T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria Challenger 2
Gran Canaria 2 - drabinka główna:
[1/WC] Carlos Alcaraz Garfia vs Stefano Napolitano
Adrian Menendez-Maceiras vs Marco Trungelliti
Nicola Kuhn vs Steven Diez
Goncalo Oliveira vs [8] Kimmer Coppejans
[3] Nikoła Milojevic vs Tommy Robredo
[Q] vs Guillermo Garcia-Lopez
[Q] vs Manuel Guinard
[Q] vs [7] Filip Horansky
[5] Lorenzo Giustino vs Enzo Couacaud
Roberto Ortega-Olmedo vs Alex Molcan
Blaz Kavcic vs Michael Vrbensky
Riccardo Bonadio vs [4] Danilo Petrovic
[6] Alessandro Giannessi vs [Q]
[WC] Nikolas Sanchez Izquierdo vs Andrea Pellegrino
Constant Lestienne vs [WC] Carlos Gimeno Valero
[Alt] Javier Barranco Cosano vs [2] Federico Gaio
Gran Canaria 2 - drabinka główna:
[1/WC] Carlos Alcaraz Garfia vs Stefano Napolitano
Adrian Menendez-Maceiras vs Marco Trungelliti
Nicola Kuhn vs Steven Diez
Goncalo Oliveira vs [8] Kimmer Coppejans
[3] Nikoła Milojevic vs Tommy Robredo
[Q] vs Guillermo Garcia-Lopez
[Q] vs Manuel Guinard
[Q] vs [7] Filip Horansky
[5] Lorenzo Giustino vs Enzo Couacaud
Roberto Ortega-Olmedo vs Alex Molcan
Blaz Kavcic vs Michael Vrbensky
Riccardo Bonadio vs [4] Danilo Petrovic
[6] Alessandro Giannessi vs [Q]
[WC] Nikolas Sanchez Izquierdo vs Andrea Pellegrino
Constant Lestienne vs [WC] Carlos Gimeno Valero
[Alt] Javier Barranco Cosano vs [2] Federico Gaio
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria Challenger 2
Gran Canaria 2 - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Oriol Roca Batalla vs Emilio Nava
Marco Bortolotti vs [7] Pol Toledo Bague
[2] Giulio Zeppieri vs Inigo Cervantes
[WC] Alex Marti Pujolras vs [8] Pavel Nejedly
[3] Sandro Ehrat vs [WC] John Echeverria
[Alt] Harri Heliovaara vs [6] Eduard Esteve Lobato
[4] Filip Cristan Jianu vs [WC] Ivan Marrero Curbelo
Pol Martin Tiffon vs [5] Sadio Doumbia
OUT Barranco Cosano
IN Heliovaara
Gran Canaria 2 - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Oriol Roca Batalla vs Emilio Nava
Marco Bortolotti vs [7] Pol Toledo Bague
[2] Giulio Zeppieri vs Inigo Cervantes
[WC] Alex Marti Pujolras vs [8] Pavel Nejedly
[3] Sandro Ehrat vs [WC] John Echeverria
[Alt] Harri Heliovaara vs [6] Eduard Esteve Lobato
[4] Filip Cristan Jianu vs [WC] Ivan Marrero Curbelo
Pol Martin Tiffon vs [5] Sadio Doumbia
OUT Barranco Cosano
IN Heliovaara
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur-Sultan Challenger 2
Nur-Sultan 2 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Ulises Blanch d. Yan Bondarewski 7-6(4) 6-3 B. Kravchuk
Alibek Kachmazov d. [8] Alexandre Metreveli 6-4 2-0 i krecz (prawy łokieć) S. Kadavigere
[2] Tung-Lin Wu d. [WC] Danil Ozernoy 6-1 6-0 A. Chsherbina
[5] Bogan Bobrov d. Grigoriy Lomakin 6-4 6-3 M. Kaukeyeva
[3] Julian Lenz d. [WC] Dostanbek Tashbulatov 6-4 6-3 N. Stellabotte
[6] Vladyslav Manafov d. Sergiej Fomin 6-3 6-3 A. Ignatchenko
[4] Ryan Peniston d. [WC] Artur Khairutdinov 6-0 6-1 A. Zhakupov
[7] Otto Virtanen d. Dominik Palan 7-6(2) 6-7(6) 7-5 Y. Ignatchenko
Nur-Sultan 2 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Ulises Blanch d. Yan Bondarewski 7-6(4) 6-3 B. Kravchuk
Alibek Kachmazov d. [8] Alexandre Metreveli 6-4 2-0 i krecz (prawy łokieć) S. Kadavigere
[2] Tung-Lin Wu d. [WC] Danil Ozernoy 6-1 6-0 A. Chsherbina
[5] Bogan Bobrov d. Grigoriy Lomakin 6-4 6-3 M. Kaukeyeva
[3] Julian Lenz d. [WC] Dostanbek Tashbulatov 6-4 6-3 N. Stellabotte
[6] Vladyslav Manafov d. Sergiej Fomin 6-3 6-3 A. Ignatchenko
[4] Ryan Peniston d. [WC] Artur Khairutdinov 6-0 6-1 A. Zhakupov
[7] Otto Virtanen d. Dominik Palan 7-6(2) 6-7(6) 7-5 Y. Ignatchenko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 1 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Jiri Lehecka d. Ergi Kirkin 7‑6(4) 7‑5 M. Petrovic
[WC] Andriej Kuzniecow d. [5] Jonas Forejtek 6‑1 6‑7(5) 7‑5 R. Santos
[2] Ivan Nedelko d. [WC] Daniil Gołubiew 6‑0 6‑0 S. Svjetlanovic
Zizou Bergs d. [8] Nerman Fatic 6‑4 6‑2 K. Istomina
Artem Dubrivnyy d. [3] Konstantin Krawczuk 7‑6(3) 6‑4 R. Santos
[6] Skander Mansouri d. [WC] Daniil Glinka 3‑6 7‑6(4) 7‑5 K. Istomina
[4] Alessandro Bega d. Alexiej Zakharov 6‑4 6‑2 S. Svjetlanovic
Lucas Catarina d. [7] Benjamin Hassan 6‑4 6‑4 M. Petrovic
St. Petersburg 1 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Jiri Lehecka d. Ergi Kirkin 7‑6(4) 7‑5 M. Petrovic
[WC] Andriej Kuzniecow d. [5] Jonas Forejtek 6‑1 6‑7(5) 7‑5 R. Santos
[2] Ivan Nedelko d. [WC] Daniil Gołubiew 6‑0 6‑0 S. Svjetlanovic
Zizou Bergs d. [8] Nerman Fatic 6‑4 6‑2 K. Istomina
Artem Dubrivnyy d. [3] Konstantin Krawczuk 7‑6(3) 6‑4 R. Santos
[6] Skander Mansouri d. [WC] Daniil Glinka 3‑6 7‑6(4) 7‑5 K. Istomina
[4] Alessandro Bega d. Alexiej Zakharov 6‑4 6‑2 S. Svjetlanovic
Lucas Catarina d. [7] Benjamin Hassan 6‑4 6‑4 M. Petrovic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria Challenger 2
Gran Canaria 2 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
Emilio Nava d. [1] Oriol Roca Batalla 2‑6 6‑4 6‑2 M. Sala
[7] Pol Toledo Bague d. Marco Bortolotti 6‑1 7‑5 K. K. Garate
[2] Giulio Zeppieri d. Inigo Cervantes 6‑3 1‑0 i krecz (prawe biodro) M. Sala
[WC] Alex Marti Pujolras d. [8] Pavel Nejedly 6‑3 1‑6 6‑3 K. K. Garate
[3] Sandro Ehrat d. [WC] John Echeverria 6‑0 7‑6(3) J. Suarez
[6] Eduard Esteve Lobato d. [Alt] Harri Heliovaara 6‑2 6‑4 M. Sala
[4] Filip Cristan Jianu d. [WC] Ivan Marrero Curbelo 5‑7 6‑3 6‑2 J. Suarez
[5] Sadio Doumbia d. Pol Martin Tiffon 7‑6(4) 4‑6 7‑6(2) J. J. M.-Peris
Gran Canaria 2 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
Emilio Nava d. [1] Oriol Roca Batalla 2‑6 6‑4 6‑2 M. Sala
[7] Pol Toledo Bague d. Marco Bortolotti 6‑1 7‑5 K. K. Garate
[2] Giulio Zeppieri d. Inigo Cervantes 6‑3 1‑0 i krecz (prawe biodro) M. Sala
[WC] Alex Marti Pujolras d. [8] Pavel Nejedly 6‑3 1‑6 6‑3 K. K. Garate
[3] Sandro Ehrat d. [WC] John Echeverria 6‑0 7‑6(3) J. Suarez
[6] Eduard Esteve Lobato d. [Alt] Harri Heliovaara 6‑2 6‑4 M. Sala
[4] Filip Cristan Jianu d. [WC] Ivan Marrero Curbelo 5‑7 6‑3 6‑2 J. Suarez
[5] Sadio Doumbia d. Pol Martin Tiffon 7‑6(4) 4‑6 7‑6(2) J. J. M.-Peris
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur-Sultan 2:
OUT Marterer
IN LL Blanch
OUT Marterer
IN LL Blanch
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur-Sultan Challenger 2
Nur-Sultan 2 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
Alibek Kachmazov d. [1] Ulises Blanch 6-2 4-6 6-3 A. Ignatchenko
[2] Tung-Lin Wu d. [5] Bogan Bobrov 7-5 7-5 B. Kravchuk
[6] Vladyslav Manafov d. [3] Julian Lenz 6-7(1) 7-5 6-4 M. Kaukeyeva
[4] Ryan Peniston d. [7] Otto Virtanen 6-1 6-3 Y. Ignatchenko
Nur-Sultan 2 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
Alibek Kachmazov d. [1] Ulises Blanch 6-2 4-6 6-3 A. Ignatchenko
[2] Tung-Lin Wu d. [5] Bogan Bobrov 7-5 7-5 B. Kravchuk
[6] Vladyslav Manafov d. [3] Julian Lenz 6-7(1) 7-5 6-4 M. Kaukeyeva
[4] Ryan Peniston d. [7] Otto Virtanen 6-1 6-3 Y. Ignatchenko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur-Sultan Challenger 2
Nur-Sultan 2 - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Soonwoo Kwon vs Blaz Rola
Peter Polansky vs [LL] Ulises Blanch
Mackenzie McDonald vs Brayden Schnur
Tomas Machac vs [7] Henri Laaksonen
[4] James Duckworth vs [Q] Alibek Kachmazov
[WC] Ołeksandr Niedowiesow vs [Q] Vladyslav Manafov
[WC] Denis Jewsejew vs Tatsuma Ito
Jurij Rodionov vs [8] Prajnesh Gunneswaran
[6] Jewgienij Donskoj vs Sebastian Ofner
Dmitry Popko vs [WC] Timofey Skatov
Ramkumar Ramanathan vs Hugo Grenier
Frederico Ferreira Silva vs [3] Mikhail Kukushkin
[5] Taro Daniel vs Ryan Peniston Maximilian Marterer
Alexandre Muller vs Denis Istomin
[Q] Tung-Lin Wu vs Martin Klizan
Viktor Troicki vs [2] Emil Ruusuvuori
Nur-Sultan 2 - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Soonwoo Kwon vs Blaz Rola
Peter Polansky vs [LL] Ulises Blanch
Mackenzie McDonald vs Brayden Schnur
Tomas Machac vs [7] Henri Laaksonen
[4] James Duckworth vs [Q] Alibek Kachmazov
[WC] Ołeksandr Niedowiesow vs [Q] Vladyslav Manafov
[WC] Denis Jewsejew vs Tatsuma Ito
Jurij Rodionov vs [8] Prajnesh Gunneswaran
[6] Jewgienij Donskoj vs Sebastian Ofner
Dmitry Popko vs [WC] Timofey Skatov
Ramkumar Ramanathan vs Hugo Grenier
Frederico Ferreira Silva vs [3] Mikhail Kukushkin
[5] Taro Daniel vs Ryan Peniston Maximilian Marterer
Alexandre Muller vs Denis Istomin
[Q] Tung-Lin Wu vs Martin Klizan
Viktor Troicki vs [2] Emil Ruusuvuori
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 1 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
[WC] Andriej Kuzniecow d. [1] Jiri Lehecka 6‑3 6‑1 S. Svjetlanovic
Zizou Bergs d. [2] Ivan Nedelko 6-2 6-1 S. Dubrov
Artem Dubrivnyy d. [6] Skander Mansouri 4‑6 7‑6(6) 6‑0 M. Petrovic
Lucas Catarina d. [4] Alessandro Bega 6‑2 6‑3 K. Istomina
St. Petersburg 1 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
[WC] Andriej Kuzniecow d. [1] Jiri Lehecka 6‑3 6‑1 S. Svjetlanovic
Zizou Bergs d. [2] Ivan Nedelko 6-2 6-1 S. Dubrov
Artem Dubrivnyy d. [6] Skander Mansouri 4‑6 7‑6(6) 6‑0 M. Petrovic
Lucas Catarina d. [4] Alessandro Bega 6‑2 6‑3 K. Istomina
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 1 - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Roman Safiullin vs [WC] Jewgienij Tiurnev
Jesper De Jong vs Uladzimir Ignatik
Altug Celikbilek vs Khumoyun Sultanov
Nino Serdarusic vs [6] Alexiej Watutin
[3] Rudolf Molleker vs Viktor Durasovic
Igor Sijsling vs [Q] Artem Dubrivnyy
Matija Pecotic vs [Q] Andriej Kuzniecow
Mirza Basic vs [8] Jewgienij Karlowski
[5] Tejmuraz Gabaszwili vs Pavel Kotov
[Q] Zizou Bergs vs Harry Bourchier
Matthew Ebden vs Pedja Krstin
[Q] Lucas Catarina vs [4] Christopher Eubanks
[7] Roberto Quiroz vs Duckhee Lee
[WC] Ivan Gakhov vs Vit Kopriva
[WC] Dominic Stephan Stricker vs Duje Ajdukovic
Shuichi Sekiguchi vs [2] Cem Ilkel
St. Petersburg 1 - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Roman Safiullin vs [WC] Jewgienij Tiurnev
Jesper De Jong vs Uladzimir Ignatik
Altug Celikbilek vs Khumoyun Sultanov
Nino Serdarusic vs [6] Alexiej Watutin
[3] Rudolf Molleker vs Viktor Durasovic
Igor Sijsling vs [Q] Artem Dubrivnyy
Matija Pecotic vs [Q] Andriej Kuzniecow
Mirza Basic vs [8] Jewgienij Karlowski
[5] Tejmuraz Gabaszwili vs Pavel Kotov
[Q] Zizou Bergs vs Harry Bourchier
Matthew Ebden vs Pedja Krstin
[Q] Lucas Catarina vs [4] Christopher Eubanks
[7] Roberto Quiroz vs Duckhee Lee
[WC] Ivan Gakhov vs Vit Kopriva
[WC] Dominic Stephan Stricker vs Duje Ajdukovic
Shuichi Sekiguchi vs [2] Cem Ilkel
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria 2:
OUT Stefano Napolitano (prawy łokieć)
IN [LL] Sandro Ehrat
OUT Stefano Napolitano (prawy łokieć)
IN [LL] Sandro Ehrat
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria Challenger 2
Gran Canaria 2 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
Emilio Nava d. [7] Pol Toledo Bague 6‑1 3‑6 6‑4 J. Suarez
[2] Giulio Zeppieri d. [WC] Alex Marti Pujolras 6‑3 2‑6 7‑6(2) R. R. Rodriguez
[6] Eduard Esteve Lobato d. [3] Sandro Ehrat 6‑3 2‑6 7‑6(3) K. K. Garate
[4] Filip Cristan Jianu d. [5] Sadio Doumbia 6‑2 6‑3 M. Sala
Gran Canaria 2 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
Emilio Nava d. [7] Pol Toledo Bague 6‑1 3‑6 6‑4 J. Suarez
[2] Giulio Zeppieri d. [WC] Alex Marti Pujolras 6‑3 2‑6 7‑6(2) R. R. Rodriguez
[6] Eduard Esteve Lobato d. [3] Sandro Ehrat 6‑3 2‑6 7‑6(3) K. K. Garate
[4] Filip Cristan Jianu d. [5] Sadio Doumbia 6‑2 6‑3 M. Sala
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria Challenger 2
Gran Canaria 2 - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1/WC] Carlos Alcaraz Garfia vs [Q] Filip Cristan Jianu Stefano Napolitano
Adrian Menendez-Maceiras vs Marco Trungelliti
Nicola Kuhn vs Steven Diez
Goncalo Oliveira vs [8] Kimmer Coppejans
[3] Nikoła Milojevic vs Tommy Robredo
[Q] Eduard Esteve Lobato vs Guillermo Garcia-Lopez
[Q] Giulio Zeppieri vs Manuel Guinard
[LL] Sandro Ehrat vs [7] Filip Horansky
[5] Lorenzo Giustino vs Enzo Couacaud
Roberto Ortega-Olmedo vs Alex Molcan
Blaz Kavcic vs Michael Vrbensky
Riccardo Bonadio vs [4] Danilo Petrovic
[6] Alessandro Giannessi vs [Q] Emilio Nava
[WC] Nikolas Sanchez Izquierdo vs Andrea Pellegrino
Constant Lestienne vs [WC] Carlos Gimeno Valero
[Alt] Javier Barranco Cosano vs [2] Federico Gaio
Gran Canaria 2 - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1/WC] Carlos Alcaraz Garfia vs [Q] Filip Cristan Jianu Stefano Napolitano
Adrian Menendez-Maceiras vs Marco Trungelliti
Nicola Kuhn vs Steven Diez
Goncalo Oliveira vs [8] Kimmer Coppejans
[3] Nikoła Milojevic vs Tommy Robredo
[Q] Eduard Esteve Lobato vs Guillermo Garcia-Lopez
[Q] Giulio Zeppieri vs Manuel Guinard
[LL] Sandro Ehrat vs [7] Filip Horansky
[5] Lorenzo Giustino vs Enzo Couacaud
Roberto Ortega-Olmedo vs Alex Molcan
Blaz Kavcic vs Michael Vrbensky
Riccardo Bonadio vs [4] Danilo Petrovic
[6] Alessandro Giannessi vs [Q] Emilio Nava
[WC] Nikolas Sanchez Izquierdo vs Andrea Pellegrino
Constant Lestienne vs [WC] Carlos Gimeno Valero
[Alt] Javier Barranco Cosano vs [2] Federico Gaio
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur Sultan 2:
OUT Rodionov
IN Lenz
OUT Rodionov
IN Lenz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur-Sultan Challenger 2
Nur-Sultan 2 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Soonwoo Kwon d. Blaz Rola 7‑5 6‑2 R. Tursunov
Peter Polansky d. [LL] Ulises Blanch 7‑6(2) 4‑3 i krecz (lewa noga) P. Rodriguez
Mackenzie McDonald d. Brayden Schnur 6‑3 4‑6 6‑4 L. Singh
Tomas Machac d. [7] Henri Laaksonen 7‑5 6‑2 N. Stellabotte
[4] James Duckworth d. [Q] Alibek Kachmazov 6‑4 5‑7 7‑5 M. Kaukeyeva
[Q] Vladyslav Manafov d. [WC] Ołeksandr Niedowiesow 7‑5 6‑3 N. Stellabotte
Tatsuma Ito d. [WC] Denis Jewsejew 6‑4 2‑6 6‑3 S. Kadavigere
[8] Prajnesh Gunneswaran d. [LL] Julian Lenz 3‑6 6‑2 6‑3 P. Rodriguez
Sebastian Ofner d. [6] Jewgienij Donskoj 6‑2 6‑4 R. Tursunov
[WC] Timofey Skatov d. Dmitry Popko 6‑4 6‑4 Y. Ignatchenko
Ramkumar Ramanathan d. Hugo Grenier 6‑4 3‑6 6‑3 P. Rodriguez
Frederico Ferreira Silva d. [3] Mikhail Kukushkin 6‑3 7‑5 N. Stellabotte
[5] Taro Daniel d. Ryan Peniston Maximilian Marterer 6‑2 6‑4 M. Kaukeyeva
Denis Istomin d. Alexandre Muller 6‑3 3‑1 i krecz (kolano) L. Singh
[Q] Tung-Lin Wu d. Martin Klizan 6‑3 4‑6 7‑6(5) L. Singh
Viktor Troicki d. [2] Emil Ruusuvuori 6‑4 6‑2 N. Stellabotte
Nur-Sultan 2 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Soonwoo Kwon d. Blaz Rola 7‑5 6‑2 R. Tursunov
Peter Polansky d. [LL] Ulises Blanch 7‑6(2) 4‑3 i krecz (lewa noga) P. Rodriguez
Mackenzie McDonald d. Brayden Schnur 6‑3 4‑6 6‑4 L. Singh
Tomas Machac d. [7] Henri Laaksonen 7‑5 6‑2 N. Stellabotte
[4] James Duckworth d. [Q] Alibek Kachmazov 6‑4 5‑7 7‑5 M. Kaukeyeva
[Q] Vladyslav Manafov d. [WC] Ołeksandr Niedowiesow 7‑5 6‑3 N. Stellabotte
Tatsuma Ito d. [WC] Denis Jewsejew 6‑4 2‑6 6‑3 S. Kadavigere
[8] Prajnesh Gunneswaran d. [LL] Julian Lenz 3‑6 6‑2 6‑3 P. Rodriguez
Sebastian Ofner d. [6] Jewgienij Donskoj 6‑2 6‑4 R. Tursunov
[WC] Timofey Skatov d. Dmitry Popko 6‑4 6‑4 Y. Ignatchenko
Ramkumar Ramanathan d. Hugo Grenier 6‑4 3‑6 6‑3 P. Rodriguez
Frederico Ferreira Silva d. [3] Mikhail Kukushkin 6‑3 7‑5 N. Stellabotte
[5] Taro Daniel d. Ryan Peniston Maximilian Marterer 6‑2 6‑4 M. Kaukeyeva
Denis Istomin d. Alexandre Muller 6‑3 3‑1 i krecz (kolano) L. Singh
[Q] Tung-Lin Wu d. Martin Klizan 6‑3 4‑6 7‑6(5) L. Singh
Viktor Troicki d. [2] Emil Ruusuvuori 6‑4 6‑2 N. Stellabotte
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 1 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[WC] Jewgienij Tiurnev d. [1] Roman Safiullin 7‑5 6‑4 S. Svjetlanovic
Jesper De Jong d. Uladzimir Ignatik 6‑4 4‑6 6‑3 M. Petrovic
Altug Celikbilek d. Khumoyun Sultanov 6‑4 6‑1 R. Santos
[6] Alexiej Watutin d. Nino Serdarusic 6‑4 3‑6 6‑0 S. Svjetlanovic
Viktor Durasovic d. [3] Rudolf Molleker 7‑6(2) 6‑4 S. Dubrov
[Q] Artem Dubrivnyy d. Igor Sijsling 3‑6 6‑4 6‑3 S. Svjetlanovic
[Q] Andriej Kuzniecow d. Matija Pecotic 7‑6(0) 6‑2 M. Petrovic
Mirza Basic d. [8] Jewgienij Karlowski 6‑0 6‑4 M. Petrovic
Pavel Kotov d. [5] Tejmuraz Gabaszwili 6‑4 6‑2 R. Santos
[Q] Zizou Bergs d. Harry Bourchier 6‑4 6‑2 M. Studennikov
Matthew Ebden d. Pedja Krstin 6‑1 6‑4 R. Santos
[Q] Lucas Catarina d. [4] Christopher Eubanks 7‑5 6‑2 K. Istomina
[7] Roberto Quiroz d. Duckhee Lee 6‑2 6‑2 K. Istomina
Vit Kopriva d. [WC] Ivan Gakhov 7‑5 1‑6 7‑6(7) M. Studennikov
[WC] Dominic Stephan Stricker d. Duje Ajdukovic 5‑7 6‑4 6‑2 K. Istomina
[2] Cem Ilkel d. Shuichi Sekiguchi 6‑3 6‑2 S. Dubrov
St. Petersburg 1 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[WC] Jewgienij Tiurnev d. [1] Roman Safiullin 7‑5 6‑4 S. Svjetlanovic
Jesper De Jong d. Uladzimir Ignatik 6‑4 4‑6 6‑3 M. Petrovic
Altug Celikbilek d. Khumoyun Sultanov 6‑4 6‑1 R. Santos
[6] Alexiej Watutin d. Nino Serdarusic 6‑4 3‑6 6‑0 S. Svjetlanovic
Viktor Durasovic d. [3] Rudolf Molleker 7‑6(2) 6‑4 S. Dubrov
[Q] Artem Dubrivnyy d. Igor Sijsling 3‑6 6‑4 6‑3 S. Svjetlanovic
[Q] Andriej Kuzniecow d. Matija Pecotic 7‑6(0) 6‑2 M. Petrovic
Mirza Basic d. [8] Jewgienij Karlowski 6‑0 6‑4 M. Petrovic
Pavel Kotov d. [5] Tejmuraz Gabaszwili 6‑4 6‑2 R. Santos
[Q] Zizou Bergs d. Harry Bourchier 6‑4 6‑2 M. Studennikov
Matthew Ebden d. Pedja Krstin 6‑1 6‑4 R. Santos
[Q] Lucas Catarina d. [4] Christopher Eubanks 7‑5 6‑2 K. Istomina
[7] Roberto Quiroz d. Duckhee Lee 6‑2 6‑2 K. Istomina
Vit Kopriva d. [WC] Ivan Gakhov 7‑5 1‑6 7‑6(7) M. Studennikov
[WC] Dominic Stephan Stricker d. Duje Ajdukovic 5‑7 6‑4 6‑2 K. Istomina
[2] Cem Ilkel d. Shuichi Sekiguchi 6‑3 6‑2 S. Dubrov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria Challenger 2
Gran Canaria 2 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1/WC] Carlos Alcaraz Garfia d. [Q] Filip Cristan Jianu 6‑3 6‑7(3) 6‑1 R. R. Rodriguez
Marco Trungelliti d. Adrian Menendez-Maceiras 6‑0 6‑2 J. J. M.-Peris
Steven Diez d. Nicola Kuhn 6‑2 6‑2 K. K. Garate
[8] Kimmer Coppejans d. Goncalo Oliveira 7‑5 7‑6(2) R. R. Rodriguez
[3] Nikoła Milojevic d. Tommy Robredo 6‑2 6‑3 M. Sala
[Q] Eduard Esteve Lobato d. Guillermo Garcia-Lopez 7‑6(4) 6‑2 M. Sala
[Q] Giulio Zeppieri d. Manuel Guinard 6‑0 6‑3 J. Suarez
[7] Filip Horansky d. [LL] Sandro Ehrat 7‑6(9) 5‑7 6‑3 J. J. M.-Peris
Enzo Couacaud d. [5] Lorenzo Giustino 7‑6(2) 5‑7 6‑1 K. K. Garate
Alex Molcan d. Roberto Ortega-Olmedo 6‑3 7‑6(4) J. Suarez
Blaz Kavcic d. Michael Vrbensky 6‑4 6‑4 K. K. Garate
Riccardo Bonadio d. [4] Danilo Petrovic 5‑2 i krecz (prawe ramię) M. Sala
[6] Alessandro Giannessi d. [Q] Emilio Nava 6‑2 6‑3 J. J. M.-Peris
[WC] Nikolas Sanchez Izquierdo d. Andrea Pellegrino 5‑7 7‑5 6‑3 J. Suarez
[WC] Carlos Gimeno Valero d. Constant Lestienne 6‑4 3‑1 i krecz (prawy łokieć) R. R. Rodriguez
[2] Federico Gaio d. [Alt] Javier Barranco Cosano 6‑7(3) 6‑2 6‑2 J. J. M.-Peris
Gran Canaria 2 - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1/WC] Carlos Alcaraz Garfia d. [Q] Filip Cristan Jianu 6‑3 6‑7(3) 6‑1 R. R. Rodriguez
Marco Trungelliti d. Adrian Menendez-Maceiras 6‑0 6‑2 J. J. M.-Peris
Steven Diez d. Nicola Kuhn 6‑2 6‑2 K. K. Garate
[8] Kimmer Coppejans d. Goncalo Oliveira 7‑5 7‑6(2) R. R. Rodriguez
[3] Nikoła Milojevic d. Tommy Robredo 6‑2 6‑3 M. Sala
[Q] Eduard Esteve Lobato d. Guillermo Garcia-Lopez 7‑6(4) 6‑2 M. Sala
[Q] Giulio Zeppieri d. Manuel Guinard 6‑0 6‑3 J. Suarez
[7] Filip Horansky d. [LL] Sandro Ehrat 7‑6(9) 5‑7 6‑3 J. J. M.-Peris
Enzo Couacaud d. [5] Lorenzo Giustino 7‑6(2) 5‑7 6‑1 K. K. Garate
Alex Molcan d. Roberto Ortega-Olmedo 6‑3 7‑6(4) J. Suarez
Blaz Kavcic d. Michael Vrbensky 6‑4 6‑4 K. K. Garate
Riccardo Bonadio d. [4] Danilo Petrovic 5‑2 i krecz (prawe ramię) M. Sala
[6] Alessandro Giannessi d. [Q] Emilio Nava 6‑2 6‑3 J. J. M.-Peris
[WC] Nikolas Sanchez Izquierdo d. Andrea Pellegrino 5‑7 7‑5 6‑3 J. Suarez
[WC] Carlos Gimeno Valero d. Constant Lestienne 6‑4 3‑1 i krecz (prawy łokieć) R. R. Rodriguez
[2] Federico Gaio d. [Alt] Javier Barranco Cosano 6‑7(3) 6‑2 6‑2 J. J. M.-Peris
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Machac niedługo pewnie Top100 zrobi, jakieś 2 lata temu miałem go nawet na oku, ale praktycznie żadnego progresu nie robił.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur-Sultan Challenger 2
Nur-Sultan 2 - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Soonwoo Kwon d. Peter Polansky 7‑6(7) 6‑4 N. Stellabotte
Tomas Machac d. Mackenzie McDonald 6‑4 6‑1 R. Tursunov
[4] James Duckworth d. [Q] Vladyslav Manafov 6‑2 6‑7(5) 7‑5 R. Tursunov
[8] Prajnesh Gunneswaran d. Tatsuma Ito 6‑3 2‑0 i krecz (ramię) Y. Ignatchenko
Sebastian Ofner d. [WC] Timofey Skatov 6‑3 7‑6(4) N. Stellabotte
Frederico Ferreira Silva d. Ramkumar Ramanathan 6‑4 7‑5 R. Tursunov
[5] Taro Daniel d. Denis Istomin 6‑2 6‑4 P. Rodriguez
[Q] Tung-Lin Wu d. Viktor Troicki 6‑3 7‑6(8) P. Rodriguez
Nur-Sultan 2 - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Soonwoo Kwon d. Peter Polansky 7‑6(7) 6‑4 N. Stellabotte
Tomas Machac d. Mackenzie McDonald 6‑4 6‑1 R. Tursunov
[4] James Duckworth d. [Q] Vladyslav Manafov 6‑2 6‑7(5) 7‑5 R. Tursunov
[8] Prajnesh Gunneswaran d. Tatsuma Ito 6‑3 2‑0 i krecz (ramię) Y. Ignatchenko
Sebastian Ofner d. [WC] Timofey Skatov 6‑3 7‑6(4) N. Stellabotte
Frederico Ferreira Silva d. Ramkumar Ramanathan 6‑4 7‑5 R. Tursunov
[5] Taro Daniel d. Denis Istomin 6‑2 6‑4 P. Rodriguez
[Q] Tung-Lin Wu d. Viktor Troicki 6‑3 7‑6(8) P. Rodriguez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 1 - wyniki II rundy turnieju głównego:
Jesper De Jong d. [WC] Jewgienij Tiurnev 6‑3 6‑3 R. Santos
Altug Celikbilek d. [6] Alexiej Watutin 6‑3 7‑6(3) S. Dubrov
[Q] Artem Dubrivnyy d. Viktor Durasovic 7‑5 3‑6 6‑3 M. Petrovic
[Q] Andriej Kuzniecow d. Mirza Basic 6‑1 6‑1 R. Santos
[Q] Zizou Bergs d. Pavel Kotov 6‑0 7‑5 S. Svjetlanovic
[Q] Lucas Catarina d. Matthew Ebden 7‑6(4) 6‑2 S. Dubrov
Vit Kopriva d. [7] Roberto Quiroz 6‑2 6‑4 S. Dubrov
[2] Cem Ilkel d. [WC] Dominic Stephan Stricker 6‑7(5) 6‑3 6‑3 S. Svjetlanovic
St. Petersburg 1 - wyniki II rundy turnieju głównego:
Jesper De Jong d. [WC] Jewgienij Tiurnev 6‑3 6‑3 R. Santos
Altug Celikbilek d. [6] Alexiej Watutin 6‑3 7‑6(3) S. Dubrov
[Q] Artem Dubrivnyy d. Viktor Durasovic 7‑5 3‑6 6‑3 M. Petrovic
[Q] Andriej Kuzniecow d. Mirza Basic 6‑1 6‑1 R. Santos
[Q] Zizou Bergs d. Pavel Kotov 6‑0 7‑5 S. Svjetlanovic
[Q] Lucas Catarina d. Matthew Ebden 7‑6(4) 6‑2 S. Dubrov
Vit Kopriva d. [7] Roberto Quiroz 6‑2 6‑4 S. Dubrov
[2] Cem Ilkel d. [WC] Dominic Stephan Stricker 6‑7(5) 6‑3 6‑3 S. Svjetlanovic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości