T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
St. Petersburg 1 Q:
Ornago
Bergs
Ornago
Bergs
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria 2 Q:
Wang
Wessels
Nur Sultan 2 Q:
Gakhov
Corwin
Wang
Wessels
Nur Sultan 2 Q:
Gakhov
Corwin
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria 2 Q:
Wessels
Esteve Lobato
Nur Sultan 2 Q:
Corwin
Manafov
Wessels
Esteve Lobato
Nur Sultan 2 Q:
Corwin
Manafov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
St. Petersburg 1:
SE
Pecotic
St. Petersburg 1 Q:
Pecotic
Dubrivnyy
Gran Canaria 2 Q:
Hamou
Toledo Bague
SE
Pecotic
St. Petersburg 1 Q:
Pecotic
Dubrivnyy
Gran Canaria 2 Q:
Hamou
Toledo Bague
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur Sultan 2:
SE
Muller
Nur Sultan 2 Q:
Muller
Eremin
SE
Muller
Nur Sultan 2 Q:
Muller
Eremin
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur Sultan 2:
Janvier
Polansky
Nur Sultan 2 Q:
Polansky
Metreveli
Janvier
Polansky
Nur Sultan 2 Q:
Polansky
Metreveli
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur Sultan 2 Q:
Eremin
Nouza
Eremin
Nouza
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria 2 Q:
Ornago
Nejedly
Ornago
Nejedly
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur Sultan 2:
SE
Grenier
Nur Sultan 2 Q:
Grenier
Durasovic
Nouza
Virtanen
Fomin
Bondarevskiy
SE
Grenier
Nur Sultan 2 Q:
Grenier
Durasovic
Nouza
Virtanen
Fomin
Bondarevskiy
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria 2:
SE
Klein
St. Petersburg 1:
SE
Durasovic
SE
Klein
St. Petersburg 1:
SE
Durasovic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria 2:
Klein
Vrbensky
Gran Canaria 2 Q:
Vrbensky
Martin Tiffon
Klein
Vrbensky
Gran Canaria 2 Q:
Vrbensky
Martin Tiffon
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria 2:
SE
Molcan
Gran Canaria 2 Q:
Molcan
Cervantes
SE
Molcan
Gran Canaria 2 Q:
Molcan
Cervantes
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria 2:
Moroni
Guinard
Moroni
Guinard
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria 2 Q:
Guinard
Sanchez Izquierdo
Rodriguez-Pace
Nava
Nur Sultan 2 Q:
Nedovyesov
Yevseyev
Lock
Kachmazov
Lomakin
Palan
Guinard
Sanchez Izquierdo
Rodriguez-Pace
Nava
Nur Sultan 2 Q:
Nedovyesov
Yevseyev
Lock
Kachmazov
Lomakin
Palan
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Gran Canaria 2:
Arnaboldi
Alt
Arnaboldi
Alt
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Buenos Aires Q:
Meligeni Rodrigues Alves
Alt
Meligeni Rodrigues Alves
Alt
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur-Sultan Challenger 2
Nur-Sultan 2 - drabinka główna:
[1] Soonwoo Kwon vs Blaz Rola
Peter Polansky vs [Q]
Mackenzie McDonald vs Brayden Schnur
Tomas Machac vs [7] Henri Laaksonen
[4] James Duckworth vs [Q]
[WC] Ołeksandr Niedowiesow vs [Q]
[WC] Denis Jewsejew vs Tatsuma Ito
Jurij Rodionov vs [8] Prajnesh Gunneswaran
[6] Jewgienij Donskoj vs Sebastian Ofner
Dmitry Popko vs [WC] Timofey Skatov
Ramkumar Ramanathan vs Hugo Grenier
Frederico Ferreira Silva vs [3] Mikhail Kukushkin
[5] Taro Daniel vs Maximilian Marterer
Alexandre Muller vs Denis Istomin
[Q] vs Martin Klizan
Viktor Troicki vs [2] Emil Ruusuvuori
Nur-Sultan 2 - drabinka główna:
[1] Soonwoo Kwon vs Blaz Rola
Peter Polansky vs [Q]
Mackenzie McDonald vs Brayden Schnur
Tomas Machac vs [7] Henri Laaksonen
[4] James Duckworth vs [Q]
[WC] Ołeksandr Niedowiesow vs [Q]
[WC] Denis Jewsejew vs Tatsuma Ito
Jurij Rodionov vs [8] Prajnesh Gunneswaran
[6] Jewgienij Donskoj vs Sebastian Ofner
Dmitry Popko vs [WC] Timofey Skatov
Ramkumar Ramanathan vs Hugo Grenier
Frederico Ferreira Silva vs [3] Mikhail Kukushkin
[5] Taro Daniel vs Maximilian Marterer
Alexandre Muller vs Denis Istomin
[Q] vs Martin Klizan
Viktor Troicki vs [2] Emil Ruusuvuori
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 1 - drabinka główna:
[1] Roman Safiullin vs [WC] Jewgienij Tiurnev
Jesper De Jong vs Uladzimir Ignatik
Altug Celikbilek vs Khumoyun Sultanov
Nino Serdarusic vs [6] Alexiej Watutin
[3] Rudolf Molleker vs Viktor Durasovic
Igor Sijsling vs [Q]
Matija Pecotic vs [Q]
Mirza Basic vs [8] Jewgienij Karlowski
[5] Tejmuraz Gabaszwili vs Pavel Kotov
[Q] vs Harry Bourchier
Matthew Ebden vs Pedja Krstin
[Q] vs [4] Christopher Eubanks
[7] Roberto Quiroz vs Duckhee Lee
[WC] Ivan Gakhov vs Vit Kopriva
[WC] Dominic Stephan Stricker vs Duje Ajdukovic
Shuichi Sekiguchi vs [2] Cem Ilkel
St. Petersburg 1 - drabinka główna:
[1] Roman Safiullin vs [WC] Jewgienij Tiurnev
Jesper De Jong vs Uladzimir Ignatik
Altug Celikbilek vs Khumoyun Sultanov
Nino Serdarusic vs [6] Alexiej Watutin
[3] Rudolf Molleker vs Viktor Durasovic
Igor Sijsling vs [Q]
Matija Pecotic vs [Q]
Mirza Basic vs [8] Jewgienij Karlowski
[5] Tejmuraz Gabaszwili vs Pavel Kotov
[Q] vs Harry Bourchier
Matthew Ebden vs Pedja Krstin
[Q] vs [4] Christopher Eubanks
[7] Roberto Quiroz vs Duckhee Lee
[WC] Ivan Gakhov vs Vit Kopriva
[WC] Dominic Stephan Stricker vs Duje Ajdukovic
Shuichi Sekiguchi vs [2] Cem Ilkel
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
Nur-Sultan Challenger 2
Nur-Sultan 2 - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Ulises Blanch vs Yan Bondarevskiy
Alibek Kachmazov vs [8] Alexandre Metreveli
[2] Tung-Lin Wu vs [WC] Danil Ozernoy
Grigoriy Lomakin vs [5] Bogan Bobrov
[3] Julian Lenz vs [WC] Dostanbek Tashbulatov
Sergiej Fomin vs [6] Vladyslav Manafov
[4] Ryan Peniston vs [WC] Artur Khairutdinov
Dominik Palan vs [7] Otto Virtanen
Nur-Sultan 2 - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Ulises Blanch vs Yan Bondarevskiy
Alibek Kachmazov vs [8] Alexandre Metreveli
[2] Tung-Lin Wu vs [WC] Danil Ozernoy
Grigoriy Lomakin vs [5] Bogan Bobrov
[3] Julian Lenz vs [WC] Dostanbek Tashbulatov
Sergiej Fomin vs [6] Vladyslav Manafov
[4] Ryan Peniston vs [WC] Artur Khairutdinov
Dominik Palan vs [7] Otto Virtanen
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T9: Gran Canaria 2, Nur-Sultan 2, St. Petersburg 1 2021
GRAND PALACE CHAMPIONSHIP BY FORMULA TX
St. Petersburg 1 - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Jiri Lehecka vs Ergi Kirkin
[WC] Andriej Kuzniecow vs [5] Jonas Forejtek
[2] Ivan Nedelko vs [WC] Daniil Gołubiew
Zizou Bergs vs [8] Nerman Fatic
[3] Konstantin Krawczuk vs Artem Dubrivnyy
[WC] Daniil Glinka vs [6] Skander Mansouri
[4] Alessandro Bega vs Alexiej Zakharov
Lucas Catarina vs [7] Benjamin Hassan
St. Petersburg 1 - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Jiri Lehecka vs Ergi Kirkin
[WC] Andriej Kuzniecow vs [5] Jonas Forejtek
[2] Ivan Nedelko vs [WC] Daniil Gołubiew
Zizou Bergs vs [8] Nerman Fatic
[3] Konstantin Krawczuk vs Artem Dubrivnyy
[WC] Daniil Glinka vs [6] Skander Mansouri
[4] Alessandro Bega vs Alexiej Zakharov
Lucas Catarina vs [7] Benjamin Hassan
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości