
Matteo Martineau d. [PR] Tak Khunn Wang 7‑5 7‑5 R. Lambours
Baptiste Crepatte d. [5] Filip Cristan Jianu 6-2 6-1 J. Degrand
[WC] Jurgen Briand d. Christopher Heyman 6‑4 3‑6 6‑2 X. Boiteau
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
PLAY IN CHALLENGER LILLE
Lille - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Gregoire Barrere vs Vaclav Safranek
Mathias Bourgue vs [PR] Dustin Brown
Pedro Cachin vs Jonas Forejtek
Giulio Zeppieri vs [5] Oscar Otte
[3] Arthur Rinderknech vs Michael Geerts
[Q] Matteo Martineau vs Nicola Kuhn
Maxime Janvier vs Viktor Durasovic
[LL] Filip Cristan Jianu vs [6] Alexandre Muller
[7] Maximilian Marterer vs [Q] Zizou Bergs
Tobias Kamke vs Mats Moraing
Andrea Arnaboldi vs Manuel Guinard
[Alt] Maxime Hamou vs [4] Antoine Hoang
[8] Quentin Halys vs [WC] Arthur Cazaux
[Q] Baptiste Crepatte vs Lilian Marmousez
Tristan Lamasine vs [Q] Jurgen Briand
[WC] Evan Furness vs [2] Benjamin Bonzi
Lille - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Gregoire Barrere vs Vaclav Safranek
Mathias Bourgue vs [PR] Dustin Brown
Pedro Cachin vs Jonas Forejtek
Giulio Zeppieri vs [5] Oscar Otte
[3] Arthur Rinderknech vs Michael Geerts
[Q] Matteo Martineau vs Nicola Kuhn
Maxime Janvier vs Viktor Durasovic
[LL] Filip Cristan Jianu vs [6] Alexandre Muller
[7] Maximilian Marterer vs [Q] Zizou Bergs
Tobias Kamke vs Mats Moraing
Andrea Arnaboldi vs Manuel Guinard
[Alt] Maxime Hamou vs [4] Antoine Hoang
[8] Quentin Halys vs [WC] Arthur Cazaux
[Q] Baptiste Crepatte vs Lilian Marmousez
Tristan Lamasine vs [Q] Jurgen Briand
[WC] Evan Furness vs [2] Benjamin Bonzi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
CHALLENGER CITTÀ DI LUGANO
Lugano - wyniki II rundy kwalifikacji:
[WC] Antoine Bellier d. [6] Jelle Sels 4-6 7-5 7-6(7) G. Iacobucci
Vitaliy Sachko d. [WC] Johan Nikles 6‑2 7‑5 G. Constantino
[Alt] Francesco Forti d. Ryan Peniston 7‑6(2) 7‑6(5) R. Ragazzini
[4] Tim Van Rijthoven d. Sandro Ehrat 7-6(4) 6-4 A. Germani
Lugano - wyniki II rundy kwalifikacji:
[WC] Antoine Bellier d. [6] Jelle Sels 4-6 7-5 7-6(7) G. Iacobucci
Vitaliy Sachko d. [WC] Johan Nikles 6‑2 7‑5 G. Constantino
[Alt] Francesco Forti d. Ryan Peniston 7‑6(2) 7‑6(5) R. Ragazzini
[4] Tim Van Rijthoven d. Sandro Ehrat 7-6(4) 6-4 A. Germani
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
CHALLENGER CITTÀ DI LUGANO
Lugano - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Yuichi Sugita vs Julian Lenz
Adrian Menendez-Maceiras vs [WC] Leandro Riedi
Borna Gojo vs Jewgienij Karlowski
Akira Santillan vs [7] Yannick Maden
[3] Peter Gojowczyk vs [Q] Tim Van Rijthoven
Jay Clarke vs [WC] Dominic Stephan Stricker
Hiroki Moriya vs [SE] Matthias Bachinger
Daniel Masur vs [5] Ilja Marczenko
[6] Roman Safiullin vs [WC] Jerome Kym
[Alt] Jack Sock vs [Q] Antoine Bellier
Serhij Stachowski vs [Q] Francesco Forti
[Q] Vitaliy Sachko vs [4] Marc Polmans
[8] Roberto Marcora vs Hugo Grenier
Bernard Tomic vs Aleksandar Vukic
[Alt] Lucas Miedler vs Lukas Lacko
[Alt] Altug Celikbilek vs [2] Jewgienij Donskoj
Lugano - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Yuichi Sugita vs Julian Lenz
Adrian Menendez-Maceiras vs [WC] Leandro Riedi
Borna Gojo vs Jewgienij Karlowski
Akira Santillan vs [7] Yannick Maden
[3] Peter Gojowczyk vs [Q] Tim Van Rijthoven
Jay Clarke vs [WC] Dominic Stephan Stricker
Hiroki Moriya vs [SE] Matthias Bachinger
Daniel Masur vs [5] Ilja Marczenko
[6] Roman Safiullin vs [WC] Jerome Kym
[Alt] Jack Sock vs [Q] Antoine Bellier
Serhij Stachowski vs [Q] Francesco Forti
[Q] Vitaliy Sachko vs [4] Marc Polmans
[8] Roberto Marcora vs Hugo Grenier
Bernard Tomic vs Aleksandar Vukic
[Alt] Lucas Miedler vs Lukas Lacko
[Alt] Altug Celikbilek vs [2] Jewgienij Donskoj
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
ZADAR OPEN 2021
Zadar - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Uladzimir Ignatik d. [Alt] Matej Sabanov 6‑4 4‑6 6‑1 N. Srecec
[2] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [5] Skander Mansouri 6‑2 6‑1 A. Drazic
[8] Marco Bortolotti d. [3] Vladyslav Orlov 2‑6 7‑6(6) 7‑6(5) M. Petrovic
[6] Nerman Fatic d. [4] Ivan Nedelko 4‑6 6‑1 6‑3 A. Cinko
Zadar - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Uladzimir Ignatik d. [Alt] Matej Sabanov 6‑4 4‑6 6‑1 N. Srecec
[2] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [5] Skander Mansouri 6‑2 6‑1 A. Drazic
[8] Marco Bortolotti d. [3] Vladyslav Orlov 2‑6 7‑6(6) 7‑6(5) M. Petrovic
[6] Nerman Fatic d. [4] Ivan Nedelko 4‑6 6‑1 6‑3 A. Cinko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
ZADAR OPEN 2021
Zadar - drabinka główna:
[1] Gianluca Mager vs Igor Sijsling
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo vs [WC] Matija Pecotic
Duje Ajdukovic vs Lukas Klein
Michael Vrbensky vs [7] Enzo Couacaud
[3] Nikoła Milojevic vs Tung-Lin Wu
Tejmuraz Gabaszwili vs [LL] Ivan Nedelko
[Q] Marco Bortolotti vs Vit Kopriva
[Q] Uladzimir Ignatik vs [6] Filip Horansky
[8] Gian Marco Moroni vs Dimitar Kuzmanov
Zdenek Kolar vs Alexiej Watutin
Blaz Kavcic vs Andrea Pellegrino
Alex Molcan vs [4] Blaz Rola
[5] Alessandro Giannessi vs Riccardo Bonadio
[Q] Nerman Fatic vs [Alt] Harry Bourchier
[WC] Frane Nincevic vs [WC] Mili Poljicak
Nino Serdarusic vs [2] Sumit Nagal
Zadar - drabinka główna:
[1] Gianluca Mager vs Igor Sijsling
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo vs [WC] Matija Pecotic
Duje Ajdukovic vs Lukas Klein
Michael Vrbensky vs [7] Enzo Couacaud
[3] Nikoła Milojevic vs Tung-Lin Wu
Tejmuraz Gabaszwili vs [LL] Ivan Nedelko
[Q] Marco Bortolotti vs Vit Kopriva
[Q] Uladzimir Ignatik vs [6] Filip Horansky
[8] Gian Marco Moroni vs Dimitar Kuzmanov
Zdenek Kolar vs Alexiej Watutin
Blaz Kavcic vs Andrea Pellegrino
Alex Molcan vs [4] Blaz Rola
[5] Alessandro Giannessi vs Riccardo Bonadio
[Q] Nerman Fatic vs [Alt] Harry Bourchier
[WC] Frane Nincevic vs [WC] Mili Poljicak
Nino Serdarusic vs [2] Sumit Nagal
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
Lugano:
OUT: Gojo,
OUT: Maden
IN: Sels
IN: Peniston
Zadar:
OUT: Ajdukovic
IN: Orlov
OUT: Gojo,
OUT: Maden
IN: Sels
IN: Peniston
Zadar:
OUT: Ajdukovic
IN: Orlov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
ZADAR OPEN 2021
Zadar - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Gianluca Mager d. Igor Sijsling 6‑4 4‑6 6‑4 A. Milanovic
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [WC] Matija Pecotic 3‑6 6‑3 6‑2 B. A. Pipan
Lukas Klein d. [LL] Vladyslav Orlov 6‑1 6‑2 B. A. Pipan
Michael Vrbensky d. [7] Enzo Couacaud 6‑3 6‑2 A. Cinko
[3] Nikoła Milojevic d. Tung-Lin Wu 7‑6(4) 6‑1 A. Milanovic
[LL] Ivan Nedelko d. Tejmuraz Gabaszwili 6‑2 2‑6 6‑3 N. Srecec
Vit Kopriva d. [Q] Marco Bortolotti 6‑1 6‑3 A. Drazic
[Q] Uladzimir Ignatik d. [6] Filip Horansky 6‑1 6‑3 A. Drazic
Dimitar Kuzmanov d. [8] Gian Marco Moroni 6‑4 6‑4 A. Cinko
Zdenek Kolar d. Alexiej Watutin 6‑4 6‑2 A. Cinko
Blaz Kavcic d. Andrea Pellegrino 6‑3 6‑1 A. Milanovic
Alex Molcan d. [4] Blaz Rola 6‑4 6‑4 B. A. Pipan
[5] Alessandro Giannessi d. Riccardo Bonadio 7‑5 7‑5 M. Petrovic
[Q] Nerman Fatic d. [Alt] Harry Bourchier 6‑2 6‑4 N. Srecec
[WC] Frane Nincevic d. [WC] Mili Poljicak 4‑6 6‑4 6‑3 N. Srecec
[2] Sumit Nagal d. Nino Serdarusic 7‑6(4) 6‑4 M. Petrovic
Zadar - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Gianluca Mager d. Igor Sijsling 6‑4 4‑6 6‑4 A. Milanovic
[Q] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [WC] Matija Pecotic 3‑6 6‑3 6‑2 B. A. Pipan
Lukas Klein d. [LL] Vladyslav Orlov 6‑1 6‑2 B. A. Pipan
Michael Vrbensky d. [7] Enzo Couacaud 6‑3 6‑2 A. Cinko
[3] Nikoła Milojevic d. Tung-Lin Wu 7‑6(4) 6‑1 A. Milanovic
[LL] Ivan Nedelko d. Tejmuraz Gabaszwili 6‑2 2‑6 6‑3 N. Srecec
Vit Kopriva d. [Q] Marco Bortolotti 6‑1 6‑3 A. Drazic
[Q] Uladzimir Ignatik d. [6] Filip Horansky 6‑1 6‑3 A. Drazic
Dimitar Kuzmanov d. [8] Gian Marco Moroni 6‑4 6‑4 A. Cinko
Zdenek Kolar d. Alexiej Watutin 6‑4 6‑2 A. Cinko
Blaz Kavcic d. Andrea Pellegrino 6‑3 6‑1 A. Milanovic
Alex Molcan d. [4] Blaz Rola 6‑4 6‑4 B. A. Pipan
[5] Alessandro Giannessi d. Riccardo Bonadio 7‑5 7‑5 M. Petrovic
[Q] Nerman Fatic d. [Alt] Harry Bourchier 6‑2 6‑4 N. Srecec
[WC] Frane Nincevic d. [WC] Mili Poljicak 4‑6 6‑4 6‑3 N. Srecec
[2] Sumit Nagal d. Nino Serdarusic 7‑6(4) 6‑4 M. Petrovic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
PLAY IN CHALLENGER LILLE
Lille - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Gregoire Barrere d. Vaclav Safranek 6‑4 6‑7(5) 6‑0 L. Boucharinc
[PR] Dustin Brown d. Mathias Bourgue 6‑7(2) 7‑6(2) 6‑4 A. Juge
Jonas Forejtek d. Pedro Cachin 6‑2 4‑6 6‑3 X. Boiteau
Giulio Zeppieri d. [5] Oscar Otte 7‑6(3) 6‑3 A. Juge
[3] Arthur Rinderknech d. Michael Geerts 6‑3 5‑7 6‑3 E. Joseph
Nicola Kuhn d. [Q] Matteo Martineau 6‑3 6‑2 E. Joseph
Maxime Janvier d. Viktor Durasovic 3‑6 6‑3 6‑2 L. Boucharinc
[LL] Filip Cristan Jianu d. [6] Alexandre Muller 2‑6 6‑2 7‑5 R. Lambours
[Q] Zizou Bergs d. [7] Maximilian Marterer 6‑4 6‑1 R. Lambours
Tobias Kamke d. Mats Moraing 7‑5 6‑3 L. Boucharinc
Andrea Arnaboldi d. Manuel Guinard 7‑6(3) 6‑0 A. Juge
[4] Antoine Hoang d. [Alt] Maxime Hamou 6‑1 6‑3 R. Lambours
[8] Quentin Halys d. [WC] Arthur Cazaux 6‑3 6‑2 R. Lambours
Lilian Marmousez d. [Q] Baptiste Crepatte 6‑2 6‑4 J. Rybarczyk
Tristan Lamasine d. [Q] Jurgen Briand 4‑6 6‑3 6‑4 J. Degrand
[2] Benjamin Bonzi d. [WC] Evan Furness 5‑7 6‑4 6‑3 L. Boucharinc
Lille - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Gregoire Barrere d. Vaclav Safranek 6‑4 6‑7(5) 6‑0 L. Boucharinc
[PR] Dustin Brown d. Mathias Bourgue 6‑7(2) 7‑6(2) 6‑4 A. Juge
Jonas Forejtek d. Pedro Cachin 6‑2 4‑6 6‑3 X. Boiteau
Giulio Zeppieri d. [5] Oscar Otte 7‑6(3) 6‑3 A. Juge
[3] Arthur Rinderknech d. Michael Geerts 6‑3 5‑7 6‑3 E. Joseph
Nicola Kuhn d. [Q] Matteo Martineau 6‑3 6‑2 E. Joseph
Maxime Janvier d. Viktor Durasovic 3‑6 6‑3 6‑2 L. Boucharinc
[LL] Filip Cristan Jianu d. [6] Alexandre Muller 2‑6 6‑2 7‑5 R. Lambours
[Q] Zizou Bergs d. [7] Maximilian Marterer 6‑4 6‑1 R. Lambours
Tobias Kamke d. Mats Moraing 7‑5 6‑3 L. Boucharinc
Andrea Arnaboldi d. Manuel Guinard 7‑6(3) 6‑0 A. Juge
[4] Antoine Hoang d. [Alt] Maxime Hamou 6‑1 6‑3 R. Lambours
[8] Quentin Halys d. [WC] Arthur Cazaux 6‑3 6‑2 R. Lambours
Lilian Marmousez d. [Q] Baptiste Crepatte 6‑2 6‑4 J. Rybarczyk
Tristan Lamasine d. [Q] Jurgen Briand 4‑6 6‑3 6‑4 J. Degrand
[2] Benjamin Bonzi d. [WC] Evan Furness 5‑7 6‑4 6‑3 L. Boucharinc
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
Lugano:
OUT Borna Gojo (plecy)
OUT Yannick Maden (lewa noga)
IN [LL] Jelle Sels
IN [LL] Ryan Peniston
OUT Borna Gojo (plecy)
OUT Yannick Maden (lewa noga)
IN [LL] Jelle Sels
IN [LL] Ryan Peniston
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171281
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
CHALLENGER CITTÀ DI LUGANO
Lugano - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Yuichi Sugita d. Julian Lenz 6‑2 7‑5 R. Concas
[WC] Leandro Riedi d. Adrian Menendez-Maceiras 6‑7(5) 6‑4 6‑3 L. Laugero
Jewgienij Karlowski d. [LL] Jelle Sels 6‑2 1‑6 6‑1 E. Russo
Akira Santillan d. [LL] Ryan Peniston 1‑6 6‑1 6‑3 R. Concas
[Q] Tim Van Rijthoven d. [3] Peter Gojowczyk 6‑4 4‑6 6‑4 R. Ragazzini
[WC] Dominic Stephan Stricker d. Jay Clarke 6‑4 6‑4 R. Ragazzini
Hiroki Moriya d. [SE] Matthias Bachinger 1‑6 6‑3 7‑5 R. Ragazzini
Daniel Masur d. [5] Ilja Marczenko 7‑6(1) 7‑5 A. Germani
[6] Roman Safiullin d. [WC] Jerome Kym 6‑4 6‑2 L. Laugero
[Alt] Jack Sock d. [Q] Antoine Bellier 6‑4 6‑3 R. Concas
Serhij Stachowski d. [Q] Francesco Forti 6‑4 6‑2 A. Germani
[Q] Vitaliy Sachko d. [4] Marc Polmans 2‑6 6‑4 6‑2 G. Constantino
Hugo Grenier d. [8] Roberto Marcora 6‑4 7‑6(3) A. Germani
Bernard Tomic d. Aleksandar Vukic 6‑4 6‑3 E. Russo
[Alt] Lucas Miedler d. Lukas Lacko 7‑6(0) 6‑4 E. Russo
[Alt] Altug Celikbilek d. [2] Jewgienij Donskoj 4‑6 6‑2 6‑1 L. Laugero
Lugano - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Yuichi Sugita d. Julian Lenz 6‑2 7‑5 R. Concas
[WC] Leandro Riedi d. Adrian Menendez-Maceiras 6‑7(5) 6‑4 6‑3 L. Laugero
Jewgienij Karlowski d. [LL] Jelle Sels 6‑2 1‑6 6‑1 E. Russo
Akira Santillan d. [LL] Ryan Peniston 1‑6 6‑1 6‑3 R. Concas
[Q] Tim Van Rijthoven d. [3] Peter Gojowczyk 6‑4 4‑6 6‑4 R. Ragazzini
[WC] Dominic Stephan Stricker d. Jay Clarke 6‑4 6‑4 R. Ragazzini
Hiroki Moriya d. [SE] Matthias Bachinger 1‑6 6‑3 7‑5 R. Ragazzini
Daniel Masur d. [5] Ilja Marczenko 7‑6(1) 7‑5 A. Germani
[6] Roman Safiullin d. [WC] Jerome Kym 6‑4 6‑2 L. Laugero
[Alt] Jack Sock d. [Q] Antoine Bellier 6‑4 6‑3 R. Concas
Serhij Stachowski d. [Q] Francesco Forti 6‑4 6‑2 A. Germani
[Q] Vitaliy Sachko d. [4] Marc Polmans 2‑6 6‑4 6‑2 G. Constantino
Hugo Grenier d. [8] Roberto Marcora 6‑4 7‑6(3) A. Germani
Bernard Tomic d. Aleksandar Vukic 6‑4 6‑3 E. Russo
[Alt] Lucas Miedler d. Lukas Lacko 7‑6(0) 6‑4 E. Russo
[Alt] Altug Celikbilek d. [2] Jewgienij Donskoj 4‑6 6‑2 6‑1 L. Laugero
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
PLAY IN CHALLENGER LILLE
Lille - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Gregoire Barrere d. [PR] Dustin Brown 6‑3 7‑5 E. Joseph
Jonas Forejtek d. Giulio Zeppieri 6‑3 6‑4 R. Lambours
[3] Arthur Rinderknech d. Nicola Kuhn 6-3 6-1 A. Juge
Maxime Janvier d. [LL] Filip Cristan Jianu 6‑7(5) 6‑3 6‑3 A. Juge
[Q] Zizou Bergs d. Tobias Kamke 6‑3 3‑6 6‑3 A. Juge
Andrea Arnaboldi d. [4] Antoine Hoang 6‑2 5‑7 6‑3 L. Boucharinc
[8] Quentin Halys d. Lilian Marmousez 6‑3 7‑5 L. Boucharinc
[2] Benjamin Bonzi d. Tristan Lamasine 6‑4 6‑3 E. Joseph
Lille - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Gregoire Barrere d. [PR] Dustin Brown 6‑3 7‑5 E. Joseph
Jonas Forejtek d. Giulio Zeppieri 6‑3 6‑4 R. Lambours
[3] Arthur Rinderknech d. Nicola Kuhn 6-3 6-1 A. Juge
Maxime Janvier d. [LL] Filip Cristan Jianu 6‑7(5) 6‑3 6‑3 A. Juge
[Q] Zizou Bergs d. Tobias Kamke 6‑3 3‑6 6‑3 A. Juge
Andrea Arnaboldi d. [4] Antoine Hoang 6‑2 5‑7 6‑3 L. Boucharinc
[8] Quentin Halys d. Lilian Marmousez 6‑3 7‑5 L. Boucharinc
[2] Benjamin Bonzi d. Tristan Lamasine 6‑4 6‑3 E. Joseph
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
CHALLENGER CITTÀ DI LUGANO
Lugano - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Yuichi Sugita d. [WC] Leandro Riedi 7‑6(6) 6‑7(1) 6‑4 R. Ragazzini
Jewgienij Karlowski d. Akira Santillan 6‑4 6‑3 L. Laugero
[WC] Dominic Stephan Stricker d. [Q] Tim Van Rijthoven 5‑7 6‑4 7‑6(7) R. Concas
Daniel Masur d. Hiroki Moriya 4‑6 6‑2 6‑1 R. Concas
[6] Roman Safiullin d. [Alt] Jack Sock 6-4 6-3 A. Germani
[Q] Vitaliy Sachko d. Serhij Stachowski 6‑3 6‑1 E. Russo
Hugo Grenier d. Bernard Tomic 6‑4 4‑6 7‑5 R. Concas
[Alt] Altug Celikbilek d. [Alt] Lucas Miedler 4‑1 i krecz R. Ragazzini
Lugano - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Yuichi Sugita d. [WC] Leandro Riedi 7‑6(6) 6‑7(1) 6‑4 R. Ragazzini
Jewgienij Karlowski d. Akira Santillan 6‑4 6‑3 L. Laugero
[WC] Dominic Stephan Stricker d. [Q] Tim Van Rijthoven 5‑7 6‑4 7‑6(7) R. Concas
Daniel Masur d. Hiroki Moriya 4‑6 6‑2 6‑1 R. Concas
[6] Roman Safiullin d. [Alt] Jack Sock 6-4 6-3 A. Germani
[Q] Vitaliy Sachko d. Serhij Stachowski 6‑3 6‑1 E. Russo
Hugo Grenier d. Bernard Tomic 6‑4 4‑6 7‑5 R. Concas
[Alt] Altug Celikbilek d. [Alt] Lucas Miedler 4‑1 i krecz R. Ragazzini
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
ZADAR OPEN 2021
Zadar - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Gianluca Mager d. [Q] Nikolas Sanchez Izquierdo 1‑6 6‑4 6‑1 A. Cinko
Lukas Klein d. Michael Vrbensky 5‑7 6‑3 6‑1 A. Milanovic
[3] Nikoła Milojevic d. [LL] Ivan Nedelko 6‑2 6‑1 B. A. Pipan
Vit Kopriva d. [Q] Uladzimir Ignatik 2‑6 6‑1 6‑3 N. Srecec
Dimitar Kuzmanov d. Zdenek Kolar 6‑4 6‑3 A. Drazic
Blaz Kavcic d. Alex Molcan 6‑2 6‑1 M. Petrovic
[Q] Nerman Fatic d. [5] Alessandro Giannessi 7‑6(4) 5‑7 7‑6(6) A. Cinko
[2] Sumit Nagal d. [WC] Frane Nincevic 6‑0 6‑1 B. A. Pipan
Zadar - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Gianluca Mager d. [Q] Nikolas Sanchez Izquierdo 1‑6 6‑4 6‑1 A. Cinko
Lukas Klein d. Michael Vrbensky 5‑7 6‑3 6‑1 A. Milanovic
[3] Nikoła Milojevic d. [LL] Ivan Nedelko 6‑2 6‑1 B. A. Pipan
Vit Kopriva d. [Q] Uladzimir Ignatik 2‑6 6‑1 6‑3 N. Srecec
Dimitar Kuzmanov d. Zdenek Kolar 6‑4 6‑3 A. Drazic
Blaz Kavcic d. Alex Molcan 6‑2 6‑1 M. Petrovic
[Q] Nerman Fatic d. [5] Alessandro Giannessi 7‑6(4) 5‑7 7‑6(6) A. Cinko
[2] Sumit Nagal d. [WC] Frane Nincevic 6‑0 6‑1 B. A. Pipan
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171281
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
Bardzo mało ekskluzywne nazwiska w tych CH dzisiejszymi dniami. W zasadzie tylko Safiullin z mojej flashscorowej drużyny został.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
PLAY IN CHALLENGER LILLE
Lille - wyniki1/4 finału turnieju głównego:
[1] Gregoire Barrere d. Jonas Forejtek 6‑7(6) 6‑3 7‑6(4) A. Juge
Maxime Janvier d. [3] Arthur Rinderknech 6‑4 7‑6(5) E. Joseph
[Q] Zizou Bergs d. Andrea Arnaboldi 4‑2 i krecz (lewe ramię) E. Joseph
[8] Quentin Halys d. [2] Benjamin Bonzi 6‑4 6‑3 R. Lambours
Lille - wyniki1/4 finału turnieju głównego:
[1] Gregoire Barrere d. Jonas Forejtek 6‑7(6) 6‑3 7‑6(4) A. Juge
Maxime Janvier d. [3] Arthur Rinderknech 6‑4 7‑6(5) E. Joseph
[Q] Zizou Bergs d. Andrea Arnaboldi 4‑2 i krecz (lewe ramię) E. Joseph
[8] Quentin Halys d. [2] Benjamin Bonzi 6‑4 6‑3 R. Lambours
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
CHALLENGER CITTÀ DI LUGANO
Lugano - wyniki1/4 finału turnieju głównego:
[1] Yuichi Sugita d. Jewgienij Karlowski 7‑6(4) 4‑6 7‑6(2) A. Germani
[WC] Dominic Stephan Stricker d. Daniel Masur 6‑2 6‑4 R. Ragazzini
[Q] Vitaliy Sachko d. [6] Roman Safiullin 6‑4 6‑3 R. Concas
[Alt] Altug Celikbilek d. Hugo Grenier 4‑6 6‑4 6‑3 E. Russo
Lugano - wyniki1/4 finału turnieju głównego:
[1] Yuichi Sugita d. Jewgienij Karlowski 7‑6(4) 4‑6 7‑6(2) A. Germani
[WC] Dominic Stephan Stricker d. Daniel Masur 6‑2 6‑4 R. Ragazzini
[Q] Vitaliy Sachko d. [6] Roman Safiullin 6‑4 6‑3 R. Concas
[Alt] Altug Celikbilek d. Hugo Grenier 4‑6 6‑4 6‑3 E. Russo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
ZADAR OPEN 2021
Zadar - wyniki1/4 finału turnieju głównego:
Lukas Klein d. [1] Gianluca Mager 6‑4 4‑6 6‑4 B. A. Pipan
[3] Nikoła Milojevic d. Vit Kopriva 7‑5 6‑4 A. Cinko
Dimitar Kuzmanov d. Blaz Kavcic 6‑4 6‑1 N. Srecec
[Q] Nerman Fatic d. [2] Sumit Nagal 5‑7 6‑3 7‑5 M. Petrovic
Zadar - wyniki1/4 finału turnieju głównego:
Lukas Klein d. [1] Gianluca Mager 6‑4 4‑6 6‑4 B. A. Pipan
[3] Nikoła Milojevic d. Vit Kopriva 7‑5 6‑4 A. Cinko
Dimitar Kuzmanov d. Blaz Kavcic 6‑4 6‑1 N. Srecec
[Q] Nerman Fatic d. [2] Sumit Nagal 5‑7 6‑3 7‑5 M. Petrovic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T12: Lille, Lugano, Zadar 2021
Tennis On The Adriatic: Scenic Zadar Launches Croatian Challenger Swing
https://www.atptour.com/en/news/zadar-2 ... er-feature
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości