T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
Biella 3:
Stebe
Kolar
Biella 3 Q:
Kolar
Molcan
Vivero Gonzalez
Ehrat
Peniston
Dougaz
Stebe
Kolar
Biella 3 Q:
Kolar
Molcan
Vivero Gonzalez
Ehrat
Peniston
Dougaz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
Biella 3 Q:
Dougaz
Kirkin
Dougaz
Kirkin
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
Biella 3:
Janvier
Grenier
Biella 3 Q:
Grenier
Doumbia
Janvier
Grenier
Biella 3 Q:
Grenier
Doumbia
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
Biella 3:
Lestienne,
SE
SE
Masur,
Lamasine
Wu
Biella 3 Q:
Lamasine
Masur
Kirkin
Wu
Catarina
Vanni
Rodriguez-Pace
Strombachs
Lestienne,
SE
SE
Masur,
Lamasine
Wu
Biella 3 Q:
Lamasine
Masur
Kirkin
Wu
Catarina
Vanni
Rodriguez-Pace
Strombachs
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
Biella 3 Q:
Rodriguez-Pace
Alt
Rodriguez-Pace
Alt
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 3
Biella 3 - drabinka turnieju głównego:
[1] James Duckworth vs [Q]
Tung-Lin Wu vs Ilja Marczenko
[Q] vs Tobias Kamke
[Q] vs [7] Marc-Andrea Huesler
[3] Yuichi Sugita vs [WC] Luca Nardi
Liam Broady vs Matteo Viola
Zdenek Kolar vs Yannick Maden
Aleksandar Vukic vs [6] Jurij Rodionov
[8] Martin Klizan vs [Q]
Daniel Masur vs Robin Haase
Brayden Schnur vs [WC] Stefano Napolitano
Lorenzo Giustino vs [4] Yasutaka Uchiyama
[5] Peter Gojowczyk vs [WC] Giulio Zeppieri
[PR] Dustin Brown vs Quentin Halys
Hugo Grenier vs Tristan Lamasine
Serhij Stachowski vs [2] Andreas Seppi
Biella 3 - drabinka turnieju głównego:
[1] James Duckworth vs [Q]
Tung-Lin Wu vs Ilja Marczenko
[Q] vs Tobias Kamke
[Q] vs [7] Marc-Andrea Huesler
[3] Yuichi Sugita vs [WC] Luca Nardi
Liam Broady vs Matteo Viola
Zdenek Kolar vs Yannick Maden
Aleksandar Vukic vs [6] Jurij Rodionov
[8] Martin Klizan vs [Q]
Daniel Masur vs Robin Haase
Brayden Schnur vs [WC] Stefano Napolitano
Lorenzo Giustino vs [4] Yasutaka Uchiyama
[5] Peter Gojowczyk vs [WC] Giulio Zeppieri
[PR] Dustin Brown vs Quentin Halys
Hugo Grenier vs Tristan Lamasine
Serhij Stachowski vs [2] Andreas Seppi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 2 - drabinka turnieju głównego:
[1] Roman Safiullin vs [Q]
Roberto Ortega-Olmedo vs Roberto Quiroz
Vit Kopriva vs [WC] Jewgienij Tiurnev
Altug Celikbilek vs [8] Tejmuraz Gabaszwili
[4] Marius Copil vs [Alt] Michael Vrbensky
Duckhee Lee vs Alexiej Watutin
Duje Ajdukovic vs Shuichi Sekiguchi
[Alt] Jesper De Jong vs [7] Christopher Eubanks
[6] Kacper Żuk vs Igor Sijsling
[SE] Zizou Bergs vs Pedja Krstin
Pavel Kotov vs [Q]
Jack Sock vs [3] Cem Ilkel
[5] Rudolf Molleker vs Jewgienij Karlowski
[Q] vs [Q]
[WC] Denis Jewsejew vs [WC] Vaja Uzakov
Nino Serdarusic vs [2] Dmitry Popko
St. Petersburg 2 - drabinka turnieju głównego:
[1] Roman Safiullin vs [Q]
Roberto Ortega-Olmedo vs Roberto Quiroz
Vit Kopriva vs [WC] Jewgienij Tiurnev
Altug Celikbilek vs [8] Tejmuraz Gabaszwili
[4] Marius Copil vs [Alt] Michael Vrbensky
Duckhee Lee vs Alexiej Watutin
Duje Ajdukovic vs Shuichi Sekiguchi
[Alt] Jesper De Jong vs [7] Christopher Eubanks
[6] Kacper Żuk vs Igor Sijsling
[SE] Zizou Bergs vs Pedja Krstin
Pavel Kotov vs [Q]
Jack Sock vs [3] Cem Ilkel
[5] Rudolf Molleker vs Jewgienij Karlowski
[Q] vs [Q]
[WC] Denis Jewsejew vs [WC] Vaja Uzakov
Nino Serdarusic vs [2] Dmitry Popko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 3
Biella 3 - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Julian Lenz vs [WC] Flavio Cobolli
[WC] Marco Miceli vs [5] Jonas Forejtek
[2] Akira Santillan vs [WC] Matteo Gigante
Lucas Catarina vs [7] Ryan Peniston
[3] Matthias Bachinger vs Robert Strombachs
Luca Vanni vs [6] Benjamin Hassan
[4] Andrea Arnaboldi vs Sadio Doumbia
[Alt] Kirill Kivattsev vs [8] Sandro Ehrat
Biella 3 - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Julian Lenz vs [WC] Flavio Cobolli
[WC] Marco Miceli vs [5] Jonas Forejtek
[2] Akira Santillan vs [WC] Matteo Gigante
Lucas Catarina vs [7] Ryan Peniston
[3] Matthias Bachinger vs Robert Strombachs
Luca Vanni vs [6] Benjamin Hassan
[4] Andrea Arnaboldi vs Sadio Doumbia
[Alt] Kirill Kivattsev vs [8] Sandro Ehrat
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
Ciężka przeprawa czeka Kacpra z pierwszej rundzie, gdzie przyjdzie się mu zmierzyć z Sijslingiem.
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 2 - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Mirza Basic vs Viktor Durasovic
[WC] Daniil Gołubiew vs [6] Ołeksandr Niedowiesow
[2] Harry Bourchier vs Alessandro Bega
Matija Pecotic vs [8] Uladzimir Ignatik
[3] Khumoyun Sultanov vs [WC] Daniil Glinka
Konstantin Krawczuk vs [5] Tim Van Rijthoven
[4/WC] Jiri Lehecka vs Ivan Nedelko
[WC] Andriej Kuzniecow vs [7] Jelle Sels
St. Petersburg 2 - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Mirza Basic vs Viktor Durasovic
[WC] Daniil Gołubiew vs [6] Ołeksandr Niedowiesow
[2] Harry Bourchier vs Alessandro Bega
Matija Pecotic vs [8] Uladzimir Ignatik
[3] Khumoyun Sultanov vs [WC] Daniil Glinka
Konstantin Krawczuk vs [5] Tim Van Rijthoven
[4/WC] Jiri Lehecka vs Ivan Nedelko
[WC] Andriej Kuzniecow vs [7] Jelle Sels
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 2 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Mirza Basic d. Viktor Durasovic 7‑5 6‑4 M. Petrovic
[6] Ołeksandr Niedowiesow d. [WC] Daniil Gołubiew 6‑1 6‑0 R. Santos
Alessandro Bega d. [2] Harry Bourchier 6‑2 6‑3 R. Santos
Matija Pecotic d. [8] Uladzimir Ignatik 0‑6 7‑6(3) 6‑4 E. Inozemtseva
[3] Khumoyun Sultanov d. [WC] Daniil Glinka 7‑6(4) 6‑4 M. Petrovic
[5] Tim Van Rijthoven d. Konstantin Krawczuk 6‑4 6‑4 S. Dubrov
[4/Alt] Jiri Lehecka d. Ivan Nedelko 6‑1 6‑3 E. Inozemtseva
[7] Jelle Sels d. [WC] Andriej Kuzniecow 6‑4 6‑3 S. Dubrov
St. Petersburg 2 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Mirza Basic d. Viktor Durasovic 7‑5 6‑4 M. Petrovic
[6] Ołeksandr Niedowiesow d. [WC] Daniil Gołubiew 6‑1 6‑0 R. Santos
Alessandro Bega d. [2] Harry Bourchier 6‑2 6‑3 R. Santos
Matija Pecotic d. [8] Uladzimir Ignatik 0‑6 7‑6(3) 6‑4 E. Inozemtseva
[3] Khumoyun Sultanov d. [WC] Daniil Glinka 7‑6(4) 6‑4 M. Petrovic
[5] Tim Van Rijthoven d. Konstantin Krawczuk 6‑4 6‑4 S. Dubrov
[4/Alt] Jiri Lehecka d. Ivan Nedelko 6‑1 6‑3 E. Inozemtseva
[7] Jelle Sels d. [WC] Andriej Kuzniecow 6‑4 6‑3 S. Dubrov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 2 - pary II rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Mirza Basic vs [6] Ołeksandr Niedowiesow
Alessandro Bega vs Matija Pecotic
[3] Khumoyun Sultanov vs [5] Tim Van Rijthoven
[4/WC] Jiri Lehecka vs [7] Jelle Sels
St. Petersburg 2 - pary II rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Mirza Basic vs [6] Ołeksandr Niedowiesow
Alessandro Bega vs Matija Pecotic
[3] Khumoyun Sultanov vs [5] Tim Van Rijthoven
[4/WC] Jiri Lehecka vs [7] Jelle Sels
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 3
Biella 3 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Julian Lenz d. [WC] Flavio Cobolli 6‑1 7‑6(3) G. De Pasquale
[5] Jonas Forejtek d. [WC] Marco Miceli 6‑1 6‑2 G. Costantino
[2] Akira Santillan d. [WC] Matteo Gigante 7-6(1) 6-2 G. De Pasquale
[7] Ryan Peniston d. Lucas Catarina 6‑2 5‑7 6‑3 A. Fratta
[3] Matthias Bachinger d. Robert Strombachs 6‑2 7‑5 A. Fratta
Luca Vanni d. [6] Benjamin Hassan 6‑7(6) 7‑5 6‑1 V. Nicolella
[4] Andrea Arnaboldi d. [Alt] Fabien Reboul 6-2 3-6 6-4 A. Mangione
[Alt] Kirill Kivattsev d. [8] Sandro Ehrat 7‑6(6) 6‑3 G. Costantino
Biella 3 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Julian Lenz d. [WC] Flavio Cobolli 6‑1 7‑6(3) G. De Pasquale
[5] Jonas Forejtek d. [WC] Marco Miceli 6‑1 6‑2 G. Costantino
[2] Akira Santillan d. [WC] Matteo Gigante 7-6(1) 6-2 G. De Pasquale
[7] Ryan Peniston d. Lucas Catarina 6‑2 5‑7 6‑3 A. Fratta
[3] Matthias Bachinger d. Robert Strombachs 6‑2 7‑5 A. Fratta
Luca Vanni d. [6] Benjamin Hassan 6‑7(6) 7‑5 6‑1 V. Nicolella
[4] Andrea Arnaboldi d. [Alt] Fabien Reboul 6-2 3-6 6-4 A. Mangione
[Alt] Kirill Kivattsev d. [8] Sandro Ehrat 7‑6(6) 6‑3 G. Costantino
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 3
Biella 3 - pary II rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Julian Lenz vs [5] Jonas Forejtek
[2] Akira Santillan vs [7] Ryan Peniston
[3] Matthias Bachinger vs Luca Vanni
[4] Andrea Arnaboldi vs [Alt] Kirill Kivattsev
Biella 3 - pary II rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Julian Lenz vs [5] Jonas Forejtek
[2] Akira Santillan vs [7] Ryan Peniston
[3] Matthias Bachinger vs Luca Vanni
[4] Andrea Arnaboldi vs [Alt] Kirill Kivattsev
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 2 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Mirza Basic d. [6] Ołeksandr Niedowiesow 6-4 6-2 S. Dubrov
Matija Pecotic d. Alessandro Bega 6-3 6-3 R. Santos
[5] Tim Van Rijthoven d. [3] Khumoyun Sultanov 6-2 6-1 E. Inozemtseva
[4/Alt] Jiri Lehecka d. [7] Jelle Sels 6-4 6-3 M. Petrovic
St. Petersburg 2 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Mirza Basic d. [6] Ołeksandr Niedowiesow 6-4 6-2 S. Dubrov
Matija Pecotic d. Alessandro Bega 6-3 6-3 R. Santos
[5] Tim Van Rijthoven d. [3] Khumoyun Sultanov 6-2 6-1 E. Inozemtseva
[4/Alt] Jiri Lehecka d. [7] Jelle Sels 6-4 6-3 M. Petrovic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 2 - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Roman Safiullin vs [Q] Mirza Basic
Roberto Ortega-Olmedo vs Roberto Quiroz
Vit Kopriva vs [WC] Jewgienij Tiurnev
Altug Celikbilek vs [8] Tejmuraz Gabaszwili
[4] Marius Copil vs [Alt] Michael Vrbensky
Duckhee Lee vs Alexiej Watutin
Duje Ajdukovic vs Shuichi Sekiguchi
[Alt] Jesper De Jong vs [7] Christopher Eubanks
[6] Kacper Żuk vs Igor Sijsling
[SE] Zizou Bergs vs Pedja Krstin
Pavel Kotov vs [Q] Tim Van Rijthoven
Jack Sock vs [3] Cem Ilkel
[5] Rudolf Molleker vs Jewgienij Karlowski
[Q] Jiri Lehecka vs [Q] Matija Pecotic
[WC] Denis Jewsejew vs [WC] Vaja Uzakov
Nino Serdarusic vs [2] Dmitry Popko
St. Petersburg 2 - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Roman Safiullin vs [Q] Mirza Basic
Roberto Ortega-Olmedo vs Roberto Quiroz
Vit Kopriva vs [WC] Jewgienij Tiurnev
Altug Celikbilek vs [8] Tejmuraz Gabaszwili
[4] Marius Copil vs [Alt] Michael Vrbensky
Duckhee Lee vs Alexiej Watutin
Duje Ajdukovic vs Shuichi Sekiguchi
[Alt] Jesper De Jong vs [7] Christopher Eubanks
[6] Kacper Żuk vs Igor Sijsling
[SE] Zizou Bergs vs Pedja Krstin
Pavel Kotov vs [Q] Tim Van Rijthoven
Jack Sock vs [3] Cem Ilkel
[5] Rudolf Molleker vs Jewgienij Karlowski
[Q] Jiri Lehecka vs [Q] Matija Pecotic
[WC] Denis Jewsejew vs [WC] Vaja Uzakov
Nino Serdarusic vs [2] Dmitry Popko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 3
Biella 3 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
[5] Jonas Forejtek d. [1] Julian Lenz 6‑4 6‑1 A. Mangione
[2] Akira Santillan d. [7] Ryan Peniston 7-6(4) 3-6 6-2 G. Costantino
[3] Matthias Bachinger d. Luca Vanni 6-3 6-4 G. De Pasquale
[4] Andrea Arnaboldi d. [Alt] Kirill Kivattsev 6-3 6-4 A. Fratta
Biella 3 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
[5] Jonas Forejtek d. [1] Julian Lenz 6‑4 6‑1 A. Mangione
[2] Akira Santillan d. [7] Ryan Peniston 7-6(4) 3-6 6-2 G. Costantino
[3] Matthias Bachinger d. Luca Vanni 6-3 6-4 G. De Pasquale
[4] Andrea Arnaboldi d. [Alt] Kirill Kivattsev 6-3 6-4 A. Fratta
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 3
Biella 3 - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] James Duckworth vs [Q] Andrea Arnaboldi
Tung-Lin Wu vs Ilja Marczenko
[Q] Jonas Forejtek vs Tobias Kamke
[Q] Akira Santillan vs [7] Marc-Andrea Huesler
[3] Yuichi Sugita vs [WC] Luca Nardi
Liam Broady vs Matteo Viola
Zdenek Kolar vs Yannick Maden
Aleksandar Vukic vs [6] Jurij Rodionov
[8] Martin Klizan vs [Q] Matthias Bachinger
Daniel Masur vs Robin Haase
Brayden Schnur vs [WC] Stefano Napolitano
Lorenzo Giustino vs [4] Yasutaka Uchiyama
[5] Peter Gojowczyk vs [WC] Giulio Zeppieri
[PR] Dustin Brown vs Quentin Halys
Hugo Grenier vs Tristan Lamasine
Serhij Stachowski vs [2] Andreas Seppi
Biella 3 - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] James Duckworth vs [Q] Andrea Arnaboldi
Tung-Lin Wu vs Ilja Marczenko
[Q] Jonas Forejtek vs Tobias Kamke
[Q] Akira Santillan vs [7] Marc-Andrea Huesler
[3] Yuichi Sugita vs [WC] Luca Nardi
Liam Broady vs Matteo Viola
Zdenek Kolar vs Yannick Maden
Aleksandar Vukic vs [6] Jurij Rodionov
[8] Martin Klizan vs [Q] Matthias Bachinger
Daniel Masur vs Robin Haase
Brayden Schnur vs [WC] Stefano Napolitano
Lorenzo Giustino vs [4] Yasutaka Uchiyama
[5] Peter Gojowczyk vs [WC] Giulio Zeppieri
[PR] Dustin Brown vs Quentin Halys
Hugo Grenier vs Tristan Lamasine
Serhij Stachowski vs [2] Andreas Seppi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 2 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[Q] Mirza Basic d. [1] Roman Safiullin 6‑4 7‑6(7) R. Santos
Roberto Ortega-Olmedo d. Roberto Quiroz 6‑3 6‑3 V. Chernov
[WC] Jewgienij Tiurnev d. Vit Kopriva 6‑4 6‑2 M. Petrovic
Altug Celikbilek d. [8] Tejmuraz Gabaszwili 6‑2 6‑2 M. Lara
[4] Marius Copil d. [Alt] Michael Vrbensky 6‑3 6‑1 M. Petrovic
Alexiej Watutin d. Duckhee Lee 0‑6 6‑1 6‑1 E. Inozemtseva
Duje Ajdukovic d. Shuichi Sekiguchi 7‑5 6‑2 E. Inozemtseva
[7] Christopher Eubanks d. [Alt] Jesper De Jong 7‑5 6‑4 M. Petrovic
[6] Kacper Żuk d. Igor Sijsling 6‑4 6‑3 M. Lara
[SE] Zizou Bergs d. Pedja Krstin 6‑2 6‑1 M. Lara
Pavel Kotov d. [Q] Tim Van Rijthoven 6‑2 6‑4 S. Dubrov
Jack Sock d. [3] Cem Ilkel 5‑7 6‑4 6‑4 R. Santos
[5] Rudolf Molleker d. Jewgienij Karlowski 6‑3 7‑5 R. Santos
[Q] Jiri Lehecka d. [Q] Matija Pecotic 6‑2 7‑6(4) E. Inozemtseva
[WC] Denis Jewsejew d. [WC] Vaja Uzakov 6‑0 6‑0 V. Chernov
[2] Dmitry Popko d. Nino Serdarusic 6‑4 6‑4 S. Dubrov
St. Petersburg 2 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[Q] Mirza Basic d. [1] Roman Safiullin 6‑4 7‑6(7) R. Santos
Roberto Ortega-Olmedo d. Roberto Quiroz 6‑3 6‑3 V. Chernov
[WC] Jewgienij Tiurnev d. Vit Kopriva 6‑4 6‑2 M. Petrovic
Altug Celikbilek d. [8] Tejmuraz Gabaszwili 6‑2 6‑2 M. Lara
[4] Marius Copil d. [Alt] Michael Vrbensky 6‑3 6‑1 M. Petrovic
Alexiej Watutin d. Duckhee Lee 0‑6 6‑1 6‑1 E. Inozemtseva
Duje Ajdukovic d. Shuichi Sekiguchi 7‑5 6‑2 E. Inozemtseva
[7] Christopher Eubanks d. [Alt] Jesper De Jong 7‑5 6‑4 M. Petrovic
[6] Kacper Żuk d. Igor Sijsling 6‑4 6‑3 M. Lara
[SE] Zizou Bergs d. Pedja Krstin 6‑2 6‑1 M. Lara
Pavel Kotov d. [Q] Tim Van Rijthoven 6‑2 6‑4 S. Dubrov
Jack Sock d. [3] Cem Ilkel 5‑7 6‑4 6‑4 R. Santos
[5] Rudolf Molleker d. Jewgienij Karlowski 6‑3 7‑5 R. Santos
[Q] Jiri Lehecka d. [Q] Matija Pecotic 6‑2 7‑6(4) E. Inozemtseva
[WC] Denis Jewsejew d. [WC] Vaja Uzakov 6‑0 6‑0 V. Chernov
[2] Dmitry Popko d. Nino Serdarusic 6‑4 6‑4 S. Dubrov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T10: Biella 3, St. Petersburg 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 3
Biella 3 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[Q] Andrea Arnaboldi d. [1] James Duckworth 6‑4 6‑3 N. Stelabotte
Ilja Marczenko d. Tung-Lin Wu 6‑4 7‑6(2) A. Fratta
[Q] Jonas Forejtek d. Tobias Kamke 6‑3 6‑3 G. De Pasquale
[Q] Akira Santillan d. [7] Marc-Andrea Huesler 7‑5 3‑6 6‑3 A. Mangione
[WC] Luca Nardi d. [3] Yuichi Sugita 6‑2 6‑2 V. Nicolella
Liam Broady d. Matteo Viola 7‑6(1) 6‑4 A. Fratta
Zdenek Kolar d. Yannick Maden 6‑2 7‑6(4) A. Fratta
[6] Jurij Rodionov d. Aleksandar Vukic 6‑4 6‑4 G. Costantino
[Q] Matthias Bachinger d. [8] Martin Klizan 6‑1 6‑1 A. Mangione
Robin Haase d. Daniel Masur 6‑7(5) 6‑3 6‑2 V. Nicolella
Brayden Schnur d. [WC] Stefano Napolitano 6‑2 6‑4 V. Nicolella
Lorenzo Giustino d. [4] Yasutaka Uchiyama 7‑5 6‑4 A. Fratta
[5] Peter Gojowczyk d. [WC] Giulio Zeppieri 6‑7(5) 6‑0 6‑1 N. Stelabotte
Quentin Halys d. [PR] Dustin Brown 6‑1 6‑4 A. Mangione
Tristan Lamasine d. Hugo Grenier 6‑4 6‑2 G. De Pasquale
[2] Andreas Seppi d. Serhij Stachowski 6‑2 6‑4 N. Stelabotte
Biella 3 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[Q] Andrea Arnaboldi d. [1] James Duckworth 6‑4 6‑3 N. Stelabotte
Ilja Marczenko d. Tung-Lin Wu 6‑4 7‑6(2) A. Fratta
[Q] Jonas Forejtek d. Tobias Kamke 6‑3 6‑3 G. De Pasquale
[Q] Akira Santillan d. [7] Marc-Andrea Huesler 7‑5 3‑6 6‑3 A. Mangione
[WC] Luca Nardi d. [3] Yuichi Sugita 6‑2 6‑2 V. Nicolella
Liam Broady d. Matteo Viola 7‑6(1) 6‑4 A. Fratta
Zdenek Kolar d. Yannick Maden 6‑2 7‑6(4) A. Fratta
[6] Jurij Rodionov d. Aleksandar Vukic 6‑4 6‑4 G. Costantino
[Q] Matthias Bachinger d. [8] Martin Klizan 6‑1 6‑1 A. Mangione
Robin Haase d. Daniel Masur 6‑7(5) 6‑3 6‑2 V. Nicolella
Brayden Schnur d. [WC] Stefano Napolitano 6‑2 6‑4 V. Nicolella
Lorenzo Giustino d. [4] Yasutaka Uchiyama 7‑5 6‑4 A. Fratta
[5] Peter Gojowczyk d. [WC] Giulio Zeppieri 6‑7(5) 6‑0 6‑1 N. Stelabotte
Quentin Halys d. [PR] Dustin Brown 6‑1 6‑4 A. Mangione
Tristan Lamasine d. Hugo Grenier 6‑4 6‑2 G. De Pasquale
[2] Andreas Seppi d. Serhij Stachowski 6‑2 6‑4 N. Stelabotte
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość